PDA

View Full Version : Edgari,Villu ja nende sõprade seiklused vabas Eestis

budu
22.12.06, 17:55
Mida teie arvate nende kahe tegelase juhitud erakondade tegevusest.tuleb välja et nii RL ja KEomadel on lubatud teha mida vaid ise soovivad,inimesi solvata,neid fasistideks tembeldada,valetajateks nimetada.ja kas mulle aint tundub et nemad on nõus kõike tegema mida vaid muukeelne pensionäride seltskond soovib,kui nemad tahavad et Aljosa jääks siis ka Suur Ed ka teeb.ja mina olen selle poolt et meie Ärapanijad neid koguaeg mõnitavad,nagu Oja pets õtles et KE on aint S...pead!!viimane piisk oli see kui Hr.palmaru arvas et tema võib teha mis vaid pähe tuleb.krt kas me siis ei ela vabal maal kus on sõnavabadus?
avaldage oma arvamust

lorenzo
22.12.06, 23:37
K-orruptsioon

lennat
23.12.06, 20:45
budulojus on kõik olulise lühidalt ja kokkuvõtlikult juba ära toonud. Polegi midagi lisada. Oleks parem kui eespoolmainitud jorsse massimeedias kuulda ega näha poleks. :lehm: :)

eston maravilha
24.12.06, 03:25
ma arvasin, et lennat ongi budulojus, kes on oma parooli ära kaotanud ning uue konto teinud

Darren
24.12.06, 03:28
Mida teie arvate nende kahe tegelase juhitud erakondade tegevusest.tuleb välja et nii RL ja KEomadel on lubatud teha mida vaid ise soovivad,inimesi solvata,neid fasistideks tembeldada,valetajateks nimetada.ja kas mulle aint tundub et nemad on nõus kõike tegema mida vaid muukeelne pensionäride seltskond soovib,kui nemad tahavad et Aljosa jääks siis ka Suur Ed ka teeb.ja mina olen selle poolt et meie Ärapanijad neid koguaeg mõnitavad,nagu Oja pets õtles et KE on aint S...pead!!viimane piisk oli see kui Hr.palmaru arvas et tema võib teha mis vaid pähe tuleb.krt kas me siis ei ela vabal maal kus on sõnavabadus?
avaldage oma arvamust

Fair play. Aga äkki tooks mõne konkreetsema ja vettpidavama näite?

ballack
24.12.06, 13:04
Fair play. Aga äkki tooks mõne konkreetsema ja vettpidavama näite?

palmaru kohta äkki sakala keskuse ümber toimuv? KERA kohta võiks üldse JOKK öelda. Savisaare firma fixor holdingu tehingud äkki? savisaare taotlus et filatov saaks eesti kodakondsuse äkki? kohuke on ka mõnna. valimisreklaamis valetamine (näiteks see et just kesk eestile sündide arvu tõusu tõi ja majanduskasvu jätkuv suur tõus on jne). estonia valimiskampaaniasse toomine (mitte otseselt vaid kaudselt). linna raha eest kesikute reklaami tegemine mis oli ka pensionäride sõna otseses mõttes ära ostmine (no see 500 eekine toetus neile ja ka savisaare molliga postkaardid mida jäi tuhandeid üle peale savika linnapea kohalt ära minekut). ei viitsigi rohkem kirjutada kuna hetkel on väga halb olla ja savipäts ja kera ajavad öökima kui nendele mõelda.

Darren
24.12.06, 13:25
palmaru kohta äkki sakala keskuse ümber toimuv? KERA kohta võiks üldse JOKK öelda. Savisaare firma fixor holdingu tehingud äkki? savisaare taotlus et filatov saaks eesti kodakondsuse äkki? kohuke on ka mõnna. valimisreklaamis valetamine (näiteks see et just kesk eestile sündide arvu tõusu tõi ja majanduskasvu jätkuv suur tõus on jne). estonia valimiskampaaniasse toomine (mitte otseselt vaid kaudselt). linna raha eest kesikute reklaami tegemine mis oli ka pensionäride sõna otseses mõttes ära ostmine (no see 500 eekine toetus neile ja ka savisaare molliga postkaardid mida jäi tuhandeid üle peale savika linnapea kohalt ära minekut). ei viitsigi rohkem kirjutada kuna hetkel on väga halb olla ja savipäts ja kera ajavad öökima kui nendele mõelda.

Okei. Aga mis sa arvad, et meie teised erakonnad oleksid oluliselt puhtamad igasugu saastast?

ballack
24.12.06, 14:36
100% puhas pole ükski erakond muidugi (võib-olla need rohelised kes just loodi veel on). aga seda arvan küll et kesikutest hullemaid tegelasi pole ja ka samale pätitegemise tasemele ei küündi mitte keegi.

lorenzo
24.12.06, 15:23
Okei. Aga mis sa arvad, et meie teised erakonnad oleksid oluliselt puhtamad igasugu saastast?

meie riigi probleem ongi, et riigi juhtimine on kui suletud ring. kogu aeg uhed samad poliitikud kelle vahel valida, uusi joudusid-motteid pole uldse peale tulemas. banaanivabariik. loodetavasti asi muutub kunagi lahitulevikus. respublikaanide tulek alguses oli paljulubav, kuid ka nemad jaid siiski janni. igatahes minu kui Eesti Vabariigi kodanik nouan, et riiki valitsetaks riigimehelikult ja mind ei rahulda sellised laused a la et teised teevad ju samuti.

