PDA

View Full Version : Jobu & Geenius

Leheküljed : [1] 2

Stinger
13.12.06, 17:54
Lp Jalgpallihaigla liige!

Jalgpalliaasta on taas lõpusirgel ning jalgpallifännidel on aeg valida
Eesti parimad ja halvimad jalgpallitegelesed, seekord juba viiendat korda.

Eesti Jalgpalligeeniuseks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär
vm), kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem positiivse külje pealt silma paistnud.

Eesti Jalgpallijobuks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm),
kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem negatiivse külje pealt silma paistnud.

Niisiis on sul 22. detsembrini 2006 (kaasa arvatud) aega avaldada arvamust, kes on sinu arvates
EESTI JALGPALLIGEENIUS 2006
ning
EESTI JALGPALLIJOBU 2006
(* mõlemasse kategooriasse võid valida ühe esindaja)

Oma seisukohta saad edastada saates e-maili aadressil
stinger@jalgpallihaigla.ee

Sõnum peab sisaldama
saatja Eesnime
Perekonnanime
Hüüdnime
Jalgpallihaigla liikmekaardi numbrit
kontakttelefoni
Jalgpalligeenius 2006 nime (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)
Jalgpallijobu 2006 nime (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)

Näide:
Rein Sein
Ründerügaja
nr 517
50 65 824
Geenius: Kaido Kaitse – “Nagu betoonsein!”
Jobu: Einar Ebavint – “Kummik mitte jalgpallur.”

Palun anna ka teistele fännidele, kellel e-maili pole, Geeniuse & Jobu
valimisest teada!

Eesti Jalgpalligeenius 2006 ja Eesti jalgpallijobu 2006 kuulutatakse
avalikult välja Eesti jalgpallifännide peol käesoleva aasta lõpus (aeg
ja
koht täpsustamisel).

Kohale kutsutakse ka Jalgpalligeenius 2006 ja Jalgpallijobu 2006.

Varasemad Eesti jalgpalligeeniused:
2005 Eestijalgpallikoondise peatreener Jelle Goes
2004 FC Levadia peatreener Tarmo Rüütli
2003 Eesti koondise ja Sunderlandi väravaht Mart Poom
2002 Eesti jalgpallikoondise ja FC Flora peatreener Arno Pijpers

Varasemda Eesti jalgpallijobud
2005 Kanniku-Pohlaku jalgpallisõda
2004 telekanal TV3
2003 FC Levadia Tallinna endine peatreener Valeri Bondarenko
2002 Tallinna linnapea Edgar Savisaar

Jalgpallihaigla
www.jalgpallihaigla.ee
jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee

Kuidas saada Jalgpallihaigla liikmeks? Loe:
http://www.jalgpallihaigla.ee/?id=44&keel=ee

Edson
14.12.06, 10:44
Mina valiks jalgpalligeeniuseks kogu FC Levadia meeskonna. Raske on sealt kedagi eraldi esile tuua, kui siis Rüütlit või nende kaptenit Lemsalut. Aga õigem ja õiglasem oleks tiitel anda kogu meeskonnale suurepärase hooaja eest.

Jobu valimisega jään lausa kimpu. Korraks tekkis ketserlik mõte, et jobu on meie armastatud koondis, kes kaotas kõik tähtsad mängud. Ma jätaks selle nimega tiitli üldse välja andmata.

ballack
14.12.06, 16:05
operi kesikutesse astumine on esimene negatiivne asi mis suutsin leida (sport ja poliitika siiski ei tohiks koos käia....astugu peale karjääri lõppu sinna mitte praegu)......konsa ja co eetikat eirav TVMK'sse liikumine kah eriti ilus ei olnud (see klubi seljataga asjade korraldamine jne).....eks peab mõtlema mis võimalusi veel on.....küll neid leidub kuid suuremaid asju nagu ei tulegi hetkel pähe. aga jah ega koondise tulemused midagi head ei ole samas aga mängupilt ei olnud üldse halb nii et kahe otsaga asi.

PraS
14.12.06, 23:09
Ballack poiss, et kas tänapäeval lõpetatakse lause nn mitme punktiga ?

ballack
15.12.06, 01:34
Ballack poiss, et kas tänapäeval lõpetatakse lause nn mitme punktiga ?

njahh......gümnaasium ammu läbi ja peale seda tekkinud selline loll komme punktiire kirjutada, mõni on lihtsalt väike mõttepaus teine jälle lihtsalt punkt lause lõpus jne. ära ära tapa eks :D

Mõnuagent 007
15.12.06, 10:42
konsa ja co eetikat eirav TVMK'sse liikumine kah eriti ilus ei olnud (see klubi seljataga asjade korraldamine jne).....
ma nüüd nagu ei tea, aga kas mitte jalgpallis pole üldlevinud reegel, et kui lepingu lõpuni jääb vähem kui kuus kuud, võib mängija vabalt endale uut klubi otsida ja kõigiga läbirääkimisi pidada ning tema viimasel klubil pole see-peale mingit õigust kobiseda? Või on see nii kauges Euroopas ainult, aga meil käivad asjad omamoodi?

ballack
15.12.06, 11:32
ma nüüd nagu ei tea, aga kas mitte jalgpallis pole üldlevinud reegel, et kui lepingu lõpuni jääb vähem kui kuus kuud, võib mängija vabalt endale uut klubi otsida ja kõigiga läbirääkimisi pidada ning tema viimasel klubil pole see-peale mingit õigust kobiseda? Või on see nii kauges Euroopas ainult, aga meil käivad asjad omamoodi?

ma mõtlesin siin seda, et Tammeka ise ei teadnud asjast midagi, et Tammeka seljataga räägiti ja mängijatel paluti vait olla selle kohapealt. aga kes seda nii täpselt teab mis tegelikult oli, mina tean seda mida meedias räägiti ja kas asi tegelikult ka nii oli või mitte ei tea. kui oli nii siis austus klubi vastu puudus ja eetiline oleks, et klubi teab sellest, et mängija tahab klubi vahetada (ma mõtlen et kõnelustest teise klubiga teavad siis). ma ei saa sellest aru milleks siis paluti mängijatel sellest vaikida kui niigi oleks vabalt üle saanud minna?

Mõnuagent 007
15.12.06, 11:43
Tegelikult üsna kahtlane oli see küll. Eriti see, et Soccernet teadis asjast enne kui Tammeka esindajad :)

Aga mina annaks jobutiitli EJL-i pressiteenistusele, esiteks selle eest, et lastakse POhlakul oma üsna imelike avaldustega jalgpalli mainet veelgi küsitavamaks muuta ja siis sinna juurde veel ka Neemelo-keissi aegne pressiesindaja "ei kommenteeri"-avaldus. 5+.

Aga kahjuks ei kuulu ma JPH-sse, nii et ma niisama vingun siin :)

Lisan siia lingi pressiesinduse kõrgpilotaažist http://www.postimees.ee/111006/esileht/sport/222762.php?r=

ballack
15.12.06, 15:22
selle Neemelo teema kohapealt mõnes mõttes oli isegi õige et enne mitte rääkida kuid kahjuks sai meedia ikkagist enne mängu sellest teada. kui oleks kommenteeritud sellest palju siis see oleks Jellel koondise ettevalmistamiseks aega ära võtnud tänu intervjuudele ja muule sellisele ja ega ka meeskonna moraalile see hästi ei oleks mõjunud kui oleks enne mängu juba palju pasundatud sellest meedias. aga noh mine sa tea oleks jääb oleksiks ja seda mis oleks juhtunud ei saagi me teada. nende imelike avalduste kohapealt olen sinuga täiesti nõus samas aga see ei ole jälle nii suur teema nagu eelmine aasta see pohlaku-kanniku tüli või siis veel enne seda TV3 jalgpalli näitamise lõpetamine mis paljudele jalgpallisõpradele palju viha tekitas või muu sarnane.

dreyd
15.12.06, 23:29
Juran, anybody?

vincent
16.12.06, 00:00
Mis sellest Juranistki nii väga tümitada, kui oli lepingus punkt, et võib minna... Endal tuleb veel pähe see absurditeater seoses Levadia tiitli kindlustamise ja Punase tänava väljakuga, aga siingi ei ole nagu päris aus kedagi konkreetset jobuks tembeldada. Lihtsalt palju segadust, millest keegi midagi ei võitnud.
Ja tegelikult oleks ju igavesti vahva, kui see jobu tiitel jääkski mõnel aastal välja andmata, või kuidas?

Stinger
22.12.06, 10:50
härrased, tuld-tuld. täna viimane päev hääletada

ballack
26.12.06, 15:01
millal me tulemused teada saame? kas mõnel üritusel või lihtsalt läbi soccerneti ja meilid saates?

17
26.12.06, 15:11
Eesti Jalgpalligeenius 2006 ja Eesti jalgpallijobu 2006 kuulutatakse
avalikult välja Eesti jalgpallifännide peol käesoleva aasta lõpus (aeg
ja
koht täpsustamisel).

10 märki on see

ballack
26.12.06, 19:43
sõnad "aasta lõpus" on sama hea öelda kui öelda et tulge minu sünnipäevale kevade lõpus ;) tahaks kõigest teada saada rohkem kui umbes pool päeva enne peo algust mitte nagu siiani on kombeks olnud (viimastel koondise mängudel vähemasti) kuna muidu ei ole see enam mitte Eesti jalgpallifännide pidu vaid hoopis mõne üksiku jalkafänni pidu.

zaz
03.01.07, 01:07
nonii! aasta on läbi!
kus toimus üritus ja kes tiitlid koju viisid?
ei mingit aktiivsust...

mömm
06.01.07, 00:15
hallo keegi üldse tegeleb selle asjaga ka, või niisama saadeti neid kirju???

ballack
06.01.07, 17:25
hallo keegi üldse tegeleb selle asjaga ka, või niisama saadeti neid kirju???

usaldusväärsed allikad räägivad et tegeldakse küll, kõik on kokku loetud ja tehtud kuid ainuke asi mida üritatakse otsida (mis puudu on) on mingi üritus millega seda ühendada et pidu oleks ka.....see et minnakse pubisse või kuhugi siis loetakse ette see jobu ja geenius ja minnakse kohe laiali oleks nagu mõtetu ja rahvast ei tuleks kohalegi.

Silver
06.01.07, 23:58
Kuidagi logiseb see Jalgpallihaigla värk juba pikemat aega..

Martin
07.01.07, 14:33
usaldusväärsed allikad räägivad et tegeldakse küll, kõik on kokku loetud ja tehtud kuid ainuke asi mida üritatakse otsida (mis puudu on) on mingi üritus millega seda ühendada et pidu oleks ka.....see et minnakse pubisse või kuhugi siis loetakse ette see jobu ja geenius ja minnakse kohe laiali oleks nagu mõtetu ja rahvast ei tuleks kohalegi.

Nt. aastalõputurniir oli tõesti väga sitt üritust, millega siduda. Või poleks see ehk EJLile meeldinud?

ballack
07.01.07, 15:43
Nt. aastalõputurniir oli tõesti väga sitt üritust, millega siduda. Või poleks see ehk EJLile meeldinud?

ürituse all on siin mõeldud pidu ;) egasiis jalgpallurid ei joo :P ehk siis auhinnad ja siis möllu särki-värki ;) aga ega mina ei ole see kes korraldab seda nii et minu kaela ei maksa ajada seda;)

marabella666
08.01.07, 13:51
pakkuge pirukat ja punši kuskil ja kuulutage jobu (ja geenius) välja
get on with it !

oku
09.01.07, 09:34
Aasta hitid, aasta isad, aasta parimad jms kuulutatakse tavapäraselt välja vana aasta sees. Kas jobu ja geenius on igal aastal pärast aastavahetust välja kuulutatud?

Darren
09.01.07, 17:28
Äkki oleks jumet sellel, kui JPH ennast ise jalgpallijobuks valiks?

Stinger
09.01.07, 17:29
Reedel lõppeb töö- ja koolinädal ja tegus inimene hakkab õhtul
pidutsema.
Sina ja teised jalgpallihuvilised kogunevad tuleval reedel ehk 12.
jaanuaril Tallinnas Tatari tänaval nr 6, kus on kaks joogisöögikohta - Woodstock ja Roctstars.

Kell 21.00 kuulutatakse lavalt välja Eesti jalgpalligeenius 2006 ja Eesti Jalgpallijobu 2006!

Plaate keerutavad DJ Kojamees ja DJ Suss.

Rockstarsis sissepääs tasuta.

lenc
10.01.07, 18:15

Aga kas neile on ette teatatud, mis kategoorias nad võitjaks tulid?

Stinger
10.01.07, 22:27
Aga kas neile on ette teatatud, mis kategoorias nad võitjaks tulid?

Kuidas muidu oskavad nad siis kohale tulla???

edit - eks nad mõlemad arvavad, et tulid geeniuseks :)

lennat
12.01.07, 23:10
Aga kes siis? 2 tundi möödas ja ei mingit infi.

Sen
12.01.07, 23:25
jah, väga masendav üritus oli
ise jõudsime sinna 20.45 ja selleks ajaks oli juba välja kuulutatud nii jobu kui geenius.

Sen
12.01.07, 23:43
Ok, pikka juttu ei tee..
see oli lihtsalt masendav. Oper hääletati jobuks
Tahaks neid vendasid näha kes hääletasid meie parima mängija jobuks
Ise lahkusin sealt nõmedalt ürituselt kohe kui selle teada sain.
Kui JH on sellised inimesed kes hääletavad meie parima mängija jobuks siis ma küll ei taha sellisesesse organisatsiooni kuuluda.

Jobu kes lõi 2 väravat tibladele ja sel aastal 2 valgetibladele

PraS
13.01.07, 00:04
Selline küsimus, et kas Aivar on hääletatud kunaig "jobuks". Selle aasta väljaütlemiste tõttu oleks ta küll seda tiitlit väärinud. Samas ka Operi käigud sel aastal väljaspool palliväljakut kõige targemad polnud.

Sen
13.01.07, 00:21
Selline küsimus, et kas Aivar on hääletatud kunaig "jobuks". Selle aasta väljaütlemiste tõttu oleks ta küll seda tiitlit väärinud. Samas ka Operi käigud sel aastal väljaspool palliväljakut kõige targemad polnud.

Miks sellised küsimused?
Aivari tüli intrigaadiga on vist küll korra olnud.
Millised ütlemised pras?

PraS
13.01.07, 00:23
Miks sellised küsimused?
Aivari tüli intrigaadiga on vist küll korra olnud.
Millised ütlemised pras?

Ehk siis esmalt tüli Kannikuga( kus oli süü kindlasit mõlemapoolne) ning siis ultimaatumi esitamine, et ma panen Floraga pillid kotti kui mina oma tahtmist ei saa.

kojamees
13.01.07, 00:23
Kohe mitu korda lahkusid ja mitu korda naasesid :)))))))))

Sen
13.01.07, 00:31
mul on 7 inimese ankeeedid kes tahavad peale sellist jama välja astuda.
võtsin allkirjad a ma ei oska neid siiia panna ja nemad olid kunagi tõsised JH austjad.
ei imesta miks Rootsi Kunn pani siit minema, ei imesta miks Martin ja Darren nii irooniliselt sellesse jamasse suhtub

aaaa, ma veel ei lahku

Sen
13.01.07, 00:31
mul on 7 inimese ankeeedid kes tahavad peale sellist jama välja astuda.
võtsin allkirjad a ma ei oska neid siiia panna ja nemad olid kunagi tõsised JH austjad.
ei imesta miks Rootsi Kunn pani siit minema, ei imesta miks Martin ja Darren nii irooniliselt sellesse jamasse suhtub

aaaa, ma veel ei lahku

Sen
13.01.07, 00:40
ahahahaaaa, koja
tahad mingit odavat valimiskampaaniat teha?
sinu isamaliit koos respublikaga ei ole usaldusväärne
aita publikul lihula korda saada

joosep
13.01.07, 01:53
ma arvan ka et peale sellist üritust ma ei taha JH isegi kuulda midagi!!
kõige suurem jobu siin on jalgpallihaigla!!!
jah, käisin seal üritusel
nagu sen ütles, ma ei taha teie liige olla!
kole!

