PDA

View Full Version : Scamm või mitte

Olympi
23.02.07, 12:43
Eile sain ma onale kirja, kus väideti, et ma olen võitnud 1 200 000 Naelsterlingit.
Kuna kahtlen, et ma võin petta saada, siis küsiksin, mida teie arvate, et kas mind petetakse, või on tõsi

Universal Finance Trust Ltd
Affiliated to Euro National Lottery
Euro National House: Havelet,
St Peter Port, GY1 1BA.
UNITED KINGDOM
(Customer Services)
Ref: UK/9420X3/55
Batch: 045/06/ZY323

RE:AWARD WINNING NOTIFICATION

We happily announce to you the draw of the EURO NATIONAL LOTTERY, online
Sweepstakes International program held three days ago from the day of
this notice.

Your e-mail address attached to ticket number: 5***********5 with
Serial number 5368/03 drew the lucky numbers: 1*-**-**-**-*9(bonus ball
no.666), which subsequently won you the lottery in the Ist category.You
have therefore been approved to claim a total sum of £1,200,000.00(One
million, two hundred thousand pounds sterlings) in cash credited to file
UFT/9********7/06. This is from a total cash prize of £2,400,000.00
shared amongst the first two (2) jackpot lucky winners in this
category.

All participants for the online version were selected randomly from
Worldwide Websites through computer draw system, and extracted from over
100,000 unions, associations, and corporate bodies that are listed
online which are America, Africa, Asia, Australia, Europe, Middle East,
and Oceania. Please note that your lucky winning number falls within our
Europe booklet representative office in Europe. In view of this, you
have therefore been approved to claim a total sum of £1,200,000(One
million, two hundred thousand pounds sterling) which will be released to
you by any of our payment offices in Europe.

Our Europe agents will immediately commence the process to facilitate
the release of your funds as soon as you contact them. For security
reasons, you are advised to keep your winning information confidential
until your claims is processed and your money duly remitted to you.

For your prize winning claims, kindly contact our claims agent:

Mr. Donald Weiss.
Tel: +44 7031922334
Fax: +44 870 068 7911
Email:uft_agent@uk2.net

For express processing of your claims, please provide the following
information clearly written either by email or fax.

1. Your full name
2. Winning Reference numbers
3. batch numbers.
4. Alternative email account
5. Your country of resident.

This is part of our precautionary measure to avoid double claiming and
unwarranted abuse of this program. Please be warned.

For further clarification/verification of your claims, Please contact
our claims agent to intimate you of the procedure to redeem your funds.

Good luck and congratulation from the entire staff of the UNIVERSAL
FINANCE TRUST LTD FOR EURO NATIONAL LOTTERY.

Yours faithfully,

Mrs. Susan Dickson.
(Online coordinator for Universal Finance Trust Ltd, Uk)

ballack
23.02.07, 13:03
helista ja saad ka krõbeda telefoni arve....nii petturid töötavadki raha saamisel. loogiliselt peaks meiliteel ka saama saata see asi ära mitte ei pea helistama kuna loositi e-maili aadress mitte inimene nagu ma aru sain. telefoni variant ka väga palju ebaturvalisem kui see e-maili saatmise variant kuna kust kurat nemad teavad kes see helistab ehk siis kas on see e-maili aadressi omanik või mitte. kõige tähtsam küsimus on aga see: kust kurat nad sellise rahasumma välja võlusid? lotode eesmärk on ikka see et ostad pileteid ja lotofirma saa sellepealt oma kasumeid ja osa sellest läheb loosi. antu juhul on lihtsalt lambist kuskilt tulnud miskine 2.400.000 inglise naela. kogu see loosimise süsteem on sama usutav nagu siis kui tuleks meil mis räägib et palju õnne olete võitnud xxxxxx krooni ja seal osalesid kõik kes elavad vabaduse pst. ääres (tundub selline loos usutav või?).

fitti
23.02.07, 13:09
Muig. Pilet, mida sa pole ostnud, numbrid, mida sa pole valinud - ja sa pead võimalikuks, et polegi scam?

Kuskil lehes kirjutas sellest skeemist ka hiljuti, ei meenu enam paraku, millises.

kyps
23.02.07, 13:16
See on päris. Mul on mitu sõpra sama loosiga võitnud ja omajagu pappi saanud. Seega soovitan sul kohe üks SMS laen võtta, et võitu tähistada ja sõpradele käristada.

Olympi
23.02.07, 14:26
Leidsin googeldades lingi, kus ütleb et see mail on ikkagi scam
http://www.joewein.de/sw/419lottery.htm

EgoTrip
23.02.07, 22:41
mul tuli mail 2.2 miljonilise võiduga ;)

Olympi
24.02.07, 11:37
mul tuli mail 2.2 miljonilise võiduga ;)
päris lahked nad eestlastega :D

eston maravilha
25.02.07, 13:09
see ei ole pettus. see on tõsi. ma näiteks võtisin 7 miljonit ja praegu istun palmisaarel ja söön musta kalamarja. vahepeal nikun suurte rindadega neegrinaist

timmu28
26.02.07, 14:46
mulle saadeti sama teema noh kas sul juba raha käes,juba raisatud

:D :D :D :D

timmu28
26.02.07, 15:03
mulle saadeti ka kinnitus ja tahetakse koiksugu andmeid saada ,vist ei saada

süstik
26.02.07, 16:40
World Leaders of Ethical Business Studies
UNIVERSITY OF NIGERIA (http://www.universityofnigeria.com/)
Creators of Advanced Fee Methodology

Daz Booob
26.02.07, 17:02
"The University of Nigeria has given me the gift of happiness and financial freedom. In less than a month, I was up and running in my own international online business. I made friends with people all around the world, and convinced many of them to invest in my advanced fee service. Many people have told others about me. In fact, I think the US Government wants to do business with me 'cause they are always calling me day and night. Thank you, University of Nigeria for giving me the necessary skills to land big-fish accounts like the USA!"

süstik
01.03.07, 16:12
Naine langes libaloto ohvriks (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=219797)

Zaeka
01.03.07, 16:18
inimesel mõistust pole siis peabki raha käest võtma

marcello
01.03.07, 16:32
Good Day to you!
I hope all is well with you
this is urgent matter am seriusly in need of your surport,

I am contacting you in regards to a business transfer of a Hugh sum of money from a deceased account. Though I know that a transaction of this magnitude will make any one apprehensive and worried, but I am assuring you that all will be well at the end of the day.

PROPOSITION

I discovered an abandoned sum of (US$5,000,000.00 Million
Dollars five million dollars) in an account that belongs to one of our foreign customer who died along with his entire family. Since his death, none of his next-of-kin or relations has come forward to lay claims to this money as the heir. We cannot releasethe fund from his account unless someone applies for claim as the next-of-kin to the deceased as indicated in our banking guidelines.Upon this discovery, I now seek your permission to have you stand as a next of kin to the deceased as all documentations will be carefully worked out by us for the funds (US$5,000,000.00) to be released in your favor as the beneficiary's next of kin.It may interest you to note that I have secured from the probate an order of mandamus to locate any of deceased beneficiaries. Please acknowledge receipt of this message in acceptance of our mutual business endeavor by furnishing me with the following.

1. Beneficiary name and address.

2.Direct Telephone and fax numbers.

These requirements will enable us file a letter of claim to the
appropriate departments for necessary approvals in your favor before the transfer can be made. We are going to share the total sum on final conclusion of this project, and I will like to invest in your country.If this proposal is acceptable by you, do not take undue advantage of the trust we have bestowed in you, I await your urgent mail.

Regards,
Mrs Larissa .M. Keita.

NB: Please if you are interested with the deal, kindly respond back Immediately with your full name and address, fax/phone numbers, to enable us proceed Immediately without any delay

Oleks siis pildigi endast saatnud...

rohelineKonn
01.03.07, 16:39
minu arust on sellised skeemid igati toredad. evulutsiooniteooria seisukohast kasvõi

nimelt on vastutustundetu jätta idiootidele alles nende raha

Erko
01.03.07, 16:51
minu arust on sellised skeemid igati toredad. evulutsiooniteooria seisukohast kasvõi

nimelt on vastutustundetu jätta idiootidele alles nende raha

Täiesti õige. Tegelikult see süsteem toimib nagu ülejäänud spammigagi. 99% ei tee sellistest kirjadest väljagi, aga 1% arvab ikka, et just neile on see imepärane pakkumine ja hakkavad asja uurima, aga nüüd kui seda kirja saata 100000 inimesele, siis leiab ju nende seast 1000 inimest juba ja kindlasti ei piirdu nad tegelikult isegi 100000 kirja saatmisega. Loodame, et neid seaduseid ikka luuakse ja hakatakse neid ka järgima, et tellimata kirja saatmine inimestele saab seadusevastaseks ja sellele järgneks ka karistused.
Annaks siinkohal ka ühe soovituse spammi vastu. Tehke endale teine mail ja kahtlastes kohtades registreerimisel kasutakse seda maili.

eston maravilha
01.03.07, 16:53
kas mind ähvardad elusalt põletamine, kui ma küsin mõnest firmast hinnapakkumist? nad ju pole tellinud mult kirja

ek
01.03.07, 16:56
sinisilmsust ja teadamatust ei maksa kohe idiotismiks tembeldada (kuigi selline teguviis on eestlastele väga hingelähedaseks saanud).
ma arvan et kui su vanaema sarnase kirja saaks, hakkaks tal kohe peas ideed liikuma. maalt ja hobusega võiks pigem selle kohta öelda.
aga kas sa peaksid selle pärast oma vanaema idioodiks ja evolutsioonile jalgujääjaks?

ballack
01.03.07, 16:59
kas mind ähvardad elusalt põletamine, kui ma küsin mõnest firmast hinnapakkumist? nad ju pole tellinud mult kirja

kohe ei panda põlema, algul ikka pekstakse korralikult läbi

Refieus
01.03.07, 17:01
Eile sain ma onale kirja, kus väideti, et ma olen võitnud 1 200 000 Naelsterlingit.
Kuna kahtlen, et ma võin petta saada, siis küsiksin, mida teie arvate, et kas mind petetakse, või on tõsi

Universal Finance Trust Ltd
Affiliated to Euro National Lottery...

Kuidas sa saad nii lolli küsimust küsida? Loomulikult on see tõsi! KURAT sa ju osaled igasugustes loteriides ning vean kihla et see on õige, miks keegi peab sellist nalja tegema. Kui sa sellist pisikest raha ei taha anna see mulle, oleksin sigaõnnelik, ostaksin sulle pisikese ferrari ka kui raha käes on.

ballack
01.03.07, 17:01
sinisilmsust ja teadamatust ei maksa kohe idiotismiks tembeldada (kuigi selline teguviis on eestlastele väga hingelähedaseks saanud).
ma arvan et kui su vanaema sarnase kirja saaks, hakkaks tal kohe peas ideed liikuma. maalt ja hobusega võiks pigem selle kohta öelda.
aga kas sa peaksid selle pärast oma vanaema idioodiks ja evolutsioonile jalgujääjaks?

juriidiliselt korrektselt võiks öelda siis 2 varianti:
1) maailmas toimuvaga mitte kursis olev tegelane
2) maailmas toimuvat eirav tegelane

Erko
01.03.07, 17:06

No vabandust tõesti, et üks sõna jäi nimetamata: massilist tellimata kirja.

eston maravilha
01.03.07, 17:36

peaksin küll

rohelineKonn
01.03.07, 17:54

esiteks on mu vanaema väga terav ja seda konksu ei neelaks (kuigi konkreetse inimese sissetoomine ei ole siinkohal tegelikult oluline)

teiseks võime me selle (nagu ka paljud teised asjad) sõnastada poliitiliselt korrekstselt, aga väike taotluslik räigus aitab sageli sõnumit paremini kohale viia

pealegi.. "maalt ja hobusega" kujundile vastav isik ongi ju "evolutsioonile jalgujääja" sünonüüm. (kes sõna-sõnalt võtab on tropp).

Olympi
03.03.07, 08:54
Kuidas sa saad nii lolli küsimust küsida? Loomulikult on see tõsi! KURAT sa ju osaled igasugustes loteriides ning vean kihla et see on õige, miks keegi peab sellist nalja tegema. Kui sa sellist pisikest raha ei taha anna see mulle, oleksin sigaõnnelik, ostaksin sulle pisikese ferrari ka kui raha käes on.

Mina pole välismaiste lotode mängija. Kui mängin siis ikka Eesti Loto omasid

fitti
29.08.07, 17:05
Mulle tuli selline kiri. Scamm või mitte?

Privet, my dear friend

I search and I want to meet a gentleman. I want to love him and to present a lot of happiness and pleasures. I love children very much and want to have my own. I have many friends, but there is no man in my life. I do not want to write a long letter. I want to meet and understand that we are in need of each other.

I don't know English well so I try to learn this language. I love all fine, neat and clean, I like be different. I would like to send you my photos and I will be happy to see yours. I hope that our future possible relations will grow into serious attraction and I might see you in Ukraine. I am very beautiful, kind and gentle. I can present much love and caress to you. Write to me at http://joindestinies.net/greatblow and I hope for our soon communication.

Waiting for your letter

O.

Proovisin saladuslikku O.-d sellelt aadressilt leida, aga ei õnnestunud. Ainult viirusetõrje läks hulluks. Mida teha, sõbrad, mida teha, ikkagi ukraina naine, ilmselt piltilus, tahab mulle oma fotosid saata!

jyriöö
29.08.07, 17:11
Krt, ja mina alguses arvasin, et see on su uus sõber Blowjob siit foorumist. Dääm.

Martin
29.08.07, 17:59
...I like be different...

HOIATUS! KOLE NAINE!

Ära sellesse lõksu küll lange.

vello99
30.08.07, 19:00
I..., I.... ja I... Väga enesekeskne, niipalju kui ma Ukraina naisi tunnen ja neid on ikka sadu käte vahelt läbi käinud, enesekesksuses neid süüdistada ei saa... Obvious skämm...

fitti
04.09.07, 14:39
Obvious skämm...

No ma ei tea, Olga kirjutas jälle ja rääkis juba endast pikemalt. Kuigi nüüd ta ei taha enam pilte näidata, vaid näha, ja ma kardan et päevapildid minust peletaks ta kohe minema ja ta ei saakski teha oma esimest välisreisi eestimaale! Mida ikkagi teha, sõbrad, mida teha?! Ja ta käib sheipingus ja toitub tervislikult! :love:

Privet,

I have a lots of hobbies: cooking, fashion, music, theatres, books, cinema, video but also certainly sports. I regularly go on shaping and sometimes play table tennis. I like to eat healthy food (salads, vegetables, fish, seafood, chicken of course). I am a main cook in our family. I like travelling; however I have never been abroad. I can only dream of it. That is one of my most favourite dreams.
You can definitely be the one I was looking for all my life if you like me at least from my little description.
I would love to see your pictures, is it possible??? You can share them with me at http://ifoundthelove.net/tenderly, certainly I am sending you some pictures afterwards with hope that you will like them.

Do svidaniya

Olga

vello99
04.09.07, 17:04
No ma ei tea, Olga kirjutas jälle ja rääkis juba endast pikemalt. Kuigi nüüd ta ei taha enam pilte näidata, vaid näha, ja ma kardan et päevapildid minust peletaks ta kohe minema ja ta ei saakski teha oma esimest välisreisi eestimaale! Mida ikkagi teha, sõbrad, mida teha?!

1. Google
2. Pildid
3. "Koit Toome"
4. Enter
5. ???
6. Profit

kewu
04.09.07, 20:56
No ma ei tea, Olga kirjutas jälle ja rääkis juba endast pikemalt. Kuigi nüüd ta ei taha enam pilte näidata, vaid näha, ja ma kardan et päevapildid minust peletaks ta kohe minema ja ta ei saakski teha oma esimest välisreisi eestimaale! Mida ikkagi teha, sõbrad, mida teha?! Ja ta käib sheipingus ja toitub tervislikult! :love:

Privet,

I have a lots of hobbies: cooking, fashion, music, theatres, books, cinema, video but also certainly sports. I regularly go on shaping and sometimes play table tennis. I like to eat healthy food (salads, vegetables, fish, seafood, chicken of course). I am a main cook in our family. I like travelling; however I have never been abroad. I can only dream of it. That is one of my most favourite dreams.
You can definitely be the one I was looking for all my life if you like me at least from my little description.
I would love to see your pictures, is it possible??? You can share them with me at http://ifoundthelove.net/tenderly, certainly I am sending you some pictures afterwards with hope that you will like them.

Do svidaniya

Olga

Heh mulle kirjutab nii Natalya Ukrainast, kui ka Alessandra Argentiinast. Nii et ma usun et see sinu Olgake on ka ikka foundthelove.net-iga liitumiseks meelitav kirjake

fitti
04.09.07, 21:06
Heh mulle kirjutab nii Natalya Ukrainast, kui ka Alessandra Argentiinast. Nii et ma usun et see sinu Olgake on ka ikka foundthelove.net-iga liitumiseks meelitav kirjake

Ma ei tea, mida öelda. Aitäh, et purustasid ühe mehe unelmad?

fitti
09.02.09, 18:02
Mul on uus austaja. Ta leidis mind suhtlusportaalist OK, kus ma ei ole juba aastaid tegev olnud ja kirjutas, ilmselgelt guugli translatori abiga:

Tere!!
Palun kirjutage e-posti aadress: (staceyseleeby@yahoo.com)
Minu nimi on Stacey, hea otsin Libeeria tüdruk.
Sai minust huvitatud olete pärast läbimas oma profiili ja soovin jätkata suhet sulle kui olemus võimaldab meil on pikk tee minna.
Mul on eriline põhjus võtta ühendust sulle i annab teada, et teile, ütlen teile veel minu ja ka saata minu pilte teile. Ma nagu sina naasta mind mu e-posti aadress: (staceyseleeby@yahoo.com)
Stacey
Seekord ma seda asja nii ei jäta. Kirjutasin talle ülaltoodud aadressile ja lisasin ka teemas Kaks tilka vett ülal oleva foorumikasutaja Vincenti pildi allkirjaga 'mina ja mu vend Stakka'. Igaks juhuks tõlkisin kirja google's ka inglise keelde. Peaks olema arusaadav küll.

Tere Stacye!
Mina olen Eesti poiss Vincent, sa kirjutasid mulle. Saadan sulle enda pildi, kas saadad vastu? Sa ju lubasid oma esimeses kirjas... Olen olnud viimasel ajal väga üksik ja võimalus sinuga suhet jätkata teeb mu südamealuse soojaks. Jään põnevusega sinu järgmist kirja ootama. Ütled ju et sul oli veel üks eriline põhjus.

