PDA

View Full Version : Juventuse õllekann- kustkohast leida?

m4rtin
21.12.06, 02:43
tahaksin osta selle jalgpalliklubi- Juventus -õllekannu sõbrale jõuludeks. Ma ise ei tea jalgpallist ja selle juurde kuuluvast muud, kui ainult mängida oskan ;) Et kas on olemas Tallinnas mingi jalgpallinänni pood voi mõnes suuremas kaubanduskeskuses vastav osakond? Või kustkohast ma selle õllekannu leida võiksin?

ette tänades

2mSööt3mMööda
21.12.06, 02:56
pole mõtet vast otsida sellist asja. 99% sa ei leia seda lihtsalt.
Pigem osta ise mingi õllekann ja lase mingi sobiv pilt siis peale trükkida vms. Kui sul seda pühapäevaks juba vaja on, siis on seegi suht keeruline ülesanne vist.

skint
21.12.06, 03:11
Werderi oma ei sobi? Ma ka jalgpallist eriti midagi ei tea, mistõttu arvan, et Juventus-Werder - poteito-potaato. Niiet rebin paar tükki?

Jasper
21.12.06, 06:12
Pigem osta ise mingi õllekann ja lase mingi sobiv pilt siis peale trükkida vms.

Soovitan ka nii teha. Ja kirjuta peale suurelt "SERIE B". Rahulolu garanteeritud.

Silver
21.12.06, 15:55
Jasper, Jasper... vaadates Milani hetkeolukorda võib öelda küll, et teil on über perses.. Ja sa julged veel sõna võtta. Häbi sul olgu.

lorenzo
21.12.06, 16:37
pole kull Juve kodulehel pakutavaga kursis ja kindlasti jaaks see ka hiljaks, aga kas kodulehel pole voimalik mingit ollekannu tellida?

fitti
21.12.06, 16:45
Netist ikka leiab ju igasuguasju, nt siuke. (http://www.showdownsports.com/index_getprod.php?prodid=MC-02-JV&tableid=onesize)
Jõuludeks kättesaamisega on ilmselt iseasi...

mazz
21.12.06, 16:53
Juvestore'is on alati absoluutselt kõike. See (http://www.juvestore.com/dettaglio.asp?id_prodotto=1123) on hetkel out of stock, aga kui otsida, siis kindlasti leiab midagi sarnast sealt.

Kuradi hea on seal surfata ja vaadata kõiki neid asju, mida niikuinii kunagi tellida ei jõua.

Jasper
21.12.06, 19:41
Jasper, Jasper... vaadates Milani hetkeolukorda võib öelda küll, et teil on über perses.. Ja sa julged veel sõna võtta. Häbi sul olgu.

Eino mulle meeldivad ikka kingid, mis pakuvad elamuse. "Serie B" kirjaga must-valgete triippudega kruus oleks kindlasti tugev emotsioon.:p

eika
21.12.06, 23:50
Kusjuures kui kellegi on soovi, siis ta võib mulle ka Juve õllekruusi jõuludeks kinkida (kui selleks ajaks ei jõua, pole hullu, võin ka paar päeva hiljem kingi vastu võtta)