320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pretensioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pretensioon

    Tere

    Tegin 6 minutit tagasi Off Topicusse ühe imetabase küsitluse, mis oleks toonud soojust, valgust ja hellust meie kõigi südametesse. Minut hiljem mu vaimutegevuse vili kahjuks kustutati.

    Paluksin eeltoodule selgitust.

    Pealegi, oleks viisakas kustutamisest privaatsõnumiga teavitada.

    Teie

    Därru

    #2
    Kahjuks ma ei saanud seda imetabast küsitlust liigutada FC Soccerneti alafoorumisse, kus selle koht olnuks. Soojust, valgust ja hellust juba toovad meie kõigi südamesse teemad 'Perverdid' ja 'Ebaterve huumor'.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Tere Fitti

      Kuna teema ei puudutanud FC Soccernetti, mille liige ma ka ei ole, siis leian, et off topic oli antud küsitluse jaoks õige koht.

      Palun alandlikult luba küsitlus esialgsel kujul ja esialgses kohas taastada.

      Teie vastust ootama jäädes

      Därru

      Kommentaar


        #4
        Peale lühikest kaalumist olen otsustanud taotluse taastada imetabane teema 'Kas Rein on jalgpallijobu?' tagasi lükata. Võite kõrgema astme instantsidesse edasi kaevata.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Peale lühikest kaalumist olen otsustanud taotluse taastada imetabane teema 'Kas Rein on jalgpallijobu?' tagasi lükata. Võite kõrgema astme instantsidesse edasi kaevata.
          Tere

          Kuidas Sinust selline foorumifašist on saanud? Arvestades, et foorumist pole viimaselajal enivei midagi lugeda, võiks ju kaaluda ora persest ära võtmist ning lubada mõningast kreatiivset kirjutamist. Ei?

          Teie

          Darren

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            Kuidas Sinust selline foorumifašist on saanud?
            Küllap on süüdi alaväärtuslik 'päriselu'.

            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            võiks ju kaaluda ora persest ära võtmist
            Võetud kaalumisele.

            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            ning lubada mõningast kreatiivset kirjutamist.
            Kreatiivne kirjutamine on enam kui lubatud.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Okei. Aga kas ma uue riigihangete seaduse eelnõu võin off-topicusse peistida? Kindlasti pakuks see paljudele akadeemilist huvi.

              Jah, ei?

              Kommentaar


                #8
                Peistimine ei peida endas erilist kreatiivsust. Akadeemilist huvi pakuks vast, kui ühtlasi algataksid seminari antud teemal; ja eelnõu pluss- ja miinuskülgede argumenteeritud lahkamine oleks nõutav kõigilt üle 18-aasta vanustelt foorumikasutajatelt.

                Samas, kui on tungiv soov luua uus teema, mis hõlmaks aktuaalseid märksõnu nagu 'jobu', 'valima' v. 'hääletama', 'mõni foorumikasutaja' ja 'kaks õlut', võib alati teha polli: 'Millise foorumikasutaja poolt hääletaksid, kui ta kandideeriks sinu ringkonnas (eriti kui see jobu lubaks sinu hääle eest 2 õlut)?'
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #9
                  Nunnud olete.
                  Usun, et käesolev teema on naljakam ja õpetlikum, kui Darreni algne teema.

                  Märksõnaks on sünergia.

                  Kommentaar


                    #10
                    A ma proovin. Fitti, vaata siis kindlasti üle, kas Sulle ikka sobib ning kas teemas on piisavalt atraktiivsust, akadeemilisust ja kreatiivsust.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kurat, täiesti perse läks see. Ma tahan uuesti proovida. fitti, kustuta ära see sealt offtopicust, sul on see käpas ju.

                      Kommentaar


                        #12
                        Tagasiantud raha palume kontrollida kassa juurest lahkumata, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          Aitäh fitti, et sa lubasid seekord mu teema Off Topicusse. Ma olen nii õnnelik, et kui sa reidis oleks, siis ma võtaks su oma väljavalituks, võimidagi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Darren Vaata postitust
                            Aitäh fitti, et sa lubasid seekord mu teema Off Topicusse. Ma olen nii õnnelik, et kui sa reidis oleks, siis ma võtaks su oma väljavalituks, võimidagi.
                            Därru aga hakka hoopis orkutis ta fänniks

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Peale lühikest kaalumist olen otsustanud taotluse taastada imetabane teema 'Kas Rein on jalgpallijobu?' tagasi lükata. Võite kõrgema astme instantsidesse edasi kaevata.

                              Olen küll kui sa mind mõtlesid
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X