320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallisaade ''Lisaaeg''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallisaade ''Lisaaeg''

    Ma ei saanud sedagi teemat tegemata jätta.

    Uus jalgpallisaade “Lisaaeg" teeb sel reedel kell 18:15 ETV ekraanil debüüdi. Veerandtunnisesse saatesse mahub mitu tavalugu ning lisaks Meistriliiga ja Balti liiga tipphetked.

    MIS ARVATE?

    #2
    Hea asi, aga kahju, et nii vähe kestab

    Kommentaar


      #3
      Tahaks tõesti näha, mida nad 15 mintaga näidata suudavad, vähemalt hea, et ETV, muidu näeks me ainult reklaami.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Tahaks tõesti näha, mida nad 15 mintaga näidata suudavad, vähemalt hea, et ETV, muidu näeks me ainult reklaami.
        Kes teab võibolla oleks 15 min. Eesti Meistrivõistluste ja Balti Liiga reklaami ETV -s kasulikum ,kui see saade.
        Ootame ära siis näeb ,mis parem oleks.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          mina kahjuks nii positiivne selle saate suhtes pole, sest 15 minti on ikka kuradima vahe, nagu spordiuudised ETV-s kas sel on motet? kui teha, siis juba uks minimaalselt pooletunnine saade. aga no ootame
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #6

            Kommentaar


              #7
              Ajaline pikkus 15min. tuleb suuretõenäosusesga saate enese nimest. Kuid nii palju kui esimese saate vorpimist kõrvalt sai jälgitud, siis on se palju lubav. Antud saade saab vägagi palju erinema meie seni harjutud nähtu 20minutise Jalgpallipäevikuga, mida antud saade ei ole. Ja hea seegi, kui mingi saade ültse olemas on, kui ültse mitte.
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                A Ja hea seegi, kui mingi saade ültse olemas on, kui ültse mitte.
                selles mottes, et sellega olen ma nous.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                  Ajaline pikkus 15min. tuleb suuretõenäosusesga saate enese nimest. Kuid nii palju kui esimese saate vorpimist kõrvalt sai jälgitud, siis on se palju lubav. Antud saade saab vägagi palju erinema meie seni harjutud nähtu 20minutise Jalgpallipäevikuga, mida antud saade ei ole. Ja hea seegi, kui mingi saade ültse olemas on, kui ültse mitte.
                  Võiks siis saate nimeks panna poolaeg vähemalt

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                    Ajaline pikkus 15min. tuleb suuretõenäosusesga saate enese nimest. Kuid nii palju kui esimese saate vorpimist kõrvalt sai jälgitud, siis on se palju lubav. Antud saade saab vägagi palju erinema meie seni harjutud nähtu 20minutise Jalgpallipäevikuga, mida antud saade ei ole. Ja hea seegi, kui mingi saade ültse olemas on, kui ültse mitte.
                    ma saan siis aru, et seda saadet on natsa palju ehk igav, samas aga saatejuhid on lubavad ehk pandavad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #11
                      praegu ainult tunne, et näidatakse parimad momendid ja mingid tavalood ja kõik. võiks siis juba pikema jalgpallisaate teha.
                      /

                      Kommentaar


                        #12
                        Jalgpallipäevik käras küll.

                        Välismaa liigasid ei näegi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                          Välismaa liigasid ei näegi.
                          see ei ole nüüd küll saade kus välismaa liigadest ülevaateid anda.
                          Eurospordist ja Youtubeist näed rahulikult kõik väravad ära.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            #14
                            No seda küll, aga ikkagi.
                            Oleks ju tore .. Aga kas ETVs reklaamib eesti vutiliigat ja Balti liigat?

                            Kommentaar


                              #15
                              jalgpallipäevikut see lisaaeg vast oma 15 minutiga eriti ära ei asenda (kui ma õigesti aru olen saanud, et jalgpallipäevikut ka see aasta ei tule)

                              OT
                              neljapäeval ETVlt 21:35
                              HotDok Surm jalgpalliväljakul (Når døden spiller med, Taani 2006)
                              /

                              Kommentaar

                              Working...
                              X