320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas annad valimistel hääle Operile?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas annad valimistel hääle Operile?

    Täpsema tulemuse saamise nimel paluks alla 18 aastastel mitte hääletada
    112
    Jah, oleks nii kui nii Keskerakonna poolt hääletanud
    2,68%
    3
    Jah, erakond pole tähtis
    5,36%
    6
    Ei, sest Oper on Keskerakonna nimekirjas
    30,36%
    34
    Ei
    52,68%
    59
    Ei, sest ta pole minu ringkonnas
    8,93%
    10

    #2
    Vastan ei, sest ei hääletaks keskide poolt ning lisaks ei hääletaks ka Operi poolt, kui ta kasvõi ükskõik millises teises erakonnas oleks.

    Kommentaar


      #3
      ei, sest ei hääletaks keskerakonna poolt

      Kommentaar


        #4
        Täpsema tulemuse saamiseks pidanuks poll olema hüpoteetiline ehk 'kas hääletaksid', mitte 'kas hääletad', või lisada vastusevariant 'Ei, kuna ei kandideeri minu ringkonnas'. Samas, üks 'ei' kõik.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5

          http://www.hot.ee/k2isakputsi/ : D
          The Reward is Cheese.

          Kommentaar


            #6
            Kindlasti, annaks veel mingi teema teha Operiga seoses. Ärge olge nüüd nõrgad, eksju.

            Kommentaar


              #7
              Ja sellise teema teeb foorumi administraator? Mina ei saa valida isegi Savisaart, Operist rääkimata. Elu on jube kui elukoht on vale.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Ebaõnn!

                Kommentaar


                  #9
                  Valimisringkonnad, hmm... midagi nagu oleks kuulnud, pean ballacki käest järele uurima.
                  Fittil on õigus, küsimused tuleks ümber nimetada oletuslikeks. Kahjuks pole minusugusele "administraatorile" veel antud õigusi polli muutmiseks.
                  mis teha, mulle alati meeldinud enne positada ja alles siis mõelda.

                  kallis yheksa, ära muretse. kindlasti on veel neid teemasi tulemas - näiteks kuu aja pärast võib olla loodud juba koguni neljas teema Opergia seoses.

                  Kommentaar


                    #10
                    oh lahe, ma saan operi poolt hääletada. ja märt sultsi poolt ka. mul on vist kaks häält? tegelt võiks 3 olla, siis hääletaks kalev kallo poolt ka ja läheks pärast purjuspäi autoga linna vahele rallimma. vaataks kumb rohkem autosid ära rihib

                    Kommentaar


                      #11
                      Darren, teema alguses on ju mainitud et alla 18a. ei hääleta!

                      Kommentaar


                        #12
                        Operi saadud hääled kantakse nagunii teistele keskerakondlastele üle, nii et tema poolt hääletamine ei tähenda põhimõtteliselt midagi.

                        Seega. Oleks ma 18 valiks "Ei, sest Oper on Keskerakonna nimekirjas"
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma tahtsingi teada kas on inimesi kes valivad Operit mitte erakonda. Samas kui keegi nii toimbki siis vaevalt et avalikus hääletuses seda välja näidata tahetakse/julgetakse. Pealegi näitab selline teguviis inimese piiritut rumalust.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ma jah lähen valin teda pimeduse varjus juba täna öösel. Aga teile näe ei ütle.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastasin ei, kuna ei julge kellelegi tunnistada, et imetlen suure K aateid.

                              Seltskonnas ikka hõiskan: "go Reform, go Ilves!"

                              Kommentaar

                              Working...
                              X