PDA

View Full Version : Roosad Pantrid

Leheküljed : [1] 2

saun
24.02.07, 16:32
Nõmme Jalgpalliklubi Kalju fännklubi Hiiu Hirm otsib aktiivseid toetajaid, et üheskoos Hiiu staadionil kurgud puhtaks karjuda ning Nõmme linnaosa esindusmeeskond võidule aidata. Oma Esiliiga debüüthooajal näitas Kalju vägagi head mängu ning klubi on valmis Meistriliigasse minema. On valminud ka sallid, mille võib endale soetada iga huviline (info: www.supportergrupp.ee) ning peale selle on plaanis varsti 3,5 x 1,5 meetri suurune lipp hankida. Kalju esimene mäng sel hooajal leiab aset 11. Märtsil Sportland Arenal, kus külastatakse Viljandi Tuleviku duubelmeeskonda. Ole kohal!

Jasper
24.02.07, 17:34
Sellelt kodukalt küll (üksik)müügi variandist sotti ei saanud ehk mis hinda küsitakse? Kas valmistootest ka pilti oleks võimalik näha?

-RoMaRiO-
24.02.07, 19:10
Sellelt kodukalt küll (üksik)müügi variandist sotti ei saanud ehk mis hinda küsitakse? Kas valmistootest ka pilti oleks võimalik näha?

Salle on vast võimalik meeskonna mängudelt osta ja ehk ka kesklinnast kui õige koha üles oskad otsida;)

Hinnaks vist oli 200 vmt ja orginaalpilti pole, kuid aimdust saab ka supportergruppi lehel.

fitti
26.02.07, 13:25

Klubi saab tellitud partii ikka kogu täiega enda kätte turustamiseks ja meie poolt müüki ei toimu.

Kalju sall näeb välja selline (http://www.supportergrupp.ee/kaup/kalju_sall.gif).

Jasper
26.02.07, 13:45
Kalju sall näeb välja selline (http://www.supportergrupp.ee/kaup/kalju_sall.gif).

Disaini leidsin ise ka üles, oleks tahtnud just valmistoodet näha. Egas midagi, kui Viljandi duubli mäng Derby ajaga ei kattu, siis peaks ennast Sportland Arenale kohale vedama. Seniks võiks mingi klubi asjapulk kribada siia summa, mille eest oleks mängul võimalik see sall soetada.

-RoMaRiO-
15.04.07, 12:50
Nii, Kalju fännid, olete valmis? Täna on teil kõigil võimalik näha suurepärast vutti ning mis peamine Nõmme meeskond ju võidab. Võtke, siis sammud staadioni poole, ja kel väga palju aega, siis Stereosse tulge ka, sealt saab bussiga otse statale.

HABE
22.04.07, 12:46
Ma täna küll kahjuks Tartu ei jõudnud mängu vaatama Kalju fännidega. Sügav kummardus neile kes läksid.

Järgmine kodumäng on:
Kolmapäev, 25.aprill
18.45 Nõmme JK Kalju - Valga FC Warrior, Hiiu kunstmuruväljak

Kõik fännid toetama Nõmme Kaljut ka nädala sees.

LadyPink
19.05.07, 20:36
NII SYSTEEM SELLINE:

Homme, s.t pühapäeval toimub Stereo XCUP seoses sellega ka TAAS lähme mängu vaatama, seega vut-vut kõik Stereosse, et saaks uhke sammuga minna omasid toetama Hiiu Staadionile. Taaskord viib meid staadionile tõeline jalkahuligaanibuss- 2kordne punane bussike...

SALLID, PALLID, MANNID KAASA JA JALGPALLIMA!

Lähme näitame, et Nõmme Kaljul on PARIMAD FÄNNID!!!

(blond on blond... )

Jasper
20.05.07, 17:28
Tegelikult võiks mingi kellaaeg ka kirjas olla, et kui siin Nõmmel ärgata pool viis, siis saab kiirelt tsekkida, mis seis on.

HABE
22.06.07, 23:33
Kalju fännid pühapäev Hiiu staadionile, huvitavat kuulata/vaadata peaks kuhjaga olema ja ka üllatusi teades Nõmme Kalju stiili.

Erko
08.07.07, 20:03
Ei ole brassid ega muud nipid toonud publikut suures koguses Kalju mängudele. 70 pole küll esiliiga kohta vähe, aga Kaljult ootaks natukene rohkem. Eks vaatame siis, mis järgmised mängud toovad.

Raivo19
08.07.07, 21:18
oleks võind siis viljandist oma fänniarmee kaasa võtta.aga kui tulevad tugevamad vastased,tuleb ka rohkem publikut,et sinusugusel nõudlikul statistikul oleks oodata ja vaadata

marcello
08.07.07, 21:44
Ei ole brassid ega muud nipid toonud publikut suures koguses Kalju mängudele. 70 pole küll esiliiga kohta vähe, aga Kaljult ootaks natukene rohkem. Eks vaatame siis, mis järgmised mängud toovad.

70 oli flora lehel.Kuno andmetel 109

Erko
08.07.07, 22:44
oleks võind siis viljandist oma fänniarmee kaasa võtta.aga kui tulevad tugevamad vastased,tuleb ka rohkem publikut,et sinusugusel nõudlikul statistikul oleks oodata ja vaadata

Kas Tallinnas siis piisavalt inimesi pole. Ma ei kritiseerinud selle mõttega klubi, et nemad midagi valesti oleks teinud, vaid inimesi lihtsalt. Ma usun, et näha meistri või esiliiga mängul Tallinnas 0,00025% elanikkonnast, ehk 100 inimest pole väga palju tahetud. Kusjuures siiski üldjuhul pean selle nõudliku statistiku rolliga nõus olema.

Kuno
09.07.07, 03:07

Ametlik number oli 109 ma ei tea kust Joss selle 70 võttis.

Silver
09.07.07, 11:27
Joss võttis päikest, lugemine läks vahepeal sassi. :D

HABE
15.07.07, 13:45
Kas Tallinnas siis piisavalt inimesi pole. Ma ei kritiseerinud selle mõttega klubi, et nemad midagi valesti oleks teinud, vaid inimesi lihtsalt. Ma usun, et näha meistri või esiliiga mängul Tallinnas 0,00025% elanikkonnast, ehk 100 inimest pole väga palju tahetud. Kusjuures siiski üldjuhul pean selle nõudliku statistiku rolliga nõus olema.

Nõmme Kaljul on osad fännid kes käivad kõikidel mängudel, ükskõik mis ilm või kus mäng on ollakse kohal. Kahjuks jah on mõned pidanud osad mängud vahele jätma oma töö kohustuste täitmise pärast või on olnud ise mängimas mujal. Tallinnas on klubisi ka palju et kindlad fännid on paremad kui iga mäng suvalised pealtvaatajad. Kalju kodumängul on enamasti ikka 100 inimest kohal.

-RoMaRiO-
28.07.07, 00:33
Nii nõmmekad, kus me oleme? Toetame me veel Nõmme parimat jalkaklubi? Igatahes, roosad pantrid vajavad toetust ning loodetavasti leidub toredaid kodanike, kes soovivad Kaljut toetada. Võtke ühendust või tulge Hiiu statkale;)

Kuno
03.08.07, 03:11
Pühapäeval kell 14.00 Hiiu Staadion ja vastaseks on Sillamäe Kalev!
12.30 kogunetakse Harju Tänaval asuvas Stereo Lounges, et kõik koos bussiga Hiiu Staadionile sõita!

Buss toob peale mängu rahva linna ttagasi ka!

ROOTSI KUNN
05.08.07, 12:58
Roosad Pantrid - mille me ühel mängul välja mõtelesime, on ilusti omaks võetud :) Oleks hea ,kui enne mängu seda tuntud meloodiat ka valjuhääldajast saaks kuulda .:)

Jasper
05.08.07, 18:01
Roosad Pantrid - mille me ühel mängul välja mõtelesime,

"Kalju võib ka roosa olla tekitas mõtteid". Roosat saaks võib-olla folklooris kasutada. Kõigile on tuntud Roosa Pantri tunnusmeloodia. Raske muidugi mingit chanti sellele orgunnida, aga jumet ju on, või mis?

Panter on ka mitmete ultragruppide ikoonloomaks. Nõmme Roosad Pantrid võiks olla päris muhe toetusgrupp. Ultrate kultuuri kerge naljaga. Võib-olla sütitaks mõne säästufännigi mäe pealt pileti ostma.

Nende poolmõtete teostumisel peaks, aga roosast saama jäädav klubivärv.

"Great minds think alike"

HABE
10.08.07, 23:57
Nõmme Kalju fännid ei halasta kellegile. Üks kõigi ja kõik kõigi eest.

-RoMaRiO-
12.08.07, 01:06
Pantrid, homme platsis?

HABE
19.08.07, 12:25
Kõik mängule kaasaelama täna!!! Kalju vajab toetust, et Levadia II kotti pista. Sillamäega karikamäng näitas, et Kalju fännid on kui 12 mängija väljakul.

YuWo
30.10.07, 01:40
Nõmme Kalju fännid ei halasta kellegile. Üks kõigi ja kõik kõigi eest.

100% õige ütlus kuresaarega mängul näitame mida suudame ! ja kõik fännid kellele vähegi meeldib või toetab kaljut 18 november kell 13:00 Ülemineku mäng Kuresaarega olge kohal tulge karjuge ja kõike kõigi toetus on vajalik !

Arks
02.11.07, 01:36
Kuressaare fännid karjuvad teid üle ju. :/

-RoMaRiO-
02.11.07, 02:12
Kuressaare fännid karjuvad teid üle ju. :/

Eks paistab, mõlemas valdkonnas olekski patt võita. Hoiame asja tasakaalus.

Kuno
16.11.07, 21:03
Eks paistab, mõlemas valdkonnas olekski patt võita. Hoiame asja tasakaalus.

peaks detsibelli mõõtja kohale tooma :D

FootYgod jr.
16.11.07, 22:39
Kohal nagu viis kopikat mängul!palju pilet maksab muidu.

YuWo
25.11.07, 00:56
no nii kaljukad me oleme meistriliigas nüüd on raskem meil fännidel on ka vastaseisu mitte nagu esiliigas meil tuleb alati sama suur seltskond vähemalt saada või suurem millega me toetasime kalju MEISTRILIIGASSE!

Kuno
26.11.07, 00:53
Tublid olete!

Silver
22.02.08, 17:48
Järgmisest nädalast hooajapileteid ostma? :)

-RoMaRiO-
09.03.08, 00:06
Super töö, kutid!

Kuno
09.03.08, 16:03
Järgmisest nädalast hooajapileteid ostma? :)

Ma pean juurde tellima, päris hästi lähevad need piletid, tundub, et T-Särki tahavad paljud :D

Markeca21
15.03.08, 00:38
Laupäeval kell 12 on kogunemine launge stereos kalju fännidele kust edasi liigutakse bussiga HIIU STAADIONile kus kell 14.00 algab mäng JK NÕMME KALJU vs SILLAMÄE KALEV ! kõik uued ja vanad fännid on oodatud ! :D:D

HandoRand
16.03.08, 12:32
Kalju tegi mõnusa sauna sillamäele võites 3-0

Haavistu punasele ei kaotanud mehed motivatsiooni ja meie aitasime nad võidule. Kalju on parim!!!!!!!!!!

-RoMaRiO-
16.03.08, 13:09
vaidleks vastu sellele lausele. kuhu siis Flora vastu võit jäi kui parimad olete?

Meeskonnal ongi veel arenguruumi. Aga fännklubi arvestuses oleme kindlalt esimesed :)

Jeti88
16.03.08, 15:24
Meeskonnal ongi veel arenguruumi. Aga fännklubi arvestuses oleme kindlalt esimesed :)

kvantiteet ei võrdu automaatselt kvaliteet...

Ivarios
16.03.08, 17:24
tänapäeva mehhaniseeritud maailmas jääb kvaliteet alla kvantiteedile...
nuta või naera aga nii see on:p

PraS
16.03.08, 18:24
krt, sa ütlesid juba ära mis ma öelda tahtsin.
romario, sa andsid poliitiku vastuse minu küsimusele. küsisin ma üht aga sina hakkasid jahuma hoopis muud. kui sa juba fänni teema peale läksid siis ma küsiks et kas teid teeb eesti parimateks fännideks see: hakkate miskite asjadega loopima vastasfänne, kuulutate igal jumala pool ja kõigile et olete parimad fännid (nagu keskerakond kuulutas et nemad tõid majanduskasvu ehk siis ilma tõenditeta), käite mängudel mitte jalkasärkides vaid miskites odavates t-särkides, sallide valmistamisega ise hakkama ei saa ja tellite teistelt fännidelt, et mängudele fänne tuleks siis peab klubi teile bussi orgunnima (väljas külm ja paha ilm ju), tribüünide peksmine on ka täiesti normaalne tegevus (kalju fännide jaoks vähemalt), ei viitsi rohkem kirjutadagi.

kokkuvõte: kui klubi teile ette/taha kõike ära ei teeks oleks teie seis väga nutune.
nüüd aga lükake mu väited ümber või olge vait. bussi teema on see milles olen 80% mitte 100% kindel kuna ei ole seda kuulnud kuno ega kellegi sellise vaid teiste käest aga muid asju olen ise oma silmaga näinud.

On see nende süü, et klubi neist hoolib? Ütle nüüd, et sa poleks tänulik kui klubi hooliks teist ja teid finantseeriks ka natukene. Mitte ei saaks teiega kevadel korra kokku ja räägiks kui tore kõik on. Flora oleks pidanud juba ammu natuke reklaamile mõtlema ja inimesi staadionile tooma. Usun, et siis oleks teie fänne ja pooldajaid vast viis kuni kümme korda rohkem.

Fännide puhul vast on kohatu öelda, et ollakse parimad. Praegu julgen küll öelda, et kui Flora euromängud välja jätta siis vast on Kaljul küll kõige lärmakamad fännid.

Ja kui asjade loopimistest rääkida siis ega teie Flora fännid ka teab mis kullatükid pole. Eks igas grupis on ebameeldivaid inimesi ja ebameeldivaid hetki.

Martin
16.03.08, 18:28
Ja kui asjade loopimistest rääkida siis ega teie Flora fännid ka teab mis kullatükid pole. Eks igas grupis on ebameeldivaid inimesi ja ebameeldivaid hetki.

Ära aja jama. Räuskavad, purjus ja kaklemishimulised fännid on palju armsamad kui pabereid pilduvad jõhkardid!

PraS
16.03.08, 18:31
Ära aja jama. Räuskavad, purjus ja kaklemishimulised fännid on palju armsamad kui pabereid pilduvad jõhkardid!

Kas see on ka armas kui liigamängu ajal jääb fänn magama?

Martin
16.03.08, 18:31
Kas see on ka armas kui liigamängu ajal jääb fänn magama?

See on kõige nunnum, sest see tähendab, et hinges valitseb rahu.

-RoMaRiO-
16.03.08, 18:44
romario, sa andsid poliitiku vastuse minu küsimusele. küsisin ma üht aga sina hakkasid jahuma hoopis muud. kui sa juba fänni teema peale läksid siis ma küsiks et kas teid teeb eesti parimateks fännideks see: hakkate miskite asjadega loopima vastasfänne, kuulutate igal jumala pool ja kõigile et olete parimad fännid (nagu keskerakond kuulutas et nemad tõid majanduskasvu ehk siis ilma tõenditeta), käite mängudel mitte jalkasärkides vaid miskites odavates t-särkides, sallide valmistamisega ise hakkama ei saa ja tellite teistelt fännidelt, et mängudele fänne tuleks siis peab klubi teile bussi orgunnima (väljas külm ja paha ilm ju), tribüünide peksmine on ka täiesti normaalne tegevus (kalju fännide jaoks vähemalt), ei viitsi rohkem kirjutadagi.

kokkuvõte: kui klubi teile ette/taha kõike ära ei teeks oleks teie seis väga nutune.
nüüd aga lükake mu väited ümber või olge vait. bussi teema on see milles olen 80% mitte 100% kindel kuna ei ole seda kuulnud kuno ega kellegi sellise vaid teiste käest aga muid asju olen ise oma silmaga näinud.

Kallike, eks ma hakka siis pihta ning selgitan sulle asja.

No kui Kalju meeskonnast rääkida, siis nii minu kui ka teiste jaoks oli viik Floraga võrdne võiduga.

Sorri lillekesed, aga ka teie käitumine ei olnud just kõige eeskujulikum ning ega ei peagi olema. Tegemist on fänlusega ning kerged lõõpimised kuuluvadki fännikultuuri juurde. Mitte et ma mingeid kaklusi vmt sooviks, lihtsalt kerge intriig on lahe, kui mõlema meeskonna toetajad endast kõikeandes fännavad oma lemmikuid.

Mina isiklikult käin enamus mängudel Nõmme Kalju mängusärgis, kuid samas see pole üldse olulinegi. See on iga inimese asi ning kui südamelähedane võistkond talle on. Näiteks Inglismaalgi käiakse tihtipeale tänavariietes mängudel ning alati ei kanta fännisärki vmt.

Nagu eelkõnelejad juba mainisid, kas fännid on selles süüdi? Ei ole, fännid aitavad asjale hoopis kaasa. Sest kui me nii aktiivselt ei toetaks, siis ka klubi ei pakuks seda, mida nad teevad. Seega on hoopis Floral siinkohal kõvasti areneda. Ja eestlane on väga ebaaktiivne inimene, seega Eestis on see hädavajalik. Pärast seda on Kalju fännklubi kasvanud vägagi märgatavalt ning siinkohal tuleks tänada Kunot ning muid asjapulki.

Lõpetuseks ballack, vaata rohkem serbia stiilis fänlust ning ehk õpite teiegi!

Parimat!

Ivarios
16.03.08, 18:48

ehhe.....mõned kohe ei suuda alla neelata mõningaid asju millede koral oleks targem vastavalt käituda.

See millest sa siin praegu jahud....ongi just see tüüpiline eestlaste viga miks meie areng pidevalt toppama jääb.....Kadedus. Kahju. Ürita palju tahad, alati trügib keegi mängu kes hakkab külvama kadedust. Ning teades seda et me kõik oleme alles hiljuti saanud ohjad endi kätte....ning igaüks kelle nägu me tänaval näeme on ikkagi veel meile mitte kui inimene vaid konkurent. Oleks juba aeg endale tunnistada kes või mis me oleme. Ning liituda ülejäänud maailmaga, mitte möllata siin omavahel.

Ning see jutt et klubi teeb kõik ette taha ära....emm....ütleme nii et sel klubil on üks õigemaid sihte jalge alla võetud. Niimodi käitutaksegi kõikjal. Meeskond ning fännid.....tegelikkuses on nad täpselt ühe tähtsad võistkonnale (kui aru ei saanud siis oma mure, rohkem ma seda siin lahkama ei hakka sest see Nõmme Kalju plaan on geniaalne). Nii et see on loogiline....selleks et fänne hoida ning juurde saada peab neile natukene vastu tulema (ning see ei ole ära ostmine).

Nii et mõelgem ennem kui arvame....have a nice day;)

HABE
17.03.08, 00:00
Nõmme Kalju tõi publiku staadionile. Tekkisid fännid, kellega hakkas klubi juhatus koostööd tegema. Enamus fänne olid alguses ikka kellegi tuttavad ja sõbrad. Rahvast tuli juurde ning mõeldi koos välja üha rohkem silmapaistvamaid tegevusi. Klubi mängis paremini fännide toetusega (nii nagu tavaliselt ongi) ja fänne võeti koos mängijatega kaasa meeskonna bussiga võõrsilmängudele. Nüüd ajavad fännid koos Nõmme Kalju juhatusega kõike. See on toonud tulemuseks rahva huvi ja meelelahutuse. Mängijatel on head toetajad ja kellele mängida, pakutakse ka mänguilu ja väravatantse mängudel. Fännid omakorda saavad sellest hea tuju ning karjuvad veelgi rohkem kaasa. Kõik käib üheskoos selles suures perekonnas.