2mSööt3mMööda
13.01.07, 02:32
Täitsa perses kui Operi jobuks valimine tõele vastab. Minul oleks igatahes häbi kui ma Jalgpallihaiglasse kuuluks hetkel.
Kes see geenius siis oli?

urmar
13.01.07, 02:36
Ma tahaks nutta, kui info Operist tõele vastab. :( Ja piinlik on ka. Milleks segavad jalgpallihaiged end poliitikasse? Ma saan aru, et Operi parteistumine ei olnud kõige ilusam tegu, aga fännid peaks sellest üle olema. Loodetavasti ei ütle Oper nüüd koondisele hüvasti.

aiFo
13.01.07, 03:58

Pohlak vs Kannik oli eelmine aasta. Samas usun, et JH omavolitses häälte kokkulugemisel, liites kokku 2 mehe hääled, mis on tegelikult kokku hoopis teine asi kui üksikuid isikuid hääletanud soovisid.

Opi jobuks hääletamine... Eks see jääb hääletanute südametunnistuse peale. Ma väga loodan, et Opit ennast siiski kohal ei olnud ("haa, sina oledki jobu!!!")

Piinlik on.

lennat
13.01.07, 07:40
Kordan küsimust, kes hääletati jalpalligeeniuseks? Andres Oper jalgpallijobuks?

Stinger
13.01.07, 09:20
Sen tahtis eile hullult numbreid teada saada. Sulle siis teadmiseks, et 29% jobu poolt hääletanutest valis selleks Operi ja 100% (loe kõik) nimetasid põhjuseks Operi kohukese lembust ehk keskerakonda astumist.

Stinger
13.01.07, 09:23
Geeniuseks valiti FC Levadia&Rüütli

Stinger
13.01.07, 09:28
Ok, pikka juttu ei tee..
see oli lihtsalt masendav. Oper hääletati jobuks
Tahaks neid vendasid näha kes hääletasid meie parima mängija jobuks
Ise lahkusin sealt nõmedalt ürituselt kohe kui selle teada sain.
Kui JH on sellised inimesed kes hääletavad meie parima mängija jobuks siis ma küll ei taha sellisesesse organisatsiooni kuuluda.

Jobu kes lõi 2 väravat tibladele ja sel aastal 2 valgetibladele

Minu arust viibisid sa seal üritusel 2 tundi, seega kohe on lai mõiste. Kui sa ei mäleta kuhu lahkumisavalduse panid, siis kirjuta uus ja saada see JH kodukal olevale aadressile.
Edu sulle uues elus!

lenc
13.01.07, 10:37
Sen tahtis eile hullult numbreid teada saada. Sulle siis teadmiseks, et 29% jobu poolt hääletanutest valis selleks Operi ja 100% (loe kõik) nimetasid põhjuseks Operi kohukese lembust ehk keskerakonda astumist.

Minu meelest on täiesti haige valida jalgpallijobuks millegi eest, mis pole jalgpalliga absoluutselt seotud.

2mSööt3mMööda
13.01.07, 11:59
Kas on saladus palju hääletajaid kokku oli?

Silver
13.01.07, 12:50
Selline lüke fänniorganisatsioonilt nagu jalgpallihaigla on sõna otses mõttes haiglane. Mida te mehed mõtlete? Meie põhimõtteliselt ainus ja kõige väärtuslikum ründaja tembeldada jobuks. Lauslollus. See, kus erakonnas keegi ennast hoiab ei puutu üldse jalgpalli. Ka mulle ei meeldi kesikud, kuid see ei anna veel alust Opit jobuks tembeldada.

Minu meelest on see aasta ainukene organisatsioon, mis vääriks jobu tiitlit jalgpallihaigla.

Aitäh tähelepanu eest.

lenc
13.01.07, 12:59
Selline lüke fänniorganisatsioonilt nagu jalgpallihaigla on sõna otses mõttes haiglane. Mida te mehed mõtlete? Meie põhimõtteliselt ainus ja kõige väärtuslikum ründaja tembeldada jobuks. Lauslollus. See, kus erakonnas keegi ennast hoiab ei puutu üldse jalgpalli. Ka mulle ei meeldi kesikud, kuid see ei anna veel alust Opit jobuks tembeldada.

Minu meelest on see aasta ainukene organisatsioon, mis vääriks jobu tiitlit jalgpallihaigla.

Aitäh tähelepanu eest.

Antud hetkel ei tasuks siiski unustada, et Operi hääletas jobuks kõigest 29% hääletajatest, mitte kogu org.

midfielder
13.01.07, 14:17

Aitäh tähelepanu eest.

Õige. Põhimõtteliselt võiks sellise mõnitamise eest (mida jobuks nimetamine kahtlemata on) Oper loobuda koondises mängimast, sest kui koondise fänne koondav ühendus teda selliselt meeles peab, siis oleks targem tegu anda teed meie kuulsatele ja resultatiivsetele ründajatele, kelle võimed ei küüni isegi lähinaabrite liigade kõrgliiga tagumise otsa klubide tasemele.

:o Väga piinlik lugu igatahes, kui koondise parimat meest nii häbiväärsel moel koheldakse ja pealegi täiesti jalgpallivälise teo tõttu.

ALEKOK
13.01.07, 14:27
See, et Oper valiti Jalgpalli jobuks on küll väga nõme, ja mille eest?
Selle eest et ta astus Keskerakonda. Kui ta oleks mõnda teise erakonda astunud poleks ta suht kindlalt seda tiilit saanud. Nii et tekib küsimus: KAS ANDRES OPER VALITI JALGPALLI JOBUKS LIHTSALT JALGPALLIFÄNNIDE POLIITILISTE EELISTUSTE PÄRAST???

Martin
13.01.07, 15:12
kuigi midfielderi Operi loobumise jutt on sisuliselt rämps, aplaus JPH-le järjekordse geniaalse lükke eest. Hästi pandud, taas.

Ja nüüd boratlik NOT. Mõnus koomikorganisatsioon ikka .

Mõnuagent 007
13.01.07, 15:17
Oleks Oper IRL-ga liitunud, kas siis oleks kõik OK olnud ja äkki oleks isegi geeniuseks saanud?

räim
13.01.07, 15:43
oh jah, toredad kommentaarid kõik.. aga keegi oleks vist pidanud mingi nimekirja üles panemma tegudest/inimsestest mida/keda VÕIB jobuks valida ja keda mitte... (ütlen ära et ise kahjuks ei hääletanud kellegi poolt)

eks ilusasti välja asi nüüd ei kukkund küll aga kahjuks pole midagi parata kui hääletustulemus selline:(

ja JPH-le kriitikat loopida on ka muidugi õige tegu. parem istume igaüks omas nurgas ja kõik rahul, ei ole mingit tobedat organisatsiooni mis mõnele ei pruugi meeldida..

lennat
13.01.07, 15:52
Oleks Oper IRL-ga liitunud, kas siis oleks kõik OK olnud ja äkki oleks isegi geeniuseks saanud?

Jalgpallur Oper ei oleks pidanud kuhugi erakonda astuma. Siis olnuks kõik OK.

Mõnuagent 007
13.01.07, 15:57
Jalgpallur Oper ei oleks pidanud kuhugi erakonda astuma. Siis olnuks kõik OK.

Ei pidanud muidugi. Aga kas siis, kui ta oleks IRLi läinud, kas ta oleks siis jobuks valitud? Kas tema jobuks valimise taga on minek poliitikasse või ainult tema poliitiline eelistus keskide näol?

shepard
13.01.07, 16:03
kuigi midfielderi Operi loobumise jutt on sisuliselt rämps, aplaus JPH-le järjekordse geniaalse lükke eest. Hästi pandud, taas.

Ja nüüd boratlik NOT. Mõnus koomikorganisatsioon ikka .

Aitäh, Martin!

Ütlesid ilusti ja lühidalt kõik ära, mis ma isegi öelda tahtsin.

Rohkem ei viitsigi kommenteerida.

ALEKOK
13.01.07, 16:06
Oper ju tegelikult astus Keskerakonda selleks et arendada Eesti jalgpalli ja tituleeriti selle eest Jalgpallijobuks :confused: :confused:

kympa10
13.01.07, 16:13
ootaks siia teemasse ka mingit nimekirja hääletustulemuste kohta, nagu see eelmisel aastatel avaldatud on.

isiklikult huvitab muidugi kõige rohkem, et kui palju hääli sai pakkumine, et jobu tiitlit ei peakski see aasta välja andma ja kas seda üldse erali variandina arvestatigi:confused:

kala2
13.01.07, 16:15
kle see on nüüd küll väga loll jutt et ta sellepärast sinna astus et jalgpallielu edendada.seda saab ka ilma poliitikata teha.enda arvates on kahh mõtetu hääletada mitte otseselt jalgpalliga seotud asja poolest aga eks oper olex pidand sellega siis arvestama et talle see otsus populaarsust ei too.ja vaevalt teda see tiitel kotib kui kohukeste käest igast manti saada ja ma ei usu ka et nüüd kõik ta alekokil välja vilistavad. nii et las koerad hauguvad,karavan läheb edasi

ALEKOK
13.01.07, 16:20
kle see on nüüd küll väga loll jutt et ta sellepärast sinna astus et jalgpallielu edendada.seda saab ka ilma poliitikata teha.enda arvates on kahh mõtetu hääletada mitte otseselt jalgpalliga seotud asja poolest aga eks oper olex pidand sellega siis arvestama et talle see otsus populaarsust ei too.ja vaevalt teda see tiitel kotib kui kohukeste käest igast manti saada ja ma ei usu ka et nüüd kõik ta alekokil välja vilistavad. nii et las koerad hauguvad,karavan läheb edasi

Tahad väita et ta ei läinud sinna selleks et jalgpalli edendada?
Väidad et ta läks sinna sellepärast et ta vaated ühtivad Keskerakonnaga?

Matis
13.01.07, 16:24
Ah perset! Pooled jalkapealtvaatjad on ise ühed kapikeskid. Aga Operil on jälle üks karikas mida kapi saab panna.
Aga kui nüüd tõsisemaks minna, kas poliitilised eelistused peavad olema ka spordiala valimisel. Üldiselt on ju jalgpall ju selles suhtes olnud demokraatlik. Või siis mitte. Mul on täitsa kama kuhu keegi kuulub, peaasi, et Eesti koondise värve kaitseb ja väravaid lööb. See on esmatähtis.
Ise kapiroheline

dreyd
13.01.07, 16:39
mnjah, Opi läks selleks ju Keskerakonda, et oma klubile ja kaudses mõttes kogu eesti jalgpallile uut tuult sisse lükata, siin ei olegi mingit muud põhjust ju.
Kui ta oleks astunud minugipoolest Rahvaliitu ja sellega saanud hüvesid, siis kas ta oleks ka jobu? Aga noh mis seal ikka.

v6hiv66ras
13.01.07, 16:41
Ei pidanud muidugi. Aga kas siis, kui ta oleks IRLi läinud, kas ta oleks siis jobuks valitud? Kas tema jobuks valimise taga on minek poliitikasse või ainult tema poliitiline eelistus keskide näol?
Kesk on ju võimul, miks ta oleks pidanud IRL-i minema? Et Hollandis opositsiooni eelnõusid menetleda?

PraS
13.01.07, 16:44
Ärme piina kunagi enam printis Andres Operit. Ta on pühamu keda ei tohi halva sõnaga meeles pidada.

Muidugi on kõiges süüdi JPH, kuna nad koguvad oma ühendusse keskide vastaseid enamuses.

elagu prints oper

Mõnuagent 007
13.01.07, 17:00
Ärme piina kunagi enam printis Andres Operit. Ta on pühamu keda ei tohi halva sõnaga meeles pidada.

Muidugi on kõiges süüdi JPH, kuna nad koguvad oma ühendusse keskide vastaseid enamuses.

elagu prints oper

Kui kõrvale panna koondise viimase maiteamitme aasta katastroofilisim esitus, mitmete mängijate väljamaalt häbiga tagasipöördumised ning ühe juhttegelase pidev jalgpalli maine lapsesuuga torpedeerimine, siis tundub kuidagi kahtlane, et kõige jobumaks teoks nimetatakse kellegi eraelulised ambitsioonid parteisse astumise näol.

kala2
13.01.07, 17:02
mhm ja võsapets läks kahh sinna et vaeseid aidata:D miks peaks tegelema tegevsportlasena poliitikaga,kui karjäär läbi siis aega vähe ve.ja nagu ma juba ütlesin et tglt ju vahet pole,väravaid lööb ikka edasi ja kõik kiidavad ikka,ning ongi kõik hästi

vincent
13.01.07, 17:08
http://www.freesmileys.org/emo/toilet06.gif

no more comments

Graeme
13.01.07, 17:13
29% JPH liikmetest ei ole Eesti jalgpalli fännid

taku*
13.01.07, 17:17
Eesti Jalgpallijobuks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm),
kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem negatiivse külje pealt silma paistnud.

jobannõi rot... mida Andu siis Eesti jalgpallis nii negatiivset tegi??? tõksis palliga 10 korda ja 11 pealt läks sassi. siis mõtlesite, et oi oi oi, see küll ei ole jalgpallur.. paneme parem foorumi karla eesti koondise staar ründajaks juhhu...

ah jobannõi rot... ma ei saa aru.

ei.. tegelt hea töö, ma hakkan teie fänniks.

sellesmõttes on teil õigus, et operi keskerakonda mineku tõttu läksid kõik nike pallid 30% kallimaks... nüüd ei ole madalamatel klubidel enam muud võimalust... peame hakkama 99.- Copa pallidega mängima.... sest adit, uhlsporti ja tramondit ei luba mul ema osta. Oper on loll.. tema pärast peame me Copa pallidega mängima nüüd. NUUUUUXXXX

eika
13.01.07, 17:17
Kui ta oleks astunud minugipoolest Rahvaliitu ja sellega saanud hüvesid, siis kas ta oleks ka jobu?
Muidugi oleks. Eestis on asi lihtne, kõik kes on Rahvaliidus või Keskerakonnas, need on kommunistid, kes tahavad Eestit põhja viia. Samas ILRi, Reformi ja SDE liikmed on kõik tublid Eesti elu edendajad. Üldiselt ikka väga nõme lüke JH poolt.
Ja üritus ise oli ka kuidagi pooletoobine, vähe rahvast jne- oleks võinud ikka reklaami teha asjale rohkem ning kuidagi läbimõelda aktsiooni.

taku*
13.01.07, 17:46
ei leidnud siit vastust sellele küsimusele, et kas oper ise ka kohal oli?

loodetavasti ei.

kala2
13.01.07, 17:51
on seal üldse keegi kunagi kohal käinud ve?? miskipärast ei usu.aga nad võivad järgmise koondise mängu ajal pidulikult auhinna alekokil üle anda:D

Mõnuagent 007
13.01.07, 17:52
on seal üldse keegi kunagi kohal käinud ve?? miskipärast ei usu.aga nad võivad järgmise koondise mängu ajal pidulikult auhinna alekokil üle anda:D

Jah, viskavad enne mängu staadionile tulevale Operile karika tribüüpnilt pähe.

mömm
13.01.07, 17:58
29% JPH liikmetest ei ole Eesti jalgpalli fännid

see 29 prossa peaks olema neist kes valisid, ehk siis kellegi 10 liikmeline sõpruskond, jalgpallihaiglasse kuulub või kuulus ju kuskil 400 inimest.
Või kui keegi teab kui palju valijaid kokku oli siis ehk saab jalkajobude arvu teada ka?

sicmic
13.01.07, 18:04
Jah, nõme lüke küll Jalgpallihaigla poolt ning loll juhus, et 29% inimeste valik osutub populaarseimaks.

Ehk maksab sellest järeldada vaid seda, et midagi oluliselt halba möödunud aastal Eesti jalgpallis ei juhtunudki. Kui vaid see, et koondise tulemused üldiselt nii kehvad olid, samas selles kedagi otseselt süüdistada ei saa, sest nii mõnelgi puhul jäi puudu lihtsalt õnnest. Või oleksime pidanud jobuks hääletama Jelle, kes möödunud aastal oli geenius?

Kui järgeva aasta jooksul taas mingit skandaali jalgpallis ei teki, siis ei imestaks ma üldse, kui umbes samasuguse tulemusega (29% vms) hääletaks JPH jobuks iseenda. Kui hääletataks praegu, siis oleks põhjust nii arvata veel enam.