PS Kuidas sa nii hästi eesti keelt oskad?
PPS Kuidas teil seal ilm on?

Siiralt Sinu,
Vincent
xx

Stacye Welcome!
I am the boy in the Estonian Vincent, you wrote to me. Sending you a picture of their own, whether you send them a? You promised in his first letter ... I was recently a very detailed, and the opportunity to continue the relationship with you makes me warm südamealuse. Forward to your next letter I will stay to wait. You say that you had one more special reason.

PS How do you know the Estonian language as well?
PPS How do you have there is the weather?

Yours sincerely,
Vincent
xx

Vaatame siis, mis Stacye kirjutab.

fitti
10.02.09, 13:16
Kallis armastatud,
Täname vastauksestasi sähköpostiini.
Tean, et see e-posti ei jõua teile üllatusena, sest see on minu teine kiri teile kandma minuga. Ma tõesti tahaksin on heade suhete teid, ja mul on eriline põhjus, miks otsustasin ma teiega ühendust võtta.
Minu nimi on Stacey Seleeby, ainus tütar Dr Clifford Seleeby kes suri eelmisel kriisi maalleni Libeeria, Lääne-Aafrikas. Ta oli kuberner Keskpank Libeeria ja esimees CBL Board kuid ta tapeti kriisi ajal minu riigi juhtkonna meie endine president Charles Taylor, kes on praegu prooviperiood nüüd pärast palju süütuid Hingehoid tapeti, minu isa oli Halbades tuleb hulgas neid, kes tapeti mässulistel. Kui ta oli elus, ta hoiustatud summa $ 3.6M (kolm miljonit kuussada tuhat dollarit) on juhtiv pank.

Mu ema ja l olid jõhkralt alandust meie nn vere suhted pärast minu isad surma, kui nad võitlevad selle nimel, et võtta üle oma isade omaduste ja mis viis mu ema surm südameinfarkti siis ma suutnud puhkust kodumaal minu hilja isade olulist dokumenti sisaldab tema surma tunnistuse ja avalduse oma konto lähedalasuvalt riik Senegal kus l olen kui pagulane. Palun Rakkaimpani, i peab olema hea meel, kui sa aitaks mind üleandmise kohta, selle raha oma kontosse ja ka mind aidata ümberkolimisel oma riigis hea elu.

Siin põgenike laagris, mõned misjonärid kasutada külastada meie ja nende vahel on Rev Gabriel Kristuse kuningas kirik, kes on nii kallis mulle, ma tänan Jumalat oma elus.
Mu kallis, ma ei ole ise pärast läbimas oma profiili kuigi see ei ütle kõike sinust nii ma nagu sa öelda mulle rohkem ise (Sinu meeldivad ja vihkab, kus te elate, mida te teete oma elu-jne) ning kutsuvad mind läbi Reverends telefoninumber 00221-771084007 2-3 Senegali ajal, kui ta kasutas külastada laager, öelge talle, et sa tahad rääkida minuga ja ta saadab mulle.

Tänu ja võib Jumal õnnistagu teid.
Siin on minu pildid.
Lugupidamisega
Stacey Seleeby

http://img14.imageshack.us/img14/2955/mypic1st9.jpg

http://img14.imageshack.us/img14/2462/mypicwo2.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/9639/mypicsi2.jpg

No mina ei tea. Olen väga pettunud. Lootsin, et mind üritatakse ikka tõsisemalt võrgutada, aga ei! - kohe oma isa kadunud varandusest rääkima. Päh. Ja kes on Rakkaimpani?? Vincent is the m-fucking name, innit! Ma ei tea, kas ma talle vastangi enam!

cannuman
10.02.09, 13:25
mina seda asja küll nii ei jätaks. nats tume ta on aga siiski kubernaator keskpank ainus tütar ja jumalat ka armastab. Kui sa selle näitsiku ära räägid, siis oled siin tehtud mees ja Vincent teeb sulle raudselt mitu külma õlut välja

elx
10.02.09, 14:43
No mina ei tea. Olen väga pettunud. Lootsin, et mind üritatakse ikka tõsisemalt võrgutada, aga ei! - kohe oma isa kadunud varandusest rääkima. Päh. Ja kes on Rakkaimpani?? Vincent is the m-fucking name, innit! Ma ei tea, kas ma talle vastangi enam!
ole mureta, tema sulle kindlasti kirjutab veel:P

hofnar
10.02.09, 15:18
http://www.419eater.com/html/trophy_room2.htm

pane see neku midagi sellist tegema.

Raix
10.02.09, 15:35
Tõelise härrasmehena oled kohustatud nüüd teatama, et oled juba teel kallimat päästma. Laev on ankru hiivanud ja suure tõenäosusega oled nädala pärast Dakaris, Libeeriasse sa mingi valemiga ei julge sõita. Kallim las täpsustab kohtumispaiga. Lisa muidugi, et kõik saab korda, võtsid oma kontonumbri kaasa.
Eks see Rakkaimpani on tõenäoliselt google'i osav tõlge 'kallimast'.

vello99
10.02.09, 17:28
Kas pigem ei võiks kahtlust avaldada, et kas ikka tegemist aafrika tüdrukuga. National Geografikust ju teame, et aafrika tüdrukutel alati ülekeha paljas. Ehk kokkuvõtlikult: tits or gtfo...

orbitaaljaam
10.02.09, 21:10
mh, mulle tuli kaks kirja postiga!!! koju (üks haapsallu ja teine tallinna) kus teatati, et mu sugulane sai hispaanias surma, ja jättis mulle päranduse...uus tase, rajakad on nõus paberipeale raha raiskama

cannuman
10.02.09, 21:34
postiga...see on vapsee imelik. Ilmselt sa tõesti said päranduse ja olen rumala peaga narkomiljonitest loobunud :(

Jansu
17.02.09, 11:20
Iga naise unelm...

From:Farid M
To:Me
Date:Feb 17, 2009 10:15 AM
Subject:Hi I am interested to...

Hi I am interested to marry you Me in brief: Esmail, 25, Structure Engineer (4500 US $ net S) After marriage you can be in bed with any man No problem for me Need more detail ask me ?

North
20.02.09, 19:35
Meeldis selline scamm-mail: award@chelseafc.com :D

Tofoa
01.05.09, 23:48
Vaatame siis, mis Stacye kirjutab.

Kirjutab ta veel miskit?

fitti
05.05.09, 11:27
Kirjutab ta veel miskit?

Ei kirjuta.

Võimalikud variandid:

1) oli niisama jutulind
2) puudub igasugune initsiatiiv suhte omapoolsel arendamisel
3) sai otsekontakti foorumikasutaja vincentiga ja on minu selja taga sehvtid sisse ajanud. Mul on tunnistajaid, et viimane kord Vintsu pool käies kostis tagatoast kahtlasi hääli, mille põhjal on näiteks võimalik järeldada, et vints hoiab Staceyt ahjus soojas.

cannuman
05.05.09, 11:51
ütle ausalt kas sa ootasid Vintsi poolt sellist noa selgalöömist?

fitti
05.05.09, 12:00
No ega ma ei imesta. Armeeniast jäi talle ju kits toomata.

vincent
05.05.09, 12:02
alatu laim. sa ju tõid kitse küll, aga jätsid endale.

billy t
05.05.09, 12:05
alatu laim. sa ju tõid kitse küll, aga jätsid endale.

Vintsuke, sa pole ju veel valmis looma eest hoolt kandma .. rääkimata naisest

vincent
05.05.09, 12:16
no hea küll, eks te lõbutsege siis edasi... Peaasi, et teda vahepeal vorstiks ei tee või midagi.

jyriöö
05.05.09, 12:51
Vintsuke, sa pole ju veel valmis looma eest hoolt kandma .. rääkimata naisest

http://img22.imageshack.us/img22/5679/ballaks.gif

fitti
31.07.09, 12:04
Näe, nüüd kirjutas mulle keegi Mercy. Üldjoontes sama guugeltranslaatori-jutt, mis Staceyl, kes mäletatavasti on nüüdseks foorumikasutaja Vincenti kõlvatute tegude objekt ja elab tal tagatoas ahjus.

Ega ma muidu poleks seda kirja mikski pannud, aga meeldis mulle väga tema viimase lause tõlge - "Age,distance and language does not matter but love matters in life."/"Vanus, kaugus ja keel ei ole oluline, kuid armastan KÜSIMUSED elus."

Ka mina armastan väga küsimusi ja veel enam vastuseid, nii et kirjutasin vastu ja palusin pilte saata. Kui kõik läheb hästi, postitan juba varsti siia värskeid neegritisse.

noname
31.07.09, 13:37
?

love matters in life=elus loeb armastus. kus need küsimused veel on?

fitti
31.07.09, 14:21
http://open.salon.com/blog/m_b/2009/01/30/files/duh-duh1233387823.jpg

Sa ikka ei jaga teemat.
Aga Mercylt pole endiselt vastust.

fitti
03.08.09, 16:21
Armsaim üks,

Kuidas sul täna? loodan, et teie ei trahvi.
Miinivastast oli väga lahe siin Dakaris.

http://photos1.hi5.com/0010/007/979/f9gr7f007979-02.jpg

Tissipilti kahjuks ei saatnud, aga vincent erutus siiski ja lubas Stacey Mercy vastu välja vahetada. Ühtlasi on päästmata veel nii Stacey kui Mercy isade pärandused. Näiteks Mercyl on ripakil 3,8M $, nii et kui kellelgi on huvi, helistage Rev Pastor Ken Adumale (00221-761251107). Kui helistate öelge talle, et soovite rääkida minuga nii, et ta saadab mulle alates emasloomi hostel to talk with you kohta, nagu Mercy soovitab.

orbitaaljaam
04.08.09, 15:15
fittil on mingi eriline alfa-isase aroom kyljes, mis neegrinaisi aafrikas pöördesse ajab?

fitti
04.08.09, 16:07
Foorumis reklaami pole ilus teha, aga kasutage alljärgnevat toodet ja kirjatuvi ei jõua enam Aafrika vahet lennata.

http://www.thetoyzone.com/wp-content/uploads/2008/07/nigger-makeup.jpg

hofnar
04.08.09, 16:59
mul on tunne, et too viimane neegritots on mulle ka kirjutanud.
lits naine selline.

Pealik
07.08.09, 10:18
Ilmselgelt olen nüüd rikas mees ja annan juba tänane päeva lahkumisavalduse sisse, sest postkasti potsatas järgmine kiri:

-----Original Message-----
From: world cup2010 [mailto:sasa.worldcup696@gmail.com]
Sent: Thursday, August 06, 2009 10:14 PM
Subject: ÕNNITLEME!!!

ÕNNITLEME!

Lõuna-Aafrika WORLD CUP 2010 VABA Lottery Viigid

Kallis võitja

Me palume teatada teile üks 10 õnne võitjatele Vaba Lotto juhtida toimus 1. augustil, 2009. Kõik 10 voittavan aadressid olid juhuslikult valitud partii 50000000 rahvusvahelise emails .. Maailm tass Draw.
Seega olete seega saanud kokku väljamaksmise USD $ 1, 000, 000, 00 (üks miljon dollarit) only. Sinu e-posti aadress tekkinud kõrval 9 teised kategooria võitja käesoleva aasta iga-aastane.

Maailmameistrivõistlused loterii 2010 ylpeänä sponsida Microsoft Corporation, Coca Cola, Nokia, MTN, Intel nimel, Toyota, Toshiba, Dell arvutid, Mackintosh. Ja peamiselt Lõuna-Aafrika Vabariigi valitsus.
Maailmameistrivõistlused tasuta loterii juhtida peetakse kord aastas.
Ja on nii korraldatud, et edendada Interneti kasutamise ja arvutid. Ja ka reklaamida Lõuna-Aafrika 2010 World Cup maailm lai.

Me oleme uhked, et öelda, et üle US $ 10 miljonit on võitnud igal aastal rohkem kui 150 riigis kogu maailmas.

World Cup 2010 Lõuna-Aafrikas. Seega olete seega saanud kokku maksma USD $ 1,000,000.00 (üks miljon dollarit) only. Järgnevad andmed on lisatud teie lotto maksejuhis:

(i) Võitja numbrid: 37-13-43-85-67-11
(ii) Email pileti number: FL754/22/76
(iii) Lotto koodnumbriga: FL09622UK
(iv) file Ref number: FL/04/736207152/UK

Turvalisuse tagamiseks, siis on soovitatav hoida oma võit teavet konfidentsiaalsena kuni nõude oma auhinna raha. See on osa meie ettevaatusabinõuna vältida kahekordset väites ja mitteõigustatud kuritarvitavad seda programmi. Palun hoiatatakse.

Esitada nõude, pöörduge meie usaldus-agent:
Kontaktisik: hr. MARK BROWN
E-MAIL: luckypaymaster_2010@yahoo.com
TELEFONI NUMBER: 234-8034463386
ÕNNITLEME!

Lõuna-Aafrika Vabariigi president

Lugupidamisega,
Rev John Williams
Promotions Manager
World Cup 2010
Lõuna-Aafrika Vabariik

Even
07.08.09, 14:15
Rev John Williams

keegi banaani sõber?

Kuivik Banaan
07.08.09, 14:42
keegi banaani sõber?

Tõepoolest, tegu ongi minu hea sõbra neeger Johniga. Ei maksa küll arvata, et ta on pastor või midagi, Rev tähendab chikungunya dialektis lihtsalt neegrit. Nii et Neeger John Williams. Ja eks olegi nii, et peale seda, kui õel naabrimutt lõpetas neeger Johni kitsede kaetamise, on tema loomakasvatusäri läinud aina ülesmäge ja ta on saanud püstirikkaks. Kuna ta on aga missioonitundega inimene, annetab ta arengumaade vaestele päris suuri summasid, ja näikse, et tänu minu tutvusele on kübeke tema varandusest ka Eestimaa vaestele lohutuseks saadetud, sest ma rääkisin talle meie ühisel safaril, kui hullud on lood masuaegses Eestis. Neeger John kuulas, õudusehelk silmis ja lubas leida mooduse, kuidas rõhutuid aidata. Internetiloterii mõtte andsingi talle mina. Nii et foorumikasutaja Pealik, palju õnne ja ära kõhkle koheselt kontaktisikule helistamast. Ning kasuta seda raha hästi.

Shermann
26.08.09, 13:25
Attn E-mail User:

THE SA FIFA 2010 WORD RESOURCE ADVERTISING LINK:
http://www.shine2010.co.za

Your E-mail address has just won you US$950.000.00 Open your attachment file and read for more information on how to claim your Winning Star Prize.

(Claim Director)
Contact Person;
{Barrister Alexandra Mayor Esq.}
Company: NATIONAL TRUST S.A.
E-mail: nationaltrust.paymentcenter@gmail.com
Tele:+27 840 478507

Mina enam kooli ei lähe.

fitti
03.11.09, 14:49
Et rikaste neegrinaiste teemat ikka elus hoida, siis vahepeal on mulle oma raha pakkunud veel kaks sulnist taami.

http://img263.imageshack.us/img263/6113/picsn.jpg

Jeanette, väärtus 4,7M USD ja

http://img687.imageshack.us/img687/9708/roseq.jpg

Rose, väärtust hoidis oma esimeses kirjas saladuses, aga annab mõista, et tema doktorist isal on kuskil midagi kõrvale pandud küll.

Päris kena haarem koos juba. Kõigil neil on oma ÜRO põgenikelaagri telgi seinale loodetavasti teibitud ka foorumikasutaja Vincenti pilt. Selle olen neile ikka koos heade soovidega saatnud, aga raha on mul omalgi küll, nii et nende pärandusasjadega ma ei viitsi endiselt jantida.

cannuman
03.11.09, 15:05
see on tänuväärt ettevõtmine siis Fitti poolt. Usun et raskel ajal on mitmeid foorumlasi, kellel rahalisi vahendeid napib. Samuti on aktiivsust üles näidatud teemades, kus jagatakse näpunäiteks sexpartnerite leidmise valdkonnas. Niiet siin ma näen varianti, et 2 probleemi saavad korraga lahenduses.

kurb
03.11.09, 22:50
helista ja saad ka krõbeda telefoni arve....nii petturid töötavadki raha saamisel. loogiliselt peaks meiliteel ka saama saata see asi ära mitte ei pea helistama kuna loositi e-maili aadress mitte inimene nagu ma aru sain. telefoni variant ka väga palju ebaturvalisem kui see e-maili saatmise variant kuna kust kurat nemad teavad kes see helistab ehk siis kas on see e-maili aadressi omanik või mitte. kõige tähtsam küsimus on aga see: kust kurat nad sellise rahasumma välja võlusid? lotode eesmärk on ikka see et ostad pileteid ja lotofirma saa sellepealt oma kasumeid ja osa sellest läheb loosi. antu juhul on lihtsalt lambist kuskilt tulnud miskine 2.400.000 inglise naela. kogu see loosimise süsteem on sama usutav nagu siis kui tuleks meil mis räägib et palju õnne olete võitnud xxxxxx krooni ja seal osalesid kõik kes elavad vabaduse pst. ääres (tundub selline loos usutav või?).

Ma arvan sa sama sest ma ei usu et sa saaksiid nii palju pappi.:D
I think that was aaaaa TÜNG. :kratsti:

Joks
04.11.09, 02:17
^ elav legend

Aílton
22.02.10, 14:20
Paistab, et Staceyl on õde ka ja need õed ei tunne teineteist vist:)
Mida teha, 3.6 milli on hea pakkumine!?

Dear beloved,
Thanks for your response to my email.
I know this email will not come to you as a surprise since this is my second mail to you, please bear with me. I really like to have a good relationship with you, and i have a special reason why i decided to contact you.
My name is Penda Seleeby, the only daughter of Dr Clifford E Seleeby who died during the last crisis in my country Liberia, West Africa. He was the Governor of Central bank of Liberia and Chairman of CBL Board but he was killed during the crisis in my country on the leadership of our former president, Charles Taylor who is currently on trial now after many innocent souls were killed, my father was unlucky to be among those that were killed by the rebel. When he was alive, he deposited the sum of $3.6M(Three Million Six Hundred Thousand Dollars) in a leading bank.

My mother and l were brutally humiliated by our so called blood relations after my fathers death when they were fighting to take over my fathers properties and that led to my mothers death by heart attack then i managed to leave my country with my late fathers vital documents containing his death certificate and statement of his account to a nearby country Senegal where l am as a refugee. Please My Beloved, i shall be delighted if you could assist me on the transfer of this money into your account and also help me to relocate to your country for my dear life.

