320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3-e konnantaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale 'TV3-e konnantaatorid'

    mingi latiino kanali pealt paraguai mängu vaadates suutis kommentaator peale väravat minutis ligi 120 korda "golagolagola" karjuda ning sinna lõpetuseks veel ühe hingetõmbega pooleminutilise
    "gooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" lisada. see oleks ikka jube küll kui mardisalu millegi sarnasega esineks

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale 'TV3-e konnantaatorid'

      Algselt tegi selle postituse priity


      mingi latiino kanali pealt paraguai mängu vaadates suutis kommentaator peale väravat minutis ligi 120 korda "golagolagola" karjuda ning sinna lõpetuseks veel ühe hingetõmbega pooleminutilise
      "gooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" lisada. see oleks ikka jube küll kui mardisalu millegi sarnasega esineks

      Ei see oleks väga ülbe! Mõtle, kui sa ikka elad sellesse mängu sisse ja siis kui su lemmik lööb värava ja siis karjud ise ka ja kuuled kuidas kommentaatorid hulluvad

      Või siis kui su lemmikmeeskonnale lüüakse värav on ikka tõsiselt "ebameeldiv" olla kui tüüp seal õnnes röögib aga ka see käib jalgpalli juurde...

      Emotsiooni on vaja!
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale 'TV3-e konnantaatorid'

        Kui keegi tahab om anärve rikkuda,siis kuulake-vaadake jalkat vene kanalite pealt. No püha müristus! Ma sain nüüd teada, et alati on kohtunikud süüdi! See, et Venemaa pole eriti millegiga silmapaistnud, on LOOMULIKULT kohtunike süü. Kõik olevat nende vastu! Ei taheta näha Venemaad võitmas! Minu närvid sellist kommentaari vastu ei pea...Oh my dear god.

        Mart-poiss(eks Derby man) Poom on hea!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

          Noo jaa,märkamatult on üks meie seast saanud (kuri?!)kuulsaks TV staariks. Kuidas too härra siis on Teie arvates hakkama saanud? Hindamisskaala on 1 - 5ni...Mina panen hindeks 3, sest arenguruumi on veel küll ja küll

          Ja küsimus ka juurde:\" Miks Martin-poissi kunagi pildis pole näha?\"

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

            Minu meelest Mardisalu on alla igasugust arvestust.Eriti segab tema pugemine ja hobuse naer.Luik ja Kannik on igati tasemel ja kursis toimuvaga.
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

              Minu meelest Mardisalu on alla igasugust arvestust.Eriti segab tema pugemine ja hobuse naer.Luik ja Kannik on igati tasemel ja kursis toimuvaga.
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                Originally posted by tembuu


                Noo jaa,märkamatult on üks meie seast saanud (kuri?!)kuulsaks TV staariks. Kuidas too härra siis on Teie arvates hakkama saanud? Hindamisskaala on 1 - 5ni...Mina panen hindeks 3, sest arenguruumi on veel küll ja küll

                Ja küsimus ka juurde:\" Miks Martin-poissi kunagi pildis pole näha?\"
                Mina panengi oma hinde siis, kui näen teda pildis täiest kõrist \"ggggggggggggggooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaalllllllllllllllllllllllllll\".lõugamas
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                  Eilne Feye-NUFC oli jälle Mardisalu hiilgeõhtu.
                  Pole ammu nii palju naerda saanud kui Marti kuulates,võiks isegi tema poolt pandud kilde kuskile koguma hakata.
                  Muidugi loomahääli võiks ta natsa vähem teha aga emotsionaalse poole pealt ei ole tal Eesti kommentaatoritest võrdset.
                  "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                    Lööge või risti mind aga mulle Mardikas meeldib . Võibolla pole ta peensustes nii tark ,kui Kannikas aga üksteist täiendades on nad igal juhul parim eesti sportmängude kommentaatoripaar. Mehed ilmselgelt ka ise naudivad oma mõnusat koostööd .
                    Me võime ju siin kõvasti kriitikat teha aga üks asi on siin plärada ja teine lugu ,kui pead stuudios otse eetris midagi rääkima.
                    Olen võrrelnud meie omi ja teisi põhjala poegi Soome ,Rootsi ,Taani, Norra. Pole meile midagi ette heitta. Vast ehk üks soomlane on veel vähe energilisem. Teistel jälle analüüsimine pikem ja rohkem asjatundjaid stuudois.
                    Igal juhul annan hindeks-HEA
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                      Originally posted by Dr.Tequila


