PDA

View Full Version : Oleg Maksimov

budu
23.01.07, 22:43
Oleg MAKSIMOV (29.01.1986)mängib uuest hooajast Soome Meistriliigas Helsinki Viikingit eest

U16, U17, U18

2002 FC Levadia Tallinn 10/1
2003 FC Levadia Tallinn 5/1
2003 FC Levadia II Tallinn 26/13
2004 FC Levadia II Tallinn 24/8
2004 FC Levadia-Juunior Maardu 5/4
2005 FC Levadia II Tallinn 6/2
2005 Kauhajoen Karhu 19/8
2006 JBK Pietarsaari 26/0

ei tea kas tuleb temast meie koondisele ka vajalik täiendus`?

eestimees
23.01.07, 23:07
Soome MLis mängib Vikingite eest veel teinegi eestlane

Jan Demidovitš
24 April l1988
Kaitsja

2006 Helsingi Viikingit 1/0
2005 FC Lootus Alutaguse 18/6
2004 FC Lootus Alutaguse 20/0

laupäeval mängiti sõprukas 2-2 viiki Atlantistaga, maksimov 90 mintti ja demidovitš sekkus 80ndal minutil mängu

budu
23.01.07, 23:18
Soome MLis mängib Vikingite eest veel teinegi eestlane

Jan Demidovitš
24 April l1988
Kaitsja

2006 Helsingi Viikingit 1/0
2005 FC Lootus Alutaguse 18/6
2004 FC Lootus Alutaguse 20/0

laupäeval mängiti sõprukas 2-2 viiki Atlantistaga, maksimov 90 mintti ja demidovitš sekkus 80ndal minutil mängu

on mõlemad ka eesti kodanikud?aga suht vaikselt mehed soome liigasse siginenud

eestimees
23.01.07, 23:31

ikka, maksimov oli u16 ja u17 eesti noortekoondise üks liidreid

sell8
24.01.07, 00:36
Oleg on üks väga heade omadustega keskpoolik.Võitluslik, hea platsinägemine, lööb mõlema jalaga, kehavõitluses ei jää kellelegi alla ja on meeskonnahing/innustaja. Alustas Kopli Spordikoolist noorteliigas, seal toimus mõni aeg hiljem nimevahetus Levadiaks. Esialgu siis Levadia IIIndas tiimis mängides aga vahetavahel ka tolleaegses Tallinna Levadias mänguaega saanuna lõi ta seal vist isegi mõne kolli. Shapovalovi õpilane, kes kutsub teda alati ka aastalõpukaks Tallinna, saaliturniirile. Oli alati tegelikult Levadia põhimeeskonna vaateväljas aga ühest hetkest otsustas Soome mängima minna. Kui poleks läinud, mängiks praegu ehk juba regulaarselt põhisatsis.

Amadeus
24.01.07, 19:51

Demidovits on Valgevene kodakondne, aga Eestis sündind kasvand. Mu teada.

laurenzo
24.01.07, 20:35
Tegelikult siis on Maksimov ja Demidovits, üks ja seesama isik, saan ma aru, kui muidugi Pohlak lubab :confused: .

Amadeus
24.01.07, 20:38
Tegelikult siis on Maksimov ja Demidovits, üks ja seesama isik, saan ma aru, kui muidugi Pohlak lubab :confused: .

Mitte päris :D
Lihtsalt on nad kuidagi märkamatult ühte klubisse sattund.
Demidovits siis alustanud jalgpalluriteed Kohtla Järvel
Ja Maksimov nagu eestpoolt võib lugeda Koplist

eestimees
24.01.07, 20:44
http://www.fcviikingit.com/

Demidovits on esiintynyt Viron pääsarjassa historian nuorimpana pelaajana

tõlge siis et demidovitš on noorim mängija kes on eesti ml mänginud

urmar
24.01.07, 21:09
http://www.fcviikingit.com/

Demidovits on esiintynyt Viron pääsarjassa historian nuorimpana pelaajana

tõlge siis et demidovitš on noorim mängija kes on eesti ml mänginud

Tegelt on Tjunin ikka noorim mängija, kes platsile pääsenud.

