PDA

View Full Version : Eesti otsib superstaari

Leheküljed : [1] 2 3 4

aanvaller
19.05.07, 00:48
Kuna ametliku teemat sellel vist ei olnud, siis mõtlesin teha:D
Isiklik lemmik on ka?
Ps. Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas selline klounipoiss Rivo sinna ültsegi sattunud on? No näha on, et poiss proovib, aga c'moon, laulmine pole tema ala.

kjuutipai
19.05.07, 01:20
no mulle meeldib väga luisa, tal on uskumatult hea hääl ja tundub sihuke kindel neiu olevat. muidugi on see rannapi lemmikpoiss ka väga omapärane ja huvitav, aga superstaar ta vist päris ei ole...

17
19.05.07, 01:22
Nele :/

..

PraS
19.05.07, 01:29

..

Mikoke saa aru ükskord, et Nele ei taha sind :(
Praegustest kõige meeldivaim Luisa.

vaikiv mees
19.05.07, 01:58
rannapi lemmikpoiss

sloleht (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=230200):
v6tab lemmikpoisi endaga kaasa

aanvaller
19.05.07, 12:13

..

Nele on mulle, sorry :love:

aanvaller
19.05.07, 12:26
Ma ei saa lihtsalt aru, et kas Eestlaste muusikatundmine on nii sitt? Ega ime et Rivo on nii kaugele pääsenud, ja ime ka et Eurovisioonis nii halvasti läks. Ja siis esitatakse lolle küsimuse, et kes süüdi.
Kuidas on võimalik et NELE JA ANNA-LIISA langevad nii vara konkurentsist?
-Nad kuuluvad kindlasti kolme parima hulka.
Rivo (ja Taavi) out.
Issand jumal mõelge nüüd reaalselt. RIVOL puudub igasugune noodi tundmine! Vend laulab täiega võssa. Ükski kuradi noot ei näe teist. Ei näe ööd ega metsa.
Sorry läksin liiale, aga ma ei või. Ja õnneks on teema off-topicus ka :)
Mu top 5.
1) Luisa
2) Birgit
2) Raimondo
3) Taavi - Tal on mingine omapära, aga ta ei sobi ju superstaariks. Ta on imelik. Vaadake ise siis. http://www.youtube.com/watch?v=FwIb3LsaBpE
Selline peakski meid minema esindama välismaale.? Andke andeks. Ta tooks meile ju ainult häbi. Ta on lihtsalt selline.. eemn.. munaimeja:D

Hogweed
19.05.07, 13:14
see Taavi tahab olla mingi urmas alender

gaius
19.05.07, 13:25
see Taavi tahab olla mingi urmas alender

Mis sellest sis halba on?

Vähemalt ta järgib mingit kindlat stiili ning on lõpuni selles kindel.

Daz Booob
19.05.07, 13:37
kõik tütarlapsed oskavad laulda - üks paremini kui teine - aga nad kõik on näotud. Värk natsa püüab aga siiras ebakindlus paistab välja.

lorenzo
19.05.07, 14:39
ma pole seda saadet nainud ja ei tea pohimotet, aga mis mottes otsitakse superstaari? lauljat?

meil siin Portugali teles just lõppes andekate otsimine. võitis mingi akrobaatide rühm. aga oli igasugu tüüpe eri aladel- lauljaid, naljamehi, muusikuid, trikimehi. point oli selles, et pidi olema mingi paariminutiline kava, mis pidi olema piisavalt omapärane. sihuke asi võiks ka Eestis olla. iseasi muidugi kas meil oleks mingeid andekaid tüüpe erinevatel aladel

aanvaller
19.05.07, 14:52
ma pole seda saadet nainud ja ei tea pohimotet, aga mis mottes otsitakse superstaari? lauljat?

meil siin Portugali teles just lõppes andekate otsimine. võitis mingi akrobaatide rühm. aga oli igasugu tüüpe eri aladel- lauljaid, naljamehi, muusikuid, trikimehi. point oli selles, et pidi olema mingi paariminutiline kava, mis pidi olema piisavalt omapärane. sihuke asi võiks ka Eestis olla. iseasi muidugi kas meil oleks mingeid andekaid tüüpe erinevatel aladel

Ameerikas oli ka mingi taoline saade. Telekas kandis üle.
Mingi " American star" vms.

aanvaller
19.05.07, 15:10
"American Idol"

Ei ole. American Idol on sama, mis Eesti otsib Superstaari.
Aga me rääkisime, et on selline versioon ka, kus otsitakse andekaid inimesi. Neil on alati paariminutiline kava, kus näitavad mida suudavad. ( Ükskõik mida, akrobaatia, mustkunst,laulmine vms). Ja siis selgitatakse võitja.
Eelmine aasta jälgisin Ameerika versiooni ka, ja seal valiti võitjaks breikkar.

Aílton
19.05.07, 15:42
RIVOL puudub igasugune noodi tundmine!

mis sa tahad öelda et kui nooti tunda, siis on laulja valmis vä?

mina rivo suhtes nii karm ei oleks, see on selge et paljud laulud ei sobi talle, aga välimust tal on ja erineb ka teistest nagu taavigi ning umbe igav oleks ka kui kõik mesihäälsed tsikid saates oleks ja kui lõpuks plaati hakkaksin ostma, siis ma küll ei mõtleks kui oleks valida birgiti või rivo vahel, neid nö muusikali lauljaid on meil eestis küll. minu valik superstaariks oleks arvatavasti taavi, kuigi tema see stiil pikapeale väsitab või siis kahju et mihkel välja langes, tema oleks kah sobinud, kuna tema hääl kannatab seinast seina laulda. nende alles jäänud tüdrukute suurim probleem ongi et nad ei kannata roki või raskema muusika laulmist, minu jaoks peab suberstaar suutma kõike laulda, nagu öeldud hala-lauljaid on küllaga. see on vaid minu arvamus.

aanvaller
19.05.07, 17:10
mis sa tahad öelda et kui nooti tunda, siis on laulja valmis vä?

mina rivo suhtes nii karm ei oleks, see on selge et paljud laulud ei sobi talle ...

HAHA, muidugi on laulja valmis on tunneb nooti (+ välimus). Ma võiks enda kohta öelda ka laulja, sest tunnen nooti.:D No Rivol seda välimust on, aga lauluhääl puudub. Ja kui ta peakski võitma, siis kes ta albumeid ostma hakkaks? VÄhemalt meie küll mitte. Vb siis see "rivofännklubi" kes hääletuse peale kulutab tuhandeid kroone hakkaks ostma..Vot.Mul on ka kahju, et Mihkel välja kukkus, tal oleks välimust ja lauluhäält, nagu Raimondol.. Aga lihtsalt valis vale laulu.
kõikidel oma arvamus, mis teha.

Ps. jätkan selle välimuse poolest.
Kaire Vilgats on laulja aga tal puudub välimus.
Eda Ines on laulja kellel on välimus. - ehk on igasuguseid.

TeeleS
19.05.07, 17:44
Ps. jätkan selle välimuse poolest.
Kaire Vilgats on laulja aga tal puudub välimus.
Eda Ines on laulja kellel on välimus. - ehk on igasuguseid.

Eks ilu ole vaataja silmades. Kui oled suurema kondiga, ei tähenda see kohe, et välimus puuduks.

Aílton
19.05.07, 18:56
Normaalne, tead sa beef mida nooditundmine laulmise juures tähendab, see tähendab seda et sa oskad laulu laulda õigelt kõrguselt ja õige pikkusega. Noodi tundmine ongi viisipidamine, ega viisi pidades ei ole sust lauljat kui hääl sitt. Mõtle natuke järgi, ma mõtlen ka...

lennat
19.05.07, 19:07
Beaf, mis sa selle fraasiga mõtlesid, ma mõtlesin teha? Ega ometi mitte seda, n.n. vanainimeseasja ..

aanvaller
19.05.07, 19:21
Beaf, mis sa selle fraasiga mõtlesid, ma mõtlesin teha? Ega ometi mitte seda, n.n. vanainimeseasja ..

