PDA

View Full Version : Kes võidab C1 II liiga N/S divisjoni

FootYgod jr.
24.05.07, 21:19
Fc Kuressaare
Fc Türi
Jk Kalev

25.05.07, 00:36
Fc Kuressaare, nagu maailmaparimad on nad.

Lauri J
25.05.07, 00:38
miks nad meilt kotti said siis ? :D

fcflorahaapsalu93
25.05.07, 19:06
kindel jk kalev , nad mängivad ikka mängu , mitte ei egotse siin ...

FcKuRe..
26.05.07, 12:00
;) kure on parem ikka:lahe:

^H!ghRoad.
28.05.07, 18:55
Panustan ikka oma klubile:D

^H!ghRoad.
28.05.07, 18:56
miks nad meilt kotti said siis ? :D
Ega tippklubid ka alati oma liiga viimaseid ei võida....:D

Lauri J
28.05.07, 19:13
Ega tippklubid ka alati oma liiga viimaseid ei võida....:D

Suht savi , mai viitsi vaielda kumb parem jani , eks liiga lõpus vaatame seda asja ;D

^H!ghRoad.
29.05.07, 13:32
Suht savi , mai viitsi vaielda kumb parem jani , eks liiga lõpus vaatame seda asja ;D
Täpselt nii;)

Leaf
29.05.07, 14:16
Sellise suhtumisega, nagu kure vennad, vaevalt nad kolmandakski tulevad;).

17
29.05.07, 14:41
Krt ma ei saa aru, mis häda sul on? See kui kutid usuvad, et nad suudavad kõigile koti silmini tõmmata, mida vittu selles halbaon?

jalgpllur
29.05.07, 15:05
Krt ma ei saa aru, mis häda sul on? See kui kutid usuvad, et nad suudavad kõigile koti silmini tõmmata, mida vittu selles halbaon?

Teevad ju endal margi täis, kui hiljem saavad põske kellegilt. Parem mängigu head mängu, mite ärgu ajagu mingit maailmameistri juttu. Ja veel kõva häälega, nad võivad olla teise liiga "maailmameistrid" las lähevad esimesse liigasse, mis neil seal toimuma hakkab:D

17
29.05.07, 15:11
Teevad ju endal margi täis, kui hiljem saavad põske kellegilt. Parem mängigu head mängu, mite ärgu ajagu mingit maailmameistri juttu. Ja veel kõva häälega, nad võivad olla teise liiga "maailmameistrid" las lähevad esimesse liigasse, mis neil seal toimuma hakkab:D

Teevad, siis teevad. See on juba nende enda probleem. Las kutid elavad välja ennast ja saavad mõne suurema litri kätte, siis ehk jäävad vait ja teevad omad järeldused. Selle peale pole mõelnud?

Leaf
29.05.07, 16:37
Õige jutt, usun, et see litter ei lase end kaua oodata;).

-SaSs-
03.06.07, 22:44
ma arvan ka et ikka kalev võidab ära.;)

rixu
03.06.07, 22:51
ma arvan ka et ikka kalev võidab ära.;)
Ootama, näeme!

aht
03.06.07, 23:54
arvan ikka et meie teeme äre,kuna ega see kalev nii tugev ka ei olnud
ja loodan et kodus teeme ikka äraning arvan et türilt saavad ka kotti:D

FootyGuy
04.06.07, 16:27
arvan ikka et meie teeme äre,kuna ega see kalev nii tugev ka ei olnud
ja loodan et kodus teeme ikka äraning arvan et türilt saavad ka kotti:D

ja peale selle et nad kotti saavad savvad nad ka kottidesse:D :D :D

buub
04.06.07, 18:32

Nali ei tulnud eriti välja. Proovid äkki uuesti?

Pallo
04.06.07, 19:30
Kure vennad ikka väga naljahambad.

Maetse
04.06.07, 19:41

hahahhahahha , see oli hea :D

järgmine kord , kui nalja teed , äkki hoiatad , ma jõuan siis veel enne arvuti kinni panna.

^H!ghRoad.
07.06.07, 19:08
hahahhahahha , see oli hea :D

järgmine kord , kui nalja teed , äkki hoiatad , ma jõuan siis veel enne arvuti kinni panna.
Ahhhh... ära pane tähele seda D-klassi nolgi juttu

^H!ghRoad.
07.06.07, 19:10
Õige jutt, usun, et see litter ei lase end kaua oodata;).
See aasta seda littrit kahjuks või õnneks ei tule;)

^H!ghRoad.
11.06.07, 14:14
Nüüd võib juba õelda et Türi on esikoha konkurentsist välajs:D

buub
11.06.07, 15:23
Miks küsitluses rohkem valikuvariante pole?

