320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga fänniatribuutika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistriliiga fänniatribuutika

    Teeks siis kohe fänniatribuutikale ka oma teema. Eelmine aasta oligi sellest vallas vist kõige suurem areng. Nüüd on siis vist juba kõikidel meistriliiga klubidel sallid olemas ja parematel isegi veel palju muud. Huvitav on, et osad klubid sellele vähe rõhku panevad. See tegevus toob ju ometigi ka kasumit natukene sisse ja on alguseks fänniliikumisele. Kui sallid on olemas, siis mida tuleks endale kindlasti veel muretseda? Eestist toimuvad meistriliiga esimesed ja viimased voorud kohati isegi lumega, et peale salli tasuks vist veel muud soojemat varustust ka muretseda- kindad, mütsid jne. Kõige rohkem seda kogu kraami tellitakse meil vist supportergrupist, aga on kellegil äkki veel häid kontakte, mida võiks siin teistele jagada? Näiteks on trumme väga raske saada, mille vastu on osadel huvi olnud.

    #2
    Teema on väga aktuaalne ja huvitab kindlasti paljusid tõsiseid jalgpallifänne.
    Fänniatribuutika tootmine Eestis areneb sarnaselt kogu jalgpallikultuuriga. Tasapisi ,samm ,sammult aga iga aastaga tuleb midagi uut ,mis mujal maailmas on muidugi enesestmõistetav. Valmistada võiks absoluutselt kõike ,kui vaid nõudlust oleks. Eesti on nii väike ja ka üsna kallis riik selleks ,et siin midagi fännidele valmistada ja selleks tuleb tootjaid mujalt maailmast otsida. Mujal aga on jällegi see probleem ,et pakutavad kogused jäävad meie jaoks liiga suurteks. Nii tekibki olukord ,kus nokk on kinni ja saba lahti.
    Supporter Grupp on selles valdkonnas teinud suure töö ,et leida tootjaid üle maailma ,kes oleksid nõus näiteks kümne kaupa mingit toodet valmistama. Me oleme ka ainuke Eesti firma ,kes toodab fännikaupa. Kui siiani on meie koostööpartneriks olnud Venemaa firmad sis alates sellest aastast juba ka Lääne -Euroopa tuntud atribuutika tootjad. Juba peatselt saavad koondise fännid näha uusi ja huvitavaid tooteid aga klubidega on raskem ,neid tuleb julgustada midagi ostma ,sest keegi ei soovi ju koguseid endale seisma võtta.
    Supporter Grupp ootabki vastukaja erinevate klubide fännidelt:
    Mis võiks teile huvi pakkuda ? Milliseid meeneid ,riideid jne võiks klubi sümboolikaga toota? Rääkige klubide juhtkonnaga ja meie oleme nõus omalt pololt kaasa aitama .
    Eelmises postis oli jutt trummidest! Neidki saaks soodsama hinna eest Venest ,kui Eestist.
    Kindaid ja mütse ei tasu samuri Eestist tellida ,sest fännikraam erineb üsna palju tavaliste reklaamfirmade pakutavast prahist.

    Mina loodan ,et klubid võtavad samuti julgemaid samme ja hakkavad tõsisemalt mõtlema oma logoga pusade ,särkide ja paljude muude asjade müügile. Suurte riikide tasemele ei jüua me kunagi aga omapärase fänniatribuutikaga ühendame ja tõmbame ligi kindlasti uusi jalgpallifänne.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Tegelikult võiks mõelda ka selliste inimeste peale, kes käivad staadionil mõned korrad, aga fänniks neid nimetada ei saa. Vaevalt selline inimene on nõus käima välja umbes 150 kr, et ta saaks endale selle klubi salli. Mis võiks siis neile inimestele sobida? No kindlasti peaks see toode odav olema, et inimesel ei oleks seda kahju osta. Sobiks näiteks need paberist lipud, mis on selle puu tükikese küljes. Sellised nagu need osad Eesti lipud on. Toota peaks neid ju olema odav, sest paberile trükk ei ole kallis. Sellise vast 15-20kr lipu oleks juhukülastaja kindlasti nõus ostma. Muidugi võiks selliseid asju veel olla, kasvõi need odavad tatood, no sellised nagu need "Sõida kaine peaga" olid või mida iganes veel. Supportergrupp pakub hetkel näiteks märke ja ka need oleks hea, aga odav kaup tegelikult. Minu meelest jah võiks rõhku panna klubidel ka sellistele kaupadele, sest palju meil neid tõsiseid fänne ikka on.

      Kommentaar


        #4
        tehke krt olllekruusid, liitrised naiteks. klubi logoga. kui teil seal statal olut tarbida voib, siis oleks ju ideaalne- ostad oma olled sinna kruusi sisse ja lahkud parast mangu koos kruusiga. meene ja malestus missugune
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          tehke krt olllekruusid, liitrised naiteks. klubi logoga. kui teil seal statal olut tarbida voib, siis oleks ju ideaalne- ostad oma olled sinna kruusi sisse ja lahkud parast mangu koos kruusiga. meene ja malestus missugune
          No staadionil sellest vist õlut juua ei tohi. Ma ei tea kas otseselt mingit seadust on, aga muudel avalikel ürtustel ei tohi ju õlut ega muid jooke klaaspudelist müüa ja õllekruusi võib vist ka selle alla nimetada. Ma arvan, et sellest mõttest nii küll midagi välja ei tule, aga kodus võiks olla küll klubi logoga õllekruus.

