PDA

View Full Version : Oper - jalgpallijobu?

Martin
15.01.07, 12:38
Üks JPH-sse mittekuuluv inimene palus mul selle küsitluse teha. Tegingi.

Sen
15.01.07, 12:42
KINDLASTI EI !!!

Martin, kas oleks võimalik teha ka mingi avaldus nagu Rootsi Kunn mainis?
Et siis nagu fännide poolt

kesa
15.01.07, 12:57
Oper suutis siis ikkagi korda saata midagi üdini kesiklikku, ehk fännide ühtsusesse mõra lüüa.

runno
15.01.07, 13:04
KINDLASTI EI !!!

Martin, kas oleks võimalik teha ka mingi avaldus nagu Rootsi Kunn mainis?
Et siis nagu fännide poolt

Ootame ikka küsitluse tulemused enne ära. Foorum annab kindlasti suht tõelise pildi tegelikust suhtumisest. Kuna küsitlus on nimeline jääb ära ka parteide spämmivõimalus..ilmselt..

Sen
15.01.07, 13:05
Arvan et seda suutis teha siiski JH juhatus kes sellise idiootsusega välja tuli.

Aga tahaks ikkagi teada palju oli kokku hääletajaid ja palju neid kes jobuks kedagi ei märkinud.

kesa
15.01.07, 13:11
Arvan et seda suutis teha siiski JH juhatus kes sellise idiootsusega välja tuli.

Aga tahaks ikkagi teada palju oli kokku hääletajaid ja palju neid kes jobuks kedagi ei märkinud.

Põhiliselt süüdi ikka mees ise, kelle erakonnastumise taustinfo hukkamõistu põhjustas.

Wuppi
15.01.07, 13:19
enda seisukohast võin öelda, et ei osalenud nendel valimistel ja sellist valikut õigeks ei pea

runno
15.01.07, 13:31
Põhiliselt süüdi ikka mees ise, kelle erakonnastumise taustinfo hukkamõistu põhjustas.

Kuule Kesa.. Sinu arvamus on üsna mitmes postituses juba selgelt välja tulnud. Loomulikult on Sul sellele täielik õigus. Aga miks Sa arvad, et teised ei oska oma peaga mõelda. Las inimesed hääletavad ja rahu majas..

ROOTSI KUNN
15.01.07, 13:39
Vahet ei ole ,kes selle teema üldse hääletusele pani või kes otsustas. Ju siis kellegile oli see jura enne valimisi väga kasulik .Teades ,et IRL ja Kesk on on valimistel täiesti erinevatel seisukohtadel siis ei ole raske aimata ,kelle huve teenis jh- otsus.
Aga üks asi on juba selge ,et valitsev enamus fänne ja ka jh -liikmeid seda valikut õiogeks ei pea ja me peame oma otsusest ka avalikkust teatama.

Edaspidi võiksid fännid ehk selle peale mõelda ,et kas ikka tasub surnud hingena mingis organisatsioonis olla ,kus juhtkond osvalt Eesti koondise fännide nimel esinedes omale poliitilist ja muud profiiti lõikab.

ROOTSI KUNN
15.01.07, 13:48
Oper suutis siis ikkagi korda saata midagi üdini kesiklikku, ehk fännide ühtsusesse mõra lüüa.

Sõber Kesa i Ma tean et sa Savipätsi ei salli:) aga jalgpalli sa ju ometi armastad . Eile laulsid sa ,, me armastame Operit ,, aga täna ristid jobuks.
Ta ei ole ju kedagi ära tapnud.

Tuleta meelde mida Põhlak omal ajal Savisaare kohta ütles ja mida ta nüüd räägib. Nii nagu suhted soojenesid hakkas ka staadion linnalt toetust saama ja lõpetati persenuss. Valitseva võimuga tuleb alati läbi osata saada ega see veel ei tähenda ,et sa nende shfantsi imed.

zaz
15.01.07, 14:16
Tobe nutmine.
Suht pohhui juu. Kui ei meeldi siis ei meeldi, miks sellest vinguda. Pealegi kedagi paremat te ka ei osanud ju pakkuda.
Kuigi Operi jalgpallijobuks märkimine on ka minumeelest õige. See, et ta Keskerakonda astus, see selleks. Aga kui ikka astuda võimuparteisse eesmärgiga sealt isiklikku kasu saada enda eraprojekti kasuks, siis see peab küll saama ära märgitud. Mingil määral peaks ikka Eesti üks parim pallur eeskujuks ka olema, mitte minema kaasa selle astunkeskerakondasaanmistahan mentaliteediga.

eestimees
15.01.07, 14:53
Tobe nutmine.
Suht pohhui juu. Kui ei meeldi siis ei meeldi, miks sellest vinguda. Pealegi kedagi paremat te ka ei osanud ju pakkuda.
Kuigi Operi jalgpallijobuks märkimine on ka minumeelest õige. See, et ta Keskerakonda astus, see selleks. Aga kui ikka astuda võimuparteisse eesmärgiga sealt isiklikku kasu saada enda eraprojekti kasuks, siis see peab küll saama ära märgitud. Mingil määral peaks ikka Eesti üks parim pallur eeskujuks ka olema, mitte minema kaasa selle astunkeskerakondasaanmistahan mentaliteediga.

selle postitusega võiks teema lukku panna

runno
15.01.07, 14:58
hääletus on avatud kuu lõpuni..

17
15.01.07, 15:24
Tahaks Andrese enda kommentaari ka kuulata, mis ta talle omastatud tiitlist arvab jne.

Edson
15.01.07, 15:27
Ma ei leidnud JH kodulehelt küll põhikirja kuid minu arvates peaks JH olema organisatsioon, mis ühendab jalgpallifänne ja edendab fännikultuuri.

Leian, et JH võiks olla apoliitiline organisatsioon. Igal inimesel võivad ja peakski olema ka omad poliitilised eelistused, kuid selle MTÜ eesmärk ei ole poliitiliste vaadete kuulutamine. Jääks ikka oma liistude juurde.

Apoliitilisuse printsiip võiks kehtida organisatsiooni poolsete väljaütlemiste kohta, olgu selleks siis mingi tiitli välja andmine või ka lihtsalt avalikel esinemistel öeldu.

Organisatsiooni maine kujundab iga selle liige aga eeskätt peaks siiski juhatus olema see aju, kes hoiaks laeva õigel kursil. Igasugu küsitlusi võib teha ja igasugu tiitleid võib välja anda aga meie ühe parima jalgpalluri avalikult jobuks kuulutamine selle eest, et too astus ühte poliitilisse parteisse jättis organisatsioonist küll väga naeruväärse mulje.

2mSööt3mMööda
15.01.07, 15:27
Tahaks Andrese enda kommentaari ka kuulata, mis ta talle omastatud tiitlist arvab jne.
mine loe sl õhtulehe artiklit siis.

Sen
15.01.07, 15:57
Papa jutt oli ikka nali kuubis
Nüüd siis juba põhjuseks et Oper ei löönud Venemaale väravat ära. See oli siis enamusel põhjuseks
Samuti oli enamus märkinud Andrese keskerakonda kuulumise.
Ja enamus JH liikmetest oli ka hääletanud.
Sooviks ikkagi numbreid, kui palju ja kes?

kojamees
15.01.07, 16:23
Tore Martin , et nii kiirelt kohe küsitluse tegid aga mis puutub siia see küsitlus????
Keegi kuskil palus ja kohe Kindlasti Jalgpallihaigla teema alla.
Erinevalt Soccernetist , viib Jalgpllihaigla küsitlusi läbi e-maili teel , sest mõtetu on appeleerida lihtsalt netikommijatele.

ROOTSI KUNN
15.01.07, 17:15
Papa jutt oli ikka nali kuubis
Nüüd siis juba põhjuseks et Oper ei löönud Venemaale väravat ära. See oli siis enamusel põhjuseks
Samuti oli enamus märkinud Andrese keskerakonda kuulumise.
Ja enamus JH liikmetest oli ka hääletanud.
Sooviks ikkagi numbreid, kui palju ja kes?

Oper ei löönud Petrovskil väravat!!! Püha müristus.! Aina jaburamaks läheb. Kõigepealt astuti ämbrisse ja nüüd tõmmati endale vesi ka peale..:)

kala
15.01.07, 17:34
Tundsin ka ennast väga puudutatuna, kui kuulsin Operi nimetamisest jobuks. Asi paistis kuidagi väga imelik. Aga peale tänast valimisnimekirjade avaldamist jääb üle ainult valikuga nõustuda. See, kuhu parteisse inimene kuulub, on iga inimese enda asi. Aga see, kui koondislane hakkab mingi partei häältepüüdjaks valimistel, on äärmiselt sobimatu.

ballack
15.01.07, 17:35
Oper ei löönud Petrovskil väravat!!! Püha müristus.! Aina jaburamaks läheb. Kõigepealt astuti ämbrisse ja nüüd tõmmati endale vesi ka peale..:)

eks ta mõtles seda operi 100% võimalust mida võib juhtuda aastas vaid korra kui sedagi (lihtsalt mälu värskendamiseks).......samas aga ega viikmäel oli veelgi parem võimalus.....lausa tühi värav oli tal ees.

Mr.Maximus
15.01.07, 17:49
Tundsin ka ennast väga puudutatuna, kui kuulsin Operi nimetamisest jobuks. Asi paistis kuidagi väga imelik. Aga peale tänast valimisnimekirjade avaldamist jääb üle ainult valikuga nõustuda. See, kuhu parteisse inimene kuulub, on iga inimese enda asi. Aga see, kui koondislane hakkab mingi partei häältepüüdjaks valimistel, on äärmiselt sobimatu.

Rõõba ,sa said valesti aru. Üks juhatuse liige rääkis raadios ,et Opi valiti jobuks hoopis selle eest ,et venelastele väravat ei löönud:):) Enamus olevat selle poolt valinud. Saad rahulikult magada:)

Huvitav ,kas tuleb veel mõni eriti loll argument?

ALEKOK
15.01.07, 17:51
See on nüüd küll idiootsuse tipp :D :D

kala
15.01.07, 18:00
Rõõba ,sa said valesti aru. Üks juhatuse liige rääkis raadios ,et Opi valiti jobuks hoopis selle eest ,et venelastele väravat ei löönud:):) Enamus olevat selle poolt valinud. Saad rahulikult magada:)

Huvitav ,kas tuleb veel mõni eriti loll argument?

Me mõlemad teame, et küsimus on muus.

Sa ise toetad Eesti koondislase osalemist valimiskampaanias?

kesa
15.01.07, 18:36
Sõber Kesa i Ma tean et sa Savipätsi ei salli:) aga jalgpalli sa ju ometi armastad . Eile laulsid sa ,, me armastame Operit ,, aga täna ristid jobuks.
Ta ei ole ju kedagi ära tapnud.

Tuleta meelde mida Põhlak omal ajal Savisaare kohta ütles ja mida ta nüüd räägib. Nii nagu suhted soojenesid hakkas ka staadion linnalt toetust saama ja lõpetati persenuss. Valitseva võimuga tuleb alati läbi osata saada ega see veel ei tähenda ,et sa nende shfantsi imed.

Väike täpsustus. "me armastame Operit" lauldi staadionil viimati suvel kui Oper oli veel kõigi poolt armastatud.
Ju siis ma ei ole piisavalt poliitiline omnivoor, et mind jätaks külmaks Andrese halvasti lõhnav tehing Keskerakonnaga.
Avalik hukkamõist on ainuke relv, millega võimalikke eeskuju järgijaid ohjeldada.
Hoidku kõigevägevam Eesti Jalgpalli keskerakonnastumisest ja üldse erakonnastumisest.

Mr.Maximus
15.01.07, 18:46
Me mõlemad teame, et küsimus on muus.

Sa ise toetad Eesti koondislase osalemist valimiskampaanias?

Ei toeta ei jalgpalluri ega ühegi muu tuntud tegevsportlase kasutamist valimiskampaanias. Aga väidan 100% ,et kui Oper oleks IRL-i astunud siis ei oleks teda jobuks valitud.:)

Asi selles ,et jalgpallifännid ei tohi mitte mingil juhul räpase mänguga kaasa minna. Veel tobedam on algul tuua põhjuseks Operi parteilisus ja hiljem pugeda selle taha ,et mängis sitalt.

Ma lloodan ,et jobu valimine jääb jh -le luigelauluks..

smörgåsbord
15.01.07, 20:31
Nukker, et isegi EJL-i infojuht Operi jobuks tembeldab ..

Sen
15.01.07, 20:35

Ma arvan et siin on eksitus, kas kiiruga loetud vms. Ei tahaks nagu eriti uskuda.

17
15.01.07, 20:55
Ma arvan et siin on eksitus, kas kiiruga loetud vms. Ei tahaks nagu eriti uskuda.

Eiei Sen. Vaata selle teema hääletustulemusi. asdf-i näol on tegu EJLi infojuht Mihkel Uibolehega, kui sa veel ei teadnud.

asdf
15.01.07, 21:02

Rohkem huumorimeelt, härrased! Martini poolt välja pakutud vastus "kindlasti" oli piisavalt humoorikas, et seda mitte valida :) Taoline küsitlus on ju oma loomult nali - vastus kõigile (vist siiski mitte) teada ja selge, siin polegi midagi arutada. Imetlen neid, kes viitsivad taolistel teemadel foorumis lehekülgi kirjutada - leiba ja tsirkust!

Sen
15.01.07, 21:09
Mihkel, see ei ole nali! Eks kuuled sellest varsti.

eestimees
15.01.07, 22:24
Mihkel, see ei ole nali! Eks kuuled sellest varsti.

see on tsirkus ja hea nali, laske edasi vennad!!!:D:D:D

ballack
15.01.07, 22:30
see on tsirkus ja hea nali, laske edasi vennad!!!:D:D:D

see kui fännid omavahel kiskuma lähevad ja lõhe tekib nende vahel siis see EI OLE nali!

IndrekL
15.01.07, 22:31
Eestimees, pliis ole sina vahepeal vait. Okei?

eestimees
15.01.07, 22:33
see kui fännid omavahel kiskuma lähevad ja lõhe tekib nende vahel siis see EI OLE nali!

ma ei mõeldki seda naljana ma mõtleisn üldist olukorda

ballack
15.01.07, 22:36
oki, selge

v6hiv66ras
15.01.07, 22:41
JPH ilmselt veidi kiirustas valikuga, oleks pidanud tänavused valimised ja Keski rahaülekanded jalgpallikooli suunas ära ootama ja alles 07' aasta lõppus teda tiitliga pärjama. Suusatajate viimaste tegemiste taustal tuleb tõesti tunnistada, et sportlased viibisid trennis kui ajurakukesi laiali jaotati.

PraS
16.01.07, 00:55
Teen ettepaneku, et võiks ju Arena parklasse Operi kuju asetada ja rinnal tahvel meie su kõige suuremad fännid aravame siiralt, et sa Andres pole jobu.

Nüüd aga plämage edasi kui suured fännid ja fännitarid te ikka olete ja kui ebaõiglane ikka see elu on.

sicmic
16.01.07, 05:27
Huvitav, et järelikult vist keegi JPH liikmeist ei kirjutanud "valimissedelile", et jobu ei olegi, samas kui tõesti ei meenu viimasest aastast kedagi, kes tõesti seda tiitlit "vääriks"...

Ju siis on JPH valimissüsteem selline, mis pidi taolise "šoki" või ebaõnnestumise üle elama, et edaspidi mõeldaks liikmeskonna seas ka sellele, keda teised võiksid valida juhul, kui ise jäetakse arvamus ütlemata.

Mina ise jätsin tänavu hääletamata, tõesti ei tulnud ühtegi sellise tiitli väärilist kodanikku pähe kah, aga järgmine aasta olen täiesti valmis hääletama, et jobu polnudki. Kui ma sel ajal veel JPH liige olen.

Üldiselt võiks siiski mõelda sellele, et kui hääletab vaid käputäis inimesi 524 liikmest (kodulehe andmeil), mida ma JPH viimase aja mitteaktuaalsusest ja avalikkusekaugusest järeldan, siis võiks ju tõepoolest sättida mingi kvoodi, mille alusel tiitel anda või andmata jätta.

Niisiis, praegu on JPH-s kodulehe andmeil 524 liiget. Kui tänavu hääletas Operi valimise poolt 29%, siis see on maksimaalselt 152.
Ma tõesti ei kujuta ette, milline hulk liikmeist hääletamata jättis, ent organisatsiooni viimase aja passiivsust arvestades usun, et reaalne Opi vastu hääletanute arv jäi kaugele alla saja.

