320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teadaanne: FOORUM on KOOMAS!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teadaanne: FOORUM on KOOMAS!

    Vaid tänu kunstlikkule elustussüsteemile ja vanade töötavate elusorganismide funktsionaalsusele suudab patsient kuidagimoodi (aga mitte iseteadvalt) veel elus püsida. Luuüdi on mädanenud ja kahjuks keha uusi vereliblesid juurde ei tooda.

    Eesti Arstide Liidu sõnul nemad seda teemat kahjuks ei kommenteeri, ütlesid vaid et uue südame siirdamine osutus ebaõnnestunuks ning keha ei soovi seda kuidagi omaks võtta mistõttu on tekkinud tüsistused ja sellest tulenevalt langes patsient koomasse. Nende soovituse kohaselt oleks vaja võimalikult ruttu veelkord üks siirdamine läbi viia mis tagaks kasvõi laitmatu ajutegevuse kuid nagu näha on aju pooleldi kokkukuivanud ploom mis ei suuda iseseisvaid otsuseid enam vastu võtta. Samas soovivad nad peadset paranemist kuid samas hoiatavad ette võimalikku südameseiskumist mille tulemusena patsient surra võib.

    Doonorid on nõus oma häid ja töötavaid südameid loovutama, siiani pole pakutule reageeritud.

    Sellest tulenevalt teatan mina, Amority, sündinud 81 aasta lumisel jaanuarikuul ja kelle vanaisa nimi on Lennart, loobun kasutamast foorumit selliselt nagu ma olen seda siiani kasutanud. Nüüdsest on foorumis 365 päeva jõulurahu. Tiksuge siin rahulikult edasi ilma minu aktiivse osavõtuta.

    Ooo üllas offtopic sektsioon kes sa oled taevas, ole tugev ja pea vastu!!

    Äääämen!

    #2
    ma arvan, et süüdi on raske lapsepõlv ja varajane suguelu

    Kommentaar


      #3
      tahad lisajubinaid siia.....äkki paneks piltide lisamise ka foorumisse ja muidugi ka kommenteerimise ja top10'ned? aktiivselt ei võta osa....see tähendab et täielikult ei loobu vaid vahepeal ikka kommentaarid tulevad? loobud kasutamast sellisena nagu siiani oled kasutanud....et siis see lause räägib et sa kasutad küll foorumit kuid teisiti aga kuidas siis? meie ei tiksu - kell tiksub. offtopic teema on serveris mitte taevas. aga miks just 365 päeva ja just jõulurahu? jõulurahu on tegelikult mõtetu sõnakõlks kuna siis on kõige hullem aeg üldse.....üritad kuhugi poodi minna mis lõppeb sellega et alguses sõidad 4x kauem poodi kui tavaliselt ja siis oled poes järjekorras mille pikkus on 15 meetrit pikem ja lisaks on inimestel 3x rohkem asju korraga ostetud, siis üritad koju minna mis algab sellega et üritad 45min ainuüksi parklast välja pääseda jne......rahu siin küll ei ole ainult üks jube ja närviline liiklus ja sagimine ja närvitsemine et kõik tehtud saaks. noh tegelt ma ei oleks kirjutanud seda möla aga noh ei jõua aastavahetust ära oodata ja tööl pole mitte halligi teha ja siis kirjutasin midagi ära nüüd siis ära ka kao foorumist eks
      EDIT: kui sa rohkem ei loe seda foorumit peale tänase siis soovin head uut aastat ka sulle juba ära

      Kommentaar


        #4


        Kindlasti olen ma siin olemas, ära ei kao ma kuhugi. Olete te mõnd konflikti uues foorumis kohanud? Mina küll mitte. Palju neid vanas oli? Palju poste tuli päevas? Palju uusi kasutajaid ja nendega kaasnevaid poste? Millal sa mõnd teemat huviga lugesid? Millal sa viimati mõne posti peale naersid või muigasid? Millal lugedes mune sügasid?

        Kommentaar


          #5
          einoh ega ma konflikte küll ei mõelnud midagi, aga postituste arvu ja selliseid asju ma absoluutselt ei jälgi ühesõnaga ei oska kommenteerida. loen ainult teemasid mida huviga loen naerda on saand päris palju lugedes foorumit aga noh selle munade sügamisega õnneks või kahjuks ei tegele kui loen foorumit......aga vähemalt sai mingit möla aetud alguses oli mul suht hämming et mis nüüd (txti lugedes)

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas amority Vaata postitust
            Millal sa viimati mõne posti peale naersid või muigasid?
            check
            Millal lugedes mune sügasid?
            check

            Kommentaar


              #7
              Käesolev teema ei lähe checki alla

              Kommentaar


                #8
                nagu ma aru saan- Jyrka, tule koju tagasi!
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  Ja Tanua ka. Na.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma võin poolpaljast Raimost pilte postitada, ärge ainult ära minge!

                    Kommentaar


                      #11
                      julged sõnad!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas amority Vaata postitust
                        Käesolev teema ei lähe checki alla
                        Sry, tahtsin öelda: Tehtud!

                        Kommentaar


                          #13
                          Ka mitte selle alla.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X