Here in the refugee camp, some missionaries used to visit us and among them is Rev. Gabriel of Christ the king church who is so dear to me, i thank God for his life.
My dear, i have not been myself after going through your profile though it does not say everything about you so i will like you to tell me more about yourself ( your likes and hates, where you live, what you do for your living e.t.c) and also call me through the Reverends phone number (00221-771084007) from 2pm to 3pm Senegal time when he used to visit the camp, tell him that you want to speak with me and he will send for me.
Thanks and may God bless you.
Here is my pictures.
Yours sincerely,
Penda

xrip55
22.02.10, 14:57

Dear beloved,
Thanks for your response to my email.
I know this email will not come to you as a surprise since this is my second mail to you, please bear with me. I really like to have a good relationship with you, and i have a special reason why i decided to contact you.
My name is Penda Seleeby, the only daughter of Dr Clifford E Seleeby who died during the last crisis in my country Liberia, West Africa. He was the Governor of Central bank of Liberia and Chairman of CBL Board but he was killed during the crisis in my country on the leadership of our former president, Charles Taylor who is currently on trial now after many innocent souls were killed, my father was unlucky to be among those that were killed by the rebel. When he was alive, he deposited the sum of $3.6M(Three Million Six Hundred Thousand Dollars) in a leading bank.

My mother and l were brutally humiliated by our so called blood relations after my fathers death when they were fighting to take over my fathers properties and that led to my mothers death by heart attack then i managed to leave my country with my late fathers vital documents containing his death certificate and statement of his account to a nearby country Senegal where l am as a refugee. Please My Beloved, i shall be delighted if you could assist me on the transfer of this money into your account and also help me to relocate to your country for my dear life.

Here in the refugee camp, some missionaries used to visit us and among them is Rev. Gabriel of Christ the king church who is so dear to me, i thank God for his life.
My dear, i have not been myself after going through your profile though it does not say everything about you so i will like you to tell me more about yourself ( your likes and hates, where you live, what you do for your living e.t.c) and also call me through the Reverends phone number (00221-771084007) from 2pm to 3pm Senegal time when he used to visit the camp, tell him that you want to speak with me and he will send for me.
Thanks and may God bless you.
Here is my pictures.
Yours sincerely,
Penda

Tee mida ta käsib :D Liiga hea pakkumine et käest lasta :D

vincent
22.02.10, 15:22
please bear with me...

Yours sincerely,
Penda

ilmselge skämm, aahvrikas ei ole ju karusid.

fitti
22.02.10, 17:16
aahvrikas ei ole ju karusid.

Või nii. Sinu meelest on Nessie ka väljamõeldis, jah? Nandi-bear (http://en.wikipedia.org/wiki/Nandi_Bear) on solvunud.

elx
22.02.10, 21:51
...
Here is my pictures.
Yours sincerely,
Penda

aga kuhu pildid jätsid?

Aílton
22.02.10, 21:55
aga kuhu pildid jätsid?

Kuidas ma gmaili attachmente siia lisada saan?

elx
22.02.10, 22:17
Kuidas ma gmaili attachmente siia lisada saan?
Otse ei saagi, pead ikkagi enne kuhugi salvestama.. vist.

Aílton
22.02.10, 22:52
On Stacey õde vä?

http://img21.imageshack.us/img21/512/mypicsl.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/5682/mypicy.jpg
http://img130.imageshack.us/img130/8263/mypicjl.jpg

fitti
23.03.10, 12:09
Mulle enam neegrinaised miskipärast ei kirjuta, aga see ei tähenda, et omapärased lähenemised lõpeks.

Dear Friend,

Kuidas sa täna ja teie pere? Loodan trahvi, olen Mr.kevin Brown,Alates Haledon, North West London, siin Inglismaal. Ma töötan Natwest Bank Corporation Londonis. Kirjutan teile työhuoneestani, et saab olema tohutu kasu meile mõlemale.

fitti
29.03.10, 14:54
Mulle enam neegrinaised miskipärast ei kirjuta

Hüüa hunti ja ta tuleb. (Vana-Haljala vanasõna)

Täiendame kollektsiooni Suzanne'iga (väärtus $6,5M)

http://img651.imageshack.us/img651/1118/pic1mgvdz.jpg

ja tema isa testamendiga:

http://img651.imageshack.us/img651/1770/mywillsuzannefre.jpg

Tundub akuraatne värk, mis?

WeThePeople
29.03.10, 15:01
mõnel kohe joppab :(

fitti
26.04.10, 12:36
Ainuke võimalik seletus neegrinaiste kirjadetulvale saab olla see, et mu meiliaadress on naelutatud kuhugi Dakari põgenikelaagri infotahvlile. Tunnistage üles, kes tegi. Kuivik banaan?

Igatahes, rõõm lisada albumisse järgmine eebeni-taam. Varsti võib hakata missi valima nende seast.

Joy, 23, summasid ei maini, aga isa oli muidugi doktor ja suure pealiku isiklik nõuandja, nii et mõned milkud väärt vast ikka.
http://img193.imageshack.us/img193/9885/joywy.jpg

jaanp
04.05.10, 03:48
She's an hustla and all those n*ggers are.
Tundub, et tumedanahalised ongi sündinud petised :D

fitti
30.08.10, 17:35
Pikalt oli vaikus, aga lõpuks jälle üks taam Aafrikast kirjutas mulle.

http://img831.imageshack.us/img831/2815/jennifera.jpg

Jennifer, 24. Summadest taktitundeliselt esimeses kirjas vaikib.

cannuman
18.02.11, 16:56
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gifLydia Ardella <lydia.ardellaxn@cho.ge.com>

+ Mingit sissemaksu ei taha
- Ise ka raha ei paku. Pilti ka pole

Kogu sõnum oli üsna lühike...

xq

Ma tean, mis on XO, aga see xq tundub juba vingem värk. Täkud lennake aga peale.

fitti
09.01.12, 14:19
Viimasest neegrinaise kirjast oli juba peaaegu poolteist aastat möödas ja võis juba arvata, et ühegi doktori pärandus ei ole enam ripakil. Aga, ei siiski:

Miss Fatimah Ramia Daddah, 25yrs old, from the Republic of Sudan a country in Northeastern Africa, 5.8 ft tall, 65.25 kg, fair in complexion, never married before. $5,3M.

http://img40.imageshack.us/img40/2462/mylovelyone.jpg

zip
07.03.12, 17:50
Selle spämmitava 'Kony 2012' võiks ka sinna scammide alla lisada. Kui asja tausta kohta rohkem uurida, tundub asi päris kahtlane (kui rääkida rahalisest poolest).

http://visiblechildren.tumblr.com/post/18890947431/we-got-trouble

orbitaaljaam
08.10.12, 16:12
Sain Kirja Julialt.
Tere Minu nimi on miss Julia. Ma nägin oma profiili täna kell
ja sai huvitatud sind, ma ka nagu rohkem teada teile ja ma tahan teile saata e-posti minu e-posti aadress, et ma annan sulle minu pilt teile teada, kellega ma olen. Ma usun, me saame liikuda
siin. i saab Teid ootab vastust minu e-posti kasti

WeThePeople
16.10.12, 01:36
I'm Interested on you
My name is miss Susy, I saw your email contact when searching for a true love and became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send a mail to my email address so i can give you my picture for you to know whom l am.Here is my email address(sussytur@yahoo.com) I believe we can move from here.I am waiting for your mail to my email address.(Remember the distance or color does not matter but love matters alto in life)

joppas ka ära

kuigi tundub et siin eelmise postitusega on mingi muster tekkimas...

zelee
16.10.12, 19:51
Sain sõnumi et võitsin 720 000 naela ja paluti meil saata andmed. Kohe ei tea mida teha. .

Tofoa
18.10.12, 12:15
Sain sõnumi et võitsin 720 000 naela ja paluti meil saata andmed. Kohe ei tea mida teha. .

Saada andmed.

ericbana
16.12.12, 16:05
Täna tuli siis kiri diplomaat Mark Wilfredilt. Tundub, et mees on JFK lennujaamas natuke hädas. Vähemalt on inglise keel suht decent...

I’m diplomat Mark Wilfred; I have been trying to reach you on your telephone about an hour now just to inform you about my successful arrival in John F.Kennedy International Airport with your two boxes of consignment worth $2.5MUSD which I have been instructed by FEDEX COURIER DELIVERY COMPANY to be delivered to you. The Airport authority demanded for all the legal back up papers to prove to them that the fund is no way related with drug nor fraud money,

I have presented the papers I handed to them and they are very much pleased with the paper’s I presented but the only thing that is still keeping me here is the airport delivery Tag which is not placed on the boxes, one of the Airport Authority has advise that we get the delivery tag so that I can exit the airport immediately and make my delivery successful.

I try to reason with them and they stated the delivery tag will cost us just $155 Dollars only to get the two tag placed on the boxes as that tag will enable me get to your house successfully without any interference,they scanned the boxes and found out that the fund is 100 % spend able and accepted by any bank in the whole world.

Please try and reach me with my international roaming number +229-98347499 as I can not afford to spend more time here due to other delivery I have to take care of in Bangkok.Here are the papers backing the funds together with my ID CARD as I can accompany you to your bank were you will deposit the fund successfully with these papers. I have one more vital paper with me but I can only present you the hard copy when I reach your house as that it’s the diplomatic rules, such as authorization to deliver.

You can direct the tag fee to our Head Office as they will get it here for you and they are entitled to receive and make any payment to foreign countries authority.

GET BACK TO ME IN MY EMAIL NOW; diplomatmark034@hotmail.com
Receiver ANIEMENA JOHN.
Country Benin republic .
Amount $155US Dollars
Text Question. Who is our Savior?
Answer …The Lord Jesus.
SENDER NAME
MTCN.............

Best Regard
Diplomat Mark Wilfred,

vincent
27.12.12, 17:08
Ravi Shankar kirjutas, pakub soodsatel tingimustel laenu. Pisut häiriv.

Jasper
29.12.12, 15:43
enne seda olid just soetanud piletid ryanairist? (sain sama pasa. kust nad mu numbri õngitsesid?)

atleticomadrid
29.12.12, 16:06
enne seda olid just soetanud piletid ryanairist? (sain sama pasa. kust nad mu numbri õngitsesid?)

Täna ka minul sama õnn. Vist saan miljonäriks kohe, enne veel aga mõned sms laenud.

orbitaaljaam
28.01.13, 12:47
Mul on tunne, et mind on mu eneseteadmata petetud!!!

Dear friend,

Its been quite long since we heard from each other. Betrayal they say is the willful slaughter of hope. I have betrayed you my friend from the moment you responded to that email I sent to you some time ago., from that moment you accepted that lotto wining notice and then you sent me your name, address phone and account details.

From that moment I choose to betray you when you choose to trust me.I diverted the wining to myself.I am so so sorry that you have lost a lot of money to claim this prize.

I am in a poor state of health now and i may have died from cancer before my Son send you this letter,but please accept the Seven hundred and sixty thousand dollars compensation as an attonement for my sin against you.Please contact my legal adviser Barr.charles based in Malaysia because I have given him instructions to deliver this money to you as soon as possible.

You can contact my legal adviser Barr.charles his email [ inforaymanchambs@lawyer.com or inforaymanchambers@uksolicitor.org ] just tell him that you are contacting him under instruction from Code:BMUTU992 he will honor my WILL and pay you within Fourth eight hours. Forgive me this is all i ask for.Please send him your I.D,phone and address for verification and payment processing.My spirit will be uplifted once you get this compensation.

Regards
BMUTU992

fitti
04.02.13, 10:48
Neegrinaised kirjutavad nüüd harva, hea kui korra aastas. Aga seda suurem on rõõm, kui mõni teade tuleb!

Miss Faith Kambo (24 years old,172 cm tall and 64 kg) single and never married
http://i49.tinypic.com/359zo14.jpg

orbitaaljaam
04.02.13, 11:00
Turbohuul. Diori läige on ka Aafrikasse jõudnud :D

Meintz
22.02.13, 20:53
http://www.upload.ee/image/3093247/f19ae84c-ee24-4b59-b9fc-413f9528ad0c.jpg

difender
26.03.13, 10:45
Sain siis sellise kirja kellegilt Miss Morinekoudou:

tere mu kallis,
Kuidas sul läheb? loodan hea ja parima tervise, Minu nimi on Miss morine, ma nagu sa vastata mind mu e-posti, mul on tähtsam kettaheites teiega, ma lasen teil rohkem teada mulle, kui olete huvitatud,
võtke mind selle e-posti (Morine_heine@yahoo.com)

.................
hello my dear,
How are you? hope fine and in best of health, My name is Miss morine, i will like you to reply me with my email, i have an important thing to discus with you,i will let you know more about me,if you are interested,
contact me with this email( Morine_heine@yahoo.com ),.,..,

Pilti ei olnudki juures:)

elx
26.03.13, 10:57
Sa pead talle kirjutama, ega muidu pilti saa.

Tofoa
07.05.13, 02:55
Hello My Dearest
Its really a pleasure to come across your email address on the internet,
My name is rita and search for honest partner for friendship and hope you do not care if you do not mind please contact me through this email address so I can tell you more about myself and exchange pictures too
best regards,
rita

zelee
07.05.13, 12:12
welcome! if you are in seach of dream lady,i can probably match you) send me your first message,do not be shy! have a warm day!Alina

zip
07.05.13, 15:33
Hello My Dearest
Its really a pleasure to come across your email address on the internet,
My name is rita and search for honest partner for friendship and hope you do not care if you do not mind please contact me through this email address so I can tell you more about myself and exchange pictures too
best regards,
ritaSama Rita kirjutas ka mulle, mida ta õige mõtleb?

wordprez
07.05.13, 15:46
BABE... i guess your not getting any of my email huh? ive been
tryign to email u so many times but this dam laptop is such a piece of
garbage and keeps freezing.. anyways how u been?

In case u dont know who this is its ME Adriana.. we used to chat a bit on facebook and then
I think u deleted me :( haha.. anyways guess what... I got 2 things to
tell u.. both good news.. 1) im single now.. yup me and my bf broke up
about 3 months ago... and 2) guess where im moving? RIGHT EFFING NEAR
U.. lol... ur actually the only person im gonna know there.. well 3
cousins too but i cant chill with them lol..

I remember when we chatted u told me u thought i was cute and u wanted to chill so now we finally
can HAHA! im kinda scared to move.. im hoping this email addy is still
the one you use and u can chat with me ebfore i get there.. maybe even
help me move my shit in...are u still on facebook? i cudnt find ui was
soo confused...anyways im gonna need someone to show me the town and
take me out so u better be around bebe...

we only chatted a couple times but i remember thinking to myself i wanted to get ot know u
better when i was single..a nd i thoguth u were cute too but cudnt
tell u cause i wasnt single lol...ok so more info about me.. well im
23.. virgo.. love the outdoors and love to socialize, go out for
drinks, restaurants, movies etc.. travel.. i have a lil kitty named
BOO and i luv her to death... uhhh oh im a super horny gurl too but
every gurl is they just wont admit it. so ilove watching p0rn and all
that.. love sex etc blah blah blah...who doesnt..

I really hope we get a chance to chat for a bit either online or on the fone before i get
there enxt week.. i hope u remmeber me and still wanna chill and arent
married yet lol.. OH YA also.. i need to find a job when i get there..

do u have any hookups or know anybody hiring? id LOVE to work in a bar
or osmehting like that...really anythgin cause my current job is fun
and all.. and technically i CUD keep doign it but i want a change.. i
currently work from home and well thats cool but i need ot be out
meeting people.. oh wait. i dont think i ever actually told u what i
did? hmm shud i......???? ok WELLLL... and dont get all weirded out
on me.. i work on a webcam chat community site and i get paid to chat
with people and get naked HHAHA... BOMB right :)? I KNOW.. like i
figure iim horny anyways why not get paid to chat with people and play
with myself heheh...anyways i hope u dont look down on that and NO
THATS NOT WHY IM CONTACTING U RELAX URSELF lol... i actually need help
once i move and i remembered u live there so im reaching out....like i
said before this computer is a complete piece of CRAP and freezes NON
STOP.. ive tried ot send this email to u maybe 3 times already and im
hopign this time i can hit SEND before i run into trouble lol..

ANYWAYS.. heres the deal....every month natalie (my boss) gives each
of us 3 VIP codes to give out to whoever we want.. so with this code u
can lgoin to watch me at work for free and dont have to pay like
everyone else... the only way i can give u one of the codes (so we can
chat) is if you absolutey DO NOT give it out to anyone else and u ONLY
USE IT FOR URSELF... i only get 3 a month and she gets pissed if more
than 3 people use them so DONT SHARE IT MISTER... i figured u cud
always email me back instead but my email account doesnt even let me
login half the time.. so the bets palce ot chat me is my chat room...

if theres anyone else logged in when u sign in ill boot them out.. but
remember DONT SHARE THIS PASSWORD PLEASE BABE IM BEGGING U.. I TRUST
U... im online most of the day now to try and save money for my move..
also since im in such a huge debt already form my student loan :( I
really thingk we need to chat before i get there and make sure u evern
remember me hahha.. anyways ive rambled on and on now and ur probably
soooo annnoyed with me so ill stop now.. im gonna go start work.. i
really hope u come chat me. it wud make my day and releive a lot of my
stress about the move... REALLY i mean that....anyways once i see u in
insdie ill shoot u myc ell number and u can gimme yours.. if u dont

wanna come chat i understand but its really the only palce to find me
now days.. if u email me abck ill probably get it once i get there
after my internet is setup so about 2-3 weeks fomr now.. but im hopign
to see u in my chat room.. rmemeber its 100% free with this code im
gonna give u.. just DONT GIVE IT OUT OR ILL KICK U IN THE BALLS
INSTEAD OF LICK U IN THE BALLS WHEN IS EE U hahahahha...k babe im out
for now... chat ya soon.. kisses xoxo Adriana

FREE VIP BYPASS LINK ---> HTTP://Adriana22nakedlive.com

Tee, mis tahad, mulle tsikk ei meenu. Pole veel julgenud linki ka kasutada. :)

Daz Booob
07.05.13, 15:58
Minu tsikk on konkreetsem

http://myself.su/profiles/109463441246/photos/1sm6gt1cnu.jpg

My Greetings) it is so easy to make me happy-just message me back,handsome boy! i am looking for love! Alinna

atleticomadrid
07.05.13, 16:32
Sama Rita kirjutas ka mulle, mida ta õige mõtleb?

