320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Trikimees

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trikimees

    scooteri teemale oli siiski viimane variant õige.

    aga TÄNA 20:30 esimene "Trikimees" (Jürgen Veber).
    ise olen trennis, aga üritan kordust millalgi vaadata.
    /

    #2
    Algselt postitas leht Vaata postitust
    scooteri teemale oli siiski viimane variant õige.

    aga TÄNA 20:30 esimene "Trikimees" (Jürgen Veber).
    ise olen trennis, aga üritan kordust millalgi vaadata.
    Pühapäeval, 1.aprillil kell 10:00 Trikimees*

    Kommentaar


      #3
      päris lahe oli go veber

      Kommentaar


        #4
        Ei lahe oli küll, aga see viru keskuses käe läbi panemine oli ikkagi kokkumäng ma avan sest mingi lambist tuleb mingi onuke luba küsima.

        Kommentaar


          #5
          Esimene saade nähtud. Miks see eesti mees, kellest käsi läbi pidi pandama, turvamehe poolt "ära aeti" ja käsi pandi läbi hoopis "oma" ehk turvamehest?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas lennat Vaata postitust
            Esimene saade nähtud. Miks see eesti mees, kellest käsi läbi pidi pandama, turvamehe poolt "ära aeti" ja käsi pandi läbi hoopis "oma" ehk turvamehest?
            Ootmatus ongi see asi millega vaatajad ära peedistatakse. Vaevalt ta muidu oma käe selle sepa seljast "läbi" oleks torganud. Aga muidu oli/on igati tore saade.

            Kommentaar


              #7
              Kui aus olla, siis tal tegelt on ikka annet

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas lennat Vaata postitust
                Esimene saade nähtud. Miks see eesti mees, kellest käsi läbi pidi pandama, turvamehe poolt "ära aeti" ja käsi pandi läbi hoopis "oma" ehk turvamehest?
                Ilmselt oli sellel turvamehel kehasse juba varasemast ajast auk tehtud. Kavalpead, petavad inimesi.

                Kommentaar


                  #9
                  Seda kuskil levib ka? Olin just rehvivahetuses ja ei näinudki.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Seda kuskil levib ka? Olin just rehvivahetuses ja ei näinudki.
                    loodetavasti tv.ee paneb selle oma saidile ka lähipäevil.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                      aga miks sa meile oma saatest ei räägi? mis asi teil rehvivahetuse-rünnoga käib ja kas on teisi tegelasi ka?
                      Haaa! Rünno laulis mulle ja Konn rääkis elust. Lisaks helistasin seal järjekorras jokutades veel mingile seitsmele inimesele. Õnneks väga kaua passima ei pidanud
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Päris kabe värk.

                        Kuule Veber,mul selline asi, et mul on rahakotis üks vana bussipilet, äkki sa muudaksid selle Eesti-Inglismaa piletiks. Oleksin väga rõõmus
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          #13
                          Tänase SL Õhtulehe artikkel http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=222865

                          Kommentaar


                            #14
                            Veberil andest tõesti puudust ei tule, aga juu näeb millega see mees veel hakkama saab.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              #15
                              telekast on seda trikitamist muidugi mõneti nüri kaeda - kust ma tean, et see mingi filmitrikk ei ole, raisk!? (parafraseerides oja petsi)
                              aga muidu täitsa pull, jah.

                              edit: jah, noh, näe, lugesin artikli ka läbi - kui jürgen ise ütleb, et on aus, siis on aus.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X