320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tudengijalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tudengijalgpall

    Kes mängivad, mis toimub. Info!

    #2
    Kes mängivad TTÜ metsikutes Inglites? On siin mõnifoorumikülastaja teadlik sellest või äkki osaleb ka ise?

    Kommentaar


      #3
      Ma tean, et TTÜ Metsikud Inglid peaks olema muidu kossupoisid rohkem. Orkutis on neil a kommuun, kus sa võid nende jälgi ajada.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #4
        äki saaks täpsemat infot selle kohta, millal toimun ja mis värk on üldse... kas saab veel mõne võistkonnaga lisanduda?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          äki saaks täpsemat infot selle kohta, millal toimun ja mis värk on üldse... kas saab veel mõne võistkonnaga lisanduda?

          www.easl.ee peaks orgunnima seda

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
            Kes mängivad TTÜ metsikutes Inglites? On siin mõnifoorumikülastaja teadlik sellest või äkki osaleb ka ise?
            2 meest on FC Twisteri nimekirjast, kaasaarvatud ma ise...Endal küll pole veel kahjuks õnnestunud ühelegi mängule jõuda

            Kommentaar


              #7
              mina mängis EMA võiskonnas ehk siis Eesti mereakadeemias
              Järgmine nädal ongi TTÜ-ga mäng

              Kommentaar


                #8
                Mina mängin EMÜ I meeskonnas.
                http://www.jktulevik.ee/

                Kommentaar


                  #9
                  Tallinna grupis puudub see aasta soosik Audentes, kuid tugevamad on veel SHI, TLÜ, Sisekaitse ning Metsikud Inglid. Uute osalejate kohta ei tea midagi veel aga kuuldavasti on igas satsis vähemalt üks kõrgemal mängiv mängumees, kes kõigutab palli osavalt. Kahju ainult, et tase on ebaühtlane ja mõned skoorid lõppevad isegi võitjate 10väravalise paremusega.

                  Kommentaar


                    #10
                    Järjekordne voor peaks olema mängitud ! Oskab keegi seisusid öelda ?
                    http://www.jktulevik.ee/

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Kipp Vaata postitust
                      Järjekordne voor peaks olema mängitud ! Oskab keegi seisusid öelda ?
                      Kaht mängu ei toimunud (puudus Kunstiakadeemia ja SHI). Teised mängud - ei oska öelda.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas TIBLA Vaata postitust
                        Kaht mängu ei toimunud (puudus Kunstiakadeemia ja SHI). Teised mängud - ei oska öelda.
                        Kindel, et puudus SHI mitte tema vastane ITK?
                        http://www.sauejk.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas 12 Vaata postitust
                          Kindel, et puudus SHI mitte tema vastane ITK?
                          SHI ei tulnud ka eile ning üldse jätnud turniiri pooleli. Eile võitis Mainor Tallinna Ülikooli...4-2, kui ma ei eksi...ning Mereakadeemia mängis Sisekaitseakadeemiaga 0-0 viiki...Seega Mainor kindlustas endale edasipääsu ning järgmisel esmaspäeval mängivad TLÜ ja Sisekaitseakadeemia...mängu võitja saab 2-kohast edasi.

                          Kommentaar


                            #14
                            tartust siis edasipääsejad eeldavasti emü 1 ja fauna 2.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              #15
                              SKA - TLÜ (JK Kalev) 1-4(0-2)...Tallinnast edasi Mainor ja TLÜ...Poolfinaalid laupäeval Dvigateli statal

                              Kommentaar

                              Working...
                              X