Jaak
28.01.07, 19:28
et siiski ilma lepinguta?

http://www.fcviikingit.com/uutinen.php?newsid=1522&team=edari_m

eestimees
28.01.07, 20:16
et siiski ilma lepinguta?

http://www.fcviikingit.com/uutinen.php?newsid=1522&team=edari_m

noo seepärats ma teema ennem ära kustutasingi aga budulojus tegi uuesti

Poissa joukkueen vahvuudesta on myös virolaispelaaja Oleg Maksimov, jolle ei tarjottu sopimusta tammikuun näyttöjen perusteella

Silver
28.01.07, 21:02
budulojus võiks oma teemade tegemisega üldse maha rahuneda. Kui postitused nii tähtsad, siis räägi veikoga.. ehk keerab sulle paar tuhat neid juurde.

Mis Maksimovist edasi saab, kus jätkab?

PraS
28.01.07, 21:04
budulojus võiks oma teemade tegemisega üldse maha rahuneda. Kui postitused nii tähtsad, siis räägi veikoga.. ehk keerab sulle paar tuhat neid juurde.

Mis Maksimovist edasi saab, kus jätkab?

Silluke sama vestluse peaksid sa ka oma treenitava noormeega maha pidama nagu sa seda praegu budu-ga tegid.

Ajsast ka. Kui Oleg Soome ei jää siis arvatavasti naaseb ta oma hea sõbra ja endise treeneri käppa alla TVMK-sse. Eks näis mis lähinädalad toovad.

Viikingit valloittaa
29.01.07, 10:41
Kolmas näytillä ollut pelaaja Oleg Maksimov pelasi myös FC Espoo -ottelussa. Nuori virolainen keskikenttämies esiintyi pirteästi myös tässä
ottelussa, mutta sopimusta hänelle ei tulla tarjoamaan. Hän palasi takaisin
kotimaahansa perjantaina. Valmentaja Europaeus oli tyytyväinen miehen
otteisiin, mutta tällä erää sopimusta ei tarjottu. Viikingeillä on
keskikentällä kova kilpailu ja rutkasti vaihtoehtoja, joten
keskikenttäpelaajan olisi pitänyt olla selkeä vahvistus.

eestimees
29.01.07, 22:59
Kolmas näytillä ollut pelaaja Oleg Maksimov pelasi myös FC Espoo -ottelussa. Nuori virolainen keskikenttämies esiintyi pirteästi myös tässä
ottelussa, mutta sopimusta hänelle ei tulla tarjoamaan. Hän palasi takaisin
kotimaahansa perjantaina. Valmentaja Europaeus oli tyytyväinen miehen
otteisiin, mutta tällä erää sopimusta ei tarjottu. Viikingeillä on
keskikentällä kova kilpailu ja rutkasti vaihtoehtoja, joten
keskikenttäpelaajan olisi pitänyt olla selkeä vahvistus.

loodame et poissi saab TVMK ridades näha uuel hooajal

urmar
29.01.07, 23:02
loodame et poissi saab TVMK ridades näha uuel hooajal

Kuulge ega see Maksimov nüüd mingi imemees ka ei ole, et kõik hirmsalt tegusid ootavad ja kohe põhisse. Ajaxile kuluks ta ilmselt kindlalt ära.

budu
23.02.07, 11:26
Oleg Maksimov liitus Soome Esiliiga klubiga Kokkolan Palloveikot´iga.

"KPV teki uusia pelaajasopimuksia

Uutena joukkueen vahvuuteen liittyi myös virolainen Oleg Maksimov. Kotimaassaan Virossa mm. FC Levadian riveissä pelannut keskikentällä viihtyvä Maksimov pelasi edellisen kauden Pietarsaaren JBK:ssa. KPV:ssa."

eestimees
03.03.07, 13:08
KPV 1-1 VIFK - sõprusmäng

Oleg Maksimovilt 90 minutit ning järjekordne suurepärane mängu eesti eks noortekoondise mängijalt...

