320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

On siin ka Robinsonida fänne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On siin ka Robinsonida fänne?

    Võitle, Viive, võitle! (plaks-plaks)

    Heeeeia, Viive! (plaksplaks, plaksplakspllaksplaks)

    Viive! Suuru! Siiri vastu muuru!

    Rutiku on joobu!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Miks Viive?
    Ma arvan, et Siiri hoiab end praegu tagasi ja on suuteline finaalis võitma, mida Viive pole.Vot olengi Siiri poolt
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #3
      Ah ma lihtsalt otsustasin Viive poolt olla. Erilist põhjust polegi.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Esiteks pole Viive poolt pole ma juba sellepärast, et temal ja Robinsonil on sama paju ühist kui ...
        Teiseks on ta igavesti ebasümpaatne kuju. Meenutab mulle seda eelmise aasta Leedu vanamutti, kes seal oma intriige kogu aeg punus.
        Ja kolmandaks: Siiril on vähemalt mingigi võimalus neile tüüpidele finaalis vastu hakata.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #5
          greenday käi jala. siukse poolt ei saa olla. ei vaata eriti seda jura a peab mainima et seekord on eesti tüübid vähe nõurmaalsemad kui eelmises möllus. See Siiri sattus vähe kahtlaselt sinna küll, eks ta ole nagu üks ärakaranud vang a noh see viivekõbi on nüüd küll alla igasugust arvestust. BTW oli mingi osa kus mingi kahtlane aborigeen pakkus tyypidele kalavõrku või miskit sellist ja Viive pakkus musi talle selle eest ja imestas "musi ta ka ei taha?". Ma oleks selle tyybi asemel vanamuti liigutust solvanguna võtnud ja võrguga tuld tõmmanud. Igatahes jah, mõttetu saade. Eriti mõttetu on panna naised-mehed ühte, ei saa ju finaalis teha heegeldamisvõistlust nagu keegi sial mainis.
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Maarek
            Teiseks on ta igavesti ebasümpaatne kuju. Meenutab mulle seda eelmise aasta Leedu vanamutti, kes seal oma intriige kogu aeg punus.
            Miks ta ebsümpaatne on? Minu meelest on ta oma vanuse kohta vägagi sümpaatne. Selles suhtes, et suudab seal teistega võidelda nagu võrdne võrdsega. Eestlased on(olid) seal üldse kõige sümpaatsemad. Leedukad olid nagu külmad kujud, tundusid absoluutselt ilma emotsioonideta, va Linas, kes jällegi on omamoodi kuju. Linas on vist tõesti ainult võidu järele sinna saarele läinud. Pigem on tema mulle ebasümpaatne. Maris jällegi on nagu edev kukk, kes üritab olla oma lihastega ma-ei-tea kes. Okei, loodan, et ükskõik, kumb eestlastest finaali jõuab, tema ka võidab!

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Siim88


              Selles suhtes, et suudab seal teistega võidelda nagu võrdne võrdsega.
              no ma ei tea, seda oli suht uvitav vaadata kuda ta miskis mängus kus mööda köit üles pidi ronima köiega kiikus. Minuarust pole ta üheski mängus (hmm ma pole küll pooli vaadand) võitnud või siis mitte viimaseks jäänd. kas ma exin? võrdne on ta teistega aint selles suhtes et möla jookseb.
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                #8
                Ma lihtsalt 5 minutit enne selle postituse kirjutamist mõtlesin, et kumma poolt olla. Arvastin, et kõik on nagunii Siiri poolt, siis peab ju keegi viive poolt ka olema. Eks see üks mõttetu teema ole...
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Kusjuures...

                  mul on mingi kahtlane kõhutunne, et Viive saab finaali. Kuna reklaamis üritati kaudselt kuidagi rääkida selle kohta, et Viivel pole võimalusi. Tavaliselt üritatakse reklaami kaudu asja põnevamaks teha. Mine tea ?Aga mis mulle pinda käis eelmise saate juures oli just see: Öeldi, et ühel võistlejal on probleeme kahtlaste ainetega. Saates ise sellist kohta polnudki. Järeldus, nad valetasid, et asja põnevamaks teha
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by erx

                    mul on mingi kahtlane kõhutunne, et Viive saab finaali. Kuna reklaamis üritati kaudselt kuidagi rääkida selle kohta, et Viivel pole võimalusi. Tavaliselt üritatakse reklaami kaudu asja põnevamaks teha. Mine tea ?Aga mis mulle pinda käis eelmise saate juures oli just see: Öeldi, et ühel võistlejal on probleeme kahtlaste ainetega. Saates ise sellist kohta polnudki. Järeldus, nad valetasid, et asja põnevamaks teha
                    Jajah. Kunagi võiks teha saate kõigest sellest, mida välja lõigati. Intervjuudes on öeldud, et jummala palju karmi värki on välja jäetud. See sakib. Eestlased on wussid.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by aojalgpall

                      Orginally posted by Siim88


                      Selles suhtes, et suudab seal teistega võidelda nagu võrdne võrdsega.
                      Minuarust pole ta üheski mängus (hmm ma pole küll pooli vaadand) võitnud või siis mitte viimaseks jäänd. kas ma exin? võrdne on ta teistega aint selles suhtes et möla jookseb.
                      Ühe mängu ta minu meelest ikkagi võitis, aga see selleks. Kui ta nii äpu on, siis miks ta seal saarel veel on?

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Siim88

                        Orginally posted by aojalgpall

                        Orginally posted by Siim88


                        Selles suhtes, et suudab seal teistega võidelda nagu võrdne võrdsega.
                        Minuarust pole ta üheski mängus (hmm ma pole küll pooli vaadand) võitnud või siis mitte viimaseks jäänd. kas ma exin? võrdne on ta teistega aint selles suhtes et möla jookseb.
                        Ühe mängu ta minu meelest ikkagi võitis, aga see selleks. Kui ta nii äpu on, siis miks ta seal saarel veel on?
                        KUNA TA on NÕRK finaalis ja kes ei tahax nõrka vastast et enda edu kindlustada, ta pole konkurent Ta on kõige ohutum....

                        Kommentaar


                          #13
                          Kurat küll mul arvuti jälle kokku jooksnud sattusin Eesti Televisiooni seriaalide kodulehele.Muide minule see eilne diktori lips ei meeldi??!?
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by kojamees

                            Kurat küll mul arvuti jälle kokku jooksnud sattusin Eesti Televisiooni seriaalide kodulehele.Muide minule see eilne diktori lips ei meeldi??!?
                            Ei sa sattusid Venetsueela seebikate fännide foorumisse.

                            See siin on OFF-topic, nii et palun mitte ironiseerida.

                            Kommentaar


                              #15
                              Aaa-ayhh nüüd hakkan üht,teist taipama kuigi siia siis midagi asjaliku panna ei saagi.O.K.püüjame mõista.???:P
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X