320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti võitis Prantsusmaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti võitis Prantsusmaa

    Nüüd on kossufännidel jälle hea ilkuda stiilis a'la "Millal teie jalgpallis Prantsusmaad võidate?"

    Ei, aga tõsiselt, midagi halba pole öelda, mehed olid tublid. Loodan neile kõike paremat ka edaspidiseks!

    #2
    Mehetegu. Super.
    Not a single booking!
    Koondis: 80 mängu, 48 väravat

    Kommentaar


      #3
      Jah, tõesti super.Siinkohal tõstataks küsimuse, kui paljud teist siis tegelikult Eesti võidu üle siiralt rõõmu tunnevad.On ju selline kole tava ,et vutifännid kipuvad kossu vihkama

      Prantsusmaa on vaieldamatult Euroopa tippmeeskond, nii korvpallis kui jalgpallis ning võidu üle võivad Eestlased kohe kindlasti uhkust tunda.Võita Olümpiahõbedat, kuigi jah...me tegelikult kõik teame, kes olümpiafinaalis oleks pidanud mängima.Leedu oleks ikka võinud USA-le ära panna.

      Igaljuhul, suurepärane mäng.Minu teada pole Eesti juba Eesti aastaid mõnda tõeliselt tugavad korvpalliriiki võitnud.Jääb üle kõigest loota ,et Eesti võit Prantsusmaa või mõne teise jalgpalli tippriigi võitmine pole merede taga.

      Artur

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Siim88

        Nüüd on kossufännidel jälle hea ilkuda stiilis a'la "Millal teie jalgpallis Prantsusmaad võidate?"
        Mul on tunne, et ma tunnetan siin väikest kibedusenooti Käisin ise kohal - olen kõik kolm Eesti koondise mängu käinud Saku Suurhallis kohal - ja võin vabalt öelda, et fiiling oli super! Olen alati olnud mõlema spordiala austaja, hakkamata üht maha tegema, mis on mõttetu - see on poisikeste mängumaa.

        Aga jah, kui nüüd võtta aasta kokku, siis peab ütlema, et korvpallurid tegid jalgpalluritele ÄRA! Seda mitte mingi hüppamise pärast, vaid nii see ju oli. Vaatame eelkõige tulemusi. Jalgpallikoondis aastal 2001 ei saavutanud ühtegi võitu, mis on väga nadi tulemus. Korvpallurid samas lõpetasid hooaja kenasti, pannes punkti töövõiduga maailma tippmeekonna üle. Juba selle viimase argumendi tõestuseks tahaks tõepoolest selle aja ära oodata, kui Eesti mõnele (esialgu Euroopa) suurriigile kodus "ära teeb". Loodame, et see aastal 2002 ka juhtub

        Kes tahab viriseda ja öelda, et Eesti korvpallikoondis mängis EM-il kehvasti, mida ta muidugi ka tegi, siis siin on vastus. Eesti meeskonnast puudusid Kuusmaa ja Kullamäe, kelleta me poleks ka täna Prantsusmaad võitnud. Võtke jalgpallikoondisest ära näiteks Oper ja väravast Poom ning saategi hulga mannetuma koondise.

        Eesti hävis suvel kaks korda kontrollmängudes Prantsusmaale, sama tegi ka meie jalgpallikoondis võõrsil Hollandi ja Portugali vastu. Ei tahaks küll siin paksu viha tekitada, aga lõppev aasta on siiski (veel) olnud korvpalliaasta.

        Kõike head, ootan elavat vastukaja
        Jalgpallihaigla patsient #172
        Diagnoos: raskekujuline futboliit

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Rainman

          Orginally posted by Siim88

          Nüüd on kossufännidel jälle hea ilkuda stiilis a'la "Millal teie jalgpallis Prantsusmaad võidate?"
          Mul on tunne, et ma tunnetan siin väikest kibedusenooti Käisin ise kohal - olen kõik kolm Eesti koondise mängu käinud Saku Suurhallis kohal - ja võin vabalt öelda, et fiiling oli super! Olen alati olnud mõlema spordiala austaja, hakkamata üht maha tegema, mis on mõttetu - see on poisikeste mängumaa.

