PDA

View Full Version : Sahharovi Sass tegi meheteo!

greenday
07.12.01, 12:03
Lugege siit: http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=115421

13
07.12.01, 12:07
Teema peakirjaks peaks olema laps saab lapse.

ROOTSI KUNN
07.12.01, 23:48
Vaata aga vaata Sassi ,ennast on ainult 170 cm ja juba teeb mehetegusid.
Mis te poisid arvate ,kui õige teeks Sassile soccerneti lugejate ja vutifännide poolt mingi kingituse? Pakkuge ka välja ,mis see võiks olla.
Mulle küll Sass meeldib on teine üsna tõsine ja sümpaatne noormees, pealegi võitleb ka platsil alati lõpuni. Tal on tulevikku, kui viitsimist jätkub.

Aff
08.12.01, 01:18
Mina tunnen talle ainult kaasa.

vibu
08.12.01, 06:52
no palju õnne talle. Siiralt. naeratama pani vaid tema põhjendus, miks poiss võiks olla...:D

greenday
08.12.01, 12:16
Orginally posted by Aff

Mina tunnen talle ainult kaasa.Väga nõme suhtumine mu arust.

Lineker
08.12.01, 13:43
Vale tegu, valel ajal ja vales kohas.

Oleks lihtsalt noorelt abiellumine (nagu Mateja Kezman) kuid et laps ka taga on, ei lähe mitte ühti.

greenday
08.12.01, 14:27
Orginally posted by Lineker

Oleks lihtsalt noorelt abiellumine (nagu Mateja Kezman) kuid et laps ka taga on, ei lähe mitte ühti.Põhjenda ka oma väidet, palun.

Lineker
08.12.01, 14:41
Põhjendada? Siin pole midagi põhjendada, kui veidi mõelda peaks igaüks aru saama, mis valesti on.

Greenday kui vana sa oled?

greenday
08.12.01, 15:15

Põhjendada? Siin pole midagi põhjendada, kui veidi mõelda peaks igaüks aru saama, mis valesti on.

Greenday kui vana sa oled? Kui see nii enesesestmõistetav on, siis ei peaks ju olema raskusi põhjendamisega. Ma ei taha sulle vastu vaielda, lihtsalt huvitab, miks sa nii väidad. Ma olen 20.

Maarek
08.12.01, 17:28

Oleks lihtsalt noorelt abiellumine (nagu Mateja Kezman) kuid et laps ka taga on, ei lähe mitte ühti.

Mis tal on siis nagu mingi viga küljes nüüd või, et mitte kuidagi ei lähe. Et seleta võibolla ära, mis sellel noorelt isaks saamisel siis viga on.:doh: :doh:

Ka minupoolsed õnnesoovid Sassile.

ROOTSI KUNN
08.12.01, 22:04
Kaasa võib tunda siis kui saad kurja ämma või litsist naise.
Vaata Aff ,et me sulle endale kaasa ei peaks tundma.:D
Sass saab hakkama ja on kindlast tubli ja õnnelik isa.;)

dreyd
10.12.01, 10:19
Palju õnne Sass, enam suuriamt kingitust saada ei ole võimalik:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

last ma mõtlen, naisega on omaette ooper:D

Kosk
11.12.01, 15:38
Igarahes tore uudis.....palju õnne, Sass!!
PS! ega keegi tea, milllal katsikule võib minna?;)

Aff
11.12.01, 16:54
ok, võtan oma sõnu pisut tagasi. Aga see pidi mingi noor tüdruk olema, kas Sass suudab neid ülal pidada? Ei usu, et ta Floras küllalt rahaliselt kindlustatud on.
Kingitus oleks ikka õige küll.

MAXIMUS
11.12.01, 20:03
Kindlasti suudab! Sass on piisavalt kohusetundlik ja hakkaja poiss kellest tulevikus ei saa mitte ainult tubli isa, vaid ka hea jalgpallur. JÕUDU JA JAKSU VALITUD TEEL!