320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sall on olemas aga...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sall on olemas aga...

    Sallid on olemas.Ma ei hakka siin nüüd arutama kas jäeti plussi või miinusesse, kuna eesmärk oli ju salle myya mitte kasumi pärast!(?)
    Igatahes selline mõte käis läbi(nagu paljudel ma arvan)et kas peapaelu polex mõtet teha?Peax nagu odavam ka olema nati...Kujundust ma eriti ei tea, aga võix olla silmatorkav(kuid mitte liiga)nii et koondise särgiga ja salliga sobix, sealjuures ise ka nähtavax jäädes...

    #2
    Hea mõte,aga keegi peaks kujundama. saaks kindlasti sallides tunduvalt odavamalt.
    Olles ise üks sallide tegijaid tean seda täpselt.
    andke teada ,kui veel mingeid huvitavaid ideid pähe tuleb.
    ei kujutagi ette ,kui palju neid peapaelu kantakse on olemas ju ka pearätikud . või on see üks ja sama
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      pearätik oleks isegi parem kui peapael.
      ja kujundus peaks olema suht lakooniline
      näit. valgel põhjal must ja sinine triip vms.
      jalgpall on elustiil

      Kommentaar


        #4
        Ise kujutan kyll ette mihuke see pearätik võix olla aga mul on halb kuntsnikukäsi
        Nt. minu stiiliga lähex peapeal kokku....Nt. Papale sobix rätt...peax yhe valima...
        Rootsikunn sina seal sallide tegijana(said nime ka sellest, vist) uurida ei saax äkki sama firma teeb muid säherdusi asju ka?

        Kommentaar


          #5
          See firma teeb igasugu asju ja on nõus ka kõike fännindusega seonduvat tegema ,ainult oleks vaja natuke kunstnikukätt.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Mis sallist jutt käib? Kui ikka sellest sallist, millega mehed ajakirjanduse veergudel poseerivad() siis oleksin ise ka huvitatud paari salli ostmisest. Kellega ühendust võtta? Siin Võrus on selle atribuutikaga täpselt nii, nagu ta on... Ja mida muust atribuutikast saada on?
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #7
              Kas mitte Indrek ei tööta sellises firmas, kes võiks kujunduse enda kätte võtta?

              Kommentaar


                #8
                Pasunad

                Natsa teemast mööda, aga tahaks teada kas kuskil ka fännipasunaid müüakse(MITTE neid kossu jaoks mõeldud vaid neid mida FLORAS kunagi müüdi- olid sellised rohelised torud, maksid kuskil 50 eeku).?
                JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                Kommentaar


                  #9
                  Pasunatega on selline lugu,et täpselt selliseid nagu vanasti Flora poes müüdi ei ole. AGA saab veel paremaid ,need on sutsu kallimad aga teevad ikka tõeliselt võimast häält.
                  Originaalselt on nad mõeldud jahipasunateks,mingit pillipuhumise oskust pole vaja,lihtsalt puhud õhku sisse.
                  Kuna minu äritegevus on ka jahitarvete kauplustega seotud siis saan sealt soodushinnaga tellida. Erinevaid m
                  udeleid on palju aga keskmine hind oleks ca-150-200.-eeki
                  Kes tahab andke tellimus sisse ,sest alati neid pole ka ja siis saab tellida.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    kvaliteet vs kvantiteet


                    jajah! see asi olgu kohe ära öeldud, et miskite papist plärudega pole m6tet häält tegema hakata... hästi kurb on vaadata korvpallikoondise mänge, kus taustaks on yhtlane plänin. krt, saal on rafast täis, yhine vilekoor vastase rynnakute ajal m6juks ytlemata v6imsalt... selle asemel on aga hoolimata mängusituatsioonist 6hus miski imal undamine, mis vähemalt teleriekraanilt m6jub ysna kurvastavalt... kossuliit saab loodetavasti aru, et nii see asi enam minna ei saa ja korjab varsti need pseudopasunad raffa käest ära... nujaa, see oli nyyd siis sissejuhatuseks

                    jutu m6te see, et kes kavatseb endale pasuna osta, see tehku seda täie t6siduse ja sihikindlusega ning eelistagu kvaliteetset kraami. midagi sellist, millest t6epoolest tolku on. m6ttekas on ju m6ne 6lle pealt kokku hoida ja kvaliteeti investeerida?

                    seega -- tundub, et tomi väljapakutud kaubal on jumet... pasun peab olema ikke siukesest materjalist tehtud, mis voolavat vett ei karda ja millega saaks pähkleid purustada papist torud v6ivad aga lätimaale tagasi minna ja sinna endale pesa punuda ning saagu neid kasv6i palju , peaasi, et nad eesti jalkafännidest endid eemale hoiaksid! hau!!!

                    aif.

                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #11
                      Indrek töötab küll sellises firmas. Millist abi vaja on?
                      memer of Gaskoff fan club

                      Kommentaar


                        #12
                        Krt ja põrgu!!!


                        Mul ka tuli üks hea idee mida keegi pole siin välja pakkunud.Vaja kiirets Jansaga ühendust võtta ja küsida mis ta asjast arvab.
                        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                        Kommentaar


                          #13
                          Teil siin on üpriski head ideed. Ja peale selle te võiksite märku anda sellest mida te täpsemalt sallil või rätil näha tahate. Ma võiks seda üritada ka ise joonistada kuna endal hea joonistamis käsi. Peale selle ma hetkel kavandan alles Florale salli aga see on mu enda lõbu. Kindlasti viksid olla ka mingid nokatsid (kuna paljud ei soovi nii rätte, kui paelu kanda). Igal juhul antke teada, mis seal peal peaks olema.
                          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                          http://runplus.wordpress.com

                          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                          Kommentaar


                            #14
                            eesti koondise värvides nokkmyts? eeeeee....eeeehei arvan ma... see on siuke kahe teraga m66k... esialgu v6iks miskit ohutumat toota....
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by aiFo

                              eesti koondise värvides nokkmyts? eeeeee....eeeehei arvan ma... see on siuke kahe teraga m66k... esialgu v6iks miskit ohutumat toota....
                              Mina nagu mytsi ei tahax...saan aru et myts kyll aa jalgpallis on jah see nagu kahe sabaga hiir
                              Muidu enne Venemaa mängu võix asja korda ajada?mis arvate?kes seotud on nende asjadega?
                              P.S. Järgmisex talvex siis juba fänni talvemytsid?Siis fänni kilekad?(ok algul piirdume nede asjadega)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X