PDA

View Full Version : IV liiga Tulemused

kotkas
28.08.01, 13:27
Võiks hakata koguma jälle IV liiga voorude tulemusi.

Ida IV voor

ET--Kehra 2:2
Ravere Flora - Maardu Energia 4:3
Kõrvemaa : Kaitseliit 0:1
Muuga- Aseri 0:9

Aff
28.08.01, 17:05
:õnnelik: Lõunatsoonis sai SK Patarey esimese tõelise võidu. Valga Warrior 2 alistati 4:2! Kusjuures Patarey lõpetas 8 mehega.

apunkto
28.08.01, 19:35
krt Kõrvemaa kaotas märatsejate karjale(kaitseliit). Kahju, et ise minna ei saand.

Rainman
30.08.01, 00:49
Eesti Jalgpalli Liiga kodukal (http://www.hot.ee/ejl) on olemas kõik tulemused, aga paistab et IV liiga omad kipuvad hilinema...

Godfather
30.08.01, 11:45
Tõepoolest - Eesti Jalgpalli Liiga kodulehel hilinevad tulemused kohati päris palju. Põhjusi on selleks päris mitmeid
Seda lehe teeb ainult üks inimene ja ma arvan, et kõigil on selge, et olen võtnud endale ülejõu käiva ülesande.Aga olen vähemalt üritanud edastada kõik minuni jõudnud info pea koheselt sellel kodulehel. Suureks abiks on siinjuures just klubid ise, kes tihtipeale minuga ühendust võtavad.
3 aasta pärast on Eesti Jalgpalli Liiga Eesti liigat suurim ja põhjalikumalt kajastav koduleht. Edu mulle!! :))

Martin
30.08.01, 15:38
Orginally posted by Godfather3 aasta pärast on Eesti Jalgpalli Liiga Eesti liigat suurim ja põhjalikumalt kajastav koduleht. Edu mulle!! :))
Julgeks vastu vaielda :) Eks me vaata...

Muide: on sul õigused neid artikleid ja pilte avaldada? Just aga eriti pilte, sest ilma autori loata on see õiguste rikkumine, mis on kohtulikult karistatav.

Aramis
03.09.01, 11:04
Pildid piltidex, aga laupäeval mängis Infoweb Kehraga ja lasi lüüa endale viimase kümne minutiga 3 väravat.Jumal tänatud ,et enne seda 4-0 ees olime.Ja suhteliselt hsaruldalane venelasest Maardu kohtunik oli ,kes ka eesti keelt laksas(ja me saime 5 kollast - neist 3 jutu eest ;)

Edson
04.09.01, 08:43
IV põhi
Piraaja vs IFK 3:0.

apunkto
08.09.01, 18:33
Kõrvemaa JK vs. Flexa Aseri 1:2 (1:1).
keda huvitab siis selline seis.
ja kahjuks me ei võitnud.:D

Aramis
08.09.01, 21:41
Ao - tõesti väga-väga kahju ,et te ei võitnud.Meie ehl Infoweb materdas Kopli Dynamot 6-1.Selle ainsa said nad ka pendlast.

eston maravilha
09.09.01, 23:44
IV põhi

fc kuristiku (K2K) 4 fc reaal 1

ise sain ka värava kuristiku eest kirja. teine puude oli vist peale vahetusest sissetulekut

you may call me super-sub

guru
10.09.01, 09:09
IV Põhjapiirkond

FC Olympic - JK Piraaja 4:2

Kosk
10.09.01, 20:49
Orginally posted by guru

IV Põhjapiirkond

Kes väravad lõid? Pets? Sina?

guru
11.09.01, 00:16
Orginally posted by Kosk

Orginally posted by guru

IV Põhjapiirkond

Kes väravad lõid? Pets? Sina?

Seekord õnnestus endal kaks purki panna. Mäng meenutas täpselt eelmist kohtumist. Jäime 1:0 taha, poolajaks läksime 2:1 ette ja teisel poolajal lasime endale idiootselt kolm lüüa.
Väljak oli muidugi supper, tead isegi nii umbes nädal vihma ja tiigid valmis.

