320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL pressiteade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL pressiteade


    nonii, tere-tore!

    täna potsatas minu meilikasti järgmine yllitis. märkisin huvitavamad kohad bold'i, et ehk rafas oskab kommenteerida...


    EESTI JALGPALLI LIIT
    PRESSITEADE 05.12.2001

    Neljapäeval, 29. novembril toimus Politseiametis kohtumine Põhja-Tallinna Politsei, Politseiameti, Eesti Jalgpalli Liidu, jalgpalliklubi FC Flora ning turvafirma ESS Falck esindajate vahel, et teha kokkuvõtted lõppenud jalgpallihooajast Lilleküla staadionil ja panna paika tegevusplaanid järgmiseks hooajaks.

    Üksmeelselt tõdeti, et uue valmimisjärgus staadioni kasutuselevõtt tõi kaasa uudseid nüansse mängude korraldamisega seonduvasse. Kui üldjoontes möödusid nii Eesti meistrivõistluste kui Eesti koondiste mängud ilma
    suuremate rikkumiste ja turvamisega seotud probleemideta, siis eraldi käsitleti möödunud hooaja viimast rahvuskoondiste mängu Eesti - Kasahstan Lilleküla staadionil ning nimetatud mängu järgseid intsidente politseitöötajate ja Eesti koondise toetajate vahel.

    Kõigi kohtunud osapoolte sõnul raskendas jalgpallikohtumiste sujuvat läbiviimist eelkõige ehitusjärgus oleval Lilleküla staadionil kodukorraeeskirjade ning turvanõuete tagamine, ent antud tingimusi arvestades toimis EJL-i/jalgpalliklubide, politsei- ning turvatöötajate vaheline koostöö rahuldavalt, suutes kindlustada turvalisuse nii
    staadionikülastajate kui võistlustel osalejate jaoks.

    Üheskoos hakatakse lähiajal välja töötama staadioni sise-eeskirjade ning turvakontrolli täiustamist staadioni sissepääsudes, samuti püütakse leida lahendus avalikus kohas suitsetamise seaduse rakendamisele staadionil.
    Ettepanekuna leidis kõlapinda ka kontaktpolitseiniku kaasamine kõigis meistri- ja esiliiga klubides.

    Eesti Jalgpalli Liit omalt poolt seadis eesmärgiks asuda välja töötama täiustatud piletimüügipoliitikat ja staadionikeeldude väljaandmise korda ning anda igale meistri- ja esiliigas mängivale meeskonnale ülesandeks kinnitada ametisse oma turvaülem. Samuti lubas Eesti Jalgpalli Liit aidata meistri- ja esiliiga klubidel koordineerida tööd oma toetajaskonna indentifitseerimisel ja fännide andmebaaside loomisel.

    Samas lepiti kokku kohtumine Politseiameti esindaja, Lilleküla staadioni turvaülema ja jalgpallifännide esindajate vahel 13. detsembril k.a. Eesti Jalgpalli Liidus.

    EJLi pressiteenistus



    niih!

    1. mis jama siis ikkagi pärast kaza mängu MÄNGUJÄRGSELT toimus?! kas lihtsalt kirjutaja loll viga v6i miski järjekordne nipu, kuidas fännidele s... keerata... tegemist on ikkagi pressiteatega...
    2. kontaktpolitseinik... hmm, tundub keski huvitav tegelane olevat
    3.hakatakse fänne "kaardistama" ja "identifitseerima"... hmmm... koja, PaPa, seni, tomi, mayhemi ja matise kaardid on pakis olemas, oodatakse lisa?... samas... ah et nyyd on siis EJL teadvustand, et eestis on olemas jalgpallifännid? enne oli pohhh... tubli!
    4.niih, siin keegi teadja v6iks kommenteerida, mis kujul 13. detsembri kohtumine toimuma saab...

    pRmt!

    aiFo.
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Asi lihtne ,me pakkusime omalt poolt välja et ma eristame enda tribüüni ja kui vaja teeme omadele ka liikmekaardid.Liikmekaart tagaks vähesel määral suuremad õigused kui tava kaasaelajatele.Näiteks soovime et meil lubatakse staadionile kaasavõtta lipuvardad.Selleks ka liikmekaardid,sest liikmekaardiomanik peab kinni reeglitest ja kohustub teistele kehavigastusi mitte tekitama.J.N.E.Aga mingi oma "kits" vot see on uudis.Eks näis mida sosssepad on oma poolearuga otsustanud.Siiani on jõus kokkulepe et ilma fännide teadmata mingit lollust kasutusele ei võeta.Pressiteade on nagu pressiteated ikka-pullisitt.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      [quote] Näiteks soovime et meil lubatakse staadionile kaasavõtta lipuvardad.Selleks ka liikmekaardid,sest liikmekaardiomanik peab kinni reeglitest ja kohustub teistele kehavigastusi mitte tekitama. /[quote]
      Ma muideks ütlen, et kõike lippudega seonduvat peaks üsna tõsiselt asjaomastega arutama. Asi on nimelt nii - me kõik oleme kas käinud või näinud situatsioone, kus kodumeeskonna võidu puhul tõesti 4x6 lipuga (või mingi muu proportsioon) vend staadionil ringi lippab, aga vaadates seniseid kogemusi meie korrakaitseorganitega, võib lipu kaasavedamise ära unustada. Mina isiklikult (pole kahjuks jalgpallihaigla liige, olles vist liiga jobu ja tundmatu isik ) tiriks Eesti lipu (ja mitte mingi ristilipu, vaid õige SINI-MUST-VALGE) igale poole kaasa, nagu ma hoidsin meie lippu kõrgel Monza F-1 etapil, ning loodaks, et fännid võiksid kaasa võtta ka lipuvardaid. Ehk teisisõnu iga isik vastutaks ise oma varda eest ja tõesti kui sul on suur lipp ja suur varras (viitan FCB-le, vabandage, kuid tõesti FCB on minu jaoks A & O, kuid igaüks saab aru, et õige lipp on SUUR lipp ja SUURE varda küljes olev lipp), siis on näha, et EESTI pole pelgalt sõnakõlks, vaid siiski midagil, mis on seotud EESTI-ga.
      Parimatega,
      Dieter
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #4
        Hea kui me suudame 1,5 meetrise varda algatusex läbi surudaKui see õnnestub siis edaspidi ... .Iga algus on veits raske,aga alustama peab millestki.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          Siiani pole ühtegi signaali tulnud et keda nagu kutsutud,või jäetakse meid sellest mängust välja??
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            ejl