Aga JPH poolt 29% häältega jobuks hääletamine pole kindlasti midagi sellist, mida Oper tõsiselt peaks võtma ja temal avaliku elu tegelasena on kogemusi juba piisavalt, et lasta koertel haukuda ja ise teha ikka seda, mida ta kõige paremini oskab. Pealegi, Keskerakond on ju tegijate erakond. :)

Lõpetuseks, tuletagem enestele siiski meelde, et klubijalgpallis on Levadia euro-edu ikka tõeline läbimurre ja pakkus väga toredaid elamusi. Kui üle-eelmisel korral aastal sai Rüütli tunnustuse kodumaal saavutatud edu eest, siis tänavu on see tiitel ikka hoopis teise maiguga ja Rüütli võiks selle eest veelgi tunnustust saada.

päkapikk
13.01.07, 18:42
Aga mind näiteks huvitab,et kui paljud teist ise hääletasid?Tundub,et tulemuse mahategijaid on palju,aga kui kõik need mahategijad oleksid kah hääletanud,kas siis ehk tulemus teine oleks olnud?

Ei ma ise ei hääletanud kellegi poolt,kuna ei tõesti ei osanud valida seda "nn" jobu.....geeniuseks arvasin ma isegi Tarmo Rüütli.

Mõnuagent 007
13.01.07, 18:45
Aga mind näiteks huvitab,et kui paljud teist ise hääletasid?Tundub,et tulemuse mahategijaid on palju,aga kui kõik need mahategijad oleksid kah hääletanud,kas siis ehk tulemus teine oleks olnud?

Ei ma ise ei hääletanud kellegi poolt,kuna ei tõesti ei osanud valida seda "nn" jobu.....geeniuseks arvasin ma isegi Tarmo Rüütli.

mina pole JPH liige :( sorry...

päkapikk
13.01.07, 18:46
mina pole JPH liige :( sorry...Aga kui oleks.....kas siis võtaksid osa hääletusest?

Mõnuagent 007
13.01.07, 18:48
Aga kui oleks.....kas siis võtaksid osa hääletusest?

jah. võtaks küll arvatavasti. mulle meeldivad igasugu hääletused. ükskord käisin isegi riigikoguvalimistel

kala2
13.01.07, 18:51
ei hääletanud mitte kellegi poolt.ja ei tulnud isegi sellist mtet pähe et operit jobuks hääletada.muidki tegelasi seal kellele see jobu tiitel anda

taku*
13.01.07, 18:55
mina ka ie ole liige... ei hakka ka liikmeks. Jobuks oleksin ilmselt valinud kas lindpere oma suuvärgi pärast või reidi-tarmo klubitralli...... aga kuna tarmps sai hõbepalli.. ja patt oleks teda jobuks valida, seega joel...

KORDAN VEEL, ET MA IE KUULU JPH'sse JA EI HAKKA SINNA KA KUULUMA. sorry. otsuses olen pettunud.

kala2
13.01.07, 19:26
suht mage verk jahh,isegi uudistest oli imelik kuulata-vaadata kui taustaks näitas tema väravalöömist

Darren
13.01.07, 19:43
Huvitav, miks ma midagi sellist ette nägin.
Samas, suhteliselt ükskõik, JPH ei esinda ju tegelikult kedagi.

EgoTrip
13.01.07, 20:00
nihhujaaa
magedad vennad seal JPH-s
ehh, mis seal ikka. järgmine kord olete targemad
aga no tõesti. selle eest, et läks keskerakonda?
hetkel täiesti sõnatu

Raivo19
13.01.07, 20:24
krt,kui pole kellelegi "tiitlit" välja anda-jätke andmata...selgelt on selle aunimetusega heale mängijale liiga tehtud

endale meenus selle aasta ainukse ämbrina see sisuline levadia tiitlivõidu mäng,mis toimus pealtvaatajatele lausa loodud punase tänava arenal!!!

ballack
13.01.07, 20:47
no sedant et......jobud olete ise ka kõik kes ütlesid et JPH's on debiilid jne. ah et küsite et miks ma nii ütlesin? sellepärast et hetkel sõimate TERVET jalgpallihaiglat ehk siis kaasa arvatud neid kes üldse ei hääletanud ja ka neid kes operit ei valinud jobuks. ei viitsigi rohkem lugeda seda teemat kuna aint ilkumine, vingumine ja sõimamine käib põhimõtteliselt.

päkapikk
13.01.07, 21:30
Samas, suhteliselt ükskõik, JPH ei esinda ju tegelikult kedagi.Vott sellepärast ma aru ei saagi miks inimesed sellise paanika tekitavad.
Tuletaks ka meelde,et opi hääletasid jobuks 29% HÄÄLETANUTEST,MITTE JPH LIIKMETEST.29% võib olla ka kõigest 10 inimest.....kui teaks kui paljud tegelikult hääletasid.
Mina hukka ei mõista,see on nende arvamus.....kui minu arvamus nendega kokku ei lange pole nad veel mõtetud vennad ja idioodid.

Olen jph liige,ning mul ei ole häbi olla liige.

eestimees
13.01.07, 22:28
Aasta jobu on jah Andres Oper ning ka Aivar Pohlak, kes on teinud alatuid süüdistused Tarmo Rüütli aadressil ning muidu on jobu.

kala2
13.01.07, 22:37
eestimees,sellepeale võix ju olla hoopis aasta jobu nikita andrejev kes peksmisega vanalinnas vahele jäi.....

ALEKOK
13.01.07, 22:42
Aasta jobu on jah Andres Oper ning ka Aivar Pohlak, kes on teinud alatuid süüdistused Tarmo Rüütli aadressil ning muidu on jobu.

Andres Oper on sinu arust Aasta Jobu, sest sul on teistsugused poliitilised vaated kui Keskerakonnal?

Jasper
13.01.07, 22:45
Andres Oper aasta jobuks-tehtud! Mulle ka sarvik ei meeldi, aga see on masendav. Lõpetage see jobu valimine ära.

Ono
13.01.07, 22:51
mina ka ie ole liige... ei hakka ka liikmeks. Jobuks oleksin ilmselt valinud kas lindpere oma suuvärgi pärast või reidi-tarmo klubitralli...... aga kuna tarmps sai hõbepalli.. ja patt oleks teda jobuks valida, seega joel...

KORDAN VEEL, ET MA IE KUULU JPH'sse JA EI HAKKA SINNA KA KUULUMA. sorry. otsuses olen pettunud.

a mis ora sul perses sel juhul on?

eestimees
13.01.07, 23:04
eestimees,sellepeale võix ju olla hoopis aasta jobu nikita andrejev kes peksmisega vanalinnas vahele jäi.....

sul on jumalast õigus

taku*
13.01.07, 23:08
a mis ora sul perses sel juhul on?

rauast, terav ja pikk...

PAPA
13.01.07, 23:26
Ma ei ole just treab mis kommija ;((( ,aga kui ikka tippu ründaja lööb üks ühe olukorras väravahile lihtsalt pihku ,siis on TA JOBU ( Petrovski )

Kasper
14.01.07, 00:20
Operile ma poleks küll jobu tiitlit andnud, aga see on minu arvamus, nii et pole vaja JPH liigetel mõlisema hakata.

indrek
14.01.07, 00:47
Ma ei ole just treab mis kommija ;((( ,aga kui ikka tippu ründaja lööb üks ühe olukorras väravahile lihtsalt pihku ,siis on TA JOBU ( Petrovski )

kas sellepärast, et ta ühe võimaluse ära peedistab, saab inimest jobuks nimetada? Viikmäe peedistas Iisraeli vastu veel parema võimaluse ära, kas siis kohe jobu.
Usun, et nimetus jobu on iseeneste vulgaarne ja alandav, mis teeb selle nimetuse andja ise mitte just kuigi tõsiseltvõetavaks.
Kui vaatate Rasmus Merivoo filmi tulnukas www.hot.ee/tulnukas2006
siis näete millised mehed selliseid silte kleebivad.

Ehk äkki võiks jääda viisakaks ka inimeste vastu keda ei sallita. Sest mine tea, äkki tahate eelmise aasta jobu järgmine aasta geeniuseks valida.
Näiteks kui ta kodus Venemaa vastu hat-tricki teeb?

malagar
14.01.07, 01:06
no sedant et......jobud olete ise ka kõik kes ütlesid et JPH's on debiilid jne. ah et küsite et miks ma nii ütlesin? sellepärast et hetkel sõimate TERVET jalgpallihaiglat ehk siis kaasa arvatud neid kes üldse ei hääletanud ja ka neid kes operit ei valinud jobuks. ei viitsigi rohkem lugeda seda teemat kuna aint ilkumine, vingumine ja sõimamine käib põhimõtteliselt.

Miks sa siis ei hääletanud - oled kollektiivi liige, kanna siis kollektiivi suure saavutuse eest koos kollektiiviga oma jobu tiitlit

marabella666
14.01.07, 02:04
aga nüüd ma vähemalt tean, et keskerakond on tegijate erakond

järgmisena võiks Värnik sinna astuda

kesa
14.01.07, 10:46
7. sept. 2002 Osijek, Gradski staadion, plakatid "Savisaar on pede" ja võitluslik viik Horvaatiaga.
Oper peaks mängu mäletama, samuti mäletama, mismoodi 2002 a. Jalgpallijobu Edgar Savisaar Eesti jalgpalli esindusstaadioni valmimist torpedeeris.
Oper on jobu, olen JPH-ga 100% nõus.

rasmer
14.01.07, 13:59
Väga õige otsus, lõppeb äkki ükskord ära see enda maha müümine mingile erakonnale, et üritada midagi elus saavutada. Oper on täpselt samasugune nagu need Kangrod ja Rebased, kes müüvad ennast "uute tegijate" reklaami eest maha.

lenc
14.01.07, 14:25
Väga õige otsus, lõppeb äkki ükskord ära see enda maha müümine mingile erakonnale, et üritada midagi elus saavutada. Oper on täpselt samasugune nagu need Kangrod ja Rebased, kes müüvad ennast "uute tegijate" reklaami eest maha.

Kasva veel, poisike....

rasmer
14.01.07, 14:39
Kasva veel, poisike....

constructive criticism please ?

2mSööt3mMööda
14.01.07, 15:14
Väga õige otsus, lõppeb äkki ükskord ära see enda maha müümine mingile erakonnale, et üritada midagi elus saavutada.
Ma arvan et Oper on elus piisavalt juba saavutanud või mis? Ja miks ei või Opi omada mingit oma poliitilist vaadet, et teistel on õigus ta selle pärast jalgpallijobuks tembeldada? Lugedes täna Keskerakonna mõningaste plaanide/lubaduste kohta, siis ma ei arvagi et see keskerakond nii jube on.
Lihtsalt tundub, et Kojamees või keegi muu tark tegi mõnele oma tuttavate seltskonnale toreda ajupesu ning oligi korras selle hääletuse tulemused. Tean, et Jalgpallihaiglasse kuulub sitaks sellisei vante, kellele meeldib ainult enne mänge ennast täis kaanida ja siis staadionile räuskama tulla. See kas Oper lõi Hollandis 5, 8 või 19 väravat, sellest nad ei tea muidugi sittagi.

Ja kas keegi asjapulk võiks nüüd avaldada hääletanute kogu arvu? Stinger?

kesa
14.01.07, 15:22
Keskerakonda ei astuta poliitiliste veendumuste pärast vaid poliitliste veendumuste puudumise pärast.
Keskerakonda ei astuta vaid Keskerakonda ostetakse.
Nagu näha, ei ole seltskond nooremaid Operi toetajaid endale Operi jobustumise põhjused selgeks teinud, lasevad end populismist mõjutada, või on eetiliselt Operiga samal madalal arengutasemel.

urmar
14.01.07, 15:34
Olgu, mis on, aga kui miski seltskond suudab vaid 29 % toetajate pärast sellise jama korraldada, siis on need 29% ikka ise jobud. Kui ikka 50% kokku ei tule, siis tulnuks see "tiitel" välja andmata jätta.

ballack
14.01.07, 15:37
piisavalt saavutanud küll, kuid ta suudab ka rohkem.

see et ta omab poliitilist vaadet ei ole hull vaid hoopis tema teod sellega seoses (reklaam kus ta esines tekitas tunde nagu oleks kõik jalgpallurid ja fännid kesikute poolt ja seal oli ka ära mainitud et jalgpallur ja puha mitte mingi suvaline tont ehk siis sidus jalgpalli poliitikaga).

kojamees pole mingit lobitööd teinud (vähemalt minule pole ta midagi öelnud et vali ühte või teist).

selliseid vante kes enne mängu kaanivad on igal pool nii neid kes on JH's kui ka neid kes ei ole JH's ja see oli sul täiesti mõtetu ütelus et seal selliseid on seetõttu.

see et ei teata kui palju on oper välisliigas väravaid löönud....sellepeale ma ütleks et ei ole mitte mingit vahet kas ta on 100% karsklane või 100% joodik - vahet pole kuna enamus inimesi ei tea seda kuna enamusele on tähtis see et vaataks staadionil koondise mängu ja teiseks vaataks mis tema lemmik välismaine klubi teeb ja sellest mis eestlaste klubid teevad on tal pohui (minul ei ole pohui, ma lihtsalt räägin mis reaalsuses on).

selle plaanide/lubaduste kohta ma ütleks üht - lubadused on üks asi aga see mis nad seal teevad ja mis nad ei tee kohe kindlasti mitte on asi mida tuleb vaadata. sa oled samasugune sinisilmne nagu teised kes loevad ainult valimislubadusi mida kõike nad niikuinii ei suuda teha, mina valin selle järgi kuidas saadakse hakkama ja kõik (ei hakka mingit reklaami ka tegema keda ma valin). kas sa usud et isegi kui meil tuleks miskine keskmine palk 25000 nelja aastaga et siis inflatsioon säilib normaalsel tasemel või? palk suureneb ja hinnad suurenevad ka samamoodi. ühesõnaga palganumber on ilus kuid ka hinnad võiks säilida et see number ilus edasi oleks. (see oli lihtsalt üks näidetest ja rohkem ei hakka valimiste teemasid arutama siin).

ballack
14.01.07, 15:39
Olgu, mis on, aga kui miski seltskond suudab vaid 29 % toetajate pärast sellise jama korraldada, siis on need 29% ikka ise jobud. Kui ikka 50% kokku ei tule, siis tulnuks see "tiitel" välja andmata jätta.

kas meil toimuvad miskised presidendi või riigikogu valimised et peab olema üle 50% või? kui oleks vaja üle 50% siis ei antaks mitte kunagi ei jobu ega ka geeniuse tiitlit välja kuna seda ei saaks selle reegli tõttu lihtsalt ;)

fitti
14.01.07, 15:48
kui oleks vaja üle 50% siis ei antaks mitte kunagi ei jobu ega ka geeniuse tiitlit välja

See oleks ikka jube jama küll, kui jobu-tiitlit välja ei saaks anda, onju.

urmar
14.01.07, 15:53
kas meil toimuvad miskised presidendi või riigikogu valimised et peab olema üle 50% või? kui oleks vaja üle 50% siis ei antaks mitte kunagi ei jobu ega ka geeniuse tiitlit välja kuna seda ei saaks selle reegli tõttu lihtsalt ;)

Ja siis olekski kõik korras olnud. Igatahes nüüd saite jamaga hakkama ja küll te seda veel edaspidigi tunnete, et jamaga hakkama saite.

ballack
14.01.07, 15:54
See oleks ikka jube jama küll, kui jobu-tiitlit välja ei saaks anda, onju.

ma saan aru kui mingit enam-vähem ühtset mõtet ei ole et ühte asja on paar protsenti ja teist on paar protsenti jne aga antud juhul oli 29% mis ei ole üldse väike osa vaid täiesti piisav osakaal. jobu tiitel on ka motiveerimiseks ehk siis loodetavasti paneb inimese rohkem mõtlema enne kui midagi tegema hakkab.

fitti
14.01.07, 15:59
Või et JPH-s on peidus kasvatuslik alge. Näha on jah, kuidas varasemate aastate jobutiitel on tv3, savikat ja pohlakut 'motiveerinud'. Alati mõtlevad enne, kui midagi tegema hakkavad, et ega nad nüüd jobuks ei jää. Ja Bondarenko ei julge enam spikerdada!

urmar
14.01.07, 15:59
Kujutan juba ette kojamehe häält ja ilmet, kui ta seda auhinda välja annab ;). Vaevalt see kedagi mõtlema paneb.

ballack
14.01.07, 16:02
Ja siis olekski kõik korras olnud. Igatahes nüüd saite jamaga hakkama ja küll te seda veel edaspidigi tunnete, et jamaga hakkama saite.

