PDA

View Full Version : Mis klubi(de) käekäik sind huvitab?

lorenzo
07.05.07, 03:01
mind huvitab, et milliste Hispaania klubide fannid meil siin on ja milliste Hispaania klubide tegemised foorumlasi huvitavad. See naiteks aitab kasvoi kajastada soccernetis La Ligas toimuvat jne. kuna valik on 10 klubi hulgast, siis kui kellegil on oma lemmik, mis siia ei mahtunud, siis voib siia julgelt postitada.

naljameestel palun jatta teema puutumatta!

ahjaa, voite panna mitu klubi, mis teid huvitab, kasvoi koik mis nimekirjas on

Aílton
07.05.07, 08:14
Nagu näha on barca ülekaalukalt parim:D

nodisco
07.05.07, 11:51
Minu hääle sai Deportivo muidugimõista.
Aga suurel või vähemal määral lähevad korda ka teiste klubide tegemised.

Neevitser
07.05.07, 12:55
Minu hääle sai Atletico Madrid.....äärmiselt sümpaatne klubi ja loodan, et järgmine hooaeg ka ilma Torreseta midagi suudetakse korda saata.
Pöialt hoian ka linnarivaal Realile.

Barca-Freddy
07.05.07, 14:49
No läbi ja lõhki uurin ja puurin Barcat, mõistagi.

Aga veel on paar hooaega meeldinud mulle Sevilla ja selle hooajaga on nad väga arvestatavaks klubiks muutunud. Tundub, et lausa suurklubiks. Ma usun, et suurem osa staare jäävad püsima klubisse. Veel meeldib Valencia, eriti sellepärast, et nad nii hispaania-meelsed.
Atletico Madridi nagu jälgin ka mingil määral, aga ega nad mulle eriti ei meeldi.

Üldiselt jälgin ma kogu La Ligat. Kõigi meeskondade vorm ja selline värk on suht teada koguaeg.

Maekas
07.05.07, 15:44
Pöialt hoian Real Madridile ja igapäevaselt hoian end kursis kõige klubiga seonduvaga. Ülejäänud klubid nii väga ei meeldi, aga Euroopas hoian pöialt kõikidele hispaania klubidele ja jälgin ka seal edukalt esinevate klubide käekäiku liigas. Selliste väiksemate üllatajate, Getafe ja Zaragoza, tulemustel hoian ka silma peal.

Kasper
07.05.07, 16:01
Nagu näha on barca ülekaalukalt parim:D
Naat:D!
Aga ma hoian eelkõige põialt Real Madridile, kuid mul ei ole ka teiste klubide vastu midagi. Real on ikkagi ju selle aasta meister.;)

Aílton
07.05.07, 16:13
Aga ma hoian eelkõige põialt Real Madridile, kuid mul ei ole ka teiste klubide vastu midagi. Real on ikkagi ju selle aasta meister.;)

Meister ei ole veel, aga tuleb põnev lõpp ja see oleks realile suur korda minek, eriti vaadates kus vahepeal sipeldi, aga ma arvan et barca siiski võidab või siis eriti hea oleks kui sevilla paneks kinni, eriti hea ninanips suurklubidele!Krt kuna ma esimene hääletasin siis oli kõva 100 prossa barca poolt:D

lorenzo
07.05.07, 16:32
ma kordaks veelkord, et selle kusimuse point ei ole mitte selles, et kes kelle poolt on ja kes peaks tiitli voitma, vaid et kui palju ollakse uldse huvitatud erinevate Hispaania klubide tegevusest ja milliste klubide tegevust voiks rohkem kajastada, nii siinses foorumis kui ka soccerneti esilehel

Barca-Freddy
07.05.07, 17:20
Real on ikkagi ju selle aasta meister.;)

Sa oled ajast 4 aastat maas ;)

avscol
07.05.07, 17:24

Kaspar on leiutanud ajamasina ja sõitnud tagasi aastasse 2003
:D

Romka
07.05.07, 17:25
Mina hääletasin Valencia poolt. Igati sümpaatne klubi aga millegi pärast kipub Real Madridi ja Barcelona varju jääma.

Bob_Loblaw
07.05.07, 17:45
Madrid sai minu hääle, Barca, Seviila, Valencia käekäik huvitab ainult siis kui see hea pole ^^

Kasper
07.05.07, 18:29
Kaspar on leiutanud ajamasina ja sõitnud tagasi aastasse 2003
:D
Kes see Kaspar on? Aga te lihtsalt veel ei tea kes on hooaja 2006/07 La Liga võitja, aga mina tean.
Aga soccerneti esilehel võiks olla rohkem juttu kõigest mis Hispaanias jalgpalli vallas on juhtunud või juhtub.

resorte
07.05.07, 20:27
Real Betisi ja Villarreali uudised on peamiselt mul iganädalasel uurimisel. Betis huvitab nagu juba vanast ajast, kui CMis mängimisel meeldima hakkas ning pärast Rafa Sobise tulekut uurin vast isegi veel rohkem. Villarreal meeldib pigem seal mängivate argentiinlaste poolest, küll pärast Riquelme ära saatmist on huvi veits jahenenud, eks juulis tuleb tagasi. ;)

Barca-Freddy
07.05.07, 23:35
Kes see Kaspar on? Aga te lihtsalt veel ei tea kes on hooaja 2006/07 La Liga võitja, aga mina tean.
Aga soccerneti esilehel võiks olla rohkem juttu kõigest mis Hispaanias jalgpalli vallas on juhtunud või juhtub.

Mida sa ajad, ausalt?

maanus
09.05.07, 01:17
Pean tunnistama , et jah, tavaliselt tabeli alumist otsa väga ei uuri kui just tõesti mingi Mallorca, Depori või Celta sugune sealt kandist mingit spurti hooaja lõpus ei alusta. Aga üritan näppu nii öelda pulsil hoida ja uudiseid loen huviga, eriti neid ,mis võiksid tuleviku silmas pidades Real Madridi puudutada ka konkurentide tegemiste näol.Paraku on nii läind, et Reali põhikonkurente on siin nii kolm-neli, ja neist Barca on olnud huvitav sats jälgida juba üle kümne aasta.Atletico ja Valencia on nagu nad on, üks kõigub vormikõvera erinevatel külgedel ja teine lubab iga hooaja alguses tiitli või vähemalt euromängu koha võita (kerged paraleelid ühe teise Euroopa suure liigaga kus on ka üks linna klubidest kellele pannakse hooaja alguses suured ootused suhu, kus aga tunduvalt edukam on teine linna klubi), no ja siis paar klubi kuhu maanduvad näiteks exReali mängijad .Hetkel siis Zaragoza kõrval ka siis see Savio klubi. Viimasel ajal on õnnestunud ka suht palju näha Real Madrid TV´d ja seal näeb Castilla mänge ja noh, nii ja naa, päris La Liga pole aga huvitav. Siia teemasse sobib ka tähelepanek, et kuhu on jõudnud omadega kunagine UEFA Cupi finalist Alaves, masendav.

rasmer
09.05.07, 16:52
Ikka Barca, mingil määral pakub huvi ka Valencia

antz08
09.05.07, 19:32
Huvi pakub Valencia.Neile pöialt hoitud juba pikemat aega.