320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oleksid nous maksma tasulise Eesti oma spordikanali vaatamise eest?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleksid nous maksma tasulise Eesti oma spordikanali vaatamise eest?

    Huvitav oleks, kas Eesti oleks uldse valmis selleks? kas Sina, Soccerneti foorumikulastaja, oleksid nous maksma Eesti oma spordikanali vaatamise eest?

    kavas voiks olla koigi Eesti palliklubide nii kodused kui ka voorsil mangud, loomulikult kodused liigad, samuti ka Euroopa tahtsamad jalgpalliliigad nagu Inglismaa, Hispaania, Itaalia, Saksamaa, UEFA karikasarjad, samuti ka meile tahtsad talispordialad ning ka kergejoustik, olumpiamangud, vormel1 ning miks ka mitte NBA ja NHL Ja koik see enamjaolt otseulekandena. pallimangud voiks simultanina olla, et saad ise valida, mis mangu soovid vaadata, digitv ju voimaldab seda.

    motted?

    panin ka siia summad valikusse. aluseks votsin siin Portugalis toimiva tasulise SportTV hinna, sest umbes selline on ka nende formaat ja nondapalju nad ka kusivad, muidugi rahvaarv on 10 korda suurem. ja siin ju vaidetakse, et Eesti on Portugaliga juba samal tasemel rikkuse poolest, voi vat et isegi juba moodunud.
    54
    olen nous maksma 500 krooni kuus
    14,81%
    8
    olen nous maksma 300 krooni kuus
    27,78%
    15
    olen nous maksma 100 krooni kuus
    38,89%
    21
    pole nous midagi maksma
    18,52%
    10
    Catalunya is not Spain!

    #2
    Ma arvan, et spordikanali tekkimine mind rohkem telekat vahtima ei pane, niikuinii seostan telerivutti ka selle juurde käiva sotsiaalse tegevusega.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
      niikuinii seostan telerivutti ka selle juurde käiva sotsiaalse tegevusega.
      Just. Ma ka ei kujuta ette, et istun päevad läbi kodus ja vahin sporti. Pigem käin vaatan huvipakkuvat ala pubis koos sõpradega.
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Kahju, et hääletusel ei saa näha hääleandjaid. Lihtsalt huvitab see, kas summad ja emme-issi rahakotist "maksmine" kah omavahel kuidagi seotud on.

        Töö teeb õelaks, muud ei midagi...
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
          Kahju, et hääletusel ei saa näha hääleandjaid. Lihtsalt huvitab see, kas summad ja emme-issi rahakotist "maksmine" kah omavahel kuidagi seotud on.

          Töö teeb õelaks, muud ei midagi...
          a no vat ma unustasin kahjuks selle kliki sinna panna.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #6
            muide kas keegi on kursis, palju maksab uks teleulekande tegemine? naiteks uhe jalgpalliulekande tegemine?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              muide kas keegi on kursis, palju maksab uks teleulekande tegemine? naiteks uhe jalgpalliulekande tegemine?
              «Vara veel täpselt midagi lubada, aga plaan on näidata vahetult enne MMi Eesti karikafinaali, veel mõnda meistriliiga põnevamat mängu ja Meistrite Liiga eelringi TVMK osavõtul. 2007. aastal võiks koduse vuti mahud suureneda, sest siis on suurvõistlusi oluliselt vähem,» kaalutleb Kaljuveer. Üks ülekanne A.Le Coq Arenalt või Kadrioru staadionilt maksab tema sõnul umbes 50 000 krooni.

              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                Üks ülekanne A.Le Coq Arenalt või Kadrioru staadionilt maksab tema sõnul umbes 50 000 krooni.

                http://sport.etv.ee/index.php?0525199
                ma eeldan et see summa kulub ka teiste pallimangude ulekannete tegemiseks?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  Tekkis küsimus. Nimelt on mul mingisugune Viasati pann maja katusel. Jube kopp ees, vaatan seda minimaalselt.

                  Mida tegema peab, et saada praegustest mõttetutest kanalitest lahti ja nende asemel mõni asjalik jalgpallikanal saada, mis näiteks Premieri live-s näitaks. Mis see maksaks jne.