Lauri J
11.06.07, 16:37
Kuna üksmeelne kuresaare arvas et rohkem konkurente pole esikohapeale ! ,)

^H!ghRoad.
12.06.07, 13:21
Kuna üksmeelne kuresaare arvas et rohkem konkurente pole esikohapeale ! ,)
Kes siin siis veel olema peaks?
Võru?
MaagTammeka ll?
või hoopis Välk?

FcKuRe..
14.06.07, 01:01
Võru ja Tammeka II vahel läheb esikoha eest rabelemiseks?

FcKuRe..
14.06.07, 01:02
lalalalalalalalalalalal

FcKuRe..
14.06.07, 01:03
Kes siin siis veel olema peaks?
Võru?
MaagTammeka ll?
või hoopis Välk?

Võru võidab:p :p :p :love:

^H!ghRoad.
14.06.07, 11:25
lalalalalalalalalalalal
Täitsa klöun;)

Leaf
14.06.07, 12:35
See aasta seda littrit kahjuks või õnneks ei tule;)

Kure võiks esiliigasse tulla, siis oleks need litrid ilmselt väga valusad .

^H!ghRoad.
14.06.07, 13:48
Kure võiks esiliigasse tulla, siis oleks need litrid ilmselt väga valusad .
Võiks küll siis saaks vähe tugevamate vastaste vastu ka mängida:D

erxu
14.06.07, 13:52
Võiks küll siis saaks vähe tugevamate vastaste vastu ka mängida:DEnne võitke Kalev kindlakäeliselt ;) .

^H!ghRoad.
14.06.07, 17:19
Anname endast parima:D

-rrainer
19.06.07, 14:53
Need kure vennad on küll suht ennast täis jõmmid, nii kuradima hästi mängivad et ei tea mis ära teeks.

FootYgod jr.
20.06.07, 02:10
Need kure vennad on küll suht ennast täis jõmmid, nii kuradima hästi mängivad et ei tea mis ära teeks.

hmm,tegelt oled saa kes kõige rohkem ülbab,kõik on juba maha rahunenud sa üksi siin inised:(

-rrainer
20.06.07, 02:22
hmm,tegelt oled saa kes kõige rohkem ülbab,kõik on juba maha rahunenud sa üksi siin inised:(
Ei suht lahedad olete, kõik teavad.

Anonyymne
20.06.07, 21:43
Need Kuressaare tüübid ajavad ikka täitsa naerma... Naljakas on see, et Kuressaare tüübid räägivad suurelt, aga ei saa sittagi tehtud, samal ajal, kui Kalev on vait ja võidab suurelt... Vot Kalevi suhtumine on õige "maailmameistri" suhtumine, seepärast läheb ka minu hääl Kalevile.

rixu
20.06.07, 22:51
Need Kuressaare tüübid ajavad ikka täitsa naerma... Naljakas on see, et Kuressaare tüübid räägivad suurelt, aga ei saa sittagi tehtud, samal ajal, kui Kalev on vait ja võidab suurelt... Vot Kalevi suhtumine on õige "maailmameistri" suhtumine, seepärast läheb ka minu hääl Kalevile.

kedagi ei huvita kellele su hääl läheb ju!ja mis kuradi maailmameistri juttu sa ajad?korra üks tüüp ütles et me oleme teise liiga maailmameistrid(mis paidõvei oli lihtsalt huumor)ja nüüd sa mõlised mingi viis aastat selle kallal!saa üle lõpuks!

Lauri J
20.06.07, 23:10
Rixu , ta ei öelnud et teises liigas maailmameistrid , ja btw ta avaldas oma arvamust , kui sulle ei meeldi ära lihstalt vaata seda linki, mine sõima mujal ;)

^H!ghRoad.
21.06.07, 00:05
Rixu , ta ei öelnud et teises liigas maailmameistrid , ja btw ta avaldas oma arvamust , kui sulle ei meeldi ära lihstalt vaata seda linki, mine sõima mujal ;)
Vaht pole mis liigas või kus kohas see oli naq. pooleldi huumoriga õeldud. Kellegil pole ta arvamust vaja lihtsalt tuleb mingi suvaline tüüp kes meie liigast sittagi ei tea ja hakkab varasemate postituste järgi meid iseloomustama:S

erxu
21.06.07, 01:42
No t*ra vaadake mida te kure mängijad suust välja ajate !!!
"Teeme pohhuilt Kalevile ära"
"Türi võidab kalevit 15:0" - täielik ebaloogilisus.
"tahaks saada esiliigase saaks kellegi tugevamaga ka mängida" - türa tehke enne kalevile ära .