äkki seletad mille see jama seisneb? selles et kõige rohkem inimesi valis just operi oma jalgpalli poliitikaga sidumise pärast jobuks?
ehk siis need kes seda kirjutasid ei oleks tohtinud seda kirjutada kuna mõndadele tegelastele see ei meeldi? kus on demokraatia?
see on küsitluse tulemuste avaldamine ja seda ei saa mitte keegi keelata.
äkki sa seletad milles see seisneb et me edaspidi ka tunneme seda et hääletuse tulemused teada andsime? mida me tunneme üldse? seda et sina JH'ga ei liitu?
erinevate söögi/joogi kohtadega jne läheb koostöö edasi (saame alet) ja koondise mängudele saame odavamaid pileteid edasi ja ei muutu meie jaoks miskit ja ei tunne me ka midagi.

Sen
14.01.07, 16:03
Mina sooviks siin nimeliselt näha kes kuidas hääletas. Ehk siis saame mingid järeldused teha. 29 % ? Tundub tõesti et koja on head parteitööd teinud.
See jobu tiitli andmine tuleks juba ära lõpetada. Siit on korduvalt läbi käinud miks. Sellise tiitli väljaandmine JH poolt on täielik lollus. Keegi ei tea seda kui palju kuidas hääletas ja kui ma ütlen et kuulun JH -sse siis öeldakse et a, sina kuuludki sinna organisatsiooni kes kuulutas meie parima ründaja jobuks.
Mõned siin ütlevad et poliitika ja sport võiks lahus olla siis mida teeb JH?
Soovime täpseid numbreid hääletustulemuste kohta!
Millega üldse see organisatsioon tegeleb peale selle et tembeldab jobusid?

ballack
14.01.07, 16:05
Või et JPH-s on peidus kasvatuslik alge. Näha on jah, kuidas varasemate aastate jobutiitel on tv3, savikat ja pohlakut 'motiveerinud'. Alati mõtlevad enne, kui midagi tegema hakkavad, et ega nad nüüd jobuks ei jää. Ja Bondarenko ei julge enam spikerdada!

täielikud idioodid ei õpi midagi.....lihtsalt väike lootus on et äkki ei ole täielik idioot ja vaatavad mida nad valesti siis tegid.

fitti
14.01.07, 16:09
erinevate söögi/joogi kohtadega jne läheb koostöö edasi (saame alet) ja koondise mängudele saame odavamaid pileteid edasi ja ei muutu meie jaoks miskit ja ei tunne me ka midagi.

Ootan huviga esmaspäevaste lehtede kajastust asjast, kuid pilt, mille nö. tavaline inimene saab, on see, et 'jalgpallifännid valisid Operi jobuks'. Hea töö.

ballack
14.01.07, 16:10
sen ära mine närvi sellepeale kui keegi ütleb et sina kuulud sinna organisatsiooni kes kuulutas parima ründaja jobuks, kuna sina ei valinud teda siis ära mine närvi ja idioodid on hoopis need kes võtavad nagu 100% JH'st oleks valinud operi (siiani peaaegu kõik kommenteerijad kahjuks). kuna rahvas nõuab siis need kes lugesid üle neid hääli võiks üles panna ka "õnneliku teise koha" omaniku ja kolmandagi koha.

Sen
14.01.07, 16:14
Aga Ballack, kahjuks selline avaldus puudutab kõiki fänne, ka neid kes JH-sse ei kuulu.

eestimees
14.01.07, 16:21

muhaaaaaaaD:D.....mul on kuri kahtlus et urmar on vana karvik ise:) norm ütlus sult....JPH liikmed värisege nüüd kõik:D tüüpiline pohlaku ähvardus

lenc
14.01.07, 16:22
Keskerakonda ei astuta poliitiliste veendumuste pärast vaid poliitliste veendumuste puudumise pärast.
Keskerakonda ei astuta vaid Keskerakonda ostetakse.
Nagu näha, ei ole seltskond nooremaid Operi toetajaid endale Operi jobustumise põhjused selgeks teinud, lasevad end populismist mõjutada, või on eetiliselt Operiga samal madalal arengutasemel.

See postitus näiteb kõige paremini sinu enda arengutaset...

lenc
14.01.07, 16:25
see et ta omab poliitilist vaadet ei ole hull vaid hoopis tema teod sellega seoses (reklaam kus ta esines tekitas tunde nagu oleks kõik jalgpallurid ja fännid kesikute poolt ja seal oli ka ära mainitud et jalgpallur ja puha mitte mingi suvaline tont ehk siis sidus jalgpalli poliitikaga).

Minul küll ei tekitanud see säärast tunnet. Nagu Opi ka ühes intervjuus ütles, kui kellelgi tekib tunne, et selle tõttu on jalgpall ja poliitika seotud, siis on see sügavalt SELLE ISIKU ENDA PROBLEEM. Vahest võiksid sa ise nüüd mõelda miks sul selline tunne tekkis ja kelle viga see on.

Ja mis puutub sinu postituse lõppu (...ja seal oli ka ära mainitud et jalgpallur ja puha mitte mingi suvaline tont ehk siis sidus jalgpalli poliitikaga) siis see on lauslollus ju. Ma arvan, et enamus erakondades olevaid inimesi on mingi eluala esindajad. Sama loogikaga võiks ju igaühe nende kohta öelda, et nad on oma eluala sidunud poliitikaga. Näiteks Eino Baskin sidus teatri poliitikaga, Kojamees sidus muusika poliitikaga, Marek Strandberg sidus keskonnatöö poliitikaga, minu isa on näiteks õpetaja, aga kuulub ka ühte erakonda ja seetõttu sidus õpetajatöö poliitikaga ja sama lollilt edasi...

ballack
14.01.07, 16:25
Üldiselt võiksite oma odavat õlut edasi kerjata ja küsitlusi mitte enam teha.
Ootan huviga esmaspäevaste lehtede kajastust asjast, kuid pilt, mille nö. tavaline inimene saab, on see, et 'jalgpallifännid valisid Operi jobuks'. Hea töö.

see nö. tavaline inimene ei teagi et oper eesti resultatiivseim mängija on veel vähem seda et ta hollandi kõrgliigas mängib ja löödud väravate arvu poolest oma klubis teisel kohal on.

pilt mille tavainimene saab on see et jalgpallifännid ei salli kui jalgpall ja poliitika käsikäes käivad kuna mainitakse ära ka põhjus - seega ei ole mõtet muretseda. see kui savipäts pandaks geeniuseks ega see ei paneks seda tavalist inimest veel mängudele tulema, tavainimesel on täiesti pohui sest.

küsitlusi tehakse ikka edasi ja kui inimesed ei viitsi valida lihtsalt siis ei ole mõtet ka pärast kiruda et miks selline tulemus - süüdistada võivad kõik jalgpallihaigla liikmed iseendid et ei viitsinud valida.

ballack
14.01.07, 16:31
Minul küll ei tekitanud see säärast tunnet. Nagu Opi ka ühes intervjuus ütles, kui kellelgi tekib tunne, et selle tõttu on jalgpall ja poliitika seotud, siis on see sügavalt SELLE ISIKU ENDA PROBLEEM. Vahest võiksid sa ise nüüd mõelda miks sul selline tunne tekkis ja kelle viga see on.

nujah aga see on tema enda probleem ka et nii välja hõikas oma kesikud ja nüüd teda jobuks valiti. äkki tekkis see tunne sellepärast et ma olen jalgpallifänn ja ühel hetkel äkki meie iidol teeb sihukest asja.......
minu viga on see küll jah et selline tunne tekkis (ei eitagi seda) kuna mina olen ju süüdi selles et minust jalgpallifänn sai.

2mSööt3mMööda
14.01.07, 16:32
küsitlusi tehakse ikka edasi ja kui inimesed ei viitsi valida lihtsalt siis ei ole mõtet ka pärast kiruda et miks selline tulemus - süüdistada võivad kõik jalgpallihaigla liikmed iseendid et ei viitsinud valida.
Ma usun, et päris paljudel jalgpallihaigla liikmetel on mõistus ka peas, kes kuidagi punnitades ikka ei ürita kusagilt mingit jobu välja võluda. Minu silmis vähemalt polnudki see aasta jalgpalli maastikul erilist jobu.
Kõige suurem t*ra pandi muidugi Levadiale maha kui nad pidis oma karika kusagil pommiaugus vastu võtma. Aga sealt ei anna kedagi konkreetset jobuks ka valida vist.

lenc
14.01.07, 16:33
pilt mille tavainimene saab on see et jalgpallifännid ei salli kui jalgpall ja poliitika käsikäes käivad...

Sinu loogikat kasutades küsin kohe vastu: Kuidas suhtud sa sellesse, et jalgpallifänlus ja poliitika koos käivad? (TOP 10 saates näiteks tutvustati Kojameest kui jalgpallifänni ja poliitikut mõlemat)

ballack
14.01.07, 16:37
Sinu loogikat kasutades küsin kohe vastu: Kuidas suhtud sa sellesse, et jalgpallifänlus ja poliitika koos käivad? (TOP 10 saates näiteks tutvustati Kojameest kui jalgpallifänni ja poliitikut mõlemat)

tutvustati? ühesõnaga telejaama töötajad ise ütlesid? kas kojamees on selles süüdi et teda nii tutvustati?

lenc
14.01.07, 16:45
tutvustati? ühesõnaga telejaama töötajad ise ütlesid? kas kojamees on selles süüdi et teda nii tutvustati?

Kas Oper on süüdi, et teda jalgpalluriks nimetati selles reklaamis? Ise räägid, et selles Keskerakonna reklaamis jääb selline mulje, et kõik jalgpallurid on Keskerakonna....., aga kas seda TOP 10 saadet vaadanud inimesele ei võinud jääda muljet, et kõik eesti jalkafännid on IRL-i omad?

kesa
14.01.07, 16:49
Oper: Tahtsin Jalgpallijobuks 2006, Nagu Edgar Savisaar aastal 2002. Tehtud!

Edson
14.01.07, 17:10
Lugupeetud JH juhtkond, kas teil ei tekkinud kordagi mõtet, et jätaks seekord jobu tiitli välja andmata?

Valida jobuks Oper on ikka tõeline lauslollus, väga piinlik. Millegiks muuks ma organisatsioonile korraliku mainekahju tekitamist ei oska nimetada.

Eks järgmistel juhtkonnavalimistel peavad liikmed targemini hääletama.

Martin
14.01.07, 17:11
Ah, kokkuvõttes pohhui pole või? Keda see suvaline auhind üldse huvitama peaks?

ballack
14.01.07, 17:28
martin ütles välja selle mille oleks pidanud välja ütlema ammu juba. ega see mingi eesti tuleviku valimine pole see geeniuse ja jobu valimine.
lenc vaata siin on suur vahe kas on spetsiaalne reklaam või on miskine mõtetu top10 saade eks. esimene neist on reklaami jaoks tehtud ja on täiesti loogiline et tegijad mainivad ka ära selle et ta jalgpallur on (ehk siis just selle mis teda kuulsaks teeb ja miks just tema seal on mitte miskine suvaline kesik) eks aga top10 saates ei ole tegu spetsiaalse reklaamiga, kui see top10 oleks reklaamisaade kus saaks saatesse vaid raha makstes siis oleks kesikud ja koopaoravad seal võimutsemas ja see polekski saade enam vaid hoopis liiga pikk reklaamipaus. oper on raudselt näinud ka seda reklaami ise ja kui ta ei ole maininud et ärge seda tehke/mainige siis on see tema viga.

lenc
14.01.07, 17:30
lenc vaata siin on suur vahe kas on spetsiaalne reklaam või on miskine mõtetu top10 saade eks. esimene neist on reklaami jaoks tehtud ja on täiesti loogiline et tegijad mainivad ka ära selle et ta jalgpallur on (ehk siis just selle mis teda kuulsaks teeb ja miks just tema seal on mitte miskine suvaline kesik) eks aga top10 saates ei ole tegu spetsiaalse reklaamiga, kui see top10 oleks reklaamisaade kus saaks saatesse vaid raha makstes siis oleks kesikud ja koopaoravad seal võimutsemas ja see polekski saade enam vaid hoopis liiga pikk reklaamipaus. oper on raudselt näinud ka seda reklaami ise ja kui ta ei ole maininud et ärge seda tehke/mainige siis on see tema viga.

2004. aasta europarlamendivalimiste reklaamis mainiti Erki Noolt kui olümpiavõitjat, järelikult tekib seda vaadates tunne, et kõik olümpiavõitjad on Isamaaliidu poolt, eks ju?

Mr.Maximus
14.01.07, 17:38
Üks seltskond kuulutab ennast Eesti jalgpallifännide esindajaks ja hakkab tippsportlast tema poliitiliste vaadete pärast avalikult jobuks tembeldama. Jalgpalliga ei näe siin absull mingit seost. Eestis on kümnete ,kui mitte sadade kaupa tuntud sportlasi ,kes on erinevate erakondade liikmed või pooldajad ja ,kes läbi selle üritavad oma lemmikala aidata ja millegi pärast ei sõima nende fännid neid sugugi jobudeks.
Võibollla tuleks kuulutada ,et see jh-ei esinda peale mõne üksiku isendi eriti suurt kedagi. Kõige naljakam on see ,et jh- ninamees- kojamees on ise mingi poliitik.

Pikaajalisem haiglasviibimine lõpeb ikka tavaliselt matustega .

ballack
14.01.07, 17:42
2004. aasta europarlamendivalimiste reklaamis mainiti Erki Noolt kui olümpiavõitjat, järelikult tekib seda vaadates tunne, et kõik olümpiavõitjad on Isamaaliidu poolt, eks ju?

me räägime antud hetkel jalgpallist ja selle seotusest poliitikaga ja ärgem kaldugem mööda sellest ja eriti ärgem rääkigem et tema küll tegi ja tema ka tegi....sama hästi võiks varastamist õigustada et näed tema ka varastas ja seega on see õigustatud. kuna kergejõustikufänn ei ole siis sellist tunnet mul ka ei tekkinud ja üleüldse erki nool juba tippspordist loobunud pole nagu või? oper küll tegeleb tippspordiga aga edasi. teema miks valiti ongi just see et ta tippspordiga tegeledes tegi reklaami erakonnale jnejne. oleks peale tippspordist loobumist see olnud oleks jumala pohui olnud.

Mr.Maximus
14.01.07, 17:46
Oper: Tahtsin Jalgpallijobuks 2006, Nagu Edgar Savisaar aastal 2002. Tehtud!

Mulle tundub ,et Kesal ei ole just parim läbisaamine Ninasarvikuga:) aga ikkagi ,miks selline vaenulikkus Operi vastu ,kes vaevalt üldse poliitikast midagi jagab aga tegutses kellegi nõuandel üsna targalt ja sai oma jalgpallikooli rajamiseks maad.
Üldiselt kasutavad kõik võimuparteid oma positsiooni ,mitte ainult kesikud ja jagavad tuntud tegelastele midagi vastutasuks.
Mina ei ole muide kesikute valija. :)

kesa
14.01.07, 17:58
Mulle tundub ,et Kesal ei ole just parim läbisaamine Ninasarvikuga:) aga ikkagi ,miks selline vaenulikkus Operi vastu ,kes vaevalt üldse poliitikast midagi jagab aga tegutses kellegi nõuandel üsna targalt ja sai oma jalgpallikooli rajamiseks maad.
Üldiselt kasutavad kõik võimuparteid oma positsiooni ,mitte ainult kesikud ja jagavad tuntud tegelastele midagi vastutasuks.
Mina ei ole muide kesikute valija. :)

Sa tabasid naelapea pihta. Võimuparteiga liitumine isikliku kasu saamise eesmärgil, mitte poliitiliste ideaalide tõttu, mida partei liige peaks ometi parteiga liitumisel teiste parteilastega jagama, ongi just see, mis teeb Operist Jobu.
Muuseas, poliitilise võimu kasutamist isikliku majandusliku kasu saamise eesmärgil nimetatakse korruptsiooniks.

ROOTSI KUNN
14.01.07, 18:05
Ma ei ole peale J- Haiglast väljaastumisest (jumal tänatud ,et ma seda tegin ) siin kordagi sõna võtnud. Nüüd tahaks küll öelda ,et minge mehed perse :( Ise ka aru saate mida te teete ! Kui te muudmoodi ei suuda omale tähelepanu tõmmata siis armastatud jalgpalluri solvamisega ,te oma surnud-üritusele küll elu sisse ei puhu.

