320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

K: Putsade ostmine välismaalt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    K: Putsade ostmine välismaalt

    Mõni aasta tagasi oli siin üks hea välismaa link,kust sai putsasi tellida,palju erinevaid mudeleid jne... ning oli usaldusväärne aga enam ma ei leia seda üles
    Nüüd teema juurde-Kust välismaa saidist olete endale putsad ostnud ja kuidas on kohale toomisega olnud(peavad tarneajast kinni,hilinevad vms?)...paluks koos lingiga[vb trehvab see mida otsin]...

    #2
    Algselt postitas Ramm Vaata postitust
    Mõni aasta tagasi oli siin üks hea välismaa link,kust sai putsasi tellida,palju erinevaid mudeleid jne... ning oli usaldusväärne aga enam ma ei leia seda üles
    Nüüd teema juurde-Kust välismaa saidist olete endale putsad ostnud ja kuidas on kohale toomisega olnud(peavad tarneajast kinni,hilinevad vms?)...paluks koos lingiga[vb trehvab see mida otsin]...



    siin piisavalt infot, sirvi

    Kommentaar


      #3
      Oot ma ei saa aru, kas kusagilt netiavarustest numbri järgi putsat ostes suurusega mööda ei või panna? Kuidas sa ümber vahetad? Kusagilt olen lugenud, et üks 5'st läheb suurusega täppi kuna kõigil tootjatel ei ole täpselt sama suurus, ei pikuti ega ka laiuti.

      Ja pealegi, ramm, sul on pardijalad. 160 pikk ja 46 jalanumber. Mis sul m*nni number on? helistaks

      Kommentaar


        #4
        Olen mitu korda tellinud.

        Ise olen ''kaval'' olnud ja Eestis ( või kui juhtub välismaale ) proovin jalga ära.
        Aga olen ilma proovimata ka ostnud ja täppi pannud.
        Räägi, mis osta tahad.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas amority Vaata postitust

          Ja pealegi, ramm, sul on pardijalad. 160 pikk ja 46 jalanumber. Mis sul m*nni number on? helistaks
          Part oled sa ise ja see 160 on sinu mõõt..äkki helistaks?
          A nüüd teemasse...ma pmst ostnud nike'i ja tean mis on mu suurus ning pole kunagi puusse pannud....ja ainult nike'i soosin...

          Kommentaar


            #6
            Adidases on powerit rohkem.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
              Adidases on powerit rohkem.
              naigis speedi

              tglt, kuidas kellelegi...

              muidu http://www.justsocca.com ja www.subsidesports.com on suht usaldusväärsed.. justsoccaga enda kogemused ja subsidest olen kuulnud head...

              Kommentaar

              Working...
              X