PDA

View Full Version : EURO2012 Poolas ja Ukrainas

Leheküljed : [1] 2 3

mcnamara
18.04.07, 13:41
Avame siis uue teema seoses UEFA äsja avalikustatud otsusega, et jalgpalli EM 2012 korraldatakse Poolas ja Ukrainas. Otsus on veidi üllatav - ignoreeriti ju niimoodi äsja maailmameistriks tulnud riiki.
Poola ja Ukraina on väga huvitav valik. EM peetakse Ida-Euroopas ning meile üpriski lähedal.

cannuman
18.04.07, 13:56
kas seal toimus mingi hääletamine? kui jah kas siis on võimalik häälete jaotust vms teada saada?

Aga eks ses mõttes ole hea küll, et meile päris lähedal.

ROOTSI KUNN
18.04.07, 14:26
Üsna huvitav otsus ,mis kindlasti on mingil määral tingitud sellest ,et Ukraina on oma riiklusega reformide teel ja Euroopa katsub neid selle otsusega toetada. Venemaale see kindlasti ei meeldi ,et endine vasall sai esimesena taolise kaliibriga suurvõistluse korraldamise õiguse. Eesti jalgpallisõbrale on muidugi väga mõnus Ukrainasse reisida Vanemal generatsioonil pole keelebarjääri ja ka elu on seal üks jagu odavam ,kui meil. Eks EM -iks muidugi tõstetakse hindu aga ikkagi odavam ,kui näiteks Shveits-Austria.
Ukraina litsid teenivad kuu ajaga kindlasti omale uue korteri ja Zigulli raha ning tõmbavad peale seda kusagile Kanaaridele tutti puhkama.:)

Kui vanajumal elupäevi annab siis olen mina kindlasti Ukrainas kaemas ,seda enam ,et Kiievis ja Lvovis elab mitu head tuttavat.

mcnamara
18.04.07, 15:37
Mõned lisaandmed: Poola ja Ukraina said UEFA allikate kohaselt 8 häält 12-st, Itaalia 4, Horvaatia/Ungari 0. Tegemist on esimese jalgpalli suurturniiriga Ida-Euroopas pärast 1976. aasta jalgpalli EM-i (kui mitte arvestada Moskva OM-i jalgpalliturniiri 1980).
Mängud peetakse neljas Ukraina (Kiiev, Dnipropetrovsk, Donetsk, Lviv) ja kuues Poola linnas (Varssavi, Gdansk, Krakov, Poznan, Wroclaw ja Chorzow).
Finaal plaanitakse pidada Kiievi olümpiastaadionil.
Osaleb kindlasti veel 16 koondist. 24-ni laiendatakse osalejaskonda kõige varem 2016. aasta turniiriks.

Martin
18.04.07, 15:53
Mängud peetakse neljas Ukraina (Kiiev, Dnipropetrovsk, Donetsk, Lviv) ja kuues Poola linnas (Varssavi, Gdansk, Krakov, Poznan, Wroclaw ja Chorzow).

UEFA ütleb, et neli ja neli. Poola omadest siis Gdansk, Poznan, Varssavi and Wroclaw.

Panen allika ka, muidu öeldakse, et valevorst :) : http://www.uefa.com/uefa/keytopics/kind=4194304/newsid=528963.html

mcnamara
18.04.07, 17:16
Jonathan Wilson: Where east and west meet. (http://blogs.guardian.co.uk/sport/2007/04/18/where_east_and_west_meet.html)

Martinil võib linnade osas täiesti õigus olla. Leidsin oma info BBC uudisest.

Devil
18.04.07, 19:33
Öäk raisk, kuradi poliitika :S.

alvarez
19.04.07, 02:10
parem poliitika kui nuga kõhus

budu
19.04.07, 11:56
hea et itaalia ei saanud,järsku õnnestub neil turniirile mitte pääseda.iagavt jalgpalli pole vaja.

nurgalöök
20.04.07, 11:18
Ise enesest tore ju.;)

cannuman
20.04.07, 16:44
hea et itaalia ei saanud,järsku õnnestub neil turniirile mitte pääseda.iagavt jalgpalli pole vaja.

täiesti nõus et igavat jalgpalli vaja pole. Õnneks Itaalia mängud on väga huvitavad

HABE
22.04.07, 13:00
Kas korraldajamaad saavad otse finaalturniirile veel? (Millegi pärast on meelde jäänud et ei, pisut jama kui korraldajad ei osale).

Ainuõige otsus oli tuua EM Ida-Euroopasse. Jalgpalli arengu pärast juba.

EESTI FINAALTURNIIRILE!!!!!!!!!!!!!!

jaamu
22.04.07, 13:06
Kas korraldajamaad saavad otse finaalturniirile veel? (Millegi pärast on meelde jäänud et ei, pisut jama kui korraldajad ei osale).

Ainuõige otsus oli tuua EM Ida-Euroopasse. Jalgpalli arengu pärast juba.

EESTI FINAALTURNIIRILE!!!!!!!!!!!!!!

2008. a. EM korraldajad Austria ja Sveits said küll mõlemad otse.

ChelseaFC
22.04.07, 15:17
täiesti nõus et igavat jalgpalli vaja pole. Õnneks Itaalia mängud on väga huvitavad

let me laugh:D

Saarlane
23.04.07, 23:37
let me laugh:D

Selles suhtes on sinuga hea vaielda, et vaadates sinu avatari ja kasutajanime, ei saa sa midagi Itaalia igava vuti kohta pahasti öelda.

ChelseaFC
24.04.07, 15:21
Selles suhtes on sinuga hea vaielda, et vaadates sinu avatari ja kasutajanime, ei saa sa midagi Itaalia igava vuti kohta pahasti öelda.

tuletan meelde, et jutt käib koondistest mitte klubidest

AlwaysRed
24.04.07, 15:29

Kas sellised nimed nagu Vialli, Di Matteo ja Zola ütlevad sulle midagi? Võiks nagu oma "lemmikklubi" lähiajaloo kohta midagi ikka teada.
Sinu lolli juttu annaks võrrelda olukorraga, kus Liverpooli fänn Hispaania jalgpalli maha teeks.

Aílton
24.04.07, 16:07

kas itaalia koondis mängib igavat jalgpalli? mulle küll meeldis MM-i aeg see oli vist esimene mäng kus itaalia näitas kuidas rünnata ja ilusat mängu näidata ja ega terve turniir oli ilus nende poolt, vähemalt mulle meeldis...räägi siis mis koht sinu jaoks itaalia jalgpalli igavaks teeb?

ChelseaFC
29.04.07, 00:33
Kas sellised nimed nagu Vialli, Di Matteo ja Zola ütlevad sulle midagi? Võiks nagu oma "lemmikklubi" lähiajaloo kohta midagi ikka teada.
Sinu lolli juttu annaks võrrelda olukorraga, kus Liverpooli fänn Hispaania jalgpalli maha teeks.

Kas see peaks mind koondist toetama panema, kui seal pallib mu lemmikklubi mängija??? I don´t think so!

ja minu juttu ei anna võrrelda pooli fänniga kuna hetkel ei palli chelseas ühtki koondise vaateväljas olevat itaallast;)

cannuman
29.04.07, 13:00
itaallased mängivad koduliigas...üksikud erandid on ja nendest on hetkel kindel koondise mees vaid Cannavaro ja Zambrotta, aga eks nad ka varsti koju lähevad.

AlwaysRed
02.05.07, 16:37
Kas see peaks mind koondist toetama panema, kui seal pallib mu lemmikklubi mängija??? I don´t think so!

ja minu juttu ei anna võrrelda pooli fänniga kuna hetkel ei palli chelseas ühtki koondise vaateväljas olevat itaallast;)

Ma ei öelnudki et sa pead Itaalia koondist toetama. Ma ka ei toeta näiteks Prantsusmaa koondist, mis sest et minu lemmikklubis mängivad prantslased.

Nii palju kui ma Premiershipi jälginud olen, siis Vialli ja Zola olid Chelsea särgis kõike muud kui igavad mängijad. Julgen väita et Vialli ajal mängis Chelsea palju atraktiivsemat jalgpalli kui praegu. Sa ei peagi Itaalia koondist toetama, aga seda igavaks pidada...? Need ajad on ammu möödas kui itaallased umbkaitset mängisid. Eelmine aasta MM-il mängisid nad väga ilusat jalgpalli. Ja kui sa juba Itaalia jalgpalli igavaks pead, siis mida kuradit sa Chelseast fännad? Kui võrrelda hetkel Itaalia koondist ja Chelseat, siis atraktiivsuse poolest panevad itaallased Chelseale pika puuga ära.

Jeti88
02.05.07, 17:18
Ja kui sa juba Itaalia jalgpalli igavaks pead, siis mida kuradit sa Chelseast fännad? Kui võrrelda hetkel Itaalia koondist ja Chelseat, siis atraktiivsuse poolest panevad itaallased Chelseale pika puuga ära.

and twelve points goes to AlwaysRed.