PETSINHO
19.03.08, 00:49
Üks amatöör video eelmisest laupäevast, Nõmme ja Sillamäe mängult
http://www.youtube.com/watch?v=jiHzD4lNY1k&feature=related

elx
19.03.08, 11:49
Üks amatöör video eelmisest laupäevast, Nõmme ja Sillamäe mängult
http://www.youtube.com/watch?v=jiHzD4lNY1k&feature=related

mis mõte on sellist "infot" edastada? valetamine on paha, mul hakkab bittidest kahju:P

-RoMaRiO-
19.03.08, 12:18
http://www.sloleht.ee/spordiblogi

Teeme tööd edasi, siis saab Järvela ehk meelerahu isegi :D

Felipe
19.03.08, 14:33
Laupäeval mäng TVMK vastu, kes Kalju toetajatest kohale läheb ? Mina olen igatahes kohal !

Ivarios
19.03.08, 18:36
nagu 5 kopikat:D

*see loomulikult juhul kui vee uputust ei tule

-RoMaRiO-
20.03.08, 19:05
Hehe.

Ma arvan, et sa nõustud minuga, et eestlane on väga laisk rahvas. Samuti on ta laisk jalgpallihuviline ja kõike muud. Kui klubid tahavad endale fänne, siis nad peavad miskit tegema. Levadia ja TVMK ei tee ise midagi ning see tõttu puudub ka neil aktiivne fännigrupp.

Miks ma peaks toetama mingit TVMK-d mitte Kaljut? Üks klubi teeb ning on sellega saanud ka endale korralik fännipundi, teise kodumänge vaatab 30 inimest. Ja kui sa tahad väita, et fännid ei tee ise midagi, siis sa eksid rängalt. Juba mina olen klubi hüvanguks rohkem andnud kui nii mõnedki fännid.

Ja see et fännil peab olema kõigelahedam - uuem atribuutika ajab mind küll naerma. Ka mulle meeldib kanda kõige uuemat särki, kõige vingemat salli, kuid see nüüd küll kõige oluliseim pole.

CD7
24.03.08, 18:00
uued särgid on alles tulekul. Meile kui nii uuele meeskonnale on ka eelmise aasta särk vana :D :D

Ma ootan palgapäeva ära ja saab ka ostetud endale, loodetavasti nii uus kui ka vana. Sall on niikuinii olemas ja hooaja piletiga sai kalju t särgi ka kusjuures kaasa ;)

Tunnistan üles. Ei käinud nii mõnelgi eelmise aasta mängul aga kuna klubi tegi seda suht tihti lihtsamaks kui peaks, siis jõudsin kindlasti poole rohkematele mängudele kui muidu oleks jõudnud... Ja kuna eelmine aasta sai selline algus tehti roosadele tribüüni-pantritele siis see aasta on küll juba selline uhkus olla Kalju fänn. Ja eks ikka tõuseb ka minu kui fänni aktiivsus konstantselt ;) see et ma siin Kalju teemat käin korduvalt päevas uurimas on juba selle kindel märk. Seda ei oleks, kui ei oleks Kunni puldis, meid kõiki õigele teele suunamas!

gamer
25.03.08, 11:07
Laupäeval penaltilöömine siis ikka toimub?
Jõuavad mõlemad meeskonnad selle ca. 15min jooksul 5 lööki teha ja vajadusel rohkem?
Ja pistke ikka kah fänn väravasse, mitte varuväravavaht, eriti vahva kui see roosa elukas:D (ikkagi fännivõistlus ju)

Hellik
25.03.08, 11:39
Ja pistke ikka kah fänn väravasse, mitte varuväravavaht, eriti vahva kui see roosa elukas:D (ikkagi fännivõistlus ju)

kunstmurul saaks roosast kohe must panter :)

gamer
25.03.08, 11:52
See see tagamõte oligi;)

PETSINHO
25.03.08, 12:22
Kuni Pärnakad oma penalti oskusi lihvivad, siis teistele natuke vahepala:

http://www.youtube.com/watch?v=_pSuCeTSCqc

Hellik
25.03.08, 21:47
Pall on Pärnu karude käes nüüd. Liigne vaikus on karu koopas, kas hirmust juba kolitud kuuevarbaliste maale?

http://www.gifs.net/Animation11/Animals/Bears_and_Pandas/angry_bear.gif

Samal ajal kui pantrid Stereos küüsi lakivad, teevad kurjad karud Nõmmel rüüstamistööd :)

Eugen
25.03.08, 22:21
hähh,multifilmi tegelane

HABE
25.03.08, 23:33
Tänane U 19 eliitliigamäng
Nõmme JK Kalju - Pärnu JK Vaprus 4:0
See küll hävitustöö Pärnu kahjuks. Maja ja tribüün olid ka püsti. Paistab, et Pärnakad ei oska hävitustööd teha.

gamer
25.03.08, 23:42
Tänane U 19 eliitliigamäng
Nõmme JK Kalju - Pärnu JK Vaprus 4:0
See küll hävitustöö Pärnu kahjuks. Maja ja tribüün olid ka püsti. Paistab, et Pärnakad ei oska hävitustööd teha.

Et mida, U19 oleks pidanud teil staadioni maha põletama???, või su jutt jäi küll arusaamatuks hetkel:)

Teie ostke lampe juurde, pime on ju:D

HABE
25.03.08, 23:54
Samal ajal kui pantrid Stereos küüsi lakivad, teevad kurjad karud Nõmmel rüüstamistööd :)

Seda mõtlesin. Kehv rüüstamine oli, sest kõik ju alles ning terve. Masendav see Pärnu elukate vastupanu võime.

gamer
26.03.08, 00:07
Ahjaa, kõrvalpõikena veel:

Särke tuleb kah noortele osta, praegu peavad vahetusest sisse tulevad kohe higise selga tõmbama:)

Ja kes see teil see U-19 treener on, kes vahepeal lakkamatult kohtunikku sõimas ja omavoliliselt väljakul kõndis? (Ma üht isikut kahtlustan, aga igaks juhuks huupi ei paku)

http://img167.imageshack.us/img167/9045/n2mmn2mmzw3.jpg

26.03.08, 21:49
Aivar Tiidus on treener neil.

gamer
26.03.08, 22:04
No üks kahest keda ma kahtlustasin;)

hacker12
28.03.08, 22:30
mees on vähemalt hingega asja juures

PETSINHO
30.03.08, 02:55
Jõuavad mõlemad meeskonnad selle ca. 15min jooksul 5 lööki teha ja vajadusel rohkem?

No nii, härrad! "Roosa elukas" tegi oma jutud ära, või mis!? Nõks puujalad olete või kuda? Aga pole lugu, ka pime karu(orav) leiab tera. Julge pealehakkamine on veerand kaotust :D
Ei, aga muidugi, kosuge ja teeme suvel rannavutti. Saate võimaluse meilt revantš võtta. Olete selgelt nr 2 fännclub pele meie eestis, seega edu teile vaprad karupojad!

HABE
31.03.08, 00:04
Roosa Panter on ülikuum, mitte ainult naiste seas, vaid ka meeste seas. Teda on käidud vaatamas see hooaeg kõige rohkem:
Kõige pealtvaatajarohkemad mängud
540 29. märts Nõmme JK Kalju vs Pärnu JK Vaprus 3:1 (1:0)
410 15. märts Nõmme JK Kalju vs JK Sillamäe Kalev 3:0 (3:0)
400 08. märts Tallinna FC Flora vs Nõmme JK Kalju 1:1 (0:0)
300 TVMK vs Nõmme Kalju 0-1

Eesti aasta seksikaim looma tiitel on vist otsustatud juba.

vpiigo
02.04.08, 12:52
Karta on , et see nimekiri veel muutub aga seda ka ainult nõmme kalju arvelt_hooaja lõpuks on esi 10 Kalju käes:)

urmar
02.04.08, 14:50
Karta on , et see nimekiri veel muutub aga seda ka ainult nõmme kalju arvelt_hooaja lõpuks on esi 10 Kalju käes:)

pakuks, et Kalju mänge võib esikümnes palju olla, aga mitte esikohal :)

HABE
02.04.08, 23:23
pakuks, et Kalju mänge võib esikümnes palju olla, aga mitte esikohal :)

Eks me näe seda. Kui laupäev Flora-Levadia mäng uut rekordit ei tee, siis ma arvan, et Kalju on ka hooaja lõpus esikohal.

Kuno
03.04.08, 01:07
Eks me näe seda. Kui laupäev Flora-Levadia mäng uut rekordit ei tee, siis ma arvan, et Kalju on ka hooaja lõpus esikohal.

Ma tõesti loodan, et teeb. Kalju ei saa kindlasti üks olla see publikumagnet meistriliigas. Ka teised klubid peavad pingutama ja loogiline on, et kahe liidri vaheline mäng teeks uue publikurekordi!!!!

Kui sünnib rekord on see meile ainult heaks motivaatoriks seda rekordit jälle purustada! ;)

HABE
04.04.08, 01:08
Panter, Panter, mida sa teed??? Jalg pole õnneks saba, mida hoidma peab.

PETSINHO
04.04.08, 01:14
Panter, Panter, mida sa teed??? Jalg pole õnneks saba, mida hoidma peab.

Jalg sai murtut jah :mad: Pole lugu, ronin kasvõi karkudega bussilt maha, et näha kuidas Kalju võtab eestikatel liidrikoha sisse :)

HABE
04.04.08, 01:23
Jalg sai murtut jah :mad: Pole lugu, ronin kasvõi karkudega bussilt maha, et näha kuidas Kalju võtab eestikatel liidrikoha sisse :)

Red Bull annab tiivad, saad kergemini.

elx
04.04.08, 10:59
jah, LSD annab ka tiivad - Red Bull on samasugune mürk nagu kõik teisedki samalaadsed joogid.

Kuno
04.04.08, 12:00
jah, LSD annab ka tiivad - Red Bull on samasugune mürk nagu kõik teisedki samalaadsed joogid.

Kusjuures enne sportimist küll suurtes kogustes RB'd tarvitada ei soovita, on olnud negatiivseid kogemusi. Aga kui tahad väikest ergutust, siis vahest harva üks külm RB täidab oma eesmärki väga hästi ;)

HABE
13.04.08, 21:51
Me oleme parimad. Me suudame rahva tribüünidele tuua endaga.

Jeti88
13.04.08, 22:31
Paar tähelepanekut Levadia - Kalju mängult:

1. Ärge laulge kõiki laule kohe alguses järjest ära - hiljem korduvalt korrates muutuvad need igavaks.
2. Ärge muutuge labaseks - oli olukordi kus kohtuniku vile/kaart oli vägagi õigustatud ning te kukkusite kohe kohtunikku sõimama. Aeg-ajalt võib seda ju teha aga mida aega edasi seda piinlikum on seda kuulata.
3. "Andrus Mitt ei ole sitt" on natuke imelik hüüdlause :D

Muidu 5+ teile ja jätkake samas vaimus ;)

HABE
13.04.08, 22:48
Paar tähelepanekut Levadia - Kalju mängult:

1. Ärge laulge kõiki laule kohe alguses järjest ära - hiljem korduvalt korrates muutuvad need igavaks.
2. Ärge muutuge labaseks - oli olukordi kus kohtuniku vile/kaart oli vägagi õigustatud ning te kukkusite kohe kohtunikku sõimama. Aeg-ajalt võib seda ju teha aga mida aega edasi seda piinlikum on seda kuulata.
3. "Andrus Mitt ei ole sitt" on natuke imelik hüüdlause :D

Muidu 5+ teile ja jätkake samas vaimus ;)

Aitähh, eks me teeme kõik endast oleneva, et neid vigu parandada.

CD7
15.04.08, 13:10
minumeelest on iga võimalus karjuda kohtuniku peale vaja ära kasutada... et ta ikka ka rohkem pingutaks ja paremid otsuseid teeks :D :D

ja Mulle meeldib see Mitti lause ka :d päris koom minumeelest

jooseps
27.04.08, 16:17
pakun välja Kalju fännidel kasutada kreisiraadios välja mõeldud kauboide hüüdu: hõissa kauboi jipi jipi jeee, hõissa kauboi jipi jipi jee (veel kord)
ainult kouboi asemel kasutada sõna Kalju.
siit väike näide siis kreisiraadio näol :
http://www.youtube.com/watch?v=KrB47JdqtHk

:)

Kalp
28.05.08, 01:00
Mul tekkis selline küsimus,kui tohib muidugi...
Mida sümboliseerib klubi jaoks nn.maskott?Roosa panter...miks mitte piilupart Donald või miki-hiir?tegemist ju ikkagi laenatud tegelasega...kas midagi kodukootud ei andnud välja nuputada?

PETSINHO
28.05.08, 11:46
Mul tekkis selline küsimus,kui tohib muidugi...
Mida sümboliseerib klubi jaoks nn.maskott?Roosa panter...miks mitte piilupart Donald või miki-hiir?tegemist ju ikkagi laenatud tegelasega...kas midagi kodukootud ei andnud välja nuputada?

Tohib tohib. Pole olemas rumalaid küsimusi. Ehk on abi sellest...

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=272092

.

Kalp
29.05.08, 11:25
hõissa kalju jipi-jipi jeeee...no mis saab olla suurim tunnustus,kui nimi,mis antud rootsi kunni poolt...tulihingelise flora fänni poolt...

toonetikas
02.06.08, 14:46
homme lööme jälle penalteid vaheajal?

PETSINHO
02.06.08, 15:01
homme lööme jälle penalteid vaheajal?

Aga miks mitte... teil vaja ju revantš saada ja tšempionid troonilt tõugata :)

Homseni !

-RoMaRiO-
02.06.08, 15:16
Statale koguneme kella 6-st, et veits pulli kah ennem teha.

Kohalolek ja kolm punni on kohustuslikud!

toonetikas
02.06.08, 18:54
ei tea jah, kuidas selle revanšiga jääb. Tuleviku fännidel on homme kell 17 Toomas Tohveriga penaltitrenn lillekülas :P

PETSINHO
02.06.08, 19:56
ei tea jah, kuidas selle revanšiga jääb. Tuleviku fännidel on homme kell 17 Toomas Tohveriga penaltitrenn lillekülas :P

See on hea! Harjutame te peate, muidu tõrjun pooled pennud sabaga ära :D
Aga teeme jah ühe mõnusa fännivõistluse jälle. Lööme 5 penaltit, võitjatele terve maailm ja paar uiske ka pealekauba (ja ehk veel miskit) ;)

sosku
02.06.08, 21:03
Tuleviku fännidel on homme kell 17 Toomas Tohveriga penaltitrenn lillekülas :P
Saate ikka 5 lööjat kokku? Mina laekun heal juhul teiseks poolajaks.

toonetikas
02.06.08, 22:38
Saate ikka 5 lööjat kokku? Mina laekun heal juhul teiseks poolajaks.

saame saame, meil Tallinnast ka abiväge tulemas =)
aga kas vastaspool ka 5 fänni kokku saab? seda ma ei tea... homme näebs

PETSINHO
02.06.08, 22:55
saame saame, meil Tallinnast ka abiväge tulemas =)
aga kas vastaspool ka 5 fänni kokku saab? seda ma ei tea... homme näebs

Penaltilööjaid on meil paarikümne võistkonna jagu. Hommikul 7:45 algavad kvalifikatsiooni võistlused, et selgitada parim viisik, kes 19:30 astub ülikuulsa Viljandi penaltiviisiku vastu. :D

toonetikas
02.06.08, 23:13
karmid võtted teil siis :D

PETSINHO
02.06.08, 23:22
karmid võtted teil siis :D

Ega meil armu ei anta jah :D
Palju teid ka tulemas on?

toonetikas
02.06.08, 23:30
kokku ma ei teagi, palju meid lõpuks tulemas on, kuna fänne voorib meie sektorisse nii viljandist, tartust kui tallinnast. ma ei luba midagi =) ainult seda, et põnev õhtupoolik tuleb!

PETSINHO
23.06.08, 01:43
Brasiilia päeva raames selgitasid parimaid ka fännid...

A grupp: Kalju I 4p ; Pärnu 4p ; Levadia 0p
B grupp: Kalju II 4p ; Kalev Cramo 3p ; Viljandi 1p

5-6 koht: Levadia - Viljandi 1:0

poolfinaalid: Kalju II - Pärnu 0:0 pen. 1:0
Kalju I - Kalev Cramo 5:0

3-4 koht: Pärnu - Kalev Cramo 2:1

FINAAL: Kalju I - Kalju II 1:0

Lõpplik järjestus siis selline: Kalju I
Kalju II
Pärnu
Kalev Cramo
Levadia
Viljandi

parim väravakütt: Argo Alaväli (Kalju I) 5 tabamust

Kuna flora viimasel hetkel turniirist loobus, siis kossufännid tulid meile appi ja täidsid tühjaks jäänud koha ära, et saaks turniiri edukalt läbi viia. Suured tänud teile. Tänud kõigile võistkondadele osalemast..eriti Viljandi ja Pärnu, kes esimestena kinnitasid oma osalemisest ja olid ka õigeaegselt turniirile saabunud.
Järgmine aasta jälle... siis juba suurejoonelisemalt ja loodetavasti ka teiste fännklubide esindused on kohal, kes see aasta ei jõudnud.

kindral
23.06.08, 02:25
Viljandil kõige paremini ei läinud, aga mõnus sportlik pühapäev sai siiski peetud. Mõnus oli mu meelest teiste fännidega madistada. Kindlasti teeks seda ka edaspidi!! Ja seda meelt olid ka teised Tuleviku fännid. Aga justnimelt seda tahaks mainida, et linnade nimede asemel tuleks just rõhutada klubide nimesid. Et ei olnud Viljandi esindust, vaid Tuleviku esindus. Mõistad? Sest kui on Kalju,Levadia ja Kalev Cramo, siis miks pole võimalik, et on Vaprus ja Tulevik?
Ja veel need "kossufännid". Hehe....ma ütleks, et neist 3 on vähemalt tegevad ka mingites Eesti liigamängudes. See oli ju siililegi selge.:)
Ja loodan ka mina edaspidistel sellistel üritustel rohkemate meeskondade fännide esindusi, et oleks veelgi toredam ja põnevam!!
Miks mitte näiteks teha kasvõi penaltilöömise võistlusi tihedamalt omavahel??

ALEKOK
23.06.08, 02:56
See aasta oli see küll kuidagi vaikselt ära..Ei teadnudki, et juba on.

Felipe
23.06.08, 12:04
Kes Levadia fänne esindasid? :D

SDK
23.06.08, 12:24
Kes Levadia fänne esindasid? :D

suured vene poisid

Felipe
23.06.08, 13:04
suured vene poisid

Need nn Ultrad w

gamer
23.06.08, 13:14
Need nn Ultrad w

Pole neid ultraid näinud. Üks neiu oli kah nende poolel.

VapruseKaru
23.06.08, 15:29
Suuured tänud minugi poolt eilse suurepärase ürituse eest !
Tublid olete :)

toonetikas
25.06.08, 16:57
vahva päev oli! ei kahetse üldse, et tulin :)
keegi onu kõndis seal fotokaga ka ringi, kus neid pilte näha võib netis?

Even
11.07.08, 15:34
mis teil penaltilöömise auhinnaks on?

JanK
11.07.08, 20:58
Au säilitamine.

PETSINHO
12.07.08, 02:01
Pantrite au on siiani kõrgel (fänni pennudes) :) 6/6 kui ma ei eksi..

Even
12.07.08, 15:13
ühtegi korda pole te kaotanud?

fcfloraforever
12.07.08, 15:22

seekord kaotavad :D

ma vähemalt loodan :D

HABE
12.07.08, 15:41

See hooaeg oleme jah siiamaani kõik võitnud. Vaatab mis täna õhtul saab.

meesmuiste
14.07.08, 06:06
Sõbrad, teinekord kui suuremat fännide jalkaturniiri korraldate andke ikka Lisaajale kah teada :) kui kõik läheb hästi, siis tuleme ka kohale :)

Päikest!

PETSINHO
14.07.08, 11:25
Sõbrad, teinekord kui suuremat fännide jalkaturniiri korraldate andke ikka Lisaajale kah teada :) kui kõik läheb hästi, siis tuleme ka kohale :)

Päikest!

Kui järgmisel aastal see saade veel eksisteerib, siis saate kindlasti sellest aegsasti teada ja olete oma kaamerate-mikritega kohale oodatud! :)

HABE
16.07.08, 19:29
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=149

Laupäev täis jalgpalli.

JanK
17.07.08, 13:45
Pakun ajakirjanike võitu 3-1.

PETSINHO
17.07.08, 13:50
Pakun ajakirjanike võitu 3-1.

Pakun Pantrite 8-1 võitu ;)

Pontsik
17.07.08, 17:41
Ou et selleine küsimus...
Kui ma olen 11:D(Jah ma olen)
Kas ma võiks ka teie sinna Punasesse busi tulla?

Kes tulevad:
Jk Nõmme Kalju VS Jk Tallina Kalev
Staadion:Hiiu
Kuupäev:19.07.2008
Algus:Kell 17:00

Rein
17.07.08, 18:42
Ou et selleine küsimus...
Kui ma olen 11:D(Jah ma olen)
Kas ma võiks ka teie sinna Punasesse busi tulla?

Sinna ainult sinuvanused tulevadki :)

-RoMaRiO-
17.07.08, 23:28
Sinna ainult sinuvanused tulevadki :)

Koomik,

aga Kalju, ikka võid. Kuigi see laupäev vist buss ei lähe, seoses fännimänguga ajakirjanike vastu.

Pontsik
18.07.08, 09:21
Koomik,

aga Kalju, ikka võid. Kuigi see laupäev vist buss ei lähe, seoses fännimänguga ajakirjanike vastu.

Ma tulen siis ise kohale:)
Kuigi mul muutub see raskeks aga nõmme kaljut peab toetama:o

Nõmmekad

HABE
18.07.08, 22:01
Pantrid on valmis. Kuidas on lood aga ajakirjanikega??? Karm ja tuline lahing juba homme kell 14.00 Hiiu Staadionil.

PETSINHO
20.07.08, 04:41
Roosad Pantrid - Fc Cosmos 3:3 (2:2) penaltid: 4:2
3. 0:1lööja-- 16. 0:2lööja-- 1:2 Argo Alaväli 30. 2:2 Jargo Alaväli 56.2:3 lööja-- 57. 3:3 Argo Alaväli

Mängu parimaks valime Ott Järvela, kes tegi ajakirjanike poolt superpartii väravas!
Pantrid siis siiani fännimängudes võitmatud...ootame Viljandis mulkidelt tugevat sooriust ;)

lugu siin... http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=156

....

sosku
20.07.08, 09:46
Pantrid siis siiani fännimängudes võitmatud...ootame Viljandis mulkidelt tugevat sooriust ;)
Teeme ära! Ükskord peab pantrite õnn ju pöörduma :)

PETSINHO
20.07.08, 12:55
Teeme ära! Ükskord peab pantrite õnn ju pöörduma :)

Tegemist pole õnnega, need ju puhtad oskused :D

JanK
09.08.08, 21:58
Ei tea, kas tänase ras dva tri ljevadija sassii võib põhjustada fännide kukepoksi?

Tofoa
09.08.08, 22:00
Pantrid, pange ära Ljevaadiale!

Saarlane
09.08.08, 22:53
Ei tea, kas tänase ras dva tri ljevadija sassii võib põhjustada fännide kukepoksi?

Ekslusiivsed uudised ütlevad, et päris tuline oli sealkandis jah.

Rein
09.08.08, 23:05
Ekslusiivsed uudised ütlevad, et päris tuline oli sealkandis jah.

Tahas sellest lähemalt rääkida?

Saarlane
09.08.08, 23:06
Küll kuulete täpsemalt hiljem.

BiGFaN
10.08.08, 15:47
Kalju fannid-lastead glamuuri poisid;) te teate ainult kolm sonad? 1 2 3 ljevadia sosi? hahaha ja mis tegisid poiss matsil with ZENIT scarf? lol

-RoMaRiO-
10.08.08, 15:57
Kalju fannid-lastead glamuuri poisid;) te teate ainult kolm sonad? 1 2 3 ljevadia sosi? hahaha ja mis tegisid poiss matsil with ZENIT scarf? lol

Zenit forever! :D

meesmuiste
31.08.08, 00:06
Sõbrad nõmmekad!

Tuletan meelde, et täna algusega kell 15:00 toimub A.LeCoq Arenal "Fännide laululahing". Kogunemine ja lippude üles seadmine algusega kell 14:30. Võtke sõbrad, tuttavad ka kaasa, riietage nad õigesse vormi ja tulge kohale. Selgitame Eesti parimad fännid!

vpiigo
01.09.08, 10:23
Pildid- http://public.fotki.com/indrekleinuste/fnnidelauluvistlus3/

PETSINHO
02.09.08, 13:55
Jasper!
Tegelt mind juba ammu piinab, et miks sa pole väisanud eestikaid?! Ise Nõmme miis ja Kalju mängudele pole sa nägu näidanud? Või käid säästukal luuramas? :D

Jasper
02.09.08, 14:12
Jasper!
Tegelt mind juba ammu piinab, et miks sa pole väisanud eestikaid?! Ise Nõmme miis ja Kalju mängudele pole sa nägu näidanud? Või käid säästukal luuramas? :D

Korra olen säästukal ühte selle hooaja mängu vaadanud(Sillamäe kalevile mütsid). Tulime peale ko-d mäe pealt ja vaatasime, et seal hubasem(tribüünid täis, ei viitsi kohta otsida). Muidu see Meistriliiga ei koti mind eriti. Põhimõtteliselt käin/käisin paar mängu aastas, kui kohale lohistatakse ja muid toimetusi ei ole.

WeThePeople
06.09.08, 17:27
Mis värk selle särkide ära kiskumisega on?

smörgåsbord
06.09.08, 17:53
Mis värk selle särkide ära kiskumisega on?et kõik näeksid, millal väikeste pantrite punnkõhud sikspäkkidega asenduvad.

VapruseKaru
06.09.08, 19:06
Või nii saku omadega ..

WeThePeople
06.09.08, 20:21
Ma käin nüüd igalpool ilma särgita, äkki lisaaeg astub ligi vms.

-RoMaRiO-
06.09.08, 21:30
Mis värk selle särkide ära kiskumisega on?

Häirib sind? Kas mind huvitab, miks sa roosat särki kannad või nokamütsi tagurpidi pähe topid?

WeThePeople
06.09.08, 21:40
Häirib sind? Kas mind huvitab, miks sa roosat särki kannad või nokamütsi tagurpidi pähe topid?

Häirib häirib.
Kus sa mind roosa särgiga nägid? Ja capi kannan ma korralikult, nokk ees

-RoMaRiO-
06.09.08, 21:43
Häirib häirib.
Kus sa mind roosa särgiga nägid? Ja capi kannan ma korralikult, nokk ees

See oli näide kõigest, usutavasti pole sind kordagi oma elus näinud.

-RoMaRiO-
07.09.08, 02:54
http://www.youtube.com/watch?v=7s8xZCdpQE0

North
07.09.08, 16:33
http://www.youtube.com/watch?v=7s8xZCdpQE0
Positiivne, LOL te karjute seal mitte Roosad Pantrid, vaid Roosa Patrick:)
Ja veel karjute Kalju-Koju, Kalju-Koju, Nõmme Kalju-Koju...

Teil on uus nimetus, Nõmme Ultras... OMFG That's Nice...
Mis tähendab Ultras, miks Ultras, mitte Supporters?:D

-RoMaRiO-
07.09.08, 16:40
Positiivne, LOL te karjute seal mitte Roosad Pantrid, vaid Roosa Patrick:)
Ja veel karjute Kalju-Koju, Kalju-Koju, Nõmme Kalju-Koju...

Teil on uus nimetus, Nõmme Ultras... OMFG That's Nice...
Mis tähendab Ultras, miks Ultras, mitte Supporters?:D

Sa kuuled seda, mida soovid kuulda :)

Jaa, nii ultragrupp oleme :D See on nali!

North
07.09.08, 17:01
Sa kuuled seda, mida soovid kuulda :)

Jaa, nii ultragrupp oleme :D See on nali!
Sellega ei tehta nalja:cool:

Felipe
07.09.08, 17:58
Sellega ei tehta nalja:cool:

Noo sa oled räigelt tõsine vend :D Mis siis saab, kui ma end hakkan ultraks nimetama nalja pärast, saadate Levadia Crew lipu pealt Ultramani mulle peale w:D

vpiigo
08.09.08, 11:12
No need levadia ultrad on ka parajad naljamehed-käivad alaealisi hirmutamas :)
Jubedad ultrad kyll kui saavad alaealistele KALJU fännidele kurja nägu teha :deemon: Klounid

PETSINHO
17.09.08, 16:12
Argol siis jalaluu kahest kohast puruks, pikka aega rivist siis väljas. Kiiret paranemist sulle !

Sir. Nuutu
17.09.08, 16:16
Mis tal juhtus?

JanK
17.09.08, 17:00
The four core points of the ultra mentality are:

* never stop singing or chanting during a match, no matter what the result
* never sit down during a match
* attend as many games as possible (home and away), regardless of cost or distance
* loyalty to the stand in which the group is located (also known as the Curva or Kop).

Meil on Nõmme, Flora ja Levadia Ultrad. Pärnu kah.

-RoMaRiO-
17.09.08, 17:02
Mis tal juhtus?

Jäi pärast mängu auto alla :(

sosku
17.09.08, 20:01
Automoto foorumist
1453 (http://oxygen.pri.ee/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=2) juht pidi täna kamba Nõmme Kalju fänne bussist välja viskama, kuna need tegelased hüppasid bussis, lõugasid ja segasid kaasreisijaid.

Felipe
17.09.08, 23:09
Kes see jorss on ?

riuno
18.09.08, 09:19
Irrwww vaadake selle teise foorumi alt ta www-d:D ta mingi ühistransportofiil. Mingi busside ja trollide ja trammide ja rongide p**e. Mai saa aru kudas selline yldse bussis sai olla, kes ta sealt uksest sisse laseb

Raix
18.09.08, 23:11
Irrwww vaadake selle teise foorumi alt ta www-d:D ta mingi ühistransportofiil. Mingi busside ja trollide ja trammide ja rongide p**e. Mai saa aru kudas selline yldse bussis sai olla, kes ta sealt uksest sisse laseb

Nii.. Üritad nüüd terav olla, et hakkad selle tegelase huvisid hindama? Mis sa arvad, et kuidas ta seda lärmajate punti vaatas, kas suure ausutsega? Tema jaoks oli see ka punt räuskavaid roosasid pedesid ja ise alles lapsed..

Priit1991
19.09.08, 00:51
pea hoogu eksole ;)

Rein
19.09.08, 02:00
Nii.. Üritad nüüd terav olla, et hakkad selle tegelase huvisid hindama? Mis sa arvad, et kuidas ta seda lärmajate punti vaatas, kas suure ausutsega? Tema jaoks oli see ka punt räuskavaid roosasid pedesid ja ise alles lapsed..

Ma arvan ka, et selline räuskamine ei tee au kellegile. Kõige vähem veel Nõmme Kaljule. Mida te sellise käitumisega saavutada tahate?

riuno
19.09.08, 09:17
praegu pean silmas, et niske võhik, kes ei tea elu mõnudest ja lõbudest mitte midagi tuleb elu nautijaid kommenteerima. See et bussis räusatakse ei ole ju tglt midagi head, aga see on tänapäeval levinud, eriti noortel. Lolli mängimisega isegi tahetakse näha piiri or sth, eriti veel kui ollakse midagi tarbinud ja ollakse suurema seltskonnaga:cool:

Rein
19.09.08, 09:44
praegu pean silmas, et niske võhik, kes ei tea elu mõnudest ja lõbudest mitte midagi tuleb elu nautijaid kommenteerima. See et bussis räusatakse ei ole ju tglt midagi head, aga see on tänapäeval levinud, eriti noortel. Lolli mängimisega isegi tahetakse näha piiri or sth, eriti veel kui ollakse midagi tarbinud ja ollakse suurema seltskonnaga:cool:

16 aastase suust on mõistlikuma jutu kuulmine liiga palju nõutud.

riuno
19.09.08, 10:50
Ära põe ega mina seal seltskonnas pold, aga ikkagist, see on tänapäeval suht normaalne, et bussist välja visatakse

Devil
19.09.08, 11:19
Ära põe ega mina seal seltskonnas pold, aga ikkagist, see on tänapäeval suht normaalne, et bussist välja visatakse

See oli pigem kompliment sulle, mitte arvamus, et sa seal olid ;).

PETSINHO
19.09.08, 11:52
Ma arvan ka, et selline räuskamine ei tee au kellegile. Kõige vähem veel Nõmme Kaljule. Mida te sellise käitumisega saavutada tahate?

Ma arvan samuti, et ühistranspordis räuskamine ei ole viisakas ettevõtmine. Õhtuti võib bussides - trollides kohata pidevalt nokastanud seltskondi, kes arusaamatult röögivad ja lällavad.

Ja seele konkreetse juhtumi puhul ei olnud nüüd tegemist küll mingi lihtlabase räuskamisega, nagu mõni näidata püüab. Oli kõrgendatud meeleolu ja lasti tõepoolest laul lahti. Enamikule inimestele see täidsa näis meeldivat, heatahtlikult suhtuti sellesse. Ainsad, kellele teiste hea tuju tuska tegi, olid see samune ühistranspordi fetišist noormees ja transvestiit, kes käiski bussijuhile halamas :D

Kurat
19.09.08, 12:46

*offtopic*
Sõidan praktiliselt iga päev paar otsa ühistranspordiga ja pole kordagi välja visatud :o

riuno
19.09.08, 13:20
Ennastki pole kunagi välja visatud bussis, aga annan lissalt teada, et see on tänapäeva noorte yhiskonnale iseloomulik, et nad ei suuda bussis vaikselt olla.

Rein
19.09.08, 13:23
Ennastki pole kunagi välja visatud bussis, aga annan lissalt teada, et see on tänapäeva noorte yhiskonnale iseloomulik, et nad ei suuda bussis vaikselt olla.

Tsiteerides ühte teist foorumlast- Vabandage, kas te olete debiilikud?

vpiigo
19.09.08, 13:28
Tsiteerides ühte teist foorumlast- Vabandage, kas te olete debiilikud?

Tsiteerides sind:)-ühistransport on pededele:deemon:

riuno
19.09.08, 13:32
keda sa teie all m6tled

Rein
19.09.08, 13:43
keda sa teie all m6tled

Sina näiteks! Mis kuradi iba sa ajad, et tänapäeva noorte ühiskonnale on iseloomulik ühistranspordis kisada ja karjuda. Ise ka saad aru mis juttu sa ajad? Olude sunnil ma ikka aeg ajalt ikka sõidan ühistranspordiga. Mina pole küll täheldanud, et kõik noored kes trollis on kisavad ja karjuvad. Õigemini ma pole kordagi sellist asja näinud.

Mina nimetaksin sellist käitumist hoopis hiliseks puberteediks.

Sen
19.09.08, 14:02
Olude sunnil ma ikka aeg ajalt ikka sõidan ühistranspordiga.
Ühistransport on pededele

No mida teema, laulsid fännid natuke bussis, missiis?
Minge jalutage värske õhu käes peded.

aiFo
19.09.08, 19:28
Ühistransport on pededele

No mida teema, laulsid fännid natuke bussis, missiis?
Minge jalutage värske õhu käes peded.

Tsiteerides klassikuid (A.Pervik):

"Kui pootsmaniks tahate saada, minge merekooli!"

Iga jumala kord kisub suu muigele kui kuulen-loen kedagi rääkimas-kirjutamas kuidas fännid kuskil laulu lahti lõid ja see millegipärast rahulikele kodanikele ei meeldinud. Laulul ja laulul on vahe. Laulge staadionil, head jalgpallifännid, seal võib see parima tahtmise korral ka laulmisena kvalifitseeruda. Saag käima! Aitäheadööd!

Sir Tamme
19.09.08, 23:01
Argol siis jalaluu kahest kohast puruks, pikka aega rivist siis väljas. Kiiret paranemist sulle !

Kalju peaks kontrollima hakkama keda nad enne mängu täis joodavad, sest praegu joodavad nad alaealisi.

PETSINHO
19.09.08, 23:12
Ma ei mõista, mis jama sa suust välja ajad, et Kalju kedagi täis joodab ja kuidas saab üldse nii idiootlikult tõmmata mingeid paraleele selle õnnetusega!

Kuti
20.09.08, 01:23
Ma ei mõista kust te SIR tamme sellist juttu võtate ja kas ka teate et eestis on laimu levitamine kohtu poolt karistatav. Mina pigem valiks mida rääkida ja mida mitte

Kuti
20.09.08, 01:53
minuarust võiks see SIR tamme mõne kindla näite tuua ehk siis räägiks edasi sest laim on töesti minuarust kõige hullem asi mida keegi esitatada saab mõne teise inimese kohta.(pigem kontrolli oma andmeid ja siis räägi)

riuno
20.09.08, 02:48
Sina näiteks! Mis kuradi iba sa ajad, et tänapäeva noorte ühiskonnale on iseloomulik ühistranspordis kisada ja karjuda. Ise ka saad aru mis juttu sa ajad? Olude sunnil ma ikka aeg ajalt ikka sõidan ühistranspordiga. Mina pole küll täheldanud, et kõik noored kes trollis on kisavad ja karjuvad. Õigemini ma pole kordagi sellist asja näinud.

Mina nimetaksin sellist käitumist hoopis hiliseks puberteediks.

Kle mõtle parem mis sa ise vene ajal tegid, olid vait nagu sukk ve?

Ise sai tea mis fännamine ongi, see on täiesti normalne, et bussis lauldakse, nagu mõnigi siis välja tõi, kas või kitarri saatel, bussisõit on lissalt nii igav

Rein
20.09.08, 13:27
minuarust võiks see SIR tamme mõne kindla näite tuua ehk siis räägiks edasi sest laim on töesti minuarust kõige hullem asi mida keegi esitatada saab mõne teise inimese kohta.(pigem kontrolli oma andmeid ja siis räägi)

Tahad ma toon Tamme eest ise?
Minu arvates on nn. " Nõmme ultratest" vähemalt 18 aastased ainult Mario ja see-vend-kes-käib-alati-musta-nokatsiga. Ülejäänud on mu arust nooremad. TVMK-Kalju mängu ajal jõi nii mõnigi ülejäänud "ultra" staadionil õlut.

17
20.09.08, 13:45
Minu arvates on nn. " Nõmme ultratest" vähemalt 18 aastased ainult Mario ja see-vend-kes-käib-alati-musta-nokatsiga. Ülejäänud on mu arust nooremad. TVMK-Kalju mängu ajal jõi nii mõnigi ülejäänud "ultra" staadionil õlut.

Mario on 16-17 :)

-RoMaRiO-
20.09.08, 18:33
Jah, kuid vaatamata sellele on meil mitmeid ja mitmeid inimesi, kes on üle 18, enamus küll äsja 18 saanud, kuid sellegipoolest täisealised. Ja kes juba staadionil alkoholi tarbivad, siis need peavad küll ikka täisealised olema.

JanK
20.09.08, 18:40
Tegelikult ei tohiks vist statal alkoholi tarbida.

Markeca21
21.09.08, 14:36

kle rein,kui sa meie seltskonnast midagi ei tea siis ära palun seleta seal ! see su haige jutt ajab närvi ! meie seas on täisealisi palju rohkem kui 2 ja mario vastupidiseltei ole veel täisealine ! nii et kui meil keegi mingit alkoholi tarbib teeb ta seda õigustatult !

