Kas keegi oskab öelda mõnda turniiri kus naised mängivad Ma ei mõtle naiste meistri- ega esiliiga mänge.
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Naiste turniirid???
Collapse
X
-
Algselt postitas malle Vaata postitustdetsembri algul korraldab Warrior Valgas naistele
16.-17. detsember toimub Lähtes Girls Cup
uuel aastal ilmselt mõni veel tulemas
Kas on mingisugust konkreetsemat juttu ka sellest???
Millal ja kes
Kommentaar
-
Algselt postitas missska Vaata postitustAitäh info eest.
Kas on mingisugust konkreetsemat juttu ka sellest???
Millal ja kes
Kommentaar
-
Aastalõputurniiri kava
Naised
A B
Pärnu JK FC Levadia Tallinn
Nõmme Kalju JK Tallinna Kalev
FC Flora Tallinn EVL Silwi Kehtna
JK Piraaja Kehra JK Tulevik Viljandi
11.00 Pärnu JK - JK Piraaja Kehra
11.15 Nõmme Kalju - FC Flora Tallinn
11.30 FC Levadia Tallinn - JK Tulevik Viljandi
11.45 JK Tallinna Kalev - EVL Silwi Kehta
12.00 Pärnu JK - Nõmme Kalju
12.15 JK Piraaja Kehra - FC Flora Tallinn
12.30 FC Levadia Tallinn - JK Tallinna Kalev
12.45 JK Tulevik Viljandi - EVL Silwi Kehta
13.00 FC Flora Tallinn - Pärnu JK
13.15 Nõmme Kalju - JK Piraaja Kehra
13.30 EVL Silwi Kehtna - FC Levadia Tallinn
13.45 JK Tallinna Kalev - JK Tulevik Viljandi
14.00 A2 - B1
14.15 B2 - A1
14.30 III - IV
14.45 Finaal299195
Kommentaar
-
Kalevi taliturniir 2007
Laupäeval, 20. jaanuaril toimub Viimsi Spordihallis naiskondadele saalijalgpallis Kalevi taliturniir 2007. Turniiril osaleb 10 naiskonda.
Muudatus: Seoses JK Narva Transi loobumisega asendab Narva võiskonda FC Flora II.
A alagrupp
1. FC Flora I
2. FC Levadia I
3. JK Nõmme Kalju
4. EVL
5. FC Kuressaare
B alagrupp
1. FC Levadia II
2. JK Maag Tammeka
3. JK Tallinna Kalev
4. JK Kohtla-Järve Alko
5. FC Flora II
Ajakava:
1. 10:00 FC Flora I - FC Levadia I
2. 10:25 FC Levadia II - JK Kalev
3. 10:50 JK Nõmme Kalju - EVL
4. 11:15 JK Maag Tammeka - JK Alko
5. 11:40 FC Flora I - FC Kuressaare
6. 12:05 FC Levadia II - FC Flora II
7. 12:30 FC Levadia I - JK Nõmme Kalju
8. 12:55 JK Maag Tammeka - JK Kalev
9. 13:20 EVL - FC Kuressaare
10. 13:45 JK Alko - FC Flora II
11. 14:10 FC Flora I - JK Nõmme Kalju
12. 14:35 FC Levadia II - JK Maag Tammeka
13. 15:00 FC Levadia I - FC Kuressaare
14. 15:25 JK Alko - JK Kalev
15. 15:50 EVL - FC Flora I
16. 16:15 FC Flora II - JK Maag Tammeka
17. 16:40 JK Nõmme Kalju - FC Kuressaare
18. 17:05 FC Levadia II - JK Alko
19. 17:30 FC Levadia I - EVL
20. 17:55 FC Flora II - JK Kalev
21. 18:20 A I - B II
22. 18:45 A II - B I
23. 19:10 III - IV koha mäng
24. 19:35 I - II koha mäng
Autasustamine orienteeruvalt 20:00.
Auhinnad paneb välja Nike.
Kommentaar
-
Kalevi talirurniiri esikoht kindlalt Levadiale
Eile, laupäeval Viimsi Spordihallis esmakordselt peetud Kalevi taliturniiril saalijalgpallis võidutses FC Levadia naiskond, alistades finaalis Tartu Maag Tammeka 5:0, teatab JK Kalevi koduleht.
Kolmanda koha mängus alistas EVL Kehtna pärast 1:1 normaalaega penaltitega korraldaja Kalevi.
"Turniir pakkus palju põnevaid pallilahinguid ja võib öelda, et esmakordselt läbiviidud Kalevi taliturniir õnnestus igati," lausus Kalevi ärijuht Ken Müür.
"Mitmed esiliigas mängivad klubid osutasid kõrgema liiga naiskondadele visa vastupanu. Eriti tasub kiita Kohtla-Järve Alkot, kes näitas, et võivad uuel aastal meistriliigas pakkuda tõsist konkurentsi."
Tulemused:
1. 10:00 FC Flora - FC Levadia I 1:0
2. 10:25 FC Levadia II - JK Kalev 0:3
3. 10:50 JK Nõmme Kalju - EVL 0:4
4. 11:15 JK Maag Tammeka - JK Alko 2:1
5. 11:40 FC Flora - FC Kuressaare 8:0
6. 12:05 FC Levadia II - FC Flora II 1:3
7. 12:30 FC Levadia I - JK Nõmme Kalju 2:0
8. 12:55 JK Maag Tammeka - JK Kalev 1:2
9. 13:20 EVL - FC Kuressaare 4:1
10. 13:45 JK Alko - FC Flora II 1:0
11. 14:10 FC Flora - JK Nõmme Kalju 3:0
12. 14:35 FC Levadia II - JK Maag Tammeka 0:6
13. 15:00 FC Levadia I - FC Kuressaare 4:0
14. 15:25 JK Alko - JK Kalev 1:0
15. 15:50 EVL - FC Flora 3:0
16. 16:15 FC Flora II - JK Maag Tammeka 0:2
17. 16:40 JK Nõmme Kalju - FC Kuressaare 4:1
18. 17:05 FC Levadia II - JK Alko 0:1
19. 17:30 FC Levadia I - EVL 4:0
20. 17:55 FC Flora II - JK Kalev 0:5
21. 18:20 A I FC Levadia I - B II JK Kalev 3:1
22. 18:45 A II EVL Kehtna - B I JK Maag Tammeka 0:1
23. 19:10 III - IV koha mäng JK Kalev - EVL Kehtna 1:1 (pen 0:2)
24. 19:35 I - II koha mäng FC Levadia I - JK Maag Tammeka 5:0
Parim väravavaht: Suzanne Tahk (EVL Kehtna)
Parim väravakütt: Ingrid Pihela, 6 väravat (FC Flora I)
Parim mängija: Svetlana Khvatova (FC Levadia I)
huvitav turniir oli, pole midagi öelda
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar