PDA

View Full Version : Pärnu Vaprad Karupojad

Leheküljed : [1] 2 3

Hellik
24.02.07, 13:37
Et siis selline teema. Siia võiks koondada kõik Vapruse (loodetavasti üha arvukamat ;) fänniliikumist puudutavad jutud, nagu Soccerneti asjapulgad ka soovitasid.

Sümboolikaga on lood vist juba praegu paremad kui eelmisel aastal. Umbes nädala jooksul valmib veel ka selline lipp (http://img339.imageshack.us/my.php?image=pvlippxg0.jpg), mõõtudeks 2m x 3,14 m

Egas midagi, klubi fännamisega kaasneb ka hea võimalus tegeleda siseturismiga. Ise pole ma näiteks Kuressaarde viimase paari aasta jooksul sattunud, see viga saab kindlasti parandatud.

Kõigepealt aga 10. märts ja Tartu. Mis ideed on? Bussi rentimisega ei hakka vist praegu jändama. Liinibusse läheb ja tuleb päris hea sagedusega.

Lauludest jms. ka. Kas meie esipoeedil Noonikul on midagi uut valmimas? See viimane lugu Vapruse teemas oli ju tore küll, ainult mis viisil seda ette kanda? vabas vormis? :D

Endal on tekkinud paar lihtsat ideed hüüdlauseteks Propelleri laulude põhjal:

helinäide (http://web.starman.ee/pl/Propeller-Propurrii.mp3)

1:16-1:28

See on meie Vaprus, see on meie Vaaaaaprus, see on meie Vaprus, Vaprus, Vaprus... PÄRNU... VAPRUS

5:26-5:36

Shallalaalalalala jne. PÄRNU... VAPRUS

Seda näiteks väravate puhul ehk siis võimalikult tihti :) ja võib-olla alguses ka, lükkab mängu hästi käima :)

lorenzo
24.02.07, 14:04
muide mis need esimesed tahed lipul tahendavad?

Jasper
24.02.07, 14:10
muide mis need esimesed tahed lipul tahendavad?

Jalgpalliklubi?

gamer
24.02.07, 15:23
No loodame, et Kunn ka minu tellitud lipu esimeseks mänguks valmis saab. Võimalik et liitun teie bussiseltskonnaga, võimalik, et saab mingil moel Juve autoga Tartu liigutud.

Luule Poeesia (aka Noonik) võiks üllatada millegi originaalsega. Aga 10-ndaks sooviks sooja ilma või samasooja joogipoolist kõigile minejatele.

Põhiline, et sel hooajal ikka "välisreis" Narva kah toimuks võimalikult rahvarohkelt;)

Ja muidugi juba ette sooviks kindlat karikafinaali liikumist.

ROOTSI KUNN
25.02.07, 11:14
Päris vaffa nimi teil välja mõeldud :) Ma loodan ,et teie lipp saab järgmisel nädalal valmis.

Noonik
25.02.07, 12:48
keegi mingit positiivse alatooniga Karu-laulu teab?

eston maravilha
25.02.07, 15:33
apelsin - karu laul?

17
25.02.07, 15:38
Kuidas see laul käiski et. Vändra metsas Pärnumaal lasti vana karu maha lalallaa

Noonik
25.02.07, 19:23
Seda karutapmist ma üritasingi vältida :)

Aga samas estoni pakutud variandist võiks isegi saada midagi.

Karu silmad on kui sulakuld
Sealt lõõskab inimarmastuse tuld
Peab mõni koera ja mõni mees kassi
Mõni peab ahvi kes elab tal sahvris
Mina ainult karu armastan

Ah hahaa …

Mõmm!

Sõnad head, kuid viisist pole õrna aimugi

gamer
25.02.07, 21:45
Kuidas see laste unelaul oligi (mõmm, mõmm, olen karujõmm ... ) :)

kprsoo
25.02.07, 22:18
Mina olen Ott ja sina oled ott
kahekesi astuvad (laulavad jne) Ott ja ott...

Noonik
25.02.07, 23:15
Seda Otti-laulu ma mõtlesin kasutada siis, kui noormängija Ott Kangur millegi vapustavaga hakkama saab. Eeldan et saab

Juveman
26.02.07, 00:32

Ah hahaa …

Mõmm!

http://www.hot.ee/crush/karulaul.mp3

siin see laul olemas. Täitsa vahva oleks ju sellist staadionil esitada :) Loodetavasti saab seda laulda veidi suurema pundiga kui 2-3kesi.

elx
26.02.07, 11:00

Ah hahaa …

Mõmm!

konkreetselt see koht laulust on ka ühtlasi kõige kiirem koht (eriti kolm viimast rida) .. seega ühislaulmine nõuaks meeeeletut kokkulaulu harjutamist :P

Erko
26.02.07, 14:10
Tekkis huvi, et palju selline lipp ka maksab?

Hellik
26.02.07, 17:07
Tekkis huvi, et palju selline lipp ka maksab?

Lipuvabriku hinnad:

150 x 236 cm (õhem polüesterkangas – õmmeldud aplikatsioontehnikas)
Hind: 3345.-/tk + 18%

150 x 236 cm (õhem polüesterkangas – prinditud lipp)
Hind: 1185.-/tk + 18%

200 x 314 cm (õhem polüesterkangas – õmmeldud aplikatsioontehnikas)
Hind: 4190.-/tk + 18%

200 x 314 cm (õhem polüesterkangas – prinditud lipp)
Hind: 2720.-/tk + 18%

indrek
26.02.07, 22:10
Muidu tore lipp, aga see kiviaja font on ju ökaröka. Ka meetrised tähed mõeldud luubiga vaatamiseks. Kui lipp veel valmis pole, siis soovitus - vahetage see font mõne normaalse - tugeva kuid lihtsalt loetava fondi vastu. Muidu näeb eemalt välja samasugune käkerdis kui see wellingtoni baarikärbeste oma.

Erko
27.02.07, 20:45
Kas veebileht http://vaprusblog.org/ tegutseb veel? Foorum on seal igastahes kinni pandud kahjuks. Oligi kogu see värk ainult mõne üksiku üritamine? Samas vaprus.ee leht on küll väga ilus ja värki, aga statsi võiks vähe rohkem olla:)

gamer
27.02.07, 20:49
Sellel asjal ei olnud jah mõtet vähese huvi pärast, foorum läheb lähiajal vaprus.ee elehele üles. Statsidega niipalju, et ilmselt mingisuguse statside osa tekib kah enne hooaja algust.

Erko
27.02.07, 20:54
No kõike seda on hea kuulda:) Pealegi ühel klubil võiks ikkagi olla ainult üks leht.

Noonik
03.03.07, 11:45
ei tea kas uue kujundusega särke see hooaeg hakatakse müüma?

ja kes see särgisponsor on? pildilt ei lugenud välja

gamer
03.03.07, 20:12
Peale silma teritamist tundub et on TopTours, särgimüügi kohta ei oska hetkel midagi öelda.

IndrekL
04.03.07, 22:08
Ma niisama mainin, et mulle meeldisid pea kõik Meistrliiga klubide särgid. Üheks lemmikuks oli Pärnu oma.

espen
05.03.07, 01:18
Eelmisel hooajal pakuti linna peal särke hinnaga 1000 EEKU tükk. Kas sellel aastal on hind inimlikum?

gamer
05.03.07, 16:44
Eelmisel hooajal pakuti linna peal särke hinnaga 1000 EEKU tükk. Kas sellel aastal on hind inimlikum?

Minu teada oli 500.- võistlussärk, polo oli vist jah kallim

Igal juhul

Pärnu JK Vaprus kutsub kõiki oma toetajaid reedel 09.03 2007 kell 17.00 teatrisse Endla Pärnu JK Vapruse hooaja avaüritusele. Riietus on vaba. Infot saab info@vaprus.ee .

vostrjakov
06.03.07, 15:07

Kati karu

Kas teist keegi aru sai,
kuhu Kati karu sai?

Kas teist keegi aru sai,
kuhu Kati karu sai?

Vist on karu salamahti
teinud lihtsalt ukse lahti,
vist on keset mängukära
karu läinud lihtsalt ära.

Paistab nii, et liiga vähe
tuli karu Katil pähe,
paistab nii, et haruharva
paitas Kati karu karva.

Kati ilma karuta
on justkui ilma aruta.

Raix
06.03.07, 15:17

Metsa läksid sa ja metsa läksin ma,
metsa läksid kaks karujahimeest ka.
:,: Oh, hoi-ai-jaa tiralla-laa,
metsa läksid kaks karujahimeest ka. :,:

Püssi võtsid sa ja püssi võtsin ma...
Karu nägid sa ja karu nägin ma...
Karu lasksid sa ja karu lasksin ma...
Nahka võtsid sa ja nahka võtsin ma...
Naha müüsid sa ja naha müüsin ma...
Raha said sa ja raha sain ma...
Kõrtsi läksid sa ja kõrtsi läksin ma...
Napsu võtsid sa ja napsu võtsin ma...
Purju jäid sa ja purju jäin ma...
Koju läksid sa ja koju läksin ma...
Peksa said sa ja peksa sain ma...

jyriöö
06.03.07, 17:17
Peksa said sa ja peksa sain ma...