          Kommentaar


            #6
            Helkurid, pastakad, vimplid, pisikesed lipud, kasvõi klubi logoga väikesed märkmikud või mida iganes. Tööpõld on lai, edu, Kunn!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Erko Vaata postitust
              No staadionil sellest vist õlut juua ei tohi. Ma ei tea kas otseselt mingit seadust on, aga muudel avalikel ürtustel ei tohi ju õlut ega muid jooke klaaspudelist müüa ja õllekruusi võib vist ka selle alla nimetada. Ma arvan, et sellest mõttest nii küll midagi välja ei tule, aga kodus võiks olla küll klubi logoga õllekruus.
              ot aga siin ju pakuti sugisel jagermeistrit? oli vist Kuno ja Kalju ettevotmine? kas koduses liigas ikka veel ei tohi? kui ei siis ei. vahemalt muuge siis mangu ajalgi neid kruuse.

              aga fannklubide eestvedajad voiksid teha mingi posu paberist sloganplakateid igaks manguks, et kui satub keegi klubi poolehoidjatest suvaliselt mangule, siis ju tore tal seal plakatiga vehkida vahemalt. siin Portugalis kull olen sellist asja vahemalt kohanud, just fannklubide aktivistide poolt. peab muidugi ajakohane ja temaatiline olema- a la Gruznov 30 varavat! vms, tervitada oma mangijat, kes pikalt vigastusepausilt tagasi tulnud jne..voi pange sama stiilis ... suru .... vastu muru!
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ot aga siin ju pakuti sugisel jagermeistrit? oli vist Kuno ja Kalju ettevotmine? kas koduses liigas ikka veel ei tohi? kui ei siis ei. vahemalt muuge siis mangu ajalgi neid kruuse.

                aga fannklubide eestvedajad voiksid teha mingi posu paberist sloganplakateid igaks manguks, et kui satub keegi klubi poolehoidjatest suvaliselt mangule, siis ju tore tal seal plakatiga vehkida vahemalt. siin Portugalis kull olen sellist asja vahemalt kohanud, just fannklubide aktivistide poolt. peab muidugi ajakohane ja temaatiline olema- a la Gruznov 30 varavat! vms, tervitada oma mangijat, kes pikalt vigastusepausilt tagasi tulnud jne..voi pange sama stiilis ... suru .... vastu muru!
                Aa ei sa said minust natukene valesti aru. Alkot võib müüa ikka minu teada, aga klaas on siin vist ohtlik asi, et minu meelest peab vist palstiktopsist müüma, et see teistele ohtlik pole. Selles on asi lihtsalt.

                Kommentaar


                  #9
                  Damn, õlle kruusist(klaasist) oleksin küll huvitatud, kus Flora logo peal. Üli kõva oleks selline stuff, flora kontorist võiks saada neid osta:P
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    #10
                    tegelt ostad õllekannu (mitte klaasi) ja lased logo peale graveerida ja on palju parem kui miskine kleepekas peale pandud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ei tahagi kleepekat, tahangi kraveeritud ikka
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        #12
                        neid kannusid saab ka üksikult teha et ei pea mitmeid korraga tegema. hinda ei oska küll öelda kuna see oleneb logo suurusest ja raskusastmest.

                        Kommentaar


                          #13
                          Uurisin huvi pärast. Gravexis oleks ühe kannu graveerimine 100 eek, aga kolmes poes kus käisin - sealhulgas vanas heas Kodutarbes - normaalset kannu, millel POLEKS saku või alekoki logo juba peal, ei leidnud. Kui teate, kust saab, andke mulle ka teada.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #14
                            tegelt on ju point see, et mis mote on ise graveerida ollekannule logo? ma saan aru et jah ok et pole saada ja keegi pole selle peale tulnudki siin Eestis vist, vahemalt jalgpalliklubid, aga kui ise graveerida, siis tekib kusimus, et milleks naiteks mitte osta nn. vuffelkaupa jne...ehk pikk jutt loll jutt, aga point on see, et antud ollekruus voiks ikkagi ametlik olla, klubi poolt tellitud-tehtud.
                            ise naiteks olen kull uhke oma Barca logoga ollekruusi ule ja see on ka iga Barca mang kasutuses, koik voidetud karikad ka sinna peale joonistatud ja puha
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              tegelt on ju point see, et mis mote on ise graveerida ollekannule logo? ma saan aru et jah ok et pole saada ja keegi pole selle peale tulnudki siin Eestis vist, vahemalt jalgpalliklubid, aga kui ise graveerida, siis tekib kusimus, et milleks naiteks mitte osta nn. vuffelkaupa jne...ehk pikk jutt loll jutt, aga point on see, et antud ollekruus voiks ikkagi ametlik olla, klubi poolt tellitud-tehtud.
                              ise naiteks olen kull uhke oma Barca logoga ollekruusi ule ja see on ka iga Barca mang kasutuses, koik voidetud karikad ka sinna peale joonistatud ja puha

                              Kui mei oleks näiteks Arenal oma pubi ma mõtlen tõeline ,ainult jalgpallisõpradele mõeldud kõrts siis saaks stammkundedele teha nimelised kannud oma lemmikklubi logoga. Need antakse välja ainult selle omanikule ja muul ajal seisaks kapis luku taga. Ma olen sellist süsteemi näinud näiteks FC Zürichi fännide pubis ,samanimelises linnas ,kus ma poolteist nädalat tagasi viibisin . Sai vaadatud nende mängu Berni Young Boys i vastu(sooja oli +15 )
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X