Sama siin, Rita is in for the kill

zelee
07.05.13, 18:50
Minu tsikk on konkreetsem

http://myself.su/profiles/109463441246/photos/1sm6gt1cnu.jpg

My Greetings) it is so easy to make me happy-just message me back,handsome boy! i am looking for love! Alinna

Litsakas on, mulle saatis sama pildi :(

cannuman
07.05.13, 18:51
see krdi Adriana on ikka päris kõvasti vaeva näinud

Jasper
14.05.13, 09:44
+61402660285 saatis 4:30 sõnumi "FAAAK" ... dafq

zelee
27.05.13, 23:45
Tere õhtust
Proua / härra
Olen investor ja ma tahan teha laenu või investeerida oma raha selleks, et need, kes on vaja kasuks.
Tahad eeskirjad oma võlad ja enam rääkida. Teil on vaja raha, et võtta oma hoolt ja oma laste suhtelise või vanemad. Meie paneme teie käsutuses väga lihtne laenu alates 1000 € €10.000.000 ja sealt edasi tingimused. Teeme ka investeeringute ja laenude Üksikisikutevahelised igasuguseid pakume laene lühikese, keskmise ja pika aja jooksul. Kas soovite luua oma äri ja on sõltumatu, nii et ma sain lahendus.
Minu toetus on tehtud 2.8% intressi aastas. Enne mis tahes veendumust, et olete, arvestage palun aladel mis ma saan teid aidata: * rahastamise * hüpoteegi * investeerimislaen * auto laen * võlgade konsolideerimise * krediidiliini * teine hüpoteegid * väljaostmise krediidi * isiklikud laenud, sa oled ühendatud keelatud panganduse ja sul ei ole pankade kasuks või parem on projekti ja vajavad rahastamist, halb krediidi faili või vaja raha, et maksta arveidEttevõtteid investeerima fondi
Ma aidata tõsist ja ausat, inimesed, kes saate tagasi maksta laenu tavaline ajal.
Mul on kohe poliitika, isikupärastatud järelkontrolli taotluse ja tõhus menetlemine oma faili nii et kui teil on vaja laenu ärge kartke minuga rohkem teada minu tingimused.
Minu e-posti aadress: cheikhabdullah.binzayed@gmail.com

Mehhakas
06.06.13, 11:08
+61402660285 saatis 4:30 sõnumi "FAAAK" ... dafq

Aussie number....ilmselt su palavalt armastatud Ristolette

mg
14.06.13, 12:57
Kuidas sul läheb täna ?

Me juhtimise FedEx kuller firma käesolevaga kasutab seda keskmise
teatama , et meil on pakk teie kasuks , mis sisaldab rahvusvahelise
pangatšekke väärt summa € 500,000.00 eurot (viissada tuhat eurot ainult ) oma nimi , mis tuleb edastada teile tegelik vastuvõtja pakendi hoiule meie kontoris Hiinas Samsung Mobile Company Promotion nagu promo auhind valduses ettevõte müügi edendamiseks nende järgi .
Pakett on transiidi siin India , Hiina, praegu sõelumise teel
tolli ja nõuab kohandatud maksumärk € 130 EURO ainult , mis on nüüd nõutud tolliasutus tõttu see rahaline sisu enne vabastamist pakett
tarne sulle .
Märkus: See tasu on midagi pistmist kohaletoimetamiskulud kuid kohandatud maksumärk
vaid kõik tasud on makstud meie Hiina büroo välja custom maksumärk tasu .
Palun saada meile tagasi niipea, kui te saate selle kirja , et saaksime teid juhendada
kuidas saata custom maksumärk süüdistatuna 130 € EURO sellele kontor , mis võimaldab meil maksma custom eest vabastamist oma paketti meile tarnimise sa 24hours ja ka kinnitama oma andmed allpool .
Täisnimi,
aadress
Telefoninumber.
Parimate soovidega
John Harry
Tel: 919999690491
E -mail: fedexdispatch2013@admin.in.th
FedEx Express, India .

Tanel
22.07.13, 02:34
Nigeerlased on Facebooki jõudnud!

"

Conversation started today
https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-prn2/s32x32/203175_100003954764427_744072765_q.jpg (https://www.facebook.com/george.chuks.73)
https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gif (https://www.facebook.com/mobile/)6:54pm
Love Glady (https://www.facebook.com/george.chuks.73)hello
i hope you are doing great , My name is Gladys Nechwa .I came
across your contact profile today and i
become interested to be your friend. please i will like you to contact me through my email (gladysnechwa@outloo***k.com) so that we can know each other better,i will like to hear from you.
Thanks
Yours New Friend
Gladys
tere
ma loodan, et te teete väga, Minu nimi on Gladys Nechwa. tulin
kogu oma kontakti profiili täna ja i
saada huvitatud olla sinu sõber. palun ma nagu sa minuga läbi mu e (gladysnechwa@outloo*k.com), nii et saame üksteist paremini tundma ma tahaksin kuulda.
tänan
Sinu uus sõber
Gladys

atleticomadrid
22.07.13, 13:58
Oh, sama mõõk saatis mulle ka. Lootused saabuvast reaalsest ebony porrist pühkis minu jahe suhtumine ning vähene usk meili teel kurameerimise võimalikusse.

xrip55
29.07.13, 09:42
Sain ka veidi raha vist.

sõber
Kasutades nii teiega koostööd, et kaasata suure summa raha, kui olete huvitatud võtke ühendust minu era e sangchin49@yahoo.com.hk lisateavet. Aitäh.

Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF)
164 DE-80939 Berkshire, London,
Suurbritannia.
TEL: +447810451162
REF:-XVGNN8809

Lugupeetud klient,

See on intiimne teid väga olulist teavet, mis on suureks abiks, et lunastada teid kõiki raskusi olete esinenud saada oma pikk üle tõttu makse tõttu liigset nõudlust raha sinult nii korrumpeerunud panga ametnike ja Kuller Ettevõtted, mille järel oma fond on maksmata teile.

Olen Hon. Gordon Brown, kõrgelasetsevatest ametnik Rahvusvaheline Valuutafond (IMF). See võib teid huvitada teab, et aruanded on jõudnud meie kontoris nii palju vastavustabel on rahutu viisil, mis inimestele meeldib teid ravitakse erinevate Pangad ja Kullerifirmasid / Diplomat Euroopas Aafrika ja Aasia / London UK ja me oleme otsustanud panna lõpetama selle ja see on põhjus, miks ma nimetati tegeleda oma tehingu siin Londonis

Kõik valitsuste ja valitsusväliste eesnäärmega, valitsusvälised organisatsioonid, rahastamine, pangad, Turvafirmad ja Courier ettevõtteid, kes on olnud kontaktis sa hilja on juhendatud varundada oma tehingute ja teile on soovitatud mitte vastata, et neid enam, sest IMF on praegu otseselt vastutav oma makse.

Moreso, Korraldus saavad kontorid mure on, et aidata teil saada osalist tasumist £ 5,800,000.00 Great British Pound üle oma määratud pangakontole viivitamata.

Käesolevaga antakse teile teada ei saadaks täiendavaid makse selliste asutuste suhtes oma tehingu oma fond kantakse sulle otse meie source.I loodan, et see on selge. Mis tahes meetmed, mis on vastuolus käesolevas kasutusjuhendis on omal riisikol. Sa nõu reageerida kohe lähemalt, kuidas oma fondi satu teie määratud pangakontole.

Täpsema ja abi selle ülekandmine teatamine, olete lahkelt nõu edastama järgmise teabe.

Teie täisnimi:
Kontakt Aadress:
KUTSE / Amet:
Telefon / CELL ja faksinumber:

Allpool on meie kontaktandmed, me ootame teie kiiret vastust aitäh.
Direct Hotline: helistage: +447810451162

Siiralt
Hon. Gordon Brown,
Tegevdirektori (IMF)
Rahvusvaheline Valuutafond
LONDON.TEL / +447810451162

szandor
13.08.13, 13:12
Nonii. Varsti olen rikas ja enam vaestega rääkima ei pea, arvasin mina etteruttavalt.

Good Day,

I am Kenneth Kubah, personal attorney to late Engineer Stephan Nabi, nationality of your country who died in fatal car accident and left behind a deposit of US$10.5Million in a bank here in the Republic of Togo.
I hereby seek your consent to present you as the next of kin since you have the same last name and I have the documents that would confer you the legal right for the claim.

looking forward to hear from you,

Regards,
Mr Kubah

Siis aga avastasin, et Maarjamaa poeg, kes Togos oma õnnetu lõpu leidis, ei ole sugugi sama nimega, mis mina, hoolimata sellest et härra Kenneth Kubah seda tõepoolest väitis. Äkki peaksin selle olümpiasangar Heiki Nabile edasi saatma, kes sellest ehk kena lisasissetuleku saab. Ja KUI peaks tegu pettusega olema, siis saab Mr. Kubah tõenäoliselt hõbemedaliga piki pead. Mina aga jään järgmist valget laeva ootama.

Milanista
20.08.13, 14:04
Sain ka Facebooki :)

Selina Benson
Good day, you have a nice profile, please i am looking for friendship as i can see you are matured and you looks so much like a gentle and loving person, I hope we can get along with each other, as you know that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier,religious, language, nationality or distance barrier. I will like know you better for friendship that will be of great benefit for you and I as you know love can move mountains. I have a lot to discuss with you, please write me through my email address (selina22real@yahoo.com.sg) as i do not come to Facebook always, we can share pictures and profitable ideas as we exchange mail. Thanks very much

orbitaaljaam
10.09.13, 16:00
We are looking for fresh, fun and friendly people to join our great team.
Shifts are Monday - Friday with weekend hours on request.
Working schedule is no more than 2 hours a day and no later than 6 pm.
The only experience we require is your own.

We hire regional Representatives from all European countries.
We are looking for friendly people who can assist our clients with basic front line support (mainly advertising of products).
The position is open to nationals and those with working holiday visas.
Salary ranges from 1500 EUR to 2500 EUR per month depending on experience.

Please note that it is a distant hiring and you can work from anywhere spending only few hours a day.

Like to know more? For further details, please provide your contact information (e.g. your First and Last name, country of residence, telephone number and email address) and our HR representative will call you to provide detailed explanation.

A few simple questions will be asked so we advise you pre pare for this.
Questions will not be about the role/industry but rather your past experience and future goals.

Do not hesitate to contact us at any time if you have any queries.
We look forward to hearing from you soon.

please contact us at the following e-mail address: Emily@europcareer.com

zelee
19.09.13, 21:28
Hello.
I think that you're very much surprised to my letter, but reading this article you'll know who
I am and what I want.
My name is Veronica. And I'm looking for a partner for sex.
I saw a profile on the site. I really liked it. And I'd like to meet you.
Very soon I will be in your town. I will be there for 7 days. After I go to his girlfriend.
I rent a room in Hotel and I would very much like what you'd met me.
I want to say right away that I was only interested in sex. I'm not looking for love, and I do
not want to start a family.
After 4 days I samalet to your country. I quite forgot to tell you that I am from Russia.
I want to warn you up front that I'm not interested in money. All I want is to find a man for
fun on the 4th day.
I take care of all the expenses for our vacation with you.
I really do not know much English, but I think I prefer it not be useful to us.
I have been doing gymnastics for over 7 years and is capable of many things in sex.
I'm sending you a photo, and I hope that I loved you.
If you are interested in my proposal, find my site CITY-S-EX.COM
My NickName VERONICA
I hope that you will find me on the site and you will write to me.
PS. Do not write to me on Email, I'm waiting for you on the site.
We can talk and I'll show you all my charms.

Katk
20.09.13, 12:27
mida sa veel ootad zelee :D

Martin
10.10.13, 11:08
Saadeti küll laiale ringile. Eks proovib lihtsalt seltsi leida.

Tere mu kallis sõber ,
Tean, et see post tulevad teile üllatusena, sest me ei ole vastava või olivarasemas kirjavahetuses tehke kannavad minuga ebamugavuste pärast, ma tõesti meeldib, et on head suhted teile, ja mul on eriline põhjus , miks ma otsustasin kirjutada sa kiireloomulisuse tõttu mu olukorda.
See annab mulle rohkem rõõmu , sest ma usun, et me mõlemad peavad olema avatud ja siiras , et üksteist tundma Põhiliselt , jaga minu üksinduse ja mõtteid, enne kui ma edasi tegutseda lubage mul tutvustada ennast täielikult sulle, Ma olen miss Doris Kashala alates Goma, Kongo Demokraatlik Vabariik , olen varjupaigataotleja siin Dakar , Senegal , Lääne-Aafrikas. Ma olen 23 aastat vana ilus ühe noore musta Aafrika naine,easy going , aus , hooliv, viisakas , tagasihoidlik , armastav, rahulik . Ma tahaksin kohaldatakse läbi selle keskmise teie koostööle ja turvalise võimaluse investeerida ja teha ühise äri sinu riigis.
Mul onsuurte kapitalikulutuste rahasumma deponeeritud panka Ühendkuningriik minu hilja isa , mida ma ausalt kavatsevad investeerida oma riigistväga tulus äri venture millest te nõustada ja täita nimetatud ettevõtmise üle seal vastastikust kasu mõlema meist. Teie võimeline koostöö on saada minu äripartner teie riigis ning luua ideid, kuidas raha investeerida , nõuetekohaselt hallatakse ja investeeringu liik pärastraha kantakse teie vahi oma abi ja toetust. Vahepeal on märge oma valmisolekut käsitleda selle tehingu siiralt , kaitstes oma huve ja pärast oma nõusolekut käesoleva ettepanekuga , tahaksin esitada teile täieliku üksikasjalikku teavet , menetlus , summa hõlmab ja vastastikku kokku oma protsendi intressi või osa ettevõttest , mis aitab mind kindlustada vabastamist hoiustamise ja investeerimiseraha oma riigis alla oma nõuetekohase haldamise ja hooldusega.
Mul on hea meel , et endale selles osas ja võimalus teid , kui te seda soovivad , kuid ärge palun teil anda asja oma kohest tähelepanu väärib . Kui see ettepanek on vastuvõetav teid, ärge põhjendamatult ära usalduse ma anna teile ja teie kiirelt vastata on väga vaja , üksikasjalikuma teabe . Ma saadan teile minu telefoninumber nõudmisel. Ootan teie avameelne ja positiivne vastus javastastikuse tervislike ärisuhe teile .
Parimate soovidega,
Doris

zelee
18.11.13, 11:23
International Debt Management Board,
Rue 1885, Quartier Akpakpa, Cotonou, Benin
INT'L DBT/0067-ODCS/13
Congratulation:

Your $1.5M is ready for transfer to you via our department MONEY GRAM PAYMENT CENTER which you shall be receiving $4,500 daily until the total fund is completely transferred to you. Take note it will only cost you $105 for your payment File Activation before you can be able to start receiving your payment. Reconfirm to us Your Full Name, Country, Full Address and Your Phone Contact Number. Below is the information on how the $105 USD will be sent via western union or money gram and make sure you email us the MTCN or the REFERENCE number.
Account Officer Receiver Name: Kizito Omabala
Country: Benin Republic
City: Cotonou
Amount: $105 USD
Question: file
Answer: file
REFERENCE NUMBER; =====

As soon as this payment made by you is confirmed here we shall email you the first payment details to you for easily pickup of the first $4,500 in any money gram outlet around you.
Regards
Mr. David Alba
Email: idmb@laposte.net
Tel: +229 678 781 69

Montag
18.11.13, 12:42
International Debt Management Board,
Rue 1885, Quartier Akpakpa, Cotonou, Benin
INT'L DBT/0067-ODCS/13
Congratulation:

Your $1.5M is ready for transfer to you via our department MONEY GRAM PAYMENT CENTER which you shall be receiving $4,500 daily until the total fund is completely transferred to you. Take note it will only cost you $105 for your payment File Activation before you can be able to start receiving your payment. Reconfirm to us Your Full Name, Country, Full Address and Your Phone Contact Number. Below is the information on how the $105 USD will be sent via western union or money gram and make sure you email us the MTCN or the REFERENCE number.
Account Officer Receiver Name: Kizito Omabala
Country: Benin Republic
City: Cotonou
Amount: $105 USD
Question: file
Answer: file
REFERENCE NUMBER; =====

As soon as this payment made by you is confirmed here we shall email you the first payment details to you for easily pickup of the first $4,500 in any money gram outlet around you.
Regards
Mr. David Alba
Email: idmb@laposte.net
Tel: +229 678 781 69

Mulle tuli sama kiri, tavaliselt ma selliseid ei ava, aga alguses vaatasin, et IMDB-st ja lootsin, et olen suurepärase filmimaitse tõttu tunnustust saanud, aga kus sa sellega.

vincent
02.02.14, 10:44
oleks muidu kirja Tartusse edasi saatnud, aga nüüd ei teagi, kellele soovitada.

Subject: From Johnson (A Footballer)

From Johnson.

How are you Sir? My name's are Johnson Nwachukwu, I am a Nigeria professional Footballer, I'm playing in Senegalese premier Divine. My Club name is DUC FC (Dakar University football Club). My position is Midfielder and i can play both in the right / Left midfield. I am interested to extend my football carer to Europe or other better league. I wish to find a football agent who would help me extend my football carer to a better Club in a better League.
I consider myself a very good and hardworking player. I have my video clips and CV. I will be glad to work with you and see what we can achieve. You can ask me whatever you wish to know about my football carer. I will be looking forward to hear from you.

Thanks.

Johnson.

ericbana
02.02.14, 11:34
Nõmme Kalju

ericbana
05.02.14, 19:04
My Dear Good Friend,

How are you and your family over there?

I hope this email reaches you safely as it was the only means of contact I still have of you,being unable to locate your phone number.

Following my previous contact with you for a business relationship concerning transfer of investment funds to your account few years back which we did not complete together as planned but I later used another foreign partner from Argentina to complete the transfer where I am based now.

I am using this opportunity to thank you for your past effort even though we couldn't complete it due to one reason or the other.

However, I didn't forget your past efforts and attempts to assist me in transferring those funds.

Due to your effort, sincerity, courage and trust worthiness you showed at the time, I want to compensate you and show my gratitude to you with the sum of $500,000 USD.

The person you will contact to assist you process and issue the Cheque or Credit Card in your favour is: Mr.Andrew Themba He is a Private Banker with a South African bank where the funds is and I have already authorized him to make the payment to you as soon as you get in touch with him

Please find below his contact detail so that you will forward the required information of yours to enable him process and send payment to you without delay:

1. Your full names......................
2.Postal address where he will send the cheque/Credit Card to you........................... ...........
3.Your phone number to enable him keep telephonic contact with you before the
Bank Draft leaves to your
address....................... .................