Selgita nautkene seda nn. vanainimeseasja:r66m16:

Erko
19.05.07, 21:40
Mida saade edasi, seda rohkem on hakanud mulle meeldima Birigit. Alguses nagu ei pannud tähele ja tundus päris igav, aga tegelikult päris hea. Kui järgmises saates see Rivo ka välja ei lange, siis ma ei tea. Ma usun, et isegi punk/rocki, mis peaks olema tema leivanumber, suudaksid teised paremini teha.

Neth
19.05.07, 22:35
Äärmiselt kahju, et Anna-Liisa välja langes. Tema ilu ja võimas lauluhääl, olid ainsad põhjused, mis sundisid mind iga pühapäev superstaari-saadet vaatama.
Kahju et ei ole miinusringi, mille kaudu kaunitar tagasi tuua.

aanvaller
19.05.07, 23:06
Äärmiselt kahju, et Anna-Liisa välja langes. Tema ilu ja võimas lauluhääl, olid ainsad põhjused, mis sundisid mind iga pühapäev superstaari-saadet vaatama.
Kahju et ei ole miinusringi, mille kaudu kaunitar tagasi tuua.

No, aga Nele kuulus ka sinna.

Neth
19.05.07, 23:12
No, aga Nele kuulus ka sinna.

Kuhu siis täpsemalt?

aanvaller
19.05.07, 23:29
Kuhu siis täpsemalt?

Kuulus sinna, mis sundis mind iga pühapäev saadet vaatama.
Ja teate mis mu enesetunne ütleb?:D
Langevad veel kõik birgithid, raimondod ja luisad välja ja võitja selgitatakse kahe ülitobeta laulja vahel. Munaimeja Taavi ja supermän Rivo vahel.

Hogweed
19.05.07, 23:34
Rivo ja Taavi võiksid välja kukkuda ja ma ei saa aru mis see EMO Rivo otsib sealt

aanvaller
19.05.07, 23:48
Rivo ja Taavi võiksid välja kukkuda ja ma ei saa aru mis see EMO Rivo otsib sealt

1) Tee kirjakeel selgeks
2) Rivo otsib plaadilepingut

kyps
20.05.07, 00:14
Kõigil suurtel superstaari huvilistel soovitan läbi lugeda Andrus Kivirähi arvamusloo 17. märtsi Päevalehest http://www.epl.ee/artikkel/378486

"Võib muidugi korraldada televõistluse “Eesti otsib suusakuningat”. Tuhat lolli tuleb kokku, paneb suusad jala otsa ja laseb mäest alla. Lisaks muud jõu- ja ilunumbrid, peoga sekka muhedat huumorit. Suveks on võitja selgunud. Eesti on leidnud suusakuninga! Oma väge demonstreerib ta Õllesummeril, sooritades kraana tipust uhke benji-hüppe, suusad jalas ja uisud käes."

ALEKOK
20.05.07, 00:32
Enda lemmikud Nele ja Luisa.

Aga ma ei saa aru mida kõik Rivo kallal mölisevad. Laulda ta ei oska - see on selge. Kuid temas on praegustest finalistidest "xkromosoomlikust". See ei ole Kaks Takti Ette, vaid siin otsitakse superstaari.See on selge, et kui ta saadet ei võida, saab temast ikkagi Eesti mõistes superstaar.

gaius
20.05.07, 11:24
Keegi sii ennem rääkis sellest et superstaar peaks valdama vabalt igat zanrit, vaidleks just vastu superstaar peaks just olema tugev OMA zanris. Kas kujutate ette Hendrixit laulmas näiteks Sinatra ballaade või vastupidi?

Tähtis on kuulajatele pakkuda just midagi uut ja teistest teistmoodi.

budu
20.05.07, 12:37

sa ise ka aru saad mida sa meile öelda soovid???

lennat
20.05.07, 13:04
Ma ei ole vaadanud seda saadet Eesti otsib superstaari. Küll vaatsin eelmist saadet kus valiti Balti riikide superstaari ja selle saate võitis Lõuna-Eesti tüdruk nimega Kerli Kõiv. Mina ei ole hiljem temast eriti midagi kuulnud. Kas ta sai oma plaadilepingu ja kas ta ka plaadi välja lasi, ei ole mulle teada. Vist jäi kõik soiku, nagu tavaliselt selliste üheööprojektide puhul. Kerli laulis ju seal saates väga hästi siiski. Aga mul on tunne, et muusikatööstus kasutab kõike ära ainult iseenda huvides ja nn. staarihakatistele tehakse lihtlabaselt tünga. M.O.T.T.

Neth
20.05.07, 13:10
Ma ei ole vaadanud seda saadet Eesti otsib superstaari. Küll vaatsin eelmist saadet kus valiti Balti riikide superstaari ja selle saate võitis Lõuna-Eesti tüdruk nimega Kerli Kõiv. Mina ei ole hiljem temast eriti midagi kuulnud. Kas ta sai oma plaadilepingu ja kas ta ka plaadi välja lasi, ei ole mulle teada. Vist jäi kõik soiku, nagu tavaliselt selliste üheööprojektide puhul. Kerli laulis ju seal saates väga hästi siiski. Aga mul on tunne, et muusikatööstus kasutab kõike ära ainult iseenda huvides ja nn. staarihakatistele tehakse lihtlabaselt tünga. M.O.T.T.

Kerli käis u. pool aastat tagasi (võin ajaarvestusega ka eksida) Kahvlis. Suurt ei mäleta, mis ta seal rääkis, aga niipalju ma mäletan, et töö pidavat endiselt käima ja midagi mainiti ka võimaliku plaadi kohta.

lennat
20.05.07, 13:16
Kerli käis u. pool aastat tagasi (võin ajaarvestusega ka eksida) Kahvlis. Suurt ei mäleta, mis ta seal rääkis, aga niipalju ma mäletan, et töö pidavat endiselt käima ja midagi mainiti ka võimaliku plaadi kohta.

Kahvli saatest on minugi inf pärit :)

Aramis
20.05.07, 13:22
http://www.myspace.com/kerlimusic

aanvaller
20.05.07, 13:24
Kerli proovis õnne Eesti eurolaulu eelvoorus ka :p
http://www.youtube.com/watch?v=0DVIcSkpejc

Aramis
20.05.07, 14:10
Kerli proovis õnne Eesti eurolaulu eelvoorus ka :p
http://www.youtube.com/watch?v=0DVIcSkpejc

Jah, 100 aastat tagasi...

aanvaller
20.05.07, 15:22
2004, kui täpne olla.

ja nii ongi
20.05.07, 15:41
ei tea kaua see rivo seal pysib?
v6iks juba 2ra minna pointless tyyp

hofnar
20.05.07, 16:05
nii kaua kuni väikestel tüdrukutel kõneaega on

taku*
20.05.07, 17:48
jobud. rivo on ainuke, kes midagi jagab:)

mina olen kahe käega rivo poolt! gõu täkk

ja nii ongi
20.05.07, 18:40
nii kaua kuni väikestel tüdrukutel kõneaega on

6ige :D
pakun et nad ei helista aint saadavad sms

aanvaller
20.05.07, 22:59
Issand jumal !!
Rivo läks edasi ! Klge rahvas, see on lausa naeruväärne!
Raimondo langes Rivo kahe silma all..issakene ma lihtsalt ei või.

Aílton
20.05.07, 23:00
nonii raimondo is out, suht üllatus, aga rivo võidab veel ära;)

edit:viimane ühislaul kukkus ka ilusasti välja!

budu
20.05.07, 23:05
Kahjuks seda saadet ei näinud ja vaevalt seda kuskil netis jälgida saab aga loodan et Luisa suudab võita kuid vaadata kuidas Rivo igast saates napilt pääseb siis mine tea ja ta selle jama ka ära võidab

aanvaller
20.05.07, 23:06
Kuna on maailmas selline asi päris kuulsaks saanud, et superstaari finalistid laulavad oma maa hümni kuskil mängul vms. Siis oleks päris vinge kui meie 9 finalisti laulaksid Eesti hümni horvaatia mängul:lahe:

ALEKOK
20.05.07, 23:08
Ühislaul oli jah hea.

