320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ülekohus ei püsi kotis!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülekohus ei püsi kotis!!!

    Teatavasti viidi Kasastani mängul menti kodanik Matis keda süüdistati tooli viskamises platsile.Käisime siis eelmisel nädalal viiekesi (advokaat Bergson,Matis,Jansa,Ilus Ivar ja mina )komisari jutul.Kolm viimati nimetatud tunnistajatena.Kohale ei tulnud küll see turva (nimetame teda teda Madonnaks).Oli ennast kohale vedanud sel nädalal.Seega langetati otsus sel nädalal ja Matis mõisteti õigeks .Madonnal oli suu vett ja seemneid täis olnud.

    Seoses sellega on väike probleem puudu on veel advokaadile makstavast rahast 1500 eeku.Tore oleks kui kõik saaksid toetada kel võimalik.Kunagi ei või teada millal sina vajad sellist abi.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    #2
    mulle tundub vastupidi,, ülekohus just praegu kotis istubki,,
    kõik kes te politseis käisite nägite ,kes tegelikult tooli viskas ja nõuate raha nende käest kes ei visanud.
    väga huvitav lähenemine.
    oOlete ikka väga arad vennad,kui selle asemel ,et süüdlase käest plekki küsida küsite süütute käest.
    tahaks näha palju kogute.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Tooliviskaja plekib... Kas tundub õiglane?

      Kommentaar


        #4
        Ma ei saa nüüd aru,kui teatakse kes tooli viskas,miks seda keegi välja ei ütle?
        Ja milleks teha veel mingi korjandus,kui konkreetne vend on teada?
        Panen 1000 eeku preemiaks sellele, kes teab tooliviskaja nime.

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Jokker

          Ma ei saa nüüd aru,kui teatakse kes tooli viskas,miks seda keegi välja ei ütle?
          Ja milleks teha veel mingi korjandus,kui konkreetne vend on teada?
          Panen 1000 eeku preemiaks sellele, kes teab tooliviskaja nime.
          Rootsikunn midagi vihjas vist et tema teadvat...

          Kommentaar


            #6
            Toon sulle siis ise raha ära.
            Anna teada millal sul vaja läheb.

            Kommentaar


              #7
              - - -
              ... ja teistele kes midagi ei tea siis ei ole mõtet siin paukuda!
              - - -

              Ega selleks, et osata omletti teha, ei pea tingimata ise muneda oskama!

              Küsimus on ju põhimõttes. Kui oled piisavalt mees, et julged jama kokku keerata, siis julge ka vastutada. Kui mitte mentide ees, siis vähemalt oma kaaslaste ees.
              Aga eks te ise teate paremini, kui teie arvates kellelegi liiga ei ole tehtud, siis on ju hästi.
              Ma rohkem seda teemat ei kommenteeri.

              Kommentaar


                #8
                Igatahes tore, et ei pidanud mingit patuoinast hakkama otsima ja et süütu inimene ei saanud mingit sitta kael.
                Selle pärast ma ei saa ari, misasja te siin õige plõksite.
                Puuduolev raha tuleks muidugi kuidagi kokku saada....Ise ei saa siinkohal eriti aidata. Järgmine nädal ehk saan väpikse ülekande teha. Loodan, et siis hilja pole. Aga erilisi rahalaevu minu poolt paluks mitte oodata.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Hakkasin praegu mõtlema, et kas ei saa kuidagi kedagi kohtusse kaevata ebaõiglase süüdistamise pärast ja nõuda advokaaditasu hüvitamist? See ei ole ju eriti normaalne, et ment võtab suvalise mehe kinni, kes siis selleks, et tõestada, et pole milleski süüdi ja et mittemillegi eest mitte kinni minna, peab 3000 eeku maksma advokaadi palkamiseks. Kes siin juriidiliste asjadega paremini kursis on, võiks asja uurida.
                  P.S. Nii kahju kui ka pole, kui lipu jaoks veel mingi raha kokku kraapisin, siis seekord lähitulevikus küll aidata ei saa, kui lotovõitu ei tule. Sry
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #10
                    Jokker!!!

                    Orginally posted by Jokker

                    Ma ei saa nüüd aru,kui teatakse kes tooli viskas,miks seda keegi välja ei ütle?
                    Ja milleks teha veel mingi korjandus,kui konkreetne vend on teada?
                    Panen 1000 eeku preemiaks sellele, kes teab tooliviskaja nime.
                    Kuna ma juhuslikult tean kes viskas ja sind tunnen ka ma Jokker,siis helista mulle ja ütlen kes oli viskaja.Seega on mul sinult saada 1000eeku?Või ma eksin?
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      #11
                      Ükski heategu ei jää karistuseta!!!

                      Orginally posted by ROOTSI KUNN

                      mulle tundub vastupidi,, ülekohus just praegu kotis istubki,,
                      kõik kes te politseis käisite nägite ,kes tegelikult tooli viskas ja nõuate raha nende käest kes ei visanud.
                      väga huvitav lähenemine.
                      oOlete ikka väga arad vennad,kui selle asemel ,et süüdlase käest plekki küsida küsite süütute käest.
                      tahaks näha palju kogute.
                      Kui ma ei eksi,siis tead ka sina viskaja nime.Palun,kui sa nii õiglane inimene oled,siis mine menti ja ütle kes viskaja oli .Mina ei ole KITS ja ei lähe elu sees kellegi peale kitse panema.Olgu süüdlaseks kas või MartinS.Isegi tema peale ei läheks kitse panema!
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #12
                        Bravo, 13!!!
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #13
                          ... dai bohh et ma viicin enam kunagi kedagi sitast välja aidata ja päästa... Ilmselt peab käituma nagu iga teine tavaline eestiinimene-tõmbama pea õlgade vahele, teki üle pea ja lootma et probleemid minust kuidagi kaarega mööda lähevad ja lahenevad ja siis kui ise sita sees oled siis kirud teisi taga et on ikka kuradi m....d ei tule mulle - iseenesest sheffile mehele ju, appi.
                          See meie jalkafännide ühtsus on seega bulls....!
                          Tervitused kõigile..ja sina Tom oled jah ka kõva mees oma põhimõtetega...(rääkides põhimõtetest)
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            m.o.t.t.

                            Kommentaar


                              #15
                              Õige jutt jansa.
                              kõik tahavad ilgelt kõvad mehed olla ,aga kui jamaks kisub ,siis otsitakse kuhu taha peitu pugeda.
                              Ise ei saanud kahjuks kohtusse tulla ,aga kui on vaja finantsiga aidata ,siis olen kohe nõus .
                              Mingid idikad kutsuvad veel üles kitse panema - aru ma ei saa ,kas te ise pole kunagi mingi sigadusega hakkama saanud?
                              Kui ei ,siis ma ei pea teid ka eriti normaalseteks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X