320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro-Direct Soccer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pro-Direct Soccer

    nimelt, soovin tellida sealt endale putsasid ja sooviksin infot makseviiside kohta!!! milliseid makseviise on olemas ja milliseid lahendusi pakutakse neile, kes eksivad nriga vms? endal inglise keel longab (- natuke sakib, lonkkab -tugevalt sakib)!! ja kuidas on postikuluga jms? aitähh ja vabandust uue teema pärast!!!

    #2
    heh, uurisin ka seda lehte- suht kallis tundub esmapilgul. Maksevõimalus on krediitkaardiga. kui midagi vaja veel, võin uurida. Numbrite eksimistest seda, et püüa seda mitte teha:P.

    Kommentaar


      #3
      nojah aga minuarust on MVIII soodukaga ( ca 1700.-) päris hea... aga palun, kas sa uuriksid veel, ja kas weel n2itex sellis võimalust pole et postkontoris maksad?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas alarh Vaata postitust
        nojah aga minuarust on MVIII soodukaga ( ca 1700.-) päris hea... aga palun, kas sa uuriksid veel, ja kas weel n2itex sellis võimalust pole et postkontoris maksad?

        sry, aga mercurial vaporid on kõi £119,99 mis on meie rahas u. 2600.- sa sportlandis või cityspordis pole vaatamas käinud, seal suht mõnusad aled hetkel.

        Kommentaar


          #5
          Chelseafan112, uuuri rohkem.

          MVIII on tõesti odavad hetkel, originaalvärviga.
          Ise olen tellinud mitu-mitu paari putsasid endale ning sõpradele ja alati maksnud krediitkaardiga.
          Aga justsocca.com'st tellisin just endale uue paari putsasi, Absoluted. Väga odavad hinnad hetkel seal, allahindlus väike.

          PDS tõesti suhteliselt kallis, aga väga hea teenindus.

          alarh, tõesti pole teist makseviisi. Sul pole krediitkaarti?

          Kommentaar


            #6
            pm, vaata speed shoppi vms , seal valged ja hallid vapor III 69naela - ca 1700.- ... muidu kas postikulu on hinna sees?

            Kommentaar


              #7
              Ei ole.

              Eestisse tuleb see 10.55 naelaga.
              Minu arvutuste järgi läheks su putsad maksma, 1850-1900 krooni.
              KÕIK oleneb hetkekursist, kui makse läbi läheb. See kõigub tavaliselt 10-30 krooniga.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                Ei ole.

                Eestisse tuleb see 10.55 naelaga.
                Minu arvutuste järgi läheks su putsad maksma, 1850-1900 krooni.
                KÕIK oleneb hetkekursist, kui makse läbi läheb. See kõigub tavaliselt 10-30 krooniga.
                Inglise nael on hetkel 23,1kr, mitte ei kõigu 10-30 kr vahel

                Kommentaar


                  #9
                  on kyll kaart aga ma suht jumbu weel - Scholar (Visa electron)? sellega saab maksta? muidu Martin_12, kus elad, äkki saaks kuidagi kaubale?

                  muidu tagand punaseda ja üldvärvilt hallide vaporid on ka soodukaga hetkel ju?

                  Kommentaar


                    #10
                    Jah, sry, et valesti vaatasin. Aga küsi, äkki su emal-isal krediitkaart. Ei usu, et see scholar krediitkaartide alla läheb.

                    Kommentaar


                      #11
                      seda ka aga lihtsalt, uurin puurin weel!!! muidu scholar on debiit kaart jah?

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                        Inglise nael on hetkel 23,1kr, mitte ei kõigu 10-30 kr vahel
                        KÕIGUB.
                        Iga nädal on ju erinev kurss.
                        Ja raha läheb sinu pangakontolt maha hiljem.

                        Aga Scholar vist sinna alla ei käi.
                        Mina tegelen ema krediitkaardiga.
                        Käi enda emale-isale peale.

                        Kommentaar


                          #13
                          kõig ub kindlasti, aga see kõikumine jääb pigem paari sendi ulatusse. 10-30 kr ei kõigu ükski valuuta See amplituud on vb 23-23.5

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                            Iga nädal on ju erinev kurss.
                            Ja kui naela kurss ka natuke kukub, siis mitte nii palju nagu Juventus 10-30 krooni vahel ta nüüd küll ei kõigu.

                            Kommentaar


                              #15
                              et raha l2heb maha siis kui kaup k2es ja ma rahul olen w?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X