320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Horvaatia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Horvaatia

    Inglismaa on, Andorra on, Horvaatiat pole.

    02.06.2007 !

    #2
    Võit, nulliga.

    Kommentaar


      #3
      kiire info siis: hullude päevadega seoses saab lennupiletid tallinn-helsinki-ljubljana-helsinki-tallinn 2500 eekiga. minek peab olema kindlalt enne septembrit ehk siis meie puhul 31 august. tagasi ei saa tulla pühapäevaste lendudega seega tagasilend on 14 september (kui keegi tahab siis ka 18 september on võimalik. mina, kosk + veel 2 piraajat oleme minemas selle lennuga). finnair on lennufirmaks. lendame ljubljanasse ja edasi istume 3 päeva või vähem ljubljanas ja siis rendime väikebussi millega tuiame mööda sloveeniat ja horvaatiat ringi kuni 8ndal on zagrebis mäng. peale seda on 3 päeva aega tuiata jälle horvaatias, serbias ja makedoonias misjärel 12ndal on mäng skopjes. öö skopjes ja 13ndal liigume terve päev otsa ljubljanasse tagasi ja ööbime ljubljanas ja järgmine hommik kell 12:10 väljub lennuk ljubljanast helsingisse. lennupileteid saab osta VAID SEL LAUPÄEVAL! ja pileti peab välja ostma (broneerida ei saa) ja ainult sinu nimele on see (ehk siis muuta ei saa hiljem enam kellegi teise nimele). kas on veel kedagi kes oleks selle variandiga minemas? (PS makedoonia klubis maksab viinakokteil 10 EEK ). aega on küll vähe mõtlemiseks aga 4 inimest on hetkel kindlad minejad (eile saime teada sellest alles).

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        kiire info siis: hullude päevadega seoses saab lennupiletid tallinn-helsinki-ljubljana-helsinki-tallinn 2500 eekiga. minek peab olema kindlalt enne septembrit ehk siis meie puhul 31 august. tagasi ei saa tulla pühapäevaste lendudega seega tagasilend on 14 september (kui keegi tahab siis ka 18 september on võimalik. mina, kosk + veel 2 piraajat oleme minemas selle lennuga). finnair on lennufirmaks. lendame ljubljanasse ja edasi istume 3 päeva või vähem ljubljanas ja siis rendime väikebussi millega tuiame mööda sloveeniat ja horvaatiat ringi kuni 8ndal on zagrebis mäng. peale seda on 3 päeva aega tuiata jälle horvaatias, serbias ja makedoonias misjärel 12ndal on mäng skopjes. öö skopjes ja 13ndal liigume terve päev otsa ljubljanasse tagasi ja ööbime ljubljanas ja järgmine hommik kell 12:10 väljub lennuk ljubljanast helsingisse. lennupileteid saab osta VAID SEL LAUPÄEVAL! ja pileti peab välja ostma (broneerida ei saa) ja ainult sinu nimele on see (ehk siis muuta ei saa hiljem enam kellegi teise nimele). kas on veel kedagi kes oleks selle variandiga minemas? (PS makedoonia klubis maksab viinakokteil 10 EEK ). aega on küll vähe mõtlemiseks aga 4 inimest on hetkel kindlad minejad (eile saime teada sellest alles).

        2500 on liiga kallis, sest lisaks peab selle raha eest veel sinu juttu taluma. Kaine peaga on see juba selline nagu ta on. Ei kujuta ette mis juttu sa veel siis räägid kui sa oled 5 kümne eegust viinakoksi ära joonud
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Antud variant on teada küll juba paar nädalat. Eks siis homme ole rohkem jalgpallisõpru HPäevadel liiklemas

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            2500 on liiga kallis, sest lisaks peab selle raha eest veel sinu juttu taluma. Kaine peaga on see juba selline nagu ta on. Ei kujuta ette mis juttu sa veel siis räägid kui sa oled 5 kümne eegust viinakoksi ära joonud
            njah ma kirjutasin mitte ei rääkinud
            aga noh kui juba sinnamaani läks siis ma ei räägi vaid tegutsen nagu näiteks niiviisi lennukis mässamine :

            Kommentaar


              #7
              Wtf?

              Vaatasin just Etvspordi jalgpalliportaali, ja seal oli öeldud et järgmine ülekanne toimub 22. mail Balti Liigast.
              Kas tõsiselt ongi nii, et ETV ei kanna üle 2. mail Lillekülas toimuvast Eesti-Horvaatia mängust?
              Siis on küll sitasti !
              KURAT

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                Vaatasin just Etvspordi jalgpalliportaali, ja seal oli öeldud et järgmine ülekanne toimub 22. mail Balti Liigast.
                Kas tõsiselt ongi nii, et ETV ei kanna üle 2. mail Lillekülas toimuvast Eesti-Horvaatia mängust?
                Siis on küll sitasti !
                KURAT
                Miks küll mina ei ole kuulnud 2.mail Lillekülas toimuvast Eesti-Horvaatia mängust?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  #9
                  Mina ka pole kuulnud teise MAI mängust, küll aga olen kuulnud teise JUUNI mängust.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ärge jamage,beaf on ju asjatundja nagu ta ise ütles.Ju siis toimub ikka 2. mail ja ETV,krdi raisk,ei näita...
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #11
                      Sorry, unustasin tõesti, et Beaf on ju Eesti jalgpalli asjatundja ja ETV on tõesti väga rõve kanal, mis ei näita isegi teisel mail Eesti-Horvaatia mängu.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #12
                        Lasteaias üle viie numbri ei tunta.

                        Kommentaar


                          #13
                          AH KURAT Shit happend to everyone.
                          mölisege,mölisege.

                          Kommentaar


                            #14
                            Shit hasn't stopped happening to you.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Shit hasn't stopped happening to you.
                              amatöör...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X