^H!ghRoad.
21.06.07, 10:29
"tahaks saada esiliigase saaks kellegi tugevamaga ka mängida" - türa tehke enne kalevile ära .
Teeme sügisringis Kalevile ära.
Mingit 15-0 siin küll polnud jutt oli et Kalev kaotab teie vastu PUNKTE.
Muidugi tahaks tugevamatega mängida ja esiliigasse saada.

rixu
21.06.07, 11:06

Tra otsi välja mulle see postitus kus keegi ütles et teeme pohhuilt kalevile era?

Lauri J
21.06.07, 11:26
Teeme sügisringis Kalevile ära.
Mingit 15-0 siin küll polnud jutt oli et Kalev kaotab teie vastu PUNKTE.
Muidugi tahaks tugevamatega mängida ja esiliigasse saada.

Teete vä? ;D Ja se esiliiga jutt , ära hakka nüüd pihta et , me tahaks saada , keegi teist rääkis esiliigasse et Järgmine hooaeg võite meiega arvestada vms , Mitte et , tahaks et te järgmine hooaeg .. , ja nahui , olge vait juba , eks mäng näitab mis saab kui teete ära olete seda juttu väärt , kui ei tee ära siis tulevad nagunii vabandused . Aga üldse , Te saite meilt 4-1 pähe , ja peale seda olite kohe ni kidnald et võidate liiga ?Põhimehi oli puudu ? Milles asi ?;D

FootYgod jr.
21.06.07, 11:45
Teete vä? ;D Ja se esiliiga jutt , ära hakka nüüd pihta et , me tahaks saada , keegi teist rääkis esiliigasse et Järgmine hooaeg võite meiega arvestada vms , Mitte et , tahaks et te järgmine hooaeg .. , ja nahui , olge vait juba , eks mäng näitab mis saab kui teete ära olete seda juttu väärt , kui ei tee ära siis tulevad nagunii vabandused . Aga üldse , Te saite meilt 4-1 pähe , ja peale seda olite kohe ni kidnald et võidate liiga ?Põhimehi oli puudu ? Milles asi ?;D

Ärge mölisege

rixu
21.06.07, 13:49
Olge kõik vait, raisk!

Lauri J
21.06.07, 14:29
Miks vait , asi läks just põnevaks ? , ma ei saanud oma küsimusele ikka vastust .

fcflorahaapsalu93
21.06.07, 14:41
kalev siin 100% kindel võitja , nad ei peagi mängima .

rixu
21.06.07, 14:54
Miks vait , asi läks just põnevaks ? , ma ei saanud oma küsimusele ikka vastust .

Mäs kysimusele?

-rrainer
21.06.07, 16:07
Kure vennad saaksid Fc Tarvastult kah kotti ma olen selles enam kui kindel, poistel egost väheks ei jää. Mängige kah siis sama hästi kui räägite.

exesew
21.06.07, 16:44
Kure vennad saaksid Fc Tarvastult kah kotti ma olen selles enam kui kindel, poistel egost väheks ei jää. Mängige kah siis sama hästi kui räägite.

ma olen ka selles 100% kindel :D:D:D

Pallo
21.06.07, 16:51
kalev siin 100% kindel võitja , nad ei peagi mängima .

Nii ei saa kunagi öelda,mängima peab alati.

fcflorahaapsalu93
21.06.07, 19:43
Nii ei saa kunagi öelda,mängima peab alati.

ma käin meelega närvidel :D

rixu
21.06.07, 21:03
Selle jama peale meenub mulle üks vanasõna!Ma tsiteerin:"Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad"!xd

Lauri J
21.06.07, 21:10
Ah ,? Wtf veits mööda ;D

^H!ghRoad.
22.06.07, 00:02
Ise ka tead mida sa räägid tundub et oled loll nagu laua jalg. Fc Tarvastu on ll-s liigas. Nad teeks kõigile meie vanustele klubidele ära:S

exesew
22.06.07, 00:07
Ise ka tead mida sa räägid tundub nagu oled loll nagu laua jalg. Fc Tarvastu on ll-s liigas. Nad teeks kõigile meie vanustele klubidele ära:S

Sa ei saa ikka sittagi aru nh :D

^H!ghRoad.
22.06.07, 00:21
Sa ei saa ikka sittagi aru nh :D
Ise ei tee ööl ega päeval vahet.

bert2k3
22.06.07, 00:32
Ma kahtlustan, et JK Kalev kuna me oleme nendega mänginud ja nad olid eelmine aasta päris kõvad vastased, aga see aasta no ma ei tea, aga hääle annan siiski JK Kalev'le . (:

-rrainer
22.06.07, 02:20
Ise ka tead mida sa räägid tundub et oled loll nagu laua jalg. Fc Tarvastu on ll-s liigas. Nad teeks kõigile meie vanustele klubidele ära:S
Segast peksad? Nüüd ei olegi nii ego enam, hoopis Fc Tarvastu maailmameistriks !!

