320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

näpp on kõver

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    näpp on kõver

    jah. jube jama.


    eelmises trennis läks liigesest välja.. traumas pandi paika ja teip peale.. täna võtsin teibi maha... näpp kõver... väänasin ise sirgeks.. aga nati aja pärast vajub kõveraks tagasi. mis teha. ma ei taha värdjas olla... kõvera näpuga ei saa ju väravas seista....

    #2
    paanika*


    paanika*



    tegemist siis vasaku käe pisisõrmekesega


    paanika*

    minu kõige seksikam sõrm

    Kommentaar


      #3
      ma enam peale ei võta...

      Kommentaar


        #4
        aga sa vääna jälle sirgeks

        Kommentaar


          #5
          mul sama sormega juhtus jama, aga suvel rannavollet mangides. nuud ka kover ja jaadavalt. mine ruttu arsti juurde. arvata on et sidemed puruks sul. kui jaad hiljaks, siis jaadki kovera sormega. ise lasin operatsiooni teha, kus pandi metallvardad sisse, nuud ei ole vahemalt imelikult kover see napp, aga samas ei liigu ka see sorm enam
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #6
            Mul jällegi see jama, et näpp ei taha sirgeks ega ka kõveraks minna. On raibe lihtsalt nii paiste läinud, et keeldub minu käsklusi täitmast.
            Elab tänase päeva üle, ja õhtul peab traumapunkti külastama....

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              jah. jube jama.


              eelmises trennis läks liigesest välja.. traumas pandi paika ja teip peale.. täna võtsin teibi maha... näpp kõver... väänasin ise sirgeks.. aga nati aja pärast vajub kõveraks tagasi. mis teha. ma ei taha värdjas olla... kõvera näpuga ei saa ju väravas seista....
              Aga kõvera näpuga on hea totse kõdistada! Seega omad plussid kah asja juures, ära nukrutse.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Justjust. That's because you know what I can do with my little finger...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #9
                  Suht nutune sul. Äkki saad sõjaväest kõrvale siis.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    jah. jube jama.


                    eelmises trennis läks liigesest välja.. traumas pandi paika ja teip peale.. täna võtsin teibi maha... näpp kõver... väänasin ise sirgeks.. aga nati aja pärast vajub kõveraks tagasi. mis teha. ma ei taha värdjas olla... kõvera näpuga ei saa ju väravas seista....
                    Mul oli sama jama selle näpuga

                    Kommentaar


                      #11
                      Kunagi ei või teada, millal kõver näpp mõne penalti ära võib võtta.

                      Kommentaar


                        #12
                        Mul läks vasaku käe neljas sõrm liigesest välja. pandi kipsi ja ta kõver pole, kuid on keskelt jämedam ja kokku ka ei paindu. ja see vigastus on pika ravimis perioodiga. nutune lugu igatepidi
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          #13
                          Futboliidipauli poolt kirjeldatud probleem on aastatepikkuse korvapallimängu tulemusena üsna mitmel näpul. See paranemine on jah suht valuline ja nagu ükspäev märkasin kaotavad need vigastada saanud sõrmed oma pikkuses.

                          Kommentaar


                            #14
                            Sõrmed on mul terved aga parema käe randmega on juba aasta aega midagi lahti. Ei liigu nii palju kui peaks ja iga tõrje järel lööb suhteliselt tugeva valu sisse. Hea et wankidagi veel saab.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              #15
                              mul ka vasaku käe väike sõrm kõver peale kipsis olekut. kõver juba 2 kuud.
                              /

                              Kommentaar

                              Working...
                              X