PDA

View Full Version : Viikmäe tulevikus Chelsea-s?

martin007
07.12.01, 00:36
Chelsea in talks with Norwegian club
by Håvard Finstad
04.12.2001 16:40
Norwegian top division side Vålerenga and Premier League club Chelsea are currently discussing a deal which could secure the future of Vålerenga.

Vålerenga are in financial trouble and are keen to link up with the London club to secure their future.

Director Rune Hansen said: "We are talking about a possible exchange of players and we also invite Chelsea to buy in to our club. That will provide us with better financial security."

"We are confident that we can agree on a deal," he added.

mcnamara
07.12.01, 12:26
Viikmäe ei saaks paraku Inglismaale tööluba. Ta ju ei ole 75% rahvuskoondise mängudest mänginud. Minus tekitab viha muidugi see Milan Baros'i juhtum, mis tundub totter ja arusaamatu :viha:, sest tegemist on noore tippmängijaga. Liverpool peab nüüd vist temast hoopiski loobuma. Viikmäe vist päris Barosi tasemel ei ole ka. :)

Lincoln
08.12.01, 00:36
Isiklikult väga kahtlen, kas Chesea palkaks endale ründaja. Neil on Premier League parim väravakütt. Kuigi mulle see meeldiks. Mida rohkem eestlasi Inglismaale, seda parem.
Jürgen

moochie
08.12.01, 00:40
Orginally posted by Lincoln

Isiklikult väga kahtlen, kas Chesea palkaks endale ründaja. Neil on Premier League parim väravakütt. Kuigi mulle see meeldiks. Mida rohkem eestlasi Inglismaale, seda parem.
Jürgen
Mis sa loodad, et ta kohe põhisse pääseks ve?! Isegi Mart istus ju pikka aega pingil. Pigem kui ka ostetaks, siis reservi! Aga vaevalt sedagi.

Jeeg
08.12.01, 12:40
Kas keegi seletaks ära mull selle asja seoses töölubadega - tahate öelda, et Inglismaal iga viimne kui üks välismängija peab olema kaasa teinud 75% koondise mängudes? :mad:

Jaak
08.12.01, 12:59
Orginally posted by yeg

Kas keegi seletaks ära mull selle asja seoses töölubadega - tahate öelda, et Inglismaal iga viimne kui üks välismängija peab olema kaasa teinud 75% koondise mängudes? :mad:

See tingimus puudutab "mitte EL-i" mehi, kellel on vaja tööluba, et mängima saaks.

Lincoln
08.12.01, 14:46
Ei nii ma loomulikult ei mõtle, et ta kohe põhikoosseisu saaks. Mäletate kui Zelinski pidi Inglismaale siirduma, agaprobleemiks saigi tööluba.
Jürgen

erx
08.12.01, 16:21
Orginally posted by Jaak
See tingimus puudutab "mitte EL-i" mehi, kellel on vaja tööluba, et mängima saaks.
Mis sa tahad öelda, et nt. Elber ei saaks tööluba inglismaal (väikese tähega:() ???

Jeeg
08.12.01, 17:40
Haiged reeglid need NON-EU reeglid krt - see ei tule jalgpalli arengule kasuks. Ma saaks aru et piirataks arvu jne ja et hoopis, et mitte-eurooplasi mitte NON-EUsi nt.

Martin
08.12.01, 17:46
Mis sa tahad öelda, et nt. Elber ei saaks tööluba inglismaal (väikese tähega:() ???

Elberil (võibolla, pole kindel) ja paljudel teistel toredatel brasiillastel on topeltkodakondsused - ehk mingi Itaalia või Hispaania pass ning tänu sellele vaba liikumine ükskõik kuhu.

aiFo
08.12.01, 19:40
Orginally posted by yeg

Haiged reeglid need NON-EU reeglid krt - see ei tule jalgpalli arengule kasuks. Ma saaks aru et piirataks arvu jne ja et hoopis, et mitte-eurooplasi mitte NON-EUsi nt.

no krt! pole sellist asja vaja, et inglise liigas aint miskid uruguai ja tshiili wunderkindid mängima hakkaksid... briti vutt v6iks ike valdavalt briti mängijate teha olla...siin-seal m6ned v66rmängijad -- väga hea, a krt miskid chelseamoodi klubid omavahel mängimas... prrr! ei ole just väga meele järgi... vähemalt mina arvan nii...

moochie
08.12.01, 20:05
Nüüd oleme küll veidi teemast välja läinud, või mis? Aga siis mida arvate, kas on võimalik, et jutt on Viikmäest? Mina küll eriti ei usu!