Minu meelest oleks mõistlik ,kui need jalgpalli armastavad fännid ,kes seda jama ei poolda saaksid oma allikirjaga seda ka tõestada. Keegi võik näiteks väikse kodulehe teha ,kus fännid saaksid Andresele toetust avaldada ja selgelt väljendada ,et nad ei ole JH -nõmedusega ühinenud.

ballack
14.01.07, 18:10
Üks seltskond kuulutab ennast Eesti jalgpallifännide esindajaks ja hakkab tippsportlast tema poliitiliste vaadete pärast avalikult jobuks tembeldama.
millegi pärast ei sõima nende fännid neid sugugi jobudeks.
Kõige naljakam on see ,et jh- ninamees- kojamees on ise mingi poliitik.

sinu esimene lause - esiteks JH'l ei ole vaja mitte kuulutada seda vaid ongi jalgpallifännide esindaja ja seda ka ametlikus vormis jalgpalliliiduga (kui sulle kui järelikult jalgpallifänlusest kaugele inimesele tutvustada). teiseks sa ei saanud ikka aru et siin on tegu mitte tema vaadete pärast vaid JALGPALLI JA POLIITIKA SEGAMINI AJAMISEGA! pani need kaks asja kokku nagu need olekski loodud üksteisele......rohkem selgemalt ei saa lihtsalt enam öelda ausõna.

sinu teine lause - näed sa teistel spordialadel sellist suurt ja mõjukat fänniorganisatsiooni ja üleüldse mingit organiseeritud tegevust peale selle et panevad kirja et nemad kuuluvad sinna ja kõik (lisaks mängudel käimisele)? ühesõnaga kas teistel aladel on organisatsioon mis on AMETLIKULT fännide esindaja ja tegeleb ka igast muude ürituste organiseerimisega?

sinu kolmas lause - ütle üks põhjus miks ei või kojamees olla JH "ninamees" kui JH üldkoosolekul ta valiti selleks? mida on SINUL ütlemist selle kohta ah??? kui sellepärast peaks kojamees tagasi astuma sealt et SULLE see ei meeldi siis sulle teadmiseks, et see ei huvita mitte kedagi kuna sina ei ole JH's, on selge? fänniorganisatsioon ei ole organisatsioon kus on need samad tippsportlased keda fännatakse seega on pohui kust erakonnast keegi on. kuna mulle kui JH liikmele ei tule mingeid valimiskampaania reklaame postkasti läbi JH listi siis mis see minu asi on kuhu keegi juhatusest või liikmetest kuulub? kui kojamees teeb valimisreklaami siis ta teeb seda iseenda nimel mitte JH ega jalgpallifännide nimel eks.

ma ei viitsi vaielda inimestega kes ei tea asjast piisavalt palju vaid on midagi kõrvalt näinud ja siis tulevad ilkuma.

Mr.Maximus
14.01.07, 18:19
Aga lp. kesa. Niimoodi need asjad ju käivadki ,terves maailmas. Kes parajasti võimul see oma poliitikat ellu viib! Ja parem et selle mahajäätud staadioni sai endale Oper ,kui ,et mõni rasvane kesikust kinnisvarahai .
Kordan! Reform ,IRL ja sotsid panevad smamoodi. Oper ei ole selles süüdi.

kesa
14.01.07, 18:26
Ma ei ole peale J- Haiglast väljaastumisest (jumal tänatud ,et ma seda tegin ) siin kordagi sõna võtnud. Nüüd tahaks küll öelda ,et minge mehed perse :( Ise ka aru saate mida te teete ! Kui te muudmoodi ei suuda omale tähelepanu tõmmata siis armastatud jalgpalluri solvamisega ,te oma surnud-üritusele küll elu sisse ei puhu.

Minu meelest oleks mõistlik ,kui need jalgpalli armastavad fännid ,kes seda jama ei poolda saaksid oma allikirjaga seda ka tõestada. Keegi võik näiteks väikse kodulehe teha ,kus fännid saaksid Andresele toetust avaldada ja selgelt väljendada ,et nad ei ole JH -nõmedusega ühinenud.

JPH- sse pole ma kunagi kuulunud aga seekord olen JPH sanitaridega 100% nõus.
Armastatud sportlane palliplatsil, peab olema eetiline eeskuju noortele ka väljaspool väljakut.

kesa
14.01.07, 18:29
Aga lp. kesa. Niimoodi need asjad ju käivadki ,terves maailmas. Kes parajasti võimul see oma poliitikat ellu viib! Ja parem et selle mahajäätud staadioni sai endale Oper ,kui ,et mõni rasvane kesikust kinnisvarahai .
Kordan! Reform ,IRL ja sotsid panevad smamoodi. Oper ei ole selles süüdi.

Nii jõhkralt kui viimase aasta jooksul pole need asjad Eestis mitte ühegi valitsuse all käinud.
Selline tegevus on kõrge poliitlise kultuuriga riikides seaduse vastane.

ballack
14.01.07, 18:29
Armastatud sportlane palliplatsil, peab olema eetiline eeskuju noortele ka väljaspool väljakut.

ometi keegi kes aru saab asjast :) sportlane ei ole ainult 100% tema võimed platsil vaid ka käitumine. ehk siis ta peab ka muus elus normaalne olema.....kas keegi vaataks operit kui iidolit kui ta jääks uimastite smuugeldamise ja vargusega vahele aga samas oleks ründaja kes lööb iga koondise mäng keskmiselt 1.5 väravat? ei usu eriti. oskuste pärast palliplatsil on iidol aga tegevuse pärast mitte palliplatsil mängides on jobu.

marcello
14.01.07, 18:42
löögu 1-1 olukorrad ära
Kle jõua juba selgusele lõpuks mis sa põhjenduseks tood.Ühes teemas oli ülaltoodud tsitaat ka põhjendus,siin räägid "muus elus käitumisest"

Kellegi vaateid ja parteisse astumist võrrelda narko smuugeldamise ja vargusega on ikka ehe pullikaka.
Vähemalt 10 inimest,seega "jalgpallipere" ju,on mulle väitnud,et nende silmis sittus see nn jalgpallihaigla ennast täiega täis.

kjuutipai
14.01.07, 18:56
see et oper valiti jobuks on normaalne asjade käik. tuletaks meelde natsi ajalugu. paaar aastat tagasi astus keskerakonda erika salumäe, et nende abil saada suurem toetus spordile. kas keegi mäletab, mis sellest sai??? üsna varsti astus ta sealt välja, öeldes, et keskerakond ei toeta sporti piisavalt! teate, üldiselt on see jama kui aktiivsed sportlased end poliitikasse segavad. see on nõme ja õige et jobuks valiti.

lenc
14.01.07, 18:56
me räägime antud hetkel jalgpallist ja selle seotusest poliitikaga ja ärgem kaldugem mööda sellest ja eriti ärgem rääkigem et tema küll tegi ja tema ka tegi....sama hästi võiks varastamist õigustada et näed tema ka varastas ja seega on see õigustatud. kuna kergejõustikufänn ei ole siis sellist tunnet mul ka ei tekkinud ja üleüldse erki nool juba tippspordist loobunud pole nagu või? oper küll tegeleb tippspordiga aga edasi. teema miks valiti ongi just see et ta tippspordiga tegeledes tegi reklaami erakonnale jnejne. oleks peale tippspordist loobumist see olnud oleks jumala pohui olnud.

2004 oli Nool veel vägagi tippsportlane.

ALEKOK
14.01.07, 19:01

Ja millist eeskuju ta siis annab noortele POLIITIKASSE astumisega?

kesa
14.01.07, 19:16

Prostitutsioon on OK.

ballack
14.01.07, 19:19

siin ta tahtiski öelda et peaks andma eeskuju aga seekord oper ei anna eeskuju ;)

lenc
14.01.07, 19:19
Prostitutsioon poliitikas on OK.

Kas sa välistad siis võimaluse, et keegi on kunagi ausalt poliitikasse läinud? Et absoluutselt kõik, kes kuuluvad mingisse erakonda on poliitilised prostituudid.

kesa
14.01.07, 19:28
Kas sa välistad siis võimaluse, et keegi on kunagi ausalt poliitikasse läinud? Et absoluutselt kõik, kes kuuluvad mingisse erakonda on poliitilised prostituudid.

Oleneb, mis eesmärkidel poliitikasse astutakse, prostitueerides isiklikku majanduslikku kasu taga ajades ja oma nime müües nagu Oper või maailmavaatelisi põhimõtteid jagades.

ALEKOK
14.01.07, 19:35
Nii et annab sellega noortele halba eeskuju?
Aga selle unustate nüüd täiesti ära et Operi põhiline põhjus Keskerakonda astudes oli see, et ta tahab noortele paremaid treeningutingimusi?
Mõelge natuke selle peale ka, mis tunne on Operil. Astub võimuparteisse, et aidata Eesti noortejalgpalli ja valitakse nüüd selle eest jobuks.

ballack
14.01.07, 19:39
2004 oli Nool veel vägagi tippsportlane.

nii teen siis noole intervjuust copy paste selle kohta eks:
Miks te poliitikuks hakkate?

No mida siis peaks tegema? Ma saan 34. Neljas olümpiatsükkel läheb. Üle kümne aasta tippsporti! Kui ma praegu vaatan oma tervist, siis kipub aina rohkem selliseid pisilogisemisi tulema.

Nii ma olengi otsustanud, et minu tippsportlase karjäär lõpeb Ateena olümpiamängudega ära. Konkreetselt. Ja see parlamendiettepanek oli üks asi, mis aitas mul seda otsust teha.

Olümpiale minek on ikka kindel?

Aga muidugi - olümpiamängud on selle aasta põhieesmärk. See tähendab, et ega ma ikka ei osale mingites meeletutes kampaaniates. Mind kas inimesed valivad või ei vali. Ma arvan küll, et minu nimi ei nõua bussiga ringisõitmist, et tere, mina olen Erki Nool.

nii ja nüüd vaatame kuidas käitus oper ja kuidas käitus erki nool.......ärke hakakegi rääkima et ma praegu IRL'ile reklaami teen vaid see oli vastus lenci lausele.
ühesõnaga nool ei teinud sellist reklaami nagu oper hetkel teeb kui nool tippsportlane veel oli ;)

ballack
14.01.07, 19:50
Nii et annab sellega noortele halba eeskuju?
Aga selle unustate nüüd täiesti ära et Operi põhiline põhjus Keskerakonda astudes oli see, et ta tahab noortele paremaid treeningutingimusi?
Mõelge natuke selle peale ka, mis tunne on Operil. Astub võimuparteisse, et aidata Eesti noortejalgpalli ja valitakse nüüd selle eest jobuks.

ma rohkem ei viitsigi vaielda kuna ega te ei jäta seda vaidlemist nii või teisiti ja ma ütlen operile tema teo kohta täpselt nagu Oper meile ütles: see on tema enda probleem.
ise valis keskerakonna reklaamimise (nii et nii mõnigi jalgpallifänn sai aru nagu ütleks ta et terve jalgpallipere oleks kesikute poolt) koos korruptsioonimaigulise tehinguga ehk astu erakonda ja saad nii üht kui teist riigilt. korruptsioon on korruptsioon ja ei ole vahet kas teed sellega halba või head. reklaam sellele erakonnale ja sellise teo eest.....ei ole normaalne. ja muidugi sport ja poliitika segamini muidugi ka.

rohkem ma ei räägi sellel teemal.

urmar
14.01.07, 19:56
Õnneks Ballack lõpetas selle jura ära, tahaks mõne teise hääletaja põhjendusi ka lugeda. ;)

Martin
14.01.07, 20:03
Mulle teeb õnneks rõõmu see, et kuigi Oper mõjutab meeletult inimeste arvamusi, siis näiteks staadionil lärmav purjus Ballack ei mõju kellelegi kuidagi. Puhh, joppas jälle.

urmar
14.01.07, 20:10
Sümpaatne on lugeda Levadia lehelt teadet Rüütlile geeniuse tiitli andmise kohta ja seda, et jobust nad juttu ei teinud.

runno
14.01.07, 20:10
No jõudu tööle!!
Ma päris täpselt ei adu mis kehaosaga need 29 % mõtlevad, pea see vist küll ei ole..

kesa
14.01.07, 20:16
Mulle teeb õnneks rõõmu see, et kuigi Oper mõjutab meeletult inimeste arvamusi, siis näiteks staadionil lärmav purjus Ballack ei mõju kellelegi kuidagi. Puhh, joppas jälle.

Teinekord on ühel purjus fännil rohkem mõistust kui sajal purukainel.

kala2
14.01.07, 20:18
tglt ma arvan et nüüd tegid neesd kõik kes operi jobuks valisid kohukestele ja opile teene sellega,sest nüüd kõiik opi haletsejad annavad oma hääle talle valimistel. peen trikk:D

ALEKOK
14.01.07, 20:25
Opi jobuks hääletajad pidi olema tegelt ikka üpris palju, mitte 10 inimest.
Juba soccerneti küsitluses on Operile üle saja hääle antud.

ballack
14.01.07, 20:26
Mulle teeb õnneks rõõmu see, et kuigi Oper mõjutab meeletult inimeste arvamusi

mine vali keskerakond siis kui mõjutab ;) hmm millegipärast ma siiski kahtlen selles et sa operi pärast kesikud valid ehk siis enne astud kesikutesse või valid nad sellepärast et saaksid kõrgemaks leheneegriks kui praegu oled mitte sellepärast et oper seal on.

ballack
14.01.07, 20:29
Teinekord on ühel purjus fännil rohkem mõistust kui sajal purukainel.

tavaliselt purjus inimesed valetavad siis kui politseis on aga ülejäänud aja räägivad ka kõige valusamat tõde mida keegi kuuldagi ei taha ;)

Martin
14.01.07, 20:31
Ballack, sa pidid ju vait jääma. Mis lahti, suu ja näpiud sügelevad? Muide, sa Operile näkku julgeks öelda, et ta jobu on?

ALEKOK
14.01.07, 20:33
tavaliselt purjus inimesed valetavad siis kui politseis on aga ülejäänud aja räägivad ka kõige valusamat tõde mida keegi kuuldagi ei taha ;)

Selles on sul jah õigus :D

Martin
14.01.07, 20:38
Muide, praegu Ärapanijas näitas neid klippe. Kus seal Operit jalgpallurine tutvustati? See, et videoklipis oli ta korraks Eesti koondise särgis?

kala2
14.01.07, 21:06
mhm,oper koondise särgis on hoopis kriketimängija:D

ballack
14.01.07, 22:16
Ballack, sa pidid ju vait jääma. Mis lahti, suu ja näpiud sügelevad? Muide, sa Operile näkku julgeks öelda, et ta jobu on?

ma nüüd küll rohkem sellel konkreetsel teemal ei vaidle ega räägi (ainult see postitus veel sel teemal sulle vastamiseks) ;) aga näkku ütleksin küll kuid mitte seda et ta täielik jobu on vaid seda mida ma kuskil eelpool juba ütlesin et mängupoolest meie iidol aga keskerakonna reklaamimise poolest ehk spordi ja poliitika segamise poolest jobu.
kui veel ütlete et kas ma julgen talle näkku öelda või mitte siis järgmine mäng (peale mängu mängijaid oodates) teengi veel seda et lõpuks usuksite et mida ma ütlen seda ka teen nii et võiksite lõpuks selle vingumise jätta lõpuks kellele see ei meeldinud.
mitte ma ei ole ülbe nagu foorumi postitustest võiks välja lugeda vaid ma olen lihtsalt VÄGA otsekohene ja ütlen kõik välja mis vähegi on mitte ei hakka endas hoidma.
ühesõnaga kõik mis ma olen öelnud on vaadatuna mitmest küljest (nii heast kui halvast) mitte nii nagu enamus on et kui nüüd lööb võiduvärava (või midagi muud sellist) siis me unustame absoluutselt kõik sigadused ära mis ta kunagi teinud on kuna iidolit ei tohi puutuda ju ;)
nii ja rohkem ma sel teemal (siin teemas võin rääkida aga mitte sellest teemast) ei räägi punkt!

lenc
14.01.07, 22:26
tglt ma arvan et nüüd tegid neesd kõik kes operi jobuks valisid kohukestele ja opile teene sellega,sest nüüd kõiik opi haletsejad annavad oma hääle talle valimistel. peen trikk:D

Sorry mees, aga Opi ei kandideeri valimistel.

eston maravilha
14.01.07, 23:20
vaatame asja positiivsest küljest - ehk sureb see väärmoodustis nüüd välja.

palju isamaaliitlasi hääletusel üldse kokku osales?

ja kas operi laulus asendatakse armastame vihkamisega?

kala2
15.01.07, 00:04
sry ei kandideeri jahh:) aga mõtlekui sigalahe trikk olex olnud:D

ballack
15.01.07, 00:44
ma ka ei kandideeri

lenc
15.01.07, 01:04
http://www.sloleht.ee/2007/01/15/sport/214943/

Tahaks loota, et Opi ei lase ennast sellest häirida ja kui Andres ise seda ei loe, siis võiks mõni temaga kontaktis olev isik talle kinnitada, et fännide enamus on endiselt tema taga.