Epic
20.05.07, 23:09
Kuna on maailmas selline asi päris kuulsaks saanud, et superstaari finalistid laulavad oma maa hümni kuskil mängul vms. Siis oleks päris vinge kui meie 9 finalisti laulaksid Eesti hümni horvaatia mängul:lahe:

Rivo rikuks ju kõik ära

Aílton
20.05.07, 23:09

sa seda oled näinud kus mingi mängu ajal laulavad sellised, kelle lauluoskus pole suurim asi? maru pull igastahes oleks jah, eriti koht kus taavi laulaks ja ega rivo säraks ka raudselt.

17
20.05.07, 23:10
http://www.orkut.com/Community.aspx?cmm=32684313

aanvaller
Ühislaul oli jah hea.
"Tell me what will I do, with a music and you"- jäi helisema pähe.
Ega keegi juhuslikult laulu ei tea ?:myts2:

Hellik
Siis oleks päris vinge kui meie 9 finalisti laulaksid Eesti hümni horvaatia mängul:lahe:

Ainult Rivo võiks laulda, siis vähemalt teaks, et enam hullemaks minna ei saa ;)

aanvaller
20.05.07, 23:11
sa seda oled näinud kus mingi mängu ajal laulavad sellised, kelle lauluoskus pole suurim asi? maru pull igastahes oleks jah, eriti koht kus taavi laulaks ja ega rivo säraks ka raudselt.

Ei Taavi laulab kle ju päris normaalselt. Aga rivo , jah. hmm :)

aanvaller
20.05.07, 23:13

Sa võiksid ju liituda:D

Aílton
20.05.07, 23:13

666 rivo fänni teevad nüüd sinu vastase kommuuni:D

Aílton
20.05.07, 23:14
Ei Taavi laulab kle ju päris normaalselt.

muidugi laulab aga mind huvitab kuidas tema hääl sulaks hümniga

aanvaller
20.05.07, 23:15
666 rivo fänni teevad nüüd sinu vastase kommuuni:D

Kui Nele välja langes, öeldi et Nele sai üle paarituhande hääle.
Niiet kui Rivo on siiamaani peaaegu puhtate paberitega tulnud, siis on tal umbes 5000 fänni? :mad:

Aílton
20.05.07, 23:17
Sa võiksid ju liituda:D

vaata omanikku:D

aanvaller
20.05.07, 23:19
Tohoh, see ongi Rivo vastane kommuun :)
Go Pupart .

ALEKOK
20.05.07, 23:20
Kui Nele välja langes, öeldi et Nele sai üle paarituhande hääle.
Niiet kui Rivo on siiamaani peaaegu puhtate paberitega tulnud, siis on tal umbes 5000 fänni? :mad:

Kui tal 5000 fänni oleks siis ta saaks üle 50 00 tuhande hääle igas saates..

ALEKOK
20.05.07, 23:21
"Tell me what will I do, with a music and you"- jäi helisema pähe.
Ega keegi juhuslikult laulu ei tea ?:myts2:

See laul on spetsiaalselt Kotkas/Paulus/Laissaare tiimi poolt tehtud superstaaride jaoks ;)

Jeti88
20.05.07, 23:37
ise saadet ei jälgi. Mis sellel rivol siis nii väga viga on et kohe anti-kommuuni vaja on?:doh:

ALEKOK
20.05.07, 23:38
ise saadet ei jälgi. Mis sellel rivol siis nii väga viga on et kohe anti-kommuuni vaja on?:doh:

Nad on kadedad lihtsalt ta peale :D

taku*
20.05.07, 23:42
need lollakad ei tea lihtsalt, mis on hea. jube pop on ju andekaid inimesi vihata

17
20.05.07, 23:45
taku on ise samasugune, ühtekad hoiavad ikka kokku, saame aru.

taku*
20.05.07, 23:50
parem olla loll ja ilus, kui tark ja kole.

Jeti88
20.05.07, 23:51
mulle meeldib ilus ja tark olla:D

Aga kui selle teema postitusi lugeda siis tundub päris põnev saade olevat:D Hakka või jälgima...

Maekas
21.05.07, 12:20

Jah, kindlasti laske sellised (http://www.youtube.com/watch?v=OIKkUTn1Wuc) laulma. :D

yheksa
21.05.07, 13:15
Ühislaul oli jah hea.

Eriti hea oli see, et kõik teised peale Rivo said nö soolot ka laulda. Rivo seisis nagu kurvakujurüütel.

Väga veider olukord on - saates on kaks tüdrukut, kes oskavad laulda ja kaks poissi, kes üldse ei oska laulda.
Rivo lihtsalt ei oska ja Taavi puhul peaks mainima, et kui ma veel koolis käisin, siis muusikaõpetaja karjumist laulmiseks ei nimetanud.

PraS
21.05.07, 13:16
Jah, kindlasti laske sellised (http://www.youtube.com/watch?v=OIKkUTn1Wuc) laulma. :D

On ka hullemaid:
http://www.youtube.com/watch?v=xE7esVpDjHE&mode=related&search=

Daz Booob
21.05.07, 14:07
Väga veider olukord on - saates on kaks tüdrukut, kes oskavad laulda ja kaks poissi, kes üldse ei oska laulda.
Rivo lihtsalt ei oska ja Taavi puhul peaks mainima, et kui ma veel koolis käisin, siis muusikaõpetaja karjumist laulmiseks ei nimetanud.

Maarja-Liis Ilus läheb enda lauluoskust jällegi tõotatud maale täiendama...et siis, tegemist ei ole lauluvõistlusega.

yheksa
21.05.07, 14:46
Maarja-Liis Ilus läheb enda lauluoskust jällegi tõotatud maale täiendama...et siis, tegemist ei ole lauluvõistlusega.
Palun tõlget.

Daz Booob
21.05.07, 15:03
et ma ei tähtsustaks seda va lauluoskust selle ürituse juures nii väga. Tõsi, piinlik on ühte härrat kuulata. Samas on piinlik klaasistunud silmadega tütarlapsi vaadata.

ALEKOK
21.05.07, 17:34
On ka hullemaid:
http://www.youtube.com/watch?v=xE7esVpDjHE&mode=related&search=

Eelmine oli hullem kui see :D

Raix
21.05.07, 17:37
Need TOP variandid on tegijad, see üks nendest: http://www.youtube.com/watch?v=vMyCs7S7GyA&mode=related&search=

Nr. 4 paneb maha päris hea loo.

Hogweed
21.05.07, 19:59
beatboxer oli ikka kõige parem http://www.youtube.com/watch?v=bjNTlCIyP9M

aanvaller
21.05.07, 21:25
beatboxer oli ikka kõige parem http://www.youtube.com/watch?v=bjNTlCIyP9M

jõle imelik et see edasi sai.. Ikkagi otsitakse ju lauljat, mitte talendiotsijat.:doh:

17
21.05.07, 21:28
Miks siis Rivo edasi saab? :seinseinsein:

aanvaller
21.05.07, 21:35
Miks siis Rivo edasi saab? :seinseinsein:

Välimuse pärast. Sest ta laulis juba siis suht. sitasti ja naiskohtunik( ei mäleta nime) ütles talle, et vaata poiss ette, et sa meid eelvoorus alt ei vea. Aga siis seal ta juhtus ka sattuma tugevasse gruppi.. Aga eks kohtunikud võta ka õppust, et järgmine aasta enam selliseid sitakaevajaid edasi ei päästeta.

Maekas
22.05.07, 00:19
Prantsusmaa beatboxer jõudis päris kaugele välja. Aga ta raibe pani ikka väga hästi ka, kõvasti paremini kui eesti oma. Ma ei viitsi videosid välja otsida, aga pange otsingusse mingi french idol beat box vms, siis näete.

vincent
22.05.07, 01:03
Prantsusmaa beatboxer jõudis päris kaugele välja. Aga ta raibe pani ikka väga hästi ka, kõvasti paremini kui eesti oma. Ma ei viitsi videosid välja otsida, aga pange otsingusse mingi french idol beat box vms, siis näete.

näh
http://www.youtube.com/watch?v=FkxtHJZ0ZHo&NR=1

eston maravilha
22.05.07, 01:06
ja naiskohtunik( ei mäleta nime)

pede oled, et heidy purgat ei tea või?

cannuman
22.05.07, 02:08
Rivo ei võida, sest tal on nii palju vastaseid kes ei laseks tal mingil juhul finaalis võita.

