320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

selgituskiri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    selgituskiri

    Selgituskiri minu esmasest avaldusest: http://foorum.soccernet.ee/showpost....postcount=2639 ja sellele järgnenud diskussioonile: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=3781&page=133

    Ma jätan kõik oma poliitilised mõtted parem enda teada, kuid teen üritust asi kuidagimoodi kokku tõmmata vähemalt preaguseks. Eeldatavasti mõistate mind ja kui ei mõistagi siis pole samuti hullu - kõik ei saagi alati kõiki mõista. Üldjoontes ja lühidalt öelduna, mulle ei meeldi kui ükskõik missugust inimest tema otsuste, tegude või maailmavaadete pärast maha tehakse kui sellest ei ole otsest ega kaudsest kahju saanud mitte kui keegi. Kusjuures, ma rõhutan, see mahategemine on tingitud asjaolust et mahategijate silmis on mahatehtava isiku otsus väär kuigi alternatiive valides (mis iseenesest olid täiesti olemas) ei oleks mahategemist üleüldse eksisteerinud.

    Enda postidest rääkides, siis vägagi palju on neid postitusi mida ma hiljem kahetsen selle teravuse, solvavuse, idiootsuse või seosesutuse tõttu, kuid täpselt samamoodi on ka muidu erinevates situatsioonides päriselus kus suure tuhinaga ei kontrolli kõike mida sülg suhu toob (näiteks väljaku ääres). Minu eesmärk on pea alati olnud asju teravaks või huvitavaks ajada. Üksmeeles edasi kulgedes oleks foorumi lugemine küllaltki igavavõitu erakute infovahetust jälgides. Intriigid on indiviide läbi sajandite köitnud, ja nii ka preagu. Usun, et paljud teavad erinevat laadi sõnelusi või solvanguid mis mitmetest teemadest on välja kasvanud, siinkohal tervitaks oma kallist scootrit ja reinu, kes kindlasti mäletavad neid. Alati tuleb meelde jätta, et naeruvääristades teist tuleb lasta sedasama ka iseendaga teha mis tagaks osapoolte vahelise tasakaalu. Siin mind vihatakse, loetakse, kirutakse, armastatakse ja põlatakse, kuid ma julgen olla samasugune ka IRL (jälle mitte poliitiline partei)ning samuti vastutan oma tegude eest. Kindlasti paljud teavad mind ka foorumiväliselt ning kindlasti teavad nad ka seda, et ma ei löö kunagi risti ette kui asi seda väärt on. Minu olemus on selline nagu te seda näete, tahate te seda või mitte, siin ma olen ja ära lihtsalt ei lähe

    Ja mis veel.. ballack ja vvvvaatleja, olete oodatud arenale õlletelki minu poolt pakutavat mõdu mekkima. Astuge aga ligi ning andke endast märku

    #2
    Algselt postitas Refieus Vaata postitust
    Ja mis veel.. ballack ja vvvvaatleja, olete oodatud arenale õlletelki minu poolt pakutavat mõdu mekkima. Astuge aga ligi ning andke endast märku
    ma lähen hiiu statale palli taguma (kui väga suur õlleisu just pole) ja siis otse rongkäigule ja siis oleneb mis kell rongkäiuga sinna jõuab, sellest ka oleneb kas on aega üles otsida sind või peab juba järjekorda minema. peale mängu aga lähen black mounti, nii et kui sa ka lähed siis seal näeb

    Kommentaar


      #3
      Ei saa samuti sinu ahvatlevat kutset vastu võtta, kuna ei ela hetkel Eestis.

      Kuid võin siin selgitada, mis mind häiris sinu jutu juures, et otsustasin üleüldse sõna võtta. Põhiliselt häiris silma sinu poolt esitatud lausete ja seisukohtade vasturääkivus. Nagu iga spordisõber loomulikuks peab, väitsid sinagi, et poliitika ja sport tuleb lahus hoida. See tähendab sisuliselt seda, et Operi tegevus palliplatsil peaks tooma kõigile rõõmupisara silmanurka ja süvendama uhkust eestluse üle. Samas andsid sa teise käega kohe vastupidise löögi, alustades rünnakut nende vastu, kes kritiseerisid Operi poliitilisust, kuid imetlevad tema mängijaoskuseid. Sellega sidusid sa otseselt poliitika spordiga ja oma esialgsete väidetele vastukaaluks tahtsid võtta inimestelt õiguse imetleda sportlast Operit.

      Teise tõsiselt häiriva asjaoluna hakkas silma Operi kui sportlase ja rahvuskoondise ühe olulisima mängija eksponeerimine valimisreklaamis sportlasena. Kui Oper oleks üles astunud tavalise Eesti kodanikuna, võiksin sellega leppida. Kuid kuna reklaamid eksponeerisid teda just Eesti rahvuskoondise vormis jalgpallurina, sidus erakond jällegi poliitika spordiga. Ei ole minu asi kritiseerida kellegi poliitilisi ambitsioone ja seisukohti, kuid tuleks hoiduda naiivsete üleskutsete (ala Oper ehitab Eesti staadioneid täis jne.) tegemisest. Eriti tuleks selliste üleskutsete sidumisest ühe konkreetse isikuga. Mis takistab erinevatel poliitilistel jõududel praegugi sellesuunalisi tegevusi?

      Kuid soovin sulle edu jalgpalli arendamisel

      Kommentaar

      Working...
      X