320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Edgar Savisaar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edgar Savisaar

    Viimaste päevade sõnavõtud selle mehe poolt on ikka väga venemeelsed ja tahaks teada kas ta peaks jätkama Tallinna linnapeana?Kas meil on vaja linna juhtima sellist inimest kes on nii venemeelne.
    359
    Ta peaks tagasi astuma!!
    81,89%
    294
    Jätkaks linnapeana
    7,80%
    28
    Olen erapooletu.
    10,31%
    37
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Kindlasti tagasi astuma!!
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      #3
      savisaar kaebab politsei vägivalla jõksile ära
      Tallinna linnapea Edgar Savisaar lubas pöörduda väidetava politseivägivalla uurimiseks õiguskantsler Allar Jõksi poole.


      Linnavalitsus: me olime koos tallinlastega
      Tallinna linnapea Edgar Savisaar lükkas ümber meedias levinud süüdistused, nagu oleks ta viimaste päevade pöördeliste sündmuste käigus linnarahva unarusse jätnud.


      Savisaar: me peame Ansipi sõjast välja tulema
      Keskerakondlik linnavalitsus soovib 4. mai keskpäeval kutsuda kokku Kodurahu foorumi, et aidata linnal taastada kodurahu ja turvatunne. “Me peame sellest Ansipi sõjast kuidagi välja tulema,” sõnas linnapea Edgar Savisaar.


      Savisaar: meie päästame Eesti
      „Me oleme Eesti venelaste silmis olnud üks usaldusväärsemaid poliitilisi jõude. Võimalik, et ainus usaldusväärne poliitiline partei. Ma usun, me sõnal on kaalu ja ma tean, et ka paljud eestlased hindavad meid selle eest. Meil tuleb tegutsema asuda,“ kirjutas Edgar Savisaar eile oma blogis.


      savisaar "ma olen rohkem eestlane kui ansip ja ligi!"


      jne jne sõnavõtu, uskumatu milline ta ikka on, USKUMATU, kutsun Eesti Politseid Savisaart vahi alla võtma kui üht provokaatorit

      Peeter Oja komentaar Edgari kohta ütleb kõik
      Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.

      Kommentaar


        #4
        "Savisaar ei usu, et rahvas suudab enam valitsust usaldada"

        Savisaare suust tuleb puhas kuld
        Ma arvan, et rahvas ei suuda enam Savisaart usaldada.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          #5
          Täiesti riiki õõnestavad sõnavõtud. Kuigi mõnes asjas võib vanal peerul ka õigus olla ,e i ole praegu kohane aeg riigivõimu vastaseid avaldusi teha. Tegemist on rahvusliku julgeoleku probleemiga,mida ei tohi kasutada isikliku poliitilise platvormi edendamsieks. See on väiklane lühinägelik, isegi reeturlik.

          Kommentaar


            #6




            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              #7
              pange tahele, etsil on veelgi miskit varrukast votta, a la et miks peab maksumaksja rahadega neid kulutusi kinni maksma jne.

              tallinlased voiks toesti algatada selle mehe vastu umbusaldust. kahju et Eesti Vabariigi pealinn just pole eestimeelne.

              lisaks veel seda, et ets, mis integratsioonist sa raagid? normaalsed venelased on integreerunud Eesti uhiskonnaga. need kes laamendasid, need ei integreeru kunagi meie uhiskonnaga. need inimesed tuleb panna lihtsalt fakti ette- kas elad meie reeglite jargi voi lahed minema siit. lihtne. nammutada pole motet.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust




                Ma arvan, et liiga palju sini-must-valget sai. Rohkem peaks panema punast ja siis vene trikoloori. Kuid muidu hea

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                  Ma arvan, et liiga palju sini-must-valget sai. Rohkem peaks panema punast ja siis vene trikoloori. Kuid muidu hea
                  pole minu tehtud. EPLi kommentaaridest leidsin lingi. Aga jah, vene värve peaks rohkem olema.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    #10
                    "Savisaare" blogi: Meil on ... meie oleme ... meid ... Mina ... minu .... mind ...

                    Kommentaar


                      #11
                      Mike Emelai on kah rohkem eestlane kui Edgar Savisaar.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kutsun Eesti Politseid Savsiaart Vahistama Kui KÕige Suuremat Provokaatorit

                        Kommentaar


                          #13
                          Savisaarest on saanud viimasel ajal lausa hale kloun. Tühi inimene.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas lennat Vaata postitust
                            "Savisaare" blogi: Meil on ... meie oleme ... meid ... Mina ... minu .... mind ...
                            http://savisaar.blogspot.com/2007/04...tab-ansip.html

                            Võimsad kommentaarid seal.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                              Võimsad kommentaarid seal.
                              Need on kõik Savipätsu enda pandud ju.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X