Tundmatu
15.01.07, 08:07

Minu teada kandideerib ikka küll
Keskerakonna nimekirjas numbri all 51, täpsemalt Valimisringkonnas nr 1 (Tallinna Haabersti linnaosa, Põhja-Tallinna linnaosa, Kristiine linnaosa), kus ta on neljas number.

Info http://www.keskerakond.ee/index.php?main=222

Sen
15.01.07, 08:15
Las kandideerib! Iga inimese oma asi mida teeb ja kus kandideerib.
Mina igaljuhul astusin sellest jobuorganisatsioonist nimega JH välja! Ja palun minu nimi kustutada JH leheküljelt.
Ballack, sul soovitan rahusteid võtta ja mitte nii lolli juttu suust välja ajada. Sorry mees.

Tundmatu
15.01.07, 08:27
Las kandideerib! Iga inimese oma asi mida teeb ja kus kandideerib.

Loomulikult las kandideerib, selle vastu pole midagi.
Info oli välja toodud, selle peale, kui esitati väide, et ei kandideeri.

päkapikk
15.01.07, 09:11
Kas nüüd toimub lõhenemine?Jalgpallihaigla VS Mitte Jalgpallihaigla??
Pähh,seda küll nüüd ei tahaks,nii ei saa ju rallit sõita,oleme ikka sõbrad edasi.

yheksa
15.01.07, 10:14
Aga ikkagi ballack - sa lubasid juna ammu, et sa enam foorumisse ei kirjuta. Ole nüüd mees ja pea sõna. Palun noh.

ballack
15.01.07, 11:35
Aga ikkagi ballack - sa lubasid

ei viitsi üles otsida aga kuskil juba kirjutasin et kui ma foorumis vait jään uuesti siis see tähendab midagi väga halba ehk oleks kõikide peale vihane ja seega teeks hoopis jalgpallifänlusele vastutööd (küll ma seda juba oskaks).
ühesõnaga vait ma ei jää.

näita see koht kus ma kirjutasin et "ma luban et rohkem ei räägi siin foorumis kunagi". ausalt noh.

fitti
15.01.07, 11:41
Kas hullusärgid on muidu vabamüügis või ainult retseptiga?

ballack
15.01.07, 11:43
Kas hullusärgid on muidu vabamüügis või ainult retseptiga?

ei leia enda oma kuidagi üles....pann pesumasinasse viimati aga näed ära sõi selle raibe.
miks ma siis jäängi vihkama on see et mitu korda ei kavatsegi ühe asja peale vihastada ja saab ka end välja elada siis selle peale kes mind nii vihaseks ajas karistuseks (mäletad ikka ju minu põhimõtteid et nii nagu koer külale nii küla koerale ja mitte grammivõrdki vähem tagasi teha)......kui on normaalsed tegelased siis ma ei saa vihaseks aga kui ei ole normaalsed ja käituvad sitasti ehk alusetult sõimates ja asju välja mõeldes siis on see nende endi probleem ja viga et miskit allamäge neil võib minna. pohuism tagajärgede eest on mul soccernetis lugedes tulnud nii et nii mõnelgi inimesel on mõtlemist kas kirjutada nagu delfi kommentaarides või nagu soccernetis (teoorias vähemasti). arvake mis tahate ja mul on jumaa pohui sest mis arvate.......niikaua on pohui kuni sõimama ei kuku minu mõtete üle.

Sen
15.01.07, 11:45
jah, raske juhus
aga laena selle 29% käest, nemad kindlasti annavad selle sulle

Tundmatu
15.01.07, 11:46
ei viitsi üles otsida aga kuskil juba kirjutasin et kui ma foorumis vait jään uuesti siis see tähendab midagi väga halba ehk oleks kõikide peale vihane ja seega teeks hoopis jalgpallifänlusele vastutööd (küll ma seda juba oskaks).

näita see koht kus ma kirjutasin et "ma luban et rohkem ei räägi siin foorumis kunagi". ausalt noh.

Otsi FC Flora teemas ja 186 leheküljel.
Seal tahad kontot kustutada ja teatad, et staadionil hakkad sõimama jms

yheksa
15.01.07, 11:56

Palun (http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=725474&postcount=3703) - loe ja imesta, eksju.

ballack
15.01.07, 12:11
kahjuks ei suutnud mitte kusagilt leida neid kahte sõna koos "ma luban" ja üllaülla isegi ühte sõna nagu "luban" ei leidnud.
EDIT: ei leidnud ka seda et "annan lubaduse"

Tundmatu
15.01.07, 12:27
Kas selleks, et miskit teha peab olema nagu lastel see, et "ma luban"?
Kui jah siis ma ei tea :S

Natuke mujalt - tellid ntx takso öeldakse tuleb 10 min pärast, ei tule, helistad tagasi ja öeldakse, et me ju ei öelnud, et "Ma luban" et takso tuleb, ütlesin vaid et tuleb.

Minu arvamus, inimene vastutab oma tegude ja sõnade eest. Selleks, et miskit teha, ei pea olema kohe mustvalgel "Ma luban".

Kuid mida mina ka tean :(

marcello
15.01.07, 12:29
See tribüüni jutt on sl õhtulehes ka veider.Ajakirjanik pole viitsinud uurida palju neid idioote oli kes Opi jobuks hääletasid või siis ajas skandaali taga.Miks ei peaks Opi plaksutama fännitribüünile kui seal ei ole kõik selle veidra organisatsiooni liikmed ja need kes on ,neid on ka ainult 29% ballacki suguseid!
Opi võiks vormi alla mingi t särgi teha ja siis pärast kolli venemaale seda ka eksponeerida.
Samas oleks kõige õigem ignoreerida neid.

Kas haiglas on rohud otsas või arstid juba streigivad?

lenc
15.01.07, 12:33

Keskerakonna nimekirjas numbri all 51, täpsemalt Valimisringkonnas nr 1 (Tallinna Haabersti linnaosa, Põhja-Tallinna linnaosa, Kristiine linnaosa), kus ta on neljas number.

No siis oli mulle kusagilt valesti meelde jäänud.

kesa
15.01.07, 12:40
Kui soovite Eestit, kus edukas äriline tegevus on võimalik ainult võimuparteiga liitudes, siis andke minna ja valige Oper.

yheksa
15.01.07, 13:07
kahjuks ei suutnud mitte kusagilt leida neid kahte sõna koos "ma luban" ja üllaülla isegi ühte sõna nagu "luban" ei leidnud.
EDIT: ei leidnud ka seda et "annan lubaduse"

Jeesus Maria - sa ballack oled veel rumalam kui ma arvasin. Kahju muidugi.

ballack
15.01.07, 13:34
Kas selleks, et miskit teha peab olema nagu lastel see, et "ma luban"?
Kui jah siis ma ei tea :S

Natuke mujalt - tellid ntx takso öeldakse tuleb 10 min pärast, ei tule, helistad tagasi ja öeldakse, et me ju ei öelnud, et "Ma luban" et takso tuleb, ütlesin vaid et tuleb.

Minu arvamus, inimene vastutab oma tegude ja sõnade eest. Selleks, et miskit teha, ei pea olema kohe mustvalgel "Ma luban".

Kuid mida mina ka tean :(

hea et taksost rääkisid. selline juhus ükskord tuli küll kus öeldi et 15min pärast tuleb aga pärast 45min ootamist öeldi et sorry et meil ikka ei ole vaba taksot........eks mingid rikkad välismaalased tellisid mitu taksot siis ja seega sai neid tõmmata ja ka rohkem raha :( (selline see reaalne elu on)

teine küsimus on ka see et kas sa usud inimese sõnu kes on väga pettunud milleski ja ütleb midagi keset seda tunnet? ma ei usu et sa võtad tõsiselt sellises olekus inimese ütlemisi.
selle vastutamise kohapealt ma küsin mida ma vastutan kui ütlesin et rohkem ei räägi pettumuse hoos?
kas ma peaks minema politsei jaoskonda selle täiesti mõtetult tühise lause pärast et näed ma ütlesin üht asja aga ei teinud seda et pange nüüd mind pokri või tehke trahvi või midagi sellist või? ahjaaa ja kui võtad tõsiselt seda pettumuse hoos öeldut siis ma ütleks et tule maapeale tagasi ja vaata mis reaalses elus toimub ja kõik ei ole selline nagu sinu unenägu.

mul pohui mis arvate nagu ma juba ennist ütlesin ja foorum tekitas selle pohuismi ja tagasi seda enam ei muuda (süüdistage iseendid kui minu txt ei meeldi).

aga jah kahjuks suudeti lõhe tekitada jalgpallifännidesse. sellega jäävad arvatavasti ka paljud rongkäigud, trammisõidud jne veelgi rahvavaesemateks (kuna korraldaja on ju teada) kui nad niigi on jäänud.....vähemalt niikaua kuni pole ära suudetud leppida ehk siis üks pool pole nõustunud aru saama et kõikidel ei ole üks ja sama arvamus (antud juhul sellega et ühed vaatavad vaid inimese üht omadust ja teised kõiki jalgpalliga seotud omadusi ja tegusi kokku). ja kui ära ei suuda leppida see pool kes hakkas protesteerima siis ma ütlen vaid seda et esiteks teil kõigil on põhimõtteliselt olnud võimalus hääletada ja kui seda ei teinud siis pole midagi muud teha kui ainult iseennast süüdistada et ei viitsinud või ei tahtnud valida. mitte mingit piirangut ei ole olnud et nimeliselt see ja see ja see ei tohi valida onju? keegi ei ole mingeid hääli tühistanud. seega süüdistage endid.

aga nüüd üks üldine küsimus mis ei kehti mitte selle jobu-geeniuse teema kohta vaid üldiselt: MIKS KURAT TE SÜÜDISTATE KOJAMEEST KÕIGES??? KAS KELLELGI ON MINGEID TÕENDEID ET KOJAMEES TEGI AJUPESU VÕI REKLAAMI VÕI MIDA IGANES SELLIST VÕI???????

kui keegi ütleb et ma lubasin teemast mitte rääkida siis see kehtis selle kohta et ei vaidle rohkem miks oper valiti ja mis ta seal halba tegi jne. praegu oli valimise põhimõttest (mitte selle tulemuse üle vaidlemisest), jalgpallifännide lõhest ja muust sellisest juttu (minu tekstis siis).

ballack
15.01.07, 13:37
lõhe jalgpallifännide vahel - TEHTUD!

eestimees
15.01.07, 13:56
noo on alles mõttetu nutmine. saage juba ükskord aru et see oli JPH sisehääletus ja nende arvamus mitte üleüldine fännide arvamus. ega nad ei räägi kõigi eesti fännide eest. ma ei saa aru mis probleem on?

PS: ma ei kuulu JPH kui keegi siin arvab:D

Sen
15.01.07, 13:56
Stinger
kas oleks võimalik ka saada hääletajate arv ja teised tulemused

ballack
15.01.07, 13:57
Stinger
kas oleks võimalik ka saada hääletajate arv ja teised tulemused

ma tahaks ka sama teada

eestimees
15.01.07, 14:00
A Operil on kindlatsi jumalast pohhui kui mingid vennad valisid ta jobuks. ma saaks aru siis kisast ja nutmisest vms kui terve eesti fännid oleks ta jobuks valinud aga mingi kamp JPH liikmed? paljud neid hääletas ta jobuks ca 30 vä? noo anna andeks see kisa on tobe juba. need JPH liikmed EI ESIDNA tervet eesti fänndie arvamust!!! kisa ei millestki

PS ei ole JPH liige:)

gianluca
15.01.07, 14:11
KUKU raadios Papa varsti selgitamas teemat.

Tundmatu
15.01.07, 14:11
Kuku Raadios Vox Populi saaates enne kella 15 peaks ka räägitama sel teemal, st valimisest.

ballack
15.01.07, 14:14
A Operil on kindlatsi jumalast pohhui kui mingid vennad valisid ta jobuks. ma saaks aru siis kisast ja nutmisest vms kui terve eesti fännid oleks ta jobuks valinud aga mingi kamp JPH liikmed? paljud neid hääletas ta jobuks ca 30 vä? noo anna andeks see kisa on tobe juba. need JPH liikmed EI ESIDNA tervet eesti fänndie arvamust!!! kisa ei millestki

neil pole muud sittagi teha kui ainult vinguda ja möliseda ja kui ise ei valita (antud juhul pole tegusi) siis üritatakse keegi ikka selleks patuoinaks teha keda sõimata saaks. see kadedus ja sõimamine ju lausa vaata et eestlaste rahvuseripära.

eestimees
15.01.07, 14:16
neil pole muud sittagi teha kui ainult vinguda ja möliseda ja kui ise ei valita (antud juhul pole tegusi) siis üritatakse keegi ikka selleks patuoinaks teha keda sõimata saaks. see kadedus ja sõimamine ju lausa vaata et eestlaste rahvuseripära.

see ongi naljaks mingi 0.01% või 1% või kui suure osa need valijad JPHst eesti fännidest moodustavatki nüüd valis ta jobuks:D nagu terve eest fännide arvamus oleks nüüd, mõttetu

urmar
15.01.07, 14:17
ma rohkem ei viitsigi vaielda kuna ega te ei jäta seda vaidlemist nii või teisiti ja ma ütlen operile tema teo kohta täpselt nagu Oper meile ütles: see on tema enda probleem.
ise valis keskerakonna reklaamimise (nii et nii mõnigi jalgpallifänn sai aru nagu ütleks ta et terve jalgpallipere oleks kesikute poolt) koos korruptsioonimaigulise tehinguga ehk astu erakonda ja saad nii üht kui teist riigilt. korruptsioon on korruptsioon ja ei ole vahet kas teed sellega halba või head. reklaam sellele erakonnale ja sellise teo eest.....ei ole normaalne. ja muidugi sport ja poliitika segamini muidugi ka.

rohkem ma ei räägi sellel teemal.