^H!ghRoad.
22.06.07, 11:16
Segast peksad? Nüüd ei olegi nii ego enam, hoopis Fc Tarvastu maailmameistriks !!
Ise pole kunagi tarvastu mängu näid. Otsi sõna MAAILMAMEISTER mo postitustest ülesse:S

Selline tore link tarvastu liigast http://www.soccernet.ee/results.php?id=EST2007_2_2

mäts
22.06.07, 11:29
Muide minu teada on FC Tarvastu meeste II-s liigas, et jah kuidas nad saaks teiega mängida.???

^H!ghRoad.
22.06.07, 11:39
Muide minu teada on FC Tarvastu meeste II-s liigas, et jah kuidas nad saaks teiega mängida.???
Ongi II-s liigas seda ma olengi seletand, üks vana rääkis et me saaks Tarvastu käest lutti, ise ei teadnudki kui head nad on.

exesew
22.06.07, 12:11
Ongi II-s liigas seda ma olengi seletand, üks vana rääkis et me saaks Tarvastu käest lutti, ise ei teadnudki kui head nad on.

Me räägime FC Tarvastu 93 est.

^H!ghRoad.
22.06.07, 12:34
Me räägime FC Tarvastu 93 est.
Selline meeskond üldse eksisteerib?

-rrainer
23.06.07, 14:34
Selline meeskond üldse eksisteerib?
Kui sa ei tea mis võistkonnast jutt käib siis hoia parem mokk maas, Fc Tarvastu 93 oli eelmine aasta meiega kolmandas liigas.

rixu
23.06.07, 14:58
Kui sa ei tea mis võistkonnast jutt käib siis hoia parem mokk maas, Fc Tarvastu 93 oli eelmine aasta meiega kolmandas liigas.
Kle ära ässa üldse!

^H!ghRoad.
24.06.07, 11:38
Kle ära ässa üldse!
Rix pani paika:D

Even
24.06.07, 13:03
HAHAHHAHA, võiks teema sulgeda. Nagunii on praegu kevadring läbi, uuesti võiks avada sügisringi alguses.

^H!ghRoad.
24.06.07, 13:38
HAHAHHAHA, võiks teema sulgeda. Nagunii on praegu kevadring läbi, uuesti võiks avada sügisringi alguses.
Mis sellel teemal viga on.?

rixu
24.06.07, 13:41
Rix pani paika:D
Ära sa ka ässa!:D

^H!ghRoad.
24.06.07, 16:18
Ära sa ka ässa!:D
Palun vabandust "Tehniliseim" paremKaitse. :D

rixu
24.06.07, 16:46
Palun vabandust "Tehniliseim" paremKaitse. :D

Võtan vabanduse vastu!

-rrainer
25.06.07, 02:58
Njaa, ässad räägivad

^H!ghRoad.
25.06.07, 10:44
Njaa, ässad räägivad
Kes seda veel ütles :S ?

Tammeka93
25.06.07, 13:52
Kes seda veel ütles :S ?

sina ja su rixid vms.
kuressaare omad, saate ka aru kui mõtetut teksti te ajate ?
Kalevi vennad on normaalsed, ei aja paska oskavad mängida .
Kuressaare ajab päevast-päeva mõtetut jura ja mängida ka ei oska ;) .

rixu
25.06.07, 14:05
sina ja su rixid vms.
kuressaare omad, saate ka aru kui mõtetut teksti te ajate ?
Kalevi vennad on normaalsed, ei aja paska oskavad mängida .
Kuressaare ajab päevast-päeva mõtetut jura ja mängida ka ei oska ;) .
Panid paika , mis?
Mul panid küll suu kinni!

Tammeka93
25.06.07, 14:10
Panid paika , mis?
Mul panid küll suu kinni!

lahe siis ju, nirk .

Lauri J
25.06.07, 15:06
No fakk rixu, kui sul midagi öelda pole , ära ütle siis üldse midagi , täielik foorumi reostamine , Küsimus on Kes võidab c2... Türa aga teie , eriti sina , ajate siin sellist paska et ise ka ei usu , võtaks koomale veits ?

erxu
25.06.07, 16:12
Pole hullu Lauri , noored tahavad igaltpoolt postitusi juurde ja loodavad meie silmis ägedamad olla (H).
JK Kalev võidab C1 II liiga N/S divisjoni. 84% kindel. :)

rixu
25.06.07, 16:51
kle jah ma seepärast postitangi, et päeva postitaja olla ergi!!kasva suureks!
ma tahangi sinu silmis ägedam olla vb!valus ego!aga noh jah, kuna te kõik nii kure vastu olete siis map julgegi enam postitada! sõimatakse kohe nägu täis!Adjöö!kohtume sügisringis!Toredat suve