Meenutage mingit muusika karikat vms...finaalis oli vist Meie Mees ja Noorkuu. Meie Mees kaotas selle finaali, kuigi peaaegu iga keskmine lollgi teab kummal rohkem fänne on...

Aga igaljuhul minul on hea meel et see Raimondo välja kukkus. Ta oskab laulda, aga ta on nii igav, et tema esinemise ajal käin ma alati sital ja võileiba tegemas.

Silver
22.05.07, 09:59
Aga igaljuhul minul on hea meel et see Raimondo välja kukkus. Ta oskab laulda, aga ta on nii igav, et tema esinemise ajal käin ma alati sital ja võileiba tegemas.

Jummala õige jutt! Pole meile vaja mingit järjekordset igavat lembelaulikut, kes vileleb nutulaule nagu Sulo.

eston maravilha
22.05.07, 12:34
halloo. sulo vähemalt ei oska laulda

Erko
22.05.07, 16:19
Olgem ausad, et tegelikult ei tundu seal olevat ühtegi lauljat, kelle plaati ruttaks kohe netist alla tõmbama, ja ammugi mitte siis poest ostma.

Even
22.05.07, 16:25
Kui see Superstaar ära lõpeb, võiks kohe uue saate teha. "Eesti otsib Rivot!".

Erko
22.05.07, 16:39
pigem siis pärnu 12-13 aastased tüdrukud otsivad rivot

taku*
22.05.07, 16:42
HAHHAA! mõned mehed on natukene kadedad või mis?

Erko
22.05.07, 16:48
Kade võib olla näiteks Raimondo lauluhääle pärast või midagi, aga mitte olematu lauluhääle teel saadud fännide pärast.

taku*
22.05.07, 16:50
te olete kadedad, sest rivo suudab seda, mida paljud teist ei suuda... ja sellepäras ilgute.

mina olen rivo üle uhke. tuus tjüüd

TE EI TEA MIS ON HEA

Rein
22.05.07, 16:58
te olete kadedad, sest rivo suudab seda, mida paljud teist ei suuda... ja sellepäras ilgute.

TE EI TEA MIS ON HEA

Seda, et sul sitt maitse on teame me ammu. Sa ei pea ennast kordama.

eston maravilha
22.05.07, 17:50

isegi nii uhke, et isegi ostsid samasugused ruudulised pedejalatsid

PraS
22.05.07, 20:49
Jummala õige jutt! Pole meile vaja mingit järjekordset igavat lembelaulikut, kes vileleb nutulaule nagu Sulo.

Tõesti eesti vajab lihtsalt omale üht kena träänsituusaa või rokkarit kes laulda ei oska.

Jeti88
22.05.07, 20:55
ma ei mõista miks te ennast siukse mõttetu saate pärast nii üles kütate :D:D

taku teooria tundub loogiline:D.....puhteestlaslik kadedus:P

Aílton
22.05.07, 21:04
jah lõppude lõppuks pannakse eesti sopalehtede poolt võitjale kõikidesse aukudesse!

Scooter
25.05.07, 02:57

TE EI TEA MIS ON HEA
No tra ma rääkisin juba ammu, et sa peaaegu krdi Rivo teisik oled! Ise pold seda saadet enne näindki! :D

Ma olen ikka andekas! :)

Aílton
25.05.07, 03:58
kuri neegrionu( mihkel raud) vs. Superstaar( rivo) http://www.break.com/index/screech-almost-gets-beat-up.html

aanvaller
26.05.07, 22:13
Kes siis homme välja kukub?

cannuman
26.05.07, 22:28
Luisa või Taavi äkki

aanvaller
26.05.07, 22:50
Luisa mkm. Ta on ju tugev.
Rivo või Taavi kukub. jumbkumb

Saarlane
26.05.07, 23:06
Ära unista. Rivo ja kukub? NEVER!

aanvaller
26.05.07, 23:14
Ära unista. Rivo ja kukub? NEVER!

Hahahahahahahahahaha.
Issand mul oleks küll häbi elada Kuressaares. Viuh.

Jeti88
26.05.07, 23:19
Hahahahahahahahahaha.
Issand mul oleks küll häbi elada Kuressaares. Viuh.
sul on ikka mingi tõsine puue vist

kui saaremaale kunagi satud anna teada.

aanvaller
26.05.07, 23:20
sul on ikka mingi tõsine puue vist

kui saaremaale kunagi satud anna teada.

Jahm, Rivo-puue:D

Jeti88
26.05.07, 23:21
Jahm, Rivo-puue:D
ma vaatasin jah sinu reidist, et kuidagi pede näed välja.

aanvaller
26.05.07, 23:22
ma vaatasin jah sinu reidist, et kuidagi pede näed välja.

tohoh.Ausalt vä?

ALEKOK
26.05.07, 23:24
Beaf see karmi kuti imidž sulle ei sobi sulle väga...võta väheke hoogu maha. Mulle tundub, et su ego hakkas vaikselt peale livescore asja kasvama.
Teemase ka, arvan et Birgit võidab, kuid Luisa meeldib mulle isiklikult rohkem.

aanvaller
26.05.07, 23:28
Beaf see karmi kuti imidž sulle ei sobi sulle väga...võta väheke hoogu maha. Mulle tundub, et su ego hakkas vaikselt peale livescore asja kasvama.
Mnii, kuidas ma karm kutt olen? Sest mul pole ego kuigi kõrgel. Ja seal livescore postitusel panin, ju et pole eputamiseks. Ja sellepärast panin, et Teie arvamus vähekenegi minust muutuks. Aga ei. Ikka pede. Your bad.
Ja teisi pedeks sõimamine, on nagu. vähekene.. sobimatu?

ALEKOK
26.05.07, 23:44
Mnii, kuidas ma karm kutt olen? Sest mul pole ego kuigi kõrgel. Ja seal livescore postitusel panin, ju et pole eputamiseks. Ja sellepärast panin, et Teie arvamus vähekenegi minust muutuks. Aga ei. Ikka pede. Your bad.
Ja teisi pedeks sõimamine, on nagu. vähekene.. sobimatu?

"Hahahahahahahahahaha.
Issand mul oleks küll häbi elada Kuressaares. Viuh."

Mida Saarlane valesti ütles? Hakkas juba arvamus sust paremaks muutuma, aga ikka pidid midagi nõmedat ütlema.

aanvaller
26.05.07, 23:59
"Hahahahahahahahahaha.
Issand mul oleks küll häbi elada Kuressaares. Viuh."

Mida Saarlane valesti ütles? Hakkas juba arvamus sust paremaks muutuma, aga ikka pidid midagi nõmedat ütlema.

Issand jumal, kas see mängib nüüd nii suurt rolli, kellele meeldib rivo, kellele ei. Avaldasin oma arvamust, c'moon võtke ka teie rahulikumalt.
Naljaviluks jällegi ütlesin, ja pealegi on see off-topic.
ps. sina jeti küll tundud rohkem "pedena" kui mina, su jutu põhjalt, niiet pole vaja tulla sõimama ja tüli norima.
Okei, VASTUST EI TAHA !
teemasse.

aanvaller
27.05.07, 00:09
Sa ei avaldanud oma arvamust vaid irvitasid Saarlase arvamuse üle.

Okei, selge. Lähme nüüd teemasse

aanvaller
27.05.07, 00:10
Kui Rivo langeb välja löön mina tralli ja panen pidu. Otsime ikkagi ju lauljat.

ALEKOK
27.05.07, 00:15
Kui Rivo langeb välja löön mina tralli ja panen pidu. Otsime ikkagi ju lauljat.

Ei, me otsime ikka talendiotsijat ju.

Saage aru, see ei ole Kaks Takti Ette, kus valitakse parimat lauljat, see on Eesti Otsib Superstaari, kus otsitakse superstaari.

aanvaller
27.05.07, 00:21
Ei, me otsime ikka talendiotsijat ju.

Saage aru, see ei ole Kaks Takti Ette, kus valitakse parimat lauljat, see on Eesti Otsib Superstaari, kus otsitakse superstaari.