Sir Tamme
23.09.08, 01:34
Niipalju kui mina tean.
Kogunevad Roosad pantrid enne igat mängu kuskile pubisse kokku, õlled on klubi arvelt. Ja kontrolli ei ole kas täis-või alaealine.

zaz
23.09.08, 02:17
kas ka teate et eestis on laimu levitamine kohtu poolt karistatav

ehk tahad sellest lähemalt rääkida?

huvitab! ja väga...

Jasper
23.09.08, 05:33
Niipalju kui mina tean.
Kogunevad Roosad pantrid enne igat mängu kuskile pubisse kokku, õlled on klubi arvelt. Ja kontrolli ei ole kas täis-või alaealine.

Kust kohast sa niipalju tead?

Kuti
23.09.08, 12:57
Niipalju kui mina tean.

Kui sa ikka midagi ei tea siis pole sul mõtet rääkida. Kunagi me kogunesime jah Stereos ja sealt sai iga fänn endale tasuta joogi vastavalt vanusele ning dokumendi ette näitamisel. Ja kui sa tahad öelda, et nii nimekas klubis kui Stereo ei ole kontrolli dokumentide üle siis.....mul ei oli lihtsalt sõnu.

PETSINHO
23.09.08, 22:36
Niipalju kui mina tean.

irw:D
Sellist jama on kohe raske kommenteerida!
Aga siiski, tore on, et keegigi tunneb muret järeltulevate põlvede pärast ja teeb preventiivset tööd täisverelise fänluse arendamise eest Eestis. Jätka samas vaimus!

PraS
23.09.08, 22:46
Kui sa ikka midagi ei tea siis pole sul mõtet rääkida. Kunagi me kogunesime jah Stereos ja sealt sai iga fänn endale tasuta joogi vastavalt vanusele ning dokumendi ette näitamisel. Ja kui sa tahad öelda, et nii nimekas klubis kui Stereo ei ole kontrolli dokumentide üle siis.....mul ei oli lihtsalt sõnu.

Enamus klubisi ja pubisi on peale 23-e alla 18a.-d täis ja ei usu et Stereos ka teisiti on. Rääkimata alko ostmisest või joomisest.

Kuti
23.09.08, 22:48
Enamus klubisi ja pubisi on peale 23-e alla 18a.-d täis ja ei usu et Stereos ka teisiti on. Rääkimata alko ostmisest või joomisest.

aga ma arvan ikkagi et ennem mängu kogunemine ei hakka 23 või mis?

Rein
23.09.08, 22:54

Ma olen ka kunagi 16-17 aastane olnud. Tean väga hästi kuidas selles eas alkoholi tarbimisega on.

PETSINHO
23.09.08, 23:53
Teate sõbrad... aitab sellest alko jutust!
Tähtis on see, et Kaljul on palju toetajaid ja fänne, kes jäägitult toetavad oma lemmikuid ja jätkavad seda ka edaspidi. Kellele läheb tõesti see vanuse teema nii väga korda, siis palun - igal ühel oma fetiš.. noorsopolitsei kaotas teie näol kindlasti tublid inspektorid :D

Aga täna siis toimus Hiiu pubis Kalju mängu ühisvaatamine (Reinu ja teiste vabariigivalvurite rahustuseks: joogid vastavalt vanusele) ja peab meeldivalt tõdema, et fänne oli isegi rohkem, kui mõningatel kodumängudel!!! Kummaline..
Peale Kalju avaväravat tehti ikka korralikku rõõmukisa, nii et kokatädil kukkusid ehmatusest taldrikud köögis põrandale :D :D

HABE
24.09.08, 00:26
Teate sõbrad... aitab sellest alko jutust!
Tähtis on see, et Kaljul on palju toetajaid ja fänne, kes jäägitult toetavad oma lemmikuid ja jätkavad seda ka edaspidi. Kellele läheb tõesti see vanuse teema nii väga korda, siis palun - igal ühel oma fetiš.. noorsopolitsei kaotas teie näol kindlasti tublid inspektorid :D

Aga täna siis toimus Hiiu pubis Kalju mängu ühisvaatamine (Reinu ja teiste vabariigivalvurite rahustuseks: joogid vastavalt vanusele) ja peab meeldivalt tõdema, et fänne oli isegi rohkem, kui mõningatel kodumängudel!!! Kummaline..
Peale Kalju avaväravat tehti ikka korralikku rõõmukisa, nii et kokatädil kukkusid ehmatusest taldrikud köögis põrandale :D :D

Sa unustasid mainida: sekund enne Kalju teist väravat läks elekter ära ning otsepildis ei näinudki siis väravat. Peas oli juba mõte, et taaskord elektriga jamad, mis ei tõota head. Aga õnneks 2-1 võit vormistati just sellel ajal.

Even
24.09.08, 00:27
agaa, särgid võtsite kõik ikka ära? pole ju veel teab mis külm.

riuno
24.09.08, 09:27
seda kyll mitte, aga võidu toonud värvava laulu sai ikka lastud;)

PETSINHO
24.09.08, 19:16
Tegelt ikka võeti särgid ära küll. Sokid ja püksid ja sallid võeti ka seljast ära ning joosti paljalt mööda pubi ringi. Räusati ja trambiti jalgadega ka. Lõpuks visati kõik välja ka ning pandi pubikeelud peale.

PETSINHO
16.10.08, 01:55
Edukas hooaeg Nõmme Kalju fännidele saab oma kulminatsiooni laupäeval, kui järjekordses fännimängus võetakse mõõtu tennisistide koondmeeskonnaga. Senini fännimängudes võitmatuna püsivad Roosad Pantrid kohtuvad valgepalluritega Hiiu staadionil, algusega kell 11.00
Poolaja pausi sisustab loodetavasti Kanepi oma vabakavaga

Jasper
16.10.08, 18:31
Edukas hooaeg Nõmme Kalju fännidele saab oma kulminatsiooni laupäeval, kui järjekordses fännimängus võetakse mõõtu tennisistide koondmeeskonnaga. Senini fännimängudes võitmatuna püsivad Roosad Pantrid kohtuvad valgepalluritega Hiiu staadionil, algusega kell 11.00
Poolaja pausi sisustab loodetavasti Kanepi oma vabakavaga

Nõmmmesaaaalibändiikluubi!!! Kui haiguspisikust lahti saan, tulen vaatama.

Markeca21
19.10.08, 13:59
täna kell 15.00 mängivad kaljufännid hooaja viimase mängu FC kalamajaga et lõpetada hooaeg võiduga ! eilses mängus valgepalluritele kaotatud punktid küll morjendasid meid kuid ei löönud meid täitsa liimist lahti ja seega võtame kalamaja tungival soovil mõõtu nendega nende kodustaadionil ( snelli jalgpallistaadion) täna kell 15.00. mängu koosseisu täiendasime lisa jõududega mis peaks tänase mängupildi oluliselt paremaks tegema ja tagama meile võidu kalameeste vastu ! meie "roosa panter" on ennem mängu väga enesekindel ja lausub: "minu super tervis tagab meile täna võidu,teen kindlasti parema mängu kui eile ! MEIE VÕIDAME JA MEILE VASTAST POLE !"

-RoMaRiO-
26.11.08, 16:59
Mõnuga kottisime socceri fännide arvestuses. Hea töö kutid!

enrito
30.12.08, 22:12
respekt kõva hääle tegemisel aasta lõputurniiril, levadia fännid laulsite üle ;p

North
03.01.09, 22:48
respekt kõva hääle tegemisel aasta lõputurniiril, levadia fännid laulsite üle ;p
Lol ikka, meil oli vähe ja neil Trumm:) Support oli hea Kaljul, ei saa midagi öelda selle kohta.. aga teil oli 10 tüdrukut, suur ammount of girls:)

-RoMaRiO-
03.01.09, 23:25
Lol ikka, meil oli vähe ja neil Trumm:) Support oli hea Kaljul, ei saa midagi öelda selle kohta.. aga teil oli 10 tüdrukut, suur ammount of girls:)

Tüdrukud tulevad ilusaid jalgpallureid või ilusaid meessoostfänne vaatama :D

fcfloraforever
03.01.09, 23:27
pigem on just positiivne, et ka naisfänne on:)

Kasper
04.01.09, 06:27
Tüdrukud tulevad ilusaid jalgpallureid või ilusaid meessoostfänne vaatama :D
Mida sa keerutad, oleksid võinud kohe ka öelda, et tulevad su muskulaaris keha vaatama.:rolleyes:

KÄRTINHO
11.01.09, 22:24
Tegelikult Roosade Pantrite seas ei leidu naisfänni, kes ei väidaks, et Mario on kena.
Kindlasti on Mario üks naisfänluse rohkuse põhjusi Nõmme Kalju Roosade Pantrite seas;)

JanK
11.01.09, 22:34
Kärt + Pets = Love?

fcfloraforever
11.01.09, 22:36
Kärt + Pets = Love?

jan miks sa uurid teiste eraelu :D?

-RoMaRiO-
11.01.09, 22:38
Kärt + Pets = INHO :D

T2ph
12.01.09, 00:00
Kärt, millal torso paljaks saab?

KÄRTINHO
12.01.09, 00:03
Kärt, millal torso paljaks saab?

rannahooajaks:D
Sel aastal meistriliiga mängudel ajal on Nõmme Kalju fännisektoris naisfännidel ka torsod paljad, siis ei vingu enam ükski meesfänn, et naisfänne liiga palju on:D

KÄRTINHO
12.01.09, 00:12

Palun Liisu.

Kuno
12.01.09, 00:24
kes soome, siis tuleb? ;)

-RoMaRiO-
12.01.09, 01:05

Ma kuulsin, et sa pidid minema :D

KÄRTINHO
12.01.09, 21:35

Naised jäätakse koju!!!:mad:

KÄRTINHO
12.01.09, 21:50
Peab protestima hakkama :S .

Trambime jalgu ja seisame teleka ees, kui nad jalgpalli vaatavad?:D:D Ja õlut ka ei anna neile enam!! ( Ise samal ajal magamistoa telekast jalgpalli vaadates!)

KÄRTINHO
12.01.09, 21:58
aheldame voodisse, ning ise vaatame elutoa telekast? :D :D .