^H!ghRoad.
25.06.07, 18:18
No fakk rixu, kui sul midagi öelda pole , ära ütle siis üldse midagi , täielik foorumi reostamine , Küsimus on Kes võidab c2... Türa aga teie , eriti sina , ajate siin sellist paska et ise ka ei usu , võtaks koomale veits ?
Kui ta midagi räägib siis järelikult on nagu midagi õelda vms. Oma asi nagu mida sa siin kirjutad, tõesti sa arvad et so romaan pani meid teistpidi mõtlema? Ja kui sa siin foorumis nats ringi vaatad siis on pooltes teemades hoopis kõrvale põigatud.

mäts
25.06.07, 19:51

parandan c1

Tammeka93
25.06.07, 19:59
Kui ta midagi räägib siis järelikult on nagu midagi õelda vms. Oma asi nagu mida sa siin kirjutad, tõesti sa arvad et so romaan pani meid teistpidi mõtlema? Ja kui sa siin foorumis nats ringi vaatad siis on pooltes teemades hoopis kõrvale põigatud.

saada link, kus põigatakse väga kõrvale õigest teemast ;) .

Lauri J
25.06.07, 23:35

Se et ta ütles : `` Sa panid mul suu kinnu, mul pole tõesti midagi öelda vms `` , Vot se oli väga sisiukas lause , minumeelest ta sellega midagi küll ei öelnud , Got it ?

Lauri J
25.06.07, 23:36
ma tahangi sinu silmis ägedam olla vb!valus ego!aga noh jah, kuna te kõik nii kure vastu olete siis map julgegi enam postitada! sõimatakse kohe nägu täis!Adjöö!kohtume sügisringis!Toredat suve

Keegi ei oleks teie vastu , kui te ei räägiks ni kindla Käega et , me võidame ja saame igast asju , Mängige ära , kui võidate meid , siis on põhjust rääkida . ;)

erxu
25.06.07, 23:43
Kasva ise suureks - Igat lauset ei võtaks nii tõsiselt ;) .
KORDAN JK Kalev võidab C1 II liiga N/S. :)

^H!ghRoad.
26.06.07, 10:40
saada link, kus põigatakse väga kõrvale õigest teemast ;) .
Nii...http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3131
See nagu Kergejõustik ja alguses on küsitud et Kõik peaks nagu oma tulemustest rääkima, algus oli muidu lilleline aga kui vaadata viimast lehte räägitakse Kanterist, Värnikust, Pulstist ja ei tea kellest veel

Chrisss
11.07.07, 12:42
Vähendage Natuke oma Ego Kuresaare ! :D
Eks lõpuks näis kes võidab , ei pea kohe siin egotsema hakkama :D
Ja ma tahaks näha kas te teete Kalevile ära :D
See on võimalik kuid ei usu eriti :D

^H!ghRoad.
11.07.07, 12:57
Aega on.
Too mõni näide
Sa ei näe ikka mängu juu:S
Muide Kuressaare on 2-e ssi ja 2 aaga

FootYgod jr.
12.07.07, 12:28

Uustulnukad tulevad sama jutuga...

rAZA
12.07.07, 12:33
Nii...http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3131
See nagu Kergejõustik ja alguses on küsitud et Kõik peaks nagu oma tulemustest rääkima, algus oli muidu lilleline aga kui vaadata viimast lehte räägitakse Kanterist, Värnikust, Pulstist ja ei tea kellest veel
Siiski, teema nimi on kergejõustik ja Kanter, Värnik ja Pulst on siiski kergejõustiklased, täiesti teemakohane jutt minuarvates.

^H!ghRoad.
12.07.07, 13:58
Siiski, teema nimi on kergejõustik ja Kanter, Värnik ja Pulst on siiski kergejõustiklased, täiesti teemakohane jutt minuarvates.
Nii ja naa

KapsaPirukas
12.07.07, 14:30
te kaldute nata temast kõrvale

KapsaPirukas
12.07.07, 14:33
kaldute nata teemast kõrvale oma "naljadega"

^H!ghRoad.
12.07.07, 16:14
kaldute nata teemast kõrvale oma "naljadega"
Postitust saab tegelt "Editida" ka.

Leaf
12.07.07, 22:45
Postitust saab tegelt "Editida" ka.

Vaat kes räägib, seda on SULLE vähemalt kolm korda öeldud, teiste kasutajate poolt:D.

Tahad toon sulle näiteid?

Väsimatud vennad..

Leaf
12.07.07, 22:47

Sellepärast, et pooltes teemades oled sina sekkunud?

^H!ghRoad.
12.07.07, 23:00
Vaat kes räägib, seda on SULLE vähemalt kolm korda öeldud, teiste kasutajate poolt:D.

Tahad toon sulle näiteid?