See kes superstaariks saab, peaks ikkagi omama lauluoskuse!
Vähemalt siiamaani on kõik välismaalt, kes selle saate võitnud on olnud/on lauljad. NÄiteks Rootslased Darin ja Danny. Hetkel mõlemad lauljad.
Kui sinumeelest otsitakse talendiotsijat, siis miks ei pääsenud see beatbox'ija edasi?

Superstaari osalejad osaledis moeshow'l :)
http://www.sloleht.ee/multimedia/gallery/000002/454_0ee66805-8ea7-47cd-a2cb-77fca1bc9f9d.jpg

ALEKOK
27.05.07, 00:26
See kes superstaariks saab, peaks ikkagi omama lauluoskuse!
Vähemalt siiamaani on kõik välismaalt, kes selle saate võitnud on olnud/on lauljad. NÄiteks Rootslane Darni ja Danny. Hetkel mõlemad lauljad.

Ära muretse, Rivo saadet ei võida 100% kindlalt ära.

Aga see on minu arust küll nõme, et tehakse siin ANTI-RIVO klubisid jne. Ma saan aru kui tehakse ANTI-SAVISAAR klubisid, sest Savisaar on oma käitumisega ja tegudega väärt seda, kuid milles Rivo on süüdi?? Tema tuli lihtsalt konkursile ja et ta nii kaugele on jõudnud on kohtunike ja rahva teene.

aanvaller
27.05.07, 00:28
Ei, mul tegelikult tema vastu pole midagi. Lihtsalt imestangi et kuidas ta nii kaugele on pääsenud.
Ps. Kui sul kasutaja orkutis , tseki seda. http://www.orkut.com/Community.aspx?cmm=32684313

Nurmekas
27.05.07, 00:29
Mis livescore?

aanvaller
27.05.07, 00:30
Mis livescore?

Ei midagi sulle.

cannuman
27.05.07, 11:52
Ära muretse, Rivo saadet ei võida 100% kindlalt ära.

sa ei mõtle seda ju tõsiselt?

Ah ma ei nori parem :D:)

Selle asemel toob välja ennustuse koefitsendid triobetis:

Hääletatakse välja: Naine 3.20, mees 1.30

võitja: Naine 1.40, mees 2.70

Langeb välja:
Rivo 1.75
Taavi 3.25
Luisa 4.25
Birgit 4.25

Võidab:
Birgit 2.45
Luisa 2.45
Taavi 3.25
Rivo 8.00

ALEKOK
27.05.07, 13:05
Miks ma tõsiselt ei mõtle?
Loogiline ju, et kui Rivo viimase kahe hulka jääb, siis hakkavad kõik rivovastased teise kandidaadi poolt hääletama, nagu oli Muusikakarikas Meie Mehe ja Noorkuu vahel.

cannuman
27.05.07, 13:16
Miks ma tõsiselt ei mõtle?
Loogiline ju, et kui Rivo viimase kahe hulka jääb, siis hakkavad kõik rivovastased teise kandidaadi poolt hääletama, nagu oli Muusikakarikas Meie Mehe ja Noorkuu vahel.

jah just täpselt seda sama ütlesin ma 2lk tagasi, aga küsimus on selles sajas protsendis. Lubasin mitte norida, aga eks siis selgituseks niipalju, et Rivol on täiesti olemas teoreetiline võimalus võita..ja palju suurem võimalus, kui oli Kreekal EM võita...Kui sa ütleksid et Rivo ei võida 90 % tõenäosusega siis oleks teine jutt :)

ALEKOK
27.05.07, 13:44
jah just täpselt seda sama ütlesin ma 2lk tagasi, aga küsimus on selles sajas protsendis. Lubasin mitte norida, aga eks siis selgituseks niipalju, et Rivol on täiesti olemas teoreetiline võimalus võita..ja palju suurem võimalus, kui oli Kreekal EM võita...Kui sa ütleksid et Rivo ei võida 90 % tõenäosusega siis oleks teine jutt :)

No ma ütlen siis, et mina olen 100% kindel, et Rivo ei võida seda saadet. Ma arvan, et need kes on Triobetis Rivo võidu peale panustanud on ta sõbrad/fännid või inimesed kes pole korralikult kogu seda värki läbi mõelnud või ei oma loogilist mõtlemist.

cannuman
27.05.07, 21:20
ära solvu, aga kui sa 100% kindel oled siis sa oled rumal :)

ALEKOK
27.05.07, 22:20
ära solvu, aga kui sa 100% kindel oled siis sa oled rumal :)

ee miks?
too oma argumendid miks ma selle pärast rumal peaksin olema?
minu jaoks on see TÄIESTI kindel, et Rivo seda saadet ära ei võida.

17
27.05.07, 22:26
Mikoke saa aru ükskord, et Nele ei taha sind :(

a kas Birgit tahab?

MihkelPallak
27.05.07, 22:27
paha hakkab, see emo ei oska laulda

Erko
27.05.07, 22:42
a kas Birgit tahab?

http://www.orkut.com/Profile.aspx?uid=848994827928487424
relationship status: committed

aanvaller
27.05.07, 22:45
No kuradi kurat. Just tänaseks saateks olin kõik valmis pannud. Joogid&söögid olid kõik paigas. Ja siis kurat kadus pilt ära. Kuradi toantenn raisk.
Häält niipalju kuulsin, et kohtunikud olid Rivo vasut leebemad, milles asi?:D
Nii palju kui ma kuulsin siis Birgith ja Luisa laulsid ka suurepäraselt.:love:

Erko
27.05.07, 22:49
Ma arvan, et Mart Sander pani kohtunikele neljapäevases saates aru pähe, et mida rohkem kohtunikud Rivot maha teevad, seda rohkem tema "fännid" hääletavad.

aanvaller
27.05.07, 22:52
Ma arvan, et Mart Sander pani kohtunikele neljapäevases saates aru pähe, et mida rohkem kohtunikud Rivot maha teevad, seda rohkem tema "fännid" hääletavad.

eks me täna näeme. ps. ma ei näe ma kuulen:D

17
27.05.07, 22:53
http://www.orkut.com/Profile.aspx?uid=848994827928487424
relationship status: committed

Kõike annab korraldada

vaikiv mees
27.05.07, 22:54
No ma ütlen siis, et mina olen 100% kindel, et Rivo ei võida seda saadet. Ma arvan, et need kes on Triobetis Rivo võidu peale panustanud on ta sõbrad/fännid või inimesed kes pole korralikult kogu seda värki läbi mõelnud või ei oma loogilist mõtlemist.

mu meelest igati loogiline, et mida väiksem t6enäosus, seda suurem koefitsent

ja kui teenida tahad, talitad ju just niimoodi,
sa mitte ei vaidle pubekatega, vaid vaatad, kelle poolt nemad on

aanvaller
27.05.07, 22:58
Rivo jaoks on saade läbi. Eesti ikkagi otsib superstaari :)
Kurat eitea, hakkas Rivost samas kahju ka.

Epic
27.05.07, 23:02
Rivo on juba superstaar. Ei oleks väga üllatav kui kogu sellest pundist just temast tulevikus kõige rohkem kuuleb.

aanvaller
27.05.07, 23:06
Rivo on juba superstaar. Ei oleks väga üllatav kui kogu sellest pundist just temast tulevikus kõige rohkem kuuleb.

Soome saates oli nimodi, et peale võitja sai hiljem ka neli muud laujat plaadilepingu. Ja siin on hetkel nimodi, et kes võitis, temale ei pöörata eriti tähelepanu, vaid see kes jäi 4. ja sai ikkagi plaadilepingu ja lisaks on ta veel marukuulus. Vb juhtub ka Rivoga nii, eks me näeme:D

17
27.05.07, 23:07
Plaadilepingut see mees küll ei saa.

aanvaller
27.05.07, 23:08

Ennem kasutavad mehed kõrvarõngaid, kui tema lepingu saab.

ALEKOK
27.05.07, 23:09

Saab ikka küll.

17
27.05.07, 23:12
Saab ikka küll.

Millise plaadifirma juht oled?