Just! ja võtame neilt Soome piletid ära ja lähme ise Soome! Vot! Millal nad aru saavad et naisfännid väga olulised on ning me ei teps mitte papist tüdrukud:D

HABE
13.01.09, 23:06
Just! ja võtame neilt Soome piletid ära ja lähme ise Soome! Vot! Millal nad aru saavad et naisfännid väga olulised on ning me ei teps mitte papist tüdrukud:D

Papist vist jah mitte, portselanist aga küll:D Teid tuleb ikka poputada ja hoida.

jooseps
15.01.09, 21:41
tere.
pidasin nõu sõbraga, kes on nõmmekas, et enne tulevast hooaega plaan anda ka oma panus nõmme kalju toetamiseks.
Seisneb see siis selles, et tulla vaatama mängu väikse sõprade grupiga ja võtta kaasa meil endil olemas olevad djembed, kongad, cajun`id, tamburiinid, munad, kõlapulgad jne...
Üks tuttav on mul käinud Brasiilias paar korda ja õppinuid neid pille ja teab kuidas just need samba rütmidja asjad käivad(võin öelda, et asi on palju keerulisem kui niisama lahmimine) :)
Arvatavasti on plaan tulla alguses säästutribüünile, et mitte võibolla segada peatribüünil olevaid fänne...ja siis vaadata edasi.. :)

PETSINHO
15.01.09, 22:32
tere.
pidasin nõu sõbraga, kes on nõmmekas, et enne tulevast hooaega plaan anda ka oma panus nõmme kalju toetamiseks.
Seisneb see siis selles, et tulla vaatama mängu väikse sõprade grupiga ja võtta kaasa meil endil olemas olevad djembed, kongad, cajun`id, tamburiinid, munad, kõlapulgad jne...
Üks tuttav on mul käinud Brasiilias paar korda ja õppinuid neid pille ja teab kuidas just need samba rütmidja asjad käivad(võin öelda, et asi on palju keerulisem kui niisama lahmimine) :)
Arvatavasti on plaan tulla alguses säästutribüünile, et mitte võibolla segada peatribüünil olevaid fänne...ja siis vaadata edasi.. :)

Oled koos oma sõpradega julgesti teretulnud fännitribüünile, kui häälekat kaasaelamist ära ei pelga ;)
Meilgi oli plaan katsetada algaval hooajal erinevaid brasiilia muusikavigureid, nii et ei ole sellest probleemi :)

Ray
16.01.09, 03:01
Kuidas Kalju ametliku fänniklubi loomine edeneb?

Silver
16.01.09, 12:17
http://jkkalju.ee/documents/hooajapilet1.jpg

Here we go, who's on board!? :)

Anname kuuma poisid! :)

Kasper
17.01.09, 03:56
http://jkkalju.ee/documents/hooajapilet1.jpg

Here we go, who's on board!? :)

Anname kuuma poisid! :)
Üleval Kalju logol on tähe all numbrid 923?

Ray
17.01.09, 05:40
Klubi on päris vana juba...!

AllanJ.
16.02.09, 22:38
naisfännid ona väga tähtsad! Eriti hea kompott oli flora vastu fännimängul, kui olid koos Aadu ja viinad, paar tosinad kuuma tüdrukut keas kohe mootori mänguajal käima tõmbas ja siis Karl härra kiirus gunzee Arulaiiu ema:D

käbi
17.02.09, 11:39
Laseks kõige aktiivsemate fännide juures sis jutu lahti. Tulevikul on võibolla plaanis tantsutüdrukud mängule. Mis teie arvamused tantsutüdrukute kohta jalgpallis on?

tiriam
17.02.09, 14:13
no kaljul olid ka tantsutüdrukud, kusjuures väga atraktiivsed olid, KUID ....
..... jalgpallis et tantsutüdrukud mõjuksid nii nagu mõnes siseruumis, siis on vaja neid suhteliselt palju, + valjut muusikat + kaasaminevat publikut.... korvpallis oluliselt lihtsam tantsutüdrukutel effekti tekitada kui jalgpallis, kuid tasub proovida.... pigem vaheajal mingi show teha(a'la penaltite võistlus, keskjoonelt löömise võistlus vms.) tüdrukud võivad olla tribüünide ees ja flirtida publikuga(siis ei vaataks keegi mängu ainult) :D

...selline on minu arvamus , kuid alati võib proovida, halba se vaevalt teeb kui tüdrukud tasemel on(oskustelt)

elBiD
08.03.09, 14:33
Eile Narva mängult tagasi jõudes ja Sportlandile rutates oli päris ahvatlev jälgida Flora ja Kalju fännide tööd. Umbes nii, et kas tõesti Eesti Meistriliigas selline asi on võimalik? :O
Nagu päris, noh! :)

Ray
08.03.09, 15:27
Kalju tulevases infopunktis võiks mehitatud päevadel mõni panter ka istuda, fänniklubi tegevust tutvustada ja uusi liikmeid juurde sebida vms.

PETSINHO
08.03.09, 15:36
Prioriteet on praegu kodulehele saada fännilehekülg valmis ja toimima sellisena, nagu fännklubi seda näeb. Aga idee on hea, et vahetus suhtluses fännklubi tutvustada!

Ray
08.03.09, 16:37
Prioriteet on praegu kodulehele saada fännilehekülg valmis ja toimima sellisena, nagu fännklubi seda näeb.See on tähtis muidugi!

elBiD
29.03.09, 19:54
Eile Tapperis sai ka kuulda Nõmme Kalju laule. Peale Horricane'i ja enne Metsatöllu. Tegin veits juttugi ühe noormehega, kellel sall käe küljes rippus. Kes omaks võtab? Paide mängul olid ka samad sepad kohal kunagi esiliiga aegadel. :)

Igatahes CHEERS! (B)

PETSINHO
30.03.09, 12:41
Eile Tapperis sai ka kuulda Nõmme Kalju laule. Peale Horricane'i ja enne Metsatöllu. Tegin veits juttugi ühe noormehega, kellel sall käe küljes rippus. Kes omaks võtab? Paide mängul olid ka samad sepad kohal kunagi esiliiga aegadel. :)

Igatahes CHEERS! (B)

Julgen kahtlustada, et tegu oli foorumikasutajate "Aadu ja viinad" ning "almar"

PETSINHO
28.05.09, 12:16
Pean suure kahetsusega teatama, et FÄNNITURNIIR 2009 ei toimu!
Tean, et paljude klubide fännid, kaasaarvatud Kalju omad on seda oodanud aga see aasta ei ole võimalik seda korraldada. Vabandan kõikide ees, kes seda ootasid.

Sir. Nuutu
28.05.09, 14:25
Pole kuulnudki

fcfloraforever
28.05.09, 15:41
Pole kuulnudki

kusjuures ma kuulsin fänniturna plaanist juba ammu ja olid suured plaanid.
Kahju!

gamer
28.05.09, 17:49
Eelmine aasta oli tore, kahju et ei toimu.

Juveman
28.05.09, 21:45
Pean suure kahetsusega teatama, et FÄNNITURNIIR 2009 ei toimu!
Tean, et paljude klubide fännid, kaasaarvatud Kalju omad on seda oodanud aga see aasta ei ole võimalik seda korraldada. Vabandan kõikide ees, kes seda ootasid.

Mis põhjustel? :(

SDK
29.05.09, 15:24
Eelmine aasta oli tore, kahju et ei toimu.

mis tore? ma siiamaani ärkan vahest öösel higisena üles luhtunud pendla pärast :D

a muidu kahju jah, et ära jääb :(

sosku
29.05.09, 23:23
Kas keegi teine ei viitsiks seda ettvõtmist korraldada?

mullik
30.05.09, 01:41
Peeter, äkki sa valgustad, miks fänniturniir ei toimu?

JanK
31.05.09, 13:31
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/article.php?id=23658563

Detsembris püstitasid vargad rekordi, viies Harry Winstoni butiigist Champs-Elysée Avenue Montaigne’il minema üle miljardi krooni väärtuses juveele. Kahtlustatakse rahvusvahelist grupeeringut nimega Roosad Pantrid.

Misasja, Kaljukatel ka masu käes? :D:D

Hybrid Soldier
31.05.09, 13:45
Muidugi :) Nii see klubi eelarve tulebki :D

gamer
04.06.09, 21:51
Peeter valgusta siis avalikkust, miks turniiri ei toimu.

Juveman
07.06.09, 19:07
Peeter valgusta siis avalikkust, miks turniiri ei toimu.

Esitan selle küsimuse veelkord!

PETSINHO
08.06.09, 17:51
Vabandan hilise vastuse pärast aga turniiri ei ole kahjuks võimalik sellisel kujul läbi viia, nagu planeerisin ja seda minust mitte sõltuvatel põhjustel.

Ma mõistan teie soovi teha üks tore sportlik päev jalkafännide keskis ja seda sisustada mõnusa vuttiga. Esimesel võimalusel korvan selle teile mõne toreda üritusega, ideed on käigus juba;)

Vabandan veelkord kõigi huviliste ees aga püüdke mõista, et teen seda kõike oma isiklikest vahenditest ja ajast.

Odras
22.09.09, 16:30
http://www.youtube.com/watch?v=1RmPJH4cIKE

jkddp
02.10.09, 23:16
Tegelikult tekkis mulküsimus sellemetallurgikute välismängu kohta - kuda see minek sinna on korraldatud, kui on?

Mister
03.10.09, 00:52
Tegelikult tekkis mulküsimus sellemetallurgikute välismängu kohta - kuda see minek sinna on korraldatud, kui on?

Ei ole veel seda korraldama hakanud. Mõne päeva pärast selgub :)

HABE
03.10.09, 21:41

Minek on eeldatavalt väikse tellitud bussikaga, kus igaüks maksab ise enda sõidu kinni.

17
11.11.09, 22:34
Kalju fännide versioon 'Horto Magikost' on väga vinge, võttis endalgi jala tatsuma!

sarvedega eesti mees
14.11.09, 00:36
kalju versioon kõigest on parim kuna inimesed on loovad ja fantastilised