Üldiselt on lugu päris positiivse alatooniga, aga lõpp vajub nagu kergelt ära.

gamer
09.03.07, 22:47
Kui kõik ikka tulevad homme kes lubanud on, siis mul hakkas inimesi kokku arvutades lausa jalg värisema:)

Erko
11.03.07, 16:11
http://www.vaprus.ee/.gallery/20.jpg
See lipp näeb teil muidu päris hea välja. Loodame, et ta teil vastu ka peab ikka:) Kallis asi ikkagi ju.

Hellik
11.03.07, 16:47
http://www.vaprus.ee/.gallery/20.jpg
Loodame, et ta teil vastu ka peab ikka:) Kallis asi ikkagi ju.

Loota ju võib :) kui me seda näiteks Kuressaarde sõites just purjena ei kasuta :) Praktiline kasu oli lipust ka, seljatagant puhus päris kõva tuul.

Noonik
16.03.07, 15:34
Millal Karupojad Tallinna jõuavad?

Juveman
16.03.07, 15:58
Millal Karupojad Tallinna jõuavad?

Hea küsimus. Mänguks kindlasti, ehk ikka mõned minutid varem. Kas peale minu,skindi,sinu ja veel ühe keegi tuleb? Mayhem või keegi? Ehk ikka tulevad.

Noonik
16.03.07, 16:38
homme näeb isegi võibolla Ranetit mängimas. Kirjutas mulle, et pangu ma trumm põrisema - ta on terve.

Hellik
16.03.07, 16:59
homme näeb isegi võibolla Ranetit mängimas. Kirjutas mulle, et pangu ma trumm põrisema - ta on terve.

See oleks küll hea, Pärnu rünnak muutuks juba 35-40 meetrilt ohtlikuks :)
Tõotab tulla vutirohke päev - vähemalt 180 minutit Sportlandil, prooviks koos mõne persooniga poole kahe paiku kohale jõuda.

gamer
16.03.07, 21:36
MNja, endal jääb seekord vahele kahjuks, Joost peaks samuti seekord mänguvalmis olema. Ja we have a new and pretty flag;)

skint
17.03.07, 01:51
Peaasi, et liiga vara tagasi ei tuldaks. Ei mõtle fänlusele hetkel.

Aga fänlusele mõeldes - kas eeldatavasti pealinnas resideeruvad kodanikud, näituseks elx ning kasvõi muistne Pärnu mees Steiv ei leia homme teed sinnakanti? Viimane vajaks kindlasti enne Vene mängu oma häälele trenni ma usun...:eek: Rohkem, uhkem.

Noonik
17.03.07, 11:09
Kui ma Elxi Levadia - Žalgirise mängul nägin, siis ta andis mõista, et seekord ei jõua arvatavasti ...

Ilm on Tallinnas praegu märg. Vihm küll jäi järgi, kuid tundub, et hakkab uuesti sadama.

skint
17.03.07, 12:52
Ärge siis pahandage, kui me õigeks ajaks ei jõua. Soccerneti uudisest selgus, et mäng toimub kell 14:00 Narva Sportland Arenal, läheb kiireks.

meesmuiste
18.03.07, 16:40
Peaasi, et liiga vara tagasi ei tuldaks. Ei mõtle fänlusele hetkel.

Aga fänlusele mõeldes - kas eeldatavasti pealinnas resideeruvad kodanikud, näituseks elx ning kasvõi muistne Pärnu mees Steiv ei leia homme teed sinnakanti? Viimane vajaks kindlasti enne Vene mängu oma häälele trenni ma usun...:eek: Rohkem, uhkem.

kahjuks ma Pärnu mängule ei jõudnud (nägin hilisemat verestamismängu), kuid kuradi hea meel oli võidu üle ;) Kui kuulsin, kuidas tuli läks meel veel eriti heaks - tõrjutud penalti (kuigi Saharov on sümpaatne mängija) + 90+2 värav ;) aga edaspidi püüan kohal olla ;)

hacker12
18.03.07, 21:26
ma loodan, et Vaprate Karupoegade liikmeshulk teeb hüppelise kasvu. Põhjust selleks nagu on: arvestades viimast mängu

Vähetuntud vutivaatleja
18.03.07, 21:31
Ma loodan, et nad tulevad pigem kapist välja. Ma usun, et Karupoegadel on rohkelt kaasamõtlejaid, kuid nad ei julge kapist välja tulla ning teevad näo, et toetavad nt. Levadiat :D

ROOTSI KUNN
19.03.07, 08:53
Vaprad Karupojad olid oma ilusate lippude ,sallide ja trummiga üleeile Tallinnas väga atraktiivsed. Praegu on nad igatahes sümboolikaga kindlalt Eesti parim fännigrupp . No ja meeskond tegi teile Tallinnas ka suurepärase kingituse:)
Aga FCF Viies Sektor tuleb varsti teile järele.:)

Sir. Nuutu
20.03.07, 02:17
Ee... Flora fänn nagu nalja.. või mis...

reix
22.03.07, 07:46
Pärnus on koguaeg ettevõtlikud ja kõvad fännid olnud!

gamer
27.03.07, 13:04
Nii mehed, selles ma ei kahtlegi, et laupäeval on meid palju ja võit tuleb suur ja korralik, aga hakkasin siin mängukava vaatama. Nimelt oleks vaja 3-ndal Tallinnasse Flora mängule kobida, kes minemas ja kuidas, avaldage arvamust.

Noonik
27.03.07, 13:16
3ndal kindlasti kohal. Päris suur võimalus, et Markko ja Raido tulevad kah.

Aabel
27.03.07, 14:33
ära ütle Raido, Aabel ikka
katsun ka mõne tuttava kaasa vedada

Hellik
27.03.07, 18:11
Tahaks minna küll, kindel see veel paraku pole.
Kuhu Arenal end sätime, Flora fännide peade kohale? :D
Pigem vast siiski küljele ja teisele korrusele - hea lippe paigutada.

Aabel
27.03.07, 19:19
kui küljele sisi läänetribüün, muidu paistab päike silma :)

elx
27.03.07, 22:46
olen ilusasti kohal, kuid mis puudutab läänetribüüni, siis ma pole üldse kindel, et sinna saab -tavaliselt on lõuna ja ida avatud.. ametlikult.

ja teinse korruse koha pealt on meeles, et kui me gameriga eelmisel hooajal kahekesi karjusime, ida rõdu peal, siis hiljem kurdeti et midagi polnud kuulda - eks me olime kahekesi veidi liiga vaiksed ning eks tuul puhus ka otse vastu ning viis heli staadionilt välja:P

gamer
27.03.07, 22:48
Tahaks minna küll, kindel see veel paraku pole.
Kuhu Arenal end sätime, Flora fännide peade kohale? :D
Pigem vast siiski küljele ja teisele korrusele - hea lippe paigutada.

Lastakse ikka juba liigamänguks tavamurule? :) Aga küljele võiks end nihutada küll, eelmine aasta esinesime Elariga seal oma kahemehebändiga. Lippe on siis kokku kolm, et varsti saaksime juba kogu tribüüni ära ehtida:)

Hellik
28.03.07, 08:54
Lastakse ikka juba liigamänguks tavamurule? :)
Täpselt samal ajal on ju kavas Tulevik-Ajax (eeldatavasti siis Sportlandil). Seega peaks olema võimalik lõunatribüüni tipust näha kahte Meistriliiga mängu korraga :)

elx
28.03.07, 14:08
Lastakse ikka juba liigamänguks tavamurule? :) Aga küljele võiks end nihutada küll, eelmine aasta esinesime Elariga seal oma kahemehebändiga. Lippe on siis kokku kolm, et varsti saaksime juba kogu tribüüni ära ehtida:)

kartsin ka, et vast ei lasta, samas..

http://www.fcflora.ee/?lang=est&main_id=114&k=03042007

..võib järeldada, et lastakse? Toimumiskoht on igal juhul A Le Coq Arena

gamer
29.03.07, 16:14
Kui laupäevast rääkida, siis peale mängu võiks kuskile pubisse maanduda, on ideid?
Ja inimesed, kes pidid lipuostmist toetama, nendega räägiks kah mängul natuke.

Hellik
30.03.07, 09:37
Kui laupäevast rääkida, siis peale mängu võiks kuskile pubisse maanduda, on ideid?
Ja inimesed, kes pidid lipuostmist toetama, nendega räägiks kah mängul natuke.

Tahad meid Villemisse Mänjut vaatama meelitada? ;)
Minupoolne liputoetus garanteeritud.

gamer
30.03.07, 09:53
Tahad meid Villemisse Mänjut vaatama meelitada? ;)
Minupoolne liputoetus garanteeritud.

Ei no teibime telekad musta kilega kinni, pubimõte tuli muidu Veikol.

Aga Ajax ahju homme!!!

vostrjakov
30.03.07, 16:31
peale manu on veel Roma versus Milan

elx
03.04.07, 14:10
Nii.. loodan, siis täna Arenal paari kaasvõitlejat veel näha, stadionil näeme!

gamer
04.04.07, 07:42
Masendav etteaste meilt, teinekord peab kuidgai läbi lukuaugu ikkagi kas või ühe trummi kaasa vedama, nii ikka ei saa.

Mayhem, sul tekkis vahepeal häid laulumõtteid, midagi pikemat ja rahulikku oleks meil vaja. Mõtlesime, et midagi Saaremaa valsi ainetel vms.

ballack
04.04.07, 10:07
Mõtlesime, et midagi Saaremaa valsi ainetel vms.

miskine uus klubi on tulemas nagu "kuressaare vaprus" või? :D

gamer
04.04.07, 16:57
miskine uus klubi on tulemas nagu "kuressaare vaprus" või? :D

Floradia!!! :) Jutt käis rohkem rütmist mitte sõnadest.

ballack
04.04.07, 17:35
Floradia!!! :) Jutt käis rohkem rütmist mitte sõnadest.

pohladia ikka ;)

Sir. Nuutu
05.04.07, 14:22
Teie kräunumist ei olnud üldse kohe kuulda :P

Noonik
05.04.07, 17:01
Pese kõrvad puhtaks teine kord :)

Hellik
05.04.07, 20:25
Masendav etteaste meilt, teinekord peab kuidgai läbi lukuaugu ikkagi kas või ühe trummi kaasa vedama, nii ikka ei saa.
Mayhem, sul tekkis vahepeal häid laulumõtteid, midagi pikemat ja rahulikku oleks meil vaja. Mõtlesime, et midagi Saaremaa valsi ainetel vms.

Olgu jääv meile Pärnu
Olgu jääv meile Tõnu Meetua
jne.
:D

ja igasugused tuutu-luutud võiksid mujal piniseda :)

gamer
07.04.07, 00:31
Ikka :D

Olgu jääv meile Pärnu
Olgu jääv meile Tõnu Meetau
jne.

Et siis kõigile meeldetuletuseks et mäng algab kell 17.00 mitte 14.00 nagu eelmine kord, Noonik juba arvas valet aega.

Hellik
09.04.07, 19:07
Lähme lõvikoopasse ka? ehk siis 14.04. 17:00 ja Narva. Potentsiaalsed autojuhid ei olnud sinna sõitmisest just vaimustuses :) Iseenesest oleks hetkel vähemalt kolm huvilist, kui kasvõi mõni lisanduks, siis võiks ju näiteks mingi väikebussi võtta (koos juhiga). 7 sõitja puhul tuleks hind u. 350-380 eeki.

gamer
09.04.07, 22:25
Mnja, mina kirjutan 16-ni kirjandit, seega ei jõua tulla sinna, kuigi sellele ekstreemreisile oleksin küll tahtnud tulla.

gamer
10.04.07, 19:52
Selline asi kah, et käsi püsti kes tulevad ja kes vähemalt üritavad tulemist karikamängule TVMK-ga.

elx
11.04.07, 11:10
Selline asi kah, et käsi püsti kes tulevad ja kes vähemalt üritavad tulemist karikamängule TVMK-ga.

kui see vähegi õhtusemal ajal (mitte kell 14 päeval) on, siis olen mina kindlalt kohal. aga hetkel vaatasin nii vapruse kui tvmk kui ka jalgpalliliidu kodukaid ning kellaaegu ning mängukohti ei ole kusagil kirjas..

gamer
11.04.07, 11:14
kui see vähegi õhtusemal ajal (mitte kell 14 päeval) on, siis olen mina kindlalt kohal. aga hetkel vaatasin nii vapruse kui tvmk kui ka jalgpalliliidu kodukaid ning kellaaegu ning mängukohti ei ole kusagil kirjas..
kell 18:00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus, Kadrioru staadionil
allikas EJL koduleht

elx
11.04.07, 14:28
kell 18:00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus, Kadrioru staadionil
allikas EJL koduleht

nüüd on jah kellajad ja asukohad ka ilmunud:)

Juveman
11.04.07, 14:33
Need teisipäevased mängud ajavad juba tõsiselt närvi. Kõige pikem päev tööl olla. Ei teagi mis saab.

Hellik
12.04.07, 14:59

Selgub arvatavasti alles esmaspäeval, üritaks vähemalt küll :) Narvast. Kuna ekstreemsportlasi kogunes vähe, siis läheb käiku plaan B. Autojuhi röövisime juba ära, laupäevani hoiame teda käeraudades. Nõusolek Narva sõita tuli nendes tingimustes üsna kergelt :D

gamer
15.04.07, 08:32
Kas šokiturismil käinud karupojad tervelt tagasi, rääkige mängust kah.

Hellik
15.04.07, 14:26
Supel Pärnu, supel Pärnu, hei hei hei :D

gamer
16.04.07, 22:22
Jama, Noonik sa pead kollaseid homme ilma minuta ergutama:(

Miko keelas küll laulda, aga laulame ikka:D Karu n****s kurge, kure kael oli sirge!

gamer
28.04.07, 23:00
Mayhemiga arutasime, et 19. mai teeks siis ikkagi välistripi Saaremaale. Ühesõnaga tegu on laupäevaga ja inimesed ajage end maast püsti ja marss kaasa. Mayhem lubas väikese bussi tellimist vaadata ja uurida nagu ma aru sain.

Hellik
29.04.07, 12:59
Mayhemiga arutasime, et 19. mai teeks siis ikkagi välistripi Saaremaale.

Operatsioon 'Kure karistamine, osa 2', toimumisaeg 19. mai. Start oleks u. kell 9, Kuresse peaks jõudma 12-13, mäng kell 17:00.

Paari järgmise päeva jooksul üritaks välja selgitada, kui palju on huvilisi ja kas leidub ka vabatahtlikke autojuhte.
Buss koos juhiga on ka variant, hind tuleks olenevalt sõitjate arvust u. 200-300/in.

gamer
30.04.07, 10:44
Operatsioon 'Kure karistamine, osa 2', toimumisaeg 19. mai. Start oleks u. kell 9, Kuresse peaks jõudma 12-13, mäng kell 17:00.

Paari järgmise päeva jooksul üritaks välja selgitada, kui palju on huvilisi ja kas leidub ka vabatahtlikke autojuhte.
Buss koos juhiga on ka variant, hind tuleks olenevalt sõitjate arvust u. 200-300/in.

Count me in

Nagu Miko ütles, siis ta päris üksipäini ei tulegi Pärnu, nii et kaitseme linna au ja kõik kes nädala sees Pärnus ronigu kohale.

Hellik
02.05.07, 18:27
Operatsioon 'Kure karistamine, osa 2', toimumisaeg 19. mai

Nii, suht soodsa hinnaga väikebuss leitud ja 1 koht veel vaba. Foorumitegelastest on koht bronnitud minul ja gameril. Noonik väljendas eile mõningast huvi, seega temal eelisõigus. Mis plaanid näiteks Juvel on? Äkki on lisanduvat autot(äit) oodata? ;)

Praamikohad ka regatud:Virtsu-Kuivastu 11:00, tagasi 21:00

Juveman
02.05.07, 21:57
Sain alles täna meeldivad uudised, et võistlus, mis oli planeeritud esialgu 19-20 mai peale, kust ma osa pean võtma, lükati edasi 22-23ndale. Nii et mina tahan ka tulla!

gamer
02.05.07, 23:21
Sain alles täna meeldivad uudised, et võistlus, mis oli planeeritud esialgu 19-20 mai peale, kust ma osa pean võtma, lükati edasi 22-23ndale. Nii et mina tahan ka tulla!

Juve, aga aja Skindist ja muudest tegelastest (Urmas, Reigo, Eno ja veel ehk inimesi) lisa autotäis kokku, juhul kui Noonik tuleb bussile, kui ei tule, siis räägi Mayhemiga.

Juveman
02.05.07, 23:41
Orgunnijat ja lunijat minus pole. Nii et kui teiste aktiivsus kuskilt otsast välja paistab, haaran kinni.

