320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 / II-liiga / 2007.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
    Kas tõesti Karksi surus ja fc elva lõi väravaid? fc elva ei olnud ka kõige paremas koosseisu ja mängisime ikka nii et kõik saaks võrdselt mänguaega. Paistab, et läks rahuldavalt 4.koht. Ise kahjuks kaasa ei saanud sõita
    Njah kahjuks oli ka Karksi võiskonnas patuoinas,kes oskas teenida turniiri ainsa kaardi aga punase,ja just Elvaga mängus.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      #47
      Ei olnud midagi Karksi Elvast üle ju..Meil oli ikka palju võimalusi väravate löömiseks aga Karksi vv oli tasemel:P Ja ainukesed Karksi ohtlikud kohad olidki need kui vv peale lõi :P
      FC Otepää II

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
        Ei olnud midagi Karksi Elvast üle ju..Meil oli ikka palju võimalusi väravate löömiseks aga Karksi vv oli tasemel:P Ja ainukesed Karksi ohtlikud kohad olidki need kui vv peale lõi :P
        väravavaht on sündinud 92 aastal
        korralik äss on ;D

        Kommentaar


          #49
          Levadia poolelt ka midagi rõõmustavat ei olnud. Elvat ja Karksit oleks tahtnud võita. Kotkale polnud midagi erilist vastupanna. Tammekaga 5-6.koha mängus pidime lihtsalt võitma.

          FC Levadia 0 - 3 Fc Kotkas
          Fc Elva 2 - 1 FC Levadia
          Karksi-Nuia 3 - 3 FC Levadia

          5-6.koha mäng

          FC Levadia 3 - 1 Maag Tammeka
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            #50
            Kõige huvitavam mäng meil oligi vist Levadia vastu, jäime taha aga siis suutsime 2 võimalust ära kasutada ja võita (H)
            FC Otepää II

            Kommentaar


              #51
              vähene saalikogemus tõi teise koha siis :P
              kolmas kord sel talvel saalis

              Kommentaar


                #52
                ei tea jah , kotkas oli silmselge soosik , paidel olid ju 91 poisid koos enamus.

                Kommentaar


                  #53
                  fc kotkas on ka ju 90/91 koos.

                  Kommentaar


                    #54
                    Levadial olid pooled poistest 91.a sündinud, teised 90.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      Levadial olid pooled poistest 91.a sündinud, teised 90.
                      no kui 91 poisid mängida oskavad ega siis see aasta vist väga ei loe

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas plomps Vaata postitust
                        fc kotkas on ka ju 90/91 koos.
                        noh ma ei tea
                        ikkagi esiliiga 90a kotkas , et olex võinud võita ära ikka;P

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          Levadial olid pooled poistest 91.a sündinud, teised 90.

                          Karksil olid 92 enamus,kaks venda oli 90 ja 3venda 91 ed
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                            noh ma ei tea
                            ikkagi esiliiga 90a kotkas , et olex võinud võita ära ikka;P
                            No me ei tee saalis trenni. Meil on talvel trennid kotka hallis kus on kunstmuru. Hall on pealegi suuur, mitte väike nagu saal.

                            Kommentaar


                              #59
                              siiski nõrgavõitu turniir oli. Kui sinna oleks kutsutud Tjk või keegi taoline oleks kõik selge olnud.

                              Ning see oli mingi 2 liiga TVMK seal nagu aru saan, ning see levadia-kotkas mitte esiliiga oma

                              Kommentaar


                                #60
                                viljandi sk esimene mäng peaks olema 12 aprill flora 3(H)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X