Kas selle põhjal saab tõesti järelduse teha, et Oper on JPH liikmete jaoks Jalgpallijobu? Kas poleks paslikum avalikkusele öelda, kui paljud tegelikult selle otsuse poolt hääletasid? Viimaste päevade tegevus vähendab JPH tõsiseltvõetavust varasemast veel oluliselt rohkem, sest miskipärast tundus tõesti olevat välditud olukord, et Jobu ei valitagi. Miks? Miks ei võiks tunnustada viimast aastat, mil reaalseid skandaale polnudki. Vast on see lihtsalt esmakordne olukord, millega ei osatud arvestada.

Saan aru, et JPH lihtliikmena olen tekkinud olukorras isegi kaudselt süüdi, ent ootaks otsuse tegijailt enam paindlikkust ja vähemalt konsulteerimist, kas 29% hääletanute arvamust (mis moodustab kogu liikmeskonnast omakorda vaid hulga X, mis on väga tõenäoliselt alla 100) on piisav ja mõttekas hulk, et selline "tiitel" väljastada.

Samas, peab arvestama, et olukord oli esmakordne ning usun - edaspidi sellist jama ei toimu, sest toimunust õpitakse.

Kahjuks ma ei usu, et olukorda välditakse sellise JPH-sisese hääletuse populariseerimise teel, pigem tunnetan vastupidist liikumist, et JPH kaotab Eesti jalgpallimaastikul oma olulisust ning taolisi tiitleid ei võeta eriti enam eriti olulisena.

Tänavu, näiteks, võtan JPH liikmena tõsiselt vaid tunnustust Tarmo Rüütlile ning ausalt öeldes on mul sügavalt kahju, et see on Operi-teema kõrval nõnda kaugeks on jäänud.

Otsene üleskutse Soccerneti praegustele tegijaile - intervjuu Ratnikoviga oli üle väga pika aja midagi lugemisväärset omatoodangut, ehk saaks nüüd kiiremas korras väärt intervjuu Jalgpalligeeniusega? Oleksin positiivselt üllatunud ja samas väga tänulik.

Martin
16.01.07, 10:41
sicmic, tänud, et ajakirjad tagasi tõid. Hääletanute arv (kokku) jääb väidetavalt kuhugi 30-40 vahele. Protsente ja kellegi poolt hääletanute arvu nuputa ise. :)

Mina oleks valinud TVMK, idiootsed treenerid, parimate müümine enne CLi, teiste klubide mängijate näppamine ja lõpetuseks kaotus Islandi kaluritele. No tõesti.

Sen
16.01.07, 11:05
Hääletanute arv (kokku) jääb väidetavalt kuhugi 30-40 vahele. Protsente ja kellegi poolt hääletanute arvu nuputa ise. :)

Jah, nuputasin. Seega 10 inimest hääletas Andrese jobuks ja seda organisatsioonis mis kuulutab et neil on üle 500 liikme. Koomikud.
Aga miks ikkagi salastatakse hääletustulemusi?
Huvitab ka see paljud tõmbasid kriipsu või jätsid jobu koha tühjaks. Kas seda ka arvestati? Ise nt ei kirjutanud sinna midagi.
Kas tõesti ei tulnud kordagi mõtet härrastel et jätaks sel aastal see mõttetu jubu tiitel andmata?

Mr.Maximus
16.01.07, 11:40
Sicmici matemaatika peab ilmselt suuremas osas paika ja nagu hääletajatest näha on jobu tiitli toetajad haledas vähemuses. Neist omakorda pooled on raevukad kesikute vihkajad ,kes põletaksid ka lihase ema tuleriidal,kui ta keskerakonda astuks.
Teine asi ,mis torkab jobu valimise juures kohe silma on see ,et keegi ei taha õigeid numbreid avaldada. Siit võib vaid ühte järeldada.
Ning kolmandaks : valetavad ja vassivad juhatuse liikmed ja teised asjaga seotud tegelased..
Tuletan meelde. Stingeri väitel tõi 100% hääletajatest põhjuseks selle ,et Oper astus keski.
Juhatuse liige raadios väitis vastupidist, suurem enamus hääletas venemaal löömata jäänud värava eest.(eriti sic)

Igatahes ei saa neid inimesi uslaldada. Jobu tiitel on devalveerunud ja fännide mark on täis tehtud.

lorenzo
16.01.07, 13:05
no ja mis siis kui haaletatakse jobutiitli poolt? inimesel ei voi olla oma arvamus, toekspidamised? kas pole meil mitte demokraatia voi toesti peavad koik andma haale ainult uhe asja poolt?
ja see jobutiitel on juba ammu mingi showelement, vahemalt mitteametlikult. voiks selle ka juba ametlikult valja oelda. umbes samasugune tiitel nagu siin kusagil valitakse maailma ilusaimat ja koledaimat sportlast.

Stinger
16.01.07, 13:06
[QUOTE=Mr.Maximus;740575]
Tuletan meelde. Stingeri väitel tõi 100% hääletajatest põhjuseks selle ,et Oper astus keski.
Juhatuse liige raadios väitis vastupidist, suurem enamus hääletas venemaal löömata jäänud värava eest.(eriti sic)
[QUOTE]

Ei kuulanud seda intervjuud aga kui nii oli, siis avaldas ta enda arvamust, sest kõik, kes hääletasid Operi jobuks tõid ainult ühe põhjuse - astumine keskerakonda, loomulikult erinevas sõnastuses a la "sport ja poliitika olgu lahus, selleks et spordile toetust saada ei tohiks sportlane erakonda astuda", "Keskerakonda astumise pärast", "astus Keskerakonda" jne.

Samas soovin jõudu uue küsitluse korraldamisel, ainult ma ei saa aru, mis ta JH teema all on??? Äkki selgitate, seltsimehed!

ballack
16.01.07, 13:27
njah.....kõik võtavad seda tiitli andmist nagu oleks presidendi valimistega tegemist....kurb.

sicmic sa ütlesid väga õieti ja martin samuti.

selle üle 500 inimese kohta tahaks tegelikult teada seda et kas mitte ei ole see arv peale üldkoosolekut palju väiksem? ma ei mäleta täpselt aga kui õieti mäletan siis tegelikult on ametlikult liikmed kõik sellest koosolekust osa võtnud tegelased ja veel mõned lisaks, et siis nagu kas neid "surnuid" liikmeid ei ole kustutama hakatud või noh sellekohapealt mul segadus ja äkki keegi teadjamatest oskab valgustada seda teemat?

selle hääletamise kohapealt ütleks seda et kui miskine kvoot oleks siis seda ei saaks arvatavasti kunagi täis (üle 500 liikme puhul 50%) kuna neid "surnuid" ja mitte viitsijaid on liiga palju. seetõttu on ainuke reaalne lahendus see et mis või kes saab kõige rohkem hääli see ka valitakse ja kui kõige rohkem saab hääli selline asi nagu "see aasta jobu ei olegi" siis oleks selle pannud aga kes kirjutasid sellise variandi tahaks teada (palju neid oli)? JOKK (tulemusega väga hästi kokku minev lühend)

Sen
16.01.07, 13:31
Stinger!
Enne uute küsimuste esitamist vasta palun küsimusele mis siin juba korduvalt läbi käinud. Palume kõik nimed ja % alates 1-sest ja lõpetades viimasega. Samuti hääletajate arv.
Kedagi ei huvitagi kes kuidas hääletas, iga inimese oma asi.
1.Oper 29%
2....... ...% jne
Tänud.
On teil tegemist mingi salaorganisatsiooniga?

kojamees
16.01.07, 13:57
Kulla SEN. MTÜ juhatuse esimehene teen otsuse neid tulemusi mitte avaldada , sest on reaalne oht andmete kuritarvitamisel.
Kui ise aru ei saa , siis küsi selle "nurga advogaadist" klouni käest , kes teid mingi aeg nõusta.
Palju kära - vähe vilja.

Tehke kuhugile mujale omad küsitlused või ongi see Soccernetile omane , et topitakse meelevaldselt sinna , kuhu ise hääks arvatakse.

Kui plaanis omi auhindu välja anda, siis andke tuld aga enda isiklikust mugavusest johtuvalt pärast küsitlust veel neid "oleks-id" siia toppida.

Mis puudutab aga arve ja numbreid , siis küsitlusest osavõtjate protsent oli tunduvalt kõrgem , kui Harju tänava maatehingu puhul elik siis JOKK.

kesa
16.01.07, 14:31
Kõrvaltvaatajana kemplemist jälgides, on mulle tekkinud mulje, et grupp JPH-ga opositsioonis olevaid seltsimehi on leidnud võimaluse tolmu üles keerutada.
Kui JPH-s on poolsada liiget, miks siis valimisest osavõtupross suht nigel oli?
Kesikud Tallinnas ainuvalitsejaks tõstnud kohalikel omavalitsuse valimistel oli osavõtu protsent kõigest 41%. kas nigel osavõtt tähendab, et rahulolematud teeksid oma gallupi, kesikud raputaksid tuhka pähe loovutaksid viletsale osavõtule viidates võimu , mille tulemusena jääks Oper ilma hüvedest ja taandaks end erakonnast?
Tobe kas pole?

Sen
16.01.07, 14:54
Kulla SEN. MTÜ juhatuse esimehene teen otsuse neid tulemusi mitte avaldada , sest on reaalne oht andmete kuritarvitamisel.
Kui ise aru ei saa , siis küsi selle "nurga advogaadist" klouni käest , kes teid mingi aeg nõusta.
Palju kära - vähe vilja.

MOTT
viimane küsimus veel et milline oht varitseb ja kes tahavad kuritarvitada?

Ja kulla KOJA. Seda ma ju ometi küsima ei lähe selle "nurga advogaadist" klouni käest et kas kõigepealt tuleb saada juhatusse et esimeheks saada.
Sina ju kahjuks seda pole, või käivad IRL-s asjad teistmoodi?
Tehke oma asjad 1x korda ning ärge vassige ja valetage. Esindate ju ikkagi 500 liiget. Mingi vastutus võiks ju olla!?
Edu teile!

kesa
16.01.07, 15:04
Jah, nuputasin. Seega 10 inimest hääletas Andrese jobuks ja seda organisatsioonis mis kuulutab et neil on üle 500 liikme. Koomikud.
Aga miks ikkagi salastatakse hääletustulemusi?
Huvitab ka see paljud tõmbasid kriipsu või jätsid jobu koha tühjaks. Kas seda ka arvestati? Ise nt ei kirjutanud sinna midagi.
Kas tõesti ei tulnud kordagi mõtet härrastel et jätaks sel aastal see mõttetu jubu tiitel andmata?

Miks ei kirjutanud midagi. Mida tagant järgi plõksida?

Sen
16.01.07, 15:08
Miks ei kirjutanud midagi. Mida tagant järgi plõksida?

Ei saa aru. Mis miks ei kirjutanud midagi?
Mina ei kirjutanud jobuks kedagi, geeniuse aint valisin.
Ja ei plõksi, tahtsin lihtsalt teada palju oli selliseid hääletajaid kes jobut ei leidnud. Aga nagu näha siis need kõik salastatud. Kuritarvitamise oht!

kesa
16.01.07, 15:21
Ei saa aru. Mis miks ei kirjutanud midagi?
Mina ei kirjutanud jobuks kedagi, geeniuse aint valisin.
Ja ei plõksi, tahtsin lihtsalt teada palju oli selliseid hääletajaid kes jobut ei leidnud. Aga nagu näha siis need kõik salastatud. Kuritarvitamise oht!

Sina jätsid jobu valimata, teised valisid. Tulemus on kõigile teada. Kogu lugu.
Kas olla tulemusega rahul või mitte, ei muuda enam midagi.

marcello
16.01.07, 20:53
Põhjendus-sport ja poliitika olgu lahus
Miks siis üks teine erakond kasutab ära fänne ja ka jalgpallureid (sest nende ja selle mängu pärast staadionile tullakse) ja levitab tribüünil oma loosungeid?
Nurga advogaad

eestimees
16.01.07, 21:36
Palju kära - vähe vilja.

Tehke kuhugile mujale omad küsitlused või ongi see Soccernetile omane , et topitakse meelevaldselt sinna , kuhu ise hääks arvatakse.

Kui plaanis omi auhindu välja anda, siis andke tuld aga enda isiklikust mugavusest johtuvalt pärast küsitlust veel neid "oleks-id" siia toppida.

Mis puudutab aga arve ja numbreid , siis küsitlusest osavõtjate protsent oli tunduvalt kõrgem , kui Harju tänava maatehingu puhul elik siis JOKK.

noo täpselt, ma ei saa ikka kisast aru, üks ühing tegi enda seas küsitluse ja selgus et Oper on jobu, mis siis? kas me ei ela siis demokraatlikus riigis? nende oma asi on mis valimise nad teevad ja keda valivad. nüüd mingid suva vennad siis karjuvad ja lõugavad. ühesõnaga - keda kotib see värk!! kas Oper valiti jobuks või mitte, Operit ennast vaevalt see asi kottis...minge surfake rate.ee ja vaadake naisi kui midagi paremat teha pole

noo täitsa perses mu postitusest on möödas ca 20 min ja ma pole veel ühtki sõimu postitust saand foorum on täitsa hukkas endaga ikka. mis lahti on? poistel tuli mõistus koju ja kõik rates nüüd selle asemel et siin mõttetult sõimata üksteist

marcello
16.01.07, 23:12
kas me ei ela siis demokraatlikus riigis

Kuidas sul see lause käib kokku sellega,et klounid tembeldavad kellegi jobuks tema vaba valiku pärast?

eestimees
16.01.07, 23:27
Kuidas sul see lause käib kokku sellega,et klounid tembeldavad kellegi jobuks tema vaba valiku pärast?

üks ühing tegi enda seas küsitluse ja selgus et Oper on jobu

kas kuskil on kirjas et üks ühing ei tohi teha küsitlust enda liikmete vahel ja valida ta jobuks kui enamus ühingu liikmed seda nii arvavad....minu arust iga ühing tohib teha mistahes küsitluse ja valida keda tahes kui see on nende arvamus. või tohib inimese valikud dmeokraatlikus riigis piirata ja suunata? nende oma asi. nädala aja pärast on see kõigil meelest läinud ja ma usun et Operil on ammu juba meelest see asi läinud

ALEKOK
16.01.07, 23:33
üks ühing tegi enda seas küsitluse ja selgus et Oper on jobu

kas kuskil on kirjas et üks ühing ei tohi teha küsitlust enda liikmete vahel ja valida ta jobuks kui enamus ühingu liikmed seda nii arvavad....minu arust iga ühing tohib teha mistahes küsitluse ja valida keda tahes kui see on nende arvamus. või tohib inimese valikud dmeokraatlikus riigis piirata ja suunata? nende oma asi. nädala aja pärast on see kõigil meelest läinud ja ma usun et Operil on ammu juba meelest see asi läinud

Seda ma küll ei usu et see Operil nii ruttu meelest ära läheb.

eestimees
16.01.07, 23:36
Seda ma küll ei usu et see Operil nii ruttu meelest ära läheb.

minu pärast olgu tal see kasvõi elu lõpuni meeles, mul pole sellest sooja ega külma

zaz
16.01.07, 23:47
Parem ongi, kui see tal meelde jääks. Siis järgmine kord ehk mõtleb, ennem kui jälle mingi nõmedusega lagedale tuleb :)

vibu
17.01.07, 00:28
Kulla kallikesed. Pole küll õige, et sõna võtan selles foorumis? aga sorry- demokraatiast on asi küll õige kaugel, ja selle kohta võin küll Eesti Vabariigi kodanikuna sõna võtta. Tean päris kindlalt- ühegi valimistulemuse andmed poel kunagi salastatud- normaalses demokraatlikus riigis ja ühingus- ei öelda, kuidas üks või teine liige personaalselt (nimeliselt) hääletas, kuid ühe ühingu liikmel on õigus teada, mis tema organisatsioonis toimus- KES kui palju hääli sai. Eelnev on elementaarne ühele demokraatlikule organisatsioonile. Ja hääletussedelite (ja muude andmete) hoidmesel on ajaliselt ka omad nõuded. MIna pole JPH liige ja minul pole õigus nende hääletussedelitega tutvuda, kuid organisatsiooni liikmetel see õigus on. Paneb imestama salastatus ja muu. KOJA- anna andeks aga mina nii mõtlen- kui üks inimene kuulutatakse JOBUKS lihtsalt selle pärast, et ta kuulub mingisse erakonda- sel juhul võib ka sind valida järgmisel aastal JOBUKS. Iga inimese erakondlik kuuluvus on tema enda valida. Iga inimese usutunnistus on tema enda valida. Väita vastupidist on demagoogia ja inimõiguste rikkumine.
JPH tahab olla eesti tavakodaniku suunaja jalgpalli armastuse teele. Sellised nükked, kus keegi kuulutatakse JOBUKS vaid tema erakondliku kuuluvuse tõttu näitab organisatsiooni ülimat sallimatust inimõiguste suhtes. Need väited, et küllap OPER astus KESKI vaid isiklike hüvede pärast on puhas spekulatsioon. Normaalses ühiskonnas oleks inimene enne, kui ta kuulutatakse JOBUks kutsutud kasvõi JPH üldkogu ette ja kuulatud tema põhjendusi, MIKS ta on midagi sellist teinud, mida ta teinud on. Soovitus ka järgmisteks aastateks. Praegu on üks liit teinud avalduse, millel ühiskonnale on mõju ilma, et oleks kuulatud osapooli ja peale kõige ei teavitata ka liikmeid sellest, millised olid valimistulemused....
Andke andeks- aga Isamaaliidu demokraatia on surnult sündinud...