AlwaysRed
02.05.07, 17:29
and twelve points goes to AlwaysRed.

Aitäh, aitäh!!! :arm3:

runno
03.05.07, 00:31
mis te kraaksute tühja asja pärast...

vandersell
28.04.11, 22:57
Vaat´ kust pidi teema välja koukima. Loteriis ei vedanud. Kuidas teil?

Mõnuagent 007
28.04.11, 23:03

Nussing:(

Raix
29.04.11, 00:14

Korvitäis ploome ka siinpool sood.

marconius
29.04.11, 00:53
Korvitäis ploome ka siinpool sood.

Aga teispool sood viinapood,Raix,krt lähme kohale,EA viib meid kohale,küll Oleksey meile piletid müüb...

Aramis
29.04.11, 03:48
Samuti nulli peal.

billy t
29.04.11, 09:36
billy has not been successful

fitti
29.04.11, 10:49
Sama pask, täitsa emmis.

Mõnuagent 007
29.04.11, 11:39
Rebelrebel, pean ikka endale ajakirjanikupääsme sebima, raisk. Uskumatu, et MITTE midagi nagu ei saanud:(

cannuman
29.04.11, 11:49
Kas see on tõesti esimene kord kui piletitest ilma jääte? Viimase kahe postitaja jutust paistaks välja nagu oli miskine bad beat, kui pokkeri termineid kasutada.

Jasper
29.04.11, 12:06
Kas see on tõesti esimene kord kui piletitest ilma jääte? Viimase kahe postitaja jutust paistaks välja nagu oli miskine bad beat, kui pokkeri termineid kasutada.
rigged game pigem.

cannuman
29.04.11, 12:26
Nojah ma olen ise vist mõned korrad üritanud sealt kaudu saada...Aga mulle on jäänud selline arusaam, et ei ole rigged game vaid lihtsalt spekulante on nii palju kes persetäite kauba taotlusi saadavad.

Varasemalt on muidugi foorumlastel ikka kõvasti rohkem õnne olnud, aga ju oli huvi näiteks Aafrikasse sõita väiksem kui poola ja ukraina litsidesse.

Mõnuagent 007
29.04.11, 14:06
Nojah ma olen ise vist mõned korrad üritanud sealt kaudu saada...Aga mulle on jäänud selline arusaam, et ei ole rigged game vaid lihtsalt spekulante on nii palju kes persetäite kauba taotlusi saadavad.

Varasemalt on muidugi foorumlastel ikka kõvasti rohkem õnne olnud, aga ju oli huvi näiteks Aafrikasse sõita väiksem kui poola ja ukraina litsidesse.

Ma olen alati saanud MM-le. Viimane EM jäi kandideerimata, kuna lihtsalt olin Venemaal ja seal avalikus postkontori netipunktis võid küll ennustada soccerneti ennustusi, aga mitte krediitkaarditehinguid teha.

cannuman
29.04.11, 14:12
Kandideerimiseks ei olnud vaja krediitkaardiga midagi teha. Me kandideerisime mingi 6kesi 2008 eurokale ja ei saanud ka midagi. Ühesõnaga ma pole nende loosimiste kaudu ever midagi saanud.

Mõnuagent 007
29.04.11, 14:21
Kandideerimiseks ei olnud vaja krediitkaardiga midagi teha. Me kandideerisime mingi 6kesi 2008 eurokale ja ei saanud ka midagi. Ühesõnaga ma pole nende loosimiste kaudu ever midagi saanud.

Aa, siis ma mäletan äkki valesti. Seal oli mingi kala, miks ma ei kandideerinud sel korral ja põhjuseks oli Venemaal olek.

fitti
29.04.11, 14:33
Oli küll vaja anda krediitkaardi andmed. Vähemalt seekord.

cannuman
29.04.11, 14:40
Seekord nagu 2012 aasta jaoks? 2008EM puhul ei olnud tarvis. Vähemalt mina mäletan nii.

Mõnuagent 007
29.04.11, 14:45
Seekord nagu 2012 aasta jaoks? 2008EM puhul ei olnud tarvis. Vähemalt mina mäletan nii.

Seal sai taotleda ka niisama maksmist, kui krediitkaarti polnud, aga sellliselt pole üldse lootust.

cannuman
29.04.11, 14:57
võimalik et me sellepärast perest saimegi, ei oska öelda.

Sen
29.04.11, 16:44
Aga üks tubli foorumlane sai positiivse vastuse(mitte mina), niiet minek! ;) Grupp D
Noh minek oleks niikuinii olnud ;)

MNa
01.05.11, 01:42
Oot, pileteid alagrupimängudele pole üldse saadaval enam? Kui nii, siis ikka veidi pask küll, sest kindel plaan oli minna.

gianluca
02.05.11, 09:59
Üks alagrupp ja kaks veerandfinaali tulid loteriist koju (kõik Ukrainas) :)

Miq
29.05.11, 23:32
Tundub, et meil õnnestus jopastada kogu siinse seltskonna jagu - 4 persoonile pilonksud kõikidele D grupi mängudele Kiievis (k.a. Ukraina avamäng) ja veerandfinaal kaevurite linnas. Kui virisemise pärast viriseda, siis ilmselt maksale võib üritus üsna kurnavaks osutuda. Meil tekkis muidugi küsimus, kas Ukrainasse on mõtet minna oma auto või matkabussiga või tuleb miilitsale tee peal jätta hotelli- ja lennukiraha väärtuses kohalikke jeene?

Kasepats-Pidur
30.05.11, 12:45
Tundub, et meil õnnestus jopastada kogu siinse seltskonna jagu - 4 persoonile pilonksud kõikidele D grupi mängudele Kiievis (k.a. Ukraina avamäng) ja veerandfinaal kaevurite linnas. Kui virisemise pärast viriseda, siis ilmselt maksale võib üritus üsna kurnavaks osutuda. Meil tekkis muidugi küsimus, kas Ukrainasse on mõtet minna oma auto või matkabussiga või tuleb miilitsale tee peal jätta hotelli- ja lennukiraha väärtuses kohalikke jeene?

Isiklikku kogemust pole, aga kuna head tuttavad eelmine suvi autoga veidi sealkandis seiklesid, siis võin nende juttu kokku võtta. Liikluspolitseiga neil kokkupuuteid/raha maksmisi ei olnud, kuna järgiti liikluseeskirju (teed pidid ka enamasti niivõrd kehvad olema, et isikliku autoga kiirust ületada ei raatsi). Kohalikke ametnikke tuli toetada piiril, et ei peaks Poolasse pääsu 48h ootama. Summa oli vist 30 euri kanti, mis passi vahel üle anda tuli. Aga eks piiripunktides (eriti just Poola suunal) lüüakse selleks ajaks vast ka kord majja.

Sen
31.05.11, 14:21
Isiklikku kogemust pole, aga kuna head tuttavad eelmine suvi autoga veidi sealkandis seiklesid, siis võin nende juttu kokku võtta. Liikluspolitseiga neil kokkupuuteid/raha maksmisi ei olnud, kuna järgiti liikluseeskirju (teed pidid ka enamasti niivõrd kehvad olema, et isikliku autoga kiirust ületada ei raatsi). Kohalikke ametnikke tuli toetada piiril, et ei peaks Poolasse pääsu 48h ootama. Summa oli vist 30 euri kanti, mis passi vahel üle anda tuli. Aga eks piiripunktides (eriti just Poola suunal) lüüakse selleks ajaks vast ka kord majja.

Kui miilitsaga ilusasti vene keeles juttu puhuda ja mainida et Eestist siis ei tohiks probleeme tekkida ;) Ise jõin eelmine aasta Maidan Nezalezhnosti ees koos miilitsatega pudelist shampust, lõpus küll küsisid natuke toetust, sai neile siis 50 grivnat visatud.
Eks neid ole igasuguseid aga toetusest ei ütle nad kunagi ära ;)

Stok
01.06.11, 17:56
Üheksamehelise kambaga üritasime igaüks viiele Poola mängule pileteid võtta, et kuskile ehk ikka näkkab, aga - xyu.

Siin kirjutab (http://www.uefa.com/uefaeuro2012/news/newsid=1614219.html#massive+demand+uefa+euro+2012+ tickets), et rikkad poolakad ja ukraadinalased andsivad sisse 10.5M taotlust (88% 12M-st). Järgmine võimalus piletit saada on valge särgi, markeri ja poola sõnaraamatu abil vist.

http://c257.r57.cf3.rackcdn.com/football_02_1_temp-1306823434-4de48b0a-620x348.jpg

urmas24
03.09.11, 10:05
Hetkel on UEFA kodulehel EM2012 pileteid päris paljudele mängudele vabalt müügil. Ostsin ka ise ühele Donetski mängule 2 tükki ära - täiesti toimis.

marconius
03.09.11, 13:42
Hetkel on UEFA kodulehel EM2012 pileteid päris paljudele mängudele vabalt müügil. Ostsin ka ise ühele Donetski mängule 2 tükki ära - täiesti toimis.
Kas need 120 juurosed?

cannuman
03.09.11, 13:59
120 eur + 10% alagrupimängud + veel 10eur mingi teenus tasu vist

Mõnuagent 007
03.09.11, 15:12
Ah, mingu kuu peale. Akrediteerin end parem sinna...

mcnamara
06.09.11, 17:38
Tänagi on mõni päris vihane ja edasipääsu suhtes oluline mäng. Venemaa - Iirimaa, Taani - Norra ja Horvaatia - Iisrael väärivad ehk suurimat tähelepanu.

cannuman
06.09.11, 20:01
No Inglismaa ja Wales vast väärib ka tähelepanu. Oluline nii edasipääsu suhtes kui ka põhimõttelien vastasseis.

fitti
18.10.11, 17:00
Ilmselt tuli kõigile loosis osalenutele kiri, mis algas: We are delighted to inform you that a number of tickets have now become available for UEFA EURO 2012™.

Nii et mul ja vintsul on (vähemalt uefa piletiportaali arvates) konfirmeeritud 2x4 pileti ost D2-D4 mängule Kiievis 19. juunil. Peaasi, et Eesti mängud ei toimuks Varssavis..

marconius
18.10.11, 17:08
Ilmselt tuli kõigile loosis osalenutele kiri, mis algas: We are delighted to inform you that a number of tickets have now become available for UEFA EURO 2012™.

Nii et mul ja vintsul on (vähemalt uefa piletiportaali arvates) konfirmeeritud 2x4 pileti ost D2-D4 mängule Kiievis 19. juunil. Peaasi, et Eesti mängud ei toimuks Varssavis..
Oot-oot D2-D3 mäng toimub 19.juunil Kiievis,sest mul 2 piletit D2-D4 mängule,mis toimub 15.juunil Kiievis...

fitti
18.10.11, 17:10
Sorri jah, Match 15: D2 - D4 15. juuni.
19. juuni oli teine valik, mida me ei võtnud.

priity
28.10.11, 16:47
Neile, kel piletid mängudele olemas selline info, et vähemalt Poolas on tuleva aasta juunikuuks linnades, kus mängud toimuvad sisuliselt võimatu hotellitubasid saada. Ehk siis hakake majutusvõimalusi kindlasti juba praegu uurima--eeldan, et Ukrainas võib sarnane olukord olla.

TYS0N
09.11.11, 22:48
Venemaa pareb kinni selle Euro, nüüd on õige aeg meie jaoks! Vähemalt top3 ootaks kindlalt

cannuman
14.11.11, 11:06
Portugal vs Bosnia ongi vist ainus kus veel põnevust. Montenegro lootused kustuksid praktiliselt kohe kui Tsehhi skoorib. Vaatan et mängude ajad on suht mõistlik, et saab mitut mängu isegi vaadata.

cannuman
16.11.11, 11:12
Asetused loosiks:

Pot1
Poola
Ukraina
Hispaania
Holland

Pot2
Saksamaa
Itaalia
Inglismaa
Venemaa

Port3
Horvaatia
Kreeka
Portugal
Rootsi

Pot4
Taani
Prantsusmaa
Tsehhi
Iirimaa

Elu on õpetanud, et võib juba Inglismaale ja Venemaale hea loosi puhul õnne soovida.

Mask
16.11.11, 13:42
Hispaania, Saksamaa, Portugal, Prantsusmaa. Mõnus.

zelee
16.11.11, 14:21
Hispaania, Saksamaa, Portugal, Iirimaa oleks parem:D

mcnamara
16.11.11, 14:49
Potensiaali neis pottides on. Eurovõlglaste alagrupp näiteks: Hispaania, Itaalia, Kreeka, Iirimaa. Ukraina, Venemaa, Horvaatia, Tšehhi oleks samuti huvitav kombinatsioon.
Loodame, et ei tule keskmiselt igav loos.

JanK
16.11.11, 15:11
Jube kahju bosnialastest, kaks korda tulla 1-väravalisse kaugusesse EM'ist ja otsustavaks saab hoopis punane kaart.... kahju.

count
16.11.11, 15:31
Nõrgim alagrupp mis on võimalik väljaloosida oleks
Poola, Venemaa, Kreeka, Prantsusmaa
tugevaim:
Hispaania, Itaalia, Portugal, Taani

mcnamara
16.11.11, 16:37
Hiddink (http://www.guardian.co.uk/football/2011/nov/16/guus-hiddink-turkey-euro-2012) vahelduseks ebaõnnestus. Ja otsib uusi väljakutseid. Nii vähe kui Türgit play-offis nägin, oli tegemist täiesti hambutu tiimiga.

cannuman
16.11.11, 17:48
veerand silmaga eile vaatasin. Türgi üritas ja kõmmutas posti vist isegi. Aga noh eks Horvaatia ole tugev ka ja usun et keegi väga neid oma algruppi ei soovi.

Meintz
16.11.11, 17:48
Hiddink (http://www.guardian.co.uk/football/2011/nov/16/guus-hiddink-turkey-euro-2012) vahelduseks ebaõnnestus. Ja otsib uusi väljakutseid. Nii vähe kui Türgit play-offis nägin, oli tegemist täiesti hambutu tiimiga.

Enne MM valikturniiri suht hea kuulda sellist uudist.

Muide play offist ei saanud edasi ükski võistkond kelle poolt ma olin

Kasepats-Pidur
16.11.11, 18:01
Muide play offist ei saanud edasi ükski võistkond kelle poolt ma olin

Kõik seeded ehk eeldatavalt tugevamad meeskonnad said edasi.

Kenny's Heroes
16.11.11, 18:18
Võib isegi tulla nö kaks surmagruppi.
Hispaania, Saksamaa, Portugal Prantsusmaa
ja
Holland, Itaalia, Horvaatia Tsehhi

Tofoa
16.11.11, 19:16
Prantsusmaa ei peaks küll olema surmagrupi tunnuseks.

count
16.11.11, 20:43
Prantsusmaa ei peaks küll olema surmagrupi tunnuseks.

surmigav vms surmmõttetu surmavad konnad surm henry käsi

Jr
17.11.11, 00:00
Count peaks Mc battle'st osa võtma. Krickiga finaalis.

karl54
17.11.11, 00:28
Võib isegi tulla nö kaks surmagruppi.
Hispaania, Saksamaa, Portugal Prantsusmaa
ja
Holland, Itaalia, Horvaatia Tsehhi

Tsehhi on kõige nõrgemate seast kui mitte kõige nõrgem meeskond, kes finaalturniirile sai. Tsehhi parimad ajad on ammu möödas, koos Nedvedi, Kolleri jne vanameistrite lõpetamisega. Hea väravavaht ja Arsenali pingipoiss, kes kunagi oli hea neil on, aga nemad küll ühtegi gruppi surmagruppiks ei muuda, Prantsusmaa, Taani ja ilmselt ka Iirimaa,kes tegi väga hea valikturniiri, on Tsehhidest kindlasti tugevamad.

Wingback
17.11.11, 14:17
Keegi oskab anda vähe põhjalikuma ülevaate, kui kõvad üldse Poola või Ukraina koondised on praegu ? Ukrainalt ei oska mingeid tegusid oodata ehk siis alagrupist edasi, Poolakad vb veel kuidagigi..

marcello
17.11.11, 14:39
Keegi oskab anda vähe põhjalikuma ülevaate, kui kõvad üldse Poola või Ukraina koondised on praegu ? Ukrainalt ei oska mingeid tegusid oodata ehk siis alagrupist edasi, Poolakad vb veel kuidagigi..

Pigem vastupidi

atleticomadrid
17.11.11, 16:44
Venemaa pareb kinni selle Euro, nüüd on õige aeg meie jaoks! Vähemalt top3 ootaks kindlalt
meie ?

Meintz
17.11.11, 17:28
meie ?
Kui sa ei tea, siis ta ongi venelane ja kõigele lisaks ta hästi ei saa vastata enam sulle.

atleticomadrid
18.11.11, 23:37
Kui sa ei tea, siis ta ongi venelane ja kõigele lisaks ta hästi ei saa vastata enam sulle.
ei teadnud, aimasin.

toonetikas
02.12.11, 12:33
Täna õhtul saavad kõikide ennustajate vastused küsimuse, ehk toimub alagruppide loosimine. Postimees.ee teeb tekstipõhise ülekande alates kella 19-st ja etv2 pildiga algusega kell 20.

sunnik
02.12.11, 19:52
loll küsimus vist, aga mis kell see jant siis pihta hakkab? eurospordi järgi ka 19:00 tehakse loosimisega algust. mis see etv2 20:00 siis on? ühesõnaga, mis toimub?

salajane33
02.12.11, 20:09
AK on püha, etv2 näitab video pealt

sunnik
02.12.11, 20:18
selge. aitäh

Panso
02.12.11, 20:19
eurosport näitab praegu otsepilti.

marconius
02.12.11, 20:54
Surmagrupp tuligi-B...

ott01
02.12.11, 20:58
Niisiis üks favoriitidest kukub peale alagrupivooru välja , üpris kahju tegelt. Tahaks neid magusaid mänge siiski turniiri lõpuosas näha.

Maekas
02.12.11, 21:01
FUCK, FUCK, FUCK, FUCKING CUNTS!!!

Kõigist võimalikest variantidest, mis oleks olnud, saan ma kohapeal vaadata Venemaa ja Kreeka mängu :D

marconius
02.12.11, 21:01
Sorri jah, Match 15: D2 - D4 15. juuni.
19. juuni oli teine valik, mida me ei võtnud.
Nagu aru saan tuleb Rootsi-Inglismaa mängule kaasa elada,või?

marcello
02.12.11, 21:05
Mulle meeldib, et korraldajad esimesse potti pannakse...

vincent
02.12.11, 21:14
Nii et mul ja vintsul on (vähemalt uefa piletiportaali arvates) konfirmeeritud 2x4 pileti ost D2-D4 mängule Kiievis 19. juunil.
http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/09/rightonguysp1.gif

sunnik
02.12.11, 21:16
FUCK, FUCK, FUCK, FUCKING CUNTS!!!

Kõigist võimalikest variantidest, mis oleks olnud, saan ma kohapeal vaadata Venemaa ja Kreeka mängu :D

hahaha, kõigepealt naersin, siis hakkas kahju. pea vastu!

mcnamara
02.12.11, 21:16
Mulle meeldib, et Taanile on võimalik täiega kaasa elada.

Stok
02.12.11, 21:47
Mulle meeldib, et Iirile on võimalik täiega kaasa elada.

mcnamara
02.12.11, 22:03
Mulle meeldib, et Iirile on võimalik täiega kaasa elada.

Iirile ei saa kahjuks, sest Horvaatia vastu nagu loodaks midagi.

ROMELU LUKAKU
02.12.11, 22:07
Venemaal ikka ilgelt vedas :D Saavad kindlalt edasi

BlueBlackWhite-
02.12.11, 22:08
Mulle meeldib, et Portugalile on v6imalik t2iega kaasa elada.

Mõnuagent 007
02.12.11, 22:09
Tere
Vedasin K. Neevitsa ja L. Kampusega kihla õllekastide peale, et Holland jõuab INglismaast kaugemale. Kas mul on veel lootust?

fiorentina
02.12.11, 22:13
Tere
Vedasin K. Neevitsa ja L. Kampusega kihla õllekastide peale, et Holland jõuab INglismaast kaugemale. Kas mul on veel lootust?

Kuna kumbki alagrupist edasi ei saa siis väga vahet pole ;)

cannuman
02.12.11, 22:15
on küll lootust. Hea diil isegi pärast loosi

ROMELU LUKAKU
02.12.11, 22:34
on küll lootust. Hea diil isegi pärast loosi

ei tea ei tea. Hollandil väga raske grupp. Arvatavasti Saksamaa kindlalt edasi aga Portugal pole lihtne vastane. Pealegi Taani võib ka üllatada. Väga põneb saab olema see grupp B.

fitti
02.12.11, 22:40
Ma ütlen ainult nii palju, et enam paremini ei ole võimalik huupi pileteid osta. Jei.

cannuman
02.12.11, 22:46
ma ka ei kurda väga

Brick
02.12.11, 23:13
A grupp on vast siis igavaim.
http://www.upload.ee/image/1859037/euro_12_groups.jpg

Meintz
03.12.11, 00:03
Head asjad loosimise juures
1.Iirimaale tuli raske grupp
2.surmagrupp tuli
3.Mõlemal korraldajal on suht head võimalused edasi saada
Halvad asjad loosimise juures
1.Poola-Kreeka on EM-avamäng
2.Mõlemale Skandinaavia koondisele tuli raske grupp

ROMELU LUKAKU
03.12.11, 00:09
A grupp pole kindlasti igav. Seal kõik suht võrdsed, kuid siiski eeldan, et Poola ja Venemaa saavad edasi. Kuigu tulevad huvitavad mängud kindlasti.

Mõnuagent 007
03.12.11, 00:16
A kes üldse mäletab, et kes eelmise MM-i esimesel mängul LAV-i vastu pallis?

fitti
03.12.11, 00:19
A mis see siia puutub?

zelee
03.12.11, 00:23
Mehhiko vastu mängis. 1:1 viik jäi.

Mõnuagent 007
03.12.11, 00:23
Halvad asjad loosimise juures
1.Poola-Kreeka on EM-avamäng
Tsiteerisin Meintzi.

fitti
03.12.11, 00:31
Õu.

Cannuman, mis mäng sulle kukkus siis?

marconius
03.12.11, 00:32
Tsiteerin fittit,mis see siia puutub ikkagi?

Muud ka...läksin nii muuseas ka booking lehele ja kaesin hotelle ja dziisas mis hinnad seal ca 13-17.06 vastu vaatasid...fitti,kas sul need mured lahendatud?

Panso
03.12.11, 00:50
Pole sellel A grupil häda midagi, vaatan, siin inglise foorumis ka kiruvad, et möga grupp, aga ei ütleks küll, jah pole võib-olla selliseid suuri rivaale seal koos, aga Venemaal on materjali küll ja eelmisel em-l olid ju üks paremaid meeskondi, usun et advokaadiga võivad kaugele jõuda. Kreeka on endine meister, valiksari läbiti kaotusteta. Poola on kodune meeskond, pigem on tsehhid need, kes võib-olla üldmuljet rikuvad, kuna tänasel päeval on nad isegi alla keskmiku. Mu meelest oleks grupp D ka igav kui poleks ühte Inglismaast või Prantsusmaast...

ROMELU LUKAKU
03.12.11, 00:55
My predictions:

Grupp A:
1. Venemaa
2. Poola
3. Tšehhi
4. Kreeka

Grupp B:
1. Saksamaa
2. Portugal
3. Holland
4. Taani

Grupp C:
1. Hispaania
2. Itaalia
3. Horvaatia
4. Iirimaa

Grupp D:
1. Inglismaa
2. Ukraina
3. Prantsusmaa
4. Rootsi

cannuman
03.12.11, 01:05
Õu.

Cannuman, mis mäng sulle kukkus siis?

Englismaa - Frantsusmaa

Edit: Tra viimane pall tõmmati valesti, muidu oleks ITA - FRA ära tulnud ka...Nüüd Itaalia mängis mingi Poola gettos. Ühesõnaga logistilises mõttes üsna fucked-up. Kartisin muidugi Venemaa - Kreeka saada, aga noh läks nii.

EDIT2: ehk siis ma kas sihin seda mängu ja potensiaalset ITA veeradfinaali Kiievis/Donetskis või loobun ENG-FRA mängust ja vaatan Poolas Itaalia alagrupimnägu mingit kui piletid sebin.

Epic
03.12.11, 01:22
A grupp on vast siis igavaim.]

Õige surmagrupp ongi A-grupp. B-grupis vägistavad Holland ja Saksamaa kõik ära.

fitti
03.12.11, 12:34
Muud ka...läksin nii muuseas ka booking lehele ja kaesin hotelle ja dziisas mis hinnad seal ca 13-17.06 vastu vaatasid...fitti,kas sul need mured lahendatud?

Meil on kiievis plaanis ainult üks öö ja selle osas loodame kohalike kontaktide abile. Kui muu ei aita, siis tuleb orbitaaljaama teha.

difender
03.12.11, 13:26
Oskab keegi öelda kas kuskil saab juba teha ennustusi kes saab alagrupist edasi?Tahaks ise ka juba panuse ära teha.

vandersell
03.12.11, 13:39
Ma ütlen ainult nii palju, et enam paremini ei ole võimalik huupi pileteid osta. Jei.
Noh, kui oleks Saksa-Holland tulnud, väriseks ma siiani erutusest. Aga tõesti, pole paha, pole paha.

Oskab keegi öelda kas kuskil saab juba teha ennustusi kes saab alagrupist edasi?
Siinsamas, LUKAKU juba tegi.

ROMELU LUKAKU
03.12.11, 13:50
palju üldse piletid maksid enne eilset loosimist?

cannuman
03.12.11, 13:51
kihlveokontori teemas saab.

http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?8978-Kihlveokontor/page6

cannuman
03.12.11, 13:57
palju üldse piletid maksid enne eilset loosimist?

3 hinnakategooriat. 1cat külgedel, 2-3 kat otsas

Avamäng
250 €140 €45 €
Alagrupi teised mängud
120 €70 €30 €
Veerandfinaalid
150 €80 €40 €
Poolfinaalid
270 €150 €45 €
Finaal
600 €330 €50 €
Resale faasis +10% pileti hinnast + 20EUR teenustasu tehingu pealt

ROMELU LUKAKU
04.12.11, 03:00
kellegil juhuslikult pole group A pileteid müüa?( Eriti huvitavad Venemaa mängud Warsawis )

cannuman
04.12.11, 20:05
Uefa ticket portaalis on hetkel GRE - RUS saadaval näiteks.

EDIT: ära ostetud. Ühesõnaga tuleb peale passida ja nobedate näppude voorus kuuma anda kui piletid vabanevad

atleticomadrid
05.12.11, 01:47
Hispaania -Itaalia tõeline maiuspala ! :)

Surmagrupis loodan/ eeldan Portugali kõrbemist - Ronaldo pole suurte mängude mees.

Even
05.12.11, 14:58
ise lähen arvatavasti rootsi-prantsusmaa ja ühte veerandfinaali kiievis vaatama.

er1k
05.12.11, 21:40
Mis riigid on foorumlaste lemmikud?

https://www.facebook.com/questions/278539052192405/

marconius
05.12.11, 21:51
Mis riigid on foorumlaste lemmikud?

https://www.facebook.com/questions/278539052192405/
Danmark...

jamesblake
07.12.11, 18:49
Peaasi, et mõni must obene "Kreekat teeks" ja finaali jõuaks.

Stok
07.12.11, 19:54
Oidku jummel. Aga Taanit võiks küll mõni teha.

cannuman
07.12.11, 20:18
Oidku jummel. Aga Taanit võiks küll mõni teha.

Eesti?

kellega siis Jugoslaaviat tuleb teha?

jamesblake
07.12.11, 20:28
Lol, lege, olin täiesti ära unustanud, et Taani oma triumfi EMile ainult tänu sõjale pääses.

priity
08.12.11, 13:05
Eesti?

kellega siis Jugoslaaviat tuleb teha?

Elementaarne, Iirimaa ründab Põhja-Iirimaad ja ongi Eesti EM-l... ;)

El Clasico
10.12.11, 22:41
Pange tähele, Taani läheb on alagrupist esimesena edasi, ilma naljata:)

cannuman
11.12.11, 03:48
ma ei oska muud öelda, kui et fakkkyeah.
Meil on plaanis bussiga minna Ukrainasse. Kiiev-Donetsk-Kharkiv. Kes veel sinna? mis kuupäevad ja millega?
Infoks niipalju, et on võimalus, et ENG-FRA piletid (CAT3) vabanevad minu poolt, et kui keegi on huvitatud, siis on variant.

marconius
11.12.11, 14:10
Hetkel siis saadaval piletid...

Monday 11 June 18:00

Match 7: FRA - ENG
Donbass Arena Donetsk Category 1 - 120.00€

Friday 15 June 18:00

Match 16: UKR - FRA
Donbass Arena Donetsk Category 1 - 120.00€

Tuesday 19 June 20:45

Match 24: SWE -FRA
Olympic Stadium Kyiv Category 1 - 120.00€

Mõnuagent 007
11.12.11, 15:17
Poisid ja tüdrukud, üks inimene sai just pääsme KÕIKIDELE mängudele. Issand, ma armastan mina ise.

vincent
11.12.11, 15:52
Poisid ja tüdrukud, üks inimene sai just pääsme KÕIKIDELE mängudele. Issand, ma armastan mina ise.
Corruption index

134. Togo 2.4
135. Ukraine 2.4
136. Zimbabwe 2.4

Stok
11.12.11, 17:41

Diskrediteerisid ennast?

priity
12.12.11, 12:18
Midagi vandenõuteooriate sõpradele.
Kuulsin Varssavis kõlakat, et väidetavalt olevad Ukraina oligarhid saanud UEFA kuidagi nõusse, et nö "rikkad riigid" loositaks alagruppidesse, mis mängivad Ukrainas...
Ukrainas siis: Holland, Taani, Saksamaa, Rootsi, Prantsusmaa, Inglismaa ja Portugal (viimane küll hästi ei sobi "rikka riigi" nimetuse alla).
Poolas: Kreeka, Tshehhi, Horvaatia, Iirmaa, Venemaa, Hispaania ja Itaalia.

cannuman
12.12.11, 15:16
jätkuks...

https://twitter.com/#!/FourFourTom/status/142657660553146368

Mõnuagent 007
13.12.11, 10:40
Diskrediteerisid ennast?

Pmst pressipääse. Ilmselt finaali päris ei saa, aga alagrupp on kõik täiesti lahti.

kesa
13.12.11, 21:12
http://www.epl.ee/news/sport/taismahus-lviv-arena-toob-ka-palju-nainud-vutifannile-kananaha-ihule.d?id=63175658

Mõnus lugemine, agent 007

Tofoa
14.12.11, 01:59
http://www.epl.ee/news/sport/taismahus-lviv-arena-toob-ka-palju-nainud-vutifannile-kananaha-ihule.d?id=63175658

too long, didn't read

Mõnuagent 007
14.12.11, 10:17

Tahtsin veel öelda, et pinipasunaid pole õnneks Ukrainasse transportima hakatud.

kesa
14.12.11, 10:38
Tahtsin veel öelda, et pinipasunaid pole õnneks Ukrainasse transportima hakatud.

Mõned aastad tagasi külastas mul sõber Kiievi Dünamo- Donetski Šahtjori derbit, siis olid staadionil veel suured pasunaid keelavad plakatid.
Tegelikult käisid suht rahumeelet mängu vaatamas, Lvovi ja Kiievi ukrainlastest fännid saavad omavahel hästi läbi, oleks mäng näiteks venekeelse-meelse Donetskiga toimunud, oleks pinget, mürtsu staadionil ja ümbruses vast rohkem olnud ning Bandera plagud fännikas...

Mõnuagent 007
14.12.11, 10:41
Mõned aastad tagasi külastas mul sõber Kiievi Dünamo- Donetski Šahtjori derbit, siis olid staadionil veel suured pasunaid keelavad plakatid.
Tegelikult käisid suht rahumeelet mängu vaatamas, Lvovi ja Kiievi ukrainlastest fännid saavad omavahel hästi läbi, oleks mäng näiteks venekeelse-meelse Donetskiga toimunud, oleks pinget ja mürtsu staadionil ja ümbruses vast rohkem olnud ja Bandera plagud fännikas...

Samas paduvihmaga vanal staadionil, kus kaks nädalat varem Donetsk mängis. No-no. Uus staadion oli hoolimata enda kesisest katusematerjalist võrdlemisi hubane kohake. Tegelikult oli mul võimalik ka Donetski mängule minna, kuid selleks ajaks ei saand dokumente korda korralikult ja nii läks loosi Kiiev.

kesa
14.12.11, 10:57
Samas paduvihmaga vanal staadionil, kus kaks nädalat varem Donetsk mängis. No-no. Uus staadion oli hoolimata enda kesisest katusematerjalist võrdlemisi hubane kohake. Tegelikult oli mul võimalik ka Donetski mängule minna, kuid selleks ajaks ei saand dokumente korda korralikult ja nii läks loosi Kiiev.

Kiievisse põrutame 15. juuni, Rooneyta Inglismaa vs Rootsi.
Kas Sa Kiievi uuele, uhkeldavalt "Olümpia" nimelisele staadionile jõudsid, piltide järgi tobedate jooksuradadega lahmakas.

Mõnuagent 007
14.12.11, 11:07
Kiievisse põrutame 15. juuni, Rooneyta Inglismaa vs Rootsi.
Kas Sa Kiievi uuele, uhkeldavalt "Olümpia" nimelisele staadionile jõudsid, piltide järgi tobedate jooksuradadega lahmakas.

Oli veel suletud.

urmar
14.12.11, 15:11

Lasid džinni pudelist välja. Rootsi kunn loeb ja asub tarnima. :D

Mõnuagent 007
14.12.11, 15:31
Lasid džinni pudelist välja. Rootsi kunn loeb ja asub tarnima. :D

Ukraina toll nalja ei mõista. Kunn tuleb tagasi ja igas avauses piniseb miski.

cannuman
15.12.11, 12:46
Ühesõnaga nii ongi, et me 11.06 Donetski ei roni ja FRA- ENG 4pileti (cat 3) on üle. Keda huvitab, siis PM. Ise lähme Donetski hiljem,veerand ja poolfinaali ajaks.

EDIT: Piletid läinud.

orbitaaljaam
15.12.11, 13:35
Ühesõnaga nii ongi, et me 11.06 Donetski ei roni ja FRA- ENG 4pileti (cat 3) on üle. Keda huvitab, siis PM. Ise lähme Donetski hiljem,veerand ja poolfinaali ajaks.