          Aga jah, kui nüüd võtta aasta kokku, siis peab ütlema, et korvpallurid tegid jalgpalluritele ÄRA! Seda mitte mingi hüppamise pärast, vaid nii see ju oli. Vaatame eelkõige tulemusi. Jalgpallikoondis aastal 2001 ei saavutanud ühtegi võitu, mis on väga nadi tulemus. Korvpallurid samas lõpetasid hooaja kenasti, pannes punkti töövõiduga maailma tippmeekonna üle. Juba selle viimase argumendi tõestuseks tahaks tõepoolest selle aja ära oodata, kui Eesti mõnele (esialgu Euroopa) suurriigile kodus "ära teeb". Loodame, et see aastal 2002 ka juhtub

          Kes tahab viriseda ja öelda, et Eesti korvpallikoondis mängis EM-il kehvasti, mida ta muidugi ka tegi, siis siin on vastus. Eesti meeskonnast puudusid Kuusmaa ja Kullamäe, kelleta me poleks ka täna Prantsusmaad võitnud. Võtke jalgpallikoondisest ära näiteks Oper ja väravast Poom ning saategi hulga mannetuma koondise.

          Eesti hävis suvel kaks korda kontrollmängudes Prantsusmaale, sama tegi ka meie jalgpallikoondis võõrsil Hollandi ja Portugali vastu. Ei tahaks küll siin paksu viha tekitada, aga lõppev aasta on siiski (veel) olnud korvpalliaasta.

          Kõike head, ootan elavat vastukaja
          Jah, korvpall tegi jalgpallile "ära" see aasta.

          Aga, jalgpalluritelt mõne suurriigi alistamist pole vist vaja loota. Alustada võiks näiteks Küprostest ja Kazastanidest. Siis vaatame edasi.
          Vänn

          Kommentaar


            #6
            mina elan Eestile kaasa! ise mängisin va NSVL ajal korvpalli. vutti vaatasin telekast. sealgi vaid seda, mida näha oli ehk venelaste tolleaegset meistriliigat. siiski mäletan hästi, et Vremja spordiuudised olid mu oodatuim saatelõik ETV-s. paraku tuli lapsena neid lõputult oodata, sest Breznev, Antropov jne. pidasid lõputuid kõnesid.

            teema juurde tagasi. kuna poistel oli jalka trenn, siis Ssuurhallis ei käinud. küll aga elasime kodus häälekalt kaasa lõpuminuteil. MEGA tulemus!

            Kommentaar


              #7
              koss tegi vutile ära. kas ongi vaja siin üldse võrrelda või kui ikka tahetakse nii väga siis võiks tõesti lahata.
              nii erinevad on need mängud ikkagi,et pralleele raske tõmmata.
              siiski juhtub vutis seda sagedamini ,et nõrgem võidab tugevamat või venitab viigi välja.
              Eesti oli tubli,kuid aus olles siis tundub kossu tase ikkagi nõrk olevat. Prantsus mängis siiski väga halvasti oma tavalise tasemega võrreldes,mis ei vähenda aga põrmugi eest võidu väärtust. meil puudub tagala enamus praegusest koondisest lõpetab aasta või paari pärast mängimise sest vanus on turjal. juba mäng ungariga näitas ,et prantsus on liimist lahti.
              arvan ,et mäng Lätiga jaanuaris näitab tegelikult kas väärime em-i kohta või mitte.
              ja veel ,jalgpall on maailmas ikka nii tugev,et tippriikidelt punkt võtta on tunduvalt raskem ,kui korvpallis. jalka on maailma tasemel isegi sellistes riikides ,kus kossu üldse ei mängita. Aga elame näeme ja jõudu nii korv -kui jalgpalluritele.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by ROOTSI KUNN
                Prantsus mängis siiski väga halvasti oma tavalise tasemega võrreldes.
                Ei mänginud nad minu arvates nii halvasti midagi, visked lihtsalt ei läinud.Või teisest küljest võiks öelda ju nii ,et Prantsusmaa mängis oma mängu, Eesti tegi jälle väga hea mängu.

                Kommentaar


                  #9
                  Tõepoolest on mõttetu võrrelda kahte NII erinevat ala. Ja Eestis on nende ajalugu erinev. Pigem tunda siiski rõõmu sellest, et Eesti võitis.
                  Ise nägin vaid teist poolaega ja nautisin seda täiega :-)

                  Kommentaar


                    #10
                    Arturile! kui visked ei lähe siis see tähendabki ,et mängisid halvasti. pealegi oli pr. viis uut meest. eesti kaza mängus olime samuti ülekaalus,kuid väravasse palli ei saanud,järelikult mängisime halvasti.
                    igal juhul ,toonitan veel kord ,et eesti oli tubli.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by ROOTSI KUNN