rasmer
17.01.07, 00:39
Miks üldse peaks olema mingi demokraatia ? Kui tahan, teen üksinda ühingu ja kuulutan, et oper on sit*pea. See, et osad inimesed ja ka mingil määral ajakirjandus ühte ühingut nii üle tähtsustavad on nende viga. Tehke oma ühing "Keskerakonna noored vutipoisid" näiteks ja hakkake tiitleid jagama. Ainsad kellel on õigus mingeid tulemusi ja numbreid nõuda on tõesti ainult JPH liikmed, teiste asi see pole.

vibu
17.01.07, 01:12
RASMER. Tase. Ausalt- sa paned ikka viimase peal. Hommikul kui üles tõesed- vaatad peeglisse ja tunned, et oled tegija! Mul Sinu pärast hea meel...
Oletame- Valgevenes võidab taas Lukašenko. Mitte keegi, kes ei kuulu ühessegi erakonda, ei tohi teada mitu protsenti häältest mees sai. Kui huvitub- paneme seina äärde ja lseme maha. Õiglane? Sinu arvates küll. KESKERAKOND on perssekukkunud demagoogide Ühing. Seda väidan...
Huvitav... Kui väidad midagi, mida mõtled- oled keskerakondlane. Tahad nii mõelda- palun väga. Jätab külmaks. Kiidad heaks demagoogiat? Tubli oled! Ela samade põhimõtete järgi edasi- äkki saavutad valgustatuse!

rasmer
17.01.07, 01:30
Thx, sa oled minu arust ka tegija :) . Ei saanud hästi su mõttest aru, et kuidas sa võrdsustad erakonna ja suvalise ühingu, presidendivalimised ja jalgpallijobu valimise ?

Mina ei saa kuidagi pihta, et kui teen sõpradega ühingu siis miks peaksin teistele rääkima sellest, kuidas me hääletasime ?

vibu
17.01.07, 01:45
Mina ei saa kuidagi pihta, et kui teen sõpradega ühingu siis miks peaksin teistele rääkima sellest, kuidas me hääletasime ?

Absoluutselt nõus! Ei peagi rääkima- ei ajakirjandusele, ei raadiole, ei TVle. Nii ongi. Tubli oled. Hakkab juba tulema...

Jasper
17.01.07, 01:45
Miks üldse peaks olema mingi demokraatia ?
Seda s*tta pole tõesti vaja:doh:

rasmer
17.01.07, 01:53

Absoluutselt nõus! Ei peagi rääkima- ei ajakirjandusele, ei raadiole, ei TVle. Nii ongi. Tubli oled. Hakkab juba tulema...

JPH on millegiga on nad ära teeninud selle, et neid võetakse kuulda. Kritiseerijatel ju alati võimalus paremini teha, kui ei meeldi ja üritada oma tiitliga uudisekünnise ületamist. Seda ma ei tea kas nad saadavad ise laiali mingeid pressiteateid jne. või käivad ajakirjanikud kohal, aga lihtsalt minu arust ei ole kellegil õigust nõuda nimesid kes ja kuidas hääletas.

lorenzo
17.01.07, 02:21
tegelt kui teil se haaletus ja puha siin sita keema ajab, siis voiks ju asja suletuks lukata, kusagil privaatfoorumis lallata.
ja palju neid haaletajaid siis lopuks oligi? oligi tegelt ka mingi 50 va? siis kull ei saaks aru miks peab mingi sellise asja uldse kusagile ajakirjandusse laksma. samahasti voiks mul siin majaelanike kaest kusida et kes on lahe mees ja siis sellest kohe suur leheartikkel teha ning kogu rahval oleks arutlust kui palju. on sel motet?

marcello
17.01.07, 02:23
Nimeliselt ja kes kuidas hääletas-selle küsimuse esitas Sen kes sel hetkel veel JPH liige oli...

ballack
17.01.07, 02:33
mul on üksinda tehtud ühing (üksinda olen seal) ja tegime hääletuse et kas joome pärast trenni ühe õlle või mitte ja võitis et joome ühe õlle aga seda mitu protsenti selles ühingus valis et joome seda ei ütle kuna salastasin selle ära :D

okei küsin et miks peaks kedagi kottima üldse miskise organisatsiooni sees tehtud küsitluse kõik tulemused (mis ei otsusta tegelikult midagi tähtsat ehk siis ei vali presidenti ega peaministrit jnejne)?

nii ma teen ühingu kus olen ainult mina ja teen mitu küsitlust et kes on poliitjobu 2007 ja erinevate küsitluste tulemused on siin (noh et 4 korda tegin küsitluse ja iga kord tuli erinev vastus):
1) e. savisaar (nuh keski sõbrad hakake sõimama)
2) laar (nuh irl sõbrad hakake sõimama)
3) ansip (nuh oravate sõbrad hakake sõimama)
4) reiljan (nuh rl sõbrad hakake sõimama)
nii ja nüüd ma küsin keda see küsitlus huvitas mis mitte midagi ei tähendanud peale selle et keegi eestis hääletas ühingu sees midagi)? ja kui vastad et ei huvita siis miks sind huvitas JH tulemus???

vibu neil on õigus teada küll saada kuid siin foorumis seda teada ei anta kohe kindlasti mitte kuna see foorum kohe mitte kuidagi ei koosne JH liikmetest.

vibu see et operi keski astumise põhjus oli isiklike hüvede saamine on vägagi kindel.....hüvesid juba sai? tehtud! kas ta hakkas poliitikat tegema ja lõpetab seega tippspordi kuna hollandist ta ju ei saa riigikogus ega muus sarnases asutuses käia? ega ikka ei usu küll (leping isegi alles pooleli ju)!

vibu sulle jällegi üks küsimus et kui see oli JH sisene küsitlus et mida arvavad JH liikmed siis miks kurat oleks pidanud operit üle kuulama ei saa aru kui tegu oli inimeste arvamuse küsimisega? kui oleks üle küsinud siis oleks see ju hääletustulemuste teadlik mõjutamine või kuidas (kuna saab ju igast lolle põhjendusi anda tegudele mis ei vasta tõele)?

vibu, valimistulemused anti teada ja seda teavad juba kõik kes vähegi soccernetis käinud on viimasel ajal et kes valiti geeniuseks ja kes valiti jobuks ja kus siin sul ei teatatud tulemusi? see et sina (kes ei kuulu JH) või sen (kes astus välja) või rootsi kunn (kes astus välja) jne ei tea midagi sest on täiesti normaalne kuna kui organisatsiooni juhatus on otsustanud et see on organisatsioonisisene asi siis ka ei ole õigus teil seda teada rohkem.

vibu näita mulle see seadus ette mis nõuab miskise lambihääletuse sedelite alles hoidmist mingise aja jooksul ja kui sealt ei leia siis katsu otsida JH põhikirjast kas seal on selline asi kirjas või mitte ja kui on siis mina tahaks ka seda näha kuna pole kahjuks siiani näinud sellist punkti.

ahjaa ja see küsimus ka et KUI oper oleks kutsutud põhjendusi andma siis KAS ta oleks tulnud üldse???

valimistulemuste andmed on salajased kui see on organisatsiooni sisemine asi või on otsustatud et sinnamaani võib rääkida (mitte liikmetele) aga mitte rohkem ja mitte mingi demokraatia ei ava neid tulemusi vaid ainult diktatuur.

iga inimese erakondlik kuuluvus ei ole tema enda valida kuna tema käitumine (ja muu jama) peab vastama erakonna põhikirjale ja mitte ükski demokraatia ei ole üle sellest.

vibu too üks näide miks sa ütled et see mida sa kirjeldasid on isamaaliidu demokraatia? kas ainult sellepärast et kojamees on juhtkonnas? või kui mitte sellepärast siis sul peaks miskised teadmised isamaaliidu siseselt olema et mis kuidagi toimib/tehakse aga kui ei ole seda siis kas see mitte pole lihtsalt üks lahmimine mingi erakonna pihta et kuna üks juhatusest on isamaaliidus ja nemad pole milleski süüdi et selline tulemus oli siis lihtsalt TULEB nad süüdlaseks teha? hmm.....et kui valitaks savisaar järgmisena JH juhatusse siis on juba keskerakonna demokraatia või?

jummmmmmmmala pohui on
muuseas, lubasin mitte vait jääda - TEHTUD! (ei ole reklaam - tegin firefoxi eestikeelseks ja etskae imet vasakul all serval selline txt lihtsalt)

ballack
17.01.07, 02:45
ma polnud nii kaua aega kirjutanud et lihtsalt pidin midagi kirjutama (eelmine postitus) ;)
hakake nüüd sõimama paaaaaaaalun, aga mul on ikka jumala pohui kui sõimate kuna olen väsinud hetkel.

2mSööt3mMööda
17.01.07, 05:43
ma polnud nii kaua aega kirjutanud et lihtsalt pidin midagi kirjutama (eelmine postitus) ;)
hakake nüüd sõimama paaaaaaaalun, aga mul on ikka jumala pohui kui sõimate kuna olen väsinud hetkel.
Sõimaks küll sind aga kell on 04:44 ja ei viitsi praegu eriti :D
Su üleeelmist posti ka ju 100x viitsin läbi lugeda :D

ballack
17.01.07, 09:20
Sõimaks küll sind aga kell on 04:44 ja ei viitsi praegu eriti :D
Su üleeelmist posti ka ju 100x viitsin läbi lugeda :D

no ma ju ei kirjutanud lausa mitu tundi ja pidin ju tagasi tegema selle, sõrmed sügelesid nii palju :D
vibu ega mul ei ole midagi su vastu ja saame läbi nagu ennegi;)

FBM
17.01.07, 10:34
olen Jalgpallihaiglaga nõus, see näitas, et tegevjalgpallurina pole mõtet hakata poliitakas sogama!

Stinger
17.01.07, 12:39
vaata aga vaata, meie poliitik kandideerib siis Tallinnas.
Valimisringkond nr 1 Haabersti linnaosa, Põhja-Tallinna linnaosa ja Kristiine linnaosa
KANDIDAADI EES- ja PEREKONNANIMI
1 Vilja Savisaar
2 Vladimir Velman
3 Lauri Laasi
4 Andres Oper
5 Viktor Vassiljev
6 Märt Sults
7 Kalev Kallo
8 Mihhail Korb
9 Peeter Järvelaid
10 Juhan Hindov

pall nurka ja toompeale?

Stinger
17.01.07, 12:43
TULE MEIEGA

http://www.keskerakond.ee/index.php?main=82

TEHTUD

lorenzo
17.01.07, 12:55
tegelt tekkis endalgi imestus, et milleks see kandideerimine? kas toesti karjaari lopetamine? siiski vist mitte, pigem haaltepuudmine erakonnale ja seega sisuliselt valijate petmine. ammu oleks aeg meil riigis valida erakondi, mitte nimelisi mandaate.

urmar
17.01.07, 13:05
Ma ei saa ühest aru: miks ei saa keskerakonna ründajad aru, et mida rohkem neid rünnatakse, seda rohkem nad hääli saavad. :( eriti, kui ründed on sellised, kui siin välja käiakse, st. isamaalise kallakuga. Võtame Laari pärlitest kaks:
a) Peaminister on peaminister 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas jne.
b) kui Savisaare pilti tulistasin, siis eraisikuna, mitte peaministrina
On ju kurb, kui loed selliseid seletusi. :(

Martin
17.01.07, 13:19
Tarmo Kruusimäe on jalgpallijobu

Keskerakonna Noortekogu mõistab hukka Tarmo Kruusimäe poolt juhitava MTÜ
Jalgpallihaigla tegevuse, kus solvatakse Eesti parimat jalgpallurit Andres
Operit, kes astus Keskerakonda. "Seepärast kedagi jobuks nimetada, et tal
on oma maailmavaade ning soov kuuluda poliitilisse organisatsiooni, on
ääretult küüniline ning Eesti Vabariigi põhiseadusega vastuolus" sõnas
Keskerakonna noortekogu esimees Henri Kaselo.

Andres Oper on kesknoorte ja enamike jalgpallihuviliste arvates Eesti
parim jalgpallur, kelleta poleks viimaste aastate jooksul Eesti
jalgpallikoondis saavutanud neid suuri võite.

Antud Jalgpallihaigla avaldus näitab, et Tarmo Kruusimäe ei kohku tagasi
kasutamast Eesti jalgpallikoondise toetajaid valimiskampaanias ning viitab
tema kibestumisele, et Andres Oper ei liitunud Isamaa ja Res Publica
Liiduga. Tallinna linnavolink Tarmo Kruusimäe käitumine tõestab, et just
tema puhul on tegemist"esmaklassilise jalgpallijobuga" kes ei arvesta
asjaoluga, et Eesti jalgpall ei ole Isamaa ja Res Publica Liidu monopol.
Sport kuulub tervele Eesti rahvale ning pole tähtis, millistesse
erakondadesse sportlased kuuluvad!

Keskerakonna Noortekogu ootab MTÜ Jalgpallihaigla ja Tarmo Kruusimäelt
vabandust Andres Operi aasta jalgpallijobuks tituleerimise eest.

Lisainformatsioon:

press@kesknoored.ee

ballack
17.01.07, 13:25
Ma ei saa ühest aru: miks ei saa keskerakonna ründajad aru, et mida rohkem neid rünnatakse, seda rohkem nad hääli saavad. :( eriti, kui ründed on sellised, kui siin välja käiakse, st. isamaalise kallakuga. Võtame Laari pärlitest kaks:
a) Peaminister on peaminister 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas jne.
b) kui Savisaare pilti tulistasin, siis eraisikuna, mitte peaministrina
On ju kurb, kui loed selliseid seletusi. :(

24 tundi päevas, 7 päeva nädalas on küll õieti öeldud. on komisjone kuhu nad peavad kasvõi laupäeval/pühapäeval minema ;) vastutus on seda suurem mida kõrgemal oled, see kui tavaline koristaja jätab koristamata miskise osa (oma töö ajal) siis pole nii hull kui see et peaminister jätab minemata miskise kriisikomisjoni kuhu tal on kohustus ilmuda olenemata mis päevaga tegu on eks ;) noh neid komisjone küll ei kutsuta kokku nii palju kuid siiski juriidiliselt on küll nii et peab olema 24/7. ja kui neil on tööd palju nii et tööpäevadel ei jõua ära teha siis TULEB need teha nädalavahetustel ja kui ta ei jõua seda (nädalavahetusel tööd teha) siis järelikult ta ei sobi peaministriks kuna on liiga nõrk selle jaoks - lihtne!

lorenzo
17.01.07, 13:28
kui see Martini pandud tekst on siin oige, siis see on kull nuud uus tase:D.
joudu, kesikunoored!:D

ballack
17.01.07, 13:31
selle keskpedede avalduse pärast ma küsiks küll seda et kust otsast tegi kojamees valimisreklaami ehk siis näidaku nad kuradid ära kasvõi üks pisem tõend kus ta tegi miskit lobitööd või mõjutas tulemusi või mida iganes sellist! kurat käigu putsi need pederastid seal kuna valet tuleb neil suust nagu ma ei tea mida. munnikari kurat. meedias nad juba on mitmeid kordi ennast alandanud juba näidates et ei tea asjadest mitte haisugi (kõige haledam näide oli see kus kusiknoored protesteerisid presidendivalimiste üle ja siis reporter läks seda filmima ja esitati ka küsimusi ja teate mis vastused olid? noh ega me täpselt ei tea me ei ole kõike nii täpselt läbi lugenud - see oli üks vastustest! ainuke asi milles nad olid selgusele jõudnud oli see keda süüdistada võiks). ei häbene neid roppe sõnu mis kirjutasin selles postituses sellise haige möla pärast!

vincent
17.01.07, 13:35
Validool peaks minu teada apteegis täitsa vabalt müügis olema.

kesa
17.01.07, 14:04
Tarmo Kruusimäe on jalgpallijobu

Keskerakonna Noortekogu mõistab hukka Tarmo Kruusimäe poolt juhitava MTÜ
Jalgpallihaigla tegevuse, kus solvatakse Eesti parimat jalgpallurit Andres
Operit, kes astus Keskerakonda. "Seepärast kedagi jobuks nimetada, et tal
on oma maailmavaade ning soov kuuluda poliitilisse organisatsiooni, on
ääretult küüniline ning Eesti Vabariigi põhiseadusega vastuolus" sõnas
Keskerakonna noortekogu esimees Henri Kaselo.

Andres Oper on kesknoorte ja enamike jalgpallihuviliste arvates Eesti
parim jalgpallur, kelleta poleks viimaste aastate jooksul Eesti
jalgpallikoondis saavutanud neid suuri võite.

Antud Jalgpallihaigla avaldus näitab, et Tarmo Kruusimäe ei kohku tagasi
kasutamast Eesti jalgpallikoondise toetajaid valimiskampaanias ning viitab
tema kibestumisele, et Andres Oper ei liitunud Isamaa ja Res Publica
Liiduga. Tallinna linnavolink Tarmo Kruusimäe käitumine tõestab, et just
tema puhul on tegemist"esmaklassilise jalgpallijobuga" kes ei arvesta
asjaoluga, et Eesti jalgpall ei ole Isamaa ja Res Publica Liidu monopol.
Sport kuulub tervele Eesti rahvale ning pole tähtis, millistesse
erakondadesse sportlased kuuluvad!

Lisainformatsioon:

press@kesknoored.ee

Küsimus käimasoleval hääletusel Operile Jalgpallijobu tiitliga mittenõustujatele. Kas olete Keskerakonna Noortekoguga ühel arvamusel?

Stinger
17.01.07, 14:22
Küsimus käimasoleval hääletusel Operile Jalgpallijobu tiitliga mittenõustujatele. Kas olete Keskerakonna Noortekoguga ühel arvamusel?

kesa, teeme äkki kohe küsitluse, need ju nii popid :)

kesa
17.01.07, 14:27
Mis siin ikka küsitleda, parem soovitaks poistel enne mängu Venemaaga Tammsaare asemel Pronkssõduri juures koguneda.

urmar
17.01.07, 14:55
see pronksõdur on ka üks jabur teema, las ta olla seal, kui Laar teda omal ajal ei viinud minema. Pärast seda, kui vene väed läinud olid, tulnuks kohe tegutseda.

urmar
17.01.07, 15:07
Nüüd ründab Nool suusaliitu! http://www.sportnet.ee/index.php?id=40049

vandersell
17.01.07, 15:18
kurat käigu putsi need pederastid seal kuna valet tuleb neil suust nagu ma ei tea mida. munnikari kurat. /.../ ei häbene neid roppe sõnu mis kirjutasin selles postituses sellise haige möla pärast!
ballack, sina või? (http://youtube.com/watch?v=M8pR1rZZHEs)

gianluca
17.01.07, 15:33
Vahest kindlustab Keskerakond ka endised sportlased tööga??? Täna hommikul loetud reklaam:

Vali Keskerakond, siis buss sõidab.

Toomas Vitsut

kesa
17.01.07, 15:44
Tegelt oleks päris vahva vaatepilt vapraid kesknoori näha Tõnismäelt, roheliste K-lippude lehvides, verivärsked Operi nimega sinisärgid üll, s-m-v trikoloor vasakul põsel sarnaselt mõtlikule mehele plakati peal, nagu üks mees Lilleküla poole marssimas.
"Me Operit, me Operit jne. jne.
IRW
Arvata on, et juba on ka loomisel mingisugune kesknoori ja nn. "enamikke jalgpallihuvilisi" ühendav organisatsioon.

ballack
17.01.07, 16:56
ballack, sina või? (http://youtube.com/watch?v=M8pR1rZZHEs)

kurat ma keelasin õel koduvideo üles panna....ikka raibe tegi seda :D

Corinthian
17.01.07, 18:37
Tarmo Kruusimäe on jalgpallijobu ...

see on nüüd küll totaalselt uus tase!!! mitte üheski riigis ei lase jalgpallifännid kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peab käituma ja mitte üheski riigis ei julge poliitikud neid jebida ega neile pähe istuda...selline asi on tõesti võimalik ainult eestis, kus riigi suurimat fänniorganisatsiooni üritatakse kunstlikult lõhestada.
vabanduse peaks hoopis esitama oper, et oma käitumisega (vahet pole kas naiivsusest või saamahimust tulenevalt) on suutnud tekitada lõhe fännide vahele .
ise pole jph liige, ent nende 29 % inimeste protest on selge näide , kuidas oma fännidega käituda ei tohiks ...

jah, olen nõus, sportlased kuuluvad rahvale, aga nad ei tohiks olla mängukannideks poliitikutele ...

tegelikult arvan, et andres võiks välja vahetada oma pr juhi ;)

sicmic
17.01.07, 18:44
Et Kesknoorte avaldus? Milleks minna leili millegi peale, mis on sama labane kui 30-40 inimese häälega kellegi aasta jobuks valimine?

Täiesti tavaline mittemidagiütlev poliitiline avaldus oma konkurendi mustamiseks.Vaevalt, et siin Operiga otsest seost on, ikka parteidevaheline sitaloopimine. Loodetavasti mingit reaktsiooni ei järgne sellele.

Martin
17.01.07, 19:10
selline asi on tõesti võimalik ainult eestis, kus riigi suurimat fänniorganisatsiooni üritatakse kunstlikult lõhestada.
vabanduse peaks hoopis esitama oper, et oma käitumisega (vahet pole kas naiivsusest või saamahimust tulenevalt) on suutnud tekitada lõhe fännide vahele .

iccc, sellist juttu polgi veel lugenud. Mis kuradi lõhe? Lõhe, mille ühele küljele jääb mingi 20 inimest? :D Tõesti big deal, nagu see midagi muudaks.

Corinthian
17.01.07, 19:20
iccc, sellist juttu polgi veel lugenud. Mis kuradi lõhe? Lõhe, mille ühele küljele jääb mingi 20 inimest? :D Tõesti big deal, nagu see midagi muudaks.

sinult oleksin ma küll mõnevõrra loomingulisemat lähenemist oodanud ;)
ja tõesti - deal is more than ... mingi 20 inimest.

Martin
17.01.07, 19:22
No mis lõhest siin rääkida saab? Ei minda enam koondise mängule (sest liigakohtumisi ei vaata enivei keegi) või ei rõõmutata, kui Oper värava lööb?

Ma ei näe probleemi. Sa näed? Kus?

Corinthian
17.01.07, 19:30
näiteks ei meeldiks mulle sugugi see kui koondisemängudes opi igat pallipuudet saadaks mingi 20 inimese poolt röögitav buuu ... samas ei suudaks ma seda neile mingile 20 ka pahaks panna

Mõnuagent 007
17.01.07, 19:33
näiteks ei meeldiks mulle sugugi see kui koondisemängudes opi igat pallipuudet saadaks mingi 20 inimese poolt röögitav buuu ... samas ei suudaks ma seda neile mingile 20 ka pahaks panna

Mul on roosa särk ja see ei meeldi mingitele jõmmidele. Kui ma linnas käin, siis nad karjuvad mulle PEDE, aga mõned ei karju. Ju ma olen nende keskele lõhe tekitanud ning ma pean vabandama. Onju?

Martin
17.01.07, 19:35

ruuporitega üldjuhul väljakule ei lasta :P teisel juhul - istu kaks pingirida edasi, siis pole midagi kuulda ehk vali naabreid ;)

taku*
17.01.07, 19:37
Mul on roosa särk ja see ei meeldi mingitele jõmmidele. Kui ma linnas käin, siis nad karjuvad mulle PEDE, aga mõned ei karju. Ju ma olen nende keskele lõhe tekitanud ning ma pean vabandama. Onju?

mul on ka roosa särk.. isegi mitu. vabandame koos, siis on asjal mõtet.

Corinthian
17.01.07, 19:38

ära demagoogitse, dannar. sa saad vägagi hästi aru, et neid kaht näidet ei saa võrdsustada.

esimesel puhul on tegemist siiski üldrahvaliku iidoliga (mida eelpooltoodud postides tunnistavad ka kesknoored) , teisel puhul on see sinu isiklik probleem :D

Corinthian
17.01.07, 19:41
nüüd tundub, et ka taku oma :D

Mõnuagent 007
17.01.07, 19:48
ära demagoogitse, dannar. sa saad vägagi hästi aru, et neid kaht näidet ei saa võrdsustada.

esimesel puhul on tegemist siiski üldrahvaliku iidoliga (mida eelpooltoodud postides tunnistavad ka kesknoored) , teisel puhul on see sinu isiklik probleem :D

Et kui Andres Oper kannab roosat särki, mis mõnele jõmmile ei meeldi, siis peab ta nende jõmmide ees vabandama, sest ta on rahvuslik iidol?
Või siis kui organisatsioon X nimetab Operi aasta jobuks põhjendusega "Roosa särk" ning mõned ütlevad selle peale, et "kämoon, las kannab seda särki", siis peaks Oper ikka vabandama, sest tekitas fännide hulgas lõhe? Et kas lõhetekitaja on see krdi "roosa särk" või tema jobuks nimetav organ?

Corinthian
17.01.07, 19:54
kuna sain oma arvamuse avaldatud, pean su ettepanekust( lihtsalt möla ajada) kahjuks viisakalt keelduma :P
ning kuna mul pole ka ballacki visadust, siis ei viitsi rohkem antud teemal väidelda, ehk tsiteerides tuntud ajakirjanikku - nobigdeal

aiFo
17.01.07, 22:20
see on nüüd küll totaalselt uus tase!!! mitte üheski riigis ei lase jalgpallifännid kellelgi endale ette kirjutada, kuidas peab käituma ja mitte üheski riigis ei julge poliitikud neid jebida ega neile pähe istuda...selline asi on tõesti võimalik ainult eestis, kus riigi suurimat fänniorganisatsiooni üritatakse kunstlikult lõhestada.
ise pole jph liige, ent nende 29 % inimeste protest on selge näide , kuidas oma fännidega käituda ei tohiks ...

issand jumal, mida juttu! kunstlikult lõhestada, protest on selge näide...

prrr!

minuarust on tekkinud olukord aina hea -- jh-st vähemalt räägitakse mõnda aega. Mõni teeb shesti, astub välja, teine pääseb raadioeetrisse,kolmas pääseb keskerakonna kodulehele... aina vahva!

kurb muidugi vaadata, et terve ports inimesi on valmis dzotile viskuma, samas ülejäänud mõnuga tümitavad, ja need kes võiksid mõne lausega olukorda selguse tuua, on targu vait.

life is a miracle!

kojamees
17.01.07, 23:09
Targu talitseda ikka.
Mõnus lugemine aga PR mis sugune.

dareth
17.01.07, 23:55
Ehk on Operi näide eeskujuks või hoiatuseks teistele lugupeetud ilmakodanikele, kes kaaluvad enda müümist (minu seisukoht antud juhtumi puhul) või sidumist võimujanulistega.

"But there is a thing which we must fear the MOST. It's the indifference of good men."

terroriBanaan
18.01.07, 00:46
kallikesed. võtke nüüd asja ikka mõistusega.

jutt löömata jäänud väravat on pask. piinlik peaks olema!
pronksõduri sidumine Operi maailmavaatega on samasugune pask

nii palju kui mina asjast aru saan, siis müüs Oper end Mefistole maha väga kindlal põhjusel. võitjaks ei ole siin ennekõike Operi isik, kes saab nüüd endale uued valuveljed vaid ikkagi ennekõike Eesti jalgpall. olen kindel, et see on kaalutletud otsus, mis tuli väga raskelt. aga seekord siis pühendas eesmärk abinõu. mehele selle eest näidispoomine korraldada iseloomustab võimetust asjadesse süveneda. ma ei julge seda sammu küll valjuhäälselt heaks kiita, aga minu respekt tema vastu tegelikult tõusis.

Martin
18.01.07, 01:11
Targu talitseda ikka.

Kojamees, miks sina suurepärase jalgpalliorganisatsiooni ja jalgallientusiastina hääletasid Operi jalgpallistaadioni rajamise vastu? Mäletad küll, hääletamine toimus Kristiine halduskogus.

Kus on sinu jalgpalliarmastus või oled erakonna hüpiknukk? Tubli mees!

Aga ära muretse, kui inimesed selle hääle kohta küsima hakkavad, ütle neile, et "Targu talitseda ikka. Mõnus lugemine aga PR mis sugune.".

stiff
18.01.07, 12:05
kallikesed. võtke nüüd asja ikka mõistusega.

jutt löömata jäänud väravat on pask. piinlik peaks olema!
pronksõduri sidumine Operi maailmavaatega on samasugune pask

nii palju kui mina asjast aru saan, siis müüs Oper end Mefistole maha väga kindlal põhjusel. võitjaks ei ole siin ennekõike Operi isik, kes saab nüüd endale uued valuveljed vaid ikkagi ennekõike Eesti jalgpall. olen kindel, et see on kaalutletud otsus, mis tuli väga raskelt. aga seekord siis pühendas eesmärk abinõu. mehele selle eest näidispoomine korraldada iseloomustab võimetust asjadesse süveneda. ma ei julge seda sammu küll valjuhäälselt heaks kiita, aga minu respekt tema vastu tegelikult tõusis.

noh aga siis tulebki nii öelda, mina püüan keskile hääli vastu saan staationi arenduse, mitte ei aja mingit hülgejuttu laste aitamisest
igaljuhul leian, et lapsi või keda iganes on võimalik aiadata ka ilma parteide toetuseta

rohelineKonn
18.01.07, 12:06
noh aga siis tulebki nii öelda, mina püüan keskile hääli vastu saan staationi arenduse, mitte ei aja mingit hülgejuttu laste aitamisest
igaljuhul leian, et lapsi või keda iganes on võimalik aiadata ka ilma parteide toetuseta

kui sa natuke mõtled, siis saad aru, et just seda ei ole tal võimalik öelda. sellest tuleb meil endil aru saada.

stiff
18.01.07, 12:26
kui sa natuke mõtled, siis saad aru, et just seda ei ole tal võimalik öelda. sellest tuleb meil endil aru saada.

krt ta siis ronib sinna poliitaksse kui ta enam midagi öelda või nii nagu asjad on vaid hämab, kehtib kõigi poliitikute kohta

rohelineKonn
18.01.07, 12:54
krt ta siis ronib sinna poliitaksse kui ta enam midagi öelda või nii nagu asjad on vaid hämab, kehtib kõigi poliitikute kohta

kui sa sellest tõesti aru ei saa, siis pole ka minu võimuses sind aidata

Sen
18.01.07, 13:21
2002 a. Edgar Savisaar torpedeerib Eesti jalgpalli esindusstaadioni valmimist.
2006 a. Tarmo Kruusimägi torpedeerib Operi jalgpallistaadioni rajamist.

Jalgpallijobud?

Tundmatu
18.01.07, 13:41
2002 a. Edgar Savisaar torpedeerib Eesti jalgpalli esindusstaadioni valmimist.
2006 a. Tarmo Kruusimägi torpedeerib Operi jalgpallistaadioni rajamist.

Jalgpallijobud?

Siis ärgem unustagem ka RKASi vastutöötamist Levada ja Levadia plaanile teha Maarjamäe staadion korda.

räim
18.01.07, 13:52
Ja Oper kandideeribki 1. ringkonnas:( kahju, masendav, uskumatu ikka kuidas oma mainet võib üks mees maha teha..

Mrg
18.01.07, 13:58
Targu talitseda ikka.

Sinu korraldatud PR ju, tee nüüd enda peegelpildile pai :). Kiskusid oma poliitilised vaated jalgpalliplatsile.

Ehk oled siis õnnelikum, kui Oper koondise eest sel aastal ei mängiks tänu teie "õnnestunud" kampaaniale??? Vot see oleks tõeline sinu ja paari sinu sõbra kink Eesti jalgpallile, kuigi nagu sinu volikogutööst mulje jääb, siis on sulle kõige olulisem see, et Andres mingi hinna eest ühte täismõõdus halli ei saaks ehitada jalgpalli arendamiseks.
Masendavalt naljakas inimene oled!

kojamees
18.01.07, 14:36
to Martin.
Kristiine Halduskogu liikmena olen nõus kommenterima oma otsust , kuigi poliitikas pole see igakord vajalik aga .... aga .... Sina kui Postimehe ajakirjanik , Sinul selleks ju väga hea võimalus , et helistada mulle ja teha sellekohane infojupp Postimehesse.
Minu kontakst. 56721040

Ma ei näe põhjust , et me peaksime siin foorumis hakkama arutlema päevapoliitiliste küsimuste üle.

Igastahes võiks see olla küll päris hää teema Postimehes .

Parimatega
Tarmo "Kojamees" Kruusimäe

zaz
18.01.07, 14:40
Sinu korraldatud PR ju, tee nüüd enda peegelpildile pai :). Kiskusid oma poliitilised vaated jalgpalliplatsile.

Ehk oled siis õnnelikum, kui Oper koondise eest sel aastal ei mängiks tänu teie "õnnestunud" kampaaniale??? Vot see oleks tõeline sinu ja paari sinu sõbra kink Eesti jalgpallile, kuigi nagu sinu volikogutööst mulje jääb, siis on sulle kõige olulisem see, et Andres mingi hinna eest ühte täismõõdus halli ei saaks ehitada jalgpalli arendamiseks.
Masendavalt naljakas inimene oled!

JAAAA! Las Oper hakkab nüüd jonnima kaa!:D :D :D
Totaalne lasteaed!

Sen
18.01.07, 15:07
Kohe saate kukust kuulda järgmist tegelast selgitusi andmas.

gianluca
18.01.07, 15:08
Koja siis kohe Kukus kommenteerimas...

kesa
18.01.07, 15:33
Kohe saate kukust kuulda järgmist tegelast selgitusi andmas.

Kas oled nüüd rahuldatud?

Sen
18.01.07, 15:53
Kas oled nüüd rahuldatud?

Rahuldatud millest?

Kesa, ma ei taha sinuga siin vaidlema hakata.
Sinul oma arvamus, minul oma.
PEACE!

ballack
18.01.07, 16:03
Koja siis kohe Kukus kommenteerimas...

anna siis teada mis räägiti, avastasin liiga hilja selle.

marabella666
18.01.07, 16:39
no krt, valiti ära siis valiti. mis siin ikka pasundada. aga jah, anti-reklaam on kah reklaam, seega kesikud peaksid õnnelikud olema
Kui Keskerakond peab kõiki ajupehmikuteks ja arvab, et keegi valib Operit reklaami pärast "keskerakond on tegijate erakond", siis ta kas eksib või peab eestlasi lolliks. Kuna ainult loll hääletab erakonna poolt selle pärast, et ta on "tegijate erakond". Miski pärast tuleb Keskerakonna peale mõeldes kohe meelde isake Fjodor raamatust 12 tooli.
Marge Rahule soovin, aga edu tema blondi ajakirja väljaandmisel. Kui originaalne !

vibu
19.01.07, 05:14
"vibu neil on õigus teada küll saada kuid siin foorumis seda teada ei anta kohe kindlasti mitte kuna see foorum kohe mitte kuidagi ei koosne JH liikmetest."

Ballack, mul on õigus siin foorumis tahta teada mis toimub kindlasti kohe kuna see foorum on neile kes käivad siin foorumis ja siia võivad kirjutada kui teisiti on siis tähendab see seda et siin foorumis tohivad käia ja võtta sõna vaid JH liikmed.

"vibu see et operi keski astumise põhjus oli isiklike hüvede saamine on vägagi kindel.....hüvesid juba sai? tehtud! kas ta hakkas poliitikat tegema ja lõpetab seega tippspordi kuna hollandist ta ju ei saa riigikogus ega muus sarnases asutuses käia? ega ikka ei usu küll (leping isegi alles pooleli ju)!"

Sai või? Anna teada, kui tead- ära lahmi. Ma tahaks ka teada, mis hüvesid mees sai. Tehtud? Kui lähed poliitikasse siis pead oma põhiala lõpetama? Seda juttu võivad vaid ajudeta inimesed ajad. Tehtud? Kui nii, siis kiidad heaks selle, kui näiteks majandusminister on ilma majandushariduseta katlakütja näiteks? sest majandusharidusega inimesed tahavad teha raha ja nende asi pole mitte poliitikat teha. Kahte jumalat ei saa teenida... Mingit ala võid alles siis suunata, kui selle alaga enam ei tegele- veel parem- pole kunagi tegelenud. Ajuvähk... Kui keegi väidab kasvõi ühest erakonnast eestis, et nende nimekirjas on vaid need, kes lähevad kinlasti Riigikokku ja seda usud, siis sa oled haige inimene. Igast erakonnast leiad häälepüüdjaid.

"vibu sulle jällegi üks küsimus et kui see oli JH sisene küsitlus et mida arvavad JH liikmed siis miks kurat oleks pidanud operit üle kuulama ei saa aru kui tegu oli inimeste arvamuse küsimisega? kui oleks üle küsinud siis oleks see ju hääletustulemuste teadlik mõjutamine või kuidas (kuna saab ju igast lolle põhjendusi anda tegudele mis ei vasta tõele)?"

Ega tõesti ei pidanud operit üle kuulama kuna tegemist oli inimeste arvamuse küsitlemisega (mille kohta adekvaatesed andmed puuduvad) ja tegemist pole operi puhul ju inimesega... lööme näiteks villu ka enne risti kui mees üldse milleski süüdi mõistetakse lihtsalt sellepärast et mõned erakonnad ütlevad et ta on süüdi kuigi keegi pole seda tõestanud. Keegi ei pea oma süütust tõestama- peab tõestama inimese süüd ja sel juhul on inimesel õigus oma kaitsele kui keegi väidab vastupidist siis sorry- tanklaid on küll kust bensiini osta...

"vibu, valimistulemused anti teada ja seda teavad juba kõik kes vähegi soccernetis käinud on viimasel ajal et kes valiti geeniuseks ja kes valiti jobuks ja kus siin sul ei teatatud tulemusi? see et sina (kes ei kuulu JH) või sen (kes astus välja) või rootsi kunn (kes astus välja) jne ei tea midagi sest on täiesti normaalne kuna kui organisatsiooni juhatus on otsustanud et see on organisatsioonisisene asi siis ka ei ole õigus teil seda teada rohkem."

Mulle ei ole teatatud tulemusi- on teada antud kes valiti jobuks jne- ülejäänud informatsioon puudub- kes olid vastaskandidaadid, kes kui palju protsensuaalselt hääli sai, kui suur oli valijate protsent jne. Organisatsiooni juhatus? Äkki oled nii kena ja annad teada, kes juhatusse kuuluvad? kes on esimees? Kui mina, kes ma ei ole JH liige ei tohi küsimusi esitada, äkki sina tohid JH liikmena vastuseid anda? Tead ikka eelmistele küsimustele vastuseid? Ja kui tead- äkki saad vastata ka? Oi, kurat... Äkki juhtub ei ei tohi lugeda siin foorumis adekvaatseid vastuseid selle kohta kes on esimees ja selle kohta kes VÄIDAB et on esimees.... Ära siis vasta...

"vibu näita mulle see seadus ette mis nõuab miskise lambihääletuse sedelite alles hoidmist mingise aja jooksul ja kui sealt ei leia siis katsu otsida JH põhikirjast kas seal on selline asi kirjas või mitte ja kui on siis mina tahaks ka seda näha kuna pole kahjuks siiani näinud sellist punkti."

MITTETULUNDUSÜHINGUTE SEADUS
§ 18. Üldkoosolek
(2) Üldkoosolek võtab vastu otsuseid kõikides mittetulundusühingu juhtimise küsimustes, mida ei ole seaduse või põhikirjaga antud juhatuse või mittetulundusühingu muu organi pädevusse.

Juhatuse pädevusse on antud põhikirjaga JOBU valimine?
Kui mitte siis peab kokku kutsuma üldkoosoleku.

§ 22. Üldkoosoleku otsus

(1) Üldkoosoleku otsus on vastu võetud, kui selle poolt hääletab üle poole koosolekus osalenud mittetulundusühingu liikmetest või nende esindajatest ja põhikirjaga ei ole ette nähtud suurema häälteenamuse nõuet.

Küsimus protsentide kohta täiesti õigustatud.

§ 241. Üldkoosoleku otsuse tühisus

(1) Üldkoosoleku otsus on tühine, kui selle vastuvõtmisel rikuti üldkoosoleku kokkukutsumise korda, otsus rikub mittetulundusühingu võlausaldajate kaitseks või muu avaliku huvi tõttu kehtestatud seaduse sätet või ei vasta headele kommetele. Otsus on tühine ka seaduses sätestatud muul juhul.

head kombed?

jne...

"ahjaa ja see küsimus ka et KUI oper oleks kutsutud põhjendusi andma siis KAS ta oleks tulnud üldse???"

Ei tea. Minu vastus oleks samasugune spekulatsioon nagu sinu küsimus...

"valimistulemuste andmed on salajased kui see on organisatsiooni sisemine asi või on otsustatud et sinnamaani võib rääkida (mitte liikmetele) aga mitte rohkem ja mitte mingi demokraatia ei ava neid tulemusi vaid ainult diktatuur."

peale selle, kui ajakirjanduses on eesti rahvale räägitud, et üks ühing on valinud kellegi jobuks on mminul juba puht lehelugejana õigus küsida- MILLE ALUSEL?

"iga inimese erakondlik kuuluvus ei ole tema enda valida kuna tema käitumine (ja muu jama) peab vastama erakonna põhikirjale ja mitte ükski demokraatia ei ole üle sellest."

mömmm-----mömmm... ei saanud aru- sorry. Iga inimese erakondlik kuuluvus on tema enda valida. Kaasaarvatud Kojamehe oma. Aga oletame, et sul on õigus. Võtame vägivaldseks näiteks Kojamehe. Sinu arvates räägib ta vaid seda, mida erakonna põhikiri käsib tal rääkida? MIna olen küll mehest paremal arvamusel. Aga mina olen ka sinisilm. SIna oled ju realist- sina tead asju paremini...

"vibu too üks näide miks sa ütled et see mida sa kirjeldasid on isamaaliidu demokraatia? kas ainult sellepärast et kojamees on juhtkonnas? või kui mitte sellepärast siis sul peaks miskised teadmised isamaaliidu siseselt olema et mis kuidagi toimib/tehakse aga kui ei ole seda siis kas see mitte pole lihtsalt üks lahmimine mingi erakonna pihta et kuna üks juhatusest on isamaaliidus ja nemad pole milleski süüdi et selline tulemus oli siis lihtsalt TULEB nad süüdlaseks teha? hmm.....et kui valitaks savisaar järgmisena JH juhatusse siis on juba keskerakonna demokraatia või? "

Oi kui tubli mees sa oled. Ausalt. Kasutan Sinu tsitaate- "kas see mitte pole lihtsalt üks lahmimine mingi erakonna pihta et kuna üks juhatusest on isamaaliidus ja nemad pole milleski süüdi et selline tulemus oli siis lihtsalt TULEB nad süüdlaseks teha?". Nii et sina ei lahmi koos teistega? Et kuna Oper on KEskis siis teeme ta süüdlaseks lihtsalt sellepärast, et ta seal on- toetume oma spekulatsioonidele jne. Edgar on demagoog ja haige inimene. Lähtudes sellest on kõik teised ka. Mardile meeldib pilte tulistada ja relvi osta- Kojamehele ka? Oi kui lahe....

Huvitav.... Ausalt. Mind lausa füüsiliselt huvitab, kuidas mõned inimesed julgevad teistele tulevikus silma vaadata. Ja õigustada oma kahepalgelisust, teiste inimeste ärakasutamist ja muid lollusi...

ballack
19.01.07, 11:48
Vibu tahta võib igaüks aga kas ka saada, see oleneb juba millega tegu on. Antud juhul on otsus mis on juhatusepoolt „salajaseks“ kuulutatud ja seega sa foorumis küll seda teada ei saa kuna. Sul on õigus TAHTA teada ka riigisaladusi aga see kas sa seda saad teada on juba teine asi, ühesõnaga täpselt nii sa just ütlesid et õigus TAHTA teada.

Nii mitte et põhiala lõpetama vaid antud juhul on tegemist jalgpalli ja poliitika kokku viimine ja siin on mitmeid põhjuseid mis näitavad jalgpalli ja poliitika kokku viimise nagu näiteks reklaam kus ta oli esindatud nagu jalgpallur (kõik loeksid selle välja kui näeksid reklaami) mitte kui inimene ise (oleks ikka võinud ju jätta välja jalgpalliga seotud tundemärgid). Teine kus oper ise selle põhimõtteliselt välja ütleb on lause mis ta ütles põhjuseks et miks keskerakonda astus ja teen EPL'st copy paste: Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Oper kinnitati üleeile Keskerakonna liikmeskonda. Hollandi kõrgliiga klubi Kerkrade Roda ridades mängiv Oper ütles, et soovib olla noortele eeskujuks (kas viimased sõnad ei ütle et on eeskujuks ja kui olete tippjalgpallur siis astuge ka poliitikasse?).
Mitte ainult majandusharidusega inimesed ei taha raha teha vaid kõik inimesed tahavad (kes meist palka ei taha tööd tehes?). Ei saa aru kust tuli see mõte et katlakütja majandusministriks (ilma vastava hariduseta)?
Ei väidagi et kõik kes kandideerivad need ka kindlalt riigikokku lähevad. Antud juhul on küll tegemist häälepüüdjaga, kuid kuidas ta püüab? Püüab oma jalgpalluri kuulsusega ja seega on järgmine koht mis näitab et jalgpall ja poliitika on seotud kuna kasutab oma JALGPALLuri kuulsust ära POLIITILISTEL eesmärkidel.
Sa ei tea hüvest? Väike vihje: staadion tema omanduses olevale jalgpalliklubile. See on hüve ja kui ei ole siis mis ta on?

Selle lause peale mis sa ütlesid ja mis ka õige on et peab tõestama inimese süüd mitte süütust ma ütleks seda et kohtuprotsessi sellepärast ei saa teha kuna tegu ei ole kriminaalse tegevusega ja samas ka karistus pole mitte seadustest tuletatud ja süüdi mõistvaid tõendeid näeme me nii teleri ekraanilt kui ka loeme lehtedest.

Et kes juhatusse kuuluvad, kas sa kevadel üldkoosolekul olid? Kui ei olnud siis saan aru et sa ei tea kes olid kuid seal hääletasime ja tulid sellised tegelased: kojamees, aff, madman (noh ma ei teagi ta hüüdnime aga madis hallimäe igaljuhul on õige nimi), papa ja hmmm keegi oli veel aga ei mäleta hetkel. Juhatuse esimees sai eelnevalt juba kellegi poolt ära mainitud ja selleks on kojamees (vist ta ise ütles seda isegi aga ei viitsi praegu otsida).
Vastuste kohta ütlen ma seda et pole huvi tundnud ega küsinud kuna ausalt öeldes ei huvita peale võitja ja „võitja“ muud kohad. Ausalt öeldes ma ei tea kes hääli kokku luges, võib-olla stinger? Saada talle meil või helista talle ja küsi järgi. Ega siia foorumisse ei postitata seda. Kuna see ei ole jalgpallihaigla foorum siis ma võiks esitada sellise küsimuse: merka kuule ega sa ei tea millal need pumpade ja ventilaatorite eksami tulemused tulevad (merka on siis grupivanem). Ehk siis tahtsin öelda et jalgpallihaigla sisemistest asjadest rääkida jalgpallihaiglavälises foorumis on sama hea kui kooli asju rääkida antud juhul jalgpallifoorumis. See et siin selline alateema nagu jalgpallihaigla on ei tähenda et siin peaks rääkima kõikidest sisemistest asjadest jnejne kuna sama hästi võiks teha ka korvpallifännide foorumisse teema jalgpallihaigla ja hakata seal rääkima kõigest kaasa-arvatud sisemistest asjadest). See et teema nimi on jalgpallihaigla ei tee foorumist veel jalgpallihaigla foorumit ega selle sisemistest asjadest rääkimise kohta millest on otsustatud et mitte liikmeid ei teatata.

Vibu palun tee omale nüüd see selgeks kas tegemist oli miskise ametliku hääletusega või küsitlusega eks ;) väike vihje siis et antud seadus ei kehti antud juhul, JOKK

see küsimus mis ma küsisin et kas oper oleks tulnud oli sellepärast et sa ise mainisid et oleks võinud üle kuulata. Praegusel hetkel ei olnud vaja seda teha aga.

See et lehelugejana on õigus küsida et mille alusel see oli täiesti lehes olemas ju......või ma nägin viirastusi?

Selle all et inimesel ei ole vaba voli kas on kusagil erakonnas või mitte mõtlesin seda et kui inimene hirmsalt tahab ühes erakonnas olla aga näed põhikirjale ta ei vasta (näiteks on kriminaalkorras karistatud) siis ta lihtsalt ei saa sinna.

See sinu viimane mõte (see kus tsitaate kasutasid) et seal sa said minu txtist hoopis vastupidiselt aru et mitte mina ei mõtle nii vaid mina sain aru nagu sina mõtleks niiehk siis mainiti et kojamees on juhatuses ja siis on ka JH's seetõttu isamaaliidu demokraatia....... ma ei tea kas said mu mõttest aru.
See operi kohapealt mis sa kokku viisid selle „kui üks on selline siis teised ka sellised“ et siinkohal ma küsiks kust sa lugesid välja et minu point oli selles et oper astus keskerakonda ja kuna savisaar on mõtetu ahv siis on ka oper ja kõik teised ka muidugi? Või sain ma valesti aru su mõttest?

See täiesti viimane lause kus see kahepalgelisus on et too mingi näide inimeste näol ja selle kohta ka poindid et miks on just nii.....ma ei saa hetkel aru mida sa mõtlesid selle lausega.
Füüsiliselt huvitab? :D

seda ka et vibu kuule kuna me mõlemad oleme suure jutuga nagu näha siis ärme hakka rohkem foorumisse postitama vaid räägime parem, siis ei hakka keegi ülbama või mölisema või sõimama jnejne meie juttu, hoiab teiste närve ka ;)

lorenzo
19.01.07, 12:41
siin vahepalaks, mis puudutab poliitikuid ja ministreid...

ausalt oeldes ikka vaga hale on vaadata, kui majandusministril polegi korgharidust majandusvaldkonnas, vaid hoopis on vist ajaloolase paberitega. sellisel tasemel poliitikud voiksid ikka olla omal alal adekvaadsed. kahjuks Savisaare valjautlemistest seda adekvaadsust kull ei paista. Saan aru, et igal ministril on ka omad nounikud ja puha, kuid minister peab ikka oma valdkonnast ka midagi jagama.

teine nork koht meil on need nn. haalepuudjad. see asi tuleks seadusega ara keelata, sest see on otsene valijate petmine. see ongi see, et valid uhe ja saad teise. tegelt tuleks valimiskorda muuta ja hetkel on 2 voimalust- kas hakata valima ainult parteisid, mitte kandidaate nimelist voi siis see nagu seltsimees Helme siin Delfis eile vist valja pakkus.

Raix
19.01.07, 12:56
Tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsanik.

Aga soovitan päeva alustuseks võtta paar tabletti BURONILi (http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=210=) , siis mõned laksud HALOPERIDOL DECANOATE-RICHTERit (http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=639=) ja DIAZEPAM Nycomed 5 mg/ml (http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=385=). Ning kui asi läheb täitsa hulluks, siis võib juba kindlapeale minna - MORFIN NYCOMED 30 mg (http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=909=). Täpsemat infot küsi perearstilt.

Ilusat päeva!

eston maravilha
19.01.07, 13:08
me operit, me operit,
me vihkame kõik operit!!

ballack
19.01.07, 14:07
raix kuule sa ikka vastunäidustusi vaatasid? vaata siis siia:
vastunäidustused: alla 10-aastastele lastele vastunäidustatud, jääb ära järelikult :D:D:D:D

fitti
19.01.07, 14:22
vastunäidustused: alla 10-aastastele lastele vastunäidustatud, jääb ära järelikult :D:D:D:D

Proovi siis Nepizdini (http://img440.imageshack.us/img440/842/pic11287rp5.jpg). Sulle kui alla 10-aastasele nüüd ka mõnusa ploomimaitsega. Nikretin (http://img204.imageshack.us/img204/6218/pic23508ho5.jpg)pidi ka aitama.

lenc
19.01.07, 14:46
ausalt oeldes ikka vaga hale on vaadata, kui majandusministril polegi korgharidust majandusvaldkonnas, vaid hoopis on vist ajaloolase paberitega. sellisel tasemel poliitikud voiksid ikka olla omal alal adekvaadsed. kahjuks Savisaare valjautlemistest seda adekvaadsust kull ei paista. Saan aru, et igal ministril on ka omad nounikud ja puha, kuid minister peab ikka oma valdkonnast ka midagi jagama.

Ma ei tea, kas sul on ühiskonnaõpetuse tunnis käidud, aga kui mina seal kunagi käisin, siis tehti meile selgeks, et ministeeriumis teeb tõsise töö ära kantsler, kes on oma ala ekspert ja minister on ainult sõnumiedastaja, kes ei pea asjast endast eriti midagi teadma.

Darren
19.01.07, 15:05
Ma ei tea, kas sul on ühiskonnaõpetuse tunnis käidud, aga kui mina seal kunagi käisin, siis tehti meile selgeks, et ministeeriumis teeb tõsise töö ära kantsler, kes on oma ala ekspert ja minister on ainult sõnumiedastaja, kes ei pea asjast endast eriti midagi teadma.

Asi on lihtsalt nii. Minister on poliitik, kes vastutab peamiselt oma valijaskonna eest, andes ministeeriumi tegevusele poliitilise suuna. Ministeeriumis töötab terve rida eksperte, kes teevad reaalset tööd ja osaliselt juhinduvad ministrilt saadavatest poliitilistest juhistest.

Minister ei pea olema ekspert mikrolülituse topoloogias või pruunkaru talvituspaiga kaitsega seonduvas, selleks ongi eksperdid, kes saavad selle eest palka. Enne ministrit kooskõlastatakse tööviljad nii mitmel tasandil, et ministri tööks jääb esmajoones allkirjastamine.

Hence, põllumajandusminister ei pea olema Lehmakooli vilistlane, ega majandus- ja kommunikatsiooniminister majandusteadlane või ärikas.

lorenzo
19.01.07, 15:31
harrased lenc ja Darren, ses mottes, et ma olen ikka koolis kainud ja kui nuud meenutada, siis oli ka uhiskonnaopetuse tund ja ikka meenub ka see, et kantsler koos oma nounikega on need pohilise too tegijad ministeeriumis. aga see ei vabanda valja ministri lauslollusi omal alal. olgu siis parem vait kui ei oska kaasa raakida. koige jubedam on minu arust loll minister omal alal.

ok, aitab sellest OT. jahvatage aga edasi teemal kui jobu on Oper;)

Raivo19
19.01.07, 19:43
ok, aitab sellest OT. jahvatage aga edasi teemal kui jobu on Oper;)äkki JPH pani meelega sellise nimetuse,et oper hakkaks vihaga veel paremini mängima ja nii koondisele väheke edukama aasta tooks.

ja veel:jalgpallihaiglale õpetuseks-järgmine kord andke kohe kaks tiitlit välja 1)kes on platsil konkreetselt kõige jobim 2)kes on väljaspool platsi oma tegemistega kõige jobim(naised,mehed,võistkonnad,firmad jne.eraldi väljatooduna) ,siis kõigil selge pilt ja hea olla :)

ballack
19.01.07, 21:38
äkki JPH pani meelega sellise nimetuse,et oper hakkaks vihaga veel paremini mängima ja nii koondisele väheke edukama aasta tooks.

noh eks parem oleks kui saaks rohkem kui 4 värava vahelt seda hõbepalli välja valida :P

päkapikk
20.01.07, 00:18
Aga ei tea kas on võimalik,et sama isik valitakse nii geeniuseks kui ka jobuks?Ok,Opi valiti jobuks,kuid kas oleks olnud teda olnud võimalik ka geeniuseks valida?Ning kas keegi selle aastasel valimiśtel üldse andis oma hääle,et Opi geenius on??

Kas keegi oskab vastata?

runno
20.01.07, 01:58
Aga ei tea kas on võimalik,et sama isik valitakse nii geeniuseks kui ka jobuks?Ok,Opi valiti jobuks,kuid kas oleks olnud teda olnud võimalik ka geeniuseks valida?Ning kas keegi selle aastasel valimiśtel üldse andis oma hääle,et Opi geenius on??

Kas keegi oskab vastata?

kindlasti ma arvan oleks võimalik see asi mida sa natuke eelpool juba puudutasid veidi

Mrg
20.01.07, 04:10
Mitte ainult majandusharidusega inimesed ei taha raha teha vaid kõik inimesed tahavad (kes meist palka ei taha tööd tehes?). Ei saa aru kust tuli see mõte et katlakütja majandusministriks (ilma vastava hariduseta)?
Ei väidagi et kõik kes kandideerivad need ka kindlalt riigikokku lähevad. Antud juhul on küll tegemist häälepüüdjaga, kuid kuidas ta püüab? Püüab oma jalgpalluri kuulsusega ja seega on järgmine koht mis näitab et jalgpall ja poliitika on seotud kuna kasutab oma JALGPALLuri kuulsust ära POLIITILISTEL eesmärkidel.
Sa ei tea hüvest? Väike vihje: staadion tema omanduses olevale jalgpalliklubile. See on hüve ja kui ei ole siis mis ta on?

Tahaks kah teada, milline staadion Operile kingiti?? Hea demagoog oled küll, aga kontrolli fakte.
OPer JK on otsinud staadionit 3 aastat, kuhu investeerida ja millest ehitata baasi- selles plaanis on rohkem altruismi ja unistusi kui rahalist tulu. Jah, me loodame, et meie 3aasta töö ja vaev leiab rakendust, praegugi kirjutan siin öösel ühte äriprojekti võimalikule staadionile, mida tahaks korda teha. Ja väga loodan, et ehk saame lõpuks staadioni, kuhu investeerida. Aga seda me taotleme igati ametlikke teid pidi (minu avaldused on ministeeritumites aastast 2003) ja kui me selle lõpuks saame, siis linnalt ja riigivõimult, mitte keskerakonnalt. Ausalt öelda on mulle siiani mõistmatu, miks ei soovi linn või riik eraldada maa-ala klubile, kes on nõus koos investoritega kuni 100mln jalgpalli arengusse raha panema.
Need, kes siin ainult mingit korruptsioonijama üles keeravad, on ilmselgelt mingi poliitilise huvigrupi esindajad või suht kitsa silmaringiga inimesed, kes kuulavad vaid teiste möla. Keegi ei palu ega käse teil Operit valida, aga mõelge natuke laiemalt!

Edu teile teie unistuste elluviimisel olgu need nii suured või väikesed, kui on teie teod ja sõnad! M

meesmuiste
20.01.07, 07:20
khm ääremärkus... minu meelest Oper üldse ei kandideerigi riigikokku ehk teda ei ole valimisteks üles antud... ta lihtsalt kuulub erakonda. seal sees ajab oma poliitikat. vähemalt nii olen asjast mina aru saanud.

lennat
20.01.07, 09:10
khm ääremärkus... minu meelest Oper üldse ei kandideerigi riigikokku ehk teda ei ole valimisteks üles antud... ta lihtsalt kuulub erakonda. seal sees ajab oma poliitikat. vähemalt nii olen asjast mina aru saanud.

Oled valesti aru saanud. http://epl.ekspress.ee/artikkel/370607 Valimisringkond nr 1

kesa
20.01.07, 11:10
Tahaks kah teada, milline staadion Operile kingiti?? Hea demagoog oled küll, aga kontrolli fakte.
OPer JK on otsinud staadionit 3 aastat, kuhu investeerida ja millest ehitata baasi- selles plaanis on rohkem altruismi ja unistusi kui rahalist tulu. Jah, me loodame, et meie 3aasta töö ja vaev leiab rakendust, praegugi kirjutan siin öösel ühte äriprojekti võimalikule staadionile, mida tahaks korda teha. Ja väga loodan, et ehk saame lõpuks staadioni, kuhu investeerida. Aga seda me taotleme igati ametlikke teid pidi (minu avaldused on ministeeritumites aastast 2003) ja kui me selle lõpuks saame, siis linnalt ja riigivõimult, mitte keskerakonnalt. Ausalt öelda on mulle siiani mõistmatu, miks ei soovi linn või riik eraldada maa-ala klubile, kes on nõus koos investoritega kuni 100mln jalgpalli arengusse raha panema.
Need, kes siin ainult mingit korruptsioonijama üles keeravad, on ilmselgelt mingi poliitilise huvigrupi esindajad või suht kitsa silmaringiga inimesed, kes kuulavad vaid teiste möla. Keegi ei palu ega käse teil Operit valida, aga mõelge natuke laiemalt!

Edu teile teie unistuste elluviimisel olgu need nii suured või väikesed, kui on teie teod ja sõnad! M

OK. Oletame, et Oper ei ole erakonda astumisest mingit tulu saanud. Sellisel juhul on täiesti arusaamatu, miks oli vaja liituda ja hakata tegevsportlasena häältemagnetiks erakonnas, mis teostab ainuvõimu Tallinnas ja on kaasvõimul ka Eesti Vabariigis kui seesamune erakond ei ole siiani huvitatud jalgpalli toetama ning staadionitesse investeerima. Seda enam, et riskides oma mainega, liitudes erakonnaga, mis on küllaltki negatiivse kuulsusega enamuse eestlaste arvates.
Ebausutav rumalus.
Või on tegu tulevikulubadustega?

Maailmavaadete ühtelangemisel oleks võinud ühineda erakonnaga pärast sportlaskarjääri lõppu.

Mõnuagent 007
20.01.07, 11:14
Kas sa kesa arvad tõesti, et poliitikat tehakse mingil muul eesmärgil, kui omakasu (enda ideede ellu viimine, enda projektide ellu viimine jne) saamine?

Martin
20.01.07, 11:24
Seda enam, et riskides oma mainega, liitudes erakonnaga, mis on küllaltki negatiivse kuulsusega enamuse eestlaste arvates.

See on maailma huvitavaim väide. Alates tänasest! Palun selgitada, kuidas selline erakond siis nii Eestis kui ka Tallinnas kui ka mujal võimul on?

runno
20.01.07, 11:27
Saage aru..
Eestis on see on pigem KOV ja riigi KOHUSTUS riigi toetada sporti. Kohustus, mis on siiani ainult osaliselt täidetud..

Kas rahaga, knowhow-ga või muul moel...fakk.. tallinnas on maad küll. Sa saad selle, kui tahad ka ilma kuhugile astumata.

kesa
20.01.07, 11:45
Saage aru..
Eestis on see on pigem KOV ja riigi KOHUSTUS riigi toetada sporti. Kohustus, mis on siiani ainult osaliselt täidetud..

Kas rahaga, knowhow-ga või muul moel...fakk.. tallinnas on maad küll. Sa saad selle, kui tahad ka ilma kuhugile astumata.

Ideaalis peaks see niimoodi olema.

kesa
20.01.07, 11:46
See on maailma huvitavaim väide. Alates tänasest! Palun selgitada, kuidas selline erakond siis nii Eestis kui ka Tallinnas kui ka mujal võimul on?

Liiga pikk teema, et seda siin foorumis arutada.

runno
20.01.07, 11:58
Ideaalis peaks see niimoodi olema.

aga milles on probleem siis..

tippsportlased, alaliidud, spordiklubid.. KÕIK saavad riiglt või KOV-lt toetust ühel või teisel moel.. ja see ongi ongi normaalne olukord..nii peabki

Häbi peaks olema inimestel

kesa
20.01.07, 11:58
Kas sa kesa arvad tõesti, et poliitikat tehakse mingil muul eesmärgil, kui omakasu (enda ideede ellu viimine, enda projektide ellu viimine jne) saamine?

Alati ja igas riigis on korrumpeerunud poliitikuid, kes teevad poliitikat isikliku majandusliku heaolu pärast.
Eesti riigi arengu huvides on, et sellised poliitikud oleks vähemuses.

runno
20.01.07, 12:03
kesa

vaata riigi või KOV eelarvet.. seal on teatud summad, mis lähevad kultuuri ja spordi toetuseks.. kes need toetuse saajad on kõik mingi erakonna liikmed? Ma olen valmis kihla vedama, et kui sul on hea toimiv spordiklubi ja Sa pöördud KOV või riiigi poole abipalvega, siis ON nad valmis sind aitama.. ühel või teisel moel

asjad on tegelikult palju lihtsamad.. mõelge selle peale.

kesa
20.01.07, 12:14
kesa

vaata riigi või KOV eelarvet.. seal on teatud summad, mis lähevad kultuuri ja spordi toetuseks.. kes need toetuse saajad on kõik mingi erakonna liikmed? Ma olen valmis kihla vedama, et kui sul on hea toimiv spordiklubi ja Sa pöördud KOV või riiigi poole abipalvega, siis ON nad valmis sind aitama.. ühel või teisel moel

asjad on tegelikult palju lihtsamad.. mõtle selle peale.

Sellisel juhul muutub fakt Operi erakonnastumisest üha kummalisemaks.
Kas võimuparteil, seda enam, et nad teostavad võimu enamuses olles, ei teki kiusatust eelistada nn. omasid. Otsustav on ju abi suurus.

runno
20.01.07, 13:06
miks on inimese vaba valik kummaline?

kesa
20.01.07, 13:31
miks on inimese vaba valik kummaline?

Küsimus ongi selles, kas tegu on vaba valikuga või sunnitud valikuga ehk teisisõnu valiku ette panemisega.

Mõnuagent 007
20.01.07, 13:37
Küsimus ongi selles, kas tegu on vaba valikuga või sunnitud valikuga ehk teisisõnu valiku ette panemisega.

Et Savisaar riputas Operi üle rõduääre alla ja nõudis liitumislepingule allkirja?

runno
20.01.07, 13:45
pidevalt millegi eeldamisega teed ise oma elu keeruliseks.

kojamees
20.01.07, 13:53
http://www.oper.ee/index.php?page=31&

Manager Sigrid Karpova

Leitud isikud
Isiku ees- ja perekonnanimi Sünniaeg Erakonna nimi Erakonna kood Erakonna staatus Liikmeks astumise aeg Väljaastumise või väljaarvamise teate esitamise või teadasaamise aeg Erakondliku kuuluvuse peatamine
SIGRID KARPOVA 18.03.1957 Eestimaa Rahvaliit 80040344 Registrisse kantud 02.09.1996
SIGRID KARPOVA 18.03.1957 Eesti Keskerakond 80053370 Registrisse kantud 01.10.2002

runno
20.01.07, 14:10
http://www.oper.ee/index.php?page=31&

Manager Sigrid Karpova

Leitud isikud
Isiku ees- ja perekonnanimi Sünniaeg Erakonna nimi Erakonna kood Erakonna staatus Liikmeks astumise aeg Väljaastumise või väljaarvamise teate esitamise või teadasaamise aeg Erakondliku kuuluvuse peatamine
SIGRID KARPOVA 18.03.1957 Eestimaa Rahvaliit 80040344 Registrisse kantud 02.09.1996
SIGRID KARPOVA 18.03.1957 Eesti Keskerakond 80053370 Registrisse kantud 01.10.2002

M.O.T.T.........

kesa
20.01.07, 15:55
Puhtast uudishimust oleks huvitav teada,,mis plaanid on Tallinna K-linnavalitsusel Kotka tn. 12 söötis staadioniga?

kojamees
20.01.07, 22:30
To Kesa

selleks on teised kohad , kui foorum
kojamees@hotmail.com

urmar
20.01.07, 22:36
Vaatan siinset häälestust, kus Operit toetab ümmarguselt 75 % vastanutest. Seega suht kindel toetus, aga Delfi kommentaarides, kus arutelu toimub rohkem anonüümselt, on Operit hurjutavad arvamused enamuses. Tähendab, vähemus teeb enamusele justkui visadusega ära?

eestimees
20.01.07, 23:08
Vaatan siinset häälestust, kus Operit toetab ümmarguselt 75 % vastanutest. Seega suht kindel toetus, aga Delfi kommentaarides, kus arutelu toimub rohkem anonüümselt, on Operit hurjutavad arvamused enamuses. Tähendab, vähemus teeb enamusele justkui visadusega ära?

mite üksi terve mõistusega ei vali Operit Riigikokku. iga vend jäägu oma liistude juurde nii peaks ka Oper tegema

urmar
20.01.07, 23:35
Ma tahtsin lihtsalt väita, et piltlikult öeldes 25%, kes Operit hukka mõistavad, on siin selges vähemuses. Aga delfis, kus jutustamine on täielikult anonüümne, on olukord Operit sõimajate kasuks. See peaks vihjama sellele, et vähemus teeb kolmekordset tööd! ;)
PS: Riigikogusse Oper muidugi ei pääse. Kusjuures ei osale riigikogu valimisel vaid terve mõistusega inimesed, noh sellised nagu eestimees. Ma tõin lihtsalt näite, milline peab terve mõistusega inimene olema, teoreetiliselt.

meesmuiste
21.01.07, 00:02
Oled valesti aru saanud. http://epl.ekspress.ee/artikkel/370607 Valimisringkond nr 1

vabandan tehtud vea pärast. lihtsalt paar päeva tagasi justkui kuulsin sellist uudist.

Maarek
21.01.07, 22:40
To Kesa

selleks on teised kohad , kui foorum
kojamees@hotmail.com

Foorumis on keelatud mingite plaanide kohta info avaldamine või?

kojamees
22.01.07, 01:16
Kas see on Kristiine Halduskogu päevakordi kajastav sait ja see siis selline foorum.
Mehed tulge mõistusele , see on Futti foorum.
camooooooooooooooooooooooon.

malagar
22.01.07, 03:01
Ah roogi lund ja helbi oma kamba lolluse tagajärgi - ise segasite poliitika jalgpalli.

Mrg
22.01.07, 04:27
Puhtast uudishimust oleks huvitav teada,,mis plaanid on Tallinna K-linnavalitsusel Kotka tn. 12 söötis staadioniga?

Tahaks ise kah teada, loodan, et see renditakse Oper JK-le arendustegevuseks :). Või tead kedagi teist, kes seda arendada tahaks ja kes oleks selle ja teiste potentsiaalsete objektide peale oma raha ja aega kulutanud, äriplaane teinud ja arhitekte palganud? Nagu ma aru saan, siis Oper JK ei vääri teie silmis staadioni ehitusluba, sest Oper on keskerakondlane?? Ja kui me staadioni saame, siis saab põhjus olla ainult selles, et Oper on keskerakonnas?? Kui Flora sai riigilt raha ja maad staadioni ehitamiseks, siis oli see igati ok. Kui meie soovime rentida maad ja ise ehitada, siis see on korruptsioon?

KOkkuvõtteks: te kõik olete sellega ju nõus, et riik peaks rohkem panustama sporti nii nagu see on mujal naaberriikides. Ise mängite meeste liigades palli ja ei ole ju ühtegi täismõõdus halli, kus seda talvel teha. Lapsed peavad talvel õues palli mängima, sest pole spordisaale. Linn annab raha vaid 1 huviringile, kuigi tavaliselt käivad lapsed 2-3 huviringis korraga ja maletrenn ning jalgpall ei ole kulude poolest võrreldavad. Kas teie huvi ei ole, et baase juurde tuleks, et riik toetaks seda kõike ja te ei peaks ühe oma liigamängu läbiviimise eest maksma 3000krooni väljakurenti??

Kui see on teie huvi, siis palun rääkige, mida te selleks ära olete teinud??
Võib olla pole ma apoliitilise isikuna kõigega kursis,aga kui palju on EJL sellel teemal kisa tõstnud? VÕi fännid, kes poliitikas on? Näidake mulle jalgpallihingega Kojamehe ametlikke avaldusi riigikogule, kus ta võitleb jalgpalli huvide eest? Või kasvõi spordiajakirjanikud? Eriti nagu mitte, sest FIFAst tulev raha jagatakse nende vahel ära, kes on kohustatud jalgpalli huvisid riigi eest esindama ja nõudma!

KÕik olete kõvad kritiseerijad, aga mis te ise selleks ära teete, et jalgpall areneks? KUi keegi midagi teha püüab ja tegevsportlasena poliitikasse sekkub, siis on kohe korruptsioon!! Äkki ongi sekkumise põhjus selles, et keegi teine ei sekku?

NÕustun teiega selles osas, et vaevalt, et Andres jalgpallurikarjäärist loobub 2 kuu pärast, aga oluline on see, et sõnum jõuaks kohale ja läbi võimupartei on seda oluliselt parem edastada. Sport ja huvitegevus on alarahastatud! Kui ma palun kirjutada spordiajakirjanikul teemal, et väiksed lapsed treenivad talvel lumistel väljakutel, sest pole spordisaale, siis see teema ei paku kellelegi huvi, siin ei ole vere lõhna. Aga vot kui Oper läheb seda sõnumit läbi poliitika edastama, siis on kõigil midagi halba öelda!

marcello
22.01.07, 05:41
Ilus.
10 points Marge!
Ainult ma poleks viitsinud enda kallist uneaega nende põmmpeade peale raisanud,et nii pikk kirjatükk valmis kirjutada...

indrek
22.01.07, 11:05
Absoluutselt nõus sellega, et sport ja huvitegevus on alarahastatud. Kui see oleks piisavalt rahastatud väheneks kulutused kuritegevuse, narkomaania ja tervishoiule. Ennetada on alati odavam kui pärast tagajärgedega. Oma eelmises elus olen nimelt hariduselt kriminoloog olnud ja oskan veits targutada sellel teemal.

Samuti ma ei näe isikliku kasuahnuse eesmärki. Nii palju kui mina tean, siis noortesporti või muusse huvitegevusse investeerimine ei ole kõige nutikam rahapaigutuse viis kui arvestada seda palju raha selt tagasi tuleb. (kui juhtumisi pole selle taga mõnda hoopis hämarat ja kasuahnet plaani - miski aeg muudetaks maa kasutuskorda ja saab selle müüa äripindadeks või elamukruntideks - analoogne nagu üks ärimees kunagi Wimbledoni jalgpalli klubiga). Pigem on see ikka missioonitunne.

Seda, et Oper võimuparteiga ühines - arvan, et ta ka on jõudnud seda kahetsema hakata (palju ilmaasjata kära mis segab keskendumist tähtsamatele asjadele ja võib plaanide elluviimisel isegi kahjuks tulla), ma loomulikult ei toeta. Aga mis tehtud, see tehtud ja sellepärast et kellegi vaated sinu omast erinevad ja parteiline kuuluvus teine on ei maksa kohe jobuks sõimata. See tiitel juba iseenesest vulgaarne ja solvav ja räägib rohkem tiitli andjatest kui selle saajast.

Mis aga puutub seda kui keegi tahab kaasa lüüa ükskõik millega, et noored hõivatud oleks mõistlike asjadega (olgu see siis jalgpall, muu sport, kunst, käsitöö või teadusklubid), siis see on ju ainult tervitatav. Vastasel juhul händgitakse ja chillitakse kaubanduskeskuses või halvemal juhul süstitakse või juuakse kuskil nurgatagustes). Kui kellelgi mingit paremat plaani pole, millele Operi plaan segaks ja mille ta oleks valmis ka realiseerima, siis võiks on oma pudrumulgu pudru jaoks hoida.

zaz
22.01.07, 13:34
Tahaks ise kah teada, loodan, et see renditakse Oper JK-le arendustegevuseks :). Või tead kedagi teist, kes seda arendada tahaks ja kes oleks selle ja teiste potentsiaalsete objektide peale oma raha ja aega kulutanud, äriplaane teinud ja arhitekte palganud? Nagu ma aru saan, siis Oper JK ei vääri teie silmis staadioni ehitusluba, sest Oper on keskerakondlane?? Ja kui me staadioni saame, siis saab põhjus olla ainult selles, et Oper on keskerakonnas?? Kui Flora sai riigilt raha ja maad staadioni ehitamiseks, siis oli see igati ok. Kui meie soovime rentida maad ja ise ehitada, siis see on korruptsioon?

Ja seda poleks saanud teha ilma võimuparteisse astumata?

K-orruptisooni maik on asjal juures küll.

kaala
22.01.07, 23:27
lõpuks siis andres oper ka keskerakonna reklaamis ära nähtud. tore eesti lipuke põsel nagu kombeks ja puha. masendav

urmar
24.01.07, 00:27
Kes siis sajanda hääle annab? Martin, kui hääletuse algataja on end unustanud?

Rein
24.01.07, 11:17
Aga vot kui Oper läheb seda sõnumit läbi poliitika edastama, siis on kõigil midagi halba öelda!

Häälte püüdmine Kesikutele on siis sinu arvates sõnumi edastamine???

Lubage naerda.

Sillu
24.01.07, 14:38
Kurat!

Ma hääletasin ka esimese hooga "pigem jah" - nii hinge
täis tegi see Oper'i lüke. Selline reedetud tunde tekitas...
Aga nüüd ma kahetsen juba oma algset valikut.
Mitte, et kesikud mulle meeldima oleks hakanud, aga...

Ma arvan nüüd, et erakonna valiku põhjal jalgpalli jobuks valimine
on ikka ajuvaba värk. Eriti, kui mõelda sellele, et Jalgpallhaigla on
jutu järgi apoliitiline Eesti jalgpallikoondise fännide ühendus.
Meil Jalgpallihaiglas ei peaks poliitiline maailmavaade mitte sittagi lugema.
Ja tegelikult on ta jalgpalli geenius ning me armastame ju Oper'it väga.

Andres, anna meile fännidele [või vähemalt mulle :) ] palun andeks,
et me sellised tühja rapsijad oleme ja ajude asemel jumal teab,
mida mõtlemiseks kasutame.

Jalgpallihaigla patsientidele oleks mul selline ettepanek, et jätame edaspidi
poliitilised murumängud ja mahhinatsioonid raviasutuse väliseks ajaviiteks.

eestimees
24.01.07, 14:55
Kurat!

Andres, anna meile fännidele [või vähemalt mulle :) ] palun andeks,
et me sellised tühja rapsijad oleme ja ajude asemel jumal teab,
mida mõtlemiseks kasutame.

räägi enda eest ja sulle ta andestab

zaz
24.01.07, 15:17
Ma ei saa aru siinsetest inimestest. Justkui puuga pähe saanud. Et asjasse selgust tuua, küsin üle. Kas Oper sai jalgpallijobuks sellepärast, et: 1. Ta kuulub Keskerakonda 2. Ta astus võimuparteisse omakasu eesmärgil ?
Mina arvan siis, et esimesel juhul, saab küsida Andrese mõtlemises, kuid see on ka kõik. Teisel juhul on ta vastuvaidlematult jalgpallijobu ja tekib juba kahtlus, et kas need selle JPH otsuse vastased on kõik sama skeemi kaudu äkki juba midagi endale kaa nihverdanud või lihtsalt ei mõika asja...
:(

eston maravilha
24.01.07, 15:19
loomulikult. just hetk tagasi käis savipäts kontoris ja tõi mulle suure kotiga raha

runno
24.01.07, 15:54
Ma ei saa aru siinsetest inimestest. Justkui puuga pähe saanud. Et asjasse selgust tuua, küsin üle. Kas Oper sai jalgpallijobuks sellepärast, et: 1. Ta kuulub Keskerakonda 2. Ta astus võimuparteisse omakasu eesmärgil ?
Mina arvan siis, et esimesel juhul, saab küsida Andrese mõtlemises, kuid see on ka kõik. Teisel juhul on ta vastuvaidlematult jalgpallijobu ja tekib juba kahtlus, et kas need selle JPH otsuse vastased on kõik sama skeemi kaudu äkki juba midagi endale kaa nihverdanud või lihtsalt ei mõika asja...

Paluks profiili lisada sünniaasta, kui võimalik.

kala2
24.01.07, 17:03
operi issi on kesknädalasse kirjutanud küll südantlõhestava kirja ja väidab et jalgpalihaigla ei tohi üldse kunagi kedagi valida seaduse järgi. pilt on muidugi hea juures oper siis valgevene mängus ja juures text Keskerakondlik kesktormaja Andres Oper lõi valgevene vastu 2 väravat. Kesknädal õnnitleb Eestit,Keskerakonda ja Operit.....mega naljakas:D

eestimees
24.01.07, 17:11
http://www.kesknadal.ee/?aid=8324

zaz
24.01.07, 17:17
Paluks profiili lisada sünniaasta, kui võimalik.

Vanas foorumis oli mul kõik olemas. 1987 olen sündinud, kohe saan 20...

Kuigi ma ei saa aru, mida see vanus siin loeb?:oih:

PraS
24.01.07, 17:19

Huvitaval kombel ei Bondarenko ega ka eelmisel aastal Pohlak ega Kannik sellist sõda ei tekitanud ja siis meie kullakallis printsessike Oper nüüd protestib, et kui ebaõiglased ikka tema suhtes on. Ma ju ikkagi stusin kesikutesse, et eesti jalgpalli uuele tasemele viia. Suur Isand nr. 2 on sündinud.

zaz
24.01.07, 17:29

Totaalne keskerakondlik pläma ju
Ei tea kas selle on kaa kirjutanud sama isik, kes Savisaare blogi? :D

eestimees
24.01.07, 17:38
Totaalne keskerakondlik pläma ju
Ei tea kas selle on kaa kirjutanud sama isik, kes Savisaare blogi? :D

selle on kirjutanud -

FRED OPER

Andrese isa

lenc
24.01.07, 17:43
selle on kirjutanud -

FRED OPER

Andrese isa

Nimi on all, aga kindlasti on see läbinud keskerakondliku "silumismehanismi" :rolleyes:

Jasper
24.01.07, 17:53
Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?

zaz
24.01.07, 17:57
selle on kirjutanud -

FRED OPER

Andrese isa

Edgar Savisaare blogi kirjutab ka härra enda ütluste järgi ju ise :doh:

eestimees
24.01.07, 18:26
Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?

sellist paska ei loegi keegi peale edgari jüngrite

ek
24.01.07, 19:06

seda ei saagi tellida, Kesknädal tuleb postiga vaid väljavalitutele

kala2
24.01.07, 19:22
ei tea kas hollandisse kahh käib:)

lennat
24.01.07, 19:35
Internet on ju Hollandis :)

Edson
24.01.07, 19:46
Andres Operi isal on paljuski õigus.

Idee tuua jalkafännide poolt igal aastal esile positiivne kangelane ja negatiivne tegelane, on äärmiselt hea. Taolised valimised leiavad ajakirjanduses alati äramärkimist, teevad organisatsioonile reklaami ja toovad tagasisidet. Seekord oli tagasiside peamiselt negatiivne, nii organisatsiooni oma liikmete poolt kui ka kõrvalseisjatelt.

Selle asemel, et endale vastu rindu taguda ja ennast hüsteeriliselt õigustada võiks juhtumist õppida ja mõelda mida võiks edaspidi paremini teha.

Ma ei leia, et nende valimiste puhul on tegemist mingi naljaga või niisama pulli tegemisega. Kui me seda ise nii võtame, kuidas siis saab neid tiitleid tõsiselt võtta avalik auditoorium?

Seega on mul organisatsiooni liikmena mõned ettepanekud, mida võiks arutada.

1) JH on apoliitiline organisatsioon ja ka tiitli valimine peab olema apoliitiline, st maksvusele peaks pääsema argumendid, mis on seotud jalgpalliga, jalgpalli arenguga jms.

2) JH juhatus peaks hääletuse tulemused kriitilise pilguga üle vaatama ja juhatusel võiks olla volitus jätta tiitel välja andmata juhul kui see tundub neile ebaõiglane või organisatsiooni mainele kahju tekitav. Ehk siis juhatusel oleks volitus otsus teha aga samas ka vastutus otsuse pädevuse eest. Tegelikult on see kohustus juhatusel naguinii ka praegu.

3) Pakend on kehva. Sellest on enne ka juttu olnud, et väljend "jobu" on solvav ja ei väljenda kuigi hästi selle tiitli mõtet. Hea veel, et me jalgpallivärdja tiitlit välja ei anna. Pakkuge variante.

Konstruktiivsed ettepanekud on teretulnud.

kala2
24.01.07, 19:51
no mu meelest see ongi ju otseselt seotud jalgpalliga kui mees poseerib kesknädalas koondisesärgis ja teda tervitatakse keskerakonna poolt. ja issi oleks võind kahh mõne neutraalsema lehe oma kaebekõnex valida

Edson
24.01.07, 20:09
no mu meelest see ongi ju otseselt seotud jalgpalliga kui mees poseerib kesknädalas koondisesärgis ja teda tervitatakse keskerakonna poolt. ja issi oleks võind kahh mõne neutraalsema lehe oma kaebekõnex valida

Ajalehes koondisesärgis poseerimine, olgu kasvõi kesknädalas, pole ilmselt piisav argument aasta jalgpallijobuks valimiseks :)

eston maravilha
24.01.07, 21:23
ma arvan, et ka operi väravad valgevene vastu olid savipätsi ja lukašenko salasepitsus, et võidukat kesktormajat kesknädala esikaanel tutvustada

urmar
24.01.07, 21:27
tekib juba kahtlus, et kas need selle JPH otsuse vastased on kõik sama skeemi kaudu äkki juba midagi endale kaa nihverdanud või lihtsalt ei mõika asja...

Enamasti oleme muidugi midagi saanud, kes mõne maja või maatüki. Mina sain mõisa, aga pidin loobuma, kuna kapo sai jaole. :(

urmar
24.01.07, 21:30

Jalgpallihaigla juhid loevad ikka agaralt seda, sest muidu võib mõni valimine nässu minna. ;)

ballack
24.01.07, 21:36
Operi isalt ei oleks oodanud sellist kesiklikku möla...kahju tast kohe. keegi võiks siiski kesknädala õhku lasta ja oleks maailm palju parem ehk rohi rohelisem ja taevas sinisem.....rohelisem et noh saab kesikutelt selle rohelise värvi tagasi mida iga jumala bussipeatuses kohtas:D

ALEKOK
24.01.07, 21:38

Lahe tutvusringkond sul siis :D :D

urmar
24.01.07, 21:41
Ikkagi on see valik rumal. Ei kujutaks ette, et mingi kunstiorganisatsioon hääletaks jobuks selle skultpori, kes ka Keskerakonda astus. Keskerakond ei ole ikkagi mingi keelatud ühendus. Ma ei nimetaks neid inimesi, kes keski valivad sellepärast jobudeks. Ja neid valijaid on ikka jube palju.
Eks selle pronkssõduriga on ka sama lugu, las ta oleks seal, aga valimiskampaanias kõlbab tema ümber kembelda küll. Küllap jäetakse peale valimisi ta rahule. Ja õige ka, keda ta segab. Ehk vaid neid, kes sinna ehitada tahavad.

Maarek
24.01.07, 22:38

Mulle on see asi müstilise juhuse tahtel postkasti hakanud käima.
Esimese viskasin lihtsalt minema, teise lugesin osaliselt läbi ja vihastasin selle süüdimatuse peale end seaks ning täna sattus kätte järjekordne kuulutaja, kus Operi vanamehe hala läbi vaatasin.
Pärast järjekordse versiooni lugemist tekkis selline väga s**t tunne, et need **** ka Riigikogus ka lõpuks enamuse võtavad, kuna meil ju Eesti riik kahjuks täis inimesi kellele ju robinhoodilikud stoorid teemal "võtame rikastelt ja anname vaestele" ju vägagi meeldivad.

eston maravilha
24.01.07, 22:39
Ei kujutaks ette, et mingi kunstiorganisatsioon hääletaks jobuks selle skultpori, kes ka Keskerakonda astus.

tauno kangro on jobu ilma selletagi

Darren
24.01.07, 23:08
tauno kangro on jobu ilma selletagi

Aga tal on head tütred.

lennat
24.01.07, 23:18
OT
Mulle on vastumeelsed isklike postkastide prügikastideks tegemised. Olen selle vastu võitlemiseks lasknud paigaldada erinevaid kleebiseid. Tulemüür on vastu pidanud reklaami- ja postikaubamajade poolt sageli postitavale klantspaberile, kuid nüüd lasi läbi rohelise raamatukese pealkirjaga "Raplamaa ühistranspordi sõiduplaanid" (seisuga jaanuar 2007). Koostaja on (ja eessõna kirjutas) Mailis Reps, kes soovib igal lehel Sulle Turvalist liiklemist! (Sic! Ühistranspordiga!!!). Suur tänu, armas (laps)minister! Oleksite võinud lisada, et näiteks kaugliin 522 Kuressaare - Rapla - Paide suletakse juba veebruaris 2007 kui mitterentaabel. Ja üleüldse, kui Keskerakonna aseesimees leiab, et ühistransport peab kõigile inimestele andma võimaluse külastada kultuuriasutusi ja spordivõistlusi siis on see minu isiklik arusaam olnud juba viimased nelikümmend kuus aastat ja seda poleks olnud vaja mulle üle selgitada. Brošüüri hoian muidugi mõnda aega alles kuni Tallinn - Rapla talvine rongisõiduplaan suviseks sõiduplaaniks muudetakse.
PS
Karta on, et valimiste eel on postkastis ka "Peaministri" isalikud manitsussõnad.

Andres Operist ei saanudki kirjutet. Küll on kahju. Pole minu valimisringkonnast.

urmar
25.01.07, 01:41
Andres Operist ei saanudki kirjutet. Küll on kahju. Pole minu valimisringkonnast.

Sul on postkast kleebiseid täis, seepärast jäidki Operi postrist ilma. Mul tuli küll, autogrammiga. Ei tasu alati reklaamist keelduda, vahel visatakse sigade ette ka pärleid. ;) , ega minagi ringkonnast ole.

runno
25.01.07, 02:15
. keegi võiks siiski kesknädala õhku lasta
kas sa mõtled kolmapäeva ja õhupallidega?.. ja veel..mis muidu arvad sellest Edsoni viimasest pikemast postitusest sellest teemas ?

Jasper
25.01.07, 11:47
sellist paska ei loegi keegi peale edgari jüngrite

Linkisid lugemata artiklit või oled Edgari jünger? Mina küll loen aeg-ajalt, kui midagi suurt poliitikas on toimumas. Siiani pole kahetsenud. Edgari jüngriks ennast nimetada ei luba.

Igatahes on ilmutusleht ka minu postkasti ilmunud. Tore. Mulle saabus "Kesknädal", järelikult olen olemas. Loodetavasti saab sama palju naerda, kui presidendi valimiste aegu.

Lahe tutvusringkond sul siis :D :D

Reklaami pole näinud?

eestimees
25.01.07, 11:57
Linkisid lugemata artiklit või oled Edgari jünger? Mina küll loen aeg-ajalt, kui midagi suurt poliitikas on toimumas. Siiani pole kahetsenud. Edgari jüngriks ennast nimetada ei luba.

sõber andis lingi ja ei sa pole edgari jünger:)

eestimees
25.01.07, 12:06
Käed eemale Operist!

KOMMENTAAR

Meile teevad sügavat muret väljaütlemised, mis viimasel ajal on ajakirjanduses ilmunud Eesti jalgpallikoondise tippmängija Andres Operi vastu. Igal sportlasel, nagu ka kõigil teistel inimestel, on õigus pooldada just sellist maailmavaadet ja kuuluda täpselt niisugusesse liikumisse, organisatsiooni või erakonda, mida ta ise õigeks peab.

Ei mäleta küll niisuguseid rünnakuid Erki Noole, Aivar Kuusmaa või mõne teise tippmehe poliitikaga liitumisel. Ometi olid nemadki siis veel tegevsportlased.

Iga sportlane teab, kui vajalik on hea lõpptulemuse saavutamiseks tehtav eeltöö. Et siis ühel päeval, kui vigastused või aastad ei luba enam spordis jätkata, oldaks valmis end kusagil mujal teostama. Et pühendunud sportlane valib siis ühe väljundina poliitika, on üksnes tervitatav, sest sealgi on vaja kohusetunnet, püsivust ja fair play´d.

Mõistame jalgpallifänne, kes muretsevad sellepärast, et Operi-sugune täht võib meie jalgpallile kaotsi minna. Kutsume neid aga üles pigem spordimeest mõistma kui hukka mõistma – eks ole temalgi oma maailmavaade ja ideaalid.

Inimõiguste ülddeklaratsiooni artikkel 18 sätestab, et igal inimesel on õigus mõtte-, südametunnistuse ja usuvabadusele… Nähtavasti pole sellest deklaratsioonist midagi kuulnud poliitikaga tegelema hakanud MTÜ Jalgpallihaigla, kes korraldab arusaamatuid valimisi, millel ei ole spordiga midagi pistmist. Kas Oper on kehvasti mänginud? Või andnud vähese panuse Eesti jalgpalli hüvanguks? Mõlema küsimuse vastus saab olla vaid ei. Operi ainus «süü» on tema valikuvabadus ja toimimine südametunnistuse järgi. Kahju, et poliitiline vihkamine on võtnud meie armsal kodumaal epideemilised mõõtmed.

Madis Arras, Tallinna Spordiseltsi Kalev esimees, Charls Vallmann, Kalevi Kergejõustikukooli direktor, Jaak Lipso, maailmameister, Euroopa meister ja olümpia-medalist korvpallis, Viktor Levada, FC Levadia president, Roman Ubakivi, jalgpallitreener, Andre Pärn, korvpallur, Eesti koondise endine liige

ALLIKAS: SLÕHTULEHT

ALEKOK
25.01.07, 17:03
Reklaami pole näinud?

Ma vihjasin su kirjaveale lihtsalt ;)
Ma arvan, et sa tahtsid öelda et sa ei tunne kedagi kes loeks seda...

Jasper
25.01.07, 18:06
Ma vihjasin su kirjaveale lihtsalt ;)
Ma arvan, et sa tahtsid öelda et sa ei tunne kedagi kes loeks seda...

Eip. Enda teada tsiteerisin(mälu järgi siis) "Kesknädala" sloganit, sest tundus, et iga Keskerakonna vastane on ka hiilgavalt kursis seal kirjutatuga.

Raix
22.02.07, 19:27

Veebruarikuu Tallinna Teatajas, mille kindlasti nii mõnedki leidsid postkastist, on jutt sellest Kotka 12/ Spordi 11 staadionist.

Lühidalt: linnavalitsus võttis 17. jaanuaril vastu selle kinnistu detailplaneeringu.
Detailplaneeringuga jagatakse krunt kaheks. Ühele krundile linnaosa teenindav spordikompleks, jalkastata 45x90m ja 3-korruseline abihoone treeningsaalide ja olmeruumidega.
Lisaks on kavandatud rajada tribüün kuni 1000 pealtvaatajale. Väljakule on kavandatud ka teiseldav katus.
Praegusele ühiselamukompleksi alale saab ehitusõiguse kuni kolme 5-korruselise hoone ehituseks (lisaks maa-alune parkla) ning sinna on plaanis rajada Tallinna Ülikooli õppe- ja administratiivruumid ning ühiselamu.
Planeeringu on kooskõlastanud kõik instantsid.

Ühesõnaga, kõik kõlab ilusalt ja plaanid on suured. Mingitest daatumitest juttu muidugi pole. Nii et tuleb välja jah, et Oper seda staadionit ei saanud endale tänu sellele, et kesik, sest Tallinna Teataja pajatab oravate (agar sõnavõtja on seekord Remo Holsmer) vägitegudest.

Sen
23.02.07, 12:56
Ühesõnaga, kõik kõlab ilusalt ja plaanid on suured. Mingitest daatumitest juttu muidugi pole. Nii et tuleb välja jah, et Oper seda staadionit ei saanud endale tänu sellele, et kesik, sest Tallinna Teataja pajatab oravate (agar sõnavõtja on seekord Remo Holsmer) vägitegudest.

Aga kes sai siis? Kojamees?

Tundmatu
23.02.07, 14:09

Remo Holsmer on lisaks sellele, et ta on Tallinna linnavolikogu liige ka peaminister Andrus Ansipi nõunik ning BC Kalev/Cramo korvpallivõistkonna manager.

urmar
23.02.07, 19:41
Kas see, kui Levadia annab sponsorraha Rahvaliidule ja siis saab maadevahetustega suure maatüki endale, on samasugune korruptiivne tegu, nagu Operi oma olevat olnud? Või ei ole? Lihtne küsimus.

fitti
26.02.07, 15:22
Triobeti h2h koefid:

Andres Oper (Keskerakond) 2.20
Tarmo Kruusimäe (IRL) 1.60

Ma arvan, et sott läheb Opi peale. ;)

ballack
26.02.07, 16:06
Kas see, kui Levadia annab sponsorraha Rahvaliidule ja siis saab maadevahetustega suure maatüki endale, on samasugune korruptiivne tegu, nagu Operi oma olevat olnud? Või ei ole? Lihtne küsimus.

kui andis raha rahvaliidule ja selle raha andmise pärast tehti maadevahetus siis on korruptiivne.

kellele oper maksis (ei teagi seda et oleks maksnud)? või sain su jutust valesti aru.

ROOTSI KUNN
26.02.07, 16:30
Remo Holsmer on lisaks sellele, et ta on Tallinna linnavolikogu liige ka peaminister Andrus Ansipi nõunik ning BC Kalev/Cramo korvpallivõistkonna manager.

See kossupede kasutas kindlasti võimalust ,et sai jalgpallile kaikaid kodaraisse virutada. :(

päkapikk
26.02.07, 16:47
Vaevalt on kõik nn. kossupeded võtnud endale südameasjaks jalgpallile kaigaste kedaratesse loopimise.Pigem ikka hoolitseb ta enda rahakoti paksuse pärast ;)