                  Mõttetu on maksta kanalit eest, mida ei vaata.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Tekkis küsimus. Nimelt on mul mingisugune Viasati pann maja katusel. Jube kopp ees, vaatan seda minimaalselt.

                    Mida tegema peab, et saada praegustest mõttetutest kanalitest lahti ja nende asemel mõni asjalik jalgpallikanal saada, mis näiteks Premieri live-s näitaks. Mis see maksaks jne.

                    Mõttetu on maksta kanalit eest, mida ei vaata.
                    Midfielder on vist asjaga rohkem kursis, aga ma ei tea mis kaardid Eestis levivad vabalt? Sky Sports? mingi Sportmax on vist tasuta kanal, aga ma ei kujuta ette kas Viasati taldrikuga on voimalik seda naha?

                    tegelt hea kusimus- mis kaardid levivad Eestis vabalt ja mis nende hind oleks?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #11
                      Tahakski teada, et mida tegema peab?

                      Mõttetu on maksta asja eest, mida ei tarbi. Päris ponks oleks, kui saaks näiteks Sky Sportsi ainult vaadata, kus vutti otse tuleb. Praegu on seis selline, et on tohhuijaa igast vene, muusika, looduskanaleid, mida ma pole kordagi vaadanud. Suhteliselt mõttetu pakett..

                      Kommentaar


                        #12
                        Selle 1-kroonise viasat panniga pole minu teada eriti midagi peale hakata. Ja nagu ütles ühes teises teemas gamer:

                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Sky põhipakett+sport oli vist 36£ kuu, kus näidatakse siis nädalavahetusel vist 3-4 mängu inglise liigas ja muidugi ka hispaaniat ja etc. Aga müüakse vaid UK elanikele ja siinmaal kõigi kanalite korralikuks püüdmiseks suurt panni vaja (Astra 2D-lt tulevad ITV-d ja BBC-d alla 3m naljalt ei tule).
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          iseenesest oleks hea kui näeks ka teiste meistriliiga mängude väravaid lisaks nendele mida näen mängus mida kohapeal käin vaatamas. kui näitaks ka veel euromängude välismänge siis oleks super. aga ei usu eriti et seda tehakse arvestades publiku arvu kes vaataksid seda ja kogu selle krempli omahinda.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            iseenesest oleks hea kui näeks ka teiste meistriliiga mängude väravaid lisaks nendele mida näen mängus mida kohapeal käin vaatamas. kui näitaks ka veel euromängude välismänge siis oleks super. aga ei usu eriti et seda tehakse arvestades publiku arvu kes vaataksid seda ja kogu selle krempli omahinda.
                            no ma usun, et see koik soltub kui palju oleks kliente ja arvestades niigi Eesti vaiksust, siis peaks kindlasti kaasama ka sponsorid-reklaami. ma miskiparast arvan, et selline tasuline spordikanal oleks moeldavam kui naiteks loota, et ETV siin hakkab ule kandma Eesti meistriliigat ning ka koondise valismange. lisaks saab ju summa kohe katte klientidelt. ja loomulikult peaks kanal olema laiahaardelisem kui pelgalt ainult jalgpall.
                            mis te arvate, kas 20000 klienti on utoopiline? 20000, utleme naiteks 300 krooni kuu, mis teeb 6miljonit krooni kuus+ reklaamirahad. on see reaalne?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #15
                              Üksi Eesti peale pole mõttet teha, aga ehk Balti riikide peale kokku ning mingi panni kaudu kergesti kättesaadvaks kõikidele. See ehk oleks võimalik ning keeltevalikus oleks kõik kolm keelt + armastatud vene keel ka.

                              Tegelikult ei viitsi sellise asja üle mõelda, utoopiline idee. Tuleb kaasa minna tehnika arenguga ning ehk juba järgmise aastakümne jooksul ei pea suurt vaeva mingi Sky Sportsi vms saamiseks nägema.

                              Aga vastuseks küsimusele, et kui see kaasaks Itaalia jalgpalli, siis oleks nõus isegi raha teenima, et näha seda.
                              sigpic

                              Kommentaar

                              Working...
                              X