Martin
08.12.01, 20:05
Õige Aifo! Ja need prantslastest ründajad ning ameerikalsest poolkaitsjad, kes preagu sisse ostetakse ning mingid argentiinlastest peerud kahd veel - rämps, eksole? :)

willane
09.12.01, 00:01
teema pealkiri ju eht kollane. ühed räägivad klubi "võimalikust rahastamisest-ostust" ja me saadame juba Viikmäe saatkonda tööluba vormistama ....

kojamees
09.12.01, 17:38
Ära pahanda Willane,see näitab et fännid on positiivselt häälestatud.See meenutab juba seda paanikat mida suutis üks Derby fänn teha pärast "Võinäpu" esinemist,et nüüd ostate meie Puumi ära.ühest sõnakõlksust pakime meie juba kotte ja muretseme elamistingimuste pärast.Peaks mainima et oleme oma operatiivsusega üsna esirinnas.Kui seda ei tee koondis ,siis teevad seda fännid.:õlu:

Kaarel
10.12.01, 03:40
Tööluba nõuavad inglased selleks, et ei tuleks riiki liiga palju mitte Euroliidu kodanikke.

Jalgpalli vaatepunktist on seda vaja selleks, et meeskonnad ei koosnekas ainult võõrmängijatest. Tõsi, peale Bosmani reegli kehtestamist on juba niigi mitte inglasi kõikides klubides palju.

Arusaadav, et nad ei taha paljude välismängijate sissevoolu - kohalikud noormängijad saavad vähem võimalusi ning pikas perpektiivis võib ka kannatada Inglise koondise tase. Samas väga andekad Inglise noored murravad läbi sellegipoolest.

See 75% reegel on jah suht omapärane - näiteks Barosi puhul tähendaks see seda, et ta olesk pidanud kaasa lööma Tšehhimaa koondise viimase 3 aasta mängidest kolmveerandil. Kuna aga mängija ise on alles hetkel vist 20-aastane, siis oleks ta juba 17-aastaselt pidanud koondises olema...

willane
10.12.01, 11:29
Orginally posted by kojamees

Ära pahanda Willane,see näitab et fännid on positiivselt häälestatud.See meenutab juba seda paanikat mida suutis üks Derby fänn teha pärast "Võinäpu" esinemist,et nüüd ostate meie Puumi ära.ühest sõnakõlksust pakime meie juba kotte ja muretseme elamistingimuste pärast.Peaks mainima et oleme oma operatiivsusega üsna esirinnas.Kui seda ei tee koondis ,siis teevad seda fännid.:õlu:
pahane ... kaugel sellest. pole siin miskit pahandada. lihtsalt mina ei võta seda teemat veel nii tõsiselt:)

vaikiv mees
10.12.01, 17:50
Nujah, Viikmäe edasise saatuse kohta ei ütle see küll midagi. Aga kui Molde omanikud Norrast Wimbledonis samuti laamendama hakkasid, sai viimane sellest pigem kahju kui kasu. "Egil has landed"- (pealk.ajal-st)-Egil "Drillo" Olsen keeras ing-l ikka palju s..a kokku

mcnamara
10.12.01, 17:53
Orginally posted by vaikiv mees

Nujah, Viikmäe edasise saatuse kohta ei ütle see küll midagi. Aga kui Molde omanikud Norrast Wimbledonis samuti laamendama hakkasid, sai viimane sellest pigem kahju kui kasu. "Egil has landed"- (pealk.ajal-st)-Egil "Drillo" Olsen keeras ing-l ikka palju s..a kokku

tjah, egil olseni oli võimalik kohata ühes oslo raamatupoes sellist väikest mälumängu juhtimas. väga ootamatu lugu - aga seal ta oli!;)

Cain
29.12.01, 15:33
Ma kujutan ette et vaeavalt chealsea valerengat
ostes Viikm'ed silmas peab. V2ga kahtlane

Darren
30.12.01, 03:13
Ma olen surmkindel, et Chelsea ostis just meie ülikiire ja ülitehnilise Kristeli pärast Valerenga ära!

BTW, Siim88, kui mul on siin kirjas KristeL siis järelikult peabki olema KristeL, niiet lepime nii kokku, et sa mu poste enam ei näpi, okay?

Udupasun
31.12.01, 12:57
See, et Viikmäe nüüd Chelsea'sse saaks... Ärge naerma ajage. Palju Royal Antwerpi mehi te teate, kes ManU's mängivad? Suurklubid kasutavad selliseid tehinguid rohkem selleks, et oma mingisugusegi potentsiaaliga vendadele pisutki mänguaega anda. Kui ma ei eksi, siis Belgias (vist) oli paar aastat tagasi juhus, kus üks klubi käis aste allapoole, sest olid itaallastega diili teinud, saadeti mansatäis luusereid, kes mängidagi ei viitsinud. (Sorry ebamäärase teabe pärast, ma võin praegu ka täielikku jama ajada)
Kui siit midagi Viikmäe suhtes muutub, siis see, et ta enam niipalju mängida ei saa.

Siim
31.12.01, 13:43
Orginally posted by Darren

Ma olen surmkindel, et Chelsea ostis just meie ülikiire ja ülitehnilise Kristeli pärast Valerenga ära!

BTW, Siim88, kui mul on siin kirjas KristeL siis järelikult peabki olema KristeL, niiet lepime nii kokku, et sa mu poste enam ei näpi, okay?

OK;)

Jaak
25.03.02, 11:23
Ka Kristen nädalavahetusl resultatiivne!!

Treeningmäng Valerenga - Moss 2:1 mõlemad kollid Viikmäelt.

Rainman
25.03.02, 23:16
See enne ülehomset mängu ainult hüva uudis :õlu:

Rainman
03.04.02, 12:52
Viikmäe tegi Norras kübaratriki

2.04 20:01

Norra meistriliiga hooaja alguseks valmistuv Oslo Vålerenga alistas esmaspäeval treeningmängus Strømsgodseti 3:2, võitjate kõik väravad lõi Eesti koondise ründaja Kristen Viikmäe. Eestlane alustas väravatelöömist Vålerenga meeskonna 0:2 kaotusseisus, olles täpne 60., 65. ja 73. minutil. Strømsgodseti ühe värava lõi ka FC Floras mänginud Pål Christian Alsaker. Norra meistrisari algab 14. aprillil.

Allikas: BNS

:õlu:

priity
25.04.02, 03:28
Norras on hooaeg alanud ning 2 voorugi peetud. Lemsalu klubi Bryne paistis esimeses voorus silma 2 punase kaardiga 2 minuti jooksul ning viimases voorus 4-0 kaotusega.
Viikmäe on mõlemas mängus Valerenga põhikoosseisus olnud, kuid jalga valgeks pole saanud. Allpool ka kommentaar viimase mängu kohta

Stabæk - Vålerenga 0-0
Nadderud stadion Att: 6177
Yellow card: Tommy Stenersen, Stabæk, David Hanssen, Erik Hagen, Vålerenga.
- A dull affair in Bærum. Stabæk disappointed the most and rarely created any chances at all. Vålerenga had the better opportunities and Viikmae hit the post free on goal. The home team has now played two draws with two promoted teams, hardly championship form.
http://www.unik.no/~larsa/2002/Premier.html

Siim
02.05.02, 00:48
Nunih, Kristenil nüüd ka jalg valge. Võidumängus võõrsil Branni vastu lõi ta Valerenga neljast väravst viimase. Mis aga kurvastab, on see et Terja koduklubi ei taha sel hooajal kuidagi jalgu alla saada. Samas.. tubli Kristen! :)