Aramis
15.09.01, 23:59
FC Infoweb - Eesti Telefon 1-1 .
Kusjuures lisada tuleks, et Telefon on mõttetu sats, kes tõenäoliselt võidu nimel olex valmis WTC-d ka ryndama ja bin Ladenit p***se saatma.Ma saan sellest mentaliteedist aru tippjalgpallis ,aga comann ,mehed te mängita neljandas liigas ja karjute yxteise peale üle väljaku nagu olex oma meeskonnakaaslaste näol tegemist mingite surmavaenlastega.Ma ei usu ,et seal enamus vendi seda mängu naudib - aga ,kui aus olla , vahet pole.

apunkto
16.09.01, 12:08
heh, kui ma õieti mäletan, siis me suht hiljuti mängisime telefoni vastu, meid vist (Kõrvemaa JK) oli üks vähem aga me läksime minu kahest kobadega väravast 2:0 ette, poolaeg 2:2. Hiljem kaotasime küll 8:2 aga no supernaljakas vaade oli kuda na närvitsesid...:lahe:

eston maravilha
16.09.01, 16:59
2 tulemust

12.09.01

fc kuristiku 1 jk piraaja 2
kohtunik oli eriline munn selles mängus teist poolaega mängis niikaua kui piraaja suutis oma teise värava lüüa. kooku vist kestis teine poolaeg 55 minti

16.09.01

fc kuristiku 3 silja line 3
sain ise ka jala valgeks

Aramis
16.09.01, 21:31
tubli poiss, eston!

kotkas
17.09.01, 12:00
Aramis sul on mõnes asjas õigus.Ei ole tõesti eriti uhke meie mängu üle.Aga mis puutub võidu janusse, siis meil omad eesmärgid , mille poole me püüdleme.Ja selle nimel on vaja pingutada.Ja mõned meist seda ka teevad.Paraku ainult mõned.Minu meelest on meekond ilma eesmärgita suht mõtetu .

Aramis
17.09.01, 21:58
Ka õige jutt.Kui te tõesti kahe tippliiga poole pürite ,siis võidujanu on oluline.Aga meie nn "õlleliigas" tundub ta nats kohatu.Mis meisse puutub ,siis me ennekõike naudime mängu, kuigi kui saax sellest Idast kuidagi välja ,siis võix samuti minna 2.Liigat jahtima.

kotkas
18.09.01, 14:10
No eesmärk oleks küll 2 liiga.Tundub , 3 liiga Ida tsoon ei olegi nii väga tugev.Praeguse liidri FC Viimsiga on kunagi mängitud.Ja päris edukalt.Kuigi jah 3 Ida on puhtalt venekeelne(peale Viimsi).
Ülejäänud 3 liiga tsoonid on minumeelest kah üsna tihedad.Ja ma ei saagi päris hästi aru , mille järgi otsustatakse millised Tallinna meeskonnad lähevad Ida ja millised Põhja tsooni.Minumeelest on Lasnamäe meeskonnad rohkem Ida pool , kui näiteks meie(kodustaadion Männikul)Kas keegi oskab vastata?

KODAMEES
10.10.01, 21:15
F.C. infoabi 1188 jätkab edukalt juba ajaloost tuntud rada.Tähtis ei ole jalgpall vaid JALGPALL.
Ükskord me ei kaota nii kui nii!

Edson
11.10.01, 09:48
2 tulemust:
Piraaja vs Kristiine 3:0
Piraaja vs Goll 5:1

Kiitus Gollile, suutsid vähemuses mängides korralikult kaitsta terve esimese poolaja, alles teine poolaeg läks Piraaja oma teed.

nwa
11.10.01, 12:05
:viha: :kop: :kop: :segadus:ma ei saa üldse aru eesti telefoni sk mansast.jubedalt lõugavad-nägin männikul mängu aseri sk vastu.TÄIELIK JAMA ,neid ei pidurda ka kollased kaardid .soovitan sügavalt kohtunikele anda mölina eest ära paar punast ,vaatab kaua see möla seal käib.

Aramis
14.10.01, 14:30
Ma vaatasin ka eelpool mainitud mängu ja võin öelda ,et Telefoni mehed mängisid seda täica korralikult ilma eriliste emotsioonipuhanguteta.Vähemalt kui nende tavalise olekuga võrrelda.Mingi kollase või paar said,muud midagi.

