320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.footstar.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    www.footstar.org

    Siis üks mängija manageerimismäng, treenid siis oma oskusi vahetad klubisi suhtled tiimikaaslastega jne.Just loodi juurde ka Eesti liiga.www.footstar.org

    #2
    nii, regasin ka ennast ära
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Swifty2002 Vaata postitust
      Siis üks mängija manageerimismäng, treenid siis oma oskusi vahetad klubisi suhtled tiimikaaslastega jne.Just loodi juurde ka Eesti liiga.www.footstar.org
      Swifty, kus klubis mängid?
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        #4
        Ei viitsi nagu iga sellisesse kohta ennast ära regada, aga millised eelised on sellel mängul hattricki ees näiteks?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Ei viitsi nagu iga sellisesse kohta ennast ära regada, aga millised eelised on sellel mängul hattricki ees näiteks?
          Seal juhendad sa oma mängijat, ning sellega kaasnevad lepingud klubidega jms. Lisaks saad sa olla seal klubi manager, kui maksad ühe summa nendele mängu tootjatele. Mängud on enamvähem samamoodi üles seatud nagu hattrickis.
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            #6
            aga mis seal on et kui mäng oli siis pärast vaatad jee mängisin 3 tärni ja lõin värava we? või ise jooksed mängu ajal
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas juhmard Vaata postitust
              aga mis seal on et kui mäng oli siis pärast vaatad jee mängisin 3 tärni ja lõin värava we? või ise jooksed mängu ajal
              saad textil põhinevas laivis vaadata
              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



              Ken Lee tulibu dibu douchoo

              Kommentaar


                #8
                Ma olen Paavel Täpsi seal laupäev sain mehe
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  #9
                  Regasin kah siis ennast ära huvipärast,kas keegi ei tahaks TV Valga meeskonda tulla

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma regasin ka ennast ära. FC Pärnus mängin. Küsimus selline, et seal on vanus ka mängus ju, et kaua ma seda mängida saan. Kui mees vanaks jääb, siis pean ju uuesti algusest alustama? Mis nüüd järgmiseks teen, kui olen meeskonnaga liitunud? Mikk Õnnis siis minumängija nimi

                    Kommentaar


                      #11
                      Lõpetasin selle mängimise nüüd ära. Tegevust seal nagu suurt pole. Kui hattrickis paned koosseise kokku ja ostad mängijaid jne, siis seal on neid tegevusi vähe ja need pole eriti huvitavad. Ei soovita.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ise mängin ka seda,olen üpriski rahul soovitan proovida! Minu mängija nimi on muide David Oinus ja tiim FC Päntajalg.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Erko Vaata postitust
                          siis seal on neid tegevusi vähe ja need pole eriti huvitavad. Ei soovita.
                          Kui tegevust otsid, mängi Yahoo Soccermanageri. Mängud iga päev, sõlmid lepinguid sponsoritega, otsid free transferiga talente või vanasid staare, ostad/müüd mängijaid, treenid mängijaid eraldi või kogu meeskonda jne.
                          Olen seda paar nädalat pelanud ja täitsa huvitav
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar

                          Working...
                          X