ROOTSI KUNN
02.05.02, 16:21
Kas keegi teab ,mis kanali pealt Norra MV näitab ning
kas keegi mingitki mängude ja TV ülekannete kava oskaks postitada.
Lisaks veel niipalju ,et eestlased paistavad sel aastal Norras rohkem silma ,kui eelmisel aastal.
Kahju ,et Terja ikka veel korralikult mängida ei saa.

vertex
02.05.02, 19:41
NRK ülekanded leiad
http://www.nrk.no/sport/fotball/fotball_spesial/1781261.html

või
http://nrk.no/sport/informasjon/386673.html

Peaks olema ka www.worldsoccervision.com aga sinna jõuavad nad küllaltki hilja, see eest inglise keeles, mis siinmail peaks olema arusaadavam kui norra keel.

Mängude kava:
http://www.vg.no/sport/fotball/norsk/eliteguiden/termin.hbs

vertex
04.05.02, 20:52
Norra Liiga mängud sel hooajal:
--------------------------------------

May 4, 2002 Molde - Lillestrøm
May 5, 2002 Bodø/Glimt - Brann
Bryne - Rosenborg
Moss - Lyn
Stabæk - Sogndal
Start - Viking
Vålerenga - Odd_Grenland

---------------------------------------

May 9, 2002 Brann - Stabæk
Lillestrøm - Moss
Lyn - Start
Odd_Grenland - Bodø/Glimt
Rosenborg - Molde
Sogndal - Bryne
Viking - Vålerenga

May 11, 2002 Bodø/Glimt - Viking
Vålerenga - Lyn
May 12, 2002 Bryne - Molde
Moss - Rosenborg
Sogndal - Brann
Stabæk - Odd_Grenland
Start - Lillestrøm

----------------------------------------

May 16, 2002 Brann - Bryne
Lillestrøm - Vålerenga
Lyn - Bodø/Glimt
Molde - Moss
Odd_Grenland - Sogndal
Rosenborg - Start
Viking - Stabæk

------------------------------------------

May 25, 2002 Vålerenga - Rosenborg
May 26, 2002 Bodø/Glimt - Lillestrøm
Brann - Odd_Grenland
Bryne - Moss
Sogndal - Viking
Start - Molde
May 27, 2002 Stabæk - Lyn

-------------------------------------

Jun 2, 2002 Lillestrøm - Stabæk
Lyn - Sogndal
Molde - Vålerenga
Moss - Start
Odd_Grenland - Bryne
Rosenborg - Bodø/Glimt
Viking - Brann

Jun 8, 2002 Sogndal - Lillestrøm
Jun 9, 2002 Bodø/Glimt - Molde
Brann - Lyn
Bryne - Start
Odd_Grenland - Viking
Stabæk - Rosenborg
Vålerenga - Moss

----------------------------------------

Jun 15, 2002 Bryne - Viking
Jun 16, 2002 Lillestrøm - Brann
Lyn - Odd_Grenland
Molde - Stabæk
Moss - Bodø/Glimt
Rosenborg - Sogndal
Start - Vålerenga

Jun 23, 2002 Bodø/Glimt - Start
Brann - Rosenborg
Odd_Grenland - Lillestrøm
Sogndal - Molde
Stabæk - Moss
Viking - Lyn
Vålerenga - Bryne

Jun 30, 2002 Bodø/Glimt - Vålerenga
Brann - Molde
Lyn - Bryne
Odd_Grenland - Rosenborg
Sogndal - Moss
Stabæk - Start
Viking - Lillestrøm

Jul 21, 2002 Bryne - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Lyn
Molde - Odd_Grenland
Moss - Brann
Rosenborg - Viking
Start - Sogndal
Vålerenga - Stabæk

Jul 28, 2002 Brann - Start
Lillestrøm - Bryne
Lyn - Rosenborg
Odd_Grenland - Moss
Sogndal - Vålerenga
Stabæk - Bodø/Glimt
Viking - Molde