ALEKOK
27.05.07, 23:12
sa mitte ei vaidle pubekatega, vaid vaatad, kelle poolt nemad on

ei saa päris aru su mõttekäigust

taku*
27.05.07, 23:40
biiiif ja 17 on suhteliselt lollakad :D

17
27.05.07, 23:44
Taku on lihtsalt kibestunud, et Eesti rahvas lõpuks silmad avas. Taavi läheb järgmisena, Luisa-Birgit finaal ja viimane võidab :)

ALEKOK
27.05.07, 23:49
Aga tegelt oli ju Rivo oma teises esituses täna omas elemendis ja päris normaalne : )

aanvaller
28.05.07, 00:11
Aga tegelt oli ju Rivo oma teises esituses täna omas elemendis ja päris normaalne : )

Ainult tukk puudus.

cannuman
28.05.07, 01:14
ee miks?
too oma argumendid miks ma selle pärast rumal peaksin olema?
minu jaoks on see TÄIESTI kindel, et Rivo seda saadet ära ei võida.

sellepärast ikka et sa ei taha aru saaa, et see Rivo väljalangemine ja mitte võitmine polnud 100% kindel.

Ära saa must valesti aru, ka mina arvasin, et ta ei võida ja juba mitu korda seletasin miks ta võita ei saa...Lihtsalt fakt on see, et enne tänast hääletust ei olnud 100% kindel see...Oleksid sa öelnud 99% siis oleks sul võinud õigus olla, aga 100% oli vale ja see on fakt tunnista seda või mitte.

Ja nüüd võid rääkida et asi on 100% kindel, sest praegu see on niii...Rohkem vastata pole vaja sellele (võid muidugi kui soovi on) nagu ma juba ütlesin et tahtnud üldse norida selle 100% kohta, lihtsalt mulle alati teeb nalja ja veidi häirib kui selle 100% kasutamisega üle pingutatakse :)

cannuman
28.05.07, 01:48
ja mis puutub kõige tähtsamasse - hääletamisse, siis usun, et tänased esinemised olid suht tähtsusetud. Keegi millegi väga positiivse või negatiivsega üllatada ei suutnud ja seega usun, et kõigil on ammu oma lemmikud välja kujunenud ja hääletatakse nende poolt mitte konkteedsete esinemiste poolt.

Erladi kommenteeriksin ka Luisa viimast lugu, mis mulle kohe üldse ei meeldinud. Alustas muidu väga hästi, aga siis hakkas neid noote pikaks vedama ja see tundus nii kuntstlik ja nõme minu meelest. Mulle ei meeldinud, võib-olla teistele meeldis.

EDIT: Unustasin öelda, et see Purksi-Heidi nägi eriti mage välja nende prillidega, aga sama Paksule ütles hästi vastu selle ära tundmise kohta. "Paks" oli tükk aega vakka ja rahvas lagistas lõugu :)

Hughes
28.05.07, 15:28
Erladi kommenteeriksin ka Luisa viimast lugu, mis mulle kohe üldse ei meeldinud. Alustas muidu väga hästi, aga siis hakkas neid noote pikaks vedama ja see tundus nii kuntstlik ja nõme minu meelest. Mulle ei meeldinud, võib-olla teistele meeldis.

oleks siis asi ainult nii olnud. ta ei alustanud ka hästi. ta üritas oma hääle paremat külge sellega näidata, sest muidu oleks see laul ikka väga kole olnud. kellel vähegi kõrva on, said aru, et ta laulis igas reas noodi või 2 mööda. ja see polnud esimene kord. ma ei kujuta ette, mis inimestele tema juures meeldib. ta on kole ja ei oska laulda. ok, oskab, aga mitte eriti hästi. aga ikkagi pangu rohkem meiki ja laulgu oma ballaade, sest muud ta ei oska. birgit-taavi finaal oleks tore. birgit on kõigist peajagu üle, taavi on teistsugune. ehk oleks temalgi midagi eesti muusikale anda. seda ka et juhhei - emorivo(s.p.) kukkus välja :)

taku*
28.05.07, 15:47
idioodid. rivo ei olnud emo.

eston maravilha
28.05.07, 16:03
aga sina oled

taku*
28.05.07, 16:09
arghhh...... ma ei oel emu

Malfoy
28.05.07, 16:48
Kui see Superstaar ära lõpeb, võiks kohe uue saate teha. "Eesti otsib Rivot!".

või siis " Rivo otsib Eestit"

Aílton
28.05.07, 23:31
kui taavi ka välja kukub, siis pole midagi enam vaadata ja saate nimi muutub minu jaoks eesti otsib head lauljat...

cannuman
29.05.07, 00:18
tegelt otsib Eesti juba tükk aega mingit Nokiat

Erko
29.05.07, 00:29
või siis " Rivo otsib Eestit"

Äkki siis juba "Maamees otsib naist"? Tegelikult tuletaks sellise asja meelde nagu kunagi oli Fizz superstaar vms. Kui ma väga pingutan siis tuleb midagi meelde, et keegi tüdruk selle võitis, aga nime küll ette ei koida. Sama juhtub arvatavasti selle saate võitjaga.

ALEKOK
29.05.07, 00:51
Äkki siis juba "Maamees otsib naist"? Tegelikult tuletaks sellise asja meelde nagu kunagi oli Fizz superstaar vms. Kui ma väga pingutan siis tuleb midagi meelde, et keegi tüdruk selle võitis, aga nime küll ette ei koida. Sama juhtub arvatavasti selle saate võitjaga.

Need on natuke erinevad saated - Fizz Superstaaris sai võitjat hakati välismaal haipima, aga selle saate võitjat hakatakse Eestis haipima.

Aílton
29.05.07, 00:57
Need on natuke erinevad saated - Fizz Superstaaris sai võitjat hakati välismaal haipima, aga selle saate võitjat hakatakse Eestis haipima.

palju seda fizzi-staari siis välismaal haibiti? nüüd vist kihiseb juba midagi

ALEKOK
29.05.07, 01:00
palju seda fizzi-staari siis välismaal haibiti? nüüd vist kihiseb juba midagi

no ütleme siis, et lubati haipida, aga ega Rootsi kaudu minnes pole eestlastel eriti edu olnud välismaal

eston maravilha
29.05.07, 01:09

kerli kõivust on jumala rapitav räim saanud

Erko
03.06.07, 21:41
Kuigi alguses tundus see Luisa päris sümpaatne, siis mida rohkem ta esineb, seda rohkeb vastu hakkab käima.

aanvaller
03.06.07, 22:17
Kuigi alguses tundus see Luisa päris sümpaatne, siis mida rohkem ta esineb, seda rohkeb vastu hakkab käima.

See laul, millega ta ültse saates edasi sai oli küll päris jube..
Aga täna tannuga laulsid küll armsasti:D

-RoMaRiO-
03.06.07, 22:30
Täiesti haige, kui hea Birgit on.

aanvaller
03.06.07, 22:30
Täiesti haige, kui hea Birgit on.

Sibul pani ka hästi.

aanvaller
03.06.07, 22:35
Vähemalt Birgith pani kindla peale. Vanainimesed hääletavad kindlasti. Usun et Taavi kukub raudseltära.

ALEKOK
03.06.07, 22:38
SUPER BIRGIT!
Esimese loo puhul Luisalt halb loovalik ja Padariga neil ei läinud üldse hääled kokku.

Erko
03.06.07, 22:41
SUPER BIRGIT!
Esimese loo puhul Luisalt halb loovalik ja Padariga neil ei läinud üldse hääled kokku.

Taavil ja Inesel läksid hääled kokku?

Saarlane
03.06.07, 22:43
Taavi oli kõige nõrgem.

Aramis
03.06.07, 22:44
Mnjaa, Birks valis täna laule hästi. Ka Luisa tegelt, aga ta valis lihtsalt head lood, aga Birgit tegi midagi enamat. Kuna aga Taavi on endiselt minu jaoks ainuke reaalne superstaar, siis hääled läksid sinna. aga vooru selge, undisputed võitja oli hands-down BIRGIT!

Aramis
03.06.07, 22:46
SUPER BIRGIT!

