320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tactical Manager 2 ja 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tactical Manager 2 ja 3

    Ons keegi proovinud subjekti. Mida arvate?

    Ise olen sudinud hooaja Šoti liigat Dundeega. Asun momendil 4. kohal. Statsi on vähem kui CM-is kuid asi iseenesest suht ülbe, eriti kui viletsam arvuti ja tahad kõiki liigasid jooksutada.
    Veel üks pluss: asi vabavarana.

    Erx


    #2
    nojah...

    Erx

    Olen proovinud seda mängu, aga mingit erilist muljet pole jätnud. Tactical Manager Worldwide oli mängu esimene versioon, seal olid meeste skillid puhta valed. Näiteks võis Gary Speedi "speed" olla mängus 10(max.) Sinisa Mihajlovic oli vist Attacking Midfielder ja Marian Pahars Defender. Olen kindel, et ega uuemas versiooniski need muudetud pole.

    Tactical Manager 2-s on vähemalt Inglise liiga mängijate skillid enamvähem paika pandud.Kuid siiski ei midagi erilist.
    Muud liigad on endiselt unarusse jäetud.

    Mingist realismist mängu juures rääkida ei saa. Näiteks saad sa igal ajal oma meeskonna nime ära muuta. Sama kehtib ka klubi värvide kohta ja meeskonna vormi kohta. Ääretult ebarealistlik mängijate ostusüsteem. Mängu sees on võimalik mängijate skille muuta, kui koodi ei tea, ( need saab mängu kodulehelt ) on sul ikkagi võimalik oma mängijate rahvust, vanust, klubi asutamiaastat(vist) muuta. Ei ütleks, et TM oleks isegi hea ajaviide.

    Pluspoolele võiks kanda selle, et sul on võimalik tõmmata netist( taaskord mängu kodulehelt ) klubide vappe, mängijate pilte, staadionite pilte jne. Samas võid sa võtta mõne suvalise Andres Operi pildi netist ja siis selle mängu sisestada. Formaat peab loomulikult paigas olema.

    Üsna mõttetu mäng minu arvates.Kuid siiski, sobib üsna hästi mõne database koostamiseks.Aga mängimiseks - thanks, but no thanks

    Artur.

    Kommentaar


      #3
      Ostsin lolli peaga selle mängu... Krdi imelik...
      Vana hea CM2 on ka parem.
      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        #4
        ma praegu m2ngin seda....ja p2ris h22 on ju :-)....parem kui cm 2

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tactical Manager 2 ja 3\'

          Mudu normaalne mäng.CM on ikkagi parim.Ma arvan

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tactical Manager 2 ja 3\'

            Mudu normaalne mäng.CM on ikkagi parim.Ma arvan

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tactical Manager 2 ja 3\'

              ise t2na vaadand yle pika aja seda tm3 ja t2iesti m2ngitav. alguses kyll tundusid m6ned asjad liialt keeruliselt, segaselt tehtud olevat, aga pole hullu.

              endal praegu Scottish third divisioni klubi Elgin city. esimesed m2ngud olid ikka jubedad: 15 m2ngu m2ngitud ja 2p. nyyd aga pole 17 m2ngu j2rjest kaotanud ja asi paistab p2ris lihtsalt minema. indla viimase koha olen nyyd vahetanud 6. vastu ja klubis on kaks noort 19a ja 18a, kes ka oma liiga parima skilliga.

              aeglase arvuti puhul on see t2iesti m2ngitav ja parem kui Football Fantasy, mida sai ka m2ngitud kunagi (ka yx tore pisike m2ngukene).

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tactical Manager 2 ja 3\'

                nagu nyyd teada, siis m2ng on v2ga lihtne esimesel hooajal, nagu ytlesin, olin alguses viimane, siis kuues ja l6petasin hooaja teise kohaga ning p22sesin edasi.
                hooaeg 2.div kujunes yli lihtsax ning v6itsin suure eduga teiste ees. j2rgmisel hooajal v6it j2rjekordselt ning nyyd shoti premieris kahest m2ngust kax v6itu ja seda 11 l88dud v2ravaga ning 2 sisse lastud.
                selle hooaja l6pux tahan j6uda meistrite liigasse.

                manageri rating on t6usnud 10-ni varasemalt 3-lt.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Tactical Manager 2 ja 3\'

                  Seda mängu sai omal ajal päris palju mängitud.....väga kerge mäng.....tegin sellise nalja et võtsin mingi kolmanda divisiooni meeskonna ja mingi natukese aja pärast olin juba Champions liga võitja......liiga kerge.....tuleb osta odavalt endale häid mängijaid ja küll nad võitma hakkavad.....pead tegema individuaal treeningut ja siis mängijad arenevad väga tugevaks kohe........jaa taktikat mida mängima peab on 5-4-1 ja kui sa kaotuseisu jääd.....pead lükkama taktika 3-4-3 peale võid suht kindel olla et sinu meeskond hakkab hullult suruma ja pealelööke tegema
                  Sae pekki!!!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X