Mind huvitab, palju sa lihtrahvalt röövid, kapitalist :D

cannuman
15.12.11, 17:46
arvestades, et Eesti - Iirima pileti andsin tasuta ära, siis kõige hullemat oodata ei tasu minult. Kui mõni eestlane pilleteid tahab, siis omahind ja väike õlleraha tänutäheks vaeva eest oleks enamvähe piisav ma arvan.

Mõnuagent 007
22.12.11, 12:30
Hoi, kuna pean ära ütlema, et millistele mängudele ma pääseda tahan, siis uurin, et kes ja millistele mängudele ja kuidas läheb? Oleksin nimelt huvitatud mingi seltskonnaga koos bussireisist.

kasahh
27.01.12, 13:51
Kas keegi läheb Donetskisse Inglismaa - Prantsusmaa mängule ja kuidas... ehk on kellegil mingi bussiga variant minna või kui kellegil piletid olemas, aga orgunniplaani pole veel teind, võiks siis lauad kokku lükata:) (minu seltskond koosneb 3 õlle- ja spordisõbrast)

cannuman
27.01.12, 19:43
Mul üks sõber läheb, ilmselt häälega. Lisaks on veel paar venda mu käest pileteid soovinud siin samas foorumis ja just sellele samale mängule.

marconius
27.01.12, 21:17
Mul üks sõber läheb, ilmselt häälega. Lisaks on veel paar venda mu käest pileteid soovinud siin samas foorumis ja just sellele samale mängule.
Häälega Donetskisse?

cannuman
02.02.12, 12:59
jah nii ta väidab

ericbana
02.02.12, 13:03
Häälega Donetskisse?

enesetapp

cannuman
02.02.12, 13:29
ei oska öelda. vb tõesti

eika
02.02.12, 13:33
Miks enesetapp? Poola näiteks on hääletamiseks väga tšill ja ok koht, sest inimesed on sõbralikud ja abivalmid etc (nt unustasin kunagi Poolas koti, kus oli 20kEEK eest staffi a la sularaha+fotokas jne suvalise linna inimesi täis bussipeatusesse ja 10 minutit hiljem paaniliselt bussipeatusesse naastes oli kott antud putkamüüja kätte). Ei tahaks uskuda, et teisel pool piiri on kohe kõik maffiad, kõrilõikajad ja tropid. Lisaks on mul tuttavaid, kes hääletasid kuskil bulgaarias ja rumeenias ja balkanis ning olid tripiga ülirahul.

Mõnuagent 007
02.02.12, 16:03
Ei ole kindlasti tegu enesetapuga, kuid väga soovitav tõesti pole. Ehk risk ei tasu ära.

eika
02.02.12, 16:08
A mis seal siis nii retsi on? Hääletaja kui selline pole enivei ahvatlev röövisihtmärk, sest tavaliselt nad suurt vara kaasas ei kanna. Ukraina sarihomovägistajatest ma ka pole kuulnud.

Mõnuagent 007
02.02.12, 16:23
A mis seal siis nii retsi on? Hääletaja kui selline pole enivei ahvatlev röövisihtmärk, sest tavaliselt nad suurt vara kaasas ei kanna. Ukraina sarihomovägistajatest ma ka pole kuulnud.

Donetski piirkond pole lihtsalt väga turvaline kant. Nii palju, kui mina ukrainast tean.

sunnik
02.02.12, 16:42
eikaga täiesti nõus, poola on hääletamiseks nagu rusikas silmaauku ja ukraina ei peaks ka mingisuguste hulk hogani suuruste vägivallatlejatega üllatama. endal sõpru küll, kes sealkandis pöidlaga ringi reisinud, kõik on kahe jala ja kahe käega tagasi tulnud. tuleb ise tähelepanelik olla ja jälgida, kelle autosse ronitakse.

lisaks see, et EM'i ajal on tõenäoliselt hulganisti autodega liiklevaid välisturiste, kes kindlasti pikki otsi sõidavad. nad võivad küll arvata, et hääletajad on mingid kohalikud kaagid, aga siin aitab bensiinijaamades küsimine välja.

vincent
02.02.12, 17:20
endal sõpru küll, kes sealkandis pöidlaga ringi reisinud, kõik on kahe jala ja kahe käega tagasi tulnud.
see kõlab nagu rida mingi saag seitsme vms stsenaariumist.

jamesblake
09.02.12, 12:19
Noojahh, nii roosiline ka siiski ei ole, onupoeg naisega samamoodi trippis Donetskis häälega (võrdlemisi ammu muidugi, nullindate alguses kusagil), mustlased võtsid peale, tegid sujuvalt noaga ähvardades rahast ja muust tränist tühjaks. Eks selliseid asju juhtub kõikjal maailmas, lihtsalt tundsin vajadust pisike tõrvatilk teie "minu tuttav ka pani idaeuroopas ringi, kõik ülitore ja okei" mulli tilgutada.
Aga eks see arvatavasti siiski ernadjuhus oli, ei taha uskuda küll, et nii problemaatiline piirkond, et plaane seepärast muutma peab.

jamesblake
09.02.12, 12:21
Ja lisaks veel seda, et antud pätis olevat välimuselt ja olemiselt täiesti harilikud olnud esialgu, midagi kahtlast märgata polevat olnud, et ikkagi VÄGA tähelepanelik tasub olla, enne kui kusagile ronid.

sunnik
09.02.12, 15:18
eks ida-euroopas (ja tegelikult ka läänes) võib juhtuda küll, poolas küll hääletajaid paljaks röövitud, aga need ei tohiks eriti sagedased olla ja kordades tõenäolisem on see, et saad hoopis öömaja ja kõhu täis. pipragaas ja tervisekindlustus igatahes kaasa!

JanK
09.02.12, 16:09
Käisin täna Ülemistes Sportland Outletis ning seal Horvaatia koondise pusa ja särk väga väga hea hinnaga, pusa eest 20€ ja särk vist sama. Kes fänn, mingu ostku. Kenad kah veel.

P.S. Seal päris soodsat vutikraami kah veel, soovitan läbi astuda.

-Ussu Prius on änks masin............. et te kõik teaksite

Stok
10.02.12, 10:59
Rimi lihaletis on müüjannataridel Horvaatia soni ja põll ees.

JanK
11.02.12, 12:56
Mitte ainult soni, nägin ka Horvaatia kuulsaima grillahjufirma "Zjoogan" ahjusid, asi kindel - Rimi pooldabki Horvaatiat.

Kes soovib ehk veel pileteid Horvaatia EM mängudele, võite Rimi turundusjuhiga ühendust võtta, nr 6817611

Oskab keegi ehk Selveri või hoopiski Comarketi kohta öelda?

orbitaaljaam
18.02.12, 15:03
14.05 (Laupäev, täna) Teel jalgpalli EM-ile@ETV

ericbana
18.02.12, 15:10
14.05 (Laupäev, täna) Teel jalgpalli EM-ile@ETV

ülisuured tänud!! oleks maha maganud peaaegu :)

Meintz
18.02.12, 15:51
Aga mina magasin maha:(

millal kordus on?

Bart
18.02.12, 18:29
Aga mina magasin maha:(

millal kordus on?

21.02 kell 16:35 ETV2´s peaks olema.

cannuman
20.02.12, 18:29

Kaks tükki on vabalt saadaval. Kellel huvi, siis PM

Reintz
06.03.12, 03:32
Hää on tõdeda, et kogu süü enda õlul lasub.

1lves
06.03.12, 10:58
Loodan , et keegi ikkagi mõne pileti veel siin maha tahab müüa :)

Imelik on see ,et POOLA pileteid nagu ple väga kuskilt saada...
Kui on siis ainult Ukraina mängudele... :S

cannuman
06.03.12, 11:23
Poola piletid on defitsiit jah. Sinna tunduvalt mugavam reisida. Ukraina pileteid on saada, aga ainult kõige kallemaid. Mul kahjuks enam midagi üle ei ole. Endalgi veel 1 mängu piletid vaja juurde hankida.

Mõnuagent 007
06.03.12, 11:27
Ma nägin täna juba unes asja. Et mängisid USA ja Inglismaa Hannoveris ja staadion oli sitaks kipakas. Minu ees tegid sooja USA mehed, kellest tundsin ära Eric Wynalda ja Inglismaa vennad olid ilgemalt kaugel ja isegi Beckhami ei tundnud ära.
Aga mul on 16. märtsini aega mänge valida. Praegu on linnuke Ukraina-Inglismaa, Holland-Portugaali ja kahe veerandfinaali ees.

1lves
06.03.12, 11:48
Hoian pidevalt uefa.com silma peal ja olen valmis agu andma iga hetk !
Küll aga ple kunagi taolisest kohast pileteid ostnud.. Äkki keegi oskab vähe seletada mis moodi see seal käib.. nimelt kas piletid saadetakse siis koju ja nagu ma aru sain siis ainult krediitkaardiga on võimalik need soetada..
Poisike alles sellistest asjades:D

cannuman
06.03.12, 11:55
Kuumal ajal kadusid head piletid seal sekunditega. praegu ei oska öelda. Igatahes ma kirjutasin scripti mis ise kontrollib kas minu soovitud pilet on olemas ja selle vajadusel kinni paneb. Nii õnnestus peaaegu kõik vajalik ära hankida.