CONTACT PERSON Mr. Andrew Themba
EMAIL: themba.stdbank@accountant.com

At the moment, I am very busy here in Argentina with investment plans.

Please I will like you to accept this token with good faith as this is from the bottom of my heart.

Thanks and God bless you and your family. Hope to hear from you soon once you
receive the payment so that we share the joy together.

Best Regards,

N.James

Shparkz
15.02.14, 00:26
Do you need a loan? Send me a note at philipreibo@gmail.com, tell me where
you reside, how much is it that you need and a valid phone number(Our
sales representative will call you within 24hours) Application is done via
phone so ensure your phone number is valid. We are now offering as low as
2%.

LeeRomeno
25.02.14, 11:11
Otseselt nüüd mingi pettus ei tundu olevat, aga täiesti ajuvaba kiri tuli postkasti (video lingib Onu Bella žedöövrile). PS! Ei tunne ühtegi Margot...

Saatsin eile oma arvele 120 euri,mis saadeti täna minu norra arvele tagasi nagu laen.ma ei saa Margo käitumisest aru,ma pole palunud mingit laenu,kui oleksin tahtnud,oleksin võinud selle raha ka kandmatta jätta.Eestisse tulles,käin pangas ja võtan tõestuse,et see on Margo sooritatud tehing. Margo on teinud oma id kaarti või panga paroolidega,oma kontolt mulle ülekande,see täielik tsirkus,mis toimub.
http://www.youtube.com/watch?v=vK-r3IfNNuQ

Amos
14.03.14, 03:40
Selle teemaga seoses tuleb kohe meelde kui mu isa "Nigeeria printsilt" 2000ndate alguses paarkümmend dollarit välja "pettis" :D :D

Daz Booob
24.04.14, 15:25
delfit sirvides miski riivas silma, siin ta on

http://oi57.tinypic.com/9hp3z4.jpg

zelee
18.05.14, 14:42
http://www.upload.ee/thumb/4060137/Ksenja.JPG

orbitaaljaam
04.06.14, 11:13
Täna öösel on gmaili jõudnud järgneva sisuga kiri.Kes on Käiro Margo, või Margo Käiro, pole aimugi.

kongis on lisaks margo käirole ka AIDS-i haige vene barõga gennadi,poiss ida virumaalt,kes tallinnas relvastatud rööviga kinni kukkus,sõnaotseses mõttes kukkus,kuna peale röövikatse nurjumist pani ta kullapoe eest kiiruga jooksu,taamal lähenevad sireenid hüürgamas. kalev spa juures komistas gennaadi aga nii õnnetult,et pikali kukkudes väänas hüppeliigese välja,sealt algaski tema vangalatee,piinlik ja loll lugu aga vähemalt tõsi.

öise vangla vaikust häirib kuskilt taamalt kõlav mehe alandlik kiunumine,jälle kedagi vägistatakse mõtiskleb margo käiro,ikka ilged pederastid on siin kongis koos,türa ei suuda oma paake kraanikaussi tühjaks lasta, vaja on ikka kuskile õõnsusesse kütta, faking peded. kiunumine valjeneb, ka margo käirol tekib speedode sees kihelus, kurat ammu pole naist saanud mõtleb ta. kas nüüd onada või lihtsalt nikuinin ära kuulata ja rahulikku unne jääda. ei persse täna ei ona, natuke imelik kui rõveda persenussi taustal lahti lööks.

Äkki tabab margo käirot hoop kõhtu, naaberkongi vägistamisheli on ka gennadi tiiraseks teinud : "Võta sjuhu" lausub gennaadi rahulikult. margo käiro äigab ja vingub, et türa sa oled lolliks läinud või, putsi ma pole mingi pederast, nahhui isegi antsus peaga ei võtaks mehelt suhu. sellele järgneb täistabamus margo käiro poolkõva munni pihta, äigamine jätkub. "Võta sjuhu jopptvõi" kordab gennadi natuke ärritunud häälega. margo käiro tõelise norra ehitajana ähvardab gennaadit vangladirektori ja ka kongist väljas olevate sõpradega, kes kõik sama kõvad vennad kui tema, dressipluusi ja palja peaga isegi talvel,tegijad ühesõnaga.

Selle peale järgneb veel kolmas ja neljas hoop, mõlemad kümpi pikki ninajuurikat, see tõmbab margo käirol supi lahti ning tekitab arusaama, et gennaadi ei tee jälle mõnda lolli nalja nagu ükskord kui ta margo käiro rätiku täis onas.
Nägu verine nagu aborigeenil peale seatappu on margo käiro reaalsuseks saanud, suhuvõtmiseks siin täna läheb, raisk aga sellele gennaadile ma veel näitan, kes kellelt suhu võtma hakkab. margo käiro teeb äkilise liigutuse ja üritab ennast teise korruse narile püsti ajada, sellele järgneb kiire aga täpne laks esihammaste pihta , margo käiro tunneb oma hambakildude ja vere segununud maitset suus, maitseb nagu oleks liivase millimallika suhu pannud. Gennadi käratab "raisk sa veel võtad suhu täna, hjakkab meeldima", järgneb veel hulgaliselt hoope esimestesse klahvidesse, kõhtu, munadesse ja kuklasse. peale kõike seda peksu näeb margo käiro välja nagu taunihaige lapse poolt joonistatud päkapikk.

Jägmine hetk mida margo käiro mäletab on see kui tal on haisev ja tüükaid täis munn kurgus, ta peaaegu lämbub kogu selle kombo sisse ära, hambapuru,veri ja vihase venelase poolkõva juurikas lõugade vahel, karvapahmakas nagu põrandamopp verises näos ringi hõõrumas.

nii saigi margo käirost suhuvõtja, vanglas sai ta omale hüüdnimeks hambahaldjas ja iga järgmine suhuvõtt tuli üha vähemate löökide tagajärjel. õnneks on gennaadi hetero, muidu oleks ma juba ammu taha saanud mõtiskleb margo käiro ja tal tuleb korraks isegi väike naeratus suule...

:sega9:

Kasepats-Pidur
04.06.14, 11:27
Täna öösel on gmaili jõudnud järgneva sisuga kiri.Kes on Käiro Margo, või Margo Käiro, pole aimugi.

Sain ka oma gmaili postkasti sama kirja täna öösel.

orbitaaljaam
04.06.14, 11:49
Lisaks on viimase 24 tunni jooksul helistatud töönumbrile (emt) järgmisetelt numbritelt
+4150804637931
+8840928351497
+5160929451297

Spämmifilter on täiega maas ikka.

Tofoa
06.06.14, 01:28
Kõlab nagu vahva skript. Keegi võiks ülejäänud teksti ka avaldada, kuigi enne võiks kolm korda teksti toimetada ka.

mcnamara
10.06.14, 15:31
Attn: Sir/Ma,I am Mohammad Gaddafi, son of the killed Libyan leader
Muamar Gaddafi.
My family has been in Algeria until we were recently
granted political assylum in Oman.
For your personal consumption and information, my family
has a huge sum of money somewhere for investment for the
benefit of my family.
I am open to investment in any part of the world provided
the investments are lucrative and not directly linked to
my family and high returns guaranteed on investment.
You will be given freedom to invest in any aspect of
your countries economy.
Once I receive your email response and confirm that you
are capable of investing/managing the funds for us, I will
then give you informations on how to access the funds
and how much it is.
You will be entitled to 30% for all your services.
Keep this proposal confidential, please reply me via my
private email for further discussion: losocam@yahoo.dk
Regards,
Mohammad.

Miks Omaanis elav Mohammad Taani Yahoost kirjutab ja kuidas ei tea ta oma isa õiget nimekuju? :(

WeThePeople
14.06.14, 22:39
Attn: Sir/Ma,I am Mohammad Gaddafi, son of the killed Libyan leader
Muamar Gaddafi.
My family has been in Algeria until we were recently
granted political assylum in Oman.
For your personal consumption and information, my family
has a huge sum of money somewhere for investment for the
benefit of my family.
I am open to investment in any part of the world provided
the investments are lucrative and not directly linked to
my family and high returns guaranteed on investment.
You will be given freedom to invest in any aspect of
your countries economy.
Once I receive your email response and confirm that you
are capable of investing/managing the funds for us, I will
then give you informations on how to access the funds
and how much it is.
You will be entitled to 30% for all your services.
Keep this proposal confidential, please reply me via my
private email for further discussion: losocam@yahoo.dk
Regards,
Mohammad.

Miks Omaanis elav Mohammad Taani Yahoost kirjutab ja kuidas ei tea ta oma isa õiget nimekuju? :(

inimene nägi esimest korda elus arvutit ja sul on sellised küsimused

mg
28.08.14, 11:17
Lugupeetud Jumalasse,
Tervitused nime meie Jumal, ma olen proua Joyce Williams Vabariik Kuveit.

Olen abielus hr Daniel Williams, kes töötas koos Hispaania saatkonna Hispaania. Juba üheksa aastat, enne kui ta suri 12/01/2010. Me olime abielus üksteist aastat ilma lapsele. Ta suri pärast lühikest haigust, mis kestis vaid neli päeva.

Enne oma surma olime mõlemad sündinud uuesti Christian. Pärast tema surma olen otsustanud mitte abielluda või saada lapse väljaspool minu abieluasjade kodus, mis Piiblis on selle vastu.
Kui mu kadunud abikaasa oli elus ta hoiustatud summa ($3,500 000) Kolm miljonit $500.000 pangas Hispaanias

Nüüd on see raha on ikka veel pangas, minu arst ütles mulle, et mul on väga vähe aega, et elada vähi tõttu probleem.

Üks, mis häirib mind mu aju veresoonkonna haigus
Olles teada minu tingimus ma otsustasin annetada see fond heategevusorganisatsiooni, et kasutada seda raha, kuidas ma kavatsen anda siin.

Ma tahan, et organisatsioon, mis kasutab selle fondi jaoks lastekodud, koolid, kirikud, lesed, paljundus Jumala sõna ja vaeva, mis hoiab Jumala kotta, et aidata kaasa lastekodude Aafrikas, Aasias, Ameerikas ja Euroopas.

Piibel teinud meist aru, et "Õnnis on käsi, kes annab". Ma võtsin selle otsuse, sest mul on lapsi, kes pärivad selle raha ja mehe sugulased ei ole kristlased ja ei taha, et mu abikaasa jõupingutustele kasutada uskmatutega.
Ma ei taha olukorras, kus see raha tuleb kasutada jumalavallatu viisil.

Sellepärast ma võtan seda otsust. Ma ei karda surma, et ma tean, kuhu minna. Ma tean, et ma oleks rüppe Lord. Exodus 14 vs 1 ütleb:
Et "isand võitleb minu puhul ja ma hoidke oma rahu."

Ma ei pea telefoni side selles osas, sest mu tervise seega esinemise minu abikaasa sugulased minu ümber alati. Ma ei taha teada seda arengut.
Jumalaga on kõik võimalik. Niipea, kui ma saan oma vastuse annan teile kontakti panka siin Hispaanias.
I annab välja ka volikiri, mis osutub teie praeguse saaja selle fondi alates justiitsministeerium, Hispaania. Ma tahan sind ja kiriku alati minu eest palvetada, sest Issand on minu karjane. Minu õnn on, et ma elasin elu väärt Christian.

Teie täisnimi ............................................... .................
Teie aadress ................................................ .................
Teie amet ................................................ .....................
Teie vanus ................................................ ....................
Teie riik ................................................ .....................

Kes tahab olla Jumal peab teenima teda vaimus ja tões.

Palun alati palvemeelne kogu oma elu.

Palun mulle kinnitada, et sa ei käitu vastavalt nagu ma ütlesin siin. Lootes saada oma vastuse kiiresti.

Jäävad õnnistatud Jumal.

Õde Joyce William.

tundub, et ma olen jumal

orbitaaljaam
16.09.14, 09:50
Need eesti keelde ümber tõlgitud teosed on ikka parimad

Hea päev, Minu nimi on hr Alfred Robert ja ma töötan koos rahandus maja siin Holland. Ma leidsin oma aadressi kaudu minu riikides rahvusvahelist Web kataloogi. Ajal meie viimasel kohtumisel ja uurimine pangakontod siin Hollandis, minu osakond leidis seisvate konto tohutu summa US $ 6,500,000.00 (kuus miljonit viissada tuhat USA dollar), mis anti hoiule hilja hr Williams Inglismaalt. Enne surma ta üle summa US $ 6,500,000.00 (kuus miljonit $ 500,000), et pank siin Hollandis. meie Uurimine ei olnud tal saaja või lähisugulasega nõuda need vahendid. Kuna meie rahaline maja määruste ainus välismaalane võib kandideerida Järgmise sugulasi või lähedasi.Taotlusel välismaalasele kui lähisugulasega põhineb asjaolul, et hoiustaja oli välismaalane ja keegi Holland ei saa kandideerida lähisugulasega. Ma vajan sinu luba järgmise sugulane või lähisugulasega meie surnud klient, et raha saab vabastada ja üle oma konto lõpus tehingu 40% teie jaoks ja 60% on mina ja mu kolleeg. Me vajame välismaiste konto. Ma ikka tööle rahaliste maja ja see on tegelik põhjus, miks mul on vaja teise isiku või isik, seista ja minuga töötada ja kohaldada pank siin Madalmaade lähisugulasega. Mul on minu valdusse kõik vajalikud dokumendid on see tehingu lõpule viia. Lisainfo antakse pärast kätte Teie kiire vastus ja ma tahan, et sa teaksid, et ei riski. ma meid vaja koos töötada, kui olete huvitatud ja ma kinnitan teile, et ma annab kogu vajaliku teabe ja dokumentatsiooni, kui see äri vajab kohest tähelepanu, sest ei ole palju aega raisata. Lahkelt kirjutage mulle otse teie nimi, aadress, telefoni ja faksi number Selle e-post: (alfred_robert4@aol.com) et ma saaks selgitada menetlusi. Regards Alfred Robert

ericbana
17.09.14, 14:38
Tuli paar päeva tagasi selline kiri. Midagi uut, peaks mainima. Eesti kõigi aegade edetabelis oleks 100m jooksus 13-nes, selle hooaja edetabelis kolmas. 200-s kõigi aegade neljas/viies ja selle aasta teine. 400-s selle hooaja kolmas ja kõigi aegade kaheksas.

hi my name Elijah leaving in italy am an athlete sprint i have 10.61 100m 21.07 200m 47.21 400m date of birth 07-10.1990.i want to change country to come and stay in estonia soo am looking for a good team end a good sprint coah thanks my number is 3883647381

Tofoa
17.09.14, 15:32
Tuli paar päeva tagasi selline kiri. Midagi uut, peaks mainima. Eesti kõigi aegade edetabelis oleks 100m jooksus 13-nes, selle hooaja edetabelis kolmas. 200-s kõigi aegade neljas/viies ja selle aasta teine. 400-s selle hooaja kolmas ja kõigi aegade kaheksas.

hi my name Elijah leaving in italy am an athlete sprint i have 10.61 100m 21.07 200m 47.21 400m date of birth 07-10.1990.i want to change country to come and stay in estonia soo am looking for a good team end a good sprint coah thanks my number is 3883647381

Esimene post siin teemas, mis pole scamm?

Jeti88
17.09.14, 15:34
Elijah MENSAH BOAMPONG
(http://www.all-athletics.com/node/342445)

nagu klapiks? :D

Ericc
17.09.14, 15:35
Kuhu kohta te enda emaile panete? Mulle ei tule kunagi selliseid kirju.

ericbana
17.09.14, 15:39
Elijah MENSAH BOAMPONG
(http://www.all-athletics.com/node/342445)

nagu klapiks? :D

no perse. 100m aja on ikka 5 sajandikku paremaks luisanud. Ja tundub, et areng ka kuidagi toppama jäänud kergelt. :/

orbitaaljaam
17.09.14, 15:50
Minu viimased pakkumised on tulnud töö e-postile.

ericbana
17.09.14, 15:52
Minu viimased pakkumised on tulnud töö e-postile.

Mul viimasega sama lugu.

vincent
19.09.14, 18:19
vaat nüüd on väärt mehel mure. aitame?

Dear,;/

I AM LOOKING FOR THE FOLLOWING PRODUCTS BELOW:

POLOSHIRTS FOR MEN - QUANTITIES 700 Units
SHOES FOR MEN - QUANTITIES 200 Units

OR let me know the stock available because is urgent please

PLEASE COULD YOU, PLEASE SEND ME A OFFER
INCLUDING THE DELIVERY EXPRESS COST TO UNITED KINGDOM.

Until soon);

Mr. Yaya Toure
Manchester City Football Club Sports Section¨

Tofoa
19.09.14, 23:50
vaat nüüd on väärt mehel mure. aitame?

Scammi vastu. Saada kutile ettemaksu arve ja vaata, mis saab.

elx
23.10.14, 16:25
Täna sain sellise kirja. Tõsine probleem ikka - kui kohe ei liiguta ennast, siis polegi otsingumootorite poolt leitav. Kuna neid saadetakse, siis tuleb järeldada, et keegi kasutab ka nende teenust.

Domain Name: domeeninimi.kom (Account #XXXXX)
This email is being sent out to you because search registration for domeeninimi.kom is pending.
Please register these domains to search engines like Google, Bing and Yahoo ASAP to avoid late fees.

Registering for search engines would help you show up in search results and increase your online presence.

You can register your domain at: here

We sincerely appreciate your business! If you require anything, we are at your service.

Remember… If you do not register your domain with the search engines, it may not appear in the search engine listing when people are looking for you. Failure to complete your domain name search engine registration by the expiration date may make it difficult for your customers to locate you on the web. Complete your search engine registration today at: www.veelyksaadress.org

Sincerely,

Search Engine Registry
1787 Pennsylvania Ave NW, Suite 1025
Washington DC, 20006

You may unsubscribe here

Ericc
07.11.14, 23:52
Facebookis promos lehe ülemises otsas, et anneta Ebola haigetel vms. Kellegil veel?

Tofoa
08.11.14, 01:31
Facebookis promos lehe ülemises otsas, et anneta Ebola haigetel vms. Kellegil veel?