eestimees
30.04.07, 21:01
Peale üliedukat pre-seasonit 1 liiiga KPV rivistuses pakkus klubi Maksimovile koheselt lepingut millele Maksimov ka allkirja andis. KPV põhikoosseisu kuulunud Maksimovi kohta tuli viimastel päevadel uudis, et ta tühistas oma algatusel lepingu, Maksimovi soovile tuli KPV vastu. Maksimov hakkab uuel aastal mängima Soome tugevuselt 4ndas liigas koos eesti mängija Anatoli Lõssanoviga (Tallinna Puuma, TVMK, FC Ararat) Kauhajoen Karhus.

rasmer
30.04.07, 22:46
Sain ma nüüd õieti aru, et ta tühistas lepingu esiliiga klubiga, et hakata mängima neljandas liigas? :confused:

budu
30.04.07, 23:28
Sain ma nüüd õieti aru, et ta tühistas lepingu esiliiga klubiga, et hakata mängima neljandas liigas? :confused:

kui tõsi siis eks mees läks ehitajaks ja selles kõrvalt toksin palli.

eestimees
01.05.07, 00:14

täpselt nii

Sats1
02.05.07, 10:49
Maksimov hakkab uuel aastal mängima Soome tugevuselt 4ndas liigas koos eesti mängija Anatoli Lõssanoviga (Tallinna Puuma, TVMK, FC Ararat) Kauhajoen Karhus.
Mõned aastat tagasi nägin A.Lõssanovi 5-6 mängudes ning ütlen, et olen harva näinud (Eestis) noorpalluri kel on nii “seadnud” kauglöök nagu temal.

urmar
02.05.07, 11:18
Mõned aastat tagasi nägin A.Lõssanovi 5-6 mängudes ning ütlen, et olen harva näinud (Eestis) noorpalluri kel on nii “seadnud” kauglöök nagu temal.

Küllap tahab see Soome IV divisjoni klubi Eesti lihvimata talentidega sillutada teed Veikkausliigasse. ;)

Sats1
02.05.07, 13:32
Küllap tahab see Soome IV divisjoni klubi Eesti lihvimata talentidega sillutada teed Veikkausliigasse. ;)
“Seadnud” kauglöögi ning üle 180 sm kasvu peale ma ei näinud A.Lõssanovil teisi väärtusi. Omal ajal (umbes 17 aastani) ta mängis päris hea kaitse ääres. Siis Võrk või Shapovalov viias talle poolkaitsele. Poolkaitsjana ta lõi meie teises liigas üsna palju (poolkaitsjaks) väravaid aga üks asi-"särama" teises liigas, teine asi-esimeses liigas. Esimene liiga-teine tase.

Andekad äärkaitsja on muutunud keskpäraseks poolkaitsjaks.

Kui kedagil on soovi näha “seadnud” kauglöögi, siis nägige A.Lõssanovi mängu.

Martin
02.05.07, 14:24
“Seadnud” kauglöögi

Mis see on?

Sats1
02.05.07, 16:41
Mis see on?
"Поставленный дальний удар".
Sorry, et kirjutan siin vene keelt. Võib olla kedagi saab "Поставленный дальний удар" vene keelest eesti keelde tõlkima. Mu tõlge on vist vale.

lume
02.05.07, 17:49
"Löök on paigas" oleks ehk enam-vähem.

urmar
02.05.07, 20:30
Kes tahtis, sai aru ka sellest, mida tähendab “seadnud” kauglöögi.

Tafkin
03.05.07, 17:46
Kes tahtis, sai aru ka sellest, mida tähendab “seadnud” kauglöögi.

Kui juba siin keelte õppimiseks läks, inglisekeeles on see vist Placed long range shot:D

IndrekL
03.05.07, 19:14
Seatud/sihitud

Sats1
04.05.07, 12:06
Kui juba siin keelte õppimiseks läks, inglisekeeles on see vist Placed long range shot:D
Mul on mahukas inglise-vene jalgpalliterminite sõnaraamat. Vaatan.

lennat
04.05.07, 18:43
Palun valgustage keegi mind, kes on jalgpallur Oleg Maksimov: mitu korda on ta mänginud Eesti Meistriliigas (ja millises klubis?), palju löödud väravaid on tema arvel ja mille poolest peetakse teda tulevikulootuseks? Kodakondsusega, nagu ma aru sain, tal probleeme ei ole ja miks ei ole nii tähelepanuväärne noor mängija täiskasvanute koondise kandidaatide hulka jõudnud? Kas ka siin Aivar mängus? Sellisel juhul võib ka vastamata jätta. Mina teda mängimas näinud ei ole, seepärast küsisingi.