Piletid saad postiga koju paar nädalat enne turniiri algust ja krediitkaart on vajalik. Kui tahad rohke nõu või abi, siis saada PM mulle.

Aramis
06.03.12, 11:56
Üldiselt pole selles miskit keerulist. Kuigi minu arust oli eelmise GER MMi piletite puhul netipangas välismaksega tegu. Nagu kuidagi meenub, et Mastercardiga ma ei saanud. Või ma ajan pada. Ja mul oli ka seal mingi segadus ühel hetkel. Aga see lahenes lõpuks...
Uefa comis oli nädal aega tagasi päris esinduslik valik 1 cat pileteid, aga paar päeva hiljem oli GER-POR ntx läinud ja sellest alagrupist ainult taanlaste mängud järel. Ja nagu juba mainiti, siis kõik Ukraina asjad. Lvov on muidugi normaalse koha peal. Poleks samal ajal tööl kiire aeg, siis mõtleks sellele Donetski venue ticketile ja teeks korraliku reisi, aga esialgu on see utoopia.

Mõnuagent 007
06.03.12, 17:39
Ülehomme tuleb ühes lehes lugu, kuidas üks tüüp käis Ukrainas ja vaatas, kas Ukraina on EM-ks valmis. saab infot prostituutide, öömajade, stripibaaride ja õlle osas.

Stok
06.03.12, 19:29
Ülehomme tuleb ühes lehes lugu, kuidas üks tüüp käis Ukrainas ja vaatas, kas Ukraina on EM-ks valmis. saab infot prostituutide, öömajade, stripibaaride ja õlle osas.

Kuule, tee Tartu kohta ka üks selline lugu!

Aramis
08.03.12, 12:12

Idekas lugu..kuigi ma esialgu ainult algust nägin. Kuna päevaks Lvovi vaja minna vähemalt, siis kogu inff on teretulnud.

cannuman
08.03.12, 12:16
oot mis, tänane päevaleht vaja üle vaadata? paberil ainult või veebis ka?

EDIT: Loo algust näeb siit. http://www.epl.ee/news/sport/kui-valmis-on-ukraina-jalgpalli-em-turniiriks.d?id=64039069

Aramis
08.03.12, 12:46
No ma kuni feministide leheküljeni lugesin hetkel.

Stok
08.03.12, 14:29
No ma kuni feministide leheküljeni lugesin hetkel.

Pljääd, jäin tisse imetlema ja aeg sai otsa. :(

Aramis
09.03.12, 04:12
Pljääd, jäin tisse imetlema ja aeg sai otsa. :(

No ma tegin print screenid, aga ikka rohkemat ei suutnud.

Martin
09.03.12, 15:09
Kas keegi teab, kust saaks rentida mikrobussi, mis lubab Ukrainasse ja Venemaale sõita, sest Avised, Hetzid ja Hansabussis SRÜd ei tunnista, kindlustuse osas.

Wingback
12.03.12, 16:07
Vicente del Bosque:
"I will wait until the last minute to decide about and Torres," Del Bosque said. "Torres must recapture his goal instinct during the next few months.

Marduk
14.03.12, 17:42
Kas keegi teab, kust saaks rentida mikrobussi, mis lubab Ukrainasse ja Venemaale sõita, sest Avised, Hetzid ja Hansabussis SRÜd ei tunnista, kindlustuse osas.

Ma olen enda sõidud saand ära teha sellise firma teeneid kasutades: http://www.renneks.ee/vaikebussi-rent . Tõsi idas pole käinud.

h0ch
17.03.12, 22:59
Täna kell 14.20 näitas ETVs "Teel jalgpalli EM'ile" Itaalia koondise tutvustust. Kes ei vaadanud, siis http://sport.err.ee/jalgpall/313f5962-c6e4-44da-a6c8-765e10649044 ;)

MESSI.
18.03.12, 20:34
Vicente del Bosque:
"I will wait until the last minute to decide about and Torres," Del Bosque said. "Torres must recapture his goal instinct during the next few months.
No kui Torres kavaseb ka järgnevad mängud mängida nii nagu ta täna seda tegi, siis pole probleemi.

atleticomadrid
19.03.12, 21:27
Võimalik Euro official song. Eks neid tekib enne turniiri nagu puravike ja ei teagi milline see päris õige peaks olema aga lugu ise piisavalt rütmikas, et olla turniiri official :)
http://www.youtube.com/watch?v=mpoJBeNhf14&feature=watch_response

Tofoa
19.03.12, 23:35
Shakira vol 13598?

Ctulu
19.03.12, 23:56
täiesti õudne laul. Liiga sarnane shakira jõletisega. Selline vastik lääge hispaaniakeelne pasandus

zelee
20.03.12, 00:03
official looks ta kohe kindlasti ei saa. Puhtalt juba selle pärast, et pole inglisekeelne. Muidu tavaline rütmikas latiinokas mida suviti kusagil grillipeol kuulata.

atleticomadrid
20.03.12, 20:10
Mõni Poola/ Ukraina superstaar võib ka loa saada official kokku keevitada. Ei tule ühtegi keelele küll...

vandersell
20.03.12, 20:47
Ruslana?

cannuman
20.03.12, 21:05
http://www.youtube.com/watch?v=5AQrdjaGQRo&feature=related

Miq
20.03.12, 22:07
Härrased, kes plaanivad Kiievis toimuvaid mänge väisata - mis teil majutuse plaanid on? On seal mõni hostel/hotell, kes ei ole oma hinda viiekordistanud?

cannuman
20.03.12, 22:11
Härrased, kes plaanivad Kiievis toimuvaid mänge väisata - mis teil majutuse plaanid on? On seal mõni hostel/hotell, kes ei ole oma hinda viiekordistanud?

Nii kuidas jumal juhatab + kaasreisija tutvused. Ühtegi hosteli/hotelli pole ei Kiievisse ega mujal vaadanud.

Aramis
21.03.12, 12:00
Jumalale lootmine on alati kindla peale minek ;)
EI näe põhjust, miks peaks mõni ametlik majutusasutus hoidma oma hindu tavatasemel. aga jah, kindlasti tutvused on hinnas, eriti Ukraina territooriumil. Mina&Co Lvovi mängu külastuseks jätsime majutuse Poola poolele, mis on piiri ääres ja 80km Lvovini.

Sen
21.03.12, 14:02

Bronnisin mõned päevad tagasi 13-16. juuni sellisesse kohta nagu "Old Kiev Hostel", twin tuba 18 euri öö/nägu. Väga hea hind!

cannuman
27.03.12, 10:04
Uefa uudiskiri väidab, et piletimüük kestab 10nda aprillini. Hetkel 7 mängu veel saada (1x Harkov, 3x Donetsk, 3x Kiiev). ANdke tuld kellel veel pileteid pole.

EDIT: pidu läbi? ainult sweeden vs Frantsusmaa veel saada.

zelee
27.03.12, 23:39
http://sport.postimees.ee/787764/hiv-positiivsed-prostituudid-ohustavad-jalgpalli-emil-fanne/

Kaitsevahendid kaasa.

Even
29.03.12, 12:59
15.juuni rootsi-inglismaa ja 19.juuni rootsi-prantsusmaa. ööbin sugulase juures kesklinnas kohe kreštšatikul.

Aramis
30.03.12, 03:29
Mina näen 09.06 Saksamaa-Portugali ja 14.06 Itaalia-Horvaatiat ...Kuna autoga, siis ei sai ööbimisi normaalse hinnaga sest võis paarkümmend km-t väljaspool mängulinna neid otsida.

sayonara
31.03.12, 20:09
http://sport.postimees.ee/787764/hiv-positiivsed-prostituudid-ohustavad-jalgpalli-emil-fanne/

Kaitsevahendid kaasa.

Artiklis on öeldud, et konkreetne prostituut tarvitab ka ravimeid. Lihtsamlt fun fact of medicine, et ravi peal oleva HIV-positiivsega on nakatumisoht ka otsesel verekontaktil 0.000 (mingid protsendid). Põhjus selles, et ravimite toimel on viiruse enda kontsentratsioon organismis viidud minimaalseks (loe: väga väikseks), seega eriti ei nakatu.

cannuman
31.03.12, 20:13
tore teada. kõik Donetskisse!

kasahh
01.04.12, 12:25
Ostsin uefa.com -ist endale tükk aega tagasi donetskisse piletid ära, aga kuidas ja millal ma need kätte saan?

kasahh
01.04.12, 12:55
Kas keegi põrutab Inglismaa - Prantusmaa mängule Donetskisse bussiga ka?

cannuman
01.04.12, 13:31
Ostsin uefa.com -ist endale tükk aega tagasi donetskisse piletid ära, aga kuidas ja millal ma need kätte saan?
paar nädalat enne turna algust

Kas keegi põrutab Inglismaa - Prantusmaa mängule Donetskisse bussiga ka?
meie seltskond loobus sellest mängust

okis
02.04.12, 18:21
Sai ka nädal tagasi endale 12 juuni GRE - CZE (Wroclaw) ja 14 juuni ITA-CRO (Poznan) piletid soetatud.Krt nüüd nädal aega ööbimist otsinud.Hinnad on ikka püstloodis üles tõstetud.Kui siiamaani oli kavas bussi ja rongidega seigelda ,siis nüüd tuleb midagi muud välja mõelda.

