320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Trükk vormile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trükk vormile

    Vabandan juba ette ära kui sellest teemast on juba eelpool juttu tulnud, kuid oma kaitseks ütlen, et vähemalt otsisin.

    Nimelt sooviks teada millised on võimalused numbrite, nimede ja logode vormile trükkimiseks ja kust leiab nõuded/parimad praktikad paiguduse jm kohta.

    Tänud ette!

    #2
    Paiguduse kohta ei oska midagi ütelda aga trükkida saab ükskõik millises trükikojas. Näiteks olen kuulnud, et kuup 3 on kvaliteetne.
    Väike link ka.

    Kommentaar


      #3



      Meie oleme seal teinud. Hea töö ja hinnad ka mõistlikud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        http://www.ktmdisain.ee/


        Meie oleme seal teinud. Hea töö ja hinnad ka mõistlikud.
        KTM Grupp teeb väheke paremini seda asja.

        Kommentaar


          #5
          kuup 3 teeb ka koondisele ja lisaks ka ise sõpradega seal lasknud trükkida. vääna või kraabi palju tahad....siiani pole absoluutselt mingit jälge et oleks vana särk....särk oli hummeli oma ja võib-olla särgi materjal oli lihtsalt sobiv nii et ei oskagi öelda. särk 3 aastat vana ja täpselt nagu uus trükk oleks

          Kommentaar


            #6
            Kuubi eelis KTMi ees on (või vähemalt oli) see, et seal saab teha lisaks siiditrükile ka kuumpressi. Osadel materjalidel jääb see efektsem.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Kuumpress peaks neil kõigil olema, aga ma olen loll kah.

              Kommentaar

              Working...
              X