Noonik
03.05.07, 00:13
tahan tulla jah, minul koht bussis

Noonik
05.05.07, 17:57
ainuke positiivne asi oli mängu juures see, et auvärav löödi ära

Raini ja Partsioja poolt hirmus palju praaki ... pallikaotused, söödud eiteakuhu

Partsioja ei vääri endiselt minu silmis kohta algkoosseisus

Stass pakkus väga palju häid tõrjed - Levadia oleks võinud ka 8-1 võita

Ranetit kiidaks kah - mehel on tahet mängida ja töötabtöötab ja võitleb lõpuni erinevalt Partsiojast

Väravatest nii palju, et Vassiljevi värav 8ndal minutil oli tugev kauglöök mis oli Stassile nii ootamatu vist, et ta ei suutnud palli tõrjuda. Teine värav 30ndal minutil Zelinski poolt oli kaitse viga, ei suutnud Rain (vist) palli kastist välja lüüa. Kolmas värav Kingi poolt - tüüp sai hea söödu ja jäi 2 kaitsjaga ning mängis need lõdvalt üle ja ei eksinud Stassiga silmitsi olles. Neljas värav oli siis Dovydenase poolt löödud ja siis lasti tüüp lihtsalt löögile ja Stassil ei olnud selles olukorras enam midagi teha. Meie värav Joosti poolt 90+2 - tsenderdus kasti ja siis Joost sai sealt ära lüüa selle palli.

Mängu lõpus juhtus veel intsident kus Levadia mehed hakkasid palli lahti mängima keskjoonelt ... keegi palluritest tahtis keskjoonelt värava poole palli lüüa ja siis kõva löök tabas lähedal olevat Levadia mängijat - tüüp oli mõnda aega pikali maas.

ja nii ongi
13.05.07, 22:49
http://www.hot.ee/crush/karulaul.mp3

siin see laul olemas. Täitsa vahva oleks ju sellist staadionil esitada :) Loodetavasti saab seda laulda veidi suurema pundiga kui 2-3kesi.

t2nan kuulan seda nyyd suht tihti!

17
15.05.07, 15:01
Nonii Karud, palju teid siis laupäeval tulemas on?

Hellik
15.05.07, 21:05
Nonii Karud, palju teid siis laupäeval tulemas on?

10-50000 :)

gamer
19.05.07, 08:37
Arvatavasti võib öelda, et varsti käivitub siis väinadessant "Kure karistamine, osa 2".

Saarlane
19.05.07, 15:46
Mu isa oli nägi linnas kümmet Vapruslast, kes püüdsid oma lippu sõduriausamba mõõga otsa toppida :D

kaups
19.05.07, 16:24
Ja suure kisaga möödusid ka meie majast! :)
Tütar ütles, et lärmi järgi oleks nagu paarkümmend fänni, lugesin värava peal ära-sain 7 ! ;)

17
19.05.07, 20:41
khm, Kure karistamine, khm :D

Erko
19.05.07, 20:47
Aga pealtvaatajatest kolmanik oli Vapruse fännid, vaatame asja niipidi:D

Saarlane
19.05.07, 22:25
Aga pealtvaatajatest kolmanik oli Vapruse fännid, vaatame asja niipidi:D

Vaatame asja hoopis niipidi, et kui paljud neist üldse mängu vaatasid ja mitut minutit nad sellest nägid. Sest enamuse kohtumisest olid nad lihtsalt surnud:D

Noonik
20.05.07, 00:02
Pikalt mõtlesin ja jõudsin järeldusele - äkki me, Karupojad, ootame liiga palju oma lemmikutelt. Ehk on praegu selline aeg kus me peaks lootma Kuredelt ja Kalevitelt ja Ajaxitelt viike ja siis kah üliõnnelikud olema kui punkti kätte saime.

No nii pettunud ... isegi koondise peale pole nii pahane olnud :(

gamer
20.05.07, 08:45
Reis: Tore, SUper, Vahva
Mäng: Õudusunenägu

Põhimõtteliselt ei saa mina enam aru. Kuhu on kadunud oskus väravaid lüüa. Kuigi hetkel tundub, et rohkem on probleem keskväljalt palli ründajatele toimetamisega, et midagi üldse saaks toimuda. Eelmise aasta keskväljakunn Lepik on kah nüüd ründesse lükatud, jättes keskväljale koleda augu.

Teisalt on ikka meestega suured probleemid. Tundub, et meeskond on meeleheitlikult kokku lapitud. Eks oma rolli mängivad siina ka inimeste töökohustused üle Eesti, sellega seoses ebapiisav trenn ja kokkumäng meeskonnaga jne. Kaitseliin oli ikka kohe koledasti kokku lapitud.

Nüüd tuleb hetkeseisuga minu kritiseeriv pilt meeskonnale:

Stas, tipptase. Tulevane koondislane. Ja kuna tavaliselt laagerduvad väravavahid vanuse kasvades paremaks, siis oi oi, mis teda veel oodata võib.
Ljoha, kes pole juba järjepidevalt oi oi mis ajast vasakkaitset mänginud, tema leivaks on olnud ikka ääreläbimurded ja kentsakate kohtade pealt löödud väravad.
Gert, kellele see oli vist sel hooajal esimene võistlusmäng, kes on rohkem pühendunud kontoritööle ja Pataljoni treenimisele.
Kajar, temaga sai juba eelmisel hooajal nalja. Tas on kindlust peapallide võitlemisel (no vahel ebaõnnestuvad ka need, aga mis teha), aga maa pealt tulevate pallidega ei saa ta nii hästi hakkama. Seda näitas ka eelmise hooaja mäng Levadiaga, kus Vassiljev temast ühelt ja teiselt poolt mööda purjetas.
Kristo, mehel on kiirust ja oskusi, aga tundub kuidagi närviline platsil, eriti kaitses. Pigem sobiks samuti poolkaitsesse.
Martin, Kure vastu ei märganudki teda. Muidu tundub puudu jäävat tahtest ja motivatsioonist. Kuskilt ma nagu mäletan, et oskusi tal nagu on.
Lepik, kõva töörügaja. Pigem sobiks poolkaitsesse kui ründesse, kuhu ta viimasel ajal liigutatud on. Samas pole meil ka kedagi teist, kes ees palle maha võtaks.
Joost, tundub, et turjale koonduvad aastad hakkavad oma tööd tegema. EI ole enam sellist kiirust ja särtsu nagu mõned aastad tagasi.
Kazak, kõik on ründajaks olemiseks olemas. Lokomotiivist, või kus ta käiski, on kah midagi külge jäänud. Vahel purjetab päris hästi vastastest mööda. Ainuke jama on tabavusprotsent, kuna ilma väravale pihta saamata on raske palli sinna võrku kah saada.
Lauri, on platsil, mängib, aga mitte midagi väga erilist ega superhead.

Ma jään ikkagi kindlaks, et hetkel peaksid meeskonna selgrooks olema Rand, Uibo, Lepik, kes peaksid kõik liinid ära katma ja meeskonda utsitama. Samas erinevatel põhjustel, mis eespool mainitud, on neil seda raske teha. Nende taset peaks ju seegi näitama, et kui ma õieti mäletan, siis Uibo ja Joost on esindanud noortekoondist, Stas teeb seda praegu, Ljohat nooliti kunagi ammu Florasse.

Hetkel tundub, et Vapruses hakkab tulema suurematsorti põlvkondade vahetus. Need mängijad, kes aitasid klubi II liigasi ML-i hakkavad vaikselt kas töölistel või muudel põhjustel meeskonnast kaugenema ja jalgpalliga hüvasti jätma. Samas ei paista hetkel mulle, kust võtta samal tasemel noori mängijaid. Pärnu meeskonnad on küll noortetabelites tipus, aga ei paista selliseid võitlejaid, nagu eelpoolmainitud. Rohek mängitakse miskisugust Itaalia sugemetega, kuku kähku maha ja oota viga mängu.

Lõpuks Nooniku postini. Kunagi pole liiga palju tahta. Alati tuleb soovida võitu ja seda ka üritada. Sel hooajal paistab aga olevat mingi probleem motivatsiooniga. Kuidagi tühjalt ollakse platsil. Eriti on seda näha olnud neis suurtes pakkides, mis saadud on. Keegi ei tõuse esile ja kasvõi ei sõima teisi mängima ja võitlema. Just võitlusest jääb puudu, kuna oskustelt on amatöörid proffidest arvatavasti kah kehvemad.

Pikk ja lohisev tekst, aga nii ma hetkel tunnen. Ise olen löödud, kuigi midagi eile väljakul tehti, siis "karumentaliteeti" mängu murdmises näha polnud.

Egas midagi, Ussoltsevi saadame hullumajja laupäeval. Laupäevaga seoses ka seda, et Grenbergidega sai kokku lepitud, et kogu joomarluse punt saab kella 3-st Kalevi harjutusväljakul kokku ja siis me vaatame, kuhu me jalgpalli mängima läheme, kas Kalevi varu või randa.

