320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vikipeedia.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vikipeedia.org



    See on Vikipeedia eestikeelne koduleht. Projekti eesmärk on ehitada üles vaba võrguentsüklopeedia. Praegu on meil käsil 28 689 artiklit. Igaüks võib siia uusi artikleid kirjutada ja olemasolevaid parandada; muudatused ilmuvad viivituseta. Sisselogimine ei ole kohustuslik. Vaadake sissejuhatust, kasutamisjuhendit, korduma kippuvaid küsimusi ja hakake kirjutama!

    Keegi jalgpallihuvilistest seda lehte ka kasutab ja uuendab? Ise nagu tean seda lehte ammu, aga nüüd hiljuti alles süvenesin sellesse sügavamalt. Eesti jalgpallist seal midagi juba on, aga palju on veel teha. Iseenesest suht huvitav asi ja järjest paremaks muutub.

    #2
    Kusjuures Flora kohta on inglise keeles suhteliselt põhjalik materjal. Suuremas mahus igatahes kui eesti keelses. History osa on ära jaotatud jms.

    Kommentaar


      #3
      Ma avastasin et manus mängib ka george best veel
      AILTON

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Ma avastasin et manus mängib ka george best veel
        No aga keegi ei keela sul sinna uut nimekirja panna.

        Kommentaar


          #5
          Kasutan Wikipediat üsna tihti, aga peab tunnistama, et 90% juhtudel ingliskeelset kuna kohalikus keeles asi veel üsna tagasihoidlik.
          Märkasin kusjuures täna, et 1000+ kategooria on olemas ka võru keel. Minule, kui seda keelt kõnelevale isikule teeb see ainult rõõmu
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            Nagu ma näen siiski inimestel selle vastu huvi pole ja keegi sinna asju juurde ei viitsi lisada.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Erko Vaata postitust
              Nagu ma näen siiski inimestel selle vastu huvi pole ja keegi sinna asju juurde ei viitsi lisada.
              mis puudutab Eesti jalgpalliklubisid, siis peaksid klubid ise olema huvitatud ikka et nende inf kusagil oleks.

              see aga et mingi suvalise artikli kohta eestikeelne tekst teha ja sisestada sinna, see votab ikka parasjagu aega. siis peaks juba wikipedia palgaline tootaja olema
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #8
                Nojah kui iga inimene, keda see asi huvitab ühe artikkli teeks, siis oleks sealt juba päris palju vaadata.

                Kommentaar

                Working...
                X