            no krt! on ike naljamehed...
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              Käisime eile s.o. 13.dets. kohtumas Jalkaliidu ja pollaritega.Jalgpallihaigla poolt olid Ott,Papa ja Kojamees.Ümarlauaks asi ei kujunenud kuid ka sellist vaibalkäimiseks seda nimetada ka ei saa.Jutt oli kohati ümmargune kuid siiski loogiline.Ei mingeid erilisi tõdesid ei koorunud.Leidus ka üksikuid pärle,nagu Rootsi Kunn ja Senaator on kirjas kui "9" ja "7".nii et mehed vahetage ka Socceris enda nimi ära ja et teistel ei tekkiks samastumist palun vältida selliseid numbreid nagu "9" ja "7".Falco lubas siiski meile esimese möönduse,selleks on ,et me võime oma tribüünil püstiseista ja kui vaatleja enne mängu nõuab tribüünidel istumist,siis nad toetavad meid ja selgitavad vaatlejale Eesti Fännide eripära ja traditsionaalsust,mis kajastub mängu jälgimist püstiseistes.Enamus asju mida me soovisime jäävad kõik staadioni sisekorra eeskirjade koostaja kompetentsi."Madonna" toetas lipu varraste värki ja pakkus abi Euronõuetele vastavate plastikvarraste hankimisel.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Teemast vähe mööda.
                Aga mis "9" ja mis "7"?
                Mitte ei saa aru....

                Kommentaar


                  #9
                  Yheksa, 2kki neil olid Eesti koondise s2rgid selliste numbritega. See oleks k6ige loogilisem m6tlemine...
                  Jalgpallihaigla patsient #172
                  Diagnoos: raskekujuline futboliit

                  Kommentaar


                    #10
                    Loogika!!

                    Orginally posted by Rainman

                    Yheksa, 2kki neil olid Eesti koondise s2rgid selliste numbritega. See oleks k6ige loogilisem m6tlemine...
                    Õige Rainman su loogika ei vedanud sind tõesti alt.Kunnil on tõesti särk nr 9 ja Senil särk nr 9.Ise kuulsin enne PaPa ära viimist kuidas Madonna kraaksus :just,just see nr 4 viige ära.Ja ennäe imet kohe olidki agarad mendid platsis ja viisid PaPa ära.
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      #11
                      ...siis on nad ikka natukene nömedad küll.
                      Nende loogika ütleb siis nii, et number 9'd on alati hästi ohtlikud tüübid?!?! Sain ma õigesti aru? Olgugi, et neid number 9. ja 7. ja 4. ja midaiganes müüakse ju poes.

                      Tõepoolest loogika professorid :-)

                      Nojah hea et mul pole koondise särki!

                      Kommentaar


                        #12
                        Nalja lihtsalt pakkus see et Rootsi Kunn j Senaator ei esine nende mälus mitte hüüdnime ega kodaniku nime all vaid maagiliste numbrite all "9" ja "7",mis laenatud nende koondisesärgi selja pealt.Number "4" ei eksisteeri,vaid Frank (loe FRANK mitte fränk)Kolde.Seda ma ei tea kas ma olen nende jaox Kojamees või kodanik Kruusimäe.
                        Õhtu jooksul kõlas mitu korda üks pärl mille täpset sõnumit ei mäleta,kuid küsin Papa käest.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Nüüd siis see sõnum millega meid teie poole lähetati ja teile teatavaks teeme.Raiuge see endale kõrva taha.
                          "Lubatud on RÕÕMSALT KAASAELADA ja ei tohi rikkuda AVALIKKU KORDA"
                          Tõlgendage kuida tahate.Vot.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by kojamees
                            Falco lubas siiski meile esimese möönduse,selleks on ,et me võime oma tribüünil püstiseista ja kui vaatleja enne mängu nõuab tribüünidel istumist,siis nad toetavad meid ja selgitavad vaatlejale Eesti Fännide eripära ja traditsionaalsust,mis kajastub mängu jälgimist püstiseistes.
                            Eesti jalgpallifännide eripära??? Kas siis mujal Euroopas vaadatakse mänge istudes või?
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina vaatan kodus isegi lamades ning olen Meistrite Liiga ajal isegi magama jäänud. Siiski ei julgeks öelda, et ma vaatasin mängu magades.
                              Muidu vaatan veel jalgpalli istudes, seistes, täis peaga, kainelt ja poolkainelt.
                              poborsky@jalgpallihaigla.ee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X