320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
    Ma arvan, et ei toimu ei Madridis ega ka Barcelonas vaid mujal.
    Nii palju kui eelmist tsüklit vaadata, kus Hispaania mängis ja kellega võiks eeldada mängu mujal.

    Eelmises tsüklis Hispaania kodumängud

    02/09/2006 vs Liechtenstein - Estadio Nuevo Vivero, Badajoz
    24/03/2006 vs Taani - Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
    28/03/2007 vs Island - ONO Estadi, Palma de Mallorca
    12/09/2007 vs Läti - Estadio Carlos Tartiere, Oviedo
    17/11/2007 vs Rootsi - Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
    21/11/2007 vs Põhja-Iiri - Estadio Gran Canaria, Las Palmas
    ühesõnaga mingid mõttetud meeskonnad veetakse provintsi.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      ühesõnaga mingid mõttetud meeskonnad veetakse provintsi.
      Nii on silma jäänud tõesti, muuseas ka Prantsusmaa ja Itaalia mängukohti vaadates peegeldus sama asi.
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
        Nii on silma jäänud tõesti, muuseas ka Prantsusmaa ja Itaalia mängukohti vaadates peegeldus sama asi.
        Wikipedia lehel MM 2010 võib lugeda,et nt.Hispaania kodumäng Bosniaga toimub:Estadio Nueva Condomina, Murcia.
        Eesti esimesed välismängud,aga Stade Maurice Dufrasne, Liège Belgiaga ja Bilino Polje, Zenica Bosniaga,niiet Bosniaga polegi Sarajevos.
        Veel võib sealt lugeda,et Türgi kõik kodumängud Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Istanbulis ja Armeenia omad Hanrapetakan Stadium, Yerevanis.
        Või on see kõik ennatlik info?

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          Või on see kõik ennatlik info?
          Alaliitudel on õigus venitada staadioni teatamisega kuni kaks kuud enne mängu.
          Supplies!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            mis hispaania. hispaania on jama. aga inglismaal on Lampard ja see teine tugeva löögiga vend, Vüidavad nagu kõik viimased turniirid, sest inglased on maailma kõige heamad
            Noh kui nii võtta siis hispaanlased jooksevad lihtsalt inlgastest üle

            Kommentaar


              #51
              No ma arvan, et nad orgunnivad eestlased mängima kuhugi andaluusiasse, kus on septembris veel jube palav. Selge on see, et nad meid kardavad - nii, et Sevilla või Malaga on tõenäolised.

              Kommentaar


                #52
                Plaanis on kerged muudatused piletimüügis. Põhilise asjana siis osalevate koondiste fännidele minevate piletite osakaalu tõstmine grupifaasis. Kuigi see tõus on nii marginaalne, et vaevalt suurt mõju avaldab mänge jälgiva kontingendi osas. Liiga palju läheb endiselt sponsoritele jms vip tegelastele.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas kennu789 Vaata postitust
                  Noh kui nii võtta siis hispaanlased jooksevad lihtsalt inlgastest üle
                  Ja mitte ainult hispaanlased ...

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    No ma arvan, et nad orgunnivad eestlased mängima kuhugi andaluusiasse, kus on septembris veel jube palav. Selge on see, et nad meid kardavad - nii, et Sevilla või Malaga on tõenäolised.
                    ma oleks täitsa rahul kui mäng toimuks mul autosõidu kaugusel ehk siis kusagil Andaluusias, Huelvas või Sevillas näiteks

                    aga pange tähele- leedukate treener on seesama portugaallane Jose Couceiro, kes ka Kaunase loots! nii et leedukatele see mees sobib.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #55
                      Lorenzo, millal sa Hispaaniasse kolisid?
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Lorenzo, millal sa Hispaaniasse kolisid?
                        ma pole Hispaaniasse kolinud kunagi. ma olen Portugalis, mitte Hispaanias
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #57
                          Kurat, ma panin siis natuke valesti oma arvutustega. :=)
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Kurat, ma panin siis natuke valesti oma arvutustega. :=)
                            unustasid, et Portugal on Hispaania naaber?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Kurat, ma panin siis natuke valesti oma arvutustega. :=)
                              Käi rohkem geograafia tunnis. Siis ei pane!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #60
                                Ei, lihtsalt mõtlesin, et Algarve on Sevillast kaugemal kui autosõidu kaugusel.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X