Martin
24.12.06, 18:14
http://www.waccoe.co.uk/forum/uploads//post-1822-1166972391.jpg

eestimees
24.12.06, 18:25
kesk ja rahvaliit kaks saasta parteid, kommunistliku suunaga parteid on...

sa martin kobi oma leedsi teemasse tagasi parem, see on sulle paras pede teema

Darren
24.12.06, 18:51
kesk ja rahvaliit kaks saasta parteid, kommunistliku suunaga parteid on...

sa martin kobi oma leedsi teemasse tagasi parem, see on sulle paras pede teema

Argumenteeritud esinemine, nagu alati.
Häid jõule Eestimees!

eston maravilha
27.12.06, 14:16
kuna mul on nii palju raha, et endale õnn ise osta, siis ma ei lähegi valima. haha pööbel

budu
16.01.07, 17:49
Vabaduse platsil 30 Edgar Savisaare pildiga valimisreklaami kokku lugenud fotograaf Kalju Suur teeb ettepaneku nimetada Vabaduse väljak ümber Edgari platsiks.

“Kas see on suurushullustus või edevuse laat, veel pole võimul, aga isikukultus juba täies jõus,” kirjutab fotograaf Kalju Suur Eesti Päevalehes.
Reklaam

“Kunagi oli Vabaduse väljak Peetri plats. Kas ei oleks nüüd õige aeg nimetada see ümber Edgari platsiks, milleks muidu see piltide paraad? Kellad juba on, puudub veel tahvel kohvikul Moskva, mille ees Edgar, käsi püsti, taasiseseisvumise väljakuulutamist nõudis.”

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevaleht Onlines

Edgar Savisaar tänab ettepaneku eest nimetada Tallinna Vabaduse väljak Edgari platsiks, kuid peab seda liialduseks, teatas Keskerakonna pressiesindaja.

„Usun, et niisugused ettepanekud tulevad ikka otse südamest. Pean Kalju Suurest siiralt lugu ning tänan teda selle ettepaneku eest”, ütles Savisaar.

Savisaare sõnul on linnas paljude parteide valimisplakateid, mis kõik eeldavad võrdset kohtlemist. “Sama moodi võiks Sõpruse puiestee nimetada Eiki Nestori nimeliseks ja Narva maantee Andrus Ansipi nimeliseks. Siiski peab ta niisuguseid ümbernimetamisi liialdamiseks.”

Savisaar muretses, et mõnede poliitikute nimed tänavanimetustena võivad olla lühikese elueaga, mis tekitaks veel rohkem segadust.

Treon
16.01.07, 20:08
Oh teid "eestlaseid" küll.

ballack
17.01.07, 09:31
Eesti transiidiäri juhtiv Severstaltrans töötab välja kava oma naftatoodete veo suunamiseks Lätisse ja Ukrainasse, kui Tõnismäe pronksmees maha võetakse, ütles ettevõtte tegevdirektor Andrei Filatov. - see ongi see savisaare öeldud filatovi erilised teened eestile mille eest siis savikas taotles riigikogus filatovipoisile eesti kodakondsust? :D

budu
28.04.07, 23:55
kui savisaar nimetb end eestlaseks siis ma ei tea kes küll meie oleme.krdi tont on ikka päris ülbeks läinud.

budu
26.02.09, 14:02
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=21438429 nii arvab asjast üks näitleja.
selline küsimus et kas keskerakonnas on kõik kriminaalis?nüüd siis võeti elmar sepp kinni ehk kunagi jõuab järjekord ka peapätini

Mõnuagent 007
26.02.09, 14:27
Käisin Sepaga sellest Parbuse asjast rääkimas, kui asi väga noor oli. Näe, milleks kõik diktofon kasulik on. http://www.epl.ee/artikkel/460195

Shermann
26.02.09, 17:06
Loodetavasti ei saa sellised tõprad kunagi Eestis võimule.

kyps
27.02.09, 10:55
Mis on Keskerakonnal ja Venemaal ühist? Kõik kiusavad

2mSööt3mMööda
27.02.09, 16:27
Laasil pidid Lassiga vaated ühtima.
Kuidas see Lass nüüd täpselt ütleski...et lihtinimesed on mingid mõttetud ja niisama luuserdised vms.
Tore, et sellised mehed riigikogus on ja loodetavasti sai ta peale pidu Liisukest natuke panna kah :P

vello99
27.02.09, 16:51
"Jah, Titanic on kõigi aegade parim film", "Loomulikult tulen baletti vaatama, ma armastan balletti", "Terminaator ja Jaagup Kreem on ülim muusikaelamus" jne... Kes meist ei ole horisontaalse värskenduse nimel sitta suust välja ajanud...

taku*
01.03.09, 05:32
respekt:D:D