320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Punanekukk!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Punanekukk!!!

    krt see teine teema liikluse kõrval mis meie riigis ikka väga mäda on.igapäev muud ei kuule kui siin põles,seal põles,keegi jõi sisse jne.aga kirjutama ajendas see et just siin samas lähedal on punanekukk yhe maja vallutanud(peaks olema ammutu külas),loodame et ohreid pole.
    kuidas saab meil nii kehavasti olla liikluses ja põlengutega.ise sai suvel käia raba kustutamas aga ytlen et müts maha tuletõrjutajate ees,neil ei paista hetkel küll tööpuudust karta.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      siin Portugalis kaivad terve suvi suured metsatulekahjud. mehed panevad ise metsad polema, et parast saaks raieloa, sest valitsus ei luba metsa maha votta. sel suvel joudis juba asi nonda kaugele, et tule said otsa ka vahemalt kummekond elumaja ja oli ka hukkunuid. mida kull koike raha parast ei tehta
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #4
        budu, krt! selle asemel, et siin möliseda oleks ju võinud minna varem toda talu kustutama või vähemalt olukorra üle vaadanud! Oleks ehk inimelu pääsenud siis.
        Või noh see ju tüüpiline eestlane kaa... Et oma ninast kaugemale ei näe ja abikätt ulatab veel vähem.
        Samas kui sa märkasid seda alles liiga hilja või siis, et muul põhjusel oli abi osutamine välistatud, siis vabandan kurjade sõnade pärast.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          budu, krt! selle asemel, et siin möliseda oleks ju võinud minna varem toda talu kustutama või vähemalt olukorra üle vaadanud! Oleks ehk inimelu pääsenud siis.
          Või noh see ju tüüpiline eestlane kaa... Et oma ninast kaugemale ei näe ja abikätt ulatab veel vähem.
          Samas kui sa märkasid seda alles liiga hilja või siis, et muul põhjusel oli abi osutamine välistatud, siis vabandan kurjade sõnade pärast.

          kahjuks saime siis teada kui päästeamet oli juba kohal ning maja oli lausleekides
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #6
            No aga sa oleks võinud siis vähemalt fotoaparaadi võtta ning mõned lahedad kaadrid teha, nagu tänapäeval popp on, kui keegi abi vajab.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              No aga sa oleks võinud siis vähemalt fotoaparaadi võtta ning mõned lahedad kaadrid teha, nagu tänapäeval popp on, kui keegi abi vajab.

              ei ole selline inimene kes teise õnnetusest naudingut saab.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #8
                mida teevad eestlased kui on joonud? lähevad autoga sõitma või voodisse suitsetama. on ikka loll rahvas. õnneks olen ma rootslane

                Kommentaar


                  #9
                  eskimo oled hoopis

                  Kommentaar


                    #10
                    ohoh devil ka foorumis kirjutanud üle pika aja

                    Kommentaar


                      #11
                      ma olin vahepeal ära ja vahepeal laisk, eks ma midai lolli ikka vahest kirjutan.

                      põlema pole kedagi vahepeal pannud, ainult sigareid ja sigarette läitnud.

                      Kommentaar


                        #12
                        oleks eskimo, siis oleks mul kajak

                        Kommentaar


                          #13
                          ma kingin sulle sünnipäevaks

                          Kommentaar


                            #14
                            Kärstnas aga pekstakse inimene läbi, pannakse kappi luku taha ja siis korterile tuli otsa... õnneks saadi see naga kätte, kes tule otsa pistis. toredad jõulud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Eks irisen siia teemasse. Rapordis näitab ilalõug praegu seda, kuidas eesti politsei habab kinni suuri ja ohtlikke kurjategijaid, kellel on paarkümmend grammi kanepit taskus, jõulurahu kampaania raames, et tänavad puhtaks saaks. Samal ajal lastakse vägistajal kindla elu- ja töökoha olemasolule viidates ikka rahulikult kodus jõule pidada, et see saaks ohvri venna surnuks pussitada ning ohvrile endale ja selle isale ka paar haava torgata. Varsti vist koosnebki vanglate kontingent kanepiärikatest ja tarkvarapiraatidest. Vägistajad jms toredad inimesed, kelle kohta mingid värdjad libud niikuinii valetavad jne, saavad rahulikult elu edasi elada

                              Kommentaar

                              Working...
                              X