Roll
14.10.01, 16:18
Möll tuleb emotsionaalusest ja suurest tahtmisest, see et teie mängite tuimalt nagu telliskivid (käsi püksi taskus) ei tähenda seda, et meie ka nii peame mängima. Üksteise peale karjumisest võib kõrvaltvaataja valesti aru saada, see ei tule vihast kaasamängija vastu. Väljaspool jalgpalli saame me kõik väga hästi läbi ja kui korraks platsil mõne peale röögid, siis sekundi pärast on asi unustatud. Samas tunnistan, et ropendamist on palju ja me oleme seda teemat ka arutanud.
Aramiselt tahan küsida, et kas mulin ja mõned roppused muudavad meid mõttetuks, mulle tundub, et teie olete mõttetud, kui oma kooskäimist õlleisutekitamisega vabandate. Meie mängime jalgapalli selleks et võita ja selleks et see meeldib meile. Kotkas juba mainis, et meil on eesmärk kõrgemas liigas mängida, aga kuskilt peab ju alustama - otse teisse liigasse ei lubata.
Peate meid lihtsalt ära kannatama.

Maarek
14.10.01, 16:44
Eesti Telefonis mängivad sel juhul väga "intelligentsed" mängijad, kui arvavad, et mölisemine ja sõimlemine mingiks moraali tõstvaks tegevuseks on.:doh: :doh:
Edu teile

Ahjaa, sa vist unustasid ennist mainida, et te veel olete omavahel head sõbrad, sest varsti pole te meeskonnavaimust haisugi järele ja sõimlete ka väljaspool platsi.

Aramis
14.10.01, 18:47
Pean Rollile vastama, et me peame võitu päris tähtsax(seda peax meie võitude arv näitama), aga me ei too ohvrix sellele omavahelist läbisaamist.Ja kus juures mina ei arvagi,et te omavahel head klemmid polex.Ma mängjana olen päris kindel ,et enamus mölinast unustataxe peale mängu ära.Aga sa saad aru, et teie vastu on imelik mängida - teie võidukirg on kaugele ylepingutatud.Ja kollased kaardid ju peax näitama ,et teil on midagi viltu.Mõttetu agressiivsus on väga ebameeldiv asi jalgpalli juures.Ma nyyd täpselt ei tea, aga ma arvan ,et te olete saanud a la 30 kollast ,kui meie sats ja enamus teisi tõenäoliselt 10-15.aga ma ametlikke numbreid ei tea ja vabandan kui exin.

Edson
17.10.01, 13:09
Platsil mölisemine, vastaste, kohtuniku ja eelkõige oma meestega on lihtsalt halva distsipliini näitaja. Ettekäändeks tuua asja tõsiselt suhtumine on ausalt öeldes naljakas aga pigem rumal ja naeruväärne. Distsipliinita klubi ei jõua kuhugi.
Õiged klubid ja mängijad mängivad oma mängu, kui saavadki vastaselt "puuka" on vait ja teevad mängus tagasi, mitte ei pista röökima. Väga iseloomulik algajatele. Jah, nii mõnigi kord viskab ka endal üle, kuid tuleb endast võitu saada.
Aitäh tähelepanu eest.

Roll
18.10.01, 10:55
Kollaste kohta ei tea ma ise ka kaasa r22kida, sest mul endal pole yhtegi. Suur osa kollaseid on saadud jutu eest. Roppe vigu pole tehtud, ei ole meelega jalga pandud voi midagi sarnast.

kotkas
18.10.01, 11:29
17 kollast on Eesti Telefonil.Minul pole ühtegi jutu eest.

Aramis
18.10.01, 13:54
Väga hea.Ma usun, et saate sellest üle , sest üldiselt olete te ju hea eesti meeskond. Isiklikult mind täielikult rahustas maha Rolli koduka vaatamaine :)-kui teil veel selliseid mehi on siis peax asi kontrolli alla saama.Kõigile kollastre meestele tehke paar raundi meditatsiooni ja ongi asi ants.Jõudu viimaseks mänguks!

kotkas
18.10.01, 13:57
;))))) Roll on meil tubli

Stimpi
20.10.01, 19:38
piraaja alagrupis kolmas ja üleminekumängudel!!