Amadeus
04.05.07, 19:01
Palun valgustage keegi mind, kes on jalgpallur Oleg Maksimov: mitu korda on ta mänginud Eesti Meistriliigas (ja millises klubis?), palju löödud väravaid on tema arvel ja mille poolest peetakse teda tulevikulootuseks? Kodakondsusega, nagu ma aru sain, tal probleeme ei ole ja miks ei ole nii tähelepanuväärne noor mängija täiskasvanute koondise kandidaatide hulka jõudnud? Kas ka siin Aivar mängus? Sellisel juhul võib ka vastamata jätta. Mina teda mängimas näinud ei ole, seepärast küsisingi.

sellele miks ta ei ole täiskasvanute hulgas läbi löönud on lihtne vastus, mis ka eelnevatest postitustest on läbi kumanud. Mees eelistab kehvasti tasustatud jalgpallurina enese arendamisele madalal tasemel mängimist ja selle kõrvalt korraliku papi kokku kraapimist.

lennat
04.05.07, 19:19
sellele miks ta ei ole täiskasvanute hulgas läbi löönud on lihtne vastus, mis ka eelnevatest postitustest on läbi kumanud. Mees eelistab kehvasti tasustatud jalgpallurina enese arendamisele madalal tasemel mängimist ja selle kõrvalt korraliku papi kokku kraapimist.

Mina tänan! Et siis nagu pole mõtet ka käesolevat teemat edasi arendada.

eestimees
04.05.07, 19:34

Oleg MAKSIMOV (29.01.1986)

U19 3/1 ja U17 9/0

2002 FC Levadia Tallinn 10/1
2003 FC Levadia Tallinn 5/1
2003 FC Levadia II Tallinn 26/13
2004 FC Levadia II Tallinn 24/8
2004 FC Levadia-Juunior Maardu 5/4
2005 FC Levadia II Tallinn 6/2
2005 Kauhajoen Karhu 19/8
2006 JBK Pietarsaari 26/0

poiss tahan pappi teenida nii nagu amadeus ütles, kauhajoen karhu maksab pappi talle ja muretses Olegile ka töö.

lennat
04.05.07, 19:38
Tänud, eestimees :)

rasmer
04.05.07, 22:23
Nojah, siis on tegemist järgmise "talendiga" kellel motivatsiooni vähe ja peamine on, et rulli tuleks.

eestimees
18.05.07, 13:59
maksimov on tagunud 3st mängust 3 kolli..............vist võib tema asja tegemised lukku panna

eestimees
22.06.07, 14:05
maksimov on 6 kolliga kolli lööjate tabelis 4ndal kohal ja Karhu on liiga liider, lõssanov on 2 kolliga

Andrer
06.03.08, 01:20
maksimov on 6 kolliga kolli lööjate tabelis 4ndal kohal ja Karhu on liiga liider, lõssanov on 2 kolliga

Tean et need kõik mängijad Vladimir Voskoboinikov,Dima Kulikov Tihhon Shishov,Artur Kotenko, Nikolai Lissanov, Anatoli Lissanov ja Oleg Makimov, Aleksander Karpitsev,Anton Aristov on FC puuma/KSK kasvandikud. leidsin infot siin: http://www.hot.ee/fcpuuma/rus/history.htm

eestimees
06.04.10, 19:13
mängib see aasta fc jaunibas

Aats
06.04.10, 23:18
Tean et need kõik mängijad Vladimir Voskoboinikov,Dima Kulikov Tihhon Shishov,Artur Kotenko, Nikolai Lissanov, Anatoli Lissanov ja Oleg Makimov, Aleksander Karpitsev,Anton Aristov on FC puuma/KSK kasvandikud. leidsin infot siin: http://www.hot.ee/fcpuuma/rus/history.htm
Pavel Apalinski ka.
Arvan, et Pavel ning Aivar Sosi olid oma vanuses kõige andekam noorjalgpallurid meie jalgpallis.