320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Edgari,Villu ja nende sõprade seiklused vabas Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edgari,Villu ja nende sõprade seiklused vabas Eestis

    Mida teie arvate nende kahe tegelase juhitud erakondade tegevusest.tuleb välja et nii RL ja KEomadel on lubatud teha mida vaid ise soovivad,inimesi solvata,neid fasistideks tembeldada,valetajateks nimetada.ja kas mulle aint tundub et nemad on nõus kõike tegema mida vaid muukeelne pensionäride seltskond soovib,kui nemad tahavad et Aljosa jääks siis ka Suur Ed ka teeb.ja mina olen selle poolt et meie Ärapanijad neid koguaeg mõnitavad,nagu Oja pets õtles et KE on aint S...pead!!viimane piisk oli see kui Hr.palmaru arvas et tema võib teha mis vaid pähe tuleb.krt kas me siis ei ela vabal maal kus on sõnavabadus?
    avaldage oma arvamust
    69
    olen Keskerakonna ja rahvaliidu poliitka pooldaja
    8,70%
    6
    nendega läheb riik hukka
    21,74%
    15
    ei huvita üldse
    17,39%
    12
    süüdimatud vandid
    21,74%
    15
    Ke ja RL tuleks lukku panna
    30,43%
    21
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    K-orruptsioon
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #3
      budulojus on kõik olulise lühidalt ja kokkuvõtlikult juba ära toonud. Polegi midagi lisada. Oleks parem kui eespoolmainitud jorsse massimeedias kuulda ega näha poleks.

      Kommentaar


        #4
        ma arvasin, et lennat ongi budulojus, kes on oma parooli ära kaotanud ning uue konto teinud

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Mida teie arvate nende kahe tegelase juhitud erakondade tegevusest.tuleb välja et nii RL ja KEomadel on lubatud teha mida vaid ise soovivad,inimesi solvata,neid fasistideks tembeldada,valetajateks nimetada.ja kas mulle aint tundub et nemad on nõus kõike tegema mida vaid muukeelne pensionäride seltskond soovib,kui nemad tahavad et Aljosa jääks siis ka Suur Ed ka teeb.ja mina olen selle poolt et meie Ärapanijad neid koguaeg mõnitavad,nagu Oja pets õtles et KE on aint S...pead!!viimane piisk oli see kui Hr.palmaru arvas et tema võib teha mis vaid pähe tuleb.krt kas me siis ei ela vabal maal kus on sõnavabadus?
          avaldage oma arvamust
          Fair play. Aga äkki tooks mõne konkreetsema ja vettpidavama näite?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            Fair play. Aga äkki tooks mõne konkreetsema ja vettpidavama näite?
            palmaru kohta äkki sakala keskuse ümber toimuv? KERA kohta võiks üldse JOKK öelda. Savisaare firma fixor holdingu tehingud äkki? savisaare taotlus et filatov saaks eesti kodakondsuse äkki? kohuke on ka mõnna. valimisreklaamis valetamine (näiteks see et just kesk eestile sündide arvu tõusu tõi ja majanduskasvu jätkuv suur tõus on jne). estonia valimiskampaaniasse toomine (mitte otseselt vaid kaudselt). linna raha eest kesikute reklaami tegemine mis oli ka pensionäride sõna otseses mõttes ära ostmine (no see 500 eekine toetus neile ja ka savisaare molliga postkaardid mida jäi tuhandeid üle peale savika linnapea kohalt ära minekut). ei viitsigi rohkem kirjutada kuna hetkel on väga halb olla ja savipäts ja kera ajavad öökima kui nendele mõelda.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              palmaru kohta äkki sakala keskuse ümber toimuv? KERA kohta võiks üldse JOKK öelda. Savisaare firma fixor holdingu tehingud äkki? savisaare taotlus et filatov saaks eesti kodakondsuse äkki? kohuke on ka mõnna. valimisreklaamis valetamine (näiteks see et just kesk eestile sündide arvu tõusu tõi ja majanduskasvu jätkuv suur tõus on jne). estonia valimiskampaaniasse toomine (mitte otseselt vaid kaudselt). linna raha eest kesikute reklaami tegemine mis oli ka pensionäride sõna otseses mõttes ära ostmine (no see 500 eekine toetus neile ja ka savisaare molliga postkaardid mida jäi tuhandeid üle peale savika linnapea kohalt ära minekut). ei viitsigi rohkem kirjutada kuna hetkel on väga halb olla ja savipäts ja kera ajavad öökima kui nendele mõelda.
              Okei. Aga mis sa arvad, et meie teised erakonnad oleksid oluliselt puhtamad igasugu saastast?

