320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ma ei ole vaadanud seda saadet Eesti otsib superstaari. Küll vaatsin eelmist saadet kus valiti Balti riikide superstaari ja selle saate võitis Lõuna-Eesti tüdruk nimega Kerli Kõiv. Mina ei ole hiljem temast eriti midagi kuulnud. Kas ta sai oma plaadilepingu ja kas ta ka plaadi välja lasi, ei ole mulle teada. Vist jäi kõik soiku, nagu tavaliselt selliste üheööprojektide puhul. Kerli laulis ju seal saates väga hästi siiski. Aga mul on tunne, et muusikatööstus kasutab kõike ära ainult iseenda huvides ja nn. staarihakatistele tehakse lihtlabaselt tünga. M.O.T.T.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas lennat Vaata postitust
      Ma ei ole vaadanud seda saadet Eesti otsib superstaari. Küll vaatsin eelmist saadet kus valiti Balti riikide superstaari ja selle saate võitis Lõuna-Eesti tüdruk nimega Kerli Kõiv. Mina ei ole hiljem temast eriti midagi kuulnud. Kas ta sai oma plaadilepingu ja kas ta ka plaadi välja lasi, ei ole mulle teada. Vist jäi kõik soiku, nagu tavaliselt selliste üheööprojektide puhul. Kerli laulis ju seal saates väga hästi siiski. Aga mul on tunne, et muusikatööstus kasutab kõike ära ainult iseenda huvides ja nn. staarihakatistele tehakse lihtlabaselt tünga. M.O.T.T.
      Kerli käis u. pool aastat tagasi (võin ajaarvestusega ka eksida) Kahvlis. Suurt ei mäleta, mis ta seal rääkis, aga niipalju ma mäletan, et töö pidavat endiselt käima ja midagi mainiti ka võimaliku plaadi kohta.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Neth Vaata postitust
        Kerli käis u. pool aastat tagasi (võin ajaarvestusega ka eksida) Kahvlis. Suurt ei mäleta, mis ta seal rääkis, aga niipalju ma mäletan, et töö pidavat endiselt käima ja midagi mainiti ka võimaliku plaadi kohta.
        Kahvli saatest on minugi inf pärit

        Kommentaar


          #34
          KERLI's profile including the latest music, albums, songs, music videos and more updates.

          Kommentaar


            #35
            Kerli proovis õnne Eesti eurolaulu eelvoorus ka
            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
              Kerli proovis õnne Eesti eurolaulu eelvoorus ka
              http://www.youtube.com/watch?v=0DVIcSkpejc
              Jah, 100 aastat tagasi...

              Kommentaar


                #37
                2004, kui täpne olla.

                Kommentaar


                  #38
                  ei tea kaua see rivo seal pysib?
                  v6iks juba 2ra minna pointless tyyp
                  Parem must minevik, kui lilla tulevik.

                  Kommentaar


                    #39
                    nii kaua kuni väikestel tüdrukutel kõneaega on
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      #40
                      jobud. rivo on ainuke, kes midagi jagab


                      mina olen kahe käega rivo poolt! gõu täkk

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                        nii kaua kuni väikestel tüdrukutel kõneaega on
                        6ige
                        pakun et nad ei helista aint saadavad sms
                        Parem must minevik, kui lilla tulevik.

                        Kommentaar


                          #42
                          Issand jumal !!
                          Rivo läks edasi ! Klge rahvas, see on lausa naeruväärne!
                          Raimondo langes Rivo kahe silma all..issakene ma lihtsalt ei või.

                          Kommentaar


                            #43
                            nonii raimondo is out, suht üllatus, aga rivo võidab veel ära

                            edit:viimane ühislaul kukkus ka ilusasti välja!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #44
                              Kahjuks seda saadet ei näinud ja vaevalt seda kuskil netis jälgida saab aga loodan et Luisa suudab võita kuid vaadata kuidas Rivo igast saates napilt pääseb siis mine tea ja ta selle jama ka ära võidab
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #45
                                Kuna on maailmas selline asi päris kuulsaks saanud, et superstaari finalistid laulavad oma maa hümni kuskil mängul vms. Siis oleks päris vinge kui meie 9 finalisti laulaksid Eesti hümni horvaatia mängul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X