320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Juventuse õllekann- kustkohast leida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juventuse õllekann- kustkohast leida?

    tahaksin osta selle jalgpalliklubi- Juventus -õllekannu sõbrale jõuludeks. Ma ise ei tea jalgpallist ja selle juurde kuuluvast muud, kui ainult mängida oskan Et kas on olemas Tallinnas mingi jalgpallinänni pood voi mõnes suuremas kaubanduskeskuses vastav osakond? Või kustkohast ma selle õllekannu leida võiksin?

    ette tänades

    #2
    pole mõtet vast otsida sellist asja. 99% sa ei leia seda lihtsalt.
    Pigem osta ise mingi õllekann ja lase mingi sobiv pilt siis peale trükkida vms. Kui sul seda pühapäevaks juba vaja on, siis on seegi suht keeruline ülesanne vist.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #3
      Werderi oma ei sobi? Ma ka jalgpallist eriti midagi ei tea, mistõttu arvan, et Juventus-Werder - poteito-potaato. Niiet rebin paar tükki?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Pigem osta ise mingi õllekann ja lase mingi sobiv pilt siis peale trükkida vms.
        Soovitan ka nii teha. Ja kirjuta peale suurelt "SERIE B". Rahulolu garanteeritud.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          Jasper, Jasper... vaadates Milani hetkeolukorda võib öelda küll, et teil on über perses.. Ja sa julged veel sõna võtta. Häbi sul olgu.

          Kommentaar


            #6
            pole kull Juve kodulehel pakutavaga kursis ja kindlasti jaaks see ka hiljaks, aga kas kodulehel pole voimalik mingit ollekannu tellida?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #7
              Netist ikka leiab ju igasuguasju, nt siuke.
              Jõuludeks kättesaamisega on ilmselt iseasi...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Juvestore'is on alati absoluutselt kõike. See on hetkel out of stock, aga kui otsida, siis kindlasti leiab midagi sarnast sealt.

                Kuradi hea on seal surfata ja vaadata kõiki neid asju, mida niikuinii kunagi tellida ei jõua.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Jasper, Jasper... vaadates Milani hetkeolukorda võib öelda küll, et teil on über perses.. Ja sa julged veel sõna võtta. Häbi sul olgu.
                  Eino mulle meeldivad ikka kingid, mis pakuvad elamuse. "Serie B" kirjaga must-valgete triippudega kruus oleks kindlasti tugev emotsioon.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #10
                    Kusjuures kui kellegi on soovi, siis ta võib mulle ka Juve õllekruusi jõuludeks kinkida (kui selleks ajaks ei jõua, pole hullu, võin ka paar päeva hiljem kingi vastu võtta)

                    Kommentaar

                    Working...
                    X