Jah. Kõigil. Vist.

ericbana
08.11.14, 01:51
Ma mõtlesin, et olen ainuke, kes veel võimeline ebolale piiri panema ning Suhkrumägi pöördub viimases hädas minu poole.

mjaasa
08.11.14, 23:08
Annetasite siis?

ericbana
21.11.14, 13:08
Täna siis jõudis minuni selline asi: http://aripaev.ee/uudised/2014/05/15/saksa-telekomilt-tulevad-voltsarved

Summaks 254€. Kusjuures kogu kiri ise jättis väga usaldusväärse mulje. Ainukesed kahtlased elemendid olid trahvisumma debiilsus, mis polnud lihtsalt füüsiliselt võimalik ning see, et saatja mail oli .at lõpuga. Aga iseenesest päris geniaalne ajastus neilt. Sisuliselt kuu pärast seda, kui ma Saksamaal käisin ja mõnel korral ka Telekomi võrke kasutasin. Seekord kerge Googeldamine aitas.

wordprez
08.12.14, 19:38
Ma sain täna teada, miks maailmas veel rahu pole. Ta käib ennast ise pakkumas küll, aga pahatihti maandub spämmikaustas. Et olge teavitatud ja võtke!

Hello My Dear,
Palun võtke mind.
Minu nimi on rahu. Olin muljet, kui ma nägin oma e-posti ja profiili
ja ma tahaksin luua pikaajalisi suhteid teile ja ütlen teile rohkem minust ..Also, ma nagu sa vastata mind läbi see minu e-posti.
Ma olen väga õnnelik, et kuulda ....
Tänan teid ja ootab kuulda varsti.
sinu
rahu

Daz Booob
29.12.14, 16:21
Kellelt: Eesti Energia <no-reply@energia.ee>
Teema: Terve Eesti tänab Sind!

mcnamara
05.02.15, 17:20
Tere kallis,
Ma armastan oma profiili, ma näen oma profiili facebook ja ma armastan seda ma olen Miss Miriam nime järgi, see on minu rõõm olla sõber sinuga.

fitti
12.02.15, 09:29
Dear Fitti Baldi,

This is Dmitri Nikitin, Deputy Financial Director of Rosneft, working under Peter Lazarev, the current Financial Director of Rosneft. I am personally contacting you to negotiate my proposition for investment funding in your country in the following sectors: oil/Gas, real estate, stock speculation and mining, transportation, health sector and tobacco, Communication Services, Agriculture Forestry & Fishing, thus any sector. If you think you have a solid background and idea of making good profit in any of the mentioned business sectors or any other business in your country, please write me for possible business co-operation.

More so, I am ready to facilitate and fund any business that is capable of generating a very good annual return on investment (AROI) Joint Venture partnership and hard loan funding can also be considered. Furthermore, I want every of my dealings with you to be carried out legally, genuinely and transparent. I shall provide you with the relevant details for the investment funds and our procedures in sequence.Should this be of interest to you, do not hesitate to mail me back for further information through this e-mail address: nikitindmitri@null.net

Looking forward to hearing from you and to establish a joint cooperation with long term credible business relation.

Best Regards
Nikitin Dmitri
Deputy Financial Director
http://www.rosneft.com/ (http://www.rosneft.com/%C2%A0)

Vene kapital põgeneb riigist!. A Hundred. Rouble. Bill. Achoo, achoo.

j6u1uv4n4
02.03.15, 01:52
http://i.gyazo.com/4576f53ca405cce5d79dc544a292117b.png

ericbana
17.03.15, 18:16
Hello handsome!

I found out your page on the Internet, and almost was blinded by your escarpment!
Do you like brave girls? =)
I am Olga from Moscow.

-thierry-
17.03.15, 19:36

Originaalis oli mingi jutupaunik kuhugi blogisse selle kirja pannud, aga selle Margo asemel oli Nõia-Ints ja väidetavalt muidugi true story

http://epilepsiaklubi.blogspot.com/2012/10/kuidas-noia-ints-vangis-suhu-ei-tahtnud.html

xrip55
08.04.15, 15:23
James õppis vigastuse ajal veidi eesti keelt ja otsustas väikse äri teha.

http://www.upload.ee/image/4624395/james.PNG

mcnamara
22.04.15, 13:48
Auhind!

Olete seega heaks kiidetud nõuda,

El Gordo Award 20/04/2015 Palju õnne Post võitis äsja 150,000,00 Euro oli üks võitja kuu võidetud summa Of 150,000,00 Euro .Kõik osalejad olid juhuslikult valitud World Wide Web saidi kaudu arvuti juhib systemTo esitada oma nõude võtke ühendust meie usaldus- Agent kohe sa loed seda sõnumit, kiire ja pakiline vabastamist oma vahenditest.

Lottery Processing Dept usaldus- Agent
Punktile Kontaktisik Anthony Oliver.
Nõude sõlmimise auhinna kontakti E-mail: infoespe@rocketmail.com

Sinu võita detailid.

Ref arv: AZLKM / 077HY / 2015
Partii number: XXB001-ESP / 22MA
Serial No: TUK / 1107/915
Pilet number: 77QH / GY098-WYH1

Lugupidamisega
Proua Veronica Davidson.

salajane33
22.04.15, 15:01
R.I.P sugulased Togost

Hello
I am barrister Bonbo Zongo and i will like you to stand as the heir to
my deceased client who bears the same surname with you,he deposited
$13.5 million with a bank here in Togo and he died with his family
members without any registered next of kin. Upon your reply i will
give you the details

Shparkz
22.04.15, 15:49
Ei ole scam, go for it!

wordprez
24.05.15, 15:44
Nigeeriast ja mujalt sealsest kandist tulevad meilid pakuvad üldiselt ikka motiveerivaid tasusid/pärandusi. Seda suurem oli minu pettumus, kui supposedly heaoluühiskonna numbreid lubav norrakeelne* meil läbi kellegi preili Sophie mulle üksnes sitased 32k euri lubas ja sedagi mitme kuu jooksul. Pakkumine aegus sama päeva keskööl kah. Mis kuradi tingimused?

Det er Sophie,
Jeg tilbyr deg en gang i livet mulighet til å tjene opp til €32,560 i løpet av et par måneder!
Ikke gå glipp av denne eksklusive muligheten til å få kopi av 30DayChange
unike auto-trading programvare!
==> Sikre din plass her NÅ!

La meg hjelpe deg og din familie!
Jeg venter,
Sophie
PS. Det er kun 200 eksemplarer tilgjengelig, og dette tilbudet utløper ved midnatt!
Ikke vent Få ditt eksemplar nå!

*ega ma tegelt neid koledaid skandi keeli ei tunne. szandor? :)

szandor
24.05.15, 16:52
*ega ma tegelt neid koledaid skandi keeli ei tunne. szandor? :)

Tuleb välja, et natuke tunned ikka. 32 tonni paari kuuga tõepoolest, aga see kõik tuleb sulle tänu väga erilisele ja unikaalselse auto-trading tarkvarale, nimeks siis eelmainit 30DayChange.
Lemmifraas oli siiski "las ma aitan sind ja su peret", aga ju siis perek. Wordprez jääb abita, sest pakkumine aeguski keskööl :(

Sophie endast mingit apla norra miisu pilti ei lisanud? koolitöö jaoks küsin.

wordprez
24.05.15, 19:03
Tuleb välja, et natuke tunned ikka. 32 tonni paari kuuga tõepoolest, aga see kõik tuleb sulle tänu väga erilisele ja unikaalselse auto-trading tarkvarale, nimeks siis eelmainit 30DayChange.
Lemmifraas oli siiski "las ma aitan sind ja su peret", aga ju siis perek. Wordprez jääb abita, sest pakkumine aeguski keskööl :(

Sophie endast mingit apla norra miisu pilti ei lisanud? koolitöö jaoks küsin.

Tyvärr inte :(

Keelepoint oli tegelt veits enda jaoks huvitav, sest aeg-ajalt jääb ikka teele ja paar kõrgelt haritud (tõsi, rootsikeelset) skandinavisti pole osanud mulle vastata, kuidas norra ja taani keelte vahel kirjapildi järgi vahet teha. :) aga see juba ot.

mcnamara
29.05.15, 11:11
Värskendavalt eluterve kiri on saabunud, ei mingeid linke ega rahanõudmisi.

Hi! I am lookin for a sex body.
I am not goin to send you any link or ask you to subscribe to anything.
Tired of this shit myself :(( Reply only if you're serious
about getting to know each other and hookup.
Email me at shaibanez4pj2@i.ua

mcnamara
15.09.15, 15:09
Sain kirja. Eemaldades isikuandmed, on oluline info järgmine. Pöördumisi igaks petteks ei ava.

Tere!

Selle emaili kättetoimetamisega adresaadini võtan Ma tagasi Minu sünniga kingitud inimväärikuse, isikuvadaduse ja inimõigused. Ma astun välja Maailma Eliidi poolt loodud orjanduslikust püramiidist, kuulutades end PEALOOJAKS. Selles kirjas on manustena Minu pöördumine planeet Maa inimestele ja Maailma Eliidi kurjategijatele, koopia Mind kui elavast elus inimesest, koopia Minu sünnitunnistusest, koopia Vene Federatsiooni sünnitunnistuse tühistamise avaldus, koopia sertifikaatide kehtetuks tunnistamise avaldus, dokumendi koopia äriettevõtte Eesti Vabariik ja koopia püramiidi planeeti Maa omava ainuisiku Dr. RAY CHHAT DAM kuritegelikust maffiast kuulutades neid kõiki lindpriiks. Pöördumine on inglise ja eesti keeles.

ericbana
15.09.15, 18:25
Sain kirja. Eemaldades isikuandmed, on oluline info järgmine. Pöördumisi igaks petteks ei ava.

Tere!

Selle emaili kättetoimetamisega adresaadini võtan Ma tagasi Minu sünniga kingitud inimväärikuse, isikuvadaduse ja inimõigused. Ma astun välja Maailma Eliidi poolt loodud orjanduslikust püramiidist, kuulutades end PEALOOJAKS. Selles kirjas on manustena Minu pöördumine planeet Maa inimestele ja Maailma Eliidi kurjategijatele, koopia Mind kui elavast elus inimesest, koopia Minu sünnitunnistusest, koopia Vene Federatsiooni sünnitunnistuse tühistamise avaldus, koopia sertifikaatide kehtetuks tunnistamise avaldus, dokumendi koopia äriettevõtte Eesti Vabariik ja koopia püramiidi planeeti Maa omava ainuisiku Dr. RAY CHHAT DAM kuritegelikust maffiast kuulutades neid kõiki lindpriiks. Pöördumine on inglise ja eesti keeles.

Vähemalt ei pandud neeru panti. Aga soovitan kiiremas korras Pebrega ühendust võtta!

mcnamara
16.09.15, 10:35
Täna on sama kirjasaatja juba uue üllitisega hakkama saanud. Delikaatsed andmed eemaldades on kiri selline.

Tere TOOMAS HENDRIK ILVES

Sa ilmselt mõistad miks ma su nime suurte tähtedega kirjutasin. Võiksid seda ka lõpuks inimestele seletada ja rääkida kogu tõde, et tõelistele veel ellu jäetud elavatele inimestele, kes ei tea ju tegelikku tõde suurtes tähtedest. Sina varjad ennast kuulikindla AUDI klaaside taga, teeseldes hoolivat rahvameest.Viibides täna NATO sõjaväebaasis sain ma kinnitust tõsiasjale, et tõde on valusam kui jalaöök suguelundisse. Aga siit ka minu järgmine küsimus. Miks olid NATO baasis veekahurid? Ega mitte need pole uued tänavakoristus masinad? Ilmselt ongi, sest inimesd on ju vaja tänavalt minema pühkida, nagu prügi. Kallis TOOMAS, kas sa ei tea mida tähendab eestlane ja venelane ja teised rahvused? Ma vastan sulle. Nad kõik on inimesed ja tõelised elusad olendid oma õigustega. Neil kõigil on õigus elada rahus.Aga minu jaoks oli see jõudemonstratsioon tänases päevas nagu tsirkus Barcelonas-sõjavpolitsei - maskides mehed, kes on hambuni relvastatud. Ma ei tundnud kordagi sellist hirmu, mida te paaniliselt inimestesse külvate. Sa väitsid ühes oma kõnes, et vihakõned on muutunud juba kontrollimatuks ja kasutusele tuleb võtta meetmed. Kas need meetmed on järjekordne arglik hirmutamine ja jõu kasutamine? lmselt küll, sest ega te ju muud ei oskagi. Aga tead TOOMAS, luurajad ja jälitajad! Ma elan ikka oma tõeliste sõprade juures koos oma kallite kiisudega Mowgly ja Armasus. Kas tuled ise külla või saadad oma lõgismaod? Võtan sind alati vastu suure armastusega, mitte nagu sina peitudes oma ajagraafiku taha, sest sul on endaga vaja tegeleda ja käsuandjate poolt antud käskude täidviimisega ja pole aega ''enda''rahva jaoks. Minul vahet ei ole, sest ma astusin sellest haiglaslikust süsteemist välja ja sa tead kes ma nüüd olen. Ma ei loobu kunagi oma isikuvabadusest, inimväärtusest ja inimõigusest ning ma ei loobu ka inimeste aitamisest ja toetamisest.

Aga küsi endalt, miks inimesed on vihased, kas iseenda peale või on keegi teine selles süüdi? Minu kiri ei ole vihakõne, vaid tõeline haletsuskiri. Seda te ju oletegi oma jüngritega loonud, keda haletseda. Ma aitan veel elusaid haigeid inimesi, kelle te olete tänavale visanud nagu inimrämpsu. Mul ei ole teie loodud raha ja mul ei ole päris oma kodu, aga mul on hoolivad ja armastavad sõbrad, kes on valmis ohverdama oma elu, et muuta seda, mis meile on ajudesse tambitud ja ette maalitud. Sinu ja sinu käsilaste eesmärk on raha, ahnus ja võim ning tühipaljad lubadustele loodud suursugused sõnad, millel ei ole väärtust. Aga ma armastan ennast, inimesi ja oma sünnimaad Eestit uhkusega. Läbi iseenda armastuse leidmise endas leidsin ma oma päris armastuse, keda olen oodanud 48 aastat. Ma ei otsinud, kuid süda leidis ta ja ma olen väga väga õnnelik. Ennekõike olen uhke enda üle, et ma ei vandunud alla süsteemile. Ma ei proovigi sulle seda armastuse tunnet lahti seletada, sest sõnad solgiks armastuse. Täispuhutud kott seisab nii kaua püsti, kui ta tänu hirmude külvamise ja vägivaldse jõu kasutamise saab õhku juurde. Aga see on ju paljas õhk, milles ei ole midagi reaalset. See õhk on loodud mitte millestki ja kui nüüd täna sai sinna üks nõelauk sisse torgatud, siis ei lähe enam kaua, kui see kott kokku kukub, nii nagu olete te teinud inimestega. TOOMAS, sa tead seda väga hästi, et kurjusel ei ole enam kohta armastuse kõrval. Jäta see endale igaveseks meelde. Ei ole enam kohta ''valitsustel", "presidentidel", mis oleks justkui valitud rahva tahtel. Sa tead seda väga hästi, miks sind toodi Ameerikast siia ja istutati närtsinud lillena kivistunud lillepotti, aga näed - hakkab närbuma, sest ei saanud piisavalt toitaineid hirmude ja vägivalla toel.

Paar soovitust! Ära vaata peeglisse, sest muidu ehmatad ennast ära. Oma rahva oled juba ära ehmatanud ja vihaseks ajanud. Tead Kallis TOOMAS, mul on isegi ruumi südames sinu jaoks, et jagada seda armastust ka sulle. Kui sa ei oska armastada, siis saame sõbra kombel kokku ja ma õpetan sulle!
Eilsed emailid saatsin üle maailma pimekoopiatena, et sa ei saaks aimu kui mastaapne see on. Aga usu sellesse, et neid postituse saajaid oli üle maailma ja palju ja enamgi veel.

Armastuses ja armastades sinu kallis ...

j6u1uv4n4
17.09.15, 01:42
https://imgur.com/a/3RbaZ

Martin
17.09.15, 02:13

Aplaus.

Tofoa
18.09.15, 05:23

Pilt kustutatud. Palun uuesti üles laadida.

marcello
18.09.15, 13:34
Pilt kustutatud. Palun uuesti üles laadida.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Fonecoin.voog.com%2Fl ife

Tofoa
18.09.15, 13:52
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Fonecoin.voog.com%2Fl ife

See klassika on siin foorumis juba palju kordi ringelnud. Aga noh, korra võib veel.

futbolidipaul
29.10.15, 11:53
Hello dear friend,

I am Mr. Donald Williams, Manager Audit/Accounting Department in one
of the banks here in republic of Togo West Africa. I have the
opportunity of transferring unclaimed funds US$19.5 Million Dollars
belonging to my client who died many years ago and having no one
coming up to claim his funds and if left unclaimed will be transferred
to the government treasury by the bank.

I earnestly need your full cooperation in transferring this money out
of the bank to avoid confiscating the fund. You can contact me using
my private email address for more details
(donaldwilliams92@hotmail.com)

I expect your reply

Sincerely
Mr. Donald Williams

Lõpuks jõudis õnn ka minu õuele!

LeeRomeno
19.01.16, 14:56
Abikaasa pani üles korteri kuulutuse, mille peale tuli selline kiri:

Hello,
I am interested in your property, I would like more information about the property
Regards
Bryan

Kui siis sai küsitud, et mis info huvitab, tuli vastuseks selline vahva lugu:

Hello dear,

How are you and your family today, I pray you are all safe and good. Thanks and I appreciate your urgent response in your property, I am interested in your property due to my relocating to your country. Please i would have loved to visibly inspect the property but my present location and nature of my job will not allow me to do so, please kindly bear with me.

From the looks and description of the property , I am satisfied with it and I am surely taking this property on your prize. And I am hoping as well that we can work together on a better and higher platform considering my relocation to your Country, I sincerely want to trust you. I am a war veteran with the NATO troop in Afghanistan, on war against terrorism. I served in the 1st Armored Division in Baghdad Iraq and now serving in Afghanistan.

I will need this property for my private purposes as i will be relocating to your Country , Due to the United States legislative and executive decision for withdrawing troops from Afghanistan this year, I have been deployed to come and serve in one of the US Military Base in your country. this is why i contacted you so that we can put head together towards my plan to invest in your Country. As a result of this, it will be important for me to reveal to you that I have in my possession the sum of €8.2 million. which i got during our raid on terrorism in Kabul Afghanistan. and as soon as I hear from you of your reassurance to assist me then I will communicate for the delivery with the help of a red cross cargo jet.

I have this money stored somewhere very safe in our camp in Kabul Afghanistan waiting for a moment like this to put the money in good use and now I want the box moved without delay. I have a very profitable investment plans on hand. I cannot move this money to the United states because I will be in your Country for about 5 years, so I need someone I could trust. If you accept, I will transfer the money to your Country where you will be the beneficiary because I am currently settling some scores with the pentagon so I cannot be parading such an amount so I need to present someone as the beneficiary.. I am an American and an intelligence officer for that so I have a 100% authentic means of transferring the money through diplomatic courier service. I just need your acceptance and all is done.