No see jutt , et Ironic on halb loo valik on küll väga vale. Üks ehedamaid naise poolt lauldud rokilugusi üldse. Aga probleem oli, et ei Padar ega Ines ei lasknud domineerida end - Sibul aga lasi.

aanvaller
03.06.07, 22:49
SUPER BIRGIT!

Esimene lugu oli Luisa poolt suurepärane, mis sa räägid..

17
03.06.07, 22:53
Luisa läheb täna koju, tsaupakaa!

Even
03.06.07, 22:56
kurat, luisa on täna väga ilus

Aramis
03.06.07, 23:00
Ei noh, vähemalt Taavi puhul on see hea, et ega tema seda võitu ka eriti ei vaja. Tüdrukutele selgelt olulisem. Taavi on juba tehtud mees.

aanvaller
03.06.07, 23:02
Birgith või Luisa siis. Väga raske saab olema.

ALEKOK
03.06.07, 23:03
Esimene lugu oli Luisa poolt suurepärane, mis sa räägid..

See on juba isikliku maitse küsimus, aga ma ei arva et Luisa esimene esitus ja lauluvalik laiasid masse hääletama pani.

Erko
03.06.07, 23:03
Ihnuskoi nagu ma olen, pean ma järgmine nädal vist siiski telefoni kätte võtma ja birgiti poolt hääletama, et luisa ei võidaks! Birgit on ikka tunduvalt parem.

Even
03.06.07, 23:07
Luisa läheb täna koju, tsaupakaa!eat my shorts

17
03.06.07, 23:46
eat my shorts

Võtad kolmapäeval mängule kaasa või saadad postiga?

Even
04.06.07, 00:17
Võtad kolmapäeval mängule kaasa või saadad postiga?Kolmapäeval.

Erko
07.06.07, 22:35
Kui palju veel räägitakse, et Birgit võidab ja Birgit võidab, siis on see kasulik ainult Luisale. Paljud mõtlevad Birgiti poolehoidjad mõtlevad, et nii või naa võidab ja Luisa poolehoidjad, et peab kõvasti rohkem tema poolt hääletama. Selline asi mulle küll ei meeldiks, aga raha panen ma Luisa peale, et 2,7 konf triobetis on üsna hea.

Maarek
08.06.07, 23:44
Kui palju veel räägitakse, et Birgit võidab ja Birgit võidab, siis on see kasulik ainult Luisale. Paljud mõtlevad Birgiti poolehoidjad mõtlevad, et nii või naa võidab ja Luisa poolehoidjad, et peab kõvasti rohkem tema poolt hääletama. Selline asi mulle küll ei meeldiks, aga raha panen ma Luisa peale, et 2,7 konf triobetis on üsna hea.

Vähemasti hetkel seal 3,2, aga tundub üsna lootusetu panustamise olevat kuna tähtsate muusikadirektorite lõputu nämmutamise pärast arvab tõenäoliselt suur osa televaatajaid, et ju siis Birgit etem on.

Epic
09.06.07, 11:13
Rivo on juba superstaar.

no mis ma ütlesin (http://www.tv3.ee/files/treilerid/week24/F1_Rivo1-empeeg.mpg)

Varsti saab juba oma saate ja nii see läheb.

ALEKOK
09.06.07, 12:02
Minu arust pingutab Luisa nüüd küll natuke üle Padari tuuril, varem meeldis rohkem Luisa, kuid nüüd on hakanud Birgit rohkem meeldima.

vaikiv mees
10.06.07, 20:50
sloleht (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=223726&q=eesti%20otsib%20superstaari):
[i]Eesti eelmises superstaariotsingu saates "Fizz Superstar" lubatud võit läks vett vedama

hofnar
11.06.07, 00:40
norm Birgit võitis

Jeti88
11.06.07, 00:42
oeh, mida nüüd eesti teismelised küll tegema hakkavad. Superstaar on lõpuks ometi üles leitud...

cannuman
11.06.07, 00:46
kohtunikud on ikka naljanumbrid...Plätutavad et ei oska midagi öeda ja kõik juba öeldud..Ja kui ennustada vaja siis räägivad ainult kõigest muust. Ei tea mille eest neile makstakse.

Neth
11.06.07, 00:49
Ilus oli see lõpp, pole midagi öelda. Veidi kahju on sellest, et Anna-Liisa nõnda vara välja langes, tundus, et hääle poolest, olid tema ja Birgit parimad (kui nii üldse võrrelda saab).
Aga täna võitis see, kelle hääl on lihtsalt ilusam - isegi minu musikaalselt vähe-haritud kuulmine teeb vahet lihtsalt heal häälel ja suurepärasel häälel.
Nii et tubli Birgit!

Erko
11.06.07, 00:54
Parem võitis! Finaalis oleks võinud olla Anna-Liisa ja Birgit, siis oleks asi vähe huvitavam olnud. Kusjuures üllatav, et edu polnudki nii suur. Mingi 56% sai birgit hääli vist.

Neth
11.06.07, 00:56
kohtunikud on ikka naljanumbrid...Plätutavad et ei oska midagi öeda ja kõik juba öeldud..Ja kui ennustada vaja siis räägivad ainult kõigest muust. Ei tea mille eest neile makstakse.

Ei tea kuidas ma juba teist päeva eelpoolkirjutanu postituse peale satun, on vist teatav antipaatia tekkimas. Aga ei saa mainimata jätta, et meelelahutusäris ei ole kohtuniku rolliks pelgalt reeglitest kinnipidamist järgida - ka nende ülesandeks on teatud juhtudel meelt lahutada ja seda nad tegid.
Sinu kriitika nende suunas on täiesti asjakohatu (ehk oli see teadlikult stsenaristide poolt nii kirjutatud, et kohtunikud ei vastaks otseselt saatejuhtide poolt küsitule, vaid räägiksid muust?).

cannuman
11.06.07, 00:58
ei tea kas mu kriitika nüüd päris asjakohatu oli, aga ei saa välistada sinu oletusi :)

Erko
11.06.07, 00:59
No mis vahet seal on, kõik oleks arvatavasti pakkunud birgitit ka. Heal juhul Purga oleks Luisa poolt olnud.

leht
11.06.07, 01:08
peale protsentide välja ütlemist tuli birksile väga hapu nägu pähe.

cannuman
11.06.07, 01:10

just just..kusagil netisküsitlustes vms oli ta 80% saanud umbes

Erko
11.06.07, 01:16
Kuulge kui Rivo reklaamis siin F1, siis Birgit tuleb panna Eesti jalgpalli meistriliigat reklaamima. Saadame mõne ilusa meie foorumist teda ära rääkima.

zaz
11.06.07, 01:17
Luisa hakkas lõpus nutma ja mul hakkas kahju kohe...

zaz
11.06.07, 01:18
Muidu oli suht pohhui, kes võidab...

Rivo kukkus ju välja:D:D:D

eston maravilha
11.06.07, 02:05
väga timm tulemus. loodame, et mingit paska ainult ei toodeta talle

Martin
11.06.07, 09:43

See polnud tõenäoliselt protsentide peale, vaid seetõttu, et too Nael kiskus tal kleiti seljast ja õlapael tuli ka selle vahva rahmeldamise peale lahti. Naela soolo selle saba näppimises oli muidugi lõpuks juba väga piinlik, alguses küll väheke naljakas, kuid lõpuks juba täielik õudus. Janet Jacksoni nipliskandaal TV3es polnud kaugel.

gaius
11.06.07, 10:06
Kuulge kui Rivo reklaamis siin F1, siis Birgit tuleb panna Eesti jalgpalli meistriliigat reklaamima. Saadame mõne ilusa meie foorumist teda ära rääkima.

ta mu naiseõde niiet vist vägapalju ei tuleks pingutada.

vaikiv mees
11.06.07, 20:21
gaius ei saagi siis birxilt küsida, et "kuuule, kas sul õde ka on"

ei tea, kas laubre hakkab nüüd temaga ka "plaati tegema"?

PraS
11.06.07, 20:46
Luisa hakkas lõpus nutma ja mul hakkas kahju kohe...

Arusaadav ju kui koguaeg oled teine.

ALEKOK
12.06.07, 03:50
Kui keegi veel ei tea, siis Luisa ja Tomi Rahula on uus kuum paar : )

Saarlane
12.06.07, 10:32
Kes see Tomi Rahula on?

Aílton
12.06.07, 10:55
kui keegi ei tea veel siis Rivo ja Raimondo on uus kuum paar

^H!ghRoad.
12.06.07, 11:04
kui keegi ei tea veel siis Rivo ja Raimondo on uus kuum paar
Mis sitta sa ajad?

leht
12.06.07, 11:04
Kes see Tomi Rahula on?

the sun'i süntekamees peaks olema.

gaius
12.06.07, 11:16
the sun'i süntekamees peaks olema.

Maria Ithaka Rahula mees vist.

Naised saunas rääkisid, et Suni kidramees oli ühe superstaari käest korralikult vasta hambaid saanud.

Saarlane
16.06.07, 11:14
Superstaar Raimondo vastu algatati kriminaalasi (http://postimees.ee/160607/esileht/krimi/266795.php)

cannuman
16.06.07, 11:55
Ronaldot sõimati neegriks ja läks kättpidi kallale?

Kasper
16.06.07, 12:23
Maria Ithaka Rahula mees vist.

Kas mitte õde? Kuid ma ei ole ka kindel.

Erko
16.06.07, 13:32
No ta vist olevat kunagi kickboxi trennis käinud, aga ma ei tea, kas see tõele vastab. Aga ajalehe järgi tundub küll, et mees sai õige asja eest.

Aramis
16.06.07, 13:49
Kas mitte õde? Kuid ma ei ole ka kindel.

Kuule, kui sa pole kindel ja oled juba varem märganud, et sa udu oled - miks sa siis postitad?

JanK
16.06.07, 14:01
Suht hea töö Raimondo poolt-ikka kui plõksitakse,siis peab sellise asja pärast molli andma.

Erko
16.06.07, 14:14
No iga asja eest ka kohe andma ei pea. Oleks näiteks Rivol, kes on natukene väiksem vennike, selline õigustunne ja ta oleks vahele astunud, siis oleks lehes pealkiri, et The Suni kidramees peksis superstaari Rivot. Raimondo oli lihtsalt tugevam.

leht
16.06.07, 15:29
See polnud tõenäoliselt protsentide peale, vaid seetõttu, et too Nael kiskus tal kleiti seljast ja õlapael tuli ka selle vahva rahmeldamise peale lahti. Naela soolo selle saba näppimises oli muidugi lõpuks juba väga piinlik, alguses küll väheke naljakas, kuid lõpuks juba täielik õudus. Janet Jacksoni nipliskandaal TV3es polnud kaugel.

vaatasin kordust ning mina sain vähemalt niimoodi aru, et see oli siiski protsentide peale ...

seda kaa et: kooliaegne pahapoiss raimondo (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=234439)

cannuman
16.06.07, 15:37
Suht hea töö Raimondo poolt-ikka kui plõksitakse,siis peab sellise asja pärast molli andma.

glory glory

zaz
09.07.07, 14:04
R2-s on uus ja põnev hääl uudiseid lugemas ;)

Erko
09.07.07, 14:41
Äkki sa valgustad neid ka, kes ei kuula ise raadio 2?

ALEKOK
09.07.07, 14:45
Äkki sa valgustad neid ka, kes ei kuula ise raadio 2?

Anna-Liisa, sellest on meedias päris palju juttu olnud.

Olympi
07.08.07, 09:23
sorri, et vana teema ülesse kisun, aga märkasin netis kolades midagi sellist

http://www.elu24.ee/?id=961

Maarek
07.08.07, 10:24
sorri, et vana teema ülesse kisun, aga märkasin netis kolades midagi sellist

http://www.elu24.ee/?id=961

Ja uudise autor lausa Martin Šmutov :p

eston maravilha
07.08.07, 10:38
matu refereeris just!i

kewu
19.12.07, 19:47
Esimesed voorud vaatan ära, kuni kõik naljamehed välja on praagitud.

MMclub
19.12.07, 19:51
miks ma arvan et eestis saab sellist üritust ainult 1 korra korraldada...
proovivad ju enamasti ilmselt samad kes eelmine aasta?

Aílton
19.12.07, 21:49
miks ma arvan et eestis saab sellist üritust ainult 1 korra korraldada...
proovivad ju enamasti ilmselt samad kes eelmine aasta?

kuidas siis "2 takti ette" saab ikka ja jälle edasi teha, peaksid ka ju korduma hakkama, aga võta näpust. ma usun et ei kannata võrrelda tantsud tähtedega, kuna see ammendab tõesti 1-2 hooajaga.

MMclub
20.12.07, 01:37
no võibolla eksin... samas no .. eks näeme selle uue hooaja ära...

eston maravilha
20.12.07, 01:58
kuidas siis "2 takti ette" saab ikka ja jälle edasi teha, peaksid ka ju korduma hakkama, aga võta näpust. ma usun et ei kannata võrrelda tantsud tähtedega, kuna see ammendab tõesti 1-2 hooajaga.

2 takti ette on hoopis midagi muud. mingi pederivo sarnane kekats naerdaks kohe välja.

ja 2s taktis on päris mitmed lauljad korduvalt käinud. ka hilisematele võitjatele on debüüdil vesi peale tõmmatud

aanvaller
03.02.08, 21:38
ütlen kohe ära et saatejuhid ei meeldi.

cannuman
03.02.08, 21:39
ütlen kohe ära, et see esimene tsikk kes esines oli väga seks

aanvaller
03.02.08, 21:41
ütlen kohe ära, et see esimene tsikk kes esines oli väga seks

kitarriga polnud vä ;D?
megamixi venku on kindel finalist .

Saarlane
03.02.08, 22:21
Tra Jüri, lase maha :D

ALEKOK
03.02.08, 22:35
Saatejuhid on minu arvates kindlasti paremad kui eelmine aasta ja Heidy Purga tõestas, et kui haige kiiksuga inimene ta on.

Yorro
03.02.08, 22:45
See käe liigutus oli suht huvitav.

Alvar550
03.02.08, 22:51
Andrei sai ka edasi:D päris kõva.

vaikiv mees
03.02.08, 23:05
Kes see Tomi Rahula on?

rahvas unustab kiiresti, 10a tagasi kollased lehed (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=156982&q=esikaant) muust ei kirjutanudki kui noorest perek.Rahulast (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=166297&d=20041202), Eesti laulu autoritest.. nii kuum teismeliste suhe saabki aja jooksul ainult jahtuda, niiet tulevased p6lved ei pruugi sellest midagi maletada

Aílton
04.02.08, 23:15
ma ei saa aru miks jüri edasi ei saanud, vennas on potensiaali!:D

MMclub
05.02.08, 15:31
temas on võitleja hinge!

Arks
05.02.08, 17:10
Järgmisel aastal saab.

MMclub
05.02.08, 21:28
Jah, saab uuesti proovida.

aanvaller
10.02.08, 22:32
nutke või naerge aga see emo sai edasi.

Caos
10.02.08, 22:39
nutke või naerge aga see emo sai edasi.

kuidas kellegile

taku*
10.02.08, 22:47
see ogadega piff ei kanna kunagi aluspükse muideks.

Sir Tamme
10.02.08, 22:49
see ogadega piff ei kanna kunagi aluspükse muideks.

Sealt leiad ka paar oga. :D

taku*
10.02.08, 23:03
1 rõngas on

aanvaller
09.03.08, 22:27
oii relika, relika .

ALEKOK
09.03.08, 22:43
Kohtunikelt väga õige valik täna. Edasi said parimad.

EDIT: Või siiski mitte? Fred Kaasik langest vist välja?

taku*
09.03.08, 22:45
jumalale tänu.

Kasper
09.03.08, 22:57
Pikhoff Priit langes välja:S.

cannuman
09.03.08, 23:02
kõige rohkem käib pinda see: Kurat miks ta valis vale loo...Raud ja heidi ikka pidevalt ajavad seda...

Aga kahju jah et see pullimees välja langes. teda vähemaltt oli huvitav vaadata ja jäi meelde ka

Aílton
10.03.08, 00:15
iisaku priit oli vahva sell tõesti. see aasta tundub päris tihe konkurents olema, palju häid ja omapäraseid lauljaid