Edu.

gamer
20.05.07, 08:47
Vaatame asja hoopis niipidi, et kui paljud neist üldse mängu vaatasid ja mitut minutit nad sellest nägid. Sest enamuse kohtumisest olid nad lihtsalt surnud:D

Ei ma nägin päris palju ja kes oli surnud. Ega see hommikust saati joomine nii kah ära ei tapa siis ju:D

Mu isa oli nägi linnas kümmet Vapruslast, kes püüdsid oma lippu sõduriausamba mõõga otsa toppida :D
Noh, me vallutasime ka linnuse ära. Pildid peaksid Noonikult laekuma mingil ajahetkel varsti. Kui mängutulemus kõrvale jätta, siis Saaremaa on vallutatud, aga põhja ei õnnestunudki lasta. Mingit toidukohta me ehtisime samuti oma lipuga.

Aga kurat, eilse päevaga olen ma oma hääle ära kaotanud.

17
20.05.07, 12:16
Vapruse fännide omapärased rituaalid :D (http://www.youtube.com/watch?v=qjxzF7JnLb8)

gamer
20.05.07, 13:12
Vapruse fännide omapärased rituaalid :D (http://www.youtube.com/watch?v=qjxzF7JnLb8)

Miko sul on eilsest kindlasti veel kompromiteerivat materjali, lao aga lagedale:)
Ja muuseas, kuhu jäi lubatud show-tants ?

Noonik
20.05.07, 14:44
näe eilased pildid

http://rapidshare.com/files/32332931/Kuressaare_-_Vaprus.zip

17
20.05.07, 17:21
Ma tantsisin paar tundi enne mängu platsilt võililli korjates, teid kahjuks polnud :(

gamer
25.05.07, 22:28
Niisiis, kui homme vähegi ilma on, siis esialgse plaani kohaselt peaks fännid Kalevi harjutusväljakul kell 3 kokku saama.

Hellik
26.05.07, 23:04
Ei no mis seal ikka, täiesti tavaline laupäev - Vaprus kaotab ja kõigil on promillid sees :)
seda ka, et Pärnus on kasvamas peale väga vihased noorultrad :)

gamer
26.05.07, 23:06
ärgem unustagem, et Usolja vibutas oma hädist näpukest kah meile:D

Hellik
26.05.07, 23:14
ärgem unustagem, et Usolja vibutas oma hädist näpukest kah meile:D

'Ussolja, dumat nada, ne prõgat!' :D

gamer
07.06.07, 23:48
Mingit Tallinna minekut siis ei toimu?

Juveman
08.06.07, 01:22
Juve on homsest 15.juunini ära, mis omakorda tähendab, et 16ndal olen Kalevis kipsti kõpsti kohal :) Homme hoian pöialt nii kuis suudan!

Hellik
08.06.07, 10:35
Homne mäng jääb vist mul ka vahele. Jalgpallist (ja kaotustest) on hetkel kerge mürgitus, üks teine üritus on ka, see küll hilisõhtul. Aga ma ei välista, et tänase päeva jooksul tuju muutub ;) eks annan siis sellest siin ka teada.

PS. Vaatasin edasist (välismängude) graafikut ka. Et siis 19.06 Ajax ja 22.07 Kalev. Päris suur vahe, seega peaks 19-ndal kindlasti sõidu tegema, sportlikus mõttes huvitav mäng ka.

gamer
08.06.07, 10:49
seega peaks 19-ndal kindlasti sõidu tegema, sportlikus mõttes huvitav mäng ka.

Selle poolt oleksin isegi.

Hellik
08.06.07, 11:08
Ajaxi lehelt lugesin, et 16.06 toimub neil Tulevikuga mäng juba oma staadionil, loodetavasti on see meiega mänguks ikka vähe paremas korras kui eelmisel aastal ;) Positiivne tegur on ka tribüünide olemasolu (ja selline mõnus kerge küünarnukitunne ;)

gamer
09.06.07, 22:45
Elx või keegi staadionile kah täna juhtus?

elx
10.06.07, 22:36
elx oli nädaavahetusel läänemaal sünnipäevi pidamas ja suvitamas.

Hellik
12.06.07, 13:36
Nonii, kollased fännisärgid Kaubamajaka Sportlandis müügis. Hind kliendikaardiga 774, muidu 815.

NB! Kes soovivad Pärnust järgmisel teisipäeval Lasnamäele mängu vaatama sõita (start 16:00 paiku), võiksid PM-i teel teada anda. Mõned huvilised on juba koos. Transpordivahend, õigemini selle suurus ja hind hetkel veel täpsustamisel. Arvatavasti siis mingi väiksem buss ja hinnaks u. 200/in.

gamer
15.06.07, 15:02
Mis kellast me homme väed kokku kogume siis?

skint
15.06.07, 15:37
kell vara?

Hellik
15.06.07, 15:58
Pakuks, et hiljemalt 1300 on mõned tegelased+pall liiva peal.

gamer
16.06.07, 22:30
Jama et et selle mängu sellistest lollidest väravatest pähe saime.

Muidu oli ju nummi. Niisama mängus võitsime Florakaid vist hästi palju - natuke vähem. Penaltiseeria võitsime 1-0, ärge siis laske sügisepoole Tallinna Flora mängul Sen-l seda õllekasti ära unustada.

Eriti tore oli see külalis-hakola kelle Florakad kuskilt üles korjasid:)

Aga ikkagi Supel-Pärnu, Supel-Pärnu, Hei hei hei.

Fännid olid toredad, ilm oli ilus, ainult punki ja veäravaid oleks tahtnud näha.

Kari pilte tuleb kah varsti netti üles.

ballack
16.06.07, 23:50
pärnu vapratele karupoegadele suur aitäh väga hea seltskonna eest ;)

gamer
17.06.07, 00:09
Üleskutse teistele klubidele, moodustega kah fännklubid, iga nädal selline nädalavahetus oleks super, kahjuks juhtub neid harva:(

Hellik
17.06.07, 12:01
Üleskutse teistele klubidele, moodustega kah fännklubid, iga nädal selline nädalavahetus oleks super, kahjuks juhtub neid harva:(

Lähematest vastastest Viljandil ja Tartul ju midagi on, ehk tulevad Pärnusse ka.

Aga jah, teisipäeval algab karm meistriliiga ellujäämisvõitlus, esimene osa 'Peatage Lasnamäe' :)

PraS
17.06.07, 12:04
Lähematest vastastest Viljandil ja Tartul ju midagi on, ehk tulevad Pärnusse ka.

Viljandil pole sellist lõbusat seltskonda on lihtsalt paar statistikut ning üks kapuutsiga sell, kes sõimab kõiki vastaseid tibladeks.

gamer
17.06.07, 13:09
Viljandil pole sellist lõbusat seltskonda on lihtsalt paar statistikut ning üks kapuutsiga sell, kes sõimab kõiki vastaseid tibladeks.

Noh mind, Juvet ja SUndanceKidi sõimati kah tibladeks ja Vaprust tibladeks jne. eelmisel hooajal:d

Aga jah, teisipäeval algab karm meistriliiga ellujäämisvõitlus, esimene osa 'Peatage Lasnamäe' :)

Igaljuhul el kapitano käskis meil pall kuidagi väravasse karjuda, kuidas, seda ta ei osanud öelda.

Hellik
17.06.07, 13:21

Noh, karjugu staadionil milleks iganes, aga kui neid või tartlasi kasvõi 4-5 tuleb, siis igaljuhul oleme valmis nendega väikse rannavuti tegema. Taktika on meil igatahes eilsetest mängudest selge ;)
ehk siis kui ära väsime, siis võib täiesti vabalt jääda lootma äärmiselt täpsetele pikkadele söötudele või siis paneme paar Vapruse noort ette triblama :)

gamer
19.06.07, 13:50
Varsti siis Peatagem Lasnamäe! Uudis on see, et jälle on minu käesutuses kaks lippu:D

Hellik
19.06.07, 14:05
Varsti siis Peatagem Lasnamäe! Uudis on see, et jälle on minu käesutuses kaks lippu:D

4 paiku peaks punane muhvi-buss liikuma hakkama, loodetavasti tuleb Tallinnast meile lisa ka.

Juveman
30.06.07, 13:52
Täna kõik Karupojad statkal?

gamer
03.07.07, 16:52
Aivar sai Pärnu särgis igaljuhul jäädvustatud;)
http://public.fotki.com/danelahman/prnu-summer-cup-200/p6300091.html

Hellik
16.07.07, 16:43
http://www.fcfpaide.pri.ee/2007/07/13/karikas_vastaseks_p228rnu_vaprus.html

Pasunate-jutt on küll suht lambist, sest neid meie arsenalis pole. Aga noh, meid igaljuhul oodatakse. Kuupäev on veel lahtine, Paide linna lehel oleval uudises mainis Viktor Mets, et see mäng ei pruugi ka 7-8. augustil toimuda.