Please if you are interested in this transaction I will give to you the complete details you need for us to carry out this transaction successfully. I decided to find someone that is real and not imaginary and that is why I went to a secured site where I can be sure that the person is real. I believe I can trust you. Right now i am very careful with the way i communicate so as to avoid any kind of risk until this money is finally in your custody. i shall be communicating to you through email and would also give you a call when it is necessary so as to inform you on any important information. I want you to be brave as i have everything under control. I have every proof of this fund in my possession to show you that everything is authentic.

I am in Afghanistan right now and need to secure this money and send it to you if we reach a proper agreement. I am writing you from a fresh private email address, please delete this message if you are not interested in working with me.

I wait for your contact details so we can go on. In less than 5 days the fund should have been delivered to you and I will come over for my money. I will give to you 20% of the sum and 80% is for me. I hope I am been fair on this deal.

With my Best Regards and wishes a good New Year 2016.

Captain. Bryan Palumbo

Ütleme nii, et sihitud spämm on aegade jooksul ikka paremaks läinud.

j6u1uv4n4
19.01.16, 18:54
Rohkem kirju ei saatnud?

LeeRomeno
19.01.16, 22:53
Rohkem kirju ei saatnud?

Ei, aga päev hiljem tuli see esimene kiri uuesti :P

allars
20.01.16, 09:18
Endal ōnnestus ka nn Bryan Palumbolt kiri saada. Natukene guugeldamist näitas, et pole mõtet tema kirjale vastata, mistõttu tema pikem üllitis jäi mul kahjuks saamata.

Kenny's Heroes
23.02.16, 23:12
https://gyazo.com/a5890ac2f0148936b30d42321175db91.jpg

järgmine tase scämmimises

:naer5:

j6u1uv4n4
23.02.16, 23:19
See kes selle koukkuun jääb on vääriline kolmest millist ilma jääma

aga jah, suht hea low risk high reward skämm

Shaq
23.02.16, 23:32
Vaadati The Martian (http://www.imdb.com/title/tt3659388/?ref_=ttgf_gf_tt) ja pirn lõi põlema

GoldenEagle
24.02.16, 02:41
https://gyazo.com/a5890ac2f0148936b30d42321175db91.jpg

järgmine tase scämmimises

:naer5:

Scämmimine tõesti uutele kõrgustele jõudnud. :D

j6u1uv4n4
25.02.16, 04:35
skämm
https://i.gyazo.com/d78a97ecdf0d25642040494cc303770c.png

redirect sellele saidile:
https://i.gyazo.com/ada9571c8781130fdfed1af776ca9de1.png

j6u1uv4n4
02.03.16, 20:29
Skämm või mitte? Miks nad signatuurist koopiat tahavad? Ing keele õigekeelsus vigu kah veits, a need norrakeelsete sõnadega sassi aetud probly, ntx signatur

https://i.gyazo.com/af954e768257c0d33b0d8910cb116a6f.png

elx
03.03.16, 09:56
Skämm või mitte? Miks nad signatuurist koopiat tahavad? Ing keele õigekeelsus vigu kah veits, a need norrakeelsete sõnadega sassi aetud probly, ntx signatur

https://i.gyazo.com/af954e768257c0d33b0d8910cb116a6f.png
Mis allkirja koopias imelikku on? Aga eks sa pead teadma ka kes seda infot küsib, päris igale ühele seda identiteedivarguseks vajalikke andmeid ikka ei saadaks.

mg
07.03.16, 14:41
ou jee!

Lugupeetud Facebook kasutaja,

Facebooki meeskond soovib teile teatada, ja õnnitleda teid tekkimas meie 2016 Facebooki Soodustused võitja.

Facebooki Preemiaprogrammis toimub iga kahe aasta tagant. Sind on valitud juhuslikult Facebooki internetis viigiga administraator. Loosimine administraator on automatiseeritud programmi, mis valib Facebook kasutajad juhuslikult.

Te olete olnud heaks nõuda kogu rahalise auhinna $ 1.000.000 (üks miljon dollarit) Allpool leiate oma võit üksikasjad:

Võidusumma: $ 1.000.000 USD (üks miljon dollarit)
Partii number: TFB 12329317735197437-Jan / 2016
Ref arv: TFB 29501840205289 / ES 877

Facebooki Preemiaprogrammis uhkelt poolt toetatud Facebook juhtimine. Teie rahaline auhind antakse üle teile teie riigis, kus Facebooki konto on registreeritud.

Selleks, et nõuda oma rahalise auhinna, võtke Facebooki Soodustused programmi direktor järgmisel e-post: todd_jackson2012@hotmail.com
Olete kohustatud täitke allolev vorm:

Sinu nimi:
Teie kodakondsus:
Teie praeguse elukohariigi:
Sinu vanus:
Teie telefoninumber:
Teie amet:
Kui kaua olete kasutada Facebook ?:

Palun täita kõiki kujul ja saadab selle programmi direktor koos allpool üksikasjad
E-post: todd_jackson2012@hotmail.com

Nimi Facebook premeerib programmi direktor: Todd Jackson
Department: Raha Release osakond.
Ametikoht: direktor, Facebook Preemiaprogrammis.

Kui teie andmed on saadud e-posti Ülaltoodud programmi direktor Teiega ühendust, teavet selle kohta, kuidas saab nõuda rahalise auhinna kuskil sa oled. Kogusumma üks miljon USA-s dollarit makstakse sa ei ole kohustuslik või ülekuulamised.

Teie turvalisuse tagamiseks, siis on soovitatav hoida oma võit teavet konfidentsiaalsena, kuni olete saanud võitnud raha. Ärge avaldage võitnud andmeid kolmandatele isikutele. See on turvameede, et kaitsta teid ja vältida põhjendamatuid kuritarvitamise Facebook kasu programmi.

Veelkord, me ütleme, õnnitlused kõigile liikmetele ja personalile Facebook Team. Veenduge, et saada oma tagasiside või järelepärimisi hr Todd Jackson, oma e-post: todd_jackson2012@hotmail.com

Täname, kasutades Facebook.

soovidega,

Peter Andrew,
Programmi koordinaator,
Facebook Soodustused Program,
2016. Kõik õigused kaitstud.

mcnamara
07.03.16, 15:28
Kõik õigused kaitstud.

Ilmselgelt poleks sa pidanud seda pakkumist siin reprodutseerima. Facebookiga nalja pole.

Meireles
01.08.16, 15:36
Online fraud: Top Nigerian scammer arrested (http://www.bbc.com/news/world-africa-36939751)

The 40-year-old man, known as "Mike" is alleged to head a network of 40 individuals behind global scams worth more than $60m (£45m).

ericbana
21.10.16, 13:26
Pfff. Aidata rahaliselt, et mutt saaks avada 38 miljoni eest mingi heategevusliku organisatsiooni... Ja mina ei saaks kindlalt isegi paari miljonit vahelt osutatud abi eest, vaid mingi umbmäärase summa. Puhaku jalga. Nigeerlased vähemalt oskavad äri ajada.

DR. WEST PRIVATE MEDICAL
CENTER PETROVERIGSKY PER.10
101990 MOSCOW RUSSIAN FEDERATION

Dear

I AM MRS.INNA KHODORKOVSKY WIFE TO LATE MR. MIKHAIL BORIS KHODORKOVSKY OF BLESSED MEMORY WHO IS AN OIL EXPLORER IN SINGAPORE AND KUWAIT FOR TWENTY FIVE YEARS AND FOUR MONTHS. BEFORE HE DIED IN THE YEAR 2010.WE WERE MARRIED FOR TWELVE YEARS WITHOUT A CHILD.

HE DIED AFTER A BRIEF ILLNESS THAT LASTED FOR ONLY FOUR DAYS AFTER HIS DEATH I TOO HAVE BEEN BATTLING WITH BOTH CANCER AND FIBROID PROBLEMS.WHEN MY HUSBAND WAS ALIVE HE DEPOSITED THE SUM OF $38,000,000 (THIRTY EIGHT MILLION UNITED STATE DOLLARS) SOME WERE IN OVERSEAS. RECENTLY MY DOCTOR TOLD ME THAT I HAVE ONLY SIX MONTHS TO LIVE DUE TO CANCER PROBLEM, THOUGH WHAT DISTURBS ME MOST IS MY CANCER SICKNESS AND HAVING KNOWN MY CONDITION I DECIDED TO DONATE THIS FUND TO EITHER A CHRISTIAN OR MUSLIM ORGANIZATION OR A DEVOTED CHRISTIAN OR MUSLIM INDIVIDUAL WHO WILL UTILIZE THIS MONEY THE WAY I AM GOING TO INSTRUCT HEREIN.

I WANT THIS CHRISTIAN OR MUSLIM ORGANIZATION OR INDIVIDUAL TO USE THIS MONEY IN ALL SINCERITY TO FUND MOSQUE OR CHURCHES, ORPHANAGE, WIDOWS AND GENERALLY PEOPLE IN NEED. I TOOK THIS DECISION BECAUSE I DON'T HAVE ANY CHILD THAT WILL INHERIT THIS MONEY AND MY HUSBANDS RELATIVES ARE SO SELFISH AND HAVE LOATHED THE REST OF MY LATE HUSBANDS PROPERTIES. SO I DON'T WANT A SITUATION WHERE BY THIS MONEY WILL BE USED IN WASTEFUL MANNER, HENCE THE REASONS FOR THIS BOLD DECISION.

I DON'T NEED ANY TELEPHONE COMMUNICATION IN THIS REGARD BECAUSE OF MY HEALTH, AND ALSO BECAUSE OF THE PRESENCE OF MY HUSBAND'S RELATIVES AROUND ME ALWAYS.

I DON' T WANT THEM TO KNOW ABOUT THIS DEVELOPMENT, AS SOON AS I RECEIVE YOUR REPLY, I SHALL GIVE YOU THE CONTACT INFORMATION AND THE COUNTRY IN OVERSEAS WHERE THE MONEY WAS DEPOSITED.I WILL ALSO ISSUE A LETTER OF AUTHORIZATION TO YOU AUTHORIZING THEM TO RELEASE MY FUND TO YOU.I WANT YOU AND THE CHRISTIAN OR MUSLIM COMMUNITY WHERE YOU RESIDE TO ALWAYS PRAY FOR ME. ANY DELAY IN YOUR REPLY WILL GIVE ROOM IN SEARCHING FOR ANOTHER CHRISTIAN OR MUSLIM ORGANIZATION OR A DEVOTED MAN OF GOD FOR SAME PURPOSE.

THIS MONEY WILL BE USED TO OPEN A CHARITY ORGANIZATION IN MY NAME WHICH WILL BE CALLED (INNA HOME) IN YOUR COUNTRY BUT WILL BE MANAGED BY YOU.SECONDLY YOU WILL HELP TRANSFER ME TO A BETTER HOSPITAL IN YOUR COUNTRY THAT IS STANDARD AND WELL EQUIPPED BECAUSE WERE I AM PRESENTLY DON’T HAVE STANDARD EQUIPMENTS TO TREAT ME. YOU WILL DO THIS WHEN YOU RECEIVE MY MONEY SO THAT I CAN SEE IF I WILL LIVE MORE DAYS. DUE I WILL TELL YOU HOW MUCH YOU WILL TAKE FROM THIS MONEY FOR YOUR OWN PERSONAL USE AND THE REST WILL BE USED AS I HAVE INSTRUCTED.

TILL I HEAR FROM YOU, MY DREAMS WILL REST SQUARELY ON YOUR SHOULDERS. I WILL SEND YOU MY PICTURE IN THE HOSPITAL, AND MY CERTIFICATE OF DEPOSIT AS AT THE TIME OF DEPOSIT.

PLEASE MY DEAR, AM SORRY TO TELL YOU THIS, THERE WILL BE A LITTLE EXPENSES TO BE MADE BY BOTH OF US, SINCE MY LATE HUSBAND DEPOSITED THIS $38 MILLION IN A SECURITY COMPANY IN THE YEAR 2010 AND IT HAS ACCUMULATED A DEMURRAGE FEE.

IF ALL I HAVE WRITTEN IS OK WITH YOU, SEND ACROSS TO ME THE FOLLOWING

(1) YOUR FULL NAMES

(2) YOUR TELEPHONE NUMBER

(3) AGE AND OCCUPATION

(4) MARITAL STATUS AND ADDRESS

FOR FURTHER PROCESSING TO RECEIVE MY FUND ON YOUR NAME. AS I READ FROM YOU I WILL FEED YOU WITH MORE DETAILS PLEASE DON'T FORGET TO SEND YOUR REPLY TO THIS EMAIL ADDRESS:
REGARDS.

MRS. INNA KHODORKOVSKY

rallikas
21.10.16, 15:11
Huvitav kes 2013 vanglast välja sai, kui Miša 2010 ära suri?

lenc
21.10.16, 16:07
Huvitav kes 2013 vanglast välja sai, kui Miša 2010 ära suri?
No ilmselgelt mingi Putini poolt määratud teisik, kes nüüd spioneerib läänes FSB kasuks.

zelee
22.10.16, 22:27
I'm looking for a worthy partner for marriage and family formation.I sent a profile to the marriage agency in my city and the answer came to me with your email.To me you are a puzzle, all I know about you is nothing.This is my first experience of communicating with a man on the internet.I would like to see our acquaintance continued and I think that we will be interested in each other.I'll write little bit about myself for you to have a slight idea about me.I am intelligent and educated woman from Russia. I have no bad habits.I want serious, intelligent and educated man beside me.I wish to contact you by phone to hear your voice.I'm an active person. I lead a healthy lifestyle, I like to swim.It gives me the energy for a better life. I'll write more if you answer me.I will send you my pictures in my next letter If you are interested.I will be happy to answer your questions, I hope to receive a letter from you.Zina!

Mingi kena pilt oli ka juures, aga ma igaks juhuks ei julenud klikkida sellel.

futbolidipaul
10.01.17, 10:14
Lõpuks mingi aus värk ka, mitte mingi prints või tüüp kosmoses või sõjaväelane.

Dear,

This is to officially inform that your compensation payment of US$1.5 Million United State dollars has been AWARDED in your names with UN government last week and it has been forwarded to our bank Merchant Investment Bank (MIB) headquarter through the help of United Nation Organization/ Federal government of cote d'ivoire and International Monetary Fund (IMF) And instruction was given to Merchant Investment Bank (MIB) Of cote d'ivoire to Issue You ATM MASTER CARD payment of US$1.5Million and direct it to your nominated Address in your country as soon as you follow our directives in this message.

This instruction was given by United Nation Organization and Federal government of cote d'ivoire to avoid further delay, since International Monitoring FUND (I.M.F) have help us to revert all payment files pending in UN which your names is among the list.Therefore, for further more information's about your award payment file has been revert in your names. kindly contact Merchant Investment Bank head office with below Information's so that we can issue you an ATM MASTER CARD to you without any hitch as the bank telex instruction has already been sent to our bank(MIB). NOTE: You will withdraw Hundred thousand dollars per day once you received your ATM card from any ATM machine that has Visa Card Logo on it worldwide.

Reconfirm your Personal information's for the delivery of your ATM MASTER CARD See below Info.

You're name:_______
Cell Phone no:_______
Home phone no:_______
Address:_______
Occupation:________

Once you reconfirmed the above information's we will contact the shipping companies to deliver Your ATM MASTER CARD to your home address.

Yours in service.
Mr.Craig Lukas.

Stok
27.04.17, 15:00
Korduv uudis teemal, et Optibet'ist saab raha (http://business.news-reports.net/online-casino-makes-a-costly-mistake-in-estonia-09247501/?voluumdata=BASE64dmlkLi4wMDAwMDAwMy0wNTU1LTRmODIt ODAwMC0wMDAwMDAwMDAwMDBfX3ZwaWQuLjgzMDFjMDAwLTJiMW YtMTFlNy04ZTc2LWI3OWVjMTgzMDdlMl9fY2FpZC4uMDJmY2Zi NTctMmEzMS00NmU1LTk4OGMtMzYxNzVkOTc0YmFjX19ydC4uRF 9fbGlkLi40YzY3YTNiMS1kZWRkLTQ0NGEtOWJhNC0zYzZmNjYy MWEwOTNfX29pZDEuLjU4ZWFiY2E2LTE2ZDYtNDkwNS04ZDE0LT YwMDBkMDQ0ZTg3NV9fdmFyMS4uMzAyMDdfX3ZhcjIuLjIyODg4 NF9fdmFyMy4uMTczMTA0OV9fdmFyNC4udGVjaG5vbG9neSBhbm QgZ2FkZ2V0c19fcmQuLnd3d1wuXGl0d29ybGRcLlxjb21fX2Fp ZC4uX19hYi4uX19zaWQuLl9fY3JpLi5fX3B1Yi4uX19kaWQuLl 9fZGl0Li5fX3BpZC4uX19pdC4uX192dC4uMTQ5MzI4MTQ0Mjg3 NQ&wg=30207&bi=228884&ci=1731049&at=technology)

Ja hoiatus till püksis hoida: https://jokker.ee/artikkel/pettus-libauudist-levitav-affiliate-puuab-eestist-uusi-kliente-742

Daz Booob
29.05.17, 17:39
Kõigepealt pani kulmu kortsutama see, et sel korral polnudki saatajaks Maarika ja teemaks polnud könt-lihase suurendamise tabletid. Vaatasin siis ja mõtlesin, et mis valemiga ning juba tekkis tahtmine reklaamile vajutada, et kes kurat küll nii hästi halva asja teinud...kuid siis vaatasin reklaami taga peituva lehekülje aadressi ning leidsin, et enda uudishimu saab ka teisiti rahuldada.

http://i64.tinypic.com/29n9j60.png

LeeRomeno
31.08.17, 15:58
Selline vahva kiri, subjekt: "UNPROFESSIONAALNE KÄITUMINE", potsatas postkasti + lisaks mingi kahtlane viiruse nägu attachment:

Head päeva,

Olen tõesti pettunud, kuidas käisin teie kolleegilt, kui tegin hinnapakkumise. Ta oli mulle väga ebaviisakas ja see on klientide ravimiseks vale viis. On täiesti vale kasutada kuritahtlikke sõnu töökohal. Ma tundsin nii halb, sest see oli minu sünnipäev. Ma arvan, et tal oli halb päev, kuid sellest ei piisa klientide solvamiseks. Ma tundsin nii väga halb ja see pani mind mõtlema, kui ma tegin valesti, et oma ettevõtet propageerida. Ma tulin oma kontorist välja vihaselt, kuid hiljem samal päeval rääkisin teie vana kliendiga, kes saatis mulle oma e-kirja ja ütles, et võite oma küsitluse osaleda. Hindu ikka huvitatud, kuid ma jään õnnelikuks, kui see probleem lahendatakse kõigepealt. Ma ei tea tema nime, kuid võttisin tema telefoni fotoga. Vt lisatud ja loodan, et saate seda lahendada või võtta oma ülemusele.