Väsimatud vennad..
Too mõni näide:D

^H!ghRoad.
12.07.07, 23:01
Sellepärast, et pooltes teemades oled sina sekkunud?
Mitte päris olen sõna võtnud nii umbes 10 teemas ja see pole päris pool

17
12.07.07, 23:09
Ema, Anna Padruneid.

Leaf
13.07.07, 23:40
Mitte päris olen sõna võtnud nii umbes 10 teemas ja see pole päris pool

Mulle ka suht tundus, et umbes kümnes teemas oligi vähe kõrvale kaldutud;).

Leaf
13.07.07, 23:48
Too mõni näide:D

Nt c1 II-liigad lk 11 ja 12, ei viitsi tsiteerima hakata;).

Tax
02.08.07, 22:34
Jee Kuressaare faking egod kalevlit saate omada ja isegi kui te esiligasse j6uate siis j2rgmine aasta leiate ennast tabeli l6pust ja langete uuesti oma teisse liigasse tagasi ja egotsege edasi seal

rixu
02.08.07, 22:42
Jee Kuressaare faking egod kalevlit saate omada ja isegi kui te esiligasse j6uate siis j2rgmine aasta leiate ennast tabeli l6pust ja langete uuesti oma teisse liigasse tagasi ja egotsege edasi seal

Oli midagi uut ka õelda või kordad lihtsalt teiste juttu?

Lauri J
02.08.07, 23:32
Irw hakkab peale ;D

^H!ghRoad.
03.08.07, 14:42
Irw hakkab peale ;D
Loodame et siiski mitte:D

Tax
03.08.07, 15:00
Lihtsalt pidin ytlema oma arvamuse sest teie sugused vennad kaugele ei j6ua ja egotse v2hem rixu m2ngi v2hem neti kangelast

rixu
03.08.07, 17:45
Lihtsalt pidin ytlema oma arvamuse sest teie sugused vennad kaugele ei j6ua ja egotse v2hem rixu m2ngi v2hem neti kangelast
kle paidõvei "egotsemine" tähendab et sa arvad endast sitta kanti hästi.otsi üles vähemalt üks postitus kus ma ütlen et ma mingi sitt pro olen !!soovitus:ära kasuta vöörsõnu kui tähendusi ei tea!
ja mis asi se neti kangelane on?pole kuulnud varem sellist mõistet, palun seleta lahti:D
World peace!:p

Lauri J
03.08.07, 18:03
ma arvan et teie vaidlemine ei jõua kuhugi siin ;D

rixu
03.08.07, 18:06
ma arvan et teie vaidlemine ei jõua kuhugi siin ;Dma mitte ei arva seda vaid olen täiesti kindel, aga noh, vähemalt lõbus:D ˇ!

Tammeka93
03.08.07, 18:44
kuressaare, miks tammeka cupile ei jõudnud ?

Leaf
03.08.07, 18:47
polnd raha, et tulla?

rAZA
03.08.07, 18:49
omg, ole tasa palun.
kõik ei pea mingile IMELISELE tammeka cupile tulema k.

rixu
03.08.07, 19:09
teqelt oli asi selles et kure sünnipäev laupäev ja keegi treener või muu selline ei tahtnud/saanud meiega kusagile tartusse tulla selleks ajaks.pealegi laupäev ka MaagTammekaVsKuressaare

Leaf
03.08.07, 21:10
omg, ole tasa palun.
kõik ei pea mingile IMELISELE tammeka cupile tulema k.

Kas keegi on öelnud, et PEAB?

Regatud nad olid ja jätsid tulemata, see vast annab õigust nurisemiseks.

Pealegi meenus mulle üks seik, kui kurevendadel ego tõusis, kui võrul polnd raha, et tulla, niiet..

tššš .

rixu
03.08.07, 22:20
On õigust nuriseda.pole midagi õelda.!Aga mis kuradi pärast peaks kuressaare mängjatel enesehinnang tõusma, kui migil teisel klubil pole raha saaremaale tulla?

FootYgod jr.
03.08.07, 23:24

Pealegi meenus mulle üks seik, kui kurevendadel ego tõusis, kui võrul polnd raha, et tulla, niiet..

tššš .

Turniirid makstakse omast käest mitte meeskond ei maksa.

^H!ghRoad.
04.08.07, 08:52

tššš .
Turniir on küll muidu jõle kallis. Asi on lihtsalt selles et samal ajal on Kure Sünna Noortematele mingi Aste Cup ja Naistel ka mingi turniir. Kuhjuks jäi seekord tulemata:(

Leaf
04.08.07, 18:34
Turniir on küll muidu jõle kallis. Asi on lihtsalt selles et samal ajal on Kure Sünna Noortematele mingi Aste Cup ja Naistel ka mingi turniir. Kuhjuks jäi seekord tulemata:(

Mnjah, peab möönma, et ega te eriti millegist ilma ei jäänud.