                      Arturile! kui visked ei lähe siis see tähendabki ,et mängisid halvasti.
                      Kas ikka on nii. Mina vaataks asja kaitse seisukohalt, sest Eesti kaitse mängis väga hästi ja hea kaitse tulemus ongi see, et vastased hakkavad eksima ja seda just Eesti saavutaski. Sama saavutasid osaliselt ka "afroameeriklased", kes jätsid Kuusmaa praktiliselt nulli peale ja üleüldse 5 tabavat kolmepunktiviset meeskonna peale on eestlaste kohta ikka suht tagasihoidlik tulemus.
                      Absoluutselt ei suudetud pidurdada Müürseppa, keda lausa kahekesi katta üritati, aga miskil imelikul kombel tabas ta ikka.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12
                        Selle kohta, milline on mingi riigi tase korvpallis või jalgpallis ja kas parajasti mängitakse alla või üle oma taseme, ütlen ainult üht.

                        See, kuidas meeskond parajasti mängib, ongi selle meeskonna ja selle riigi käesoleva hetke tase. Mõned ütlevad, et üks või teine meeskond oli tegelikult võitjast tugevam, aga tuli mütsiga lööma ja seepärast kaotas. Who cares... See on oma probleem, kui sa igaks mänguks täie tõsidusega keskenduda ei suuda, just see näitabki su nõrkust.

                        Kas keegi mängib võidumängus hästi või halvasti on vähetähtis. Öeldakse ju, et parem on halvasti mängida ja võita, kui ilusti mängida ja kaotada.

                        Olin ka eile suurhallis kohal ja meeleolu ning õhkkond oli hallis super!!! Loodan, et saab jalkastaadionid ka kunagi rahvast ja lärmi täis.
                        Müts maha meeste ees, võitlesid lõpuvileni ja saidki teenitud võidu.

                        Edu korvpalluritele ja jalgpalluritele!

                        Kommentaar


                          #13
                          Hümni võiks laulda teised inimesed ka peale Ivo Linna
                          Kurat meie oma maa hümn, kusjuures veel üsna ilus teine. Meeskonnas minu arust keegi ei paotanud suudki (ok, võib-olla eksin, sest nägin telekast mängu, kuna haigus ei luba ise Õismäe kanti hulkuma minna Nõmmelt )
                          Aga jah, hümn, poisid ja tüdrukud, mehed ja naised. On siis niiiiii raske või?
                          ¡No Pasarán!

                          Kommentaar


                            #14
                            Ka mina jälgisin mängu telekast ja suur osa fiilingust jäi kogemata ,kuid usun ,et samas on asja analüüsida lihtsam.Suurriigi vastu mängides on see hea ,et sul on suhteliselt hea võimalus teda tundma õppida.On teada Levkoi agarus mängulintide tundmaõppimisel ja kes oskax nähtut paremini ära kasutada kui endine tippmängja Enden.Prantslaste visked läxid sellepärast kehvasti ,et viskajad võeti kinni ja eriti seal ,kust nad muidu kõige ohtlikumad olex olnud.Hiilgav treeneritöö ytlex mina selle kohta.Rynnak oli omaette lugu - ilmselt sai saatuslikux prantslaste poolne Myrka alahindamine.Ega ikka yhe neegriga vanat kolget kinni ei võta.Ja kui ryndele tähelepanu pöörata ,siis võrreldes kahe esimese mänguga oli Enden silmnähtavalt palund Myrkal korvi lähedusse minna ilma pallita, sest varem viskas ta sisse minnes palju mööda.Samas söötjaid meil ju on ja kolme meetri kaugusel on raske leida Euroopas meest ,kes olex Myrka vastu võrdselt pikk ja kiire.
                            Ja paistab ,et nyd on lõpux Eestil piisavalt tugev tagamängjate hulk,mis lubab väga kõva rotatsiooni teha ,et kaice kogu aeg palli yletoojal ja viskaval tagamehel seljas olex.Sest kui need mehed on kinni võetud,siis ei jää ka pikad korvi alla vabax.
                            Lõpetusex olex kohane tsiteerida yht venda Delfist 5 tundi peale mängu: " Kurat aiunlt kaks õlut tegin ,aga ikka käed värisevad" - See oli tõesti kõva mäng!

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by tanielo
                              Loodan, et saab jalkastaadionid ka kunagi rahvast ja lärmi täis.
                              Mis sa sellega öelda tahad? Mis sa arvad palju inimesi tuleks vaatama Eesti-Prantsuse jalgpalli kohtumist?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X