Kui sa seda otsid, siis siin ta muidu on ;) Selge lubadus mitte rääkida sellel teemal, aga ega see polegi tähtis, räägi palju tahad.
Kuid need rongkäigud haigla eestvedamisel jäävad vist küll ära? üldse on see haigla nimetusena vilets, nüüd siis on ka sisu lõplikult paljastatud. Küllap tuleb uus organisatsioon, kui seda just vaja on. ja mina loll mõtlesin, et need, kes Operit viimasel ajal sõimanud on, on kas jalkavihkajad üldse, või siis eesti koondise vihkajad, aga tuleb välja, et enamuses vist hoopis meie poliitikahuvilised jalgpallihaiged. :(
Kui Ballack teatab pressiteates, et jalgpalli ei tohi siduda poliitikaga, siis ise tegite ju ometigi nii! Andsite Operile auhinna jalgpallivälise teo eest. Kurbmäng Paabelis.

urmar
15.01.07, 14:29
see ongi naljaks mingi 0.01% või 1% või kui suure osa need valijad JPHst eesti fännidest moodustavatki nüüd valis ta jobuks:D nagu terve eest fännide arvamus oleks nüüd, mõttetu

Ei saanud täpselt aru, mida sa mõtled, aga sina ju olid ka nende 4 julge seas, kes seda jobujampsi õigeks peavad.

urmar
15.01.07, 14:41
Nüüd võikski Kuku lahti teha. Kohe algab Papa selgitus

Sen
15.01.07, 14:42
sellega jäävad arvatavasti ka paljud rongkäigud, trammisõidud jne veelgi rahvavaesemateks (kuna korraldaja on ju teada)

Sulle teadmiseks ballack et ühtegi trammisõitu pole JH korraldanud, samuti rongkäike.

ballack
15.01.07, 14:43
Kui sa seda otsid, siis siin ta muidu on ;) Selge lubadus mitte rääkida sellel teemal, aga ega see polegi tähtis, räägi palju tahad.
Kuid need rongkäigud haigla eestvedamisel jäävad vist küll ära? üldse on see haigla nimetusena vilets, nüüd siis on ka sisu lõplikult paljastatud. Küllap tuleb uus organisatsioon, kui seda just vaja on. ja mina loll mõtlesin, et need, kes Operit viimasel ajal sõimanud on, on kas jalkavihkajad üldse, või siis eesti koondise vihkajad, aga tuleb välja, et enamuses vist hoopis meie poliitikahuvilised jalgpallihaiged. :(
Kui Ballack teatab pressiteates, et jalgpalli ei tohi siduda poliitikaga, siis ise tegite ju ometigi nii! Andsite Operile auhinna jalgpallivälise teo eest. Kurbmäng Paabelis.

jalgpalliväline tegu????????????????????????????????????
kuna ma ütlesin et rohkem ei vaidle antud teemal (põhjused miks valiti) siis ei hakka rohkem selgitama (kui sa pole veel aru saanud).

see et jalgpallihaigla nimi ei meeldi on sinu mõte nii et vahet ei ole. mis see nimi siia üldse puutub ja mis see sinu asi üldse on kui sa sinna ei kuulu? oki poh see nimi.

pressiteadet ei kirjutanud mitte mina vaid oli lihtsalt juhtkonna poolt välja valitud üks selgitus hääletajate seast (mina ei pannud seda sinna lehele üles ega öelnud et kirjutage minu põhjendus eks).

sorry aga mul hakkab juba kopp ette tulema kogu sest sitasest vingumisest!

fitti
15.01.07, 14:46
Äkki jääd vait siis vahelduseks. Ammu oled end juba lolliks teinud.

ballack
15.01.07, 14:48
Sulle teadmiseks ballack et ühtegi trammisõitu pole JH korraldanud, samuti rongkäike.

ega ma seda öelnudki et kõik need JH korraldas, mõtlesin siin seda et "ühed ei käi teistel külas ja teised ei käi esimestel külas".

ega ise ka ei läheks sinna teiste juurde kui tean et nad ainult sõimama hakkavad ja ei taha kuulata kunagi põhjendusi LÕPUNI (reaalses elus) ja ei taha seda sõimu kuulata lihtsalt.

ballack
15.01.07, 14:52
Äkki jääd vait siis vahelduseks. Ammu oled end juba lolliks teinud.

kuna kordamine on tarkuse ema siis ma ütlen uuesti: mul on pohui ja ei jää vait, vait ei jää ma kunagi kui miskit ärritavat on. JA KURAT SEE VINGUMINE, SÕIMAMINE JA KOJAMEHE SÜÜDISTAMINE ILMA MINGISUGUSTEGI TÕENDITETA JNEJNE ON ÄRRITAV RAISK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sen
15.01.07, 14:55
kuna kordamine on tarkuse ema siis ma ütlen uuesti: mul on pohui ja ei jää vait, vait ei jää ma kunagi kui miskit ärritavat on. JA KURAT SEE VINGUMINE, SÕIMAMINE JA KOJAMEHE SÜÜDISTAMINE ILMA MINGISUGUSTEGI TÕENDITETA JNEJNE ON ÄRRITAV RAISK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kle ballack, kes siin vingub ja räuskab koguaeg???

Jasper
15.01.07, 15:01
Mainin, et foorumis on võimalik kasutada seadet ignore list:)

Ma küll mingit lõhet ei näe. Eeldan muidugi, et opijobi plokk on umbes kümneliikmeline. Tore oleks kui nemad ise endale organisatsiooni teeks. Nimeks paneks "Jalgpallivaimuhaigla". Aga samas on JH ka ikka süüdi sellise lolluse väljaandmises ning sellest on juttu olnud ka varem. See läheb ka "poliitika ja jalgpall eraldi" eetikareegliga lahku IMHO. Ma igatahes annan selles asjas allkirja Operi poolt ja hääletama lähen poliitilise nägemuse järgi, mis jalgpallist eraldi.

urmar
15.01.07, 15:02
*2006. aasta Jalgpallijobuks valiti aga üllatuslikult Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Oper, kelle andis oma hääle 29% vastanutest. Operit ei kritiseeritud mitte tegude eest palliplatsil vaid pahameelt tekitas ründaja liitumine Keskerakonnaga. “Sport ja poliitika olgu lahus,” oli Jalgpallihaigla liige Ballack veendunud.*

Nii pakub siis haigla kodukas , aga papa rääkis Kukus hoopis sellest löömata väravast Vene vastu, mis on ausalt öeldes ikka sama häbiväärne selgitus. Mõnitada mängijat väravalöömata jätmise eest on veel nõmedam. Kui mees üldse ei lööks, nagu Neemelo pikka aega, aga Operile selle ühe momendi eest? Lugu on sarnane tavaliste õigustustega mingi skandaali puhul, kus lõpuks satutakse vihma käest räästa alla. Üks vale kutsub esile teise ja lõpuks ei saa enam keegi aru, mis õigustuseks öeldi. Täpsemalt ei mäleta.

sicmic
15.01.07, 15:16

Noh, selles mõttes "kandideerib", et toob hulga hääli ja siis läheb mängib vutti edasi. Muud tõenäolist stsenaariumit ma siin ei näe. Nendel valimistel vähemalt mitte. JOKK, eksole, aga sellega on kõik juba harjunud...

ballack
15.01.07, 15:48
Kle ballack, kes siin vingub ja räuskab koguaeg???

okei teeme lihtsalt siis:
vingusid need kes tulemusega rahul polnud kuna ise ei viitsinud või polnud tahtmist hääletusest osa võtta.....kas see polnud vingumine et ei meeldi see tulemus ja siis tuli hästi palju sõimata kojameest et tema on süüdi ja tegi suurt lobitööd jnejne või? kui ei ole vingumine siis tõlgenda ära mis asi on vingumine palun.
ja see kõva häälega rääkimine oli tingitud sellest mõtetust mölast mis tekkis ja põhipoint oli veel selles et süüdistati kojameest aga miks? milles kojamees süüdi on? palun list on olemas mis jalgpallihaiglal on ja vaadake sinna listi saadetud kirjad on kõik salvestatud ja otsige (need kes kojameest süüdistasid) palun mulle kasvõi üks e-mail kus kojamees teeks kasvõi imepisikest lobitööd! kui seda ei suuda leida siis on see pesuehtne valetamine ja laimamine!
veel on küsimus selline et miks te süüdistate organisatsiooni kui juriidilist isikut (ega juhatus ei otsustanud seda kes need tiitlid saavad)? ega organisatsioon süüdi ei ole, need samad liikmed ise on süüdi hoopis sellises häälte tulemuses kuna need kellele see valik ei meeldi ei viitsinud valida!
see mis mina tegin ei olnud mitte vingumine vaid seletasin vingujatele ära põhjused mida nad nii väga teada tahtsid (vähemalt mis minu puhul oli).
mis mõttega te üldse vingute kui neid valijaid "teie teada nii vähe oli"? kui neid vähe oli siis mis seal vahet on? ühed mõtlesid nii ja kõik ja see ei ole kõik eesti koondise fännid. nagu lihtsalt poleks inimestel midagi teha kui otsida mida sõimata või mille üle vinguda.

gianluca
15.01.07, 16:34
Kõigepealt tuletaks meelde fännieetika ühte punkti:

Püüa tribüünil mitte segada omavahel jalgpalli ja poliitikat. Tegu on ikkagi mänguga, mis peaks ühel või teisel viisil inimestele eelkõige rõõmu pakkuma. Loomulikult on pealtvaatajate hulgas vägagi erinevate poliitiliste, rassiliste, usuliste, seksuaalsete ja moraalsete tõekspidamistega inimesi, kuid tuleta ikkagi meelde, mis teid sel tribüünil ühendab, mitte eristab.

Ja teisalt põhiseadust - § 12. Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või muude veendumuste, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või muude asjaolude tõttu.

Oper astus Keskerakonda? Täiesti vastuvõetamatu eks? Inimese vaba valik.

Et kandideerib valimistel? Võtame näiteks sotside hüüdlause JOKK JÄTTA! Samas leiab nende nimekirjast – Tarandi, Mikko ja Saksa - ei tule ju nemad ka Europarlamendist ära.

Kurb on tõdeda, et “juriidiline korrektsus” on Eestis läinud ikka üle igasuguse piiri, kuid see on juba terve ühiskonna sügavam probleem.

Ausalt öeldes ei saa ainult ühest asjast aru, kuidas see kõik seotud jalgpalliga??? Vähemasti sellises kontekstis, et peaks avalikult Jalgpallijobuks kuulutama. Igal ühel on õigus oma arvamusele – ka mulle ei meeldi Keskerakond ja pole iial neid valinud.

Sõpradega õlleklaasi taga võib ju kiruda, et on ikka halvasti küll, et poiss Kesikute kampa kukkus, aga selle eest Jalgpallijobu tiitel anda on ikka liig mis liig.

Vaadake rahus peeglisse ja mõtelge nüüd järele sellel kohal - ise kirute, et Kesk on paha ja teeb tempe, aga mille poolest te nüüd ise siis paremad olete, kui tembeldate inimese jobuks lihtsalt selle põhjal et poiss astus valesse parteisse?

Ja no need koomikud, kes hääle andsid sellel põhjusel, et Oper ei skoorinud Venemaal – marss ravile. Ründajal oli üks võimalus ja ta ei löönud ära – tuleb ette ka jalgapallimaailma kõige suurematel. Kuidas peaksime siis nimetama poolkaitset, kes suudab luua ründajale ühe võimaluse?

Ja nii nagu on Fännieetika lõppsõnas kirjas – “lõpetuseks võib aga öelda: armastage jalgpalli iseendas, mitte iseennast jalgpallis!”

JPH liige nr.350

kojamees
15.01.07, 16:35
Päris põnev lugemine , mõni mees astub juba neljandat päeva järjest Jalgpallihaiglast välja , mõni kauaaegne Jalgpallihaigla vastane , kamandab siin , et kes räägib ja kes ei räägi j.n.e.
Siit kommidest järeldub , et Viikmäe ja Neemelo puhul võivad inimesed enda arvamust avaldada, nii nagu ammustel aegadel ka Zelinski ja Poomi puhul , siis on nüüdsest meil "püha" mees , kes on ilmeksimattu ja kriitikat ei kannata.
Opi jääb Opiks ikkagi edasi ja laulutekste ei hakka küll keegi ümbertegema aga tagasiside on tagasiside ja selline oli küsitluse tulemus.
Ei leia , et "pühamehe" puhul oleks me pidanud hakkama tulemusi võltsima.

ALEKOK
15.01.07, 16:47
Päris põnev lugemine , mõni mees astub juba neljandat päeva järjest Jalgpallihaiglast välja , mõni kauaaegne Jalgpallihaigla vastane , kamandab siin , et kes räägib ja kes ei räägi j.n.e.
Siit kommidest järeldub , et Viikmäe ja Neemelo puhul võivad inimesed enda arvamust avaldada, nii nagu ammustel aegadel ka Zelinski ja Poomi puhul , siis on nüüdsest meil "püha" mees , kes on ilmeksimattu ja kriitikat ei kannata.
Opi jääb Opiks ikkagi edasi ja laulutekste ei hakka küll keegi ümbertegema aga tagasiside on tagasiside ja selline oli küsitluse tulemus.

Aga äkki oleks saanud sel aastal seda mitte välja anda?
Mingit jalgpallijobut see aasta nagu polegi olnud.
Selle väljaandmine on ju põhjustanud üsnagi suure skandaali ning lõhe fännide vahel.

Sen
15.01.07, 16:49

Kui mind mõtled siis avaldus hommikul saadetud.

Aga vaatan et sul nagu alati pole midagi tarka öelda.
Võiksid parem küsimustele vastata- kui palju oli hääletajaid ja kuidas jagunesid järgmised kohad. Kui julged siis avalda ka nimed kes kuidas hääletas, siis selgem pilt sellest 29 %-st

Sen
15.01.07, 16:55

Leppige ikka enne omavahel kokku mis see põhjus oli. Naljavennad :)

ballack
15.01.07, 17:11
Aga äkki oleks saanud sel aastal seda mitte välja anda?
Mingit jalgpallijobut see aasta nagu polegi olnud.
Selle väljaandmine on ju põhjustanud üsnagi suure skandaali ning lõhe fännide vahel.

kui see aasta oleks andmata jäänud siis oleks see nagu operi sõna otseses mõttes pühakuks tunnistamine kelle kohta ei tohi mitte midagi öelda ükskõik mida ta ei teeks ja mingid reeglid tema kohta ei kehtiks. kui oleks andmata jäänud siis oleks see olnud juhtkonna omavolitsemine et näed korraldame küsitluse ja anname auhinnad aga näed tulemused ei meeldi siis ei anna vaid sööge hoopis sitta et pohui et hääletasite aga meile ei meeldi tulemus. kandideerib sinna poliitikasse ja teeb reklaami tippspordi tegemise ajal ja teeb vägagi korruptiivse käigu jalgpalliga seoses ja omakasu eesmärgil siis pole midagi teha......ta on iidol kuid see tähendab et ka eeskuju. aga nüüdsest on minu jaoks ta iidol vaid palliplatsil aga tavalises elus on lihtsalt......ei teagi kuidas öelda aga mitte midagi ülistavad ega head. see ei olnud valiku põhjuse selgitamine (millest ma lubasin mitte rohkem rääkida) vaid küsimuse miks ei jäetud andmata see tiitel vastamine ja minu arvamine temast, ütlesin juhuks kui keegi tahab öelda et ma lubasin sellest rohkem mitte rääkida (lugege viimast lauset ja saate aru et JOKK).

ROOTSI KUNN
15.01.07, 17:20
Stinger! See 29% mida siin on juba ennem kirjutatud ei ütle mitte midagi.
Kõige olulisemat aga ei taha nagu keegi välja öelda. Kui suurest hulgast hääletajatest see 29% saadi? Kas hääletas 10 , 100 või 200 ??

No ja see viimane lause ,et 100% tõi põhjuseks liitumise kesikutega. ):)

Papa just kuulutas raadios vastupidist!!!!! Keda siis lõppude lõpuks uskuda:)

Kutsuge oma juhatus kokku ,hääletage omavahel ja võtke vastu ametlik versioon. Variant ,mis saab rohkem hääli lähebki ,läheb käibele. :)

2mSööt3mMööda
15.01.07, 17:30
......ta on iidol kuid see tähendab et ka eeskuju. aga nüüdsest on minu jaoks ta iidol vaid palliplatsil aga tavalises elus on lihtsalt......ei teagi kuidas öelda aga mitte midagi ülistavad ega head.
Sa olid tema eelneva jalgpallivälise eluga väga kursis muidu? Ye right.
Üldse mõned pingutavad selle omakasu jutuga ikka väga üle. Jalgpallikool teenib ikka rahvast ju, et lastel oleks kusagil vaba aega veeta jne. Arvate, et Oper hakkab mingeid hulle summasid selle jalgpallikooliga teenima või? Ma arvan, et ta on juba piisavalt rikas, et ta ei pea hakkama eesti rahvast tillist tõmbama.

ALEKOK
15.01.07, 17:31
kui see aasta oleks andmata jäänud siis oleks see nagu operi sõna otseses mõttes pühakuks tunnistamine kelle kohta ei tohi mitte midagi öelda ükskõik mida ta ei teeks ja mingid reeglid tema kohta ei kehtiks. kui oleks andmata jäänud siis oleks see olnud juhtkonna omavolitsemine et näed korraldame küsitluse ja anname auhinnad aga näed tulemused ei meeldi siis ei anna vaid sööge hoopis sitta et pohui et hääletasite aga meile ei meeldi tulemus. kandideerib sinna poliitikasse ja teeb reklaami tippspordi tegemise ajal ja teeb vägagi korruptiivse käigu jalgpalliga seoses ja omakasu eesmärgil siis pole midagi teha......ta on iidol kuid see tähendab et ka eeskuju. aga nüüdsest on minu jaoks ta iidol vaid palliplatsil aga tavalises elus on lihtsalt......ei teagi kuidas öelda aga mitte midagi ülistavad ega head. see ei olnud valiku põhjuse selgitamine (millest ma lubasin mitte rohkem rääkida) vaid küsimuse miks ei jäetud andmata see tiitel vastamine ja minu arvamine temast, ütlesin juhuks kui keegi tahab öelda et ma lubasin sellest rohkem mitte rääkida (lugege viimast lauset ja saate aru et JOKK).
Mis kuradi pühakuks tunnistamine? Enamustele Operi vastu hääletanute põhjuseks oli ikkagi tegelikult Keskerakonna vaenulikus(mitte see et ta teles reklaami teeb ja Venemaale väravat ei löönud). Miks peaks igal aastal jobu valima, kui seda polegi? Ning sa ennem ütlesid, et selles et Oper valiti on süüdi Eesti jalkafännid, sest nad ei hääletanud. Aga miks peaksid jalkafännid valima Aasta Jobu, kui seda sel aastal polnud? Kasvõi Neemelo pidutsemine või Lindpere mölisemine ei vääriks seda tiitlit minu arvates. Ning Andrejevi peksmine ei olnud minu mäletamist mööda üldse sellel aastal, ajakirjandusse jõudis lihtsalt sellel aastal.

marcello
15.01.07, 17:41
Ballack,sa oled hale.Enne kisasid Opi poliitilistest eelistustest,pärast papa juttu mingi müstilise löömata jäänud 1-1 olukorra kohta suutsid sa sealt šnitti võtta ja oma postitustesse toppida.Nüüd kui kojamees pühaku juttu ajas,said ka selle enda repertuaari.
Milline areng-braavo

kesa
15.01.07, 18:02
Sa olid tema eelneva jalgpallivälise eluga väga kursis muidu? Ye right.
Üldse mõned pingutavad selle omakasu jutuga ikka väga üle. Jalgpallikool teenib ikka rahvast ju, et lastel oleks kusagil vaba aega veeta jne. Arvate, et Oper hakkab mingeid hulle summasid selle jalgpallikooliga teenima või? Ma arvan, et ta on juba piisavalt rikas, et ta ei pea hakkama eesti rahvast tillist tõmbama.