Tammeka cup on suhteliselt ära vajunud.

Hogweed
05.08.07, 01:00
kle on sul võltsitud tsitaat justfeelit ,sellist juttu pole

Leaf
05.08.07, 15:45
Kes otsib, see leiab;).
Saitea ise ka, mis teksti sa ajanud oled;) .

rAZA
05.08.07, 15:58
hahahha väga teema vend =D

^H!ghRoad.
05.08.07, 23:23
kle on sul võltsitud tsitaat justfeelit ,sellist juttu pole
Enam pole aga ennem OLI

Hogweed
06.08.07, 02:52
kustutasin ammu juba selle jutu ära

^H!ghRoad.
06.08.07, 09:14
kustutasin ammu juba selle jutu ära
Viimase 3 päeava jooksul:S

Lauri J
06.08.07, 15:32
Ütlesid et se on võltsitud , et siukest asja pole , peale seda ütlesid et oli aga kustutasid ära ? , siis ei sa ju võltsitud olla ? :D

Leaf
06.08.07, 16:42
Hull vend:D .

^H!ghRoad.
21.08.07, 12:37
Kuressaare võidab;)

antz-
21.08.07, 23:05
Kalev .
Kuressaare vennad on siin foorumis hullud ässad aga mine tea kes nad seal platsil on :)

FootYgod jr.
21.08.07, 23:32
Kalev .
Kuressaare vennad on siin foorumis hullud ässad aga mine tea kes nad seal platsil on :)

Sa ise ei teagi mis seisud siin liigas on,Kure võitis Kalevit 5-0

rixu
21.08.07, 23:57
Kalev .
Kuressaare vennad on siin foorumis hullud ässad aga mine tea kes nad seal platsil on :)mis mõttes mine tea kes nad seal platsil on? meeskond on!!

^H!ghRoad.
22.08.07, 14:47
Kalev .
Oleme teiega mängid kui mäletate saite 2* põske:D

FootYgod jr.
22.08.07, 18:04
Oleme teiega mängid kui mäletate saite 2* põske:D

Andre on see pikk ja suur kaitse.Kes oli varus meie vastu.

^H!ghRoad.
22.08.07, 20:04
Andre on see pikk ja suur kaitse.Kes oli varus meie vastu.
Temmorg oli perekonnanini wä?

FootyGuy
27.08.07, 18:34
Ahhhh... ära pane tähele seda D-klassi nolgi juttu

ära nori ise olid ka kunagi D-klassis:D:D

FootyGuy
27.08.07, 18:44

1 kure mängija foorumisöjast kadunud

FootyGuy
27.08.07, 18:59
ma olen ikka täielik proff!!

täis ego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tammeka93
27.08.07, 21:13
Välk-Paide 2:1 vist .
Tammeka II-Kalev 1:5

FootYgod jr.
27.08.07, 21:59

Välk tegi Türile ära wä????

Kuke21
27.08.07, 22:13
türi sai vastu pykse :$?

^H!ghRoad.
27.08.07, 22:13
türi sai vastu pykse :$?
Kuidas tee Maagi ka nii vähega võitsite:S?

erxu
27.08.07, 22:46
türi 2:2 välguga , mingi venelased ajavad et kaotasime. aga ei viik . c1 II liiga teemas pikemalt.

^H!ghRoad.
28.08.07, 10:11
Ega sa kindlalt ei tea mis seis MaagTammeka vs Võru jäi?

FcKuRe..
07.09.07, 10:03
5:9 vist?!?!

Tammeka93
07.09.07, 16:22
5:9 vist?!?!

jappppppppppppppppppppppppppppppp

erxu
07.09.07, 17:51
türi 0:9 kure

^H!ghRoad.
08.09.07, 11:07
türi 0:9 kure
Jan ütles et teil hea keskaitse Mats aga see mängis suht sitalt ju;D

erxu
10.09.07, 19:19
Mats ei mängi midagi sitalt , mida ta teha saab kui vasakkaitse kipub kuhugi ründadesse. Üksinda ei suudeta muidugi midagi , ja teie nr 11 oli ka paras pask. Mingu tagasi pinki soojendama.

rixu
10.09.07, 20:29
kes meil nr 11 on?

erxu
10.09.07, 20:29
mingi teipidega oli nr 11 kirjutatud .. Haige vend

rixu
10.09.07, 20:32
aaaa kullu, tana jh pede aga miks ta mingi haige vend oli?