Juveman
17.07.07, 21:34
Nii, teemaks laupäev 21juuni. Mänguks Vaprus-Kalev. Kas kindel minek? Kui jah, siis homseks peab see 100% olema, sest tekkis teinegi plaan laupäevaga seoses, mis vajab otsustamist homme. Mina oleks kindlalt käpp ja oma autoga ka veel. Kui homme asju paika ei saa ehk rahvas endast märku ei anna, siis jääb asi katki vist.

Võiks ikkagi Tallinna minna ju! :)

gamer
17.07.07, 21:35
Mina tulen!

Hellik
18.07.07, 11:06
Lähme jah, arvatavasti toimub see mäng jälle seal ALCA kõrval? Kalev võiks ju oma kodustaadionil Pärnus ka mängida :)

ROOTSI KUNN
21.07.07, 13:46
Kas Karupoijad on tulemas? :)

gamer
21.07.07, 13:53
Ikka tulevad;)

Juveman
27.07.07, 15:56
Homme gamer fänniarmeest puudu. Mis ülejäänud teevad? Noonik, Mayhem ja co? veel keegi? :)

Hellik
27.07.07, 17:26
Ikka, kuretappu vaatama :)

gamer
27.07.07, 17:38
Edu teile siit trollidemaalt.

Hellik
27.07.07, 17:44
Edu teile siit trollidemaalt.

Mis sa seal Lätis teed? :D

Tundub, et kured meiega eelmängu ei taha?

Noonik
27.07.07, 19:02
kohal kindlasti

gamer
27.07.07, 22:41
Mis sa seal Lätis teed? :D

Tundub, et kured meiega eelmängu ei taha?

Mis läti, see üks teine kole koht, kus õllemüük lõpetatakse poodides kell 8PM :D

gamer
28.07.07, 20:28
Karu narris kurge, kure kael oli sirge!!! :)

Hellik
28.07.07, 20:40
Karu narris kurge, kure kael oli sirge!!! :)

Ei ole hullu midagi, 17-le soovisime juba õnne mängudes Nõmme Kaljuga ;)

gamer
29.07.07, 18:51
Steiv on huvitavalt jätnud meie sisuka jutu välja jah:D

nurmalna
29.07.07, 19:04
On siis Teid Paide ka oodata? :)

gamer
29.07.07, 19:21
Ju me ikka üritame ka sinna jõuda. Ainult pasunaid meil pole:d trummid hoopis;)

Narvaminekut meil siis ei toimu jah?

Keegi Paide suhtes on midagi liiklusvahenditega uurinud kah ja palju meid sinna minemas üldse on?

Hellik
13.08.07, 10:01
Paidest. Hetkel oleks siis kaks autot (Koit ja Juve), kokku 7 sõitjat. Kas on veel huvilisi (Noonik, veel keegi)? Stardiks hiljemalt 16:30 kesklinna Statoili juurest. Seekord üritaks veidi täpsemat starti ;) e. koguneda võiks mõni minut varem.

gamer
13.08.07, 12:25
Noonikul pidi tööd olema palju ja ei jõua ilmselt ja seekord ikka on seal kus ta olema peab, mitte paraadil;)

Sen
15.08.07, 13:18
Mis kell laup saabute? Tulge ikka varem, et jõuaks väikese fännimängu ka teha. Kast õlut ka ootab teid :)

gamer
15.08.07, 14:01
Martti ideid? Seekord läheme liinibussiga? Fännimängu teeks muidugi, aga on sul Sen asukoha suhtes ettepanekuid?

Noonik
15.08.07, 14:01
Pean pettumuse valmistama nii endale kui ka teisetele. Tallinna ei tule kah, ammusest ajast ette planeeritud perekondlikud üritused laupäevasel päeval. :(

gamer
15.08.07, 16:14
Järvamaa Teataja andmeil oli siis meid seitse hoopis kohal:)

Artikkel ise: http://www.jt.ee/150807/esileht/20006537.php

Hellik
15.08.07, 16:41
Endal ka Arenale minek kahtluse all, vast reedel lõunapaiku saab asi selgemaks. Küllap veavad asendusliikmed asja välja :)

skint
15.08.07, 17:08
Järvamaa Teataja andmeil oli siis meid seitse hoopis kohal:)

Artikkel ise: http://www.jt.ee/150807/esileht/20006537.php

Või nii, et seekord siis Barca... Ajaxi ja Celticu kõrval taaskord päris raske vastane...

Hetkel kaalun isegi laupäeva, aga eks näis.

Sen
17.08.07, 10:16
Endal ka Arenale minek kahtluse all, vast reedel lõunapaiku saab asi selgemaks. Küllap veavad asendusliikmed asja välja :)

Palju teid siis tulemas on? Hommikul ei viitsi küll kuskile välja ronida aga peale Flora-Vaprus mängu võiks miskit korraldada ja siis 19.00 veteranide mängule minna.

Hellik
17.08.07, 11:53
Palju teid siis tulemas on? .

Number jääb erinevatel põhjustel vist väga väikseks, endal jääb ka see mäng vahele.

gamer
17.08.07, 21:17
Kurat, see kella 14-ks Tallinnasse jõudmine võib keeruliseks osutuda, eks paistab.

Sen
18.08.07, 23:22
Kurat, see kella 14-ks Tallinnasse jõudmine võib keeruliseks osutuda, eks paistab.

noh karupojakesed
laulsime vahepeal teie eest ka
igavesti pärnuuuuu.....
mäng oli sama kui sellel tartu satsil
5-s liiga?

gamer
20.08.07, 13:42
Nii seltsimehed. Mayhem, Noonik, Juve & co. Mul tekkis idee, et laupäeval enne Ajaxi karistamist võiks selle kollase "autorongiga" Pärnule tiiru peale teha.

Juveman
20.08.07, 19:50
Juve on igati nõus :) Oleks vist päris vahva. Palju maksab teine kah?

gamer
20.08.07, 21:44
30.- peaks olema üks ring näkku, aga mul pole aimugi mis kellaaegadel ja kust tal see start on.

Hellik
21.08.07, 10:00
30.- peaks olema üks ring näkku, aga mul pole aimugi mis kellaaegadel ja kust tal see start on.

Start pidi olema vist 10 hommikul hotell Pärnu eest (marsruut hotell-Supeluse-Tervise Paradiis-staadion vms.) Kui laupäeval vähegi ilma on, siis peale rannaskäiku võiks stata juurest peale minna küll, ma ei tea kuidas see ajaliselt klapib (ühte ringi teeb ta vist päris kaua?)

Erko
28.08.07, 16:47
Vapruse fännid Viljandisse ka esimesel tulemas?
Kui nii, siis soovitaks neile lisaks veel seda üritust:
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5517

Juveman
28.08.07, 20:19
Kui nii, siis soovitaks neile lisaks veel seda üritust:
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5517

tuleme tuleme :) Loodetavasti vähemalt. Rannavutt oleks lahe küll, aga varane algus ei sobi mulle isiklikult paraku kuidagi.

Hellik
30.08.07, 14:09

Tuleme jah. Hetkel plaanis mingi 14-14.30 kohal olla. Prooviks mõne vaatamisväärsusega ka taastutvuda (rippsild jne.) Muide, kas Liverpooli pubi veel tegutseb (netileht oli küll väheke aegunud)? ehk jõuab sealt ka läbi.

Erko
30.08.07, 22:55
Liverpooli pubi tegutseb täiesti! Nagu ma aru saan on see koht tuttav? Kui mitte, siis võin täpsemalt seletada, kus see asub. Soovitan kindlasti selles kohas ka oma kõhtu täita, 60-70 krooni eest saab sealt ikka väga mehise kõhutäie.

Hellik
31.08.07, 09:49
Hetkeseis siis selline, et üks auto stardib homme kell 13 paiku ehk 14-14.30 kohal, Noonik pidi meid veidi ennetama või jälitama liinibussiga :) Juve vist stardib hiljem?

Juveman
31.08.07, 10:41
Hetkeseis siis selline, et üks auto stardib homme kell 13 paiku ehk 14-14.30 kohal, Noonik pidi meid veidi ennetama või jälitama liinibussiga :) Juve vist stardib hiljem?

Jees, gamer ja mina peaks jõudma 16.00-16.30 kandis Viljandi.Vbl korjan kellegi veel peale.

Noonik
01.09.07, 11:06
Nii, mina hakkan kella 12 bussiga Pärnust Viljandimaale sõitma. Kohal olen 13.50. :)

Vaprad Karupojad söövad mulgikapsast, nad söövad mulgikapsast, nad söövad mulgikapsast

Erko
01.09.07, 21:21
Nägin siis täna ka esimest korda ära need Vapruse fännida. Tuleb tõele au anda ja üsna head lärmi tegid nad, isegi siis kui Vaprus oli juba kaotusseisus. Edu ja jõudu teile edaspidi.