Aug 4, 2002 Bodø/Glimt - Sogndal
Bryne - Stabæk
Molde - Lyn
Moss - Viking
Rosenborg - Lillestrøm
Start - Odd_Grenland
Vålerenga - Brann

Aug 11, 2002 Brann - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Molde
Lyn - Moss
Odd_Grenland - Vålerenga
Rosenborg - Bryne
Sogndal - Stabæk
Viking - Start

----------------------------------------------------------------------

Aug 18, 2002 Bodø/Glimt - Odd_Grenland
Bryne - Sogndal
Molde - Rosenborg
Moss - Lillestrøm
Stabæk - Brann
Start - Lyn
Vålerenga - Viking

----------------------------------

Aug 25, 2002 Brann - Sogndal
Lillestrøm - Start
Lyn - Vålerenga
Molde - Bryne
Odd_Grenland - Stabæk
Rosenborg - Moss
Viking - Bodø/Glimt

Sep 1, 2002 Bodø/Glimt - Lyn
Bryne - Brann
Moss - Molde
Sogndal - Odd_Grenland
Stabæk - Viking
Start - Rosenborg
Vålerenga - Lillestrøm

Sep 15, 2002 Lillestrøm - Bodø/Glimt
Lyn - Stabæk
Molde - Start
Moss - Bryne
Odd_Grenland - Brann
Rosenborg - Vålerenga
Viking - Sogndal

-------------------------------------------
Sep 29, 2002 Bodø/Glimt - Rosenborg
Brann - Viking
Bryne - Odd_Grenland
Sogndal - Lyn
Stabæk - Lillestrøm
Start - Moss
Vålerenga - Molde

Oct 6, 2002 Lillestrøm - Sogndal
Lyn - Brann
Molde - Bodø/Glimt
Moss - Vålerenga
Rosenborg - Stabæk
Start - Bryne
Viking - Odd_Grenland

------------------------------------

Oct 20, 2002 Bodø/Glimt - Moss
Brann - Lillestrøm
Odd_Grenland - Lyn
Sogndal - Rosenborg
Stabæk - Molde
Viking - Bryne
Vålerenga - Start

-----------------------------------

Oct 27, 2002 Bryne - Vålerenga
Lillestrøm - Odd_Grenland
Lyn - Viking
Molde - Sogndal
Moss - Stabæk
Rosenborg - Brann
Start - Bodø/Glimt

vaherhar
09.08.02, 02:15
Valerenga kohtus Norra karikasarjas Mossiga.Viikmäe sekkus mängu 2. poolajal ja tabas ka korra posti.Normaal- ja lisaaeg lõppesid 2:2 kuid lõpuks siiski penaltitega Oslo klubi võitis kusjuures Viikmäe penaltit ei löönud.:keel1:

Artista
28.11.02, 23:15
Tegelikult ma tabasin ära, et siinses foorumis pole sõnagi juttu olnud sellest, et härra Viikmäe on meil ka nüüd Norra karikavõitja. Kuu alguses peetud karikafinaalis võitis Vålerenga Odd Grenlandi, kuigi meie mees platsile ei pääsenud. Ometigi tähendab see Kristenile ka lootust saada jalg valgeks ka Euroopa vutitandritel.:lahe:

Glazza
29.11.02, 04:52
Originally posted by Artista

Tegelikult ma tabasin ära, et siinses foorumis pole sõnagi juttu olnud sellest, et härra Viikmäe on meil ka nüüd Norra karikavõitja. Kuu alguses peetud karikafinaalis võitis Vålerenga Odd Grenlandi, kuigi meie mees platsile ei pääsenud. Ometigi tähendab see Kristenile ka lootust saada jalg valgeks ka Euroopa vutitandritel.:lahe:

See on meedias üsna mitmeid kordi teadvustatud + Eesti -Island mängul ja minu arust ka siin foorumis kusagil....:õnnelik:

Jaan
02.12.02, 10:23
Viikm2el on jalg valge eurosarjas. 1996. aastal kohtus Tallinna Norma Kadriorus Vinnitsa Nivaga ning vahetusest sekkunud 17-aastane Kristen \"siis veel mitte hyydnimega udu\" Viikm2e l6i seisuks 2-0. M2ng l6ppes 2-1, Ukrainas v6itsid hohollid ja nii l6ppes m2nguasjameistrite eurotee.