Edson
21.10.01, 11:59
Stimpi, kas SC Real võitis Livalit? Kui nii, siis on Piraaja kolmas jah. No ja vastane on Concordia..:) Väga magus vastane.

eston maravilha
21.10.01, 15:26
eelkõige peab piraaja tänama kuristiku kes tõmbas olympikule koti pähe.

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Edson
22.10.01, 09:48
Kuristiku mehed tegid tõesti Olympicu võitmisega Piraaja edasipääsu võimalikuks. Hästi tehtud, usun et saite kõvasti enesekindlust juurde, mida läheb uuel meeskonnal alati vaja. Samas ütleks, et eelkõige lunastas Piraaja endale alagrupi kolmanda koha kogu hooaja jooksul näidatud heade tulemustega. Viimane voor kandis vutijumal lihtsalt Piraaja särki :)

eston maravilha
22.10.01, 09:58
aga kuristiku-piraaja mängus kandis jälle kohtunik kuri kalade särki ;) ;) ;)

pastakanovic
22.10.01, 10:07
ai-ai-kui-täpselt-öeldud....

Roll
22.10.01, 11:33
Ma olen 6nnelik! ET Sk v6itis neljanda liiga. Viimane
m2ng 13:1 ja esimsel poolajal j2ime 0:1 taha, poolaeg
ise l6ppes siiski 2:1 Huvitav, kes on neljanda liiga
parim v2ravakytt? Jalgpalli liidust ei 8eldud, pidavat
ebasportlik ja ebaaus olema teiste suhtes :-) Ime, et
nad m2ngude tulemusi ei ole salastanud. Yhte huumorit
kuulsin veel, ei tea kui palju sealt t6ele vastab,
aga lugu ise j2rgmine, et Infowebi m2ngule ei ilmunud
kohtunik kohale ja kui vennad jalka liitu helistasid,
siis 8eldi, et kui kohtunik ei tule, siis peab
vastuv6tja meeskond ise kohtuniku sebima - no tule
manna taevast alla, asi on ikka p2ris pe****, mille
p2rast klubid siis hooaja alguses makse maksavad???
Kuradi 6lid, joovad ennast t2is ja siis ei suuda
vilistama tulla. Aga meie m2ngu kohtunikku tahan j2lle
kiita! Oli kaks poissi piiri peale kaasa v6tnud. Ei tea
kas olid praktikal v6i lihtsalt fanatismist, aga parem
oli kyll - platsikohtunikul endal ka kergem.

kotkas
22.10.01, 11:43
Roll , me ei võitnud IV liigat.Me võitsime ainult IV liiga Ida tsooni.Aga see pole enam oluline..
Jagan sinu rõõmu...

Stimpi
22.10.01, 14:41
SC Real võitis Livalit 4:1 kui ma ei eksi
nii et suurimad tänud kuristikule ja realile.

Jyrka
22.10.01, 16:02
Orginally posted by Edson

Viimane voor kandis vutijumal lihtsalt Piraaja särki :)
ei mul oli mingi teine sark seljas siis

pastakanovic
24.10.01, 11:50
ja kes siis kolmandast alla sajavad?

Edson
30.10.01, 09:19
IV põhi. Alla sajavad Mercury(TTÜ) ja Saku JK (endine Regina Baltica). Kumbgi ei ole tegelikult nõrk meeskond, Sakul on aga näiteks probleeme mängudeks täiskoosseisu kohale saamisega, nii et võibolla seda tiimi järgmine aasta enam ei olegi. Aga no Ajaxist ja SC Realist on need meeskonnad nõrgemad.

Stimpi
30.10.01, 11:02
ja kui vutijumal on ikka veel piraaja siis sajab alla ka concordija. esimene mäng piraaja - concordija 1:1

Poborsky
09.11.01, 10:43
1188 Infoabil on suur lootus võita 4. liiga Fair Play aihind, sest kogunenud on üksikuid kollaseid kaarte.

kojamees
09.11.01, 18:42
Poborsky sina oled meie 1188 INFOABI arvuti au mõistus ja südametunnistus .Palun informeeri teisi ka meie mansa vägitegudest,väravate vahest j.n.e.:D