Tänan
Olga Ivanenko
TALLINN Akadeemia tee 21/1,
12618 Tallinn, Estonia

zelee
01.09.17, 09:08
Küsimus oleks millise õli või silikoniga tuleb kummi õlitada, mis sobib?

WD40, läheb libedamalt sisse.

Daz Booob
01.09.17, 09:38
Kumm käib noku otsa.

futbolidipaul
09.11.17, 09:04
http://digg.com/2017/re-scam-ai-scammer?amp=true nice!

zelee
09.11.17, 18:21
Dear Friend,

I am a banker by profession from Burkina-Faso in West Africa and currently holding the post of Manager of bill and exchange at the foreign remittance department of Bank of Africa (BOA) Ouagadougou. I have the opportunity of transferring the abandon funds ($31.5 Million USD) of one of my banks client who died along with his entire family on 6th December 2003 in a plane crash.

Since we got information about his death, we have been expecting his next of kin to come over and claim his money because we cannot release it unless somebody applies for as next of kin or relation to the deceased as indicated in our banking guidelines but unfortunately we learnt that all his supposed next of kin or relation died alongside with him at the plane crash leaving nobody behind for the claim.

The Banking law and guideline here stipulates that if such money remained unclaimed after Eight to Nine years an above, the money will be transferred into the Bank treasury as unclaimed fund. I agree that 40 % of this money will be for you as foreign partner in respect to the provision of a foreign account, and while 60 %would be for me.

There after I will visit your country for disbursement according to the percentages indicated. Therefore to enable the immediate transfer of this fund to you as arranged, you must apply first to the bank as relations or next of kin of the deceased indicating your bank name, your bank account number, your private telephone and fax number for easy and effective communication and location where the money will be remitted. Upon receipt of your reply, I will send to you by fax or email the text of the application. I will not fail to bring to your notice that this transaction is hitch free and that you should no entertain any atom of fear as all required arrangements have been made for the transfer.

I will not fail to bring to your notice this transaction is hitch-free and that you should not entertain any atom of fear as all required Arrangements have been made for the transfer, please treat this business with utmost confidentiality and you should contact me immediately as soon as you receive this letter.

Please make sure you keep this transaction as your top secret and make it confidential till we receive the fund into the account that you will provide to the Bank. Dont disclose it to any body, because the secrecy of this transaction is as well as the success of it.
I am waiting to hear from you urgently. Please reply me on this my private E-MAIL contact only; (aliwattara1955@outlook.com)

1. Your Name in Full_______
2. You?re Address__________
3. Your Occupation_________
4. Your Nationality________
5. Your City_______________
6. Your Telephone with_____
7. Mobile number___________
8. Your Age________________
9. Your Gender_____________
I expect your urgent response with much anticipation!!!!!!!
yours faithfully,
Mr.Ali Wattara.

Shparkz
28.11.17, 17:34
Tere,

Mul on äriettepanek, mida ma sooviksin teiega arutada. Kui olete huvitatud, pöörduge üksikasjalikult allpool e-kirja teel.

Märkus. See sõnum tõlgiti Google tõlkija poolt. Kui võite rääkida, kirjutada ja mõista inglise keelt, siis andke mulle teada, sest see on meie suhtlemisel parem.

Tervitus
Hr Andrew G.Haldane
Peaökonomist
& Tegevdirektor
Rahanalüüs
Inglismaa Pank
Tel: 075 4311 8129
E-post: and_g@gmx.co.uk

j6u1uv4n4
28.11.17, 17:36
Nigeeria

wordprez
02.02.18, 20:35
Usu, sa ei pea muretsema. Vastupidiselt siin olevate "kõige targemate"* arvamusele on Saver sõnapidaja mees. Jõudsin vahepeal ka pisut süveneda ja tegelikult mulle ikka see variant ei sobi, et ma kellegi suvalise kodaniku arvele 2600 eur pean kandma. Aga mul on osapooltele lollikindel variant olemas. Minu poolne panus läheb ühe väga tuntud inimese kontole ja kui ma kaotan, siis teeb see inimene teie kontole vastava/d ülekande/d. Nime annan teada ainult osapooltele, mis peab ka ainult nende teada jääma. Kui keegi nime avalikustab, on ta automaatselt kihlveo kaotanud. Kui see variant teistele osapooltele sobib, siis lööme ka kohe käed.

Lollikindel variant.

orbitaaljaam
09.03.18, 13:26
Good day

How are you and I am Mrs Gera Levin From lsrael am suffering from cancerous ailment after the death of my husband.Now I am in hospital the doctor said that I will not be alive till 6 months so I have decided to donate this money to you as I have no child and nobody to be by my side.

The money was deposited with a bank now I have decided to make the donation to you.the amount is $7.5million.I will need you to send me your details such as your direct phone and address and your identity,after you make the claim I will like you to use part of the money for the church and orphange home.

Remain bless
Gera Levin

Juudid on ka petma hakanud :(
Mis Jahve sellekohta küll ütleb.

ericbana
12.03.18, 16:36
The U.S.A Government World Bank I.M.F And United Nations Organization, this is to inform you of your long overdue Payment outstanding in our records. We saw your name in the Central Computer among list of unpaid inheritance claims individuals and have to update your information's through this email contact for immediate confirmation. Your name appeared among the beneficiaries who will receive a part-payment of the sum of $1.5Million USD to you, Credited to Online Bank ATM Card account that was set up for you in World Bank and it has been approved already months ago.

However we received an email from one (MR. BRIGHT HOFFMAN) who told us That he is your next of kin and that you died in a car accident last four months back. He has also submitted his contact information's to the office department for the delivery of your ATM Card to him as your inheritor. We are now verifying by contacting your email address as we have in our Bank records before we can make the delivery to him and for us to conclude confirmation if you are dead or not.

Please, confirm response immediately to us before our action release your ATM Card to him against your name listed out. Upon this, I request you send your full personal information as soon as possible to our ATM Card Payment Center to enable them finalize with the delivery of you ATM Card to you.

Your Full Names:_____________
Contact Address:_____________
Mobile Phone:_____________
Home Phone:_____________
Fax:_____________
Occupation:_____________
Marital Status:_____________

In order to resolve this problem, Please contact ( Our ATM Card Payment Center).immediately for the delivery of your ATM Card via their below contact.

Daz Booob
14.03.18, 19:16
Bill Gates gave his daughter these pills and raised his IQ over 120

60 Minutes Report*
Daughter Of Bill Gates Scores A Perfect 171*

Shes 15 and is being called the smartest living person ever after scoring record high IQ on the mensa test*

Phoebe took this -*http://www.miyakiiwuerol.com/lately-lapse/864Hu86_2_0ax5dswKwKFujV0OO5a3*

She has now surpassed her own fathers brainpower and has already recevied offers from major Universities and companies to join them.*

Increase your IQ levels and brain power with this new brain supplement that will change your life*
http://www.miyakiiwuerol.com/lately-lapse/864Hu86_2_0ax5dswKwKFujV0OO5a3

cabron
15.03.18, 00:42
panin korteri müüki ja miski hetk tuli viisakas kiri mingilt ingliskeelselt doktorilt, et tahaks korterit näha jne, ütlesin et üks 90% huviline olemas, aga kui ära kukub, siis lähme vaatama. Noja siis mõne päeva pärast kirjutas:

"Thanks for your mail, I contacted you primarily in confidence hoping that you can be a trustworthy person and would also be helpful in this urgent matter like this. My name is Dr Samir Aziz from Yemen but an American citizen ,I am from Texas State in United State which i am now working with Doctors without Borders on one year humanitarian program in secret hospitals in Yemen .www.doctorswithoutborders.org

I have 7.2 million dollars which i inherited from late Robbert Boch from Germany. /jätkub/ "

Seda ma ei teadnudki, et skämmipoisid kv.ee kuulutajaid ka nillivad :D

rallikas
15.03.18, 11:36
https://youtu.be/s3zjRcMnRNY

Staadium
12.07.18, 16:17
Hea pakkumine raha teenida.

Alates: Mercia Akume
Abidjan, Elevandiluurannik
Lääne-Aafrika

Mu kallis,

Lubage mul teatada teile oma soovist läheb teiega ärisuhtedesse.

Ma sain teie kontakti ja ma palvetasin seda ja valisin oma nime teiste nimede seas ka oma lugupeetud olemuse ja soovituste järgi, mis mulle anti kui usaldusväärset ja usaldusväärset väärilist inimest, kellele ma võin ennast usaldada, ja selle soovituse järgi ei tohi ma kahtlustatult usaldada sinu sees selle juriidilise, tõelise ja jumalakartliku suhte tõttu.

Ma olen Mercia Akume Sierra Leones, hiljaaegu härra ja proua Akume'i ainus tütar. Minu isa oli väga rikkalik kakaokasutaja, mu isa mürgitas oma äripartnerite poolt oma tööläbirääkimistel surma.

Mu ema suri, kui olin laps ja alates sellest ajast mu isa võttis mind nii eriliseks. Enne oma isa surma erahaiglas käis ta salaja kutsus mind voodikohta ja ütles mulle, et tal on viis miljonit viissada tuhat Ameerika Ühendriikide dollarit. USA-s (5 500 000 dollarit), mis jäi fikseeritud / vahekontole ühes Aafrika rahvusvahelises pangas, kasutas ta minu ainukese tütre järgneva Kini fondi deponeerimiseks.

Minu hiline isa juhendas mind otsima välisriigi partnerit minu valitud riigis, kus ma üle selle raha ja kasutan seda investeeringute eesmärgil, nagu näiteks kinnisvara haldamine või hotelli juhtimine.

Lugupeetud härra, ma auväärselt otsib teie abi järgmistel viisidel:

(1) Pangakonto esitamiseks, milles see raha üle kantakse.
(2) Oma hooldaja ja selle fondi teenimine, sest ma ei suuda seda tegelda.
(3) teha mulle korraldus, et saaksin oma riigile edasi minna, et minna edasi oma haridusele.

Märkus: ma olen valmis pakkuma teile 15% kogusummast hüvitist teie jõupingutuste / sisendite kohta pärast selle fondi edukat ülekandmist teie määratud pangakontole. palun veenduge, et kirjutad mind väga kiiresti, see on kiireloomuline.

Ootame varsti kuulda.

Tänu ja Jumal õnnistagu.

Parimate soovidega,
Mercia Akume

taku*
13.07.18, 14:08
sain ka selle pakkumise.

teeme pooleks?

futbolidipaul
23.07.18, 00:51
Mulle tehti vastamata kõne Samaolt. Numbri kontroll väitis scami. Nii kaugelt pole veel kontakti olnud.

Pints
23.07.18, 02:31
Mulle tehti vastamata kõne Samaolt. Numbri kontroll väitis scami. Nii kaugelt pole veel kontakti olnud.

+6857210838?

Mulle tehti ka vastamata :)

futbolidipaul
23.07.18, 10:01
+6857210838?

Mulle tehti ka vastamata :)
Jep. Helista tagasi.

Pints
23.07.18, 15:32
Jep. Helista tagasi.

Helistas öösel veel korra või noh tegi vastamata, vedas et telefon hääletu peal oli.

Pints
23.07.18, 16:33
Jep. Helista tagasi.

Laiahaardeline pettus: eestlastele helistati öösel kahtlaselt Samoa numbrilt. Politsei selgitab, miks oleks tagasi helistamine olnud väga rumal tegu (http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/laiahaardeline-pettus-eestlastele-helistati-oosel-kahtlaselt-samoa-numbrilt-politsei-selgitab-miks-oleks-tagasi-helistamine-olnud-vaga-rumal-tegu?id=83122317)

LeeRomeno
02.11.18, 14:56
6101
Tundub ok? Saatja nimi on pisut kahtlane, aga noh...

j6u1uv4n4
02.11.18, 14:59
6101
Tundub ok? Saatja nimi on pisut kahtlane, aga noh...

munnigi ei näe

zelee
02.11.18, 15:02
Ma näen ainult lugeda, et LeeRomeno suurendas oma peenist 5,5cm 14 nädalaga.

Tofoa
05.11.18, 12:37
Ma näen ainult lugeda, et LeeRomeno suurendas oma peenist 5,5cm 14 nädalaga.

Kuidas?

Nasfal
05.11.18, 19:15
Kuidas?

Eks ikka tänu sellele, et sa oma naisel silma peal ei hoia

LeeRomeno
05.12.18, 17:33
We are please to inform you that you have been selected for Monetary Compensation of $2,000,000.00 (Two Million Dollars)from the United Nations COMPENSATION BOARD (UN) for online scam victim,Through the United Nations UN Secretary General (Mr. Antonio Manuel).Reply for more details to file your compensation, and provide the following details : Full Names, Country, Mobile Number. Contact Email : unitednationsdept@yeah.net

Päris hea

Mõmmik
05.12.18, 18:09
Aplaus.

Pole seda varem näinud, lagi.

// see --> https://imgur.com/a/3RbaZ

Reintz
07.12.18, 12:44
Pole seda varem näinud, lagi.

// see --> https://imgur.com/a/3RbaZ
Kuulge siin tuleks küll mingid auhinnad välja jagada, geniaalne.

Jasper
07.12.18, 13:16
Kuulge siin tuleks küll mingid auhinnad välja jagada, geniaalne.

2015 (https://foorum.soccernet.ee/showthread.php?13839-Auhinnad-aasta-2015&p=1731074&viewfull=1#post1731074) juba auhinnatud + telesse jõudnud (https://www.youtube.com/watch?v=y7pUiNGvAHw).

Stok
15.01.19, 10:14
Tere,
Ma tean, et see kiri tuleb teile üllatusena, sest me ei tea ennast varem.

vtp
03.04.19, 22:41
Mul oli eile omamoodi huvitav kogemus. Nimelt viskasin netti müüki ühe vana telefoni, mis kapiservale vedelema on jäänud.

Mingil hetkel sain yandex.com aadressilt ingliskeelse meili, kus uuriti veidi telefoni vanuse kohta ja küsiti madalaimat hinda, mille eest olen nõus telefonist loobuma.

Kuna tundus kergelt kahtlane, ei hakanud järgi andma ning kirjutasin, et müün kuulutuses toodud summaga. Õige pea saabus vastus, et no problem, maksab selle. Ja lisaks veel postikulud, sest tegelt olla ostja üldse Hiinast ja tal olla kolleeg Nigeerias, kellele seda (roosat!) telefoni hirmasti oleks vaja saata. Takkatippu visati veel ka Omniva hinnakirja link koos täpse viitega, mitmendalt leheküljelt leiaksin Nigeeriasse saatmise postikulu, mille ma siis mingil põhjusel pidin järgmises vastuses talle välja kirjutama.

Kuna asi oli juba üsna selge, siis järgmises meilis panin kirja, et ootan summat x enda kontole ja paki panen teele niipea kui kogu summa kohal. Siiski-siiski tegi ta kaaluka vastuettepaneku, et temal pank tuleb meile vahendajaks. Tema tegevat ülekande panka, mis mind siis teavitab, et raha on turvaliselt nende käes, ja see raha jõuab minuni "hetkega" niipea, kui olen paki ära saatnud ja "pangale" saatmiskviitungi edastanud.

Minu viimasele kirjale, milles juhtisin tähelepanu, et nii labase scammiga vist kaugele ei sõua ja, kui tahab, on ta endiselt teretulnud minu kontole raha kandma, ei ole paraku vastust enam tulnud.

See-eest sain täna aga SMS-i, kus järgmine härra on "very interested to discuss the sale". Lootusrikas.

Rudy
05.06.19, 08:33
Okidokis vist ei saa midagi müüa enam normaalselt. Müün vanemat Goprod ja üks tšikk võttis ühendust inglise keeles, et soovib osta. Andsin oma konto nr ja värgid. Öösel sain mingi fabritseeritud e-mailid, et "Paypal" on raha kätte saanud ja ootab nüüd ostja confirmi kauba kohalejõudmisest. Kirjas on käik Paypali logod peal, aga on kasutatud multi värvi teksti ja lähte e-mail on muidugi mingi täiesti suvakas. Ma kujutan, et suur osa eestlasi ei hammustaks seda jama läbi ja saadaksi asja teele.

Viskasin Googlisse ka tšiki e-maili aadressi ja uudis sellisest scämmist Eestis on kuu aega vana juba.

Jasper
10.06.19, 18:07
Uus level on fake e-kaubamaja + reklaamid fesaris?

Daz Booob
16.08.19, 10:59
Hea, et võidunumbrid on, muidu sounds legit.

JALGPALLI LIIDU FEDERATSIOON
FIFA PRESIDENDI KONTOR
FIFA-STRASSE 20, 8044 ZURICH, ŠVEITS.

Viide: FIFA00198 / 8/2019.
Võidunumbrid:*(13) (76) (90) (31) (45)
Kuupäev: 8/15/2019.

Tähelepanu: meie lugupeetud võitja.

FIFA*presidendi (hr Gianni Infantino) nimel kirjutame teile, et teatada, et*olete FIFA spordivõistluste loosimises võitnud 455 000,00 eurot (NELJAS*UMMASTATUD JA NELJAS VIIS TUHAT EUROT). Viisime läbi internetis toimuva*loosimise, mille käigus koguti miljon Internetist kogutud e-posti*aadressi ja teie e-posti aadress selgus 455 000,00 euro suuruse*loosimisauhinna võitjana.

Peate hr Changile (lui.chang2000@gmail.com)*viivitamatult e-kirja saatma, et ta juhendaks teid, kuidas oma raha*välja maksta. Õnnitleme teid võidu puhul ja soovitame edastada oma*täisnimed ja mobiilinumber hr Changile. Võite jõuda ka hr Lui Changini*telefonil*+44 7821 047137.

Järgige juhiseid ja pöörduge auhinnaraha saamiseks e-posti teel hr Changi poole.

Soojade soovidega.
Gianni Infantino.
FIFA president.

Kasepats-Pidur
17.08.19, 15:45
Nigeerlased on püstihädas Eestist tulevate petukirjadega (https://www.lugejakiri.ee/nigeerlased-on-pustihadas-eestist-tulevate-petukirjadega/)