320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kellele hoiate pöialt hooajal 2007 meistriliigas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellele hoiate pöialt hooajal 2007 meistriliigas

    Tekkis nagu üldine huvi, et palju mingil klubil siin foorumis toetajaid on. Kuna variantide arv on piiratud ja kõiki klubisid siin ette lugeda ei saa, siis on võimalus valida hooaja 2007 meistriliiga klubide vahel.

    Edit: FC Kuressaare jäi nimetamata, et äkki mõni mode või keegi saaks selle juurde lisada
    156
    Tallinna FC Levadia
    17,31%
    27
    Narva JK Trans
    1,28%
    2
    Tallinna FC Flora
    21,15%
    33
    Tallinna FC TVMK
    0,64%
    1
    Tartu JK Maag Tammeka
    15,38%
    24
    Pärnu JK Vaprus
    12,82%
    20
    Lasnamäe FC Ajax
    2,56%
    4
    JK Tallinna Kalev
    16,03%
    25
    Viljandi JK Tulevik
    5,77%
    9
    FC Kuressaare
    7,05%
    11

    #2
    LEVADIA!

    Tuleb ära liiga see aasta.

    Kommentaar


      #3
      1. levadia!

      nii poolpöialt hoian kuressaarele ja kalevile.
      /

      Kommentaar


        #4
        see mida kõik vastaksid, on välja jäetud..

        Kommentaar


          #5
          Mul jäi see tõesti kogemata silmade vahele ja ise ma seda muuta ei saa, aga ehk mõni mode või keegi, kellel selleks volitusi on, muudab selle ära.

          Kommentaar


            #6
            Teema pealkiri on kuidagi kummaline. See nagu rohkem gloorihunterluse värk: eile vineerile, täna metallikombinaadile, homme...
            Mina olen küll alati ainult ühele võistkonnale pöialt hoidnud (tead isegi kellele). Või, noh, OK... Dünnile kah!

            Kommentaar


              #7
              FC Kuressaare
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                Teema pealkiri on kuidagi kummaline. See nagu rohkem gloorihunterluse värk: eile vineerile, täna metallikombinaadile, homme...
                Mina olen küll alati ainult ühele võistkonnale pöialt hoidnud (tead isegi kellele).
                hea kui meil selliseid fänne siin Eestiski on. Kas Levadial ja TVMK-l on see aasta mingi fännigrupp? Hea kui Levadiale vähemalt mingid gloorihunterid tekiksid.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  #9
                  Kure loomulikult

                  Kommentaar


                    #10
                    Einoh 2007 olen ikka levadia poolt. Vaatan kes võidavad, nende poolt olengi.
                    Manu meeldib mulle ka see aasta, eelmine aasta olin tselsi poolt.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      hea kui meil selliseid fänne siin Eestiski on. Kas Levadial ja TVMK-l on see aasta mingi fännigrupp? Hea kui Levadiale vähemalt mingid gloorihunterid tekiksid.
                      Levadial oli kunagi ikka täiesti arvestatav fännigupp, seda siis Maardu Levadia aegadest kuid peale Rolfi staadionikeeldu ja hiljem korralikuks pereisaks hakkamist on Levadia ultrad ka ära kadunud.
                      Kuhu nt boss on kadunud? Ja Andrei? Ja teised? Levadial olid ikka kunagi väga lahedad ja sõbralikud fännid. ras tva tri levadia sassiii

                      Kommentaar


                        #12
                        Aasta tagasi Floraga mängus oli aia taga seltskond "Maardu Ultras" plakatiga.Tegid kisa ja kära.
                        Ja kas Boss mitte ennast välismaaga ei sidunud?
                        Tema toimetatav kodulehtki on juba mitu head aastat surnud olnud.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #13
                          Levadia!!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Maag Tammeka (H)

                            Kommentaar


                              #15
                              Maag tammeka ja Fc Kuressaare

                              Kommentaar

                              Working...
                              X