320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Evangelistid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Evangelistid?

    LIFE TV-s näitab vahepeal sellist huvitavat huumoriprogrammi, kus on kümneid tuhandeid inimesi saalis, laval on mingi mees, kes röögib JEESUS, JEESUS jms. Naljakaks muutub asi enamasti siis, kui see mees hakkab inimesi ravima. Tuleb 70-aastane Marie (150 kilone paks neegrinaine), kes ei saa sammugi valuta liikuda. Peamees karjub jälle jeesus, jeesus, halleluuja, paks marie karjub ka, siis võtab peamees Marie peast kinni ja tõukab ta mürtsuga põrandale. Paks Marie hüppab püsti ja hakkab mööda lava ringi jooksma, peamees karjub AAMEENNN!!!, rahvas nutab ja kiljub totaalses eufoorias.

    Teine tuntum näide oli Borati filmis ja midagi sarnast ka Donnie Darko's, kus pedofiilist jutlustaja rääkis midagi hirm-armastus eluteljest.

    Enivei. Kas Eestis ka selliseid toredaid asju kuskil toimub? Oleks ju üsna naljakas ajaviide või nii

    #2
    gospel juba on, ega seegi ülevõtmata ameeriklastelt jää..

    Kommentaar


      #3
      mulle meenub selle peale selline guru nagu Guy Kawasaki, kes oli kaheksakümnendate keskel Apple'i Chief Evangelist. tema oli siis selline vend kes põlevate silmadega rääkis tarkvaraarendajatele, kuidas tema usub Macintoshi tooteperekonda, ning et see on softiarenduseks suurepärane platform, mida too tegelikult ei olnud. Paljud firmad siiski hakkasid Macile selle peale softi arendama, ning aitasid Apple'i üle ühest selle ajaloo raskeimast hetkest, kus PC tegi hullu võidukäiku. minu kunagise õppejõu Linnar Viigi väiteil moodustas ühel hetkel hinnanguliselt 1/3 Apple'i turuväärtusest Guy Kawasaki poolt sisendatud usk sellesse firmasse ja tema tootesse. et siis see on tõhus.

      tänapäeval nimetatakse selliseid tüüpe tarkvaramaailmas juba täitsa ametlikult evangelistideks. trükitakse nimekaardile ja puha. pull värk minu arust.
      Jack of all trades, Master of nuns

      Kommentaar

      Working...
      X