320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis peab maavõistluse Prantsusmaaga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti koondis peab maavõistluse Prantsusmaaga

    Kuna Eesti koondis pole viimasel ajal eriti hästi mänginud, kuid ees on ootamas juunikuised valikmängud ning et nendeks paremini ette valmistuda, leppis EJL kokku maavõistluse 2. mail Prantsusmaaga. Tänu värske EJLi presidendi Aivar Pohlaku headele suhetele Michel Platiniga lepitigi kokku, et kohtumine toimub 2. mail kell 21:30 A. Le Coq Arenal. Ka prantslastele kujuneb sellest mängust viimane kontroll enne valikmängu Ukrainaga. Teatavasti viljelevad nii Eesti, kui ka Ukraina kaitsest lähtuvat mängu, mille murdmisega Prantsusmaal tihtipeale probleeme on. Küllap loodavad nad oma ründajaid lahti mängida. Ka meie koondisel on samad probleemid. Kuigi mäng ei toimu nn. ametlikul koondiste mängupäeval, on siiski lootust, et mõlemad koondised osalevad oma parimais koosseisus. Samuti on tõenäoline Zinedine Zidane, ning meie poolt Martin Reimi ja Indrek Zelinski osalemine ametlikus lahkumismängus. Mängu piletid tulevad müüki juba täna, 1. aprillil Esiliiga mängu FC Elva - JK Tulevik II ajal ja ka pärast mängu lõppu, kui jätkub.

    #2
    ma ei tea, ei tulnud eriti hästi välja vist.

    Kommentaar


      #3
      selg on valge, muud pole midagi
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Eino...hea
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #5
          täna ei julgegi midagi skriblada
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar


            #6
            Aprill!?

            Kommentaar


              #7
              lame oli nati

              Kommentaar


                #8
                Tsiteerides Pohlakud - Naermine on debiilsuse tunnus
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Tsiteerides Pohlakud - Naermine on debiilsuse tunnus
                  Kus kohas ja mis kontekstis ta seda ütles?

                  Kommentaar


                    #10
                    Ta ei lubanud oma eksnaisel naerda (naeratada), sest see olevat debiilsuse tunnus.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ta ei lubanud oma eksnaisel naerda (naeratada), sest see olevat debiilsuse tunnus.
                      Proua advokaat Mare Lusti fantaasiad ei maksaks siin küll edastada...

                      Kommentaar


                        #12
                        Ärge siin teemas liiga palju häid mõtteid raisake, ükskord võtan ma ta maha, muidu tuleb segadus, kuna lugu on nii usutavalt kirjutatud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Ärge siin teemas liiga palju häid mõtteid raisake, ükskord võtan ma ta maha, muidu tuleb segadus, kuna lugu on nii usutavalt kirjutatud.
                          Kui see lugu on usutavalt kirjutatud, siis olen mina Salme Reek.

                          Arenguruumi on, nagu ka Floral ja EJLil.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kui see lugu on usutavalt kirjutatud, siis olen mina Salme Reek.

                            Arenguruumi on, nagu ka Floral ja EJLil.
                            Tuleb välja, et oledki siis Salme Reek.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mis viga,jumala hea jutt vahelduseks ju...Ise lugesin(muidugi alles täna) esimest lõiku ja jõudsin korraks juba "perse" öelda,sest mul selleks päevaks piletid Saku Suurhallis Pet Shop Boys'i kontserdile.Postituse alguspäeva nähes langes kivi kohe südamelt
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar

                              Working...
                              X