Taunitav on raha, soodsate rendilepingute jms. jagamine erakondliku kuuluvuse järgi.

marcello
15.01.07, 18:06
Taunitav on raha, soodsate rendilepingute jms. jagamine erakondliku kuuluvuse järgi.

Selles on küll Opil kõige vähem süüd...

kesa
15.01.07, 18:15

Igal tehingul on kaks poolt. Ainult tõeline sinisilm võib arvata, et Opi veendumuste tõttu "tegijatega" liitus ja nüüd rõõmsalt telekas kesikuid promob.

zaz
15.01.07, 18:15

Kas see mitte pole just see, miks Opi Keskerakonda astus?

Äkki toome ta siis eeskujuks, et just nii peabki!
Täiesti normaalne, et jalgpallifännid (olgugi siis et ainult JPHsse kuuluvad) taunivad sellist käitumist(nii tulekski võtta seda, et härra jalgpallijobuks kuulutati).

ballack
15.01.07, 18:29
Ballack,sa oled hale.Enne kisasid Opi poliitilistest eelistustest,pärast papa juttu mingi müstilise löömata jäänud 1-1 olukorra kohta suutsid sa sealt šnitti võtta ja oma postitustesse toppida.Nüüd kui kojamees pühaku juttu ajas,said ka selle enda repertuaari.
Milline areng-braavo

marcello, mul on kogu aeg olnud üks põhjus kogu aeg igas lauses ja kui see 1-1 ühes lauses kusagil sees oli lisaks sellele mis ma olen kogu aeg (kaasa arvatud see lause) öelnud ei tähenda et ma muudaks oma põhjust! kust kurat sa loed välja et ma põhjust muutsin?????????????????? palun tee copy paste TERVEST minu kommentaarist et ise ka saaks lugeda kus ma muutsin oma põhjuse järsku teiseks!
mis sellel sõnal "püha" siis viga on kohe mitte ei saa aru? teie jaoks ta ju ON pühak keda ei tohi kritiseerida mitte silmaotsastki. kas kurat ei tohi rääkida sellest või????????? kas andis tunda et see nii on või ehk tundsid puudutatuna? ma ei selgita enam sittagi põhjustest ja kui sa aru ei saanud sellest ja ikka küsid minu käest siis see on lihtsalt spämm ja kõik, kuna ma olen juba päris palju kordi juba maininud et rohkem ma põhjuste selgitmist ei tee! räägi parem millestki muust.

big_fat_boss
15.01.07, 18:29
Kõigepealt ütlen ära, et tervitan igati Operi valimist jalgpallijobuks, kuigi ise JH ei kuulu.

Samas on õigustatud küsimus, et millised reeglid valmistel on? Et kas on mingi alamprotsent, mida jobu/geenius koguma peab, et selline auhind antud aastal välja anda?
Kui ei ole, siis ehk oleks tuleviku tarvis mõistlik selline reegel kehtestada, et kui tõesti mõnel aastal ei ole keegi mingi jamaga (loodaks, et positiivset on ikka igas aastas, et geenius valituks saaks) hakkama saanud, siis ei tekiks võimalust, et keegi kasvõi alla 10% tulemusega sellise "auhinna" endale võidaks.

marcello
15.01.07, 18:32
Selge see,et Opi astus erakonda selleks,et edasi arendada omanimelist jalgpalli kooli.Aga selle eest anda talle tiitel mis peaks ikka jalgpalliga seotud olema ja põhjenduseks tuua,et hoida jalgpall ja poliitika eraldi(ja hiljem hakata mingit luhatud võimalust põhjenduseks tooma),ise seda just tehes,on täielik idiootsus.Alles eelmine aasta oli kus pisteti staadionil pihku isamaaliidu mingi krdi paber.aga endale ju tiitlit anda ei kõlba.
Kui Opi tänu erakonnale saab noortele paremad tingimused luua,tänu millele areneb ka Eesti vutt on ta väärt just geeniuse tiitlit

marcello
15.01.07, 18:34
Aga kust sa,geenius,loed välja,et ma põhjuseid üle küsin?
Ja mis pühak?
Pühaku jutu luges üks geeniuspoliitik välja ja siis said sa ka kohe targemaks,kuna kasutasid enda postis ka seda.Ise ju ei suuda nii kõrgelt lennata...

ballack
15.01.07, 18:51
siis me unustame absoluutselt kõik sigadused ära mis ta kunagi teinud on kuna iidolit ei tohi puutuda ju ;)

nii see on eile õhtul tehtud minu postituse üks osa mis oli seega ENNE kojamehe postitust kes postitas TÄNA. kas see mitte ei tähendagi pühakut (selline käitumine operiga)? ehk lihtsalt öeldes kojamees vahetas ära sõna iidol sõnga pühak ja mis kurat on sellel viga et mina seda kasutada ei tohi?????????

nii siis selline küsimus et miks sa ütlesid müstiline väravavõimalus? kas sa tõesti ei jälginud mängu siis ja hoopis jõid kusagil või? (ma saan aru et sa olevat näinud mängu)

edasi sa mitte otseselt ei küsi põhjusi vaid sa nõuad kaudselt selgitust kuna sa SIIANI ei saa aru (või ei taha aru saada) miks valisin selle - sa lihtsalt mainid siin kõik loetletud erinevate inimeste põhjused ära nagu need kõik oleks minu põhjused aga rohkem ma ei seleta oma põhjusi.

Sen
15.01.07, 18:55
Kle ballack, näen et sinu iidol ja pühak on kojamees. Ehk oleksid nii kena ja küsiksid tema käest täpseid andmeid. Kõik kohad alates esimesest. Tänan.

ballack
15.01.07, 19:05
Kle ballack, näen et sinu iidol ja pühak on kojamees. Ehk oleksid nii kena ja küsiksid tema käest täpseid andmeid. Kõik kohad alates esimesest. Tänan.

kust sa loed välja et kojamees mu iidol on? mul pole mingeid iidoleid vaja kuna kui see iidol teeks midagi sellist mis mulle ei meeldi siis ma pettuks ja seda ma ei taha. kui sa mõtled et kojamees mu iidol on sellepärast et ma kaitsesin kojameest siis sa eksid: mul viskas kopa ette et sõna otseses mõttes valetatakse ja laimatakse et keegi tegi lobitööd ja ei tea mida veel ;)

Sen
15.01.07, 19:12
Järsku oskad seletada miks valetatakse põhjuse kohta? Kui algselt oli 100 % kohukeste pärast siis täna millegipärast muutus see selleks et Oper ei löönud Venemaale väravat?

ballack
15.01.07, 19:19
Järsku oskad seletada miks valetatakse põhjuse kohta? Kui algselt oli 100 % kohukeste pärast siis täna millegipärast muutus see selleks et Oper ei löönud Venemaale väravat?

seda ütles papa aga miks ei tea......võib-olla et meedial parem mulje oleks et meedia ei võtaks asja nii et jobu pandi ainult selleks et keskerakonda astus et kui oleks miski muu erakond olnud siis oleks kõik ok olnud.....nii-öelda leevendada seda.....ausalt ei tea ei ole rääkinud selle koha pealt.

päkapikk
15.01.07, 19:49
Halllooo......ok ma saan aru,et opi jobuks nimetamine tekitab nii palju möllu ja mölinat,kuid viimased paar lehekülge pannakse lihtsalt üksteisele ära.Kõik süüdistavad ballackit-ballack kaitseb end!!!Aga jutt ei jõua ikka kuhugi.

Mehed,kas meil seda tõesti vaja on?
Ballack....mulle eile üks tark mees ütles,et ühtegi putru ei sööda liiga tuliselt----äkki võtad sellest lausest malli???

Ja jätke jalgpallihaigla kui tervik asjast välja.

runno
15.01.07, 20:07
???...........
Valik kuulutas ju välja organisatsioon tervikuna, mitte osa sellest..

ballack
15.01.07, 20:08
Halllooo......ok ma saan aru,et opi jobuks nimetamine tekitab nii palju möllu ja mölinat,kuid viimased paar lehekülge pannakse lihtsalt üksteisele ära.Kõik süüdistavad ballackit-ballack kaitseb end!!!Aga jutt ei jõua ikka kuhugi.

Mehed,kas meil seda tõesti vaja on?
Ballack....mulle eile üks tark mees ütles,et ühtegi putru ei sööda liiga tuliselt----äkki võtad sellest lausest malli???

nujah aga ürita sa neile selgeks teha et kui hääletamine toimub siis ei tule tervet organisatsiooni võtta arvestades et praegu ei hääletanud kõik ühtmoodi.
selle targa mehe jutu peale ma ütleks seda et ma ei salli valetamist, laimamist, vingumist ega täiesti lambist sõimamist ja kui üks neist on esindatud (lisaks ka see kui minust ei saada aru nagu tihti on) siis tahestahtmata ma ei ole vait ja ükskõik kuidas see ka ei lõpe (ma vähemalt üritan midagi teha mitte ei ole nagu hetkel teised kes ei tee sittagi ja siis vinguvad selle pärast et nad sittagi ei teinud). ja see pikk teema - selles on süüdi teised kes ründavad (samal ajal veel mainides et ma vait oleks) aga ise teavad väga hästi et ma ei ole mitte kunagi vait kui miski vingumine või valetamine vms. on ja IKKA teevad seda.
seletada tuleb täpselt niikaua kuni inimene aru saab milles point.

päkapikk
15.01.07, 20:21
???...........
Jalgpallihaigla on mõtetu org.
jalgpallihaiglas on jobud.
Jalgpallihaigla tõmmaku omale vesi peale.....need mõned mida siit lugenud olen.
Tahtsin lihtsalt öelda,et kui üks ment võtab altkäemaksu,siis ei anta teisi kohtu alla selle eest,et nad kuuluvad politseisse vms.pohh.

Mina igatahes lähen õlut jooma......jph MITTEKUULUVA inimesega......sest meie oleme sõbrad edasi :)
Ja Opi lööb ikka väravaid edasi.
Ja ballack vaidleb vastu ikka edasi.
ja jph eksisteerib ikka edasi.
Ja jalgpalli armastavad fännid ikka edasi.
Ja mina armastan ikka kaasfänne edasi :)
Ja ühise eesmärgi eest oleme väljas ikka edasi.
Ja maailm on ikka muutumatu edasi.

Martin
15.01.07, 20:27
Aga äkki teeks nüüd nii, et onud JPHst avaldavad ikkagi nii jobu kui ka tarkpea hääletustulemused?

yheksa
16.01.07, 08:32
ballack, praegu on sessi aeg - sul mõnd eksamit ei ole tulemas või? Noh, et äkki lähed õpid võimidagi. Muidu pead pärast jälle raha maksma.

ballack
16.01.07, 12:08
ballack, praegu on sessi aeg - sul mõnd eksamit ei ole tulemas või? Noh, et äkki lähed õpid võimidagi. Muidu pead pärast jälle raha maksma.

sellepärast ma juba mitu tundi polegi midagi kirjutanud ja praegu ka palju ei kirjuta.....varsti jälle kooli tagasi (kust just tagasi jõudsin).

malagar
24.01.07, 02:20
Mitu tundi pole kirjutanud ?
Noh kõva saavutus pole midagi öelda :)

Stinger
06.04.07, 10:07
Mullu sügisel Keskerakonda astunud jalgpallur Andres Oper on üks erakonna suurimaid annetajaid, tema panus parteikassasse on 1,5 miljonit krooni.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=15520393

ballack
06.04.07, 13:30
selle asemel et jalgpalli arendamiseks kulutada andis hoopis varastele ja valetajatele täiesti lambist.....nii kes siin nüüd siis olid need kes rääkisid et oper arendab jalgpalli siin eestimaal täiega? 1,5 milli eest saab ikka palju targemat teha jalgpallis kui miskise erakonna eest maksta prahi tootmist kinni (no visatakse ju plakatid minema pärast).

Silver
06.04.07, 17:16
Kurat sa ei tea tagamaid, mida sa pasundad? Nagu aia vahele jäänud lehm, ainult kisaks ja seletaks. Kui andis, siis andis. Tema raha, ise teab, mis teeb. Ma ei saa aru, miks üldse vinguda. Pealegi me ei tea, miks ta üldse andis ning, mis põhjusel. Kas see oli üldse tema raha jne. Kui ei tea, pole vaja ka kommenteerida.

marcello
06.04.07, 18:13
selle asemel et jalgpalli arendamiseks kulutada andis hoopis varastele ja valetajatele täiesti lambist.....nii kes siin nüüd siis olid need kes rääkisid et oper arendab jalgpalli siin eestimaal täiega? 1,5 milli eest saab ikka palju targemat teha jalgpallis kui miskise erakonna eest maksta prahi tootmist kinni (no visatakse ju plakatid minema pärast).

Kas tõesti pole kedagi kes võtaks ta käekõrvale ja viiks arsti juurde?
Pole sinu raha,pole sinu asi teiste rahakotti ka piiluda!

ballack
06.04.07, 22:28
kui pole tema raha siis see on petuskeemidega tehtud raha keskerakonnale andmine ehk siis tema nimel kanti raha kuna teine viis oleks ebaseaduslik olnud ja mis oleks kohe avastatud.

kui on tema raha ja loodab saada midagi selle eest siis ta on lihtsalt kriminaal nagu kiiruseületajad või maadevahetustega tegelejad kes maksid altkäemaksu ja altkäemaksu andmine on kuritegu.

kui niisama andis poolteist milli siis on ta kas aru kaotanud või saab ta tõesti väga väga paljudes miljonites palka et nii suurest rahast pohui on. aru kaotanud kuna ta ei ole sõõrukas ega kruuda kellel sitta kanti raha on.

viimast varianti ma ei usu.

marcello: ma ei piilu mitte tema rahakotti vaid tahan teada selle eesmärki miks maksti, ta on kuulus inimene ja see on täiesti normaalne kui inimesed tahavad teada miks ta sellise suuuuure raha niisama sinna pani. kaua sa veel ülbad PEEEEEEEEEEEAAEGU IGA minu lause peale? sul on miskine alaväärsus kompleks et pead kellegi igat jumala lauset kommenteerima negatiivselt internetis või? kohe kuulen siis veel sinu sõimu aga mul on pohui.

silver: tagamaid ei tea.....tõin välja mis olla võib. ei või siis arutleda mis võimalused on või? aga äkki siis pöördud KÕIKIDE ajalehtede poole ka et ei tohi eeldada ega mõelda mis olukord võiks ühe või teise asjaga olla? aga vaata kõige naljakam on veel see et siin sa ei maksa midagi selle eest (keegi ei käsi lugeda) aga näed koju sa lausa TELLID neid oletusi, mõttekäike mis oleks või peaks olema jnejne.

kokkuvõttes: urisege ja lõrisege ja klähvige minu txti peale edasi kui tahate, aga ma ütlen vaid seda et teile ei meeldi kui teie iidoli kohta midagigi öelda mis ei ole ülistav ja see iidol võib olla kriminaal, eetiliselt väga valesti käituja või kes iganes aga teie tahate ikka kuulda vaid ülistusi ja mitte midagi muud. vaielge vastu sellele kui tahate aga teate väga hästi et see ON nii.