Hellik
02.09.07, 14:57
Eilsete seikluste üks viimaseid vaatusi oli see, et suutsin Viljandi Selveri juures peale Tohveriga vestlust rahakoti vististi poe ette maha kukutada :) ja selle kadumist alles 5 km pärast märgata. Igaljuhul tänud selle leidjale-smsi saatjale. Viljandi vist polegi Eesti Liverpool :)

Erko
02.09.07, 15:57
No siis läks küll hästi. Kui mäng välja jätta siis olite reisiga rahul? Vihma ka õnneks eile ei tulnud, kuigi alguses lubas.

gamer
11.09.07, 17:53
Tartusse mineku kohta küsiks, et kes kuidas ja millega?

Martin
11.09.07, 19:32

laske gameri minu juurde tulla...

http://e.deviantart.com/emoticons/h/hug.gif

gamer
11.09.07, 20:12
laske gameri minu juurde tulla...

http://e.deviantart.com/emoticons/h/hug.gif

Sa tule parem mängule, see nädal ei pea sa valgete järjekordset vastasest ülesõitu kah jälgima :)

Hellik
11.09.07, 23:41

üks variant on vist Pärnust ja Erkki naise autoga :P homme selgub täpsemalt

Hellik
13.09.07, 11:11
üks variant on vist Pärnust ja Erkki naise autoga :P homme selgub täpsemalt

või siis mitte. Ega Juvel pole täiesti juhuslikult plaanis laupäeval sõitu ette võtta? Oleks paar huvilist välja pakkuda :)

Juveman
13.09.07, 13:54
Ma ei oska paraku veel midagi kindlat öelda. Ootan targemat homset.

gamer
13.09.07, 20:26
Ootan kah huviga, mis Juve vastus homme on.

Juveman
14.09.07, 21:21
Keeruline värk selle homsega. Nimelt sõidan hommikul tööasjus linnast välja. Kuna pole teada, mis kell ma vabanen, siis on keeruline lubada, kas minna saan. Muidu tahaks küll ja võimaluse avanedes isegi läheks, aga mida ei tea, seda ei tea. veel. Jääb vist hirmus viimasele minutile.

gamer
15.09.07, 00:16
No põhimõtteliselt kui Juvel minek ikka on, isegi viimasel minutil, siis helista ja anna teada, Mayhemil muid ideid kah vist pole minekuks?

Juveman
21.09.07, 12:03
Ahoi Karupojad! Kas laupäeval oleme kõik kohal?

Hellik
21.09.07, 14:14
Ahoi Karupojad! Kas laupäeval oleme kõik kohal?

Kohal. Käis väike ideesähvatus ka - homme kell 12 on Raekülas PJK-Levadia (naiste ML siis), suht tähtis mäng iseenesest. Kes sinna saaksid-viitsiksid minna?

Juveman
21.09.07, 20:53
Kohal. Käis väike ideesähvatus ka - homme kell 12 on Raekülas PJK-Levadia (naiste ML siis), suht tähtis mäng iseenesest. Kes sinna saaksid-viitsiksid minna?

Kusjuures oli plaan naiste vutti vaatama minna küll. Mul omal üks õpilane koolist mängimas, ainult et ma ei tea, kas ta jookseb platsile seekord kell 12 raekülas või kell 14.00 kunstmurul Pärnu JK II - Narva JK Trans mängul esiliigas.

urmar
22.09.07, 00:01
Kusjuures oli plaan naiste vutti vaatama minna küll. Mul omal üks õpilane koolist mängimas, ainult et ma ei tea, kas ta jookseb platsile seekord kell 12 raekülas või kell 14.00 kunstmurul Pärnu JK II - Narva JK Trans mängul esiliigas.

Need mängud on eraldi päevadel muidu, äkki ei märganud? :)

gamer
22.09.07, 00:14

Isegi võimalik et saaks, aga see selgub homme hommikul.

Juveman
22.09.07, 00:27
Need mängud on eraldi päevadel muidu, äkki ei märganud? :)

my bad. tänud märkuse eest. Seega on ka mind homme naiste vutti vaatamas suure tõenäosusega võimalik näha.

Hellik
22.09.07, 11:57
Vihmavarjud kaasa ja Raekülla minek! Levadia matused, Levadia matused :)

gamer
23.09.07, 17:49
Nüüd peab siis hakkama Ajaxi mängule minekuks valmistuma, nagu ma aru sain, siis Juve on vähemalt üks meie autojuhtidest ilmselt.

Juveman
27.09.07, 20:40
95% tõenäosusega olen laupäeval Tallinnas platsis.

gamer
27.09.07, 20:45
Et siis saab sinuga kui autojuhiga arvestada 94,5-95,4% ulatuses?

Noonik
27.09.07, 22:41
mina ei saa tallinna. mitte arvestada siis

Juveman
27.09.07, 23:16
Et siis saab sinuga kui autojuhiga arvestada 94,5-95,4% ulatuses?

täpselt nii.

gamer
27.09.07, 23:35
Väga hea, mis seis on vendade Grenbergidega hetkel?

Hellik
27.09.07, 23:42
Nendega on hetkel selline seis, et sõit võiks toimuda küll. Mis ajaks see tõenäosus 99,5-99,9-ni võiks tõusta? ;)

Juveman
28.09.07, 00:07
homme hilisõhtuks usun :)

gamer
28.09.07, 20:08
Kui oma protsendid paika saad, siis võid siia ehk väljasõiduaja kah panna, kuna mäng hakkab 14.00, siis vist oleks viimane aeg koguneda ja minema kihutada 11.30, et nii hilja ei jõua nagu eelmise lasnamäe mängu ajal:)

Juveman
28.09.07, 21:49
Ah mis siin ikka. Käib siis mängul ära. Homme kell 11.30 olen ma stardivalmis.

gamer
03.10.07, 23:26
Niisiis, kes, kuidas ja millega vineeritöösturitele külla?

Hellik
04.10.07, 11:42
Niisiis, kes, kuidas ja millega vineeritöösturitele külla?

Minul jääb hetkeseisuga sõit vahele, lõplik selgus homme õhtuks.

gamer
07.10.07, 13:43
PS. Tore, et keegi ikka eile kaasa elama sõitis. Üritaks viimasteks mängudeks suurema seltskonna kokku ajada.

Kuressaarde tuleku vastu tundub huvi suur olevat. Ise oleksin tulija. niipalju kui aru sain, oleks ka Noonik ja Juve tulijad ilmselt, seega peaks vaatama taaskord mingi suurema sõiduvahend poole. Martti, mis su taksojuhid arvavad?

Hellik
07.10.07, 13:53
Martti, mis su taksojuhid arvavad?

:) Nende kohta ei oska hetkel veel midagi konkreetset öelda. Laupäev ja varane kellaaeg võib saada neile segavaks teguriks. Aga see selleks.
Kui piisavalt autojuhte ei leia, siis võib ju alati vastavalt sõitjate arvule mingi bussi võtta.

gamer
15.10.07, 19:57
Inimesed võiksid vaikselt hakata endast märku andma, kes siis ühte ja seitset karistama lähevad Saaremaale.

Hellik
16.10.07, 12:58
Küllap järgmise nädala keskel saab rohkem selgust. Mina oleks tulija, Erkki jt. ei osanud eile kindlat vastust anda.

Juveman
16.10.07, 22:10
Mina kaa! Mina kaa! Tahaks ka saarele minna.

gamer
18.10.07, 00:10
Aga kõigepealt tuleb Usolja mõtlema õpetada ja hüppamist pärssida ehk teisisõnu ta jälle närvi ajada, et ta oma näpukest vibutaks.

Noonik
23.10.07, 10:00
Millal saab selgeks Kuressaarde minek ning kas on juba mingi ettekujutus, kui mitu pead sinna läheb?

gamer
23.10.07, 10:09
Kom noonikut, Mina, Juve, Martti, Erki, võimalik et veel mõned näod

Hellik
23.10.07, 10:28
Kom noonikut, Mina, Juve, Martti, Erki, võimalik et veel mõned näod

Jäi vist jutt, et bussi otsimine ei ole aktuaalne? Sel juhul Juve+Danel+'kuni kolm Noonikut' ;) moodustaks siis vast ühe autotäie. Hetkel käivad eelkõnelused teise auto koostamiseks :) Esialgne plaan oleks jõuda 11:00 Virtsu-Kuivastu praamile

seda ka, et:

"Fännide Lemmik 2007" valimine

Toimumas on Pärnu JK Vapruse "Fännide Lemmik 2007" valimine.

Kui soovid hääletada ning valida omalt poolt parimat Pärnu Vapruse mängijat aastal 2007, saada e-mail oma valikuga aadressil haaletus@vaprus.ee

Vastajate lemmikule ulatatakse enne hooaja viimast kodumängu Tallinna Kaleviga üle auhinnakarikas.

