320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

avati esimese (Eesti, Latvia, Leedu hulgas) siseväljaku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    avati esimese (Eesti, Latvia, Leedu hulgas) siseväljaku

    Riias avati esimese (Eesti, Latvia, Leedu hulgas) siseväljaku. Hind-813,460 euro.

    #2
    Ma lugesin ka seda uudist Läti JL-a kodulehelt aga mulle jäi arusaamatuks ,miks nad seda esimeseks kinniseks halliks nimetavad. Minu teada oli esimene Skonto sisehall ja seejärel Olümpia hall ,hokistaadioni kõrval. See peaks juba siis kolmas olema.
    Kusjuures selle viimase halli ehitas linn oma rahadega ja andis Skontole rendile ning kasutada saavad kõik linna noorteklbid. Tehke järele Tallinna võimud!!!!!!
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Ma lugesin ka seda uudist Läti JL-a kodulehelt aga mulle jäi arusaamatuks ,miks nad seda esimeseks kinniseks halliks nimetavad. Minu teada oli esimene Skonto sisehall ja seejärel Olümpia hall ,hokistaadioni kõrval. See peaks juba siis kolmas olema.
      Kusjuures selle viimase halli ehitas linn oma rahadega ja andis Skontole rendile ning kasutada saavad kõik linna noorteklbid. Tehke järele Tallinna võimud!!!!!!
      Võib olla Skonto ning Olümpia sisehallides on paigutanud lühendatud väljakute ?

      Kommentaar


        #4
        Võibolla on tegemist naturaalmuruga ning Rootsi Kunni poolt eelnimetatud sisehallid on kunstkattega?

        Kommentaar


          #5
          äkki siiski ei ole

          Kommentaar


            #6
            Tegemist ei ole uues hallis naturaalmuruga, kunstväljak ikka, pigem uuenduseks katusekonstruktsioon. Skonto väljak on kindlasti õigete mõõtmetega, Trans mängis oma mängu FBK Kaunase vastu Balti Liigas hiljuti Vilniuses, paistab et ka seal tingimused olemas sisejalkaks.
            "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

            Kommentaar


              #7
              no eks seda homme näeb milline ta välja näeb ja üritab ka pildid üles panna kuhugi

              Kommentaar

              Working...
              X