                      Eilne Feye-NUFC oli jälle Mardisalu hiilgeõhtu.
                      Pole ammu nii palju naerda saanud kui Marti kuulates,võiks isegi tema poolt pandud kilde kuskile koguma hakata.
                      Muidugi loomahääli võiks ta natsa vähem teha aga emotsionaalse poole pealt ei ole tal Eesti kommentaatoritest võrdset.
                      Jah, Mardisalu emotsioonid annavad tõesti palju juurde...mulle meeldib, et ta on nagu mingi fänn ise, kes ei tea võib-olla statistikat, kuid armastab jalkat...SUPER!!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                        Originally posted by zoolazorts


                        Originally posted by ROOTSI KUNN

                        Vast ehk üks soomlane on veel vähe energilisem.
                        Ega sa siinkohal juhuslikult Pasi Rautiainenit silmas ei pea, kes hobi korras Neloneni Meistrite Liiga ülekandeid kommenteerib.
                        Ei ,ei on veel üks soomlane ,kes vanasti CANAL+ soomekeelses variandis Premieri kommenteeris ja võibolla kommenteerib praegugi.
                        Aga Pasi on veel lisaks ei tulnud teine kohe meeldegi.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                          Martil pole suurt vigagi, vaid see naer ja asjatundmatus...
                          Indrek võix veidi vähem targutada, see komme pole minu arvates üldse hea.

                          Tegelt pean eesti parimax kommentaatorix Kaljuveeri, sest mul ei lähe elu lõpuni meelest tema emotsioonilised karjed mängus Eesti vs Fääri saared, kus ta isegi siis kui Eesti lõi oma 4. värava, suutis televaatjaile(kuulajatele) oma kopsumahtu demonstreerida.
                          Vot see on

                          A ma mõtlesin, et Mardile võix sobida see emotikon , kui mõelda, et kollased kuulikesed on meessoost.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                            TV 3 suhtumist jalgpallihuvilistesse näitab selline suhtumine, et isegi praeguseks momendiks pole teada antud, mis mängu homme õhtul näidatakse. Kõik teised kanalid kuulutavad oma mängu juba nädal ette, või nad lihtsalt ei taha, et keegi vaataks??? Muidu on kommentaarid võrreldes eelmiste hooaegasega küll paremaks läinud, silmas pean just Mardisalu taseme olulist paranemist.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                              Originally posted by Dennis


                              TV 3 suhtumist jalgpallihuvilistesse näitab selline suhtumine, et isegi praeguseks momendiks pole teada antud, mis mängu homme õhtul näidatakse. Kõik teised kanalid kuulutavad oma mängu juba nädal ette, või nad lihtsalt ei taha, et keegi vaataks??? Muidu on kommentaarid võrreldes eelmiste hooaegasega küll paremaks läinud, silmas pean just Mardisalu taseme olulist paranemist.
                              Arsenal - Roma näitab ja muideks eile õhtul oli juba teada (igatahes nii kuulsin, nägin täna varahommikul)

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                                TV 3 jalgpalli kommentaatorid on tasemel küll, aga ainus viga on see, et kui näitab Manu mängu, siis ei suuda Mart erapooletuks jääda ja elab oma lemmik võistkonnale liiga hoogsalt kaasa. Näide: Mis Mart ütleb Manu ilusa soorituse korral? \" Eh-eh-eh-eeee ....... ilus sooritus oli eh- eh -eh eeeeee ...... eh-eh
                                Nagu teised juba on maininud, siis see hobuse naer häirib ikka päris kenasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X