Hääleta julgesti!

Hääletuse võiks lukku lüüa 30. oktoobril. Tegelen auhinna tellimisega.

Noonik
23.10.07, 12:40
Mina olen hääletanud ning arvan, et tegin õige valiku. [:D]

Hellik
23.10.07, 13:45
Ma ootan laupäevase mängu Kurega ära. Kui Lepik lööb 17 väravat, siis saab minu hääle ;)

gamer
24.10.07, 23:04
Nagu ma aru saan, siis vaja otsustada kas 10-ne või 11-ne praam?
Ja kui mingi kokkulepe tekiks, siis peavad autojuhid vast kohad ja piletid kah bronnima.

Juveman
24.10.07, 23:52
Asi võiks paika saada homse päevaga. Ma ise satun siia taas hiljem õhtul, siis saaks tegeleda broneeringuga.

Hellik
25.10.07, 11:21
10:00 praam on kinni, tegin bronni 11-ks

Hellik
26.10.07, 11:01
Nii, 'Pärnu JK Vapruse fännide lemmik 2007' graveeritud kirjaga auhinnafiguur käes (see pronksivärvi kuju Vapruse teemas). Täitsa soliidne näeb välja, kodulehel oli muidugi tänu valgustusele veidi säravam aga pole hullu.

Homsest. Nüüdseks on siis kahele autole kella 11-le praamile bronnid tehtud. Ajakava selline, et 9:00-9:20 korjab Erkki autole sõitjad peale ja start 9:30 Jannseni Säästu parklast.

gamer
02.11.07, 09:08
Homme siis kell 13 mäng, mitte 14 igaks juhuks meeldetuletus. Martti võta siis karikas kah kaasa ja proovi võimalikult varakult kohal olla;)

gamer
06.11.07, 21:23
Kas läheme ka vastsetest meistritest juudaid vaatama?:)

Juveman
07.11.07, 14:11
kui mingi pundi kokku saaks, võiks minna küll. Ikkagi viimane mäng ju.

gamer
07.11.07, 18:10
ühesõnaga kaks on olemas, ja veel noonik näiteks mis teeb, ehk näitab kah vahepeal tekkinud entusiasmi üles? või martti?

Juveman
07.11.07, 20:51
ühesõnaga kaks on olemas, ja veel noonik näiteks mis teeb, ehk näitab kah vahepeal tekkinud entusiasmi üles? või martti?

Noonik andis märku, et tal jääb ära. Tuleb marttile loota.

Hellik
08.11.07, 12:58
Lähme, kell 10 siis.

Eesti Meistriliiga viimase, XXXVI vooru kohtumine Tallinna FC Levadia ja Pärnu JK Vapruse vahel toimub laupäeval, 10. novembril kell 13:00 Maarjamäe staadionil

yeay

elx
08.11.07, 13:28
üle mitme aja olen ka omasid toetamas, seega karupüksid jalga ning staadionile!

Margus90
09.11.07, 18:53
Mul on selline küsimus, mõtlesin homme ka vaatama tulla, kust neid pasunaid, salle ja muud fännile vajalikke asju osta ? :D

Juveman
09.11.07, 21:01
Mul on selline küsimus, mõtlesin homme ka vaatama tulla, kust neid pasunaid, salle ja muud fännile vajalikke asju osta ? :D

Särke saab sportlandist. Pärnu omadest siis. Salle annab ehk klubi kaudu hankida. Eelmine hooaeg olid need kodumängudel müügis kah, see aasta pole täheldanud. Pasunad ja trummid tuleks muusikapoest osta vist :D

gamer
09.11.07, 21:02
Vapruse särgi saad ka Arena Sportlandist;)

Margus90
09.11.07, 21:19
Pärnu Sportlandi peale mõtlesin ma ise ka :D sallide kohta leidsin inffi, et 150 krooni, vastab see tõele ?
Homseks ma vast siis midagi ei leia :D järgmine hooaeg siiski ees, pühendun rohkem ;)

Sen
10.11.07, 11:53
Nonii karupojad, täna siis ootamas teid staadionil ka vana võlg fännimängust Vaprus-Flora, kahju et Tallinnas ei õnnestunud fännimängu teha aga noh meil pole nii ilusat randa ka kui teil. Tuleb võit ära täna, RAS TVA TRI

17
10.11.07, 23:03
Vapruse jaoks on küll juba hooaeg läbi, aga kas kohtume mõne karupojaga ka 18. Hiiul? :)

gamer
10.11.07, 23:21
Balbiino kotid ja nende sisu oli (Y). Audru korvpall oli kah (Y)

Ja Senilt saime hilinenud võla kah kätte :D

Juveman
11.11.07, 01:44
Vapruse jaoks on küll juba hooaeg läbi, aga kas kohtume mõne karupojaga ka 18. Hiiul? :)

pead ei anna, aga võib juhtuda, et satun sel päeval pealinna poole. See selgub muidugi nädala lõpus juba.

elx
11.11.07, 20:21

no minuga kohtub 90% tõenäosusega Hiiul, kahjuks/õnneks aga rohkem oma kodumeskonna poolt olemas.

Margus90
06.02.08, 21:00
Ehk on kellegil sallide kohta mingisugust infot? Võtaks hea meelega paar salli endalegi, uhkem olla Vapruse fänn ;)

gamer
06.02.08, 21:57
Kunn ehk valgustab, kas ta on need meie idanaabrite juurest kätte saanud

ROOTSI KUNN
07.02.08, 23:06
Kunn ehk valgustab, kas ta on need meie idanaabrite juurest kätte saanud

Vaprus tellis meil juba uued sallid ja need saavad järgmisel nädalal valmis.Idanaabriga aga businessi enam ei aja sest olukord piiriil muutus hulluks. Võib öelda ,et meil on nüüd oma tootmine.

Hellik
18.02.08, 12:10
oi! prooviks selle (http://youtube.com/watch?v=lKuaj4KOUZ4) lalina kavva võtta :)

dujudujuduju Pärnu!

Noonik
18.02.08, 16:00
Väga lahe

dujudujuduju Pärnu!

gamer
26.02.08, 10:49
Laupäeval 01.03 kell 14 Vaprus - MaagTammeka 2 Ühise kunstmurul

isko
08.03.08, 23:48
tahaks ka seda sallivärki teada :P

(uus noor fänn tekkis :D)

Hellik
09.03.08, 01:05
tahaks ka seda sallivärki teada :P

(uus noor fänn tekkis :D)

Welcome :)

Klubi vist tellis uue partii salle, eks kodumängul pannakse mingi osa arvatavasti ka müüki.
Sallidest veel niipalju, et kui loosiga UEFA sarja saadakse, siis tellime uued sallid kirjaga 'European dream' või 'UEFA Cup 2009 potential winners' vms :D

isko
09.03.08, 01:46
oh eks siis peab kodumängudel ära käima ikka ***** ma siin kodus vahin :D

lurk
09.03.08, 18:10
On kellegil infot palju sall maksab?

gamer
09.03.08, 23:33
Ma ei julge midagi lubada, aga kas viimane kord ei olnud 150.- tükk?

Vast tootmishinda kahega ei korrutata müügihinna saamiseks.

lorenzo
10.03.08, 03:56
mul lihtsalt küsimus, et kas see, et kollased karupojad toetavad Florat on mingi kokkulepe Vapruse fännfklubi poolt või kuidas?

gamer
10.03.08, 08:31
mul lihtsalt küsimus, et kas see, et kollased karupojad toetavad Florat on mingi kokkulepe Vapruse fännfklubi poolt või kuidas?

Rohkem olime me Kalju vastu;) Ja käisime telepildis lippu näitamas:)

Hellik
10.03.08, 10:10

Mingit üldist käskkirja välja antud pole :) igaüks talitab oma tahtmise järgi. Mõnede Flora fännidega on juba pikaaegsed head suhted, seega miks mitte.

Sen
10.03.08, 11:50
Ei ole ka florakad käskkirja välja andnud :)
Ja paljud Flora fännid käivad võimalusel Vaprust toetamas just tänu sellele et seal lahedad fännid on.
29 märts oleme Hiiul ja toetame pärnakaid!

elx
10.03.08, 14:08

mingit käsku küll pole.. ise olingi antud mängu ajal pigem Nõmme poolt aga kohal mind polnud.

17
10.03.08, 18:19
Samamoodi toimib süsteem ju ka Kure ja Flora vahel, küll veidi hõredamalt, ent siiski :)

urmar
10.03.08, 22:26
mingit käsku küll pole.. ise olingi antud mängu ajal pigem Nõmme poolt aga kohal mind polnud.

vaene lorenzo arvab, et kõik käib käsu peale. :D

isko
10.03.08, 23:07
sorri kui loll küsimus aga millal tuleb järgmine pärnu vapruse mäng mis toimub pärnuś ?