^H!ghRoad.
10.09.07, 20:34
aaaa kullu, tana jh pede aga miks ta mingi haige vend oli?
Tegi pisikestele poistele haiget, aga Ergi mida sina paremini tegid kui meie nr 11?

erxu
10.09.07, 20:43
Ei löö inimesele vähemalt 3x ühessamas olukorras täiega vastu jalgu..
Tänage teda ka minu vigastamise eest nüüd :)

^H!ghRoad.
10.09.07, 20:43
Jalgpall on meeste mäng. Värava isu oli niivõrd suur:D

erxu
10.09.07, 20:51
Ma ei ütlegi , et aiai mul valus oli .. Lihtsalt , natukene labane ..

FCKure...
10.09.07, 20:52

Paras kusi oled ju . :mad: :) :cool:

^H!ghRoad.
10.09.07, 20:54
Ma ei ütlegi , et aiai mul valus oli .. Lihtsalt , natukene labane ..
Pole hullu, ikka juhtub

erxu
10.09.07, 20:56
Ei olegi ,vahet ei ole ka noh ..
To FCkure : Tegite 9:0 ja nüüd latt nii kõrgel jap ?

FCKure...
10.09.07, 20:59
Ei olegi ,vahet ei ole ka noh ..
To FCkure : Tegite 9:0 ja nüüd latt nii kõrgel jap ?

Eii..Lihtsalt niisama ülbama ikka ei tuleks naq. :eek: :deemon:

^H!ghRoad.
10.09.07, 21:03
Eii..Lihtsalt niisama ülbama ikka ei tuleks naq. :eek: :deemon:
Ülbamine on see kui ütled et vastane peksis 3* jalgadesse:D?

FCKure...
10.09.07, 21:05
Vähe pohh. naq. :D

Ma tõmbasin ergile vist aint 1-he korra kossi .

FootYgod jr.
10.09.07, 21:16
Ja siis tuli su kiirus esile.Kes oled Fckure...

erxu
10.09.07, 21:43
Ah vahet pole unustame selle kossipeksmise teema ära ;dd-.
Kurel suht kindlasti liiga võit käes , usun et esiliigas nad saavutavad nii mõndagi vaadates nende arengut :) .

rixu
10.09.07, 22:01
ergi, tänan optimistliku suhtumise eest! patete järgmine aasta liiga kinni v?
ja ergi 1 teemaväline kysimus siis: kas sa tead Türilt sellist tüüpi nagu Marko Oja vms. ta oli mängu ka vaatamas!

Lauri J
10.09.07, 22:11
Areng on suvega küll hea olnud jap .

^H!ghRoad.
10.09.07, 23:11
Areng on suvega küll hea olnud jap .
Iga venna individuaalne on küll palju arenenud

rixu
11.09.07, 00:05
Iga venna individuaalne on küll palju arenenudMinul kahjuks pole:(!Treener ise ütles veel mulle:D

buub
11.09.07, 00:17
Minul kahjuks pole:(!Treener ise ütles veel mulle:D

Nõrk oled siis.

erxu
11.09.07, 08:40
ergi, tänan optimistliku suhtumise eest! patete järgmine aasta liiga kinni v?
ja ergi 1 teemaväline kysimus siis: kas sa tead Türilt sellist tüüpi nagu Marko Oja vms. ta oli mängu ka vaatamas!Tean väga hästi teda :) , kui midagi on vaja võid kirja saata :).
No loodame , et ka meil on järgmine aasta mingi areng :P

FCKure...
11.09.07, 16:22
Ja siis tuli su kiirus esile.Kes oled Fckure...

Antti :eek:

^H!ghRoad.
11.09.07, 17:01
Tean väga hästi teda :) , kui midagi on vaja võid kirja saata :).
No loodame , et ka meil on järgmine aasta mingi areng :P
Arengut ei toimu kui nädalas 1 trenn:S

^H!ghRoad.
24.09.07, 23:03
Niisiiis... FC Kuressaare on kindlustanud liigavõidu olenemata sellest mis jääb seisuks viimases mängus Välgu vastu;D

Levadia III
24.09.07, 23:07
Nii et te olete siis järgmine hooaaeg kindlasti esiliigas? :)

aht
24.09.07, 23:08
Nii et te olete siis järgmine hooaaeg kindlasti esiliigas? :)
jah nii see on??
esiliiga on kindlustatud:D:D

Pallo
26.09.07, 22:17
saavutus seegi.

rixu
26.09.07, 23:23
mis mõttes "saavutus seegi" ?? suur saavutus ja progress minuarust!kas pole?

erxu
27.09.07, 19:25
Jah , miks saavutus seegi? Nüüd on kure kõvasti arenenud ja ka distipliini juurde tulnud paljudel :)) , minuarust väärivad küll seda kohta esiliigas - teenisid vähemalt välja .. Võrreldes sellega kuidas nad võõrsil mängisid meie vastu ja nemad enda kodus on nad tohutult arenened.
Edu ja palju õnne :) !