Aramis
02.04.12, 19:38
Mnjah, Poznani mänguks võtsime endale ööbimise Koninisse.

cannuman
12.04.12, 18:03
Meie seltskonnaga saab mõni inimene veel liituda praeguse seisuga. Põrutame privaat bussiga Ukrainasse.
14.06 sõidame välja ja oleme umbes 2 nädala pärast Eestis tagasi.

Külastame Harkovi (PORTUGAL - HOLLAND), Donetski (VEERANDFINAAL, POOLFINAAL), KIIEVIT (VEERANDFINAAL) ja käime vahepeal Musta Mere ääres chillimas. Mängupiletid on varutud, infot saab PM teel.

ROOTSI KUNN
12.04.12, 19:12
Meie seltskonnaga saab mõni inimene veel liituda praeguse seisuga. Põrutame privaat bussiga Ukrainasse.
14.06 sõidame välja ja oleme umbes 2 nädala pärast Eestis tagasi.

Külastame Harkovi (PORTUGAL - HOLLAND), Donetski (VEERANDFINAAL, POOLFINAAL), KIIEVIT (VEERANDFINAAL) ja käime vahepeal Musta Mere ääres chillimas. Mängupiletid on varutud, infot saab PM teel.
Ja kui keegi peaks liituma siis kas ka talle on mängupiletid varutud ?

cannuman
12.04.12, 19:38
Ja kui keegi peaks liituma siis kas ka talle on mängupiletid varutud ?

Jah ikka.

zelee
17.04.12, 15:25
Neki avaldas mõningate koondiste koduvormid.

http://www.football-marketing.com/wp-content/uploads/2012/04/Nike-Euro-2012-Shirts.jpg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XXYChgDeKcI

atleticomadrid
18.04.12, 16:46
Hollandi võõrsilvorm on viimase peal, Prantslastel selline mõnus retro, venedel ka päris huvitav. Inglastel igav räbal nagu iga aasta.

Meintz
18.04.12, 19:28
Minu subjektiivne arvamus:
Top 3 ilusaimat särki:
1.Hispaania away
2.Holland away
3.Ukraina away
Top 3 koledaimat särki
1.Inglismaa home
2.Poola away
3.Saksamaa away
Kreeka ja Rootsi omad meeldivad ka mulle

Sen
20.04.12, 11:20
Meie neljane gäng on nüüd lageda taeva all :(
Eile tuli email, et meie imeodav hostel on tühistatud.
Tuleb otsida see Lubkivsky onu ülesse !

KIEV, Ukraine (AP) 19.04.12 - Hotel owners in Ukraine have been persuaded to lower their rates after accusations of price gouging.

Markian Lubkivsky, head of the Euro 2012 organizing committee in Ukraine, said hotel and hostel prices are no longer "critically" inflated.

"Our strongest point was that if prices are sky high, then fans simply won't come here," Lubkivsky said. "And I think this point has worked."

The statement comes days after Michel Platini urged Ukrainian authorities to prevent "bandits and crooks" from charging exorbitant prices for lodging.

Ukraine co-hosts Euro 2012 with Poland from June 8 to July 1. Some hotels in the country were charging up to 10 times their normal rates while others were canceling reservations made months in advance.

Lubkivsky promised that fans coming to Ukraine will be able to find a range of accommodations, including such low-cost options as two-star hotels, hostels and camp sites.

UEFA officials have said that lowering hotel prices remains the biggest obstacle in organizing the tournament. Critics say price gouging would portray Ukraine as a greedy country and may hurt its tourism industry for years. The government is trying to boost tourism to help the country's struggling economy.

"Copyright 2012 The Associated Press. All rights reserved. This material may not be published, broadcast, rewritten or redistributed."

fitti
20.04.12, 11:21
Peame kuhugi parki mingi eesti (telgi)küla püstitama vist.

kasahh
20.04.12, 17:24
Vot see oleks kõva!!!!

Jr
03.05.12, 23:19
Sain ka täna teada, et minek.

Saksa-Holland 13.06
Rootsi-Inglismaa 15.06
Taani-Saksa 17.06

Peale Taani-Saksat vaja Poola sõita päevaga ja Itaalia-Iirimaa ka ära näha. Suur matkabuss magamiskohtadega, hotelli peale rulli ei lähe.

Reintz
04.05.12, 01:06
Suur matkabuss magamiskohtadega, hotelli peale rulli ei lähe.
Hotelli peale vaevalt, et meist keegi raha raiskab või üldse bookida üritab. Eks ta üks suur improviseerimine ole ning saab vaid näha, kellel kõige edevam telkimine/autos magamine/suvakate juures ööbimine/jne välja kukub.

Edit: matkabuss magamiskohtadega pidi 2010 aastal meie seltskonda ka kolm nädalat majutama ja vedama. Buss arvas aga juba kolmandal päeval teisiti ja kokku jooksnud mootoriga jäi meist Tšehhi terveks aastaks maha.

Aramis
04.05.12, 01:31
Matkabussiga sai 2006 MMil käidud. Aga seekord vähemalt meie seltskond on täielikult üle nädala aja Poola erinevates hotellides.

Reintz
04.05.12, 02:04
Matkabussiga sai 2006 MMil käidud. Aga seekord vähemalt meie seltskond on täielikult üle nädala aja Poola erinevates hotellides.
Ma igaksjuhuks, et närve ja raha säästa, ei hakka üldse Donetski kanti uurima ka mitte. On plaanis mõnel kuskil telklaager püsti panna muidu?

cannuman
04.05.12, 02:08
mingid ametlikud ja mitteametlikud laagrid pannakse alati püsti. Tuleb lihtsalt soodsaim variant leida.

fitti
04.05.12, 10:11
Hotelli peale vaevalt, et meist keegi raha raiskab või üldse bookida üritab. Eks ta üks suur improviseerimine ole ning saab vaid näha, kellel kõige edevam telkimine/autos magamine/suvakate juures ööbimine/jne välja kukub.

Meie punt leidis siiski lõpuks hotelli enamvähem normaalse hinnaga - nägu 30 euri öö. Täitsa booking.comist ja puha.

cannuman
04.05.12, 12:53
Kiievisse jah? Väga hästi saadud.

Reintz
04.05.12, 13:42
Meie punt leidis siiski lõpuks hotelli enamvähem normaalse hinnaga - nägu 30 euri öö. Täitsa booking.comist ja puha.
Too on tõesti väga hästi saadud. Sellise hinnaga on juba hostelisse päris keeruline ennast sisse seada, a hotell - puhta luksus siis.

cannuman
04.05.12, 22:46
noh posid ja tüdrukud, vaktsineeritud igasugu värkide vastu?

orbitaaljaam
05.05.12, 00:06
noh posid ja tüdrukud, vaktsineeritud igasugu värkide vastu?

Dr. orbitaaljaam kirjutab välja:
http://healthyheels.files.wordpress.com/2012/04/condom-brands.jpg

dnb
05.05.12, 19:26
http://www.youtube.com/watch?v=YtDhMzDkois

raux.
06.05.12, 21:28
See peaks siis Euro 2012 ametlik lugu olema?
http://www.youtube.com/watch?v=5EVhiBGvVFc

Wingback
07.05.12, 13:25
Kõlakad, et Raul saab võimaluse Hispaania koondisega liituda.

Mõnuagent 007
07.05.12, 17:53
Kõlakad, et Raul saab võimaluse Hispaania koondisega liituda.

Jepjep, mul juba ihu imelik!

vincent
08.05.12, 01:17
See peaks siis Euro 2012 ametlik lugu olema?
http://www.youtube.com/watch?v=5EVhiBGvVFc
niivõrd ilge, et kõlab igati usutavalt.

Mõnuagent 007
08.05.12, 12:37
Hahahahahhaa--eeeeh--hahhahahhaa. Minge v*ttu!

Tofoa
08.05.12, 13:47
Rossi, Sagna, Puyol - kes järgmisena?

zelee
08.05.12, 14:01
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-17898302

Poola võitleb hjuuligaanidega.

marconius
08.05.12, 22:17
Homme saabuvad piletid-By End of Day...

cannuman
08.05.12, 22:19