Jaak
02.12.02, 11:31
Originally posted by Jaan

Viikm2el on jalg valge eurosarjas. 1996. aastal kohtus Tallinna Norma Kadriorus Vinnitsa Nivaga ning vahetusest sekkunud 17-aastane Kristen \"siis veel mitte hyydnimega udu\" Viikm2e l6i seisuks 2-0. M2ng l6ppes 2-1, Ukrainas v6itsid hohollid ja nii l6ppes m2nguasjameistrite eurotee.

Viikmäe lõi ka Flora ainsa värava kui 1999. aasta ML-is jäädi kahe mängu kokkuvõttes 1:10 alla Belgradi Partizanile.
Huvitav on seegi, et tegemist on senini Flora viimase mängusituatsioonist löödud eurosarja väravaga:(

Premium
11.02.03, 03:57
Krt, maha magasin!:oih: Aga tagant järele võib ka ehk õnne soovida!
Palju õnne, head tulevikku jms. Kristenile!

überalles
15.02.03, 15:04
Täna peaks olema Valerenga- Stabaek. Pöidlad pihku?

sven
17.02.03, 02:51
Tegin kunagi jalgpallikoolis viikmäega koos trenni, huvitav on see, et ta millegi poolest tol ajal silma ei paistnud...aga kõva tahtmine ja tõõ teevad imet:õnnelik: Kõik on võimalik sellele, kes usub!!!!!!;) ;) ;) ;)

eston maravilha
17.02.03, 04:39
ega ta praegugi nii väga silma ei paista. vahetusmängijate pingilt on see veel eriti raske kui treener ees seisab.

PraS
17.02.03, 07:59
nojah aga zahhovaikoga ka samad asjad et noorena kui ma tema vastu mengisin polnd ta kyll mingi eriline tegija.......täitsa tavaline millegi erilisega silma ta kyll ei jäänd...nojah vaat kuhu ta tööga jõudnud on.......aga slava pane ika tina samamoodi edasi:P

Pätu
17.02.03, 11:27
Joomarlus viib sihini !

tsaka08
20.02.03, 22:52
tuleb teha kõvast tõõd ja nii saadgi tippu - ei mäleta kes seda ütles aga ex mingi asja tundja oli

ethan
21.02.03, 18:25
Originally posted by tsaka08

tuleb teha kõvast tõõd ja nii saadgi tippu - ei mäleta kes seda ütles aga ex mingi asja tundja oli

ainus viis rikkaks saada on tööd tehes - seda ka keegi ütles, tegelikult on paljud nii öelnud. aga ega see tõsi ju pole ;)

samamoodi, ainult kõvasti tööst ei piisa vutimaailmas tippu jõudmiseks.

überalles
27.03.03, 08:57
Kas keegi teab kas ja kuidas toimus 25.03 Valerenga- Molde mäng? Kodulehelt igaljuhul eriti infot ei tule, kuigi algul reklaamiti mäng kõvasti välja.

Jaak
27.03.03, 10:16
Originally posted by überalles

Kas keegi teab kas ja kuidas toimus 25.03 Valerenga- Molde mäng? Kodulehelt igaljuhul eriti infot ei tule, kuigi algul reklaamiti mäng kõvasti välja.

Kodulehel on inf täitsa olemas. Kaotus 0:2. Kristen mängis 65 min. Raio ei osalenud.

U2
29.05.03, 15:33
päris huvitav oleks küll mõelda ründepaar viikmäe-hasseilbank

Hogarth
31.05.03, 10:47
Originally posted by karmo17

päris huvitav oleks küll mõelda ründepaar viikmäe-hasseilbankma arvan,et ründaja on hasseilbank ja meie oma viikmäe nühiks pinki.............karm aga tõsi et viikmäe tase ei küündi veel sinnamaale.