              Kommentaar


                #8
                100% puhas pole ükski erakond muidugi (võib-olla need rohelised kes just loodi veel on). aga seda arvan küll et kesikutest hullemaid tegelasi pole ja ka samale pätitegemise tasemele ei küündi mitte keegi.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Darren Vaata postitust
                  Okei. Aga mis sa arvad, et meie teised erakonnad oleksid oluliselt puhtamad igasugu saastast?
                  meie riigi probleem ongi, et riigi juhtimine on kui suletud ring. kogu aeg uhed samad poliitikud kelle vahel valida, uusi joudusid-motteid pole uldse peale tulemas. banaanivabariik. loodetavasti asi muutub kunagi lahitulevikus. respublikaanide tulek alguses oli paljulubav, kuid ka nemad jaid siiski janni. igatahes minu kui Eesti Vabariigi kodanik nouan, et riiki valitsetaks riigimehelikult ja mind ei rahulda sellised laused a la et teised teevad ju samuti.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #10
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      kesk ja rahvaliit kaks saasta parteid, kommunistliku suunaga parteid on...

                      sa martin kobi oma leedsi teemasse tagasi parem, see on sulle paras pede teema

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        kesk ja rahvaliit kaks saasta parteid, kommunistliku suunaga parteid on...

                        sa martin kobi oma leedsi teemasse tagasi parem, see on sulle paras pede teema
                        Argumenteeritud esinemine, nagu alati.
                        Häid jõule Eestimees!

                        Kommentaar


                          #13
                          kuna mul on nii palju raha, et endale õnn ise osta, siis ma ei lähegi valima. haha pööbel

                          Kommentaar


                            #14
                            Vabaduse platsil 30 Edgar Savisaare pildiga valimisreklaami kokku lugenud fotograaf Kalju Suur teeb ettepaneku nimetada Vabaduse väljak ümber Edgari platsiks.

                            “Kas see on suurushullustus või edevuse laat, veel pole võimul, aga isikukultus juba täies jõus,” kirjutab fotograaf Kalju Suur Eesti Päevalehes.
                            Reklaam




                            “Kunagi oli Vabaduse väljak Peetri plats. Kas ei oleks nüüd õige aeg nimetada see ümber Edgari platsiks, milleks muidu see piltide paraad? Kellad juba on, puudub veel tahvel kohvikul Moskva, mille ees Edgar, käsi püsti, taasiseseisvumise väljakuulutamist nõudis.”

                            Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevaleht Onlines

                            Edgar Savisaar tänab ettepaneku eest nimetada Tallinna Vabaduse väljak Edgari platsiks, kuid peab seda liialduseks, teatas Keskerakonna pressiesindaja.

                            „Usun, et niisugused ettepanekud tulevad ikka otse südamest. Pean Kalju Suurest siiralt lugu ning tänan teda selle ettepaneku eest”, ütles Savisaar.

                            Savisaare sõnul on linnas paljude parteide valimisplakateid, mis kõik eeldavad võrdset kohtlemist. “Sama moodi võiks Sõpruse puiestee nimetada Eiki Nestori nimeliseks ja Narva maantee Andrus Ansipi nimeliseks. Siiski peab ta niisuguseid ümbernimetamisi liialdamiseks.”

                            Savisaar muretses, et mõnede poliitikute nimed tänavanimetustena võivad olla lühikese elueaga, mis tekitaks veel rohkem segadust.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #15
                              Oh teid "eestlaseid" küll.
                              Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                              Monkey @ Twitter

                              Kommentaar

                              Working...
                              X