Epic
31.05.03, 13:38
Isegi kui Viikmäe saaks mingi ime läbi Chelseasse siis ta isegi ei nühiks pinki(võibolla reservides) sest Chelseast on ju sellised mehed ees : Hasselbaink, Gudjohnsen, Forsell, Cralton Cole, Leon Knight + veel Ranieri lemmik Zola need mehed on igas elemendis Viikmäest üle.Kurb aga tõsi:( Kui tahad tippklubisse saada siis peab ikka mingi eriline talent olema:deemon:

Pätu
31.05.03, 19:45
ma usun et tal reservides ka läheb raskeks :) jubeäss oleks muidugi reservdes mängimise koha pärast võidelda :D

Silver
31.05.03, 20:53
Originally posted by Pätu
ma usun et tal reservides ka läheb raskeks :) jubeäss oleks muidugi reservdes mängimise koha pärast võidelda :D Oleks, oleks ;) Vähemalt oleks pinge suur ning, kui tahtmist jätkuks ehk suudaks tõsiselt mingi nipiga esindusmeeskonda pääseda :P

Epic
31.05.03, 21:24
Originally posted by treze

Originally posted by Pätu
ma usun et tal reservides ka läheb raskeks :) jubeäss oleks muidugi reservdes mängimise koha pärast võidelda :D Oleks, oleks ;) Vähemalt oleks pinge suur ning, kui tahtmist jätkuks ehk suudaks tõsiselt mingi nipiga esindusmeeskonda pääseda :P

kui FA Cupil Chelsea York City\'ga mängib siis võibolla tõesti:D

magicm
03.06.03, 00:48
selleks ajaks oleks viikmäe juba sellises vanuses, et ründajana temast asja poleks... seal norras ja taanis enam edasi eriti ei areneta, pean silmas ka opit. nüüd ka piiroja viikmäe juures ehk pääsevad tulevikus ka edasi. eriti kahju opist, aalborg raskes seisus ka ju praegu 4 punni välja langemisest.

van der Sarjas
02.07.03, 00:58
Ma leidsin footballtransfers.info sellise infi, nagu oleks Valerenga Viikmäe FC Florale hooaja lõpuni välja laenanud. Äkki keegi targem oskab kommenteerida? link (http://www.footballtransfers.info/transfers/alltrans.asp?category=World)

ikka innu
02.07.03, 01:16
Tundub öige olevat.Eks ta ole öige otsus samuti,arvan ma.:õnnelik:

asdf
02.07.03, 02:00
Väike lugu sellest nüüd ka siin (http://www.soccernet.ee/news.php?id=4159)

winnie
02.07.03, 02:23
ja Chelsea`sse ei pääse ta kunagi.
Chelsea omanik on tänasest päevast miljardär Roman Abramovitch, Tšukotka kuberner, kes on ka jalgpalliklubi Moskva AKSK omanik.

Jaak
02.07.03, 09:31
Originally posted by van der Sarjas

Ma leidsin footballtransfers.info sellise infi, nagu oleks Valerenga Viikmäe FC Florale hooaja lõpuni välja laenanud. Äkki keegi targem oskab kommenteerida? link (http://www.footballtransfers.info/transfers/alltrans.asp?category=World)

Viikmäe kogemusest on Florale Euromängudes kindlasti kasu. Võimalik aga, et Viikmäe Floraga liitumine vihjab tõsiselt sellele, et Juuli kuus jätab näiteks Hamre Eestimaaga hüvasti.

Siimk
02.07.03, 10:22
Originally posted by Jaak

Originally posted by van der Sarjas

Viikmäe kogemusest on Florale Euromängudes kindlasti kasu. Võimalik aga, et Viikmäe Floraga liitumine vihjab tõsiselt sellele, et Juuli kuus jätab näiteks Hamre Eestimaaga hüvasti.

Mis on Hamre oletatava lahkumise põhjus, kas leping läbi, müük, Eestist siiber vms?

ROOTSI KUNN
02.07.03, 10:26
Mina arvan ,et Hamre ei lähe kusagille ,sest tal on kehtiv leping vähemalt selle hooaja lõpuni. Aga Kristen toodi siia selleks ,et Florat tugevdada nii Meistrite Liigas ,kui ka selleks ,et ikkagi ka kodune suurkonkurent TVMK ahju panna.
Need on muidugi minu oletused.:)

willane
02.07.03, 15:51
igati nőus, pigem toodi ikka FCF tugevdamiseks, sest TVMK hingab kuklasse. lisaks muidugi Euromángud.
olen Ungaris ning pole táppidega táhti kaasas\'

marabella666
02.07.03, 17:17
Flora meister. Viikmäe siia toomine otsustab tegelt kõik, olegm ausad.

magicm
03.07.03, 20:41
Muide Viikmäe olevat ju Florasse isiklikel põhjustel tulnud, millest ta ei taha rääkida, kuid samas jalgpalli seisukohalt vaadatuna on temast Florale suurt tulu.

Glazza
03.07.03, 23:10
Originally posted by FCOperBK

Flora meister. Viikmäe siia toomine otsustab tegelt kõik, olegm ausad.

Või siis mitte midagi. Tänases mängus oli taaskord näha neid vanu ilusaid udupilvi väljakul hõljumas:oih:

...Jumal...
21.01.06, 23:02
Leidsin, et tänase päeva uudisega sobib see arutlus foorumis taas päevavalgele tulla. Aasta oli siis 2001 kui puujalg viikmäed loodeti näha siis selliste nimede nagu Crespo ja Droba kõrval kolle löömas :D Aga kahjuks pole reaalsus see:oih:

dareth
21.01.06, 23:19
Ja mina lollike arvasin, et poole tunni jooksul on keegi hea inimene 60 postitust valmis vorpinud, aga tuleb välja, et tegu on hoopis nekrofiiliaga.:P Teises teemas keegi väitis peale kõige muu (sellele kõigele muule leidus küll vastuväiteid) et Viikmäe kiire on. Minu arvates on Viikmäe aeglane. OK, mitte nii aeglane kui Kristal oma koondisekarjääri tuhmumisaegadel.

PS. Siiani pakub mulle huumorit mälupilt, kus Eesti - Belgia mängus (0 - 1, Sonck 4, oli vist nii) toimus keskväljal pallivahetus ning ühes kaamerasse mahtunud võitluses oli näha belglast, kes sai nahkkera enda valdusse ning ekraani nurgast (hinnanguliselt) kahe meetri kaugusel üht väljasirutatud kätt, mis tundus kellestki/millestki haarata üritavat - Kristal. Liiga kiire üks.

luutik
21.01.06, 23:25
Algselt postitas dareth

Ja mina lollike arvasin, et poole tunni jooksul on keegi hea inimene 60 postitust valmis vorpinud, aga tuleb välja, et tegu on hoopis nekrofiiliaga.:P Teises teemas keegi väitis peale kõige muu (sellele kõigele muule leidus küll vastuväiteid) et Viikmäe kiire on. Minu arvates on Viikmäe aeglane. OK, mitte nii aeglane kui Kristal oma koondisekarjääri tuhmumisaegadel.

PS. Siiani pakub mulle huumorit mälupilt, kus Eesti - Belgia mängus (0 - 1, Sonck 4, oli vist nii) toimus keskväljal pallivahetus ning ühes kaamerasse mahtunud võitluses oli näha belglast, kes sai nahkkera enda valdusse ning ekraani nurgast (hinnanguliselt) kahe meetri kaugusel üht väljasirutatud kätt, mis tundus kellestki/millestki haarata üritavat - Kristal. Liiga kiire üks.
Hea, kui miski nii kaua huumorit pakub. mul on hetkel veel meeles anekdoot \"Pelmeenist ja pioneerist\". :D Nimelt, mille poolest nad erinevad? Vastus: